320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sümboolika.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sümboolika.

    Siin sooviks näha mis teie arust peaks eristama meie sümboolikat teiste tava sinisärkide sümbolitest.Pean siin silmas teisi kes statal koondise särkides.(Jüri mõis,Indrek Kannik j.n.e.)
    Jalgpallihaigla liige.

    #2
    võibolla oleks lahenduseks mingi MTÜ"Jalgpallihaigla" märk. Siis saab kohe aru, kes on fänn ja, kes on vänn.
    Jürgen
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    Kommentaar


      #3
      Praegu on meil ristilipp vapiga olemas aga loomulikult pole kõik sellega päri.Et teha populaarseid otsuseid tuleb ka teiste arvamusi kuulata.
      Jalgpallihaigla liige.

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by Lincoln

        võibolla oleks lahenduseks mingi MTÜ"Jalgpallihaigla" märk. Siis saab kohe aru, kes on fänn ja, kes on vänn.
        Jürgen
        selles mõttes, et kahte särki korraga on ikka raske kanda mängu ajal. Muidu võiks jah olla mingi särk ka, kui mingi ühisjooma toimub.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #5
          Mingite särkide trükkimine oleks küll ülilahe. Paneks nime kah selja peale, siis oleks vinge kuskil kõrtsus istuda, tore särk seljas ja õllekann ees
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #6
            Teeks ametlikult EJLiga koostööna 'fännisärgi'? Ja sisi sellise kohe et selja peal on valge triip, kuhu võid kribada oma nime nt jne jne, ühesõnaga minul pea lausa mõteteist pungil aga teostamine läheb teatavasti üha huvitavama idee puhul ka üha raskemaks...
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              Särkide mõte on meil küll ainult kas igaleühele nimi seljale see on juba keerulisem.Pakuks algatuseks välja ühe lahendina embleemi ja nii edasi.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Miq

                Orginally posted by Lincoln

                võibolla oleks lahenduseks mingi MTÜ"Jalgpallihaigla" märk. Siis saab kohe aru, kes on fänn ja, kes on vänn.
                Jürgen
                selles mõttes, et kahte särki korraga on ikka raske kanda mängu ajal. Muidu võiks jah olla mingi särk ka, kui mingi ühisjooma toimub.
                jutt käis märgist mitte särgist, vähemalt alguses. koondise mängul olgu ikka koondise särk, mitte mingi isetehtud. vaadake kasvõi seda kui nõme näeb välja ESS Pärnu VK fännklubi oma isetehtud särkidega. üks idee on selline, et jalgpallihaigla võiks orgunnida koondisesärkide kokkuostmist (äkki leidub keegi kellel see on ja kes tahaks sellest lahti saada) ja siis oma liikmetele laiali müüa.
                märgi ideed võiks tegelikult edasi arendada.
                http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

                Kommentaar


                  #9
                  üks idee on selline, et jalgpallihaigla võiks orgunnida koondisesärkide kokkuostmist (äkki leidub keegi kellel see on ja kes tahaks sellest lahti saada) ja siis oma liikmetele laiali müüa.
                  Väga arusaamatu mõte.
                  Jalgpallihaigla Liige

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by kojamees

                    Siin sooviks näha mis teie arust peaks eristama meie sümboolikat teiste tava sinisärkide sümbolitest. Pean siin silmas teisi kes statal koondise särkides. (Jüri Mõis, Indrek Kannik j.n.e.)
                    Mõisast, kannikast ja laarist eristab meid see, et me valitseme otsatribüüni. Kas sellest ei piisa?
                    Võib-olla olen rumal, aga ma pole lõplikult aru saanud, milleks JH-le need märgid-särgid-värgid. Et massist erineda? Et kokkukuuluvustunnet suurendada? Et maailmale näidata, kes need tegelikud bossid on? Oleme ausad, Jalgpallihaiglat austatakse ja imetletakse ka ilma selle tehissümboolikata. Minu arust piisab sellest, kui Haigla-teemaline lipp otsatribüünil lehvib.
                    Ja see temaatiliste särkide teema on eriti tobe. Mina näiteks nägin oma särgi saamiseks suurt vaeva ning hoian ja austan seda nagu talismani. Täiesti kindel, et paljud potentsiaalsed liikmed pole koondise mängu ajal nõus oma armastatud vormi koju jätma. Ok, võib-olla polnudki särgi-idee pooldajatel mõttes neid staadionil selga panna. Aga see idee, et mingid ühtsed joomavormid teha, on lihtsalt imelik ja lapsik.

                    Minu arust piisaks, kui Jalgpallihaigla sümboolika koosneks Põhikirjast ja Lipust. No hard feelings!
                    piis!

                    Kommentaar


                      #11
                      Loomulikult püüjame abistada koondise särkide hankimisel ja oma sümboolikaga soovime pigem rõhutada enda tõsisust ja anduvust jalgpallile.Pole ju uusrikkale ülejõu käiv osta enne Rammsteini kontserti "Rammsteini" pusa ja enne jalkat koondisesärk.On nähtud neid Blondiine küll kes ei teagi kes kus mängivad ja mix??
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        Oma sümboolika ,lisaks lipule võib olla küll. Enesetähtsust
                        sellega vaevalt tõstame,küll aga enesetunnet. Mulle meeldib nii embleemi,T-särgi,kui ka rinnamärgi idee. Kõik nad peaks olema,et ka välisreisidel mitte häbisse jääda.
                        Kogu sellel kupatusel on ikkagi kõiki JH-liikmeid ühendav
                        mõte. See meid eristabki nendest kunstlikult kokkuklopsitud
                        võrk-ja korvpallifännidest ,kes ühel aastal on Delta, järgmisel
                        Rocki, edasi ESS-i ja nii lõpmatuseni vastavalt sellele ,kuidas
                        nimed muutuvad, poolehoidjad.
                        Koja, meil oleks ka 6- suurt trummi vaja(vähemalt). jne.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #13
                          Kas keegi saaks abistada nii nõu kui jõuga trummide hankimisel.Ma pean algselt silmas neid pioneeritrumme mida andis rihmaga üle õla panna ja olid pikkliku silindri kujulised,mitte madalaid.Kas kusagil rahvamajades või koolimajades pole neid järgi ja mis maksab???
                          Jalgpallihaigla liige.

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by kojamees

                            Kas keegi saaks abistada nii nõu kui jõuga trummide hankimisel.Ma pean algselt silmas neid pioneeritrumme mida andis rihmaga üle õla panna ja olid pikkliku silindri kujulised,mitte madalaid.Kas kusagil rahvamajades või koolimajades pole neid järgi ja mis maksab???
                            Äkki Kadakan Tori??Seal müüaks igasugu huvitavaid asju!!!
                            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                            Kommentaar


                              #15
                              Orginally posted by kojamees

                              Kas keegi saaks abistada nii nõu kui jõuga trummide hankimisel.Ma pean algselt silmas neid pioneeritrumme mida andis rihmaga üle õla panna ja olid pikkliku silindri kujulised,mitte madalaid.Kas kusagil rahvamajades või koolimajades pole neid järgi ja mis maksab???
                              Pmst ma võin veidi järgi uurida selle tüübi käest, kellelt minu trumm pärit oli, aga ma arvan, et nädal-2 läheks aega.
                              Jube Tige Kala

                              Kommentaar

                              Working...
                              X