PDA

View Full Version : Liikmeankteet

Repserto LuaLua
15.12.01, 18:25
liikmeankeedi saate tõmmata ("save target as" abiks)
http://www.soccernet.ee/haigla_ankeet.doc

aiFo
15.12.01, 18:41
niih!

lisaks juurde veel järgmist:

*ankeet välja printida VÄRVIPRINTERIGA!!!
*ankeet täita
*ankeedile soovitajate allkirjad hankida
*lisada 2 fotot
*ankeet saata aadressil Tallinn 10616, Kirsi 6-53, Kojamees
*v6i viia "coffik" usse Tallinn, Suur-Karja 18

selleks k6igeks edu soovides,

aiFo.

kelisk
15.12.01, 23:18
*ankeedile soovitajate allkirjad hankida

...ja kes need soovitajad olema peaks?

willane
16.12.01, 00:58
to kojamees.
ehk saab juba "haigete" nimed ka kuskilt teada-üles riputada.

Kosk
16.12.01, 15:55
Mis fotodega peale hakatakse? Tehakse miskid parteipileti taolised asjad?

kojamees
16.12.01, 16:26
Ära arvasid Kosk.:õlu:

kojamees
16.12.01, 17:11
Siiani pole ühtegi ankeeti saabunud seega on praegusel hetkel 5 elt võimalus saada soovitaja allkiri.Need oleks siis Ott,Papa,Poborsky,Kojamees ja Jaanus.Kelle ankeedid meie käes ja kes vastu võetud kohe paneme ülesse.:õlu:

Kosk
16.12.01, 18:04
Kurat, peab õlle pealt vististi veidi kokku hoidma, sest vaja passipildid teha....:õlu: :kisakõri: :trafck: :reiv:

Jeeg
16.12.01, 18:21
Veelkord, kes need soovitajad peaksid olema?

kojamees
16.12.01, 18:26
Praegusel hetkel Kojamees,Papa ,Ott,Poborsky ja Jaanus
;)

Jeeg
16.12.01, 18:30
Aga, mille põhjal nad sisi soovitaksid vms...?

kojamees
16.12.01, 19:14
Eks ikka nägude ja tegude järgi,sest soovitaja vastutab kandidaadi pasade eest.Kui on ikka teada tuntud kodanikuga tegu ei peaks probleeme tekkima,seega kui olete ise juba liikmed arvestage sellega et kellele ikka soovituse annate.:õlu:

willane
16.12.01, 23:46
ma tean kojamehe naist! kas see kaloeb?;)

kojamees
17.12.01, 11:13
Seal ankeetis on soovitajate lahtris on viis soovitaja kohta,kuigi piisab kahest soovitajast aga mida rohkem neid on kes võtavad vastutuse enda kanda seda uhkem.Minu naise tundmine veel ei avita aga nagu juba varem öeldud on altkäemaks lubatud(õllede näol).:P

Litmanen37
04.01.02, 13:21
Ja kuidas te neid soovitusi siis annate.Täidan ankeedi,viin coffikusse ja edasi........?????

kojamees
06.01.02, 17:25
Hea oleks kui sul siis oleks ankeedi peal juba ka soovitajad olemas.Võib lootma jääda ka juhatuse peale.Siiski soovitan vaadata eelnevalt "vastuvõetud liikmed" äkki sul seal omad joped juba sees?..:õlu:

kojamees
26.02.02, 20:35
Kritseldan siia lihtsalt selleks et oleks lihtsam ankeeti ülesse leida ja et ta ei kukuks teisele lehele.õlu:

ROOTSI KUNN
04.03.02, 12:56
Ei teagi kuidas selline punkt üldse ankeedist välja on jäänud
Nimelt, millise klubi fänn või toetaja ankeeditäitja on?
See oleks elementaarne küsimus ja hea ka statistika tegemiseks ning sama klubi toetajatel üksteise leidmiseks.
Kuna klubidel eraldi kõigil fänniorganisatsioone pole siis saaks läbi JH-üksteisega kontakti luua jne.
Arvan ,et see on norm. ettepanek ,Koja mõelge selle peale.

Kosk
04.03.02, 13:55
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Ei teagi kuidas selline punkt üldse ankeedist välja on jäänud
Nimelt, millise klubi fänn või toetaja ankeeditäitja on?
See oleks elementaarne küsimus ja hea ka statistika tegemiseks ning sama klubi toetajatel üksteise leidmiseks.
Kuna klubidel eraldi kõigil fänniorganisatsioone pole siis saaks läbi JH-üksteisega kontakti luua jne.
Arvan ,et see on norm. ettepanek ,Koja mõelge selle peale.

Olen ka ise selle üle pead vavanud, aga noh, mis tegtud, see tehtud. Nüüd on juba hilja. See punkt oleks võinud olla küll. Tegelikult isegi nii, et koduses liigas ja välismaal eraldi.

Poborsky
04.03.02, 15:11
Ma leian, et selle vea parandame koduleheküljel alajaotuses Jalgpallihaigla liikmed.

aiFo
04.03.02, 15:18
kusjuures, tasapisi oleks vist aeg m6elda ka elektroonilise andmebaasi loomisele... access v6i mis need programmid k6ik on... suhtpuht vaevan6udev töö, a ykskord tuleb see niikuinii ära teha... keegi v6taks ehk asja ette, kel asjast väike ettekujutus on ja kes ka pisut vaba aega omab... nii pisitasa otsast peale hakata, pildid sisse skännida jms...

pRmt!

aif.

Martin
04.03.02, 15:30
Orginally posted by aiFo

kusjuures, tasapisi oleks vist aeg m6elda ka elektroonilise andmebaasi loomisele... access v6i mis need programmid k6ik on... suhtpuht vaevan6udev töö, a ykskord tuleb see niikuinii ära teha... keegi v6taks ehk asja ette, kel asjast väike ettekujutus on ja kes ka pisut vaba aega omab... nii pisitasa otsast peale hakata, pildid sisse skännida jms...

pRmt!

aif.

Ülimegaokseülbelt lihtne töö. Paar tunnikest ja valma.

Access ruuls totaalselt sellise asja jaoks.

kojamees
29.03.02, 11:02
Ilmselt tuleb peagi ankeedi täiendatud versioon,kehtivad mõlemad.:õlu:

erx777
01.04.02, 11:02
Kui selle andmebaasi osas on abi vaja, siis võin oma õla alla panna. Kogemustest oskustest puudust ei tule ja ka seda ajanatukest leiab natuke.

Meil profiilis olemas. Tel 056 485 138

Erkki

Mätas
01.04.02, 11:54
Otsin soovitajaid. Kui keegi kunagi Viljandi juhtub tulema, teen altkäemaksu(õlle) välja. Suurendaksin naiste osakaalu ja liikmete keskmisest paremat väljanägemise protsenti haiglas. ;)

Karistaja
19.04.02, 15:50
Krt, ma tahaks julma liikmeks astuda aga ei saa, nüüd kui Poola minnakse, siis tulen kah, eks siis mõned õlled ja...ehk olengi liige...??? Ja veel, vaat asi selles, et ise mulgimaalt pärit ja kui tulen seda mängu vaatama, siis meibi ei tehta välja või midagi sellist, kuna ma ju ometi jalgpallihaiglast kedagi ei tunne. Ok, ma kohtun siis 17. mai teiega ja pange kõrod valmis, sest läheb valusaks valamiseks ja veel, kui saan liikmeks, siis.....eks ise teate....

vibu
19.04.02, 17:00
[quote]Originally posted by Karistaja

Ja veel, vaat asi selles, et ise mulgimaalt pärit ja kui tulen seda mängu vaatama, siis meibi ei tehta välja või midagi sellist, kuna ma ju ometi jalgpallihaiglast kedagi ei tunne.

Take it easy. Mina ei tundnud ka kedagi, kuid nüüd, peale vene mängu.... Ja seda, et jalgpalli armastad ei pea häbenema...

jots
20.04.02, 03:34
Ja veel, vaat asi selles, et ise mulgimaalt pärit ja kui tulen seda mängu vaatama, siis meibi ei tehta välja või midagi sellist.
Kuule sellise suhtumisega sa küll liikmeks ei saa ..
No tere hommikust, miks peaks mina sulle välja tegema, et sinu soovitajaks hakata - alguses pead sina välja käristama :)
Kui juba liige, siis käristavad teised välja.

piis

Martin
20.04.02, 22:49
Originally posted by jots
Kuule sellise suhtumisega sa küll liikmeks ei saa ..
No tere hommikust, miks peaks mina sulle välja tegema, et sinu soovitajaks hakata - alguses pead sina välja käristama :)
Kui juba liige, siis käristavad teised välja.

piis

Ma pigem arvan, et ta mõtles: ei pöörata tähelepanu, mitte, et ei tehta jooke välja või nii....

jots
22.04.02, 01:38
minu viga ... debiil olen

greenday
22.04.02, 04:28
Originally posted by jots

minu viga ... debiil olenhihihii :prill4:

Robyn
22.04.02, 11:33
Kuulge, kas mulle ainult tundub, või see liikmeankeedi link tõesti ei tööta?

Strike11
22.04.02, 19:21
See link mis aneediks pandud ei avane? Kas ainult mul või on teistel sama mure? Ootan vastukaja.

kojamees
23.04.02, 00:03
KurivaimMingi kala.proovi homme uuesti:jump1:

jansa
23.04.02, 13:42
..saadke siia oma meiliaadressid ja saadan liikmeankeedi otse teile sest see link ei avanenud ka minul kunagi. Nii et kes soovib.....

Stinger
23.04.02, 14:50
Kui saad siis saada mulle see ankeet.
stinger@hot.ee

Tervitades, Stinger:lahe:

winki
23.04.02, 15:27
paluks ka ankeeti, mida täita ja millele allkirju koguda
muidu kurp :kurb10:
winki@hot.ee
juba rõõmsam :veryhappy

rauno
23.04.02, 15:37
nojah kui nii siis minu aadress kuhu ankeeti saata oleks
rauno@tllapt.ee :D

Strike11
25.04.02, 13:45
Mulle paluks saata ankeet mailile strike11@uno.ee

Strike

Karistaja
25.04.02, 14:06
raha naised õlu ja jalgpall on teema millest pläran. peace to the gods on earth. kes tuleb veel eesti poola mängu vaatama?

jansa
25.04.02, 14:15
Originally posted by Karistaja

raha naised õlu ja jalgpall on teema millest pläran. peace to the gods on earth. kes tuleb veel eesti poola mängu vaatama?
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::.

sa oled vist mingi naljahammas jah? - miks sa selle postituse "JH liikmeankeedi" teema alla postitasid.:viha:

Strike11
26.04.02, 14:26
Palun saata veelkord ankeet strike@uno.ee kui võimalik. Kadus kuidagi ära.

Ette tänades, Strike

apunkto
26.04.02, 17:38
palun mullegi seda ankeeti
aojalgpall@hot.ee

tänud:D

Ariol
27.04.02, 13:02
Kui ma ei tunne kedagi, kust persest ma selle allkirja v6tan, ise kirjutan v'a'? Veits imelik ka mingi m'a'ngu ajal kysima minna Kule hei viska mingi allkiri

Hellik
27.04.02, 13:14
Originally posted by Ariol
Kui ma ei tunne kedagi, kust persest ma selle allkirja v6tan, ise kirjutan v'a'? Veits imelik ka mingi m'a'ngu ajal kysima minna Kule hei viska mingi allkiri

No aga kes keelab sul teiste fännidega aegamööda tuttavaks saada-suhelda?! Küll sa need allkirjad siis ka kätte saad.

Ariol
27.04.02, 16:47
probleem selles Ma olen 16 Teised vaatavad mingi ylevatl alla nahui sa tatt siit tahad. :kurb6:

Tundmatu
06.05.02, 17:30
Olge head saadke mulle ka avaldus liitumiseks aadresslie Ragnar.Luts@nordea.com

Ette tänades

kyps
06.05.02, 17:40
Originally posted by Ariol
probleem selles Ma olen 16 Teised vaatavad mingi ylevatl alla nahui sa tatt siit tahad. :kurb6:

Me oleme väga sõbralik pere ja sellist asja sul küll karta ei ole vaja.

aiFo
06.05.02, 17:47
Originally posted by Repserto LuaLua

liikmeankeedi saate tõmmata ("save target as" abiks)
http://www.soccernet.ee/haigla_ankeet.doc

oeh... inimesed, miks te teete asjad enese jaoks raskeks...:oih:

asi täiesti olemas ju:õnnelik:

Alo
13.05.02, 13:54
Selline küsimus.. Kas JH võllidest keegi ka Bona bussiga Poola sõidab, kelle kätte siis täidetud ankeedi võiks tuua?

Ja veel, et kas juba bussis olles võib Pol-Est mängu juba sisse kirjutada, või et annaks ankeedi alles tagasiteel üle? :)

Alo

Poborsky
13.05.02, 14:35
Viiest Jalgpallihaigla juhatuse liikmest on Bona Jalgpallireiside bussis kolm: Ott, Kojamees, Poborsky.

Liikmetest Indrek, Steve, Kats jt

Mäng on nähtud peale mängu nägemist, aga kui sa juba bussis oled, siis jõuad sa suure tõenäosusega ka mängule. Kuigi nt alkoholi liigpruukimise tagajärjel on olnud ka vastupidiseid juhtumeid:)

kojamees
23.05.02, 18:51
Bona bussist laekus kaks ankeeti mis ka kohe kolinal juba soovitajate allkirjadega minuni jõudsid.Kel mingi mure ,siis olen 25.05.2002 kell 14:00 Lilleküla abiväljakul(loe täpsemalt ettepanekud teatriringkondadelt).:õlu: :õlu:

Alo
23.05.02, 19:02
Originally posted by kojamees
Bona bussist laekus kaks ankeeti mis ka kohe kolinal juba soovitajate allkirjadega minuni jõudsid.Kel mingi mure ,siis olen 25.05.2002 kell 14:00 Lilleküla abiväljakul(loe täpsemalt ettepanekud teatriringkondadelt).:õlu: :õlu:

Mure....? Mure, et liikmekaarti kätte saada, sa aitaks Lillekülas? seda mõtlesid? :)

Alo
1 kahest...

Alo
31.05.02, 16:37
Kuidas selle liikmekaardi kättesaamisega oligi? Mingi raha vist tuleb maksta kuskile ja.....?

Alo

kojamees
01.06.02, 14:13
Kannatust kui suurem ports peos läheb kohe tegemisex!!:õlu: :õlu:

kojamees
04.10.02, 16:53
Toksin siia et parem leidA.:õlu:

GreenACe
06.10.02, 21:07
Kas pilt võib olla must-valge
Kas pilt võib ollaka mustvalge.Tegelikult mul kaart ammu juba käes,lihtsalt kojamees õpetas kuida teiega suhelda.:myts9: :myts9:

kaala
24.03.04, 19:40
ma vaatan, et hetkel on teil koduleht üldse maas ja juba pikemat aega, mis viga?
amuidu ankeedi saad sa haigla lehelt

stiff
25.03.04, 15:18
server kus JH kodukas oli andis otsad..lubavad sellel nädalal korda teha

xKxAxPxUx
30.03.04, 22:18
Jama ongi selles, et olen nüüd samuti liige, aga eelmisel kodukal oli üleval telefoni nr. kuhu pidi helistama kui 2nädalat möödas. Oskate äkki mulle selle nr. öelda? Veel parem oleks kui ütleksite, et kus ja kuidas saan ma kätte liikmekaardi...

kojamees
30.03.04, 23:03
Roosikrantsi 19 kauplus \"World Clinic\" või A.Le.Coq Arenal otsid ülesse Kojamehe ja küsid tema käest :)

zacks16
31.03.04, 12:29
mul on selline küssa et kuda seda jalka särki saaks osta ja mis hinna eest :D:doh:

Diana
20.08.04, 22:20
Hei ! Selline väike küsimus tekkis...
Kas liikmeankeedis võivad olla kirjas ka mõned näiteks U21 mängud või peavad kõik olema A-koondise omad?
:sega3:

aiFo
20.08.04, 22:47
A

simps
24.08.04, 14:48
heh..minul on see liikmeankeet juba üle aasta kuskil kodus ,koos allkirjade (st toetajatega) , aga tol hetkel pilte polnud..niiet selle taha asi jäigi. :oih: nüüd küll pildid on ,niiet võiks peaks ära viima selle ankeedi...aga kuhu? kas world clinicusse võib viia?

Stinger
24.08.04, 18:46
Algselt postitas simps

heh..minul on see liikmeankeet juba üle aasta kuskil kodus ,koos allkirjade (st toetajatega) , aga tol hetkel pilte polnud..niiet selle taha asi jäigi. :oih: nüüd küll pildid on ,niiet võiks peaks ära viima selle ankeedi...aga kuhu? kas world clinicusse võib viia?

vii clinicusse Kojamehe kätte;)

realmadridfan
31.08.04, 00:22
Selline küsimus, et kas ka alaelalistel on võimalik JH liikmeks saada?

mjkk
31.08.04, 00:49
Algselt postitas realmadridfan
Jah.

realmadridfan
31.08.04, 10:28
Algselt postitas Magpie

Algselt postitas realmadridfan
Jah.

Fänks.:)

17
01.09.04, 19:53
Aga kas see on ükskõik kes need soovitajad seal on peaasi, et JH liikmed?Ja siis kas neid võõrsilmänge ka olema peab?

simps
03.09.04, 14:35
Algselt postitas 17

Aga kas see on ükskõik kes need soovitajad seal on peaasi, et JH liikmed?Ja siis kas neid võõrsilmänge ka olema peab?

esimese küsimuse vastus peaks \"Ja \" olema. ja teisele küsimusele vastates :\" ei pea\". (aga võib)

RD
09.10.04, 17:11
kas peale mängudel kohalkäimise ja korralikult käitumise-karjumise veel miskeid soovitavaid nõudeid?? see aasta aind makedoonia vahele jäänd+võõrsil mängud.. a lätis kohal.. vast sis laseb lehe kah ringi:) ja see jama kah, et tartus ple vict kindlat tugipunkti või on miski pood/pubi?? (Zumzum võix nyd saada ju:))
edu kõigile kaavõitlejatele!! Riias näeme!

Aff
10.10.04, 11:42
Algselt postitas ats-wiking

kas peale mängudel kohalkäimise ja korralikult käitumise-karjumise veel miskeid soovitavaid nõudeid?? see aasta aind makedoonia vahele jäänd+võõrsil mängud.. a lätis kohal.. vast sis laseb lehe kah ringi:) ja see jama kah, et tartus ple vict kindlat tugipunkti või on miski pood/pubi?? (Zumzum võix nyd saada ju:))
edu kõigile kaavõitlejatele!! Riias näeme!

Täpsed vastused leiad siit:
http://www.jalgpallihaigla.ee/jph_astu_liikmeks.htm

Tartuga on lood nii, et ZumZumist võiks selline tugipunkt tõepoolest saada, parema puudumisel. Aga küll Tartu areneb... :)
Usun, et igal mängul, mida zumis näidatakse, on mõni JPH liige ikka kohal. Et kui tahad midagi täpsemat teada või soovitusi/palveid edastada, lase aga käia.