320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti EM2008 (FM08)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soccerneti EM2008 (FM08)

    Niisiis huvi on olnud piisav, et juba on pooled kohad täis. Kuna MMini holidaymiseni läheks minu jaoks liialt aega, siis otsustasin EM2008 kasuks. Loodetavasti midagi halba ei juhtu.

    16 kohta on saadaval (vähemalt mängu settingutes tegin enda arust selleks piisava... 10 suurt Euroopa liigat + kõik reaalsema edasipääsu võimalusega riikidest "load all players"). Kui keegi eest ära hüppab, siis võite ennast ette regada juhuks kui keegi enne alt peab hüppama.

    1 - Tanel (K)
    2 - Devil (K)
    3 - Üllar (K)
    4 - Maekas (K)
    5 - riho (K)
    6 - WeThePeople (K)
    7 - 17 (K)
    8 - Mikusiku (K)
    9 - when (K)
    10 - terav äär (K)
    11 - mustneeger (K)
    12 - RantZ (K)
    13 - robi90 (K)
    14 - crisron7 (K)
    15 - Tax (K)
    16 - Martin (K)

    VARUNIMEKIRI

    17 -
    ...

    Tähtsad asjad

    Mängimiseks on vaja programmi nimega Hamachi. Selle kasutamisest hiljem.

    Peal peab olema 8.0.1 patch.

    Riigid loositakse kasutajatele. Loosimine toimub kolme päeva pärast või kui osalejate arv on täis.

    FM töötab "reaalajas", et üks FMi päev turniiri algusest alates = üks päris päev. Hoiab pinge üleval ning graafikut saab pisut painutada. Kui mina mingitel põhjustel hostida ei saa, siis on jama ja asi tuleb lihtsalt edasi lükkata kuni korras.

    Algusaeg - N/A (Plaaniks järgmine nädal)

    Kui mängija ei saa oma mängupäeval FMile ligi, siis mängib tema eest AI (ehk siis lihtsamalt öeldes on ta nagu holidayl). Teised kasutajad võivad kellegi teise mängu ajal ka sees olla, kuid eelistatav oleks, et vaid mängivad inimesed on online. Ajakava annab päeva jooksul pisut nihutada, vastavalt minu ja teiste mängijate võimalustele. Kuid mingi esialgse aja mängude jaoks panen ma paika.

    EMile sõitvat koosseisu saate kõik ise valida. Annan teada, kui see on võimalik.

    Regada saab priva või selle teema kaudu. Küsimustega on sama lugu.

    Ja mängigem ausalt!
    sigpic

    #2
    kuidas see mitte ausalt mängimine võrgus käib?!

    yritame asja mitte paigutada kellaaegadele 8-10 ja 16-18, ajad mil ma võin liikuda koju-tööle, muidu kõik sobib :P

    Kommentaar


      #3
      Minu jaoks oleks muidugi parim aeg pärast 23.00-i, kui ma pean enda ühikasse minema, aga kui vaja, saab ka varem.

      Kommentaar


        #4
        No eks kohtumiste ajad saavad kõik vastased omavahel ning koos Taneliga kokku leppida. Mul endal ka sesse tõttu võivad olenevalt päevast muutuda need võimalikud ajad, kui mängida saan.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          #5
          Tuleksin ka mängima.

          Kommentaar


            #6
            Tahaksin ka osaleda nn Euro 2008-s, Fmi eesmärgid saavutasin, tulin Hall of Fame`is Fergusonist paremaks, tekkis motivatsioonipuudus, lõpetasin mängimise, aga see Taneli väljakutse igati lahe, tunnen suurt huvi

            Kommentaar


              #7
              Mina olen olemas... lisa mind listi

              Kommentaar


                #8
                Esialgu on plaan teha mäng õhtuti kuskil 19:00 alates. Nädalavahetusel alates kolm. Aga eks neid saab igal päeval vastavalt võimalustele muuta.
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Lasin mängu holidayle ja lähen toast ära. Ilmselt on minu naasmiseks ilusti kõik kohad täis ning saab juba õhtul osalejad ära loosida tiimidele ning gruppid teada. Siis saate mingi aeg harjutada kui vaja.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Esialgu on plaan teha mäng õhtuti kuskil 19:00 alates. Nädalavahetusel alates kolm. Aga eks neid saab igal päeval vastavalt võimalustele muuta.
                    Arvan et kell 20:00 on k6ige parem teha siis trennid ja tööd läbi siis ju !Soovitan ,aga ei pea tegema.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Niisiis huvi on olnud piisav, et juba on pooled kohad täis. Kuna MMini holidaymiseni läheks minu jaoks liialt aega, siis otsustasin EM2008 kasuks. Loodetavasti midagi halba ei juhtu.

                      16 kohta on saadaval (vähemalt mängu settingutes tegin enda arust selleks piisava... 10 suurt Euroopa liigat + kõik reaalsema edasipääsu võimalusega riikidest "load all players"). Kui keegi eest ära hüppab, siis võite ennast ette regada juhuks kui keegi enne alt peab hüppama.

                      1 - Tanel
                      2 - Devil
                      3 - Üllar
                      4 - Maekas
                      5 - riho
                      6 - WeThePeople
                      7 - 17
                      8 - Mikusiku
                      9 - when
                      10 - terav äär
                      11 - mustneeger
                      12 - RantZ
                      13 - robi90
                      14 - crisron7
                      15 - Tax
                      16 -

                      VARUNIMEKIRI

                      17 -
                      ...

                      Tähtsad asjad

                      Mängimiseks on vaja programmi nimega Hamachi. Selle kasutamisest hiljem.

                      Peal peab olema 8.0.1 patch.

                      Riigid loositakse kasutajatele. Loosimine toimub kolme päeva pärast või kui osalejate arv on täis.

                      FM töötab "reaalajas", et üks FMi päev turniiri algusest alates = üks päris päev. Hoiab pinge üleval ning graafikut saab pisut painutada. Kui mina mingitel põhjustel hostida ei saa, siis on jama ja asi tuleb lihtsalt edasi lükkata kuni korras.

                      Algusaeg - N/A (Plaaniks järgmine nädal)

                      Kui mängija ei saa oma mängupäeval FMile ligi, siis mängib tema eest AI (ehk siis lihtsamalt öeldes on ta nagu holidayl). Teised kasutajad võivad kellegi teise mängu ajal ka sees olla, kuid eelistatav oleks, et vaid mängivad inimesed on online. Ajakava annab päeva jooksul pisut nihutada, vastavalt minu ja teiste mängijate võimalustele. Kuid mingi esialgse aja mängude jaoks panen ma paika.

                      EMile sõitvat koosseisu saate kõik ise valida. Annan teada, kui see on võimalik.

                      Regada saab priva või selle teema kaudu. Küsimustega on sama lugu.

                      Ja mängigem ausalt!


                      Eem tiimid võiksid,siis normaalsed olla mis mahuvad 1-16 rank tiimid (euroopa omad siis,kui em) sest vaevalt ,et keegi viitsib mingi armeenia vms teha.!

                      Kommentaar


                        #12
                        Eino. Armeenia jms vaevalt saavad. Mängu algab ju Juulis ja sealt on mingi 6-7 mängu MAX teha EMi kvalifikatsiooni. Nõrgad riigid edasi ei saa ning kõikide riikidega peaks vähemalt grupifaasist edasi saamine võimalik olema, edasi on nagunii õnnemäng juba.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Eino. Armeenia jms vaevalt saavad. Mängu algab ju Juulis ja sealt on mingi 6-7 mängu MAX teha EMi kvalifikatsiooni. Nõrgad riigid edasi ei saa ning kõikide riikidega peaks vähemalt grupifaasist edasi saamine võimalik olema, edasi on nagunii õnnemäng juba.
                          OK sain aru

                          Kommentaar


                            #14
                            Teeme siis ka.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Niisiis on 16 täis... EMile saanud tiimid on selged. Kui keegi tahab, siis võib ennast varumeheks veel kirja panna.

                              Austria; Šveits; Horvaatia; Tšehhi Vabariik; Prantsusmaa; Saksamaa; Kreeka; Holland; Itaalia; Portugal; Rumeenia; Venemaa; Serbia; Hispaania; Rootsi, Türgi

                              Loosimine toimub kell 20:00 ja editin posti live's.
                              sigpic

                              Kommentaar

                              Working...
                              X