320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kiviõli FC Irbis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kiviõli FC Irbis

    Uuest aastast siis sats Esiliigas, kuid sellise koosseisuga, millega II liiga ida/põhja tsoon kinni pandi vaevalt Esiliigas väga kannab. On juba kindlaid liitujaid/lahkujaid? Kuidas on Kiviõlis väljaku seisukord, muru kannatab mängida? Kunstmuru vist ei pidanud olema, niiet teadjamad võiksid vähe pajatada

    #2


    Miko, sa võid ka proovima minna! äkki saad ise ka esiliigasse mängima :hüppenöör
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      http://foorum.soccernet.ee/showpost....6&postcount=50

      Miko, sa võid ka proovima minna! äkki saad ise ka esiliigasse mängima :hüppenöör
      Ma rääkisin ka Mikoga eelmine nädal ning ta ütles, et isegi Levadia olla talle pakkumise teind, kuid otsustas et temast ikka pallurit ei saa ning jätkab edaspidi ka Aavo teisiku ül-d

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Ma rääkisin ka Mikoga eelmine nädal ning ta ütles, et isegi Levadia olla talle pakkumise teind, kuid otsustas et temast ikka pallurit ei saa ning jätkab edaspidi ka Aavo teisiku ül-d
        Nõmeduse tipp
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          #5
          Kiviõli staadionist saab pildilise ettekujutuse siit:

          Kommentaar


            #6
            Ilusad taevasinised , sellel klubil on hetkel ka täitsa oma nägu olemas nende fännide näol, kes piltidelt vastu vaatavad.

            Kommentaar


              #7
              Ei fännid on seal olemas. Paari aasta eest noortesatsiga seal mängides olid kohalikud poolehoidjad päris altid suud lahti tegema. Olgugi, et mitte omasid toetada vaid meid sõimata,aga no siiski
              vähemalt oli rahvast kohal

              Kommentaar


                #8
                Sopruskohtumine

                6.01.08 Rakvere kunstmuruvaljak
                Rakvere FC Flora 2-5 Kivioli Tamme Auto

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas aleh Vaata postitust
                  6.01.08 Rakvere kunstmuruvaljak
                  Rakvere FC Flora 2-5 Kivioli Tamme Auto
                  Selles mängus osales kodulehe andmetel keegi Hepner, ma eeldan et Janek?
                  Kiviõli Tamme Dünamo
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas norsk Vaata postitust
                    Selles mängus osales kodulehe andmetel keegi Hepner, ma eeldan et Janek?
                    Kiviõli Tamme Dünamo
                    Janek jah. Ma tean et sa oled Dunamo f2nn,nuud v6id vabalt olla Tamme v2nniks

                    Kommentaar


                      #11
                      Huvitav, et Kiviõli kodukal räägitakse mingisugusest verisest kättemaksust Rakvere mängijale R. Kuusikule, kes teisel poolajal tegi libeda väljaku tõttu vea Kiviõli meeskonna mängijale, kes seejärel kohe "puhkama" saadeti... siis võiks ikka teha juba juttu ka sellest, kui kohe mängu esimestel minutitel tekitas Kiviõli mängija tahtlikult vigastuse Rakvere kaitsemängijale, lennates palli valdajale julmalt hooga sisse.....

                      Kommentaar


                        #12
                        huvitav.. miks mulle mingit kättemaksu ei taheta.. ma lendasin ka seal päris räigelt sisse ju.. dammit..



                        (liig põkk vist)

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Sir Brazza Vaata postitust
                          huvitav.. miks mulle mingit kättemaksu ei taheta.. ma lendasin ka seal päris räigelt sisse ju.. dammit..



                          (liig põkk vist)
                          Sina voiksid vait olla ,kas sa juba ei maleta kuidas p2rast m2ngu Kiviolis kolm kuud kirjutasid kui valus sul oli ja nuud dammit......Mis k2ttemaksu puutub siis ole kindel ma m2letan veel et lubasin sulle .....

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas tasa Vaata postitust
                            Huvitav, et Kiviõli kodukal räägitakse mingisugusest verisest kättemaksust Rakvere mängijale R. Kuusikule, kes teisel poolajal tegi libeda väljaku tõttu vea Kiviõli meeskonna mängijale, kes seejärel kohe "puhkama" saadeti... siis võiks ikka teha juba juttu ka sellest, kui kohe mängu esimestel minutitel tekitas Kiviõli mängija tahtlikult vigastuse Rakvere kaitsemängijale, lennates palli valdajale julmalt hooga sisse.....
                            Ma juba mittu aastad jalgin Rakvere meeskonda ,ja voin oolda ,et Kuusik on selline mees ,kes lendab jalgadesse ,ja mis puutub vimast m2ngu siis utlen et ta murdis kaks meie meest...

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas tasa Vaata postitust
                              Huvitav, et Kiviõli kodukal räägitakse mingisugusest verisest kättemaksust Rakvere mängijale R. Kuusikule, kes teisel poolajal tegi libeda väljaku tõttu vea Kiviõli meeskonna mängijale, kes seejärel kohe "puhkama" saadeti... siis võiks ikka teha juba juttu ka sellest, kui kohe mängu esimestel minutitel tekitas Kiviõli mängija tahtlikult vigastuse Rakvere kaitsemängijale, lennates palli valdajale julmalt hooga sisse.....
                              ma arvan,et seda teemat tasub liigamängudes jälgida.Kui lubadus teoks saab, siis on kerge kriminaalasi tahtlike kehavigastuste tekitamise eest soolas.Sellised tüübid tuleks palliväljakult võimalikult kaugel hoida.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X