PDA

View Full Version : Kiviõli FC Irbis

17
03.01.08, 20:56
Uuest aastast siis sats Esiliigas, kuid sellise koosseisuga, millega II liiga ida/põhja tsoon kinni pandi vaevalt Esiliigas väga kannab. On juba kindlaid liitujaid/lahkujaid? Kuidas on Kiviõlis väljaku seisukord, muru kannatab mängida? Kunstmuru vist ei pidanud olema, niiet teadjamad võiksid vähe pajatada :)

zaz
04.01.08, 00:21
http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=841406&postcount=50

Miko, sa võid ka proovima minna! äkki saad ise ka esiliigasse mängima :hüppenöör

PraS
04.01.08, 00:24
http://foorum.soccernet.ee/showpost.php?p=841406&postcount=50

Miko, sa võid ka proovima minna! äkki saad ise ka esiliigasse mängima :hüppenöör

Ma rääkisin ka Mikoga eelmine nädal ning ta ütles, et isegi Levadia olla talle pakkumise teind, kuid otsustas et temast ikka pallurit ei saa ning jätkab edaspidi ka Aavo teisiku ül-d :)

kaitz
04.01.08, 02:20
Ma rääkisin ka Mikoga eelmine nädal ning ta ütles, et isegi Levadia olla talle pakkumise teind, kuid otsustas et temast ikka pallurit ei saa ning jätkab edaspidi ka Aavo teisiku ül-d :)

Nõmeduse tipp:D

sosku
05.01.08, 17:12
Kiviõli staadionist saab pildilise ettekujutuse siit:
http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=218

dreyd
05.01.08, 17:18
Ilusad taevasinised :), sellel klubil on hetkel ka täitsa oma nägu olemas nende fännide näol, kes piltidelt vastu vaatavad.

-mirko-
05.01.08, 18:58
Ei fännid on seal olemas. Paari aasta eest noortesatsiga seal mängides olid kohalikud poolehoidjad päris altid suud lahti tegema. Olgugi, et mitte omasid toetada vaid meid sõimata,aga no siiski:D
vähemalt oli rahvast kohal:)

aleh
09.01.08, 15:47
6.01.08 Rakvere kunstmuruvaljak
Rakvere FC Flora 2-5 Kivioli Tamme Auto

norsk
10.01.08, 17:58
6.01.08 Rakvere kunstmuruvaljak
Rakvere FC Flora 2-5 Kivioli Tamme Auto
Selles mängus osales kodulehe andmetel keegi Hepner, ma eeldan et Janek?
Kiviõli Tamme Dünamo :)

aleh
10.01.08, 18:20
Selles mängus osales kodulehe andmetel keegi Hepner, ma eeldan et Janek?
Kiviõli Tamme Dünamo :)Janek jah. Ma tean et sa oled Dunamo f2nn,nuud v6id vabalt olla Tamme v2nniks :)

tasa
11.01.08, 11:58
Huvitav, et Kiviõli kodukal räägitakse mingisugusest verisest kättemaksust Rakvere mängijale R. Kuusikule, kes teisel poolajal tegi libeda väljaku tõttu vea Kiviõli meeskonna mängijale, kes seejärel kohe "puhkama" saadeti... siis võiks ikka teha juba juttu ka sellest, kui kohe mängu esimestel minutitel tekitas Kiviõli mängija tahtlikult vigastuse Rakvere kaitsemängijale, lennates palli valdajale julmalt hooga sisse.....

Sir Brazza
11.01.08, 14:49
huvitav.. miks mulle mingit kättemaksu ei taheta.. ma lendasin ka seal päris räigelt sisse ju.. dammit..

(liig põkk vist) :D

aleh
11.01.08, 15:46
huvitav.. miks mulle mingit kättemaksu ei taheta.. ma lendasin ka seal päris räigelt sisse ju.. dammit..

(liig põkk vist) :DSina voiksid vait olla ,kas sa juba ei maleta kuidas p2rast m2ngu Kiviolis kolm kuud kirjutasid kui valus sul oli ja nuud dammit......Mis k2ttemaksu puutub siis ole kindel ma m2letan veel et lubasin sulle .....

aleh
11.01.08, 15:53
Huvitav, et Kiviõli kodukal räägitakse mingisugusest verisest kättemaksust Rakvere mängijale R. Kuusikule, kes teisel poolajal tegi libeda väljaku tõttu vea Kiviõli meeskonna mängijale, kes seejärel kohe "puhkama" saadeti... siis võiks ikka teha juba juttu ka sellest, kui kohe mängu esimestel minutitel tekitas Kiviõli mängija tahtlikult vigastuse Rakvere kaitsemängijale, lennates palli valdajale julmalt hooga sisse.....Ma juba mittu aastad jalgin Rakvere meeskonda ,ja voin oolda ,et Kuusik on selline mees ,kes lendab jalgadesse ,ja mis puutub vimast m2ngu siis utlen et ta murdis kaks meie meest...

Jaak
11.01.08, 15:56
Huvitav, et Kiviõli kodukal räägitakse mingisugusest verisest kättemaksust Rakvere mängijale R. Kuusikule, kes teisel poolajal tegi libeda väljaku tõttu vea Kiviõli meeskonna mängijale, kes seejärel kohe "puhkama" saadeti... siis võiks ikka teha juba juttu ka sellest, kui kohe mängu esimestel minutitel tekitas Kiviõli mängija tahtlikult vigastuse Rakvere kaitsemängijale, lennates palli valdajale julmalt hooga sisse.....

ma arvan,et seda teemat tasub liigamängudes jälgida.Kui lubadus teoks saab, siis on kerge kriminaalasi tahtlike kehavigastuste tekitamise eest soolas.Sellised tüübid tuleks palliväljakult võimalikult kaugel hoida.

dareth
11.01.08, 16:14
tõotab minna veriseks ;)

Sir Brazza
11.01.08, 18:03
Sina voiksid vait olla ,kas sa juba ei maleta kuidas p2rast m2ngu Kiviolis kolm kuud kirjutasid kui valus sul oli ja nuud dammit......Mis k2ttemaksu puutub siis ole kindel ma m2letan veel et lubasin sulle .....

Kui sa seda mäletad, et ma kolm kuud rääkisin, siis peaks ometi selge olema, et tõmbasin toona oma reie tagalihase ära. Aga mis kättemaksu puutub... võlgu ma midagi ei jää. ;)

Üldiselt ma ei mõista - Kiviõli on tore sats, kuid niimoodi närvi minna? Te pidanuks oma treenerist kohtuniku peale närvi minema, kuna hetk enne seda viga tehti rakvere omale viga, mida ära ei vilistatud - pahane peaks oma treeneri peale olema, et ta sellel juhtumil üldse tõeks laskis sündida.

Sir Brazza
11.01.08, 18:05
.Mis k2ttemaksu puutub siis ole kindel ma m2letan veel et lubasin sulle .....

PS! Mulle ei meeldi täitmata lubadused!

dobermann
11.01.08, 18:58
Mis k2ttemaksu puutub siis ole kindel ma m2letan veel et lubasin sulle .....

PS! Mulle ei meeldi täitmata lubadused!

võtke omale tuba...

PraS
11.01.08, 23:28
Ma juba mittu aastad jalgin Rakvere meeskonda ,ja voin oolda ,et Kuusik on selline mees ,kes lendab jalgadesse ,ja mis puutub vimast m2ngu siis utlen et ta murdis kaks meie meest...

Kusjuures mulle jäi ka selline mulje, et Kuusik ei suutnud kontrollida end aastalõpukal ja mitmel puhul lendas ikka väga ohtlikult vastasele sisse. Väljas pole teda näind.

urmar
12.01.08, 00:00
No väljas tehti ikka Kuusikule liiga. Julmalt panid kossi nii talle, kui Alarile näiteks Jõhvi Orbiidi mehed. Mehed olid kohe mängu alguses audis. Orbiidid said küll paar hoiatust, aga hiljem ka 2:0 võidu.

Põld90
12.01.08, 17:40
No peale tänast mängu Orbiidiga on mul hetkel kõhupeal täitsa ilus sinine jälg.

Jeti88
12.01.08, 18:13
Ma ei saa aru mis kuradi hala see siin käib. Suured mehed käituvad nagu väiksed lapsed et "näe see tegi mulle liiga". Kurat, võtke kokku ennast ja mängige jalgpalli ning lahendage mängus oma asjad ära mitte ärge tulge siia kurtma. Eriti nüüd - 3 kuud pärast hooaja lõppu.

Olen ise haiget saanud, olen ise haiget teinud - mängus juhtub igasugu asju, saage üle või minge hulluarsti juurde.

urmar
12.01.08, 18:53
Ma ei saa aru mis kuradi hala see siin käib. Suured mehed käituvad nagu väiksed lapsed et "näe see tegi mulle liiga". Kurat, võtke kokku ennast ja mängige jalgpalli ning lahendage mängus oma asjad ära mitte ärge tulge siia kurtma. Eriti nüüd - 3 kuud pärast hooaja lõppu.

Olen ise haiget saanud, olen ise haiget teinud - mängus juhtub igasugu asju, saage üle või minge hulluarsti juurde.

närvid läbi? :)

Jeti88
12.01.08, 18:58
närvid läbi? :)

mul on närvid väga korras. Ära sellepärast muretse :D

Aga ma pidin selle välja ütlema lihtsalt, mis ma nendest neiudest arvan.

Sir Brazza
12.01.08, 19:05
mul on närvid väga korras. Ära sellepärast muretse :D

Aga ma pidin selle välja ütlema lihtsalt, mis ma nendest neiudest arvan.

Ahhh.. mina väää.. blond vää..

aleh
13.01.08, 16:59
Lp. jalgpalli s6brad, siin kirjutatakse Kivioli Tamme Auto mangudest!

urmar
03.02.08, 20:51
Juba üle ööpäeva on möödas Tamme Auto eilsest mängust Levadia duubliga, kuid kodukas sellest end häirida ei lase. Ometi Aleh lubas korralikult tegutseda. Tühjagi.

Üks vanem postitus:
Algselt postitas urmar
No ärge liiga palju üle pingutage, peaasi, et ta ikka tööle jääb, mitte ei tule selline, mis on ilus, aga ei uuene. Selliseid on niigi päris palju.

Alehi vastus:
Ara muretse mina olen seal administrator ja kinnitan et k6ik hakkab toole ))

Jaak
03.02.08, 21:34
Juba üle ööpäeva on möödas Tamme Auto eilsest mängust Levadia duubliga, kuid kodukas sellest end häirida ei lase. Ometi Aleh lubas korralikult tegutseda. Tühjagi.

Üks vanem postitus:
Algselt postitas urmar
No ärge liiga palju üle pingutage, peaasi, et ta ikka tööle jääb, mitte ei tule selline, mis on ilus, aga ei uuene. Selliseid on niigi päris palju.

Alehi vastus:

tulemus on ju üleval

masturr
03.02.08, 21:39

Üks vanem postitus:
Algselt postitas urmar

Alehi vastus:
jumal tänatud et flora ja ejl-u kodukad alati kiired ja korralikud on :D

urmar
03.02.08, 21:51
tulemus on ju üleval

ongi jah üleval, äkki oli juba varemgi? Ei pannud lihtsalt tähele. :)

urmar
03.02.08, 21:52
jumal tänatud et flora ja ejl-u kodukad alati kiired ja korralikud on :D

Selles võib sinuga küll nõus olla. :)

Amadeus
03.02.08, 21:57
ongi jah üleval, äkki oli juba varemgi? Ei pannud lihtsalt tähele. :)

ei old varem. oli 0:0 järjekindlalt

urmar
03.02.08, 22:00

no näed, taganttorkimisest oli kasu. :)

Jaak
03.02.08, 22:09

see oli seal juba vähemalt hommikul

urmar
03.02.08, 22:15
see oli seal juba vähemalt hommikul

no kui oli juba hommikul, siis oleks ka esiuudise võinud ära muuta. Kõik ei ole nii terava silmaga, et kõrvalt täpset tulemust leida, kui esiuudis väidab, et alles tulemas on mäng!

aleh
03.02.08, 22:21
Tulemus oli eile kell 15.30 uleval ,ise m2ngu ei n2inud, info m2ngust varsti tuleb

urmar
03.02.08, 22:38
Tulemus oli eile kell 15.30 uleval ,ise m2ngu ei n2inud, info m2ngust varsti tuleb

no tore on, ju siis jäi kahe silma vahele. :)

Sir Brazza
04.02.08, 01:53

Üks vanem postitus:
Algselt postitas urmar

Alehi vastus:

Kas on võimalik selle koduka aadressi ka teada?

PS! Aleh, kuidas läheb?

urmar
04.02.08, 02:47

http://www.sktammeauto.ee/index.php

aleh
04.02.08, 05:41

PS! Aleh, kuidas läheb?
Tundub, et parem kui sull

Sir Brazza
05.02.08, 22:05
Tundub, et parem kui sull

Kusjuures ma aimangi, et Sul paremini läheb. Aga kodukas on üldjoontes väga viisakas - tubli töö. :)

aleh
24.02.08, 18:48
23.02.2008 , Helsinki, Finnair Stadium
Marmiksen Kuula - Tamme Auto 1:2 (1:1)
Väravad : Burov, Tonevitski.
Tamme Auto koosseis: Rubtsov (Maltsev), Šisov, Kurotskin, Hepner, Šelehov, Kostin (Tonevitski), Krivošein, Osmanov, Šteinberg, Burov, Leontovits.
Varus: Mokaljov, Tonevitski, Maltsev.

aleh
16.03.08, 18:27
Kiviõli Tamme Auto - Tallinna Fc Tvmk Ii 2:1 (0:0)

aanvaller
16.03.08, 18:40
tublid!! tuublitele peabki ära panema.

PraS
11.05.08, 16:44
ell 14.00 Kiviõli staadion (Spordi 9, Kiviõli)
KIVIÕLI TAMME AUTO - TARTU JK MAAG TAMMEKA II 0:0 (0:0) HETKESEIS

Mänguolud +22, päikesepaisteline ilm. Väljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 480
Peakohtunik Martin Salong
Abikohtunikud: Eduard Rõžov, Raul Kaivoja

Hea töö.meeldiv, et ka EL on publikunumbrid tõusnud. Lisaks Paidele on tekkinud ka teine tore sats EL-sse.

aleh
11.05.08, 17:13
KIVIÕLI TAMME AUTO - TARTU JK MAAG TAMMEKA II 1:1 (0:0)
Kahju et voita ei saanud.......aga jah pealtvaatajad oli vaga palju...

Sir Brazza
04.06.08, 23:12
Aga, Aleh - va sõdurpoiss, kuidas nüüd läheb? Suur mäng ukse taga - valmis? :)

PS! on sul mulle anda Kiviõli TA suurt logo, mida töödelda saab (mitte sodida vaid reklaamis kasutada). Aitäh.

aleh
05.06.08, 00:54
Aga, Aleh - va sõdurpoiss, kuidas nüüd läheb? Suur mäng ukse taga - valmis? :)

PS! on sul mulle anda Kiviõli TA suurt logo, mida töödelda saab (mitte sodida vaid reklaamis kasutada). Aitäh.
Me oleme alati valmis! :) Kirjuta oma e-mail, saadan sulle meie logo.

Sir Brazza
05.06.08, 14:01
ma ei saa aru, kas mul või mu arvutil on jälle mingi viga küljes, et ma viimaseid kommentaare ei näe?

edit: kui välja login siis näen kõiki postitusi.. igatahes e-mail on esko_brandt@hotmail.com - saada sellele!

tänud ette!

Sir Brazza
06.06.08, 10:42
Nju, Aleh.. jäid magama? :)

aleh
06.06.08, 15:46
Nju, Aleh.. jäid magama? :)
Saatsin eile aga kiri tuli tagasi millegi parast, proovin veel kord.

elx
06.06.08, 17:44
Saatsin eile aga kiri tuli tagasi millegi parast, proovin veel kord.

ehk oli kiri liiga suur? graafikafailiga võib sedasi juhtuda.
muide, kui kiri tagasi tuli, siis on asi ju lihtne - tagasi tulnud kirjas on kindlasti põhjus sisse kirjutatud. kopeeri see siia, ehk keegi oskab kohe vastata, minust enam täna vastajat pole.

Sir Brazza
06.06.08, 18:02
ehk oli kiri liiga suur? graafikafailiga võib sedasi juhtuda.
muide, kui kiri tagasi tuli, siis on asi ju lihtne - tagasi tulnud kirjas on kindlasti põhjus sisse kirjutatud. kopeeri see siia, ehk keegi oskab kohe vastata, minust enam täna vastajat pole.

usun, et fail saab üle 5mega ka olla.. ja Aleh - kahju, et logo siiani üle pole tulnud :( see teie väike logo kodukalt muutub suurendades sakiliseks ja ei kõlba kuhugi suuremale lehele panna..

aleh
07.06.08, 00:56
Proovisin veel korra, saatsin arhiivina pakkitud

Sir Brazza
07.06.08, 01:15
Proovisin veel korra, saatsin arhiivina pakkitud

tänan, sain kätte ka.. kuid nüüd kahjuks hilja, ei saa enam plakateid teha, et neid veel kuhugi üles panna.. ei tule siit veel uut publikurekordit seekord.. next time..

igatahes.. edu pärast pühapäeva.. :)

aleh
07.06.08, 02:55
tänan, sain kätte ka.. kuid nüüd kahjuks hilja, ei saa enam plakateid teha, et neid veel kuhugi üles panna.. ei tule siit veel uut publikurekordit seekord.. next time..

igatahes.. edu pärast pühapäeva.. :) No see ei ole viimane kord kui Rakvere ja Kivioli oma vahel mangivad...Uus publikurekord tuleb mangus Kivioli - Rakvere :)))

aleh
08.06.08, 22:18
Rakvere FC Flora 2 - 5 Kiviõli Tamme Auto . Ilus mang, ilusad varavad, kahju ,et kiirabisse pidime mangijat viima.......

Felipe
08.06.08, 22:56
Mis juhtus siis, et kiirabi sekkus?

aleh
09.06.08, 15:48
Mis juhtus siis, et kiirabi sekkus?Mees sai vastu pead, esimesel poolajal mangis edasi, loi varava 2-2 ja siis peale vahetust oli varumeeste pingi pikkali, oli paha olla ,kutsusid siis kiirabi.... peale mangu Rakvere meeskonnaga meil on alati 2-3 meest mangust valjas. Ei tea kas teiste meeskondadega Rakvere mangib ka nii musta jalgpalli.....

dobermann
09.06.08, 17:24
Mees sai vastu pead, esimesel poolajal mangis edasi, loi varava 2-2 ja siis peale vahetust oli varumeeste pingi pikkali, oli paha olla ,kutsusid siis kiirabi.... peale mangu Rakvere meeskonnaga meil on alati 2-3 meest mangust valjas. Ei tea kas teiste meeskondadega Rakvere mangib ka nii musta jalgpalli.....

huvitaval kombel ei näita EJL mitteametlik protokoll ühtegi vahetust selles mängus...
kui hull Ilja olukord?

aleh
09.06.08, 22:01
huvitaval kombel ei näita EJL mitteametlik protokoll ühtegi vahetust selles mängus...
kui hull Ilja olukord? Iljal on koik ok ,aga teise varava loi hoopis Sergei Burov tema oligi mees kes vastu pead sai polvega...

urmar
04.07.08, 18:29
Tamme Auto rikkus reglementi ja sai 0:2 kaotuse asemel Levadialt -:2 kaotuse. Õhtul hiljem ehk pikemalt.

aleh
25.07.08, 17:47
Ei tea kelle juurde ma pean poorduma? Tamme Auto meeskonna nimekirjas on tehtud viga, meil ei ole meest perekonna nimega Strakoff, oige nimi on Starkopf.

mazz
25.07.08, 19:20
Ei tea kelle juurde ma pean poorduma? Tamme Auto meeskonna nimekirjas on tehtud viga, meil ei ole meest perekonna nimega Strakoff, oige nimi on Starkopf.

Korras. Esiliiga koosseisudes on ilmselt veel palju segadusi, loodetavasti saame suve jooksul kõik korda.

willane
25.07.08, 23:42
juuli lõppedes saab EJL-st värsked nimekirjad ju võtta. lihtne

masturr
25.07.08, 23:45
Korras. Esiliiga koosseisudes on ilmselt veel palju segadusi, loodetavasti saame suve jooksul kõik korda.eesti suvi alles hakkas :D

dobermann
17.08.08, 20:25
suur tänu teile!!! :D

Rein
31.08.08, 21:23
Oskab keegi öelda kus klubides on Tõnis Starkopf eelnevalt mänginud?

-RoMaRiO-
31.08.08, 21:27

Eelmine aasta lõi III liigas Maardu Esteve eest 43 väravat :)

Rein
31.08.08, 21:29
Eelmine aasta lõi III liigas Maardu Esteve eest 43 väravat :)

Vaevalt, et Esteve ta esimene klubi oli.

sosku
31.08.08, 21:49
Saada talle PM, kui mees ennast ise avalikult kiita ei soovi :)

aanvaller
25.02.09, 23:53
neti.ee
vaata sealt

aleh
26.02.09, 17:03
www.sktammeauto.ee

budu
26.02.09, 18:11
www.sktammeauto.ee

Mis kasu on kodulehest kui seda pole juba kiviajast saati uuendatud?

oku
26.02.09, 18:48

Uudised on küll üsna värsked. Mida sa silmas pead?

Edit: Sry, eestikeelne osa on tõesti üsna ürgne.

budu
26.02.09, 22:09
Uudised on küll üsna värsked. Mida sa silmas pead?

Edit: Sry, eestikeelne osa on tõesti üsna ürgne.

pidasin jah silmas just eesti keelset versiooni

aleh
27.02.09, 00:04
Nõmme Kalju - Tamme Auto 3:1 (1:0)

aleh
27.02.09, 00:15
Eesti keelse versiooniga on problemid jah...Ma ise ei ole nii kõva kirjutaja eesti keeles, eelmine aasta algul panin mängude koosseisu ja tulemusi kahes keeles, aga sellest ei ole mingid kasu, keegi peab kirjutada nattuke rohkem ... Kui leian inimese kes oskab korrektselt eesti keeles kirjutada siis see aasta paneme eesti keelse versiooni tööle.

aanvaller
27.02.09, 00:38
agaa võtke google translator kasutusele, nagu seda Trans teeb :)

Nahkpea
27.02.09, 05:00
agaa võtke google translator kasutusele, nagu seda Trans teeb :)

See Google Translator on saatanast. Kipub nii olema, et kui originaalkeeles suurt midagi tekstist aru ei saa, siis peale seda tõlget seal saad veel vähem.

aanvaller
27.02.09, 18:04
No kuidas siis nii? (http://translate.google.com/translate_t#et|en|Umbes%20on%20eesli%20perse%20kui %20rohtu%20s%C3%B6%C3%B6b)

kindral
23.10.09, 04:33
Pilte kõige tobedamal kombel lõppenud mängust.
jktulevik2.multiply.com

23.10.09, 20:20
No kuidas siis nii? (http://translate.google.com/translate_t#et|en|Umbes%20on%20eesli%20perse%20kui %20rohtu%20s%C3%B6%C3%B6b)

hahahahaha:D

PraS
08.11.09, 17:06
Pilti ka siis Kiviõli kurvast mängust - http://www.mardiphoto.net/?id=3&lowercat=38&lang=est

kesa
11.11.09, 21:01
kell 18.00 Rakvere kunstmuruväljak

KIVIÕLI TAMME AUTO – LASNAMÄE FC AJAX 1:4 (0:0) LÕPPSEIS

Mänguolud: 0, sademeteta ilm; kunstmuru heas seisukorras.

Pealtvaatajaid: 1

Vaat see on mees....

elx
11.11.09, 21:14
või mõne mängija naine?

kesa
11.11.09, 21:17
või mõne mängija mees?

Mister
11.11.09, 21:19
Kes teab, see teab :)

PraS
11.11.09, 22:32
Kes teab, see teab :)

mina olin. ma ainuke AJxi fänn. Kes teab see teab. Borissov on kunn. Kahju. Järgmine aasta üritame taas :)

spekter
29.12.09, 00:42
Tamme Autole siis Aastalõputurniiril võit. Kahjuks polnud eestikeelsetel satsidel asja esinelikusse, mistõttu Kalevi hallis peeti kohamängud peamiselt venekeelse publiku kaasa elamisel. mängud olid päris põnevad. Ajaxil oli 3.koha mängus palju võimalusi, aga osati kaotada. mängud olid kiired- finaalis ei suutnud Kiviõli seisu 3-1 vormistada ning kohe tuli kontra ja Lootuse poolt hoopis 2-2.

aleh
30.08.10, 05:36
RAKVERE FC FLORA – KIVIÕLI TAMME AUTO 0:3 (0:0) http://picasaweb.google.ru/kiviolisport/RAKVEREFCFLORAKIVIOLITAMMEAUTO?feat=directlink#

Võss
30.08.10, 10:35
Penalti, mis määrati, oli küll absurdne.

17
30.08.10, 11:49
Ootame, vaatame.. :)

budu
30.08.10, 13:27
Ootame, vaatame.. :)

ära hakka pihta,ega ometi jälle keegi reeglite vastu eksinud?

17
30.08.10, 14:47
ära hakka pihta,ega ometi jälle keegi reeglite vastu eksinud?

Miks sa kogu aeg nii elurõõmutu oled, kas sul olid lapsepõlves rauast mänguasjad?

Hellik
30.08.10, 14:50
Nüüd on 0:- kirja pandud, kasutati keelu all olevat mängijat? Panen igaks juhuks smaili ka :D

budu
30.08.10, 14:56
Nüüd on 0:- kirja pandud, kasutati keelu all olevat mängijat? Panen igaks juhuks smaili ka :D

kumb pool eksis siis?

17
30.08.10, 14:58
Issand jumal.. kui mänguseis jääb 0:3 ja hiljem märgitakse tulemuseks 0:-, siis rehkenda ise, kumb eksis.

Amadeus
30.08.10, 15:22
Issand jumal.. kui mänguseis jääb 0:3 ja hiljem märgitakse tulemuseks 0:-, siis rehkenda ise, kumb eksis.

milles siis probs? keegi oli 2 liigas keelu all või?

budu
30.08.10, 15:22
Karm eksimus Õlidel aga peaks ikka olema nii,et Rakvere ka punkte ei saaks

sosku
30.08.10, 16:36
Tamme Auto: 16-Vorobjov, 4-Kostin, 17-Šelehhov, 20-Moskaljov, 6-Hepner (70. 7-Osmanov), 19-Lipin (46. 10-R. Gurbanov), 5-Russakov (60. 14-Tiismann), 9-Kirilov, 22-Starkopf (90. 2-Halin), 18-Borissenko (46. 15-Vinogradov), 11-Suvorikov.
Varus: 14-Tiismann, 10-R. Gurbanov, 12-Larin, 7-Osmanov, 2-Halin, 15-Vimogradov.

Sellise nimega venda pole ei Kiviõli ega Puuma nimekirjas.

Mõningate võistkondade asjaajamise tase on küll alla igasugust arvestust. Kes ei suuda kollaseid kaarte kokku lugeda, kes paneb väljakule mängija, viitsimata vaadata, kas ta ka registreeritud on.

17
30.08.10, 18:45
Halin on Puuma A-klassi nimekirjas.

odralauk
30.08.10, 18:56
kas järelkasvu võistkonnast ei või mängijaid kasutada?

urmar
30.08.10, 19:01
Seekordne eksimus on eriti kummaline, kuna ma küsisin vahetult enne mängu algust läbi inspektori telefoni, et kes see Halin neil on. Kuulsin, et keegi väitis, et ta on Puuma nimekirjas, ütlesin et minuarust ei ole. Kas treener seda kuulis, ei tea, pigem vist ei kuulnud, sest hoolimata tekkinud kahtlustest pandi 90. minutil Halini ka mängu.

Minu huvi seisnes selles, et saada kätte mängija nime õige kirjapilt. Teoreetiliselt oleks võinud Puuma A-klassi meeskond olla kirjas Tamme Auto järelkasvumeeskonnana, aga muidugi ei olnud.

Seega võin ausalt tunnistada, et ma tegin kõik, mis minu võimuses, et rikkumist ära hoida. :)

aleh
30.08.10, 21:26
Inspektor tuli jah enne mängu ja ütles et Halin ei ole teie meeskonna mees, ja selle peale ise Halin vastas et ta on Puuma mängija, siis inspektor ütles et ok ma helistan ja uurin selle asja ja mõni minuti pärast tulu tagasi ja ütles et kõik on ok ja et mees võib mängida. Tamme auto treener palus Puumast paar meest mänguks Rakverega ja poisid tulid mängima ja üks neist (Halin) et teadnud et teda suvel registreeriti ümber teise meeskonda. Ja see mees kes registreeris ümber täna hommikul ütles et tal on kahju et tuli nii välja, ja tema on süüdi, et tal lihtsalt läks meelest ära et ta registreeris ümber poisi. Ma ei taha süüdistada kedagi, eksimus on tõesti eriti kummaline,

aleh
12.09.10, 22:22
http://picasaweb.google.ru/kiviolisport/TammeAutoRakvereFlora?feat=directlink Pildid Tamme Auto-Rakvere Flora

SoccerGoal
12.09.10, 22:27
Nonii, kiviõlikad, võtke end nüüd kokku! Määravateks saavad mängud Kaleviga (just nimelt see) ja Vaprusega, võttes arvesse seda, et tabeli lõpu meeskondi siiski võidetakse.

Teiseks, võib täiesti reaalne olla, et Paide tuleb Meistriliigas eelviimaseks ja siis tuleb emma-kummaga (Kalev või Kiviõli) madistada. Eelistaksin kiviõlikaid, aga eks see kõik on teie endi teha ;)

aleh
26.09.10, 18:53
Tamme Auto-Warrior 4:0 pildid mängust http://picasaweb.google.ru/kiviolisport/TAutoWarrior?feat=directlink

budu
02.11.10, 23:51
viimast jalkat lugedes ei oleks mul selle vastu midagi kui meistriliigas oleks meeskond ida-virumaalt mille ees tegutsevad eestlased.tundub,et tahtmist on ja usun,et hätta poisid ei jääks ning muidugi kui linna ka suudab neid toetada

mortan
03.11.10, 14:24
Sümpaatsed plaanid olid Jalkas tõesti, ent kuidas mõjutab Tamme Auto meeskonda ja edasisi plaane nimesponsori T.R Tamme Auto (ja Kiviõli Keemiatööstuse) ühe omaniku Toomas Tamme vastu algatatud kriminaalmenetlus (ehk n.ö lavastatud palgamõrva keiss)? Jalka toetamine jääb vist tahaplaanile kui suuremad jamad kaelas on?

maamesilane
07.11.10, 01:00
ega vangist ei toeta küll...

elionpros
07.11.10, 01:09
Kuressaare esiliigasse!

budu
07.11.10, 01:24
Kuressaare esiliigasse!

100% nõus!

Mister
07.11.10, 01:36
Ka mina pooldan seda varianti. Mida rohkem iseseisvaid klubisid, seda kasulikum. Kiviõli Tamme Auto tundub mitu korda sümpaatsem kui need ülejäänud Ida klubid.

WeThePeople
07.11.10, 01:39
100% nõus!

duubeldan

Vahkito
07.11.10, 09:39
Väga huvitav olex teada, et kus see Kiviõli oma kodumängud peab? Olete te seda väljakut yldse näinud? Sellel aastal kui Kohtla-Järve oma mängud kodus mängis, märgiti protokollis, et väljak oli ebarahuldavas korras. See väljak oli tõeliselt sitt ja arusaamatux jäi, et kuidas jalgpalliliit seal yldse mängida lubas.
Kes Kiviõli platsi näinud, teab et see palju hullem.
Muidugi olex hea kui mõni iseseisev klubi juurde tulex aga mingi krdi Kiviõli......
Enamus jamasid on tulnud Ida-Virumaalt ja Eesti jalgpallile see kyll kasu ei too

maamesilane
07.11.10, 09:40
duubeldage palju tahate,aga vaadake,et ei juhtuks nagu levaadaga,et ühtäkki kui raha vähemaks jääb kaob ka mänguisu ja punt liali valgub nagu sitt vee peal! Samas aga nendest ida-virumaa kihlveosatsidest tundub kiviõli eemale jäävat,loodame,et nii ka jääb!

maamesilane
07.11.10, 09:42
Jah kui platsigi pole..... iseseisev klubi:)

marcello
07.11.10, 14:15
Väga huvitav olex teada, et kus see Kiviõli oma kodumängud peab? Olete te seda väljakut yldse näinud?

Asula 4c, vaevalt see järgmiseks aastaks muutub. Lihtsalt sportlandilt kolitakse suveks Arena harjutusväljakule

Vahkito
07.11.10, 16:31
kle ega nad terve hooaeg seal ei mänginud. Spordi 9 on see stata Kivõlis, kus nad suviti esiliigat mängisid. Ja kui nad peaxid nyyd meistrikasse saama siis mängivad kogu hooaja Tallinnas ve? Ma tegelt ei tahax seda hästi uskuda

Raitsu
17.11.10, 01:14
viimast jalkat lugedes ei oleks mul selle vastu midagi kui meistriliigas oleks meeskond ida-virumaalt mille ees tegutsevad eestlased.tundub,et tahtmist on ja usun,et hätta poisid ei jääks ning muidugi kui linna ka suudab neid toetada

Oskad ehk rohkem valgustada,kes seal need eestlased siis on ka ? See,et linnavolikogu esimees(btw Jalka on ta nime ka valesti kirjutanud) on eestlane ei tähenda,et meeskonda ennast eestlased veaksid.Pigem on tegu ikka vene rahvusest,küll eesti passiga,inimestega.

Teiresias
17.11.10, 01:38
viimast jalkat lugedes ei oleks mul selle vastu midagi kui meistriliigas oleks meeskond ida-virumaalt mille ees tegutsevad eestlased.t

kle budujunn, no kammoon ?!?! kui reaalne see sinumeelest siis on kah ?

Marek_T
17.11.10, 09:56
Juba jagate kiviõlidele ML kohti? Pidage hoogu nüüd, vennad, ootame ikka teise mängu tulemuse ka ära äkki? Ilma igasuguse natsionalismi, rassismi ja muude -ismideta: ei taha veel üht vene satsi ML-i.

Silver
17.11.10, 10:02
Starkopf Levadias läbi ei löönud, nüüd on uus võimalus ennast meistriliigas proovile panna, kui teises mängus Kurele kott pähe tõmmatakse. Samas ma ei alahindaks Kuret, neil nii mõndagi tõestada. Esimese mängu tulemus on siiski suhteliselt libe jää. :)

PraS
17.11.10, 19:19
Starkopf Levadias läbi ei löönud, nüüd on uus võimalus ennast meistriliigas proovile panna, kui teises mängus Kurele kott pähe tõmmatakse.

Vale Vale. Tõnise lahkumisest olid ikka teised põhjused ning arusaadavad ka. Tööinimesena ei saanud või ei soovinud ta trennis käia piisavalt ning tööst ta jälle ei soovinud loobuda.

CM
17.11.10, 23:04
ML-s peavad mängima tugevamad, aga kes nad ravhusest on ei pea üldse tähtis olema...

Raitsu
07.03.11, 02:33
Ma nii puusalt tulistades ja ise huvi tundes hakkasin mõtlema, palju selle Kiviõli võistkonnas reaalselt kohalikku rahvast on. Vorobjov ja Rätsep on päris kindlalt, kui nad muidugi käimasoleval hooajal mängivad, aga ülejäänud kutid on mulle kui linnaelanikule tume maa.Jah nimesid olen kuulnud ja värki ,aga reaalselt nädalasees mõni neist kohapeal elab ka ?

sosku
29.05.11, 23:19
Kas Kiviõli võistkonda veavad mingid tolbajoobid? Lugeda ja 1-2-3 piires arvutada ei osata. Eelmine hooaeg kaks tühistatud tulemust, uuel aastal saadi sama reha otsa astudes uuesti molli. Tark õppivat teiste vigadest, lollid jäävadki vist lollideks.
Ühtegi vahetusmeest neil reaalselt ka polnud (protokollis olid fiktiivsed nimed). Ja selline võistkond tahab ML-i pääseda :D

jkj
14.06.11, 13:48
miks kiviõli tamme auto kodukas on www.fcirbis.ee ka jalkaliidu kodukal kuuluvad mängijad fc irbisele

budu
14.06.11, 14:24
miks kiviõli tamme auto kodukas on www.fcirbis.ee ka jalkaliidu kodukal kuuluvad mängijad fc irbisele

keegi võiks nende lehel kirjavead ära parandada!

urmar
14.06.11, 14:48
keegi võiks nende lehel kirjavead ära parandada!

Imelik, et sind enda pidevad kirjavead ei häiri. :D

budu
14.06.11, 15:30
Imelik, et sind enda pidevad kirjavead ei häiri. :D

üks asi on foorum aga teine on jalgpalliklubi ametlik koduleht!

dareth
14.06.11, 16:32
üks asi on foorum aga teine on jalgpalliklubi ametlik koduleht!

loll on see, kes vabandust ei leia

2mSööt3mMööda
14.06.11, 20:03
Sümpaatsed plaanid olid Jalkas tõesti, ent kuidas mõjutab Tamme Auto meeskonda ja edasisi plaane nimesponsori T.R Tamme Auto (ja Kiviõli Keemiatööstuse) ühe omaniku Toomas Tamme vastu algatatud kriminaalmenetlus (ehk n.ö lavastatud palgamõrva keiss)? Jalka toetamine jääb vist tahaplaanile kui suuremad jamad kaelas on?
Paneme siia ka siis uudise kui meeskonna rahaboss süüst prii.
http://ap3.ee/article/2011/6/13/toomas-tamme-tapmises-suudistatavad-saadetakse-kohtu-ette

-RoMaRiO-
23.02.13, 22:55
Kiviõli on oma klubi majanduslikku olukorda parandamas elamislubade pakkumisega "leegionäridest jalgpalluritele"? :D

teema nime võiks seoses uue klubi nimega kah ära muuta.

Meintz
23.02.13, 23:00
Keegi suudab mõne normaalse pildi üles otsida Kiviõli staadionist?

mortan
23.02.13, 23:03
Normaalsed ei ole, aga täis elutervet rõõmu suvest, Kiviõlist ja Esiliiga jalgpallist küll :D Fotodelt jäid välja küll mõned plastiktoolides chillivad kohalikud.

http://toetantammekat.eu/index.php/fotod/category/45-2012-el-voor24-kalle

Meintz
23.02.13, 23:06
Jõhker, kui sellisel staadionil hakatakse meistriliigat mängima.

Raitsu
24.02.13, 00:50
Keegi suudab mõne normaalse pildi üles otsida Kiviõli staadionist?
Kiviõlis toimunud mängude pildid on kõik sealt staadionilt.
http://pica.ee/album/10910

kindral
09.04.13, 22:18
Pilte märtsikuu viimasest mängust: https://picasaweb.google.com/1019142...TulevikFCIrbis

janiion
11.04.13, 15:45
Pilte märtsikuu viimasest mängust: https://picasaweb.google.com/1019142...TulevikFCIrbis

Vb minu viga, aga ei ava seda linki mul.

E: Ahaa, teises teemas avab. ;) All cool.

dareth
11.04.13, 16:00
kindral on siia teinud kopipasta teise postituse kuvast ehk lingist on osa puudu

Andres.
05.05.13, 17:20
Kümnendas voorus sai siis lõpuks ka Kiviõli oma esimese silma pähe.
Tallinna FC Flora 1:1 Kiviõli FC Irbis

PraS
11.10.13, 16:34
Jõuad sa siis koguaeg seda palli ka taga ajada :D

https://www.youtube.com/watch?v=0QlYyiaAjZY=youtu.be

Felipe
11.10.13, 18:38
Taipoksis (Garanti klubi liikmena reeglina võistleb K-1 stiilis) on Rustami käekäik olnud märksa tugevam, kui jalgpallis. Vahepeal oli klubi peatreener ja presidendi Igor Šinkevitsiga tülis niiet ei võistelnud enam, aga praegu on tüli läinud ja mees tagasi ringis. mitmekordne Eesti ja Baltimaade meister amatöörides ja profimatsideski väga edukalt esinenud.

Eesti meistrivõistluste esiliigas võistleb ju veel Eesti tasemel tuntud fightereid, nt Levadia II esindab Henry Rohtla(kes enam vist ringis ei võistle), Sillamäe duublis vennad Leokinid, kes ka päris heal tasemel, kõik ka profimatsides suhteliselt head minekut näidanud.

Felipe
11.10.13, 18:41
http://www.youtube.com/watch?v=Vpfv_uz3Dh0

Siin Rustami võistlus sellel kevadel, peale pikemat pausi, lõpus oli väsinud küll, aga väga hea matš oli silmale, rahvalt oli meeletu toetus ja Kalevi spordihallis tõusis päris palju Aserbadžiaani lippe selle fighti ajal. Atmosfäär oli võimas.

sosku
09.04.15, 20:19
Et olukord on siis selline...

Aga mina pole siiani aru saanud - Miks nad üldse esiliigas soovisid jätkata? Need ja muud probleemid (koosseis) ei tekkinud ju üleöö. Miks nad Jõhvi kombel vabatahtlikult liiga või paar allapoole ei tahtnud minna? Oleks ehk selline piinlik seis ära jäänud.

Kasper
10.04.15, 11:25
Et olukord on siis selline...

Aga mina pole siiani aru saanud - Miks nad üldse esiliigas soovisid jätkata? Need ja muud probleemid (koosseis) ei tekkinud ju üleöö. Miks nad Jõhvi kombel vabatahtlikult liiga või paar allapoole ei tahtnud minna? Oleks ehk selline piinlik seis ära jäänud.
Tundub, et probleemid on siiski taas ületatud.

Pohlak ütles (http://soccernet.ee/pohlak-on-oluline-et-koik-liigat-alustanud-meeskonnad-mangiksid-selle-lopuni): "Olen praeguseks kõnelenud nii Irbise eestvedaja Erik Šteinbergi kui ka nende peatoetajaga ja saanud viimaselt lubaduse, et hoolimata ebasoodsast turuolukorrast toetatakse Kiviõli klubi liigahooajal osalemiseks vajaliku kriitilise summaga."

Rumori di Spogliatoio
10.04.15, 12:06
Tundub, et probleemid on siiski taas ületatud.

Pohlak ütles (http://soccernet.ee/pohlak-on-oluline-et-koik-liigat-alustanud-meeskonnad-mangiksid-selle-lopuni): "Olen praeguseks kõnelenud nii Irbise eestvedaja Erik Šteinbergi kui ka nende peatoetajaga ja saanud viimaselt lubaduse, et hoolimata ebasoodsast turuolukorrast toetatakse Kiviõli klubi liigahooajal osalemiseks vajaliku kriitilise summaga."

Kuidas, ei ole seletatud. Eeldan rahasüsti eks?

Jaan95
10.04.15, 12:16
Loe uuesti läbi! Seal on kirjas.

Rumori di Spogliatoio
10.04.15, 12:28
Loe uuesti läbi! Seal on kirjas.

Jah ma lugesin, küsimus jääb: kust raha tuleb? Kui klubil on olnud raske finantsolukorra, kuidas äkki see raha leiatakse?

Kasper
10.04.15, 12:58
Jah ma lugesin, küsimus jääb: kust raha tuleb? Kui klubil on olnud raske finantsolukorra, kuidas äkki see raha leiatakse?
Alexela teeb erandi ja avab siiski kraanid sellisel määral, et Irbis mängud mängitud saaks. Nii saan mina tsitaadist aru.

Rein
10.04.15, 13:46

Oled piisavalt juba Eestis elanud. Kuidas sa seda siis ei tea? Raha tuleb nii, et ämm paneb kilekotiga voodi juurde.

Jaan95
10.04.15, 14:22
"...hoolimata ebasoodsast turuolukorrast toetatakse Kiviõli klubi liigahooajal osalemiseks vajaliku kriitilise summaga."

Ma ei saa aru, mis siin ebaselget on?

Rumori di Spogliatoio
10.04.15, 15:07
"...hoolimata ebasoodsast turuolukorrast toetatakse Kiviõli klubi liigahooajal osalemiseks vajaliku kriitilise summaga."

Ma ei saa aru, mis siin ebaselget on?

Noh näiteks, just kaks päeva tagasi: http://pr.pohjarannik.ee/?p=13035

Kiviõli Keemiatööstuse tegevdirektor Robert Karpelin, kes on ajutiselt ka Kiviõli linnapea kohusetäitja, kinnitas eile Põhjarannikule, et häid uudiseid tal jalgpallimeeskonnale praegu edastada pole. “Ebasoodsa olukorra tõttu naftaturul on ettevõtte nõukogu kõik toetuste programmid täielikult peatanud. Seetõttu ei tasu ka loota, et saaksime lähiajal linna jalgpallimeeskonnale raha eraldada,” sõnas ta.

Piiks piiks ja raha tuleb?

Andres.
26.04.15, 20:06
Kiviõli, eesotsas Mamontoviga, suutis Santose esimese kodumängu kohalike jaoks ära rikkuda. Saadi tänavu oma esimene võit kätte. Ei võtnudki nii kaua aega kui 2013 aastal. Aga tekkis hoopis küsimus, et kuhu on kadunud sel kuul Irbise äss Starkopf. Oskab keegi öelda? Vigane?

karl54
16.05.15, 15:36
Võimas, võimas meeskond :D, Meistriliiga ootab.

Andres.
16.05.15, 17:00
Nojah, 7:3 :D Paistab, et saab ka Starkopfita väravad löödud. Kiviõli hetkel päris hea hoo üles saanud, näis kas Vändra järgmises voorus suudab nad kodus peatada.

karl54
27.05.15, 21:40
Võimas, võimas meeskond :D, Meistriliiga ootab.

No endiselt parim meeskond liigas, ketkel näidatakse liidrite lahingus Kalevi vastu klassi, loodetavasti suudetakse 10kesi lõpuni vastu pidada, igastahes parem tiim kui mingi Pärnu või Paide.

Kui meeskonnal pink ka oleks võiks juba esikoha ära anda, kahjuks suvel äkki mõnu superstaar ei mängi nii palju ja läheb jamaks, muidu poleks teistel lootustki.

Andres.
19.09.15, 17:48
Paistab, et Irbis vs Santos oli päris kõva madin - 2:3. Kaks punast, viis väravat, üks luhatud pennal. Keegi teab, mis see Suvorikov korraldas? Hooaja teine punane. Väga vabalt oleks võinud kolmas ka olla, kui kohtunik Tarva ja Kiviõli mängus (Silvio vs Suvorikov) olukorras mehele halastanud poleks.

Vaatan, et Vitali Gussev sai solvavate väljendite kasutamise eest mängu lõpus otse punase. Järgmine mäng Kalju II-ga tõotab nii üsna keeruline tulema.

urmar
19.09.15, 21:05
Nr 8 virutas küünarnukiga vastasele kõhtu pärast väikest tema vastu tehtud viga, nr 9 aga hakkas pärast mängu lõppu ropendama, eks nad ilmselt 3 mängulise puhkuse teenivad.

Andres.
03.10.15, 21:03
Kurja, Irbisega juba igav ei hakka. Kiviõli ja Leva II protokolli (http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php?st=style_fp.css&proto_id=61149&b=EL&year=2015) vaadates tundub, et üks hooaja ägedamatest andmistest käis seal. Starkopf on ka üles leitud ja tasuks värav.

Raitsu
04.10.15, 04:00
Kui ma nüüd õigesti kuulsin siis lasti staadionilt enne mängu Meistrite liiga hümni ka, et noh jah.

Fed
04.10.15, 10:59
Tegemist ei ole esmakordse juhusega. Üldiselt on Kiviõli kodumängude korraldus alla igasugust arvestust.

naxitrall
06.10.15, 11:30
Suhteliselt õige. Meie mängu alguses oli näiteks Eesti lipp tagurpidi vardas. Teiseks poolajaks oli lipp enda värvid küll õigeks vahetanud, kuid see ei muuda fakti.