320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

planetarium manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    planetarium manager

    mis arvate sellest mängust mina mängin seda ja minu meelest täitsa hea mäng aga rääkige siis siin teemas sellest mängust

    #2
    mis mängust
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Evu Vaata postitust
      mis mängust
      planetarium managerist

      Kommentaar


        #4
        Link? Tutvustus? Peksad segast?

        Kommentaar


          #5
          hea mäng on

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
            Link? Tutvustus? Peksad segast?
            Guugel, Guugel. Koogel moogel
            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



            Ken Lee tulibu dibu douchoo

            Kommentaar


              #7
              aa jh see on see footstar.org vist, njh mängin seda veits aega ja mind kutsuti eesti u-18 ründajaks :P

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
                aa jh see on see footstar.org vist, njh mängin seda veits aega ja mind kutsuti eesti u-18 ründajaks :P
                Kuigi kumbagi mänginud pole, tundub siiski, et räägid suts valest asjast. Manager ja football star üldjuhul ikka 2 eri asja
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                  Guugel, Guugel. Koogel moogel
                  guugel guugliks, aga parem, miks teema algataja midagi ei kirjutanud? ega keegi abipalvet ei esitanud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Footstar is a free online football simulator where you are the player! Join a club, set up trainings, interact with your team mates, give interviews, become the best football player in the world!


                    Kui ikka oli seda mõeldud
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Kuigi kumbagi mänginud pole, tundub siiski, et räägid suts valest asjast. Manager ja football star üldjuhul ikka 2 eri asja
                      kui minna www.footstar.org ja siis näha et seal on suurel kirjutatud planetarium manager siis võiks ju arvata et ma rääkisin ikka samast mängust või mis?

                      Kommentaar


                        #12
                        Mängin mõlemat ja täitsa head mängud on.footstar muidugi jääb managerile vähe alla, aga see selleks.Footstaris siis U-18 manager ja ise U-21 koondises.

                        Aga pmanageris eelmise aasta eesti meister ja karikavõitja, sel hooajal plaan treenida ja MLis püsida.

                        Kommentaar


                          #13
                          teema aktiivsemaks

                          Kommentaar


                            #14
                            Mine spammi kuskil naiste foorumis.

                            Kommentaar


                              #15
                              türa ma ei saa muffigi sellest mängust aru. tundub haige pask olevat

                              Kommentaar

                              Working...
                              X