320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

premier league parimad

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    premier league parimad

    siia kirjutage kes on premier league parim, väravavaht,kaitsja,poolkaitsja,ründaja,p enaltilööja,peatreener.juurde tuleb kirjutada ka meeskond loodan et kirjutajaid jätkub.palun hinnake ausalt mitte niimodi et teie kõik parimad on teie lemmikmeeskonnast ma saan aru kui te ausalt ei hinda kes ausalt ei hinda nende kasutajanimed kirjutan kommentaariga üles palun kirjutage siia ka parim meeskond ja kirjutage põhjendused ka ja palun kui juba seda teemat vaatate kirjutage ka kui kirjutate on ka teistel huvitavam sest siis näevad kõik ka teiste arvamusi muide ma luban siin teemas ka teiste arvamustele vastu vaielda ja kes soovib võivad kirjutada ka premier league halvimad siia võib lisada ka uudiseid premier leaguest aga nüüd ruttu kirjutama

    #2
    Algselt postitas dese Vaata postitust
    palun hinnake ausalt mitte niimodi et teie kõik parimad on teie lemmikmeeskonnast ma saan aru kui te ausalt ei hinda kes ausalt ei hinda nende kasutajanimed kirjutan kommentaariga üles palun kirjutage siia ka parim meeskond ja kirjutage põhjendused ka ja palun kui juba seda teemat vaatate kirjutage ka kui kirjutate on ka teistel huvitavam sest siis näevad kõik ka teiste arvamusi muide ma luban siin teemas ka teiste arvamustele vastu vaielda ja kes soovib võivad kirjutada ka premier league halvimad kuid nüüd ruttu kirjutama
    vot see on lause!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas dese Vaata postitust
      siia kirjutage kes on premier league parim, väravavaht,kaitsja,poolkaitsja,ründaja,penaltilööj a,peatreener.juurde tuleb kirjutada ka meeskond loodan et kirjutajaid jätkub.palun hinnake ausalt mitte niimodi et teie kõik parimad on teie lemmikmeeskonnast ma saan aru kui te ausalt ei hinda kes ausalt ei hinda nende kasutajanimed kirjutan kommentaariga üles palun kirjutage siia ka parim meeskond ja kirjutage põhjendused ka ja palun kui juba seda teemat vaatate kirjutage ka kui kirjutate on ka teistel huvitavam sest siis näevad kõik ka teiste arvamusi muide ma luban siin teemas ka teiste arvamustele vastu vaielda ja kes soovib võivad kirjutada ka premier league halvimad kuid nüüd ruttu kirjutama
      Ekul, ei pea nädalat vastu?
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas dese Vaata postitust
        siia kirjutage kes on premier league parim, väravavaht,kaitsja,poolkaitsja,ründaja,penaltilööj a,peatreener.juurde tuleb kirjutada ka meeskond loodan et kirjutajaid jätkub.palun hinnake ausalt mitte niimodi et teie kõik parimad on teie lemmikmeeskonnast ma saan aru kui te ausalt ei hinda kes ausalt ei hinda nende kasutajanimed kirjutan kommentaariga üles palun kirjutage siia ka parim meeskond ja kirjutage põhjendused ka ja palun kui juba seda teemat vaatate kirjutage ka kui kirjutate on ka teistel huvitavam sest siis näevad kõik ka teiste arvamusi muide ma luban siin teemas ka teiste arvamustele vastu vaielda ja kes soovib võivad kirjutada ka premier league halvimad kuid nüüd ruttu kirjutama
        ainult 10 korda kasutati sõna -kirjutama
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Peppone Vaata postitust
          vot see on lause!
          vabandan ei viitsind kirjavahemärke rohkem panna muidu oleks tüütuks läinud

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas dese Vaata postitust
            vabandan ei viitsind kirjavahemärke rohkem panna muidu oleks tüütuks läinud
            tõepoolest.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas dese Vaata postitust
              siia kirjutage kes on premier league parim, väravavaht,kaitsja,poolkaitsja,ründaja,penaltilööj a,peatreener.juurde tuleb kirjutada ka meeskond loodan et kirjutajaid jätkub.palun hinnake ausalt mitte niimodi et teie kõik parimad on teie lemmikmeeskonnast ma saan aru kui te ausalt ei hinda kes ausalt ei hinda nende kasutajanimed kirjutan kommentaariga üles palun kirjutage siia ka parim meeskond ja kirjutage põhjendused ka ja palun kui juba seda teemat vaatate kirjutage ka kui kirjutate on ka teistel huvitavam sest siis näevad kõik ka teiste arvamusi muide ma luban siin teemas ka teiste arvamustele vastu vaielda ja kes soovib võivad kirjutada ka premier league halvimad siia võib lisada ka uudiseid premier leaguest aga nüüd ruttu kirjutama

              Mulle meeldib su idee. Tegelt peakski lõpetama selle kuradi jalgpalli mängimise lihtsalt ära ja foorumites paika panema, kes see siis tegelikult parim on ja kes millise tiitli peaks võitma. Suurepärane mõte!
              20 LEGEND

              Kommentaar


                #8
                olgu nüüd hakkame premier league parimaid kirjutama

                Kommentaar


                  #9
                  õigesti kirjutatud lauset on tõesti tüütu lugeda, sest igasugune pinge puudub, et aru saada, mis öelda on tahetud.

                  aga minu topp

                  parim väravavaht - maik taylor, small heath alliance
                  parim kaitsja - liam ridgewell, small heath alliance
                  parim püoolkaitjsa - mehdi nafti, small heath alliance
                  parim ründaja - rovan vine, small heath alliance
                  parim treener - alex mcleish, small heath alliance

                  Kommentaar


                    #10
                    Vot selline peaks olema üks korralik juht. Kamandab ja õpetab, kes kuhu, kuidas, millal ja mida kirjutama peab.

                    Kas on äkki dese "The One" ?
                    Kas suudab tema Estoni alistada ja meie foorumi päästa?

                    Kohtumiseni järgmistes sellistes teemades!
                    Seniks kirjutage ja joonistage siia

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Vot selline peaks olema üks korralik juht. Kamandab ja õpetab, kes kuhu, kuidas, millal ja mida kirjutama peab.

                      Kas on äkki dese "The One" ?
                      Kas suudab tema Estoni alistada ja meie foorumi päästa?

                      Kohtumiseni järgmistes sellistes teemades!
                      Seniks kirjutage ja joonistage siia
                      cannuman võta mõistus pähe sest näiteks kui üks inimene teeb teema kuhu tuleb kirjutada parimaid ja näiteks üks inimene kirjutab mis klubi talle meeldib või ei meeldi siis tähendab see seda et see inimene tahab ennast igalpool foorumis näidata

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Vot selline peaks olema üks korralik juht. Kamandab ja õpetab, kes kuhu, kuidas, millal ja mida kirjutama peab.

                        Kas on äkki dese "The One" ?
                        Kas suudab tema Estoni alistada ja meie foorumi päästa?

                        Kohtumiseni järgmistes sellistes teemades!
                        Seniks kirjutage ja joonistage siia
                        See oli praegu päris hea.
                        Täpselt , paneb kõik paika, nagu kord ja kohus.

                        Kommentaar


                          #13
                          Muidugi oli see hea, aga kes seda enam aasta lõpus mäletab kui aasta postitajate auhinnad välja antakse...

                          Aga nüüd mehe juhi ja õpetaja soovitusel lään mõistust pähe võtma ja küll ta juba pähe hakkab!

                          Kommentaar


                            #14
                            asume nüüd premier league parimate juurde ja palun kirjutage siis premier league parimaid ja ma kordan veelkord palun hinnake ausalt

                            Kommentaar


                              #15
                              Okei.. Manchester United on parim tiim, Kõik ManU mängijad on parimad ja parim peatreener on Alex Ferguson.. Kuna lubati ka vaidlemist, siis kes nüüd vaielda tahab, ah?







                              wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !
                              20 LEGEND

                              Kommentaar

                              Working...
                              X