PDA

View Full Version : Ats Purje (KuPS, Soome)

Leheküljed : [1] 2 3

Uuh
26.12.07, 22:21
Suomen Futisforumilla (futisforum2.org) huhutaan Ats Purjeen tehneen sopimuksen Turun Interin kanssa. Millainen pelaaja on kyseessä? Onko samoja huhuja kantautunut Eestiin?

Don't now how well you understand Finnish, so same in English: It's been rumoured in the Finnish Futisforum that Ats Purje has signed a contract with Inter Turku. What kind of player is he? Have you heard the same rumours in Estonia?

Pahoittelen etten osaa eestiä/Sorry for not writing in "Eesti keel".

Hogweed
26.12.07, 22:34
Suomen Futisforumilla (futisforum2.org) huhutaan Ats Purjeen tehneen sopimuksen Turun Interin kanssa. Millainen pelaaja on kyseessä? Onko samoja huhuja kantautunut Eestiin?

Don't now how well you understand Finnish, so same in English: It's been rumoured in the Finnish Futisforum that Ats Purje has signed a contract with Inter Turku. What kind of player is he? Have you heard the same rumours in Estonia?

Pahoittelen etten osaa eestiä/Sorry for not writing in "Eesti keel".

kust sa selle võtad et ta läks interisse

Aílton
26.12.07, 22:36
kust sa selle võtad et ta läks interisse

kust sina võtad et ta läks Interisse?:D

Hogweed
26.12.07, 22:44
kust sina võtad et ta läks Interisse?:D

sest see esimene ütles et ta läheb inter turkusse

dobermann
26.12.07, 23:41
huhu=rumour=kuulujutt

Interist pole midagi kuulnud, rohkem räägitakse Nõmme Kaljust...

tkkt
27.12.07, 01:05
ta käis seal testimisel, aga lepingust ma ei tea küll midagi.

17
27.12.07, 01:25
Kes ikka tahab meest, kes ainult Kuressaarele lüüa oskab, sest Kuressaarele võib ju igaüks lüüa..

PraS
27.12.07, 02:22
Kes ikka tahab meest, kes ainult Kuressaarele lüüa oskab, sest Kuressaarele võib ju igaüks lüüa..

Tõsi!Kui juba Eimantas Marozas lööb Kurele värava siis miks ei peaks keegi foorumikülastaja sellega hakkama saama?

Jürvi-Hool
27.12.07, 11:12
Leping on Interiga kindlasti juba ära tehtud. Nõmme Kalju? Nalja teed?

dobermann
27.12.07, 11:28
Leping on Interiga kindlasti juba ära tehtud. Nõmme Kalju? Nalja teed?

väga tore, kui kindlasti, aga millal leping sõlmiti? Interi ja ka Levadia kodulehed sellel teemal vaikivad :(
ja ei teinud nalja, vaid mainisin seda, millest räägitakse ;)

lennu
27.12.07, 17:55
Mina hoiaks küll oma hobuseid. Ma esimese hooga ma seda juttu sealt ei leidnud, ilmselt minu kiirustamine. Küll on selge, mida mullusest Tammeka ja Maagi ühinemisest arvatakse: Maag ja Tammekahan olivat perintteikkäitä tartolaisseuroja, jotka täksi kaudeksi pohjoisnaapurinsa linjan mukaisesti yhdistyivät yhdeksi muovipaskaksi.

Ehk siis Maag ja Tammeka olid põlised Tartu klubid, mis selleks hooajaks põhjanaabrite eeskujul üheks plastpasaks ühinesid.

ALEKOK
27.12.07, 19:03
http://www.soccernet.ee/news.php?id=18059

Purje sõlmis lepingu Interiga

-mirko-
27.12.07, 20:44
Loodan,et Purje hakkab mehetegusid tegema ning koondise paremääre küsimus leiaks lahenduse:)

eestimees
27.12.07, 20:50
siin tuleb tänada nõmme kalju brassi treenerit getuliot et purje soome sai

magnisco
27.12.07, 23:41
Kas see klubi on täis professionaalne ja kui tugev see on võrreldes Eesti klubidega?

-RoMaRiO-
27.12.07, 23:48
Kas see klubi on täis professionaalne ja kui tugev see on võrreldes Eesti klubidega?

Kas see klubi just Levadiast parem on, aga hooaja siseselt võiks vähemalt konkurentsi pakkuda küll. Üleüldiselt oli see väga kasulik tehing, sest Soome liiga on väga atraktiivne ja ühtlane. Ja muidugi on tegemist profesionaalse klubiga. Võistkonnas on mitmeid võõrmängijaid, näiteks Sierrea Leoni noortekoondise väravavaht.

urmar
27.12.07, 23:58
Võistkonnas on mitmeid võõrmängijaid, näiteks Sierrea Leoni noortekoondise väravavaht.

Kusjuures Sierra Leone ei ole mingi nõrk tegija, vaid asub korralikul edetabelikohal, ehk täpsemalt 156. :)

-RoMaRiO-
28.12.07, 00:03
Kusjuures Sierra Leone ei ole mingi nõrk tegija, vaid asub korralikul edetabelikohal, ehk täpsemalt 156. :)

Oli see mingi vajalik märkus nüüd? Ma ei kahtlegi, et Soomes on endalgi paremaid väravavahte, kuid just seesama atraktiivsus. Nende samade huvitavate mängijatega, nagu Sierra Leonei väravavaht on seal saadud publikunumbrid normaalseteks. Poole huvitavam on vaadata ju sellist väravavahti, kui tülpinud näoga lätlast.

willane
28.12.07, 00:07
9.veebruaril 2008 mängivad JK Tallinna Kaleviga, siis saab mingi aimu :)
nende koduleht on www.fcinter.com, seal pole Purjest (veel) sõnagi.

eestimees
28.12.07, 00:29

soome kõrgliigas on kõik proffid isegi soome 2 liigas makstakse

purje oleks vajalik mees eetsi paremale äärele, kuradi vajalik

üks eesti poiss võib ka saada lepingu rootsi eisliiga klubiga nüüd millagil

magnisco
28.12.07, 00:42
soome kõrgliigas on kõik proffid isegi soome 2 liigas makstakse

Kas 2 liiga on paremuselt teine või kolmas?

ALEKOK
28.12.07, 00:57
üks eesti poiss võib ka saada lepingu rootsi eisliiga klubiga nüüd millagil

äkki vihjeid?

willane
28.12.07, 01:11
Oli see mingi vajalik märkus nüüd? Ma ei kahtlegi, et Soomes on endalgi paremaid väravavahte, kuid just seesama atraktiivsus. Nende samade huvitavate mängijatega, nagu Sierra Leonei väravavaht on seal saadud publikunumbrid normaalseteks. Poole huvitavam on vaadata ju sellist väravavahti, kui tülpinud näoga lätlast.
vihjad, et nagu meil (teil Kaljus) brassid. huvitavam vaadata kui teist ML klubide lätlasi-leedulasi ;)

-RoMaRiO-
28.12.07, 01:18
vihjad, et nagu meil (teil Kaljus) brassid. huvitavam vaadata kui teist ML klubide lätlasi-leedulasi ;)

No kindlasti. Sellise käiguga saadi Soomes igatahes asjad liikuma ja praegu on tegemist väga tip-top liigaga. Ma mäletan, et mõned aastad tagasi mängis Floras Ray Frankel, kuigi tol ajal mind kodune vutt üldse ei huvitanud, siis tänu sellele mehele sai nii mõndagi Flora mängu vaatamas käidud, vaatamata sellele, et taset tas ei olnud.

JanK
28.12.07, 01:28
Mis see Ray-poiss tegi siis, et sind statale meelitas? Muide, vana sa üldse oled?

-RoMaRiO-
28.12.07, 01:32
Mis see Ray-poiss tegi siis, et sind statale meelitas? Muide, vana sa üldse oled?

Ta oli atraktiivne, mustanahaline Surinami poiss. Hetkel olen 16, aga okei, läheme teemast juba liiga välja.

lennu
28.12.07, 02:06
Mina tahaks ikkagi teada, mis Ats Purje sellest asjast arvab. Oleks võinud ju väikse kõne võtta. Paraku on 4. liiga turniir aastavahetusturniiril ka läbi, muidu saanuks kohe platsi äärest blondist lokist kinni haarata. Arvestades muidugi, et ta eelmisel suvel Hakale Kadriorus suisa kaks väravat lõi ja Haka Interist tugevam on, siis kus on progress, ma küsin!?

17
28.12.07, 11:00
Kõne Atsile tehti, aga noorhärra ei soovinud, et tema kommentaarid portaalis avaldataks.

smörgåsbord
28.12.07, 11:55
Ta oli atraktiivne, mustanahaline Surinami poiss.varsti algab Aafrika rahvuste karikas, ila juba jookseb?

billy t
28.12.07, 12:16
Ta oli atraktiivne, mustanahaline Surinami poiss.

mis neis mustanahalistes poistes siis nii atraktiivset on?!? - et sukelduvad kiiremini, ilusamini ja sügavamale? igal juhul vaataks ennemini Atsi blondide lokkide lehvimist rohelise muru taustal:D. loodetavasti saab olema ka piisavalt võimalusi tema tegemisi jälgida ja loodetavasti toob tee ta interi kaudu koondisesse tagasi. jõudu!

Saarlane
28.12.07, 13:05
varsti algab Aafrika rahvuste karikas, ila juba jookseb?

Ma igaks juhuks mainin, et Suriname ei asu kohe mitte Aafrikas.

billy t
28.12.07, 13:18
Ma igaks juhuks mainin, et Suriname ei asu kohe mitte Aafrikas.

a kes seda väitis, et asub?
jutt oli atraktiivsest mustast nahast ja seda peaks aafrikas küll jalaga segada olema:)

Sats1
28.12.07, 14:06
Huvitav teada, kas Interi peatreener suudab Purje ratsionaalset jalgpalli mängima või ütleb "Ats, tribla kõikjal ja alati" ?

Mõnuagent 007
28.12.07, 17:09
jutt oli atraktiivsest mustast nahast ja seda peaks aafrikas küll jalaga segada olema:)

No 16 aastat tagasi tõi Tallinna Kalev kuskilt USA mudaliigast musta mehe kossu mängima ning rahvas oli sillas. Aga selles suhtes olen nõus, et välismängijad lisavad atraktiivsust. Näiteks sai minusugune ignorant ikka paar korda hooaja jooksul statistikast vaadatud, et kas brassid kalju eest väravaid ka lõid. Muidu poleks ma sellest klubist suurt mummigi teadnud.

Nurmekas
28.12.07, 17:09
varsti algab Aafrika rahvuste karikas, ila juba jookseb?

Vot, mu kallid tähelepanelikud käharpäised lugemissõbrad.

smörgåsbord
28.12.07, 19:18
ja nüüd leia, palun, see koht, kus ma väidan, et Suriname asub Aafrikas, mu kallis tsiteerimisaldis foorumikaaslane.

-RoMaRiO-
29.12.07, 00:32
mis neis mustanahalistes poistes siis nii atraktiivset on?!? - et sukelduvad kiiremini, ilusamini ja sügavamale? igal juhul vaataks ennemini Atsi blondide lokkide lehvimist rohelise muru taustal:D. loodetavasti saab olema ka piisavalt võimalusi tema tegemisi jälgida ja loodetavasti toob tee ta interi kaudu koondisesse tagasi. jõudu!

Väga tore, et sulle meeldib vaadata siin kohalikus vutis mingeid mõttetuid Trifonovseid või Kacanovseid, kes on Lätist välja visatud. Aga selline lähenemisviis ei vii ju kuskile, või on 100 inimest mängudel sinu arust normaalne? Inimesed ei tule ju vaatama mõttetut lätlast. Muidugi on see kõigest minu arvamus, kui teile see ei meeldi, siis see ei ole enam minu teha. Igatahes ärge virisege selle üle, et pealtvaatajaid ei ole.

willane
29.12.07, 00:35
lihtsalt küsin. kas need brassid on Brasiilia vutis oodatud? või samuti ülejääk selle maa lõputust jalgpallitoodangust.

-RoMaRiO-
29.12.07, 00:56
lihtsalt küsin. kas need brassid on Brasiilia vutis oodatud? või samuti ülejääk selle maa lõputust jalgpallitoodangust.

Sa tead vastust isegi, samas on kohatu võrrelda Brasiiliat ja Lätit. Aga nagu ma ütlesin, vaadake oma kuuevarbalisi edasi, keegi sellest kurvemaks ei jää. Sellest olenevalt olen ma enamus mängudel sellel hooajal kohal, sest ma armastan seda mängu. Kuid selliste atraktiivsus nõksudega oleks võimalik staadionile ajada ka teistsuguseid inimesi.

Jürvi-Hool
29.12.07, 01:05
Millest selline viha ja üleolev suhtumine Läti jalgpalluritesse? Sa ei tee just eriti head reklaami oma kallile Nõmme Kaljule.

-RoMaRiO-
29.12.07, 01:13
Millest selline viha ja üleolev suhtumine Läti jalgpalluritesse? Sa ei tee just eriti head reklaami oma kallile Nõmme Kaljule.

Absoluutselt mitte, ma olen lihtsalt toonud näitena lätlasi. Isiklikult ei ole mul nende vastu mitte midagi. Aga minu silmis on täiesti mõttetu neid tuua, kui meie enda poisid on samal tasemel. Ja seepärast istuvad Eesti tulevikulootused, kes jäävadki tulevikulootusteks pingil. See on ju mitut moodi vale. Eestis ei mänginud sel hooajal mitte ühtegi heal tasemel olevat lätlast või leedulast, võin seda julgelt öelda. Ja keegi neid vaadata samuti ei soovi, see on igav. Aga tõesti, oleme teemast nii välja läinud.

rallikas
29.12.07, 05:04
Lätlased küll ehk oskavad palli taguda, aga nad ei too rahvamasse eestis staadionitele nagu brasiilastega on...

Thugie
29.12.07, 17:23
Eestis ei mänginud sel hooajal mitte ühtegi heal tasemel olevat lätlast või leedulast, võin seda julgelt öelda.

No neid kordi kui nägin TVMK-d, siis Rimas jättis küll väga hea mulje, ei ütleks, et tema nii halb oleks.

Jürvi-Hool
29.12.07, 18:43
Milline klubi teie arvates siis massiliselt lätlasti siia toob ja meie kohalikke supertalente pingil hoiab? Mitu "heal tasemel" mustanahalist siis eelmine hooaeg Eestis mängis? Ja nahavärk on tõesti teile nii tähtis, et see jalgpalli kohe huvitavaks teeb?

rasmer
29.12.07, 18:48
Pigem kaasneb selle nahavärviga natukene teistsugune mängustiil ma arvan.

Maekas
29.12.07, 19:04
Milline klubi teie arvates siis massiliselt lätlasti siia toob ja meie kohalikke supertalente pingil hoiab? Mitu "heal tasemel" mustanahalist siis eelmine hooaeg Eestis mängis? Ja nahavärk on tõesti teile nii tähtis, et see jalgpalli kohe huvitavaks teeb?

Rahvale on vaja tsirkust ja leiba. Ja selles osas on neegrid põnevamad kui kuuevarbalised. Neid siinmail niigi vähe ning võivad tribüünidele tuua ka ka neid, kes muidu Eesti jalgpalli suhtes erilised entusiastid ei ole.

-RoMaRiO-
29.12.07, 19:26

Kas sul on mingi vaen või? Soomes tehti nii, tõi rahva staadionile, miks ei võiks see Eestis nii minna? Tase tasemeks, see ei ole nii oluline, põhiline et asi oleks atraktiivne. Pidasin silmas TVMKd, kes mängitas isegi duublis oma lätlasi-leedukaid.

smörgåsbord
29.12.07, 19:52
aa. seepärast käidaksegi kodumaist korvpalli rohkem vaatamas kui jalgpalli. neegrid. kuidas keegi varem selle peale ei tulnud?

Maekas
29.12.07, 20:02
aa. seepärast käidaksegi kodumaist korvpalli rohkem vaatamas kui jalgpalli. neegrid. kuidas keegi varem selle peale ei tulnud?

Ei!

Teema liigub Ats Purjest ja tema karjäärist välismaal väga kaugele.

ALEKOK
29.12.07, 20:46
See peab ikka päris loll olema, kes arvab et neegrid pole publikule Eestis atraktiivsed ja et vahet pole kas lätlased või mustanahalised.

eestimees
29.12.07, 21:55
see et ta nüüd koondisse saab oma heade esitustega onkaheldav kuna Rüütli eelistas talle lombakat-puujalga-ja muidu mõttetut mängijat Dovydenast, igale mängijale peaks see solvav olema kui Dovydenas mängib tema asemel

lennu
30.12.07, 14:05
see et ta nüüd koondisse saab oma heade esitustega onkaheldav kuna Rüütli eelistas talle lombakat-puujalga-ja muidu mõttetut mängijat Dovydenast, igale mängijale peaks see solvav olema kui Dovydenas mängib tema asemel

Ehk oli lombakas ja mõttetu mängija Dovydenas parem? Ja mina, kuigi amatöörjalgpallurina, tunnen ennast väga solvatuna, et ma Dovydenase asemel Levadias ei mängi. Piinlikult OT-s kisub muidugi. Selle eest vabandan.

urmar
30.12.07, 20:06
Jah, õnneks läheb Dovydenas nüüd Eestist minema, paljudel üpris headel jalgpalluritel, kes Levadias ei mängi, läheb kergemaks. :D

PraS
31.12.07, 02:12
Jah, õnneks läheb Dovydenas nüüd Eestist minema, paljudel üpris headel jalgpalluritel, kes Levadias ei mängi, läheb kergemaks. :D

täna oli igatahes veel eestis

urmar
31.12.07, 02:52
täna oli igatahes veel eestis

No siis äkki ei lähegi kergemaks? :D

Jupiter
31.12.07, 16:23
Soomes tehti nii, tõi rahva staadionile, miks ei võiks see Eestis nii minna?

Soome pole ühtegi jalgpallurid tootud nahavärvi pärast ja see pole ka Soome liigad popularsegs teinyd. Kõig olenev ju talentist.

marcello
02.01.08, 13:10
Soome pole ühtegi jalgpallurid tootud nahavärvi pärast ja see pole ka Soome liigad popularsegs teinyd. Kõig olenev ju talentist.

Ma olen siin foorumis vähemalt kaks korda juba numbriliselt välja toonud publikuhuvi tõusu ajast kui soomes loodi Veikkausliiga. Loomulikult ei võetud suvalist musta jorssi helsinki kesklinnast aknapesemise pealt platsile aga esimesed mustad kes sinna toodi millegi poolest Kalju brassidest üle küll ei olnud. Aga publiku huvi vuti vastu tõusis soomes märgatavalt!!!
Ja et atraktiivne olla ei pea loomulikult must olema, piisab lihtsalt heast mängijast. Aga kas mõni lätlane suudaks siin seda mida näiteks Valeri "Vallu" Popovitš või Jeremenko sr. soomes.? Toodi meile Dobrevcovs kui läti liiga tippskoorer ja mida ta peale joomise, koni kimumise ja kasiinodes aega veetmise tegi?
Selge on ka see, et ainuüksi mängijatest ei piisa, olgu nad siis kollased, mustad või punased. Marketing peab ka tasemel olema.

tank
02.01.08, 15:07
Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi. Kui neid väljakule ei saaks, siis võiks vähemalt vaheajal näidata. Vaadake vaid telekanalite vaatajareitinguid ja te näete, et suurima vaatajate arvu koguvad dokumentaalfilmid, mis näitavad väärarenguid ja raskeid haigusi.

Vova
02.01.08, 15:43
minu meelest algne teema oli siin ikkagi Ats Purje ja tema siirdumine Soome , mitte see , kuidas muuta eesti meistriliiga atraktiivsemaks . Selle jaoks on oma teema !

magnisco
02.01.08, 15:48
Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi. Kui neid väljakule ei saaks, siis võiks vähemalt vaheajal näidata. Vaadake vaid telekanalite vaatajareitinguid ja te näete, et suurima vaatajate arvu koguvad dokumentaalfilmid, mis näitavad väärarenguid ja raskeid haigusi.

Kas tume nahk võrdub väärarenguga?

marcello
02.01.08, 15:56
Kas tume nahk võrdub väärarenguga?

ei, tanki meelest on lihtsalt atraktiivsem kuuevarbalisi kiluvargaid platsil näha kui eksootilisi tumedanahkseid pallivõlureid

17
02.01.08, 15:59
ei, tanki meelest on lihtsalt atraktiivsem kuuevarbalisi kiluvargaid platsil näha kui eksootilisi tumedanahkseid pallivõlureid

Milline seni Eestis käinud mustanahaline mängija palliga võlur olnud on? Arruda või? :D

marcello
02.01.08, 16:07
Milline seni Eestis käinud mustanahaline mängija palliga võlur olnud on? Arruda või? :D

Räige OT juba aga Ats annab andeks
Jutt käib siiski atraktiivsemaks muutmisest ja võrdlus käis lätlaste ja tumedanahaliste vahel. Kaljugi on juurde toomas just tumeda nahalisi nagu ma olen aru saanud.

Kumb paneb tavalist inimest, kes vähegi vutti telekast jälgib, rohkem kõrvu liigutama? Kas see,et ta loeb kuidas onu Petja on saanud kahe tabureti ja kolme vineertahvli eest lõunanaabritelt kellegi ivans ivanovsi või siis uudis kuidas oma debüüdi eesti meistriliigas teevad Elevandiluuranniku ja Uruguay mängumehed?

magnisco
02.01.08, 16:20

Marcelo Gomes(oli vist nii) oli "pallivõlur", kuid samas jube ego.

17
02.01.08, 16:36
Räige OT juba aga Ats annab andeks
Jutt käib siiski atraktiivsemaks muutmisest ja võrdlus käis lätlaste ja tumedanahaliste vahel. Kaljugi on juurde toomas just tumeda nahalisi nagu ma olen aru saanud.

Kumb paneb tavalist inimest, kes vähegi vutti telekast jälgib, rohkem kõrvu liigutama? Kas see,et ta loeb kuidas onu Petja on saanud kahe tabureti ja kolme vineertahvli eest lõunanaabritelt kellegi ivans ivanovsi või siis uudis kuidas oma debüüdi eesti meistriliigas teevad Elevandiluuranniku ja Uruguay mängumehed?

Aga samas. Sa tuled vaatad musta meest üks kord, võibolla tuled teine kord ka sellepärast, et ta must ja atraktiivne on. Kui aga taset ei ole, siis kolmas kord enam pahna näha ei taheta ja nii olemegi alguses tagasi.

:lahe:

PETSINHO
02.01.08, 16:54

Marcelo Gomes oli minu meelest küll hea tehnikaga vana. Ka publikunumbrid tegid siis väikse tõusu, kui õigesti mäletan. Tegi asja huvitavamaks küll.

-RoMaRiO-
02.01.08, 20:26

Muidugi mitte, Mohamed on suurepärane pallivõlur ju.

Martin
02.01.08, 20:53
Marcelo Gomes oli minu meelest küll hea tehnikaga vana. Ka publikunumbrid tegid siis väikse tõusu, kui õigesti mäletan. Tegi asja huvitavamaks küll.

Need kaks asja pole nüüd küll omavahel päris otseselt seotud.

17
02.01.08, 21:11
Muidugi mitte, Mohamed on suurepärane pallivõlur ju.

Kas Mohamed on mustanahaline?
Kas ma olen väitnud, et ta on pallivõlur?
Kas meie eesmärk ta meeskonda registreerida oli see, et rahvas tänu talle staadionile meelitada?

Minuteada küll mitte ühtegi eelpoolnimetatut, aga ehk sa tead paremini.

willane
02.01.08, 22:18
kuulge sõbrad, tehke uus teema. tänan.

billy t
02.01.08, 22:58
kuulge sõbrad, tehke uus teema. tänan.

õige, lõpetage kohe see atsi teema risustamine või muidu tuleb viggo ja teeb teile rombi

Jupiter
03.01.08, 14:28
http://www.fcinter.com/uutiset.php?news_id=635

mazz
03.01.08, 14:32
http://www.fcinter.com/uutiset.php?news_id=635

Pildil on küll Ragnar Klavan hoopis, aga mis seal ikka.

willane
03.01.08, 15:32
Valkekosken Hakale tehti ka uudises väike ninanips :)

dreyd
03.01.08, 15:34
erinevad jutud Soomes panevad siis Purjele päris hea laadungi õlgadele, mehest ikka loodetakse väravamasinat ning arvestades, et ega Interil väga palju lööijaid ees ei olegi peale Laaksoneni ja Ojala, siis Purje saab võimaluse kindlasti läbi löömiseks, arven et see tal ka õnnestub.

Vova
03.01.08, 16:23
esimene mäng on juba 2 veebruaril , loodame et Ats pääseb platsile ka

Oll
03.01.08, 21:20
Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi

Pole ammu nii hästi naerda saanud!

marcello
04.01.08, 12:39
Pole ammu nii hästi naerda saanud!

See näitab nii mõndagi sinu kohta ja kuna see siiami kaksikute ja habemega naiste jutt tuli võrdluses tumedanahaliste ja tumeda nahaga mängijate atraktiivsuse kohta siis loodetavasti saad koos oma boyfriendiga ka Arenal naerda kui Flora mõne aafriklase või muidu lõunamaalase ridadesse toob

Oll
04.01.08, 14:15
See näitab nii mõndagi sinu kohta ja kuna see siiami kaksikute ja habemega naiste jutt tuli võrdluses tumedanahaliste ja tumeda nahaga mängijate atraktiivsuse kohta siis loodetavasti saad koos oma boyfriendiga ka Arenal naerda kui Flora mõne aafriklase või muidu lõunamaalase ridadesse toob

Mina oma boyfriendiga??
Kumb sa siis oled, kas habemega naine või neeger, et sa end nii puudutatuna tundsid, et lampi lahmima hakkasid? Või oli see su kuri kaksikvend, kes salaja siin esinema hakkas?

Mitte, et ma sinusugusele sitale midagi seletama peaks, aga aastaid on selles foorumis leierdatud teemal, miks ei ole publikut meistrikatel vms ja tanki postitus ajas mind sellele teemale mõeldes tõesti naerma. ET kui absurdne võib-olla lahendus tõsisele probleemile. Omamata mingit negatiivset suhtumist tumedanahalistesse või nende ülesastumisele EMV-l või ka Arenal Flora särgis. Hämmastav on, et mingisugune tühikargaja hakkab selle peale mulle boyfriendi otsima.

tank
04.01.08, 17:15

Aga mida näitab see sinu kohta, kes arvab, et neegri toomine meeskonda toob rohkem rahvast väljakule? Kusjuures ise tunnistad, et nt Soome meistrikate neegrid ei mängi sugugi paremini, kui Nõmme brassid. Seega ei tooda neegrit mitte tema mänguoskuste pärast, vaid selleks, et maarahval tore murjanit vahtida oleks. Mulle tundub, et sa oled rassist;)

marcello
04.01.08, 18:33
bravissimo...

rasmer
04.01.08, 19:09
Aga mida näitab see sinu kohta, kes arvab, et neegri toomine meeskonda toob rohkem rahvast väljakule? Kusjuures ise tunnistad, et nt Soome meistrikate neegrid ei mängi sugugi paremini, kui Nõmme brassid. Seega ei tooda neegrit mitte tema mänguoskuste pärast, vaid selleks, et maarahval tore murjanit vahtida oleks. Mulle tundub, et sa oled rassist;)

Aga mulle tundub, et sa oled idioot. Rassist või mitte rassist, aga mustanahalist tuleb rahvas iga kell rohkem vaatama kui Sanders Saldejumsi ja see on fakt. Asi poleks mitte ainult nahavärvis vaid ka erinevas mängustiilis ja lihtsalt eksootikas meie hullult põnevasse meistriliigasse.

magnisco
04.01.08, 19:15
Võiks tõesti uue teema teha. Vaidlus ei paista hääbuvat, aga Ats Purjest on asi kaugel.

Aílton
05.01.08, 01:04
jah ats hakkab vaikselt mulatiks muutuma juba

eston maravilha
10.01.08, 01:18
Kui aga taset ei ole, siis kolmas kord enam pahna näha ei taheta ja nii olemegi alguses tagasi.

:lahe:

aga kuret käid ikka vaatamas?

aanvaller
19.01.08, 22:18
http://www.fcinter.fi/dyn/thumbnail.php?src=/dyn/players/26.jpg

willane
20.01.08, 19:25
koridoris seina äärde pandud :)

masturr
20.01.08, 22:29
võimalik et varsti saab ka Ingemari samas särgis näha

Silver
20.01.08, 23:11
Ingemar on Interis testimisel kuni teisipäevani, kui ma nüüd ei eksi.

Kahju on sellest, et Ingemar on hetkel väga kesises vormis võrreldes oma tippaegadega. Et tagasi ree peale saada, tuleb väga kõva hooaja ettevalmist teha, olenemata sellest, kus ta ka mängima ei hakka. :)

ALEKOK
02.02.08, 15:51
Keegi oskab välja sebida, kas Purje alustab tänases karikamängus algkoosseisus?

Jaak
02.02.08, 16:39
Keegi oskab välja sebida, kas Purje alustab tänases karikamängus algkoosseisus?

pole ka pingil mitte

Uuh
03.02.08, 10:47
Ats didn't play yesterday because he hurt his back (selg?) in training. Coach Dragtsma said Purje could have played, but he didn't want to take a risk. Next week there's a match against Kalev Tallinn and I think Ats will play.

Olympi
09.02.08, 20:57
Kas Purje Kalevi vastu mõne värava ka lõi?

-RoMaRiO-
09.02.08, 21:05
Kas Purje Kalevi vastu mõne värava ka lõi?

Kaks tükki.

Uuh
12.02.08, 12:50
Ats vs. Kalev: http://www.fcinter.fi/dyn/thumbnail.php?src=/dyn/news/704.jpg&maxw=828

-RoMaRiO-
16.02.08, 21:31
Purjelt täna 90 minutit, kui alistati 3:0 KooTeePee.

z3ro
19.02.08, 13:26
vaffa leht interil. ei mingit infot väravalööjate ega muude statistiliste andmete kohta :(

jorss
19.02.08, 15:01
vaffa leht interil. ei mingit infot väravalööjate ega muude statistiliste andmete kohta :(

MITÄÄÄÄÄÄÄÄÄ?????????

txt:
http://www.fcinter.com/uutiset.php?news_id=720
video:
http://www.fcinter.fi/interview/

Montag
01.03.08, 17:59
Liiga karika mängus võitis Inter Turku 5:0 VPS Vaasa, ka Ats sai jala valgeks lüües viimase värava.

eestimees
06.03.08, 21:56
Liiga karika mängus võitis

IFK Mariehamn [0 - 3] Inter Turku

43' [0 - 1] T. Turunen

45' [0 - 2] T. Furuholm

87' [0 - 3] P. Ats

Epic
06.03.08, 22:04
Seekord siis väravat ei löönud :D

Jaak
07.03.08, 00:13
Seekord siis väravat ei löönud :D

jajah,keegi P.Ats on Interi palgale saanud :)

tee vee
07.03.08, 00:36
Punni Ats ja Kruvi Mats - kaks vana sõpra

2mSööt3mMööda
18.03.08, 01:07
Interis hetkel testimas kaks uut noort ründajat. Tundub, et need tüübid on suht asjalikud ning kindlasti konkurendid ka Atsile kui nad peaks lepingu saama.
http://www.fcinter.com/uutiset.php?news_id=765

hacker12
18.03.08, 19:47
Punni Ats ja Kruvi Mats - kaks vana sõpra

et sa siili sünnitaks

hacker12
29.03.08, 11:08
täna ollakse siis vastamisi karika veerandfinaalis(?) Tampere Unitediga
kell 14.15, jääme põnevusega ootama

magicm
29.03.08, 17:19
Inter võitis penaltitega 5-3 (normaalaeg 0-0). Purje penaltilööjate hulka ei kuulunud.

Jaak
05.04.08, 19:15
Inter võitis penaltitega 5-3 (normaalaeg 0-0). Purje penaltilööjate hulka ei kuulunud.

täna on poolfinaal Honkaga ja Ats on juba löönud 2 kolli.Juhitakse 3:1

magicm
05.04.08, 19:53
täna on poolfinaal Honkaga ja Ats on juba löönud 2 kolli.Juhitakse 3:1

Kübaratrikk jäi tegemata. Lõppseis 4-2.

NIRK
05.04.08, 20:18
Hea kuulda et tal seal jätkuvalt hästi läheb !:) , vabandust minu teadmatuse pärast:doh: aga palju atsil juba vanust on ?

doksik
05.04.08, 20:41
purje liigub ikka väga õiges suunas ja soome oli väga õige samm murdmaks mujale euroopasse kuigi algul siiski skandinaaviasse

zurka1
06.04.08, 10:28
kõva mängumees ikka küll, kui nii suudab jätkata siis jõuab kõrgemale kindlasti

masturr
06.04.08, 16:27
Hea kuulda et tal seal jätkuvalt hästi läheb !:) , vabandust minu teadmatuse pärast:doh: aga palju atsil juba vanust on ?

1985 syndinud

Arsi'
11.04.08, 15:34
Olen käinud vaatamas Ats Purje mänge ja ta on hästi mängind interis :)
Homme interil on ''liigacupin'' finaal teist turu meeskonna ''TPS'' vastu ja lootame et inter võidaks kaa! <3

billy t
12.04.08, 21:57
Interi ja Atsi võit:)!

Üllar
12.04.08, 22:34
sõps nägi mängu...ats oli sitaks terav olnud

2mSööt3mMööda
12.04.08, 23:28
Käisin ka mängu vaatamas ja võib öelda küll, et Ats võttis seal vahepeal vendi mõnusalt ette aga samas kaotas ta ka tihti palli kuna hakkas isekalt triblama, endal sööduvariant kõrval passi ootamas. Selle isetsemise eest sai ta ka oma keskkaitsest kapteni käest mitu korda mõnusa peapesu :)

Konkreetset väravalöömisvõimalust tal ei olnud. Korra mängis ennast umbes 20m pealt löögile aga löök tuli väga väga nõrk. Kokkuvõttes normaalne esitus temalt.

Urmas Rooba tegi ka minu meelest TPS'i eest päris tubli esituse. Korra sööstis isegi ette ja napilt napilt oleks saanud väravavahiga üks ühele aga Interi kaitse võttis söödu viimasel hetkel vahelt.
Rooba sai ka kollase üpris jõhkralt õhuvõitlusesse mineku eest millele järgnes veel ka päris vihane sõnavahetus Interi mängijatega.

vaikiv mees
12.04.08, 23:34
(v) on vist varoitus

TPS-Inter 0-1 (0-0)
65. Diego Corpache 0-1.

TPS: Jukka Lehtovaara, Janne Vellamo (87. Russinho De Romao), Jarno Heinikangas, Ville Lehtonen, Urmas Rooba (v), Sami Rähmönen (65. Jani Sarajärvi), Simo Valakari, Chris Cleaver (v), Mika Ääritalo (79. Patrik Lomski), Riku Riski (65. Antti Hakala), Mikko Paatelainen.

Inter: Patrick Bantamoi, Ville Nikkari, Diego Corpache (v), Jos Hooiveld (v), Sami Sanevuori, Mika Ojala (v), Dominic Chatto, Mika Mäkitalo, Ats Purje (90. Teemu Turunen), Severi Paajanen (81. Joni Aho), Timo Furuholm.

2mSööt3mMööda
13.04.08, 00:09
Pean Rooba koha pealt sõnad tagasi võtma. Tuli välja, et karistuslöögi olukorrast lõi tema markeeritav mees värava.

Aga see selleks, jätkame Ats Purje teemadel.

http://static.iltalehti.fi/jalkapallo/interliigaAML_410_jp.jpg

Epic
13.04.08, 15:07
Kuidas Soomes see eurosarja pääsemine toimib? Saab liigakarika võitja UEFA-sse või ei?

aanvaller
13.04.08, 15:14
Kuidas Soomes see eurosarja pääsemine toimib? Saab liigakarika võitja UEFA-sse või ei?

Ei, seda asja on küll mitmeid kordi arutletud aga alati jääb vastus samaks. Eurocuppidele soome liigacupist ei saa.

Kaspy
13.04.08, 18:40
http://www.delfi.ee/news/sport/_jalgpall/article.php?id=18664996

Pole see Soome liiga midagi nii mage :D

2mSööt3mMööda
13.04.08, 20:38
http://www.delfi.ee/news/sport/_jalgpall/article.php?id=18664996

Pole see Soome liiga midagi nii mage :D
Hahaa, ei imesta kah :D
Suur osa TPS fännidest olid juba enne mängu mõnusalt purjus. Mingid 12a HJK poisid läksid kõrval asuvalt harjutusväljakult riietusruumidesse ja TPS fännid mõnidasid neid ikka päris rämedalt ala, et miks HJK luuserid finaalis pole jne jne.

aanvaller
16.04.08, 23:19
tänases treeningkohtumises lõi Ats järjekordse värava Mypa vastu. (90min)
Mäng lõppeski seisul 2-2
*
Ats lõi seda ennam samuti palli väravavõrku aga oli suluseis, järgnes vastaste rünnak, kus Neemelo ei realiseerinud väravavõimalust, ning toksas latti.

budu
27.04.08, 21:50
Ats järjekordselt saanud jala valgeks.turkul oli päris vägev lõpp

eestimees
27.04.08, 22:25
Ats järjekordselt saanud jala valgeks.turkul oli päris vägev lõpp

FT Inter Turku [3 - 1] RoPS Rovaniemi

36' [0 - 1] C. Chibwe

84' [1 - 1] A. Purje

87' [2 - 1] M. Ojala

90' [3 - 1] T. Furuholm

2mSööt3mMööda
28.04.08, 02:03
Atsi väravat saab näha järgmisest klipist. Suht osavalt pettis kiiperi ja kaitja ära.

http://nelonen.fi/uutisvideot/default.asp?video=3320&c=2&newpage=0

Üllar
28.04.08, 03:38
ats on täkk:)....see tööloom paugutab veel end psv-se...või kuskile sinna

marrrtin
28.04.08, 10:00
Ats peab tulema parimaks väravakütiks! Aga kuidas Soome liiga tasemega on? Eestist väga üle?

budu
28.04.08, 11:05
Ats peab tulema parimaks väravakütiks! Aga kuidas Soome liiga tasemega on? Eestist väga üle?

nu kokkuvõttes on ikka seal tase tugevam ja sealt kuhugi tugevamasse liigasse sanss suurem.aga ise usun et peale seda hooaega juba liigub ats edasi

2mSööt3mMööda
28.04.08, 11:47
Soome ajalehele ütles Ats, et tuli Soome selleks, et sealt edasi liikuda. Unistuseks olevat Inglise liiga mis meeldivat talle eriti sellepärast kuna seal on kõvasti võitlust.
:)

budu
28.04.08, 12:09
Soome ajalehele ütles Ats, et tuli Soome selleks, et sealt edasi liikuda. Unistuseks olevat Inglise liiga mis meeldivat talle eriti sellepärast kuna seal on kõvasti võitlust.

tegelt oli see minek soome paras üllatus sest ise lootsin et mees pääseb kohe nati tugevamasse liigasse aga eks natuke mõjutas ka see et ta eelmise hooaja lõpus kuskil mängida ei saanud.

urmar
28.04.08, 14:41
Alati tekib selline eufooriline jutt, kui mõni meie mees kuskil värava lööb, et kohe liigub edasi. Loodetavasti seekord nii lähebki, aga ega kindlat pole ju midagi.

Rein
28.04.08, 14:56
Alati tekib selline eufooriline jutt, kui mõni meie mees kuskil värava lööb, et kohe liigub edasi. Loodetavasti seekord nii lähebki, aga ega kindlat pole ju midagi.

Kindel on ainult siis kui mõni Florakas müüakse.
Nagu näiteks Zahhovaiko Kuveiti :p ... NOT!!!

urmar
28.04.08, 15:03
Kindel on ainult siis kui mõni Florakas müüakse.
Nagu näiteks Zahhovaiko Kuveiti :p ... NOT!!!

Purje puhul ei olnud müügiga tegemist. :) Ta osutus lihtsalt Levadia jaoks mittevajalikuks mängijaks. Ja Zahovaiko puhul oli tegemist laenuga, mis ka eriti hästi ei õnnestunud.

Peab lihtsalt Reinu veidi harima, et ta alati lollusi ei räägiks. :D

Mr.Maximus
29.04.08, 06:24
Näe Purje juba Soomes lammutamas samal ajal ,kui edevkukk Kink vajub järjest kaugemale Levadia pingiotsale.

Vova
29.04.08, 11:10
ma olen tema kohta samasugust juttu kuulnud paar aastat tagasi ka
ja millegi pärast ma ei nõustu eriti su rumala jutuga ;)

magicm
04.05.08, 19:54
Purje on Interi juba TPS Turku vastu juhtima viinud.

Karla
04.05.08, 19:54
Ats on TPS Turu vastu värava löönud. Hetkel 24 mintsa mängitud.
Äge.

magicm oli kiirem.

magnisco
04.05.08, 21:48
11' [0 - 1] A. Purje
30' [0 - 2] T. Furuholm
43' [0 - 3] M. Mäkitalo
73' [0 - 4] T. Furuholm

NIRK
04.05.08, 22:40
Ats lõi 11. minutil Turu Palloseura vastu värava ning mäng võideti 4:0

das.hf : "Purje mängis väga hästi, tegi ilusa värava ja siis triblas karistusalas 3 kaitsja vastu ja söötis Furuholmile kes lõi palli tühja väravasse."

budu
04.05.08, 22:42
Purje täht särab täiega!!!

Uuh
05.05.08, 00:24
TPS - Inter highlights: http://areena.yle.fi/toista?id=1237806

Üllar
05.05.08, 01:09
ühdeksantuhat katsojat!!!!!!!

ROOTSI KUNN
06.05.08, 08:59
Turu on ju Tallinast väiksem linn aga kahe kohaliku klubi mängule jookseb 9 tonni rahvast kohale! Meie ei saa isegi koondise mängule iga kord selliseid numbreid kokku. Ja meil arvatakse ,et Soomes käiakse vaid hokit vaatamas.Just eile kolasin Veikkausliiga kodukal .Väga asjalik värk.Meie oleme oma ML -i promomisega lapsedkingades.

NIRK
13.05.08, 00:51
Turu Inter tõusis Soomes ainuliidriks, vot nii peabki ! :D

jussikujala
13.05.08, 22:12
köik eestlased on Soomes viimasel ajal pildis...
keep going!

2mSööt3mMööda
14.05.08, 02:09
Atsi ründajast klubikaaslane Timo Furuholm, kes on löönud neljas mängus neli väravat on vigastatud. Põlvevigastus on tõsine ning võib juhtuda isegi, et mängupausi pikkuseks võib tulla 9 kuud vms.
Ma ei tea kuidas Interil tipuründajatega lood on aga võib-olla peab Ats seda kohta täitma hakkama. Vähemalt üks mäng kui Furuholm eest ära vahetusse võeti, siis läks vist just Purje ette puhast ründajat mängima.

Uuh
14.05.08, 22:28
Ats in the cover of the newest Inter magazine: http://www.fcinter.fi/pointer/jpg/pp_03_08.jpg

The whole magazine: http://www.fcinter.fi/pointer/pdf/pp_03_08.pdf

pesa
15.05.08, 20:56
Inter Turku 1 - 1 HJK Helsinki hetkeseis
Purje viigistas 62 min.

aanvaller
15.05.08, 22:29
Purje skoor päästis ka Interil viigi. Purje on praegu tõesti hoos.

Uuh
15.05.08, 23:15
Inter - HJK report starting at 06:41 http://areena.yle.fi/toista?quality=hi&id=1264665

More highlights: http://www.iltalehti.fi/nettitv/?27981715

Ruutu
15.05.08, 23:31
Thanks "Uuh" for this video and magazin

duff_K
16.05.08, 10:25
kui ma vist valesti ei vaadanud siis purje teenis ka penalti ?

eika
16.05.08, 10:58
Purje oli üldse kõigis videos olevates Interi ohtlikes olukordades võtmerollis (otsustavad söödud, penalti teenimine, pealelöök 1 minutil ja muidugi ka värav). Pole midagi öelda- Super!

dreyd
16.05.08, 12:42
Atsi ründajast klubikaaslane Timo Furuholm, kes on löönud neljas mängus neli väravat on vigastatud. Põlvevigastus on tõsine ning võib juhtuda isegi, et mängupausi pikkuseks võib tulla 9 kuud vms.
Ma ei tea kuidas Interil tipuründajatega lood on aga võib-olla peab Ats seda kohta täitma hakkama. Vähemalt üks mäng kui Furuholm eest ära vahetusse võeti, siis läks vist just Purje ette puhast ründajat mängima.

noh päris 9-kuud ei ole, kuid jah 3-kuud vähemalt peab siis Ats mitme mehe eest väljas olema, niikaua on just Furuholm audis

Kaspy
16.05.08, 13:33
Purje on varsti koondise nimekirjas 1 tehnilisemaid mängijaid :D Ei tee küll imeasju aga lihtsad petted ja hea kiirus annab ikka iga mäng tunda mille kokkuvõtteid näind

Kaspy
22.05.08, 21:04
Novot Ats poiss täna 16.minutil skoori avanud ja Inter juhib hetkel 2-0

aanvaller
22.05.08, 21:23
inter siis võitis vps'i ats purje ja joni aho väravatest.
See mees teeb imet.

ROOTSI KUNN
22.05.08, 21:55
Heas hoos ,juba igas mängus kõmmutab. Kas ta Balti turniirile tuleb või kuidas?

Hellik
22.05.08, 22:00
Heas hoos ,juba igas mängus kõmmutab. Kas ta Balti turniirile tuleb või kuidas?

nimekirjas on ja kuna Interil on viimane mäng enne BT-d 28. mail ja järgmine alles 26. juunil, siis peaks olema küll lootust teda Lätis mängimas näha.

Uuh
23.05.08, 01:14
Inter - VPS http://www.iltalehti.fi/nettitvpopup.shtml?27983678

magicm
23.05.08, 01:33
Inter - VPS http://www.iltalehti.fi/nettitvpopup.shtml?27983678

Puhtalt tänu heale väravavaistule.

Kasepats-Pidur
25.05.08, 20:11
Livescore:
KuPS Kuopio [0 - 1] Inter Turku
34' [0 - 1] A. Purje

Väravaid nagu oavarrest.

aanvaller
25.05.08, 20:41
Livescore:
KuPS Kuopio [0 - 1] Inter Turku
34' [0 - 1] A. Purje

Väravaid nagu oavarrest.
soovitan siiski kasutada veikkausliiga.com ja sealt alt võtta live ja näed kõik kohtumised ühe akna alt. Palju mõnusam :)
aga atsil läheb praegu tõesti hästi. Hetkel kups suutis viigistada.

Epic
25.05.08, 20:42
Suvel läände minek, kui nii jätkab.

Leivo-Tigu Vimb
25.05.08, 22:08
üks viimase aja vingemaid meie meeste löödud väravaid, kaitsjate vahelt ca 20 meetrilt pommlöök lati alla

meesmuiste
25.05.08, 22:12
üks viimase aja vingemaid meie meeste löödud väravaid, kaitsjate vahelt ca 20 meetrilt pommlöök lati alla

link?
10101

Leivo-Tigu Vimb
25.05.08, 22:21
pikema kokkuvõttega link on siin:
http://www.iltalehti.fi/nettitv/?27984374

pigem vaat et 25 m pealt?

vaikiv mees
25.05.08, 22:56
http://www.yle.fi/urheilu/lajit/jalkapallo/kotimaa/2008/05/kuvat/id108775-kuva1.jpg
Ats Purje osui jälleen, mutta maali ei riittänyt voittoon.

Alvar550
25.05.08, 23:44
link?
10101

http://areena.yle.fi/toista?id=1284110

päris hea värav:D 2:06 peal siis see värav:D

17
26.05.08, 00:00
Neemelo andis söödu, aga jookseb ikka ringi, nagu oleks ise löönud :D

NIRK
26.05.08, 00:17
http://areena.yle.fi/toista?id=1284110

päris hea värav:D 2:06 peal siis see värav:D

ülikõva koll. :cool:
____

Sellest on juba palju räägitud kuid jah, kui ta jätkab oma super mängu soomes ja paistab alatasa silma. Siis on vägagi tõenäoline läände minek lähiajal.

Zlatan
26.05.08, 19:54
päris julm

eika
27.05.08, 02:38
Purje siis Soome liiga parim väravalööja koos Sajdaki nimelise härrasmehega, kellel on samuti 5 palli väravasse löödud. Samuti jagab Purje esikohta värav + sööt arvestuses. Väga hea algus ikka! Ja lisaks veel Neemelol kirjas 2 väravat ja 1 sööt ning Roobal 2 söötu.
Eks paistab, võib-olla avab nende meeste esitus ka teistele mängijatele uksed Soome liigasse.

Kasper
27.05.08, 02:40
Purje siis Soome liiga parim väravalööja koos Sajdaki nimelise härrasmehega, kellel on samuti 5 palli väravasse löödud. Samuti jagab Purje esikohta värav + sööt arvestuses. Väga hea algus ikka! Ja lisaks veel Neemelol kirjas 2 väravat ja 1 sööt ning Roobal 2 söötu.
Eks paistab, võib-olla avab nende meeste esitus ka teistele mängijatele uksed Soome liigasse.
Loodetavasti avab Purje endale sellise mänguga koha kuskile Lääne-Euroopasse.:)

Leivo-Tigu Vimb
27.05.08, 09:46
ei usu et nii ruttu kuskile edasi läheb, aga küllap mõned agendid ikka tulevad vaatama. loodetavasti ei tee "zelinskit", kes taanis samuti võimsalt alustas ja siis täiega hääbus...(soome tase muidugi nõrgem)

zaz
27.05.08, 12:44
paistabki, et eelkõige just Ats aga ka teised on leidnud paraja tasemega liiga, kust edasi areneda. Need üleminekud Rootsi ja Taani on tavaliselt siiski veidi liiga suur hüpe olnud korraga, kuid niimoodi vaikselt tase tugevamaks minnes on ka tulemus näed hoopis ilusam :)

magnisco
28.05.08, 12:07
Nüüd oleks keskväljale vaja ühte tehniliselt osavat mängijat.
Dmitrijev on tööloom, kuid teine keskpoolik peaks olema palliga osav. Grusiinid suutsid isegi sellel platsil seal Annistet tõmmata igatpidi. Kahjuks ei näe ma kedagi, kes suudaks keskväljal meie rünnakuid ehitada. Tulevikus kindlasti Eino Puri või Mošnikov.

Vassiljev :silm2:

vandersell
28.05.08, 12:14
Kutt võiks harjutada ka vasaku jalaga palli värava poole suunamist.

Uuh
30.05.08, 17:48
Ats photos: http://terowester.galleria.fi/kuvat/FC%20Inter%20Turku/Pelaajat%20-%20Players%202008/18%20Ats%20Purje/

Ruutu
30.05.08, 18:52
Thank you Uuh, very nice photos of Ats

ALEKOK
04.06.08, 14:32
http://www.soccernet.ee/news.php?id=20120

Purje valiti kuu parimaks!

elBiD
04.06.08, 23:39
Ats ongi parim ju. Julge, noor, ründav on märksõnad, mis viivad ta kindlasti kaugele.

Ruutu
30.06.08, 23:18
Ats jälle löönud värava, kui kümnendas voorus mängiti 2:2 viiki Tampere Utd-ga. Atsi meeskonnalt napsati võit viimastel minutitel. Siiski pole viga, Purje jätkab parima väravakütina, olles löönud 6 väravat, järgnevatel löödud 5 või vähem väravat

Uuh
30.06.08, 23:53
Atsigol vs. TamU: http://www.iltalehti.fi/nettitvpopup.shtml?27992432

edit: if video doesn't start, go to "muut" --> "Veikkausliiga"

Ruutu
01.07.08, 09:19
Thanks Uuh, video worked well

NIRK
01.07.08, 11:02
http://sport.err.ee/index.php?0575246

Põnn
01.07.08, 13:24
Atsigol vs. TamU: http://www.iltalehti.fi/nettitvpopup.shtml?27992432

edit: if video doesn't start, go to "muut" --> "Veikkausliiga"

Soome liiga on ikka Eestist märgatavalt parem, kurb aga tõsi .

Laz
07.07.08, 01:35
Fc Inter 1 - 1 Honka

Ats väravat ei löönud, kuigi oli üks ohtlik võimalus. Samuti lõpetas ühe vastasmängija mängu slide tackle'iga.

urmar
07.07.08, 02:52
Fc Inter 1 - 1 Honka

Ats väravat ei löönud, kuigi oli üks ohtlik võimalus. Samuti lõpetas ühe vastasmängija mängu slide tackle'iga.

neljas viik järjest, suur edu sulab kokku

ClubLife
09.07.08, 01:29
Nii ta kipud olema jah.

2mSööt3mMööda
09.07.08, 01:38
Viimase mängu viigiga peab ikka mega õnnelik olema. Honka tegi tõsist tulevärki ikka interi väravaesisel. Lõpus sai väravavaht veel punase ning varuväravavaht tõi pendla välja.
Järgmine mäng on väga hea. Inter vs Mypa. tabeli esimene vs teine. Purje vs Neemelo ja ma ei tea mida veel :)

Even
13.07.08, 13:13
nägin peale mängu ka purjet soomes abc poes head paremat ostmas. terve meeskond tegi vist supermarketi ABC tiiru. buss seisis poe ees igastahes. mängule ei viitsinud minna.

Saarlane
13.07.08, 13:16
See on oluliste uudiste teema jutt.

Jürvi-Hool
13.07.08, 16:05
nägin peale mängu ka purjet soomes abc poes head paremat ostmas. terve meeskond tegi vist supermarketi ABC tiiru. buss seisis poe ees igastahes. mängule ei viitsinud minna.

MlDA TA OSTIS!!!

Even
13.07.08, 16:46
mahla vist oli, ja mingit puuvilja.

eston maravilha
13.07.08, 19:21
kust pilte vaadata saab?

2mSööt3mMööda
13.07.08, 19:23
siit, siit ja siit ;)

isspro10
13.07.08, 20:57
MlDA TA OSTIS!!!

kas nad sööma ei läinud sinna?

Sanku
14.07.08, 09:38
nägin peale mängu ka purjet soomes abc poes head paremat ostmas.

Issand! Ats käib poes! Mahla ja puuvilju ostmas! Poleks kunagi uskunud! Tõesti ikka või?

NIRK
14.07.08, 10:21
Issand! Ats käib poes! Mahla ja puuvilju ostmas! Poleks kunagi uskunud! Tõesti ikka või?

mida sa targutama pead,las räägib mis nägi

$$$
14.07.08, 10:39

Omgomgomg, aga mina küsisin talt mis mängu seis jäi =P .
EDIT: eriti masendav oli tegelt see, et läksime mängult 5 minti enne lõppu ära, sest tahtsime sööma mite hiljaks jääda ja mäng oli suhteliselt igav veeretamine ka ja siis statkast umbes 100 meetri kaugusel kuuleme, rämedat kisa, ojea me jäime ilma väravast, punasest kaardist ja pendlast =/ . Vähemalt interi värava nägin ära

Pealik
14.07.08, 14:02
Mingi lootus on, et tänast Ats-i ja Tarmo vastasseisu saab näha ka läbi streami. http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=14920&part=sports

JanK
14.07.08, 14:09
Ma nägin (98%) Neemelot Kalju - Flora mängul.

Felipe
14.07.08, 14:23
Ma nägin (98%) Neemelot Kalju - Flora mängul.

Ma nägin (100%) Terehhovi Pärnu rannas laupäev, kas ma olen nüüd sama lahe kui sina w

Shermann
15.07.08, 03:08
Sama lahe mitte, aga ega palju alla ei jää.

lahjad olete, ma olen näinud tervet Eesti koondist

billy t
15.07.08, 10:29
lahjad olete, ma olen näinud tervet Eesti koondist

aga ma olen Tarmo Kinki katsunud! tervitused siinkohal ka Atsile, et ikka teemasse läheks

Alfonso
21.07.08, 12:24
aga ma olen Tarmo Kinki katsunud! tervitused siinkohal ka Atsile, et ikka teemasse läheks

Keda sa veel katsunud oled?

Jürvi-Hool
21.07.08, 12:59
Mine perse Alfonso - vii oma sitt off-topicusse.

Keegi teab, kas tänast mängu ka unibetist näeb?

Kaspy
22.07.08, 01:05
http://www.iltalehti.fi/nettitv/ Uusimatte alt siis leiab ka mängu kokkuvõtte.
Atsilt 1 hea pealelöök ja 1-1 olukord kus pettis ilusti kaitsja ära kuid siis lõi vastu väravavahti,oleks pidanud ikka ära realiseerima:/
Tundub et Interi hoog pisut siiski raugenud,Jarol olid ikka tunduvalt paremad võimalused,vhemalt highlightside põhjal.

budu
27.07.08, 22:40
täna siis viik Rovaniemiga 0-0 ja Ats ikka pikemat aega kuival

Kaspy
04.08.08, 22:31
Ats üle pika aja jala valgeks saanud,Interile 3-0 võit ja Atsilt meeskonna kolmas värav :)

NIRK
05.08.08, 03:28
Ats üle pika aja jala valgeks saanud,Interile 3-0 võit ja Atsilt meeskonna kolmas värav :)

videot ehk? :r66m8:

2mSööt3mMööda
05.08.08, 03:33
Inter 3 - 0 TPS
http://www.iltalehti.fi/nettitvpopup.shtml?28000307

NIRK
05.08.08, 03:57
Inter 3 - 0 TPS
http://www.iltalehti.fi/nettitvpopup.shtml?28000307

Ei no Ats tähistas kenasti,Eestis võiks kah selliseid asju rohkem olla.Kuigi jah Kalju poisid meil juba tantsivad tähistuseks vahel. ;)

budu
05.08.08, 10:16
Ei no Ats tähistas kenasti,Eestis võiks kah selliseid asju rohkem olla.Kuigi jah Kalju poisid meil juba tantsivad tähistuseks vahel. ;)

Ats oli kaval,oli omale kaks särki selga pannud et kui lööb värava ja särgi ära võtab siis ei saa kollast kaarti ja vaevalt seal kohtunik seda isegi tähele pani

Jaak
05.08.08, 10:27
Ats oli kaval,oli omale kaks särki selga pannud et kui lööb värava ja särgi ära võtab siis ei saa kollast kaarti ja vaevalt seal kohtunik seda isegi tähele pani

kusjuures siiski pani tähele,sest mänguraportis on Ats saanud kollas samal minutil,kui värava lõi. Aga trikk oli seda kaarti väärt! :)

budu
05.08.08, 11:04
kusjuures siiski pani tähele,sest mänguraportis on Ats saanud kollas samal minutil,kui värava lõi. Aga trikk oli seda kaarti väärt! :)

ei ats on igati tubli olnud.usun et tema klubivahetus seisab juba lähiajal ees.

urmar
05.08.08, 23:42
ei ats on igati tubli olnud.usun et tema klubivahetus seisab juba lähiajal ees.

Ja miks siis kohe klubivahetusega karistada? Las mängib seal, kus tal hästi läheb. :)

2mSööt3mMööda
18.08.08, 00:56
Purje FC Inter kordas täna veikkausliiga kaotuseta olemise seeriat kui täna võideti FC Lahti 1-0. Inter pole üheski hooaja 17 peetud mängus kaotusekibedust tundnud ning praegu on nad ka tabeli liidrid viie punktilise edumaaga HJK ees.

Atsilt täna 73 minutit 8479 pealise publiku ees.

Laz
20.08.08, 19:02
Ohhoo. Täna Ats siis Eesti koondise rivistuses Malta vastu. Pole enne näinudki kuidas poiss mängib telekast.

Loodetavasti täna saab kaeda :)

kollikonn
20.08.08, 22:45
Ats lõi eesti eest täna värava! oma esimese!

Leivo-Tigu Vimb
25.08.08, 21:40
Inter mängib praegu võõrsil HJK-ga. HJK läks 2-0 ette, aga 5 min mängida ja Abramovici väravatest 2-2 seis
Purje vahetati enne Interi väravaid välja 65 min, lõi peale kül, aga sihik polnud paigas täna

budu
25.08.08, 22:06
Inter mängib praegu võõrsil HJK-ga. HJK läks 2-0 ette, aga 5 min mängida ja Abramovici väravatest 2-2 seis
Purje vahetati enne Interi väravaid välja 65 min, lõi peale kül, aga sihik polnud paigas täna

3-2 siis HJK-le

budu
01.09.08, 22:03
Inter võitis täna 3-0 aga Ats oma väravate arvet ei suut kasvatada,kas ei ole vorm hea või on positsiooni vahetanud

dreyd
01.09.08, 22:39
muud ei tea kui ainult seda, et teist poolaega tal enam mängida ei tulnud ja esimesest poolajast sai kaasa võetud varoitus

Uuh
02.09.08, 11:50
Purje was substituted because of a minor injury and he might not play in your "koondis" vs. Belgium and Bosnia.

RD
15.09.08, 11:15
miks purje viimases mängus ei mänginud? pole enam nii heas hoos või ikk amingi vigastuse jama??

2mSööt3mMööda
15.09.08, 11:51
miks purje viimases mängus ei mänginud? pole enam nii heas hoos või ikk amingi vigastuse jama??
Paistab jah, et treener lasi lihtsalt puhata veel kuigi oli pingi peal kaasa võetud.

Medalite eest käib hetkel aga kõva võitlus enne 6 ees ootavat vooru. Usun, et Interil on päris head võimalused kogu üritus kotti panna.

TOP4

FC Inter 20mängu ja 43 punkti
FC Honka 20mängu ja 40 punkti
HJK 20 mängu ja 38punkti
FC lahti 19mängu ja 32punkti

Sats1
15.09.08, 12:21
Bosnia vs. Eesti mängus nägin et temal oli lisakaal.

yheksa
15.09.08, 12:25
Sats1 - äkki sul oli teleka pilt vales formaadis? Ja ära unusta, et telepilt lisab paar kilo :D

budu
15.09.08, 13:55

ikka ajad oma kaalu taga,krt mis teleriga sul küll tegu?

eston maravilha
15.09.08, 14:45
pohlak pani talle lisakaaluna kaasa musta nimekirja?

eestimees
15.09.08, 14:55

ei pand musta nimekirja vaid kaalujälgijate nimekirja

boobek
15.09.08, 15:06
ikka ajad oma kaalu taga,krt mis teleriga sul küll tegu?

ei pand musta nimekirja vaid kaalujälgijate nimekirja

http://www.myapologetics.com/images/troll21.jpg

Uuh
23.09.08, 11:46
Still injured and not playing tomorrow.

Laz
26.10.08, 19:10
Inter tuli Soome Meistriks.

aanvaller
26.10.08, 19:18
Ütle parem et Ats.

NIRK
26.10.08, 22:16
Soome meister Ats Purje: super tunne on
(http://www.soccernet.ee/news.php?id=22221)

Täna siis tähistamine täies hoos :õlu:

Järgmine aasta saab ehk sammu edasi ka teha, liiga mõttes.

budu
26.10.08, 22:32
Soome meister Ats Purje: super tunne on
(http://www.soccernet.ee/news.php?id=22221)

Täna siis tähistamine täies hoos :õlu:

Järgmine aasta saab ehk sammu edasi ka teha, liiga mõttes.

nu mees kurdab et tal ei ole agenti kes tegeleks klubi otsimisega ,ehk keegi ulatab abikäe

NIRK
26.10.08, 22:35
nu mees kurdab et tal ei ole agenti kes tegeleks klubi otsimisega ,ehk keegi ulatab abikäe

Seda mõtlesin minagi. Kas Tarmo Lehiste oleks eestist ainuke varjant ?

budu
26.10.08, 22:38
Seda mõtlesin minagi. Kas Tarmo Lehiste oleks eestist ainuke varjant ?

minu teada jah aga lehistet ei soovitaks ka vihavaenlasele

meesmuiste
26.10.08, 22:43
aga lehistet ei soovitaks ka vihavaenlasele

valgusta meid rumalaid, et miks küll?

budu
26.10.08, 22:56
valgusta meid rumalaid, et miks küll?

kle kui mees oma tööd natukene tõsisemalt võtaks oleks rohkem mehi välismaal ja nagu oleme aru saanud siis enamus tutvusi on tal vaid norras ja hea kui sinnagi kedagi müüa suudab.krt minu nägemuses peaks agent oma kaupa ikka promomas käima aga tema minu teada vaid tallinnas kössitab.see minu arvamus

Jürvi-Hool
26.10.08, 22:56
Milleks talle agent? Et palgast 15% tasku panna? Tase ja ka võimalused(järgmine aasta CL) on piisavad, et ise meeskondadele silma paista.

aanvaller
26.10.08, 23:27
Soome sai ta ka ilma.

SDK
30.10.08, 21:40
Owned!!!!!

rainer44
30.10.08, 22:20
http://sport.err.ee/index.php?0582488

selle paksukese võib jah jõuluks ära teha

Nurmekas
30.10.08, 22:46
http://sport.etv.ee/failid/18844.jpg

Algselt postitas Sats1 http://foorum.soccernet.ee/images/retro/buttons/viewpost.gif (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?p=932333#post932333)
Hoiab ju kõhtu sees, kes meist poleks seda teinud.