320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Head kohad kus näha jalgpalli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Head kohad kus näha jalgpalli

    kas NTV+ Jalgpall või Sport1

    Sport1
    > Inglismaa ja šoti-jalgpall
    > Ingliskeelne
    > Normid kommentaarid
    > Nii kokkuvõtted,väravad, parimad väravad,ajalugu, täispikad mängud.

    NTV+ Jalgpall
    > Kommentaatorid ytlevad "kogemata" igasuguseid sõnu
    > UEFA parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
    > Euroopa liigade parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
    > FIFA parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
    > KAHJUKS VENEKEELNE

    SOOVITAGE midagi veel

    #2
    Novõi Kanal

    Vähemalt laupäeviti kell 17 näitab Premier League'i
    http://www.nc.com.ua

    Kommentaar


      #3
      Loetlen ka siis enda omad

      Inglismaa liiga:
      Supersport, Canal+ Poland, Novy Kanal, C+ Blauw, Tele+ Nero, Supersport 2, NRK1, RTL 5, mõni Kiosque kanal (tavalisent nr.4), Premiere Sport 1,

      Meistrite liiga:
      pohhui tegelikult - Superdomi kanalid näitavad kõiki mänge otse.

      UEFA:
      vastavalt graafikule, uute mängude ülekandjaid pole veel kirjas, kuid tegemist tavaliste kanalitega - need, mis näitavad ka liigat.

      Itaalia liiga:
      Tele+ Bianco, Premiere Sport 2, HRT-TV3, Canal+ Niebieski, Canal+ Blauw, Stream SC1, SC2, SC3, SC4, SC5, Milan Channel, Inter Channel. Palco kanaleid pole uurinud.

      Hispaania liiga:
      Taquilla 1,2,3,4,5, Supersport, Telemadridm Viasat Sportv, Canal+ Blauw, Tele+ Nero, Canal+ Spain, Supersport2

      Saksamaa:
      Premiere Sport 1, TV Danmark 1, ART Sports, Supersport 2 ning loomulikult taas Superdomid

      Prantsusmaa:
      Canal+ France, TPS Star, Multivision 1,2,3,4,5,6,7 ja Kinosque 3,4,5,6,7,8,9 (viimased kaks kanalit nitavad üheaegselt samu mänge).

      Ülejäänusid otsin vastavalt vajadusele.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Sport1
        > Inglismaa ja šoti-jalgpall
        > Ingliskeelne
        > Normid kommentaarid
        > Nii kokkuvõtted,väravad, parimad väravad,ajalugu, täispikad mängud.

        NTV+ Jalgpall
        > Kommentaatorid ytlevad "kogemata" igasuguseid sõnu
        > UEFA parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
        > Euroopa liigade parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
        > FIFA parimad väravad,kokkuvõtted,intervjuud,täispikad mängud.
        > KAHJUKS VENEKEELNE
        parandan veidi.
        Sport1 EI näita Inglise liigat. Ainult Shoti liigat ning Feyenoord Magazine'i jalgpallist. Kommentaaride pärast ärge vaevuge seda kanalit hankima...
        Mis puudutab ajalugu siis mingisugust saadet ajaloo-jalgpalli kohta kui sellist seal ei ole. Näidatakse vaid klippe, kus tegelasteks on kümnekonna (ehk rohkem,ehk vähem) aasta tagused mängijad.

        NTV+Futbol näitas hooaja algul kahjuks vaid Bundesligat ning Serie A-d, kuid aja möödudes on lisandunud nii Premier League, La Liga (seni ainult hilisõhtused kordused) ning ka Hollandi liiga <--- igati tore. Muid saateid ma sealt üldiselt ei jälgi, kuid on väga huvitavaid klippe ka sealt näha (koomilised,parimad,kehvemad jne.).

        KAHJUKS vene keelt nii hästi ei jaga,et esimese matsuga aru saaks kõikidest nendest väidetavalt toredatest ütlustest aga väga huvitav on ikkagi kuulda reaktsioone (võrdlus Mardisaluga?).

        Meistrite Liigat näitab tõesti, samuti järgmistel päevadel kordusi teistest mängudest ( "täispikad" ).
        UEFA Cupi nad üldiselt ei näita niipalju kui mina tean. Ainult Venemaa klubide mänge.

        Kui valida siis NTV+Futbol ületab Sport1 mäekõrguselt. STV näitab neid mõlemat kanalit. Kes seega teisi taevakanaleid ei soovi mingitel põhjustel siis STV-st piisab...

        Kommentaar


          #5
          Tõsi Sport1 näitab tõesti soti liigat, aga vanu klippe(1992-1999)[ÜKSKORD 1983] näitab kyll, kui vaja Inglise liiga omi.
          Ei mahu pähe miks ma (SPORT1)pealt nägin mängu Chelsea-Liverpool??????

          NTV+ Jalgpall sealt näitab kõige rohkem Bundes ja Serie-A liigat. See on hea

          Kommentaar


            #6
            vot... seda ma ei teadnudki,et Chelsea-Liverpooli sealt näitas. Aga pole hullu, NTV näitas samuti Sport1 igatahes regulaarselt Premiershipi küll ei näita.

            On üks teine Vene kanal NTV kõrval, mis veel laupäeviti (!) Premiershipi näitab.... ei tea, kuidas pikalt see nimi kõlada võib aga lühidalt on ta teleekraanil H (aga äkki ongi see täispikk nimi?).

            NTV+Futboli süsteem on selline,et näitavad nad vastavalt sellele, kuidas tähtis see või too mäng on... Ei saa öelda,et näitab Bundesligat või Serie A-d rohkem... Premiership kuulub raudselt nende hulka. Primera Liga aga kipub ikka hilisõhtustesse kordustesse jääma, kuigi põhimõtteliselt on ka mõni tund varem tühje auke (Hispaania liiga mängud on teavasti hiljem kui ntx. Itaalia,Saksa või Inglise tavapäraselt).

            Nüüd, kus mul isegi Teletext kuhugi pärapõrgusse kadunud on (mitte ühelgi kanalil pole enam ) on nendest kanalitest kõvasti abi olnud (oleks ka Teletextiga)

            Kommentaar


              #7
              Teletext kadunud?Kas yldse ei tule midagi ette ,kui vajuatad või tuleb must taust ja ylanurgas number ,mis peax lehe numbrit kajastama.Kui seda ei tule ,siis lihtsalt puldil nupuga mingi kamm,aga kuna ma usun ,et see tuleb,siis on teleka textidekooder p..s, mis on esmakordne mda ma olen kuulnud.Üldiselt on nii,et kui näitab pilti ,siis on ka teletext kindlalt olemas .Sellega tahan öelda ,et ära sa jumala pärast kanalit kuidagi syydistama hakka ,kuna teletext tuleb automaatselt koos pildiga.

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Aramis

                Teletext kadunud?Kas yldse ei tule midagi ette ,kui vajuatad või tuleb must taust ja ylanurgas number ,mis peax lehe numbrit kajastama.Kui seda ei tule ,siis lihtsalt puldil nupuga mingi kamm,aga kuna ma usun ,et see tuleb,siis on teleka textidekooder p..s, mis on esmakordne mda ma olen kuulnud.Üldiselt on nii,et kui näitab pilti ,siis on ka teletext kindlalt olemas .Sellega tahan öelda ,et ära sa jumala pärast kanalit kuidagi syydistama hakka ,kuna teletext tuleb automaatselt koos pildiga.
                See ei ole alati nii! Ühel mu sõbral on 2 telekat ning mõlemal on text ajapikku p****e läinud! Kusjuures firmad on telekatel ka erinevad.

                Kommentaar


                  #9
                  Teletext kadunud?Kas yldse ei tule midagi ette ,kui vajuatad või tuleb must taust ja ylanurgas number ,mis peax lehe numbrit kajastama.Kui seda ei tule ,siis lihtsalt puldil nupuga mingi kamm,aga kuna ma usun ,et see tuleb,siis on teleka textidekooder p..s, mis on esmakordne mda ma olen kuulnud.Üldiselt on nii,et kui näitab pilti ,siis on ka teletext kindlalt olemas .Sellega tahan öelda ,et ära sa jumala pärast kanalit kuidagi syydistama hakka ,kuna teletext tuleb automaatselt koos pildiga.
                  Vasakusse ülanurka tuleb lehekülje numbri koht ette. Muud ei tule midagi. Tekstidekooder? mis ma sellega peale hakkan siis? Nagu ma aru saan seda fixida ei saa,et pean uue hankima?

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by cornwall



                    On üks teine Vene kanal NTV kõrval, mis veel laupäeviti (!) Premiershipi näitab.... ei tea, kuidas pikalt see nimi kõlada võib aga lühidalt on ta teleekraanil H (aga äkki ongi see täispikk nimi?).
                    tavapäraselt).
                    See "H" on Novyi Kanal, tegelikult Ukraina kanal, kuigi jalgpalliülekanded on vene keeles. Inglise liigat näitavad nii laupäeval kui pühapäeval.
                    Y R A

                    Kommentaar


                      #11
                      NTV FUTBOL on täiesti vaatatav kanal seal näidatakse võrdselt nii bundesligat kui ka serieA ja premierit.peale selle on kokkuvõtted kõikidest mängudest ning tähtsmaid mänge näidatakse alati ning kordab ühte sama mängu vähemalt 3 korda ning Champion League mäng näitatakse ka .Uefa cupi mänge saab jälgida eurospordi vahendusel.
                      Midagi eriti eksteemset pakub foxsport: tsiili, argentiina liiga
                      ning ka usa karikamänge olen seal näinud!ning ükskord avastasin seal (sügisel) Eesti-Iiri mängu!
                      coqito ergo sum.

                      Kommentaar


                        #12
                        Teadmiseks Mikule:Novy Kanali ülekanded on ukraina keeles. Nii, et tõsine eksootika Eriti huvitav oli eelmisel laupäeval, kus Leeds-Newcastle'i mängu ajal rääkis põhikommentaator ukraina, kohalekutsutud külaline(Ukraina koondislane Andriy Husin) aga vene keeles.
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          #13
                          Natuke ka teistest uutest vutivaatamise kohtadest Tallinnas.
                          Minu tuttav ,endine korvpallur Aleksei (Tamma) Tammiste
                          peab MUSTAMÄE TPÜ uuesti renoveeritud spordihoones baari
                          ning kutsub sinna kõiki vutihuvilisi vaatama. Tal on NTV-futbol ja ka inglise liigat näitav kanal.
                          ÕLU on suht odav 20.-eeki. MUSTAMÄE JA MARJAkuttidel oleks see soodne asukoht ka Õismäelastele.
                          Kas keegi teab ? Kubok Sodruzhestvat näitab NTV-st või mitte?
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by ROOTSI KUNN

                            Kas keegi teab ? Kubok Sodruzhestvat näitab NTV-st või mitte?
                            Sodruzestvat hakkab näitama Vene ORT, alagrupimängudest näidatakse päevikuid päeva lõpus. Otse näidatakse poolfinaale ja finaali
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              #15

                              mul on juba uuemad andmed,et NTV- futbol näitab 19 jan
                              kell 12 eesti aeg FCFja valgev. meistri mängu. KÕIK ON OODATUD Mustamäel TTÜ-spordihoone pubis, suur telekas ,õlu 20.- ja omanik sõber.
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X