PDA

View Full Version : Kes hakkab liikmeks?

Kosk
16.12.01, 20:07
Tekkis selline mõte, et uuriks siis välja, kes foorumitegelastest kavatseb liikmeks astuda?
Endal on kindel plaan olemas.

kojamees
16.12.01, 20:15
Sul peaks Kosk ka soovitajad juba olemas olema,nii et anna tuld või tule läbi.
:õlu:

Kosk
16.12.01, 20:18
Kohe kui leian printimisvõimaluse, prindin välja ja astun läbi, kui nälg peale tuleb:õlu:

Rainman
16.12.01, 21:24
Miks ka mitte, aga ei ole ühelgi koondise välismängul käinud; samuti ei tunne isiklikult kedagi soovitajatest.

vibu
16.12.01, 21:31
ja nüüd hakkas vibu mõtlema.... ühelegi välismängule pole saanud minna...(töö ja muud värgendused), seltskonnast kedagi isiklikult ei tunne (vaid näost näkku näinud mõnda meest tartust teatud pubist mängujärgselt välja astumas ja paar sõna juttu vahetanud...). Siinkohal on minul tõke ees. isu on, kuid kuna kedagi sellest seltskonnast ei tea, siis on tõke ees....

Kosk
16.12.01, 22:36
Orginally posted by vibu

ja nüüd hakkas vibu mõtlema.... ühelegi välismängule pole saanud minna...(töö ja muud värgendused), seltskonnast kedagi isiklikult ei tunne (vaid näost näkku näinud mõnda meest tartust teatud pubist mängujärgselt välja astumas ja paar sõna juttu vahetanud...). Siinkohal on minul tõke ees. isu on, kuid kuna kedagi sellest seltskonnast ei tea, siis on tõke ees....

Usun, et sa pole ainus, keda see mure valdab.

kojamees
17.12.01, 12:20
Ma arvan et olukord pole nii väljapääsmatu kui ikka on mees omal kohal ja tahtmist täis ega tee sigadusi siis ainult tuld.Ka juhatuselt võib paluda soovitajat.Selleks need pildid vajalikud ongi et nägu ja nime + hüüdnime kokkuviija.:õlu:

mcnamara
17.12.01, 13:01
Mina ka ei tunne kedagi. Olen lihtsalt väga huvitatud jalgpallist ning mulle meeldib seda puudutavates asjades siin aeg-ajalt sõna sekka öelda. Seega ei ole mul vist põhjust kusagile liikmeks astuda - loodetavasti ei keelata mitte-liikmetel siin aktiivselt kirjutamist. :)

kojamees
17.12.01, 13:24
Soccernet ja "Jalgpallihaigla" on kaks erinevat asja.Lihtsamalt öeldes Soccer onsuhtlemiseks ja paljuks muukski "Jalgpallihaigla" jalkafänne esindav organisatsioon.:P

yheksa
17.12.01, 13:49
Küsimus. Kas see "otsatribüün" on siis Jalgpallihaigla jaoks või siis ikkagi fännide jaoks?
Küsimus sai vähe imelik, aga point nigu selles, et Te kaitsete ja õigustate vaid oma MTÜ liikmeid?
Ma ei ole üldse pahatahtlik, mind lihtsalt huvitab. Ise ei tule ma niikuinii Teie MTÜ'sse... eks mul on põhjusi ka aga ma ei viitsi neid küll üles lugeda.

Ja minu arvates, Te ületähtsustate välismänge.

mcnamara
17.12.01, 14:50
Orginally posted by kojamees

Soccernet ja "Jalgpallihaigla" on kaks erinevat asja.Lihtsamalt öeldes Soccer onsuhtlemiseks ja paljuks muukski "Jalgpallihaigla" jalkafänne esindav organisatsioon.:P

asi selge. tänan. ;)

kojamees
17.12.01, 14:50
Sinu põhjustest oleme teadlikud.Välismänge me ei tähtsusta üle pigem on see elementaarne kultuurse jalka fänni kasvatamisel,et ta näeb ka omasilmaga mis toimub mujal,tajub seda ühtekuuluvus tunnetust ja kümme korda suurema vastasfännide suhtumist meisse ning väärtustab oma toetuse ka välismängul.Ilma selleta on võimatu kasvatada kultuurseid fänne.Need "kui-viitsin või kuskilt pileti-saan-siis lähen" fänne on piisavalt ja üldjuhul on neil Pohlak mis mujal toimub ,kuna see on kaugel.
Teiseks :Me mitte ainult ei ületähtsusta vaid lausa forsseerime enda tähtsust sest erinevalt teistest on meil peale miinimumprogrammi ka maksimumprogramm.Eesmärgid tuleb seada ALATI kõrged.:õlu:

yheksa
17.12.01, 15:12
Orginally posted by kojamees

Sinu põhjustest oleme teadlikud.

Kui jutt käib minu põhjustest, siis ma tean, et Te ei ole nendest mitte teadlikud, aga see ei ole ka üldse oluline.

Siiski Sa ju ei vastand mu küsimusele. Ega pole vist vahet ka.

Peamine on see, et ärge pidage oma käitmist ainuõigeks!

Jõudu ja Päikest Teile :-)

ROOTSI KUNN
17.12.01, 22:19
Jalgpallihaiglast on nüüd kõvasti juttu tehtud, päris mitmel rindel kohe. Kuid ikkagi jääb isegi minule segaseks ,selle org. funktsioonid.
Kojamees kuulutas ennist ,et esindamine. Minu meelest ei ole see kõige olulisem. Sest teadagi ,mida see esindamine õieti tähendab( Ülemnõukogu Presiidium esindas samuti).
Tahaks kõigepealt ,et tehtaks avalikuks asutajaliikmed , põhikiri jne.
Sisse ja ,kui vaja siis ka välja jõuab alati astuda. Kui esindamine on ainuke tegevus, millega silma tahetakse paista siis küll liitumiseks erilist põhjust ei näe.
TEINE probleem tundub olevat ankeedis, millega tahetakse terad sõkaldest eraldada.
Isiklikult neid tingimusi päris õigeks ei pea. Saan väga hästi aru tegijate soovist aktiivsemad kohe kokku saada, kuid tingimused on liiga karmid.
Toon näite: mul on invaliidist sõber,kes on vutifänn,kuid välismängudele ei saa kaasa sõita väga mitmel põhjusel.
Kuidas siis tema haiglaga liituks.
Väga, väga palju on siin küsimärke ja selgusetust.
Muidugi võib teha ka just sellise organisatsiooni,kus tõesti ongi ainult täpsete tingimustega määratletud liikmed.
Siis ei saa mingeid järelandmisi teha ja nendele ,kes veel raamidesse ei mahu ,kuid väga tahaksid tuleb mingi (rebase)
staatus luua.
Ootan ka konkreetsemat tegevust , mõtlen siin reiside ,ürituste, sümboolika, jalgpallilauliku jne. orgunnimisel.
Arvestage ,et selline tegevus nõuab aega ja niisama pole jällegi mõtet seltsi luua ,kui pole kes asja ajaks.
Ka reiside ja ürituste promomine ning sponsorite otsimine käib asja juurde. Pressiteated ,pressiesindaja ja veel sada asja.
Omal ajal üritati midagi sellist juba luua ning omast kogemusest tean ,et kõik need küsimused kerkivad kohe esile.
Ankeedid ja pildikesed on kõige väiksem asi , alustada tuleks konkreetsetest isikutest ja nimekirjast.

Ootan mingit selgust asjaomastelt inimestelt ,ühineda jõuan alati .

Ertai
17.12.01, 23:26
Eheh..mina olen alles noor vutifänn...eelmise aastaga muutusin tõsisek fännix kui mängul käisin ning vastu pead nagu palliga olex saanud;)olen käinud 2mängul, Põhjus noorus, mis teha?oodta:P?v liituda?

aiFo
17.12.01, 23:54
hmm... andku inimesed mulle nyyd andeks kui ma millestki valesti aru olen saanud... aga:

* 3 välismängu ei ole tarvis, kui endale jalkahaiglast soovitajad leiad

* konkreetseid samme on viimase nädala jooksul juba suht-puht astutud, ankeetide täitmine täiesti 6igustatult yks esimesi samme nö aktiviseerumise suunas

* tingimused on seatud selleks, et ära hoida nö "igaks-juhuks-sisseastumist" kui oled käinud välismängudel, siis nii-ehk-naa tead seda seltskonda, kelle hulka registreerud. kui aga pole väljas käinud (finnantsp6hjused ntx), siis eesti jalkafännide miski osaga oled ometi ju suhteid loonud kodumängude eel, ajal ja pärast? kui on nii, siis peaks soovitajad ju täiesti olemas olema? nii lihtne see ongi...:)
(nujah, esialgu tuleb see "soovituskonveier" käima saada, esialgu jah aint' 5 soovitajat, aga loogiliselt v6ttes peaks edasi juba lepase reega minema)

pRmt!

aif. omab hetkel vist nii umbes 2 soovitajat:)

Lincoln
18.12.01, 00:44
Mina olen nõus astuma MTÜ "Jalgpallihaiglasse", kuid ssama mure, mis Ertail- NOORUS. Vännist fänniks muutumine toimus alles põhimõtteliselt EESTI-Valgevene mängu ajal.
Kas soovitajad võivad olla ainult MTÜ "Jalgpallihaigla" liikmed, või võivad olla ka tuntud futifännid?
Jürgen

Lincoln
18.12.01, 00:52
lugesin eelnevat teksti ja võtan oma küsimuse tagasi.
aiFo mina võiksin Sulle oma soovituse anda, kui saaks.
Jürgen

kojamees
18.12.01, 16:43
Tahaks kõigepealt ,et tehtaks avalikuks asutajaliikmed , põhikiri jne.
:õlu: Jalgpallihaigla ametlikud asutajad on Papa ja Ott.Juhatus on viie liikmeline.Juhatusse otsustati võtta Poborsky,siis mind ja siis oli veel üks koht vakantne.Kandidaate oli tõesti palju ja veel raskemaks tegi see et igalühel olid omad tugevad plussid.Lõpuks siiski otsustati valida juhatuse viiendaks liikmeks Jansa.Nüüd aga asjast.Selleks et MTÜ saaks tegutseda pole tal alguses põhikirja vaja vaid moodustatakse toimkond kes hakkab välja töötama põhikirja.Viiele matsile pole mingit põhikirja vaja.Kui liitujaid on palju ,siis on vaja reglementeerida liikmeks astumise vorm ja muu jutt.Meie kutsume kõiki praegusel hetkel täitma ankeete ja lähetama neid meile.Jaanuaris on plaanis kokkukutsuda üldkogu olemasolevate liikmetega et koos vastuvõtta põhikiri.Nii et Rootsi Kunn,me oleme seda teeemat sinuga küllalt arutand.Nüüd täida ankeet ära.Teadmiseks teistele kui teil tekkib mingite lahtrite täitmisel probleeme siis lisage mingi väike kiri eraldi kaasa et juhatus saaks seda arvesse võtta.Eeelkõige peate endale selgeks tegema kui palju te tegelikult soovite liituda.Tegu ei ole populaarse telemänguga.

raido
19.12.01, 20:36
Mis mõtte üldse sellel registreerimisel on??? Ega see ju nagunii ei takista koondise mängudel fännata?! Ja selle eest ju mingeid soodustusi ka ei saa!
MÕTTETU VÄRK LIHTSALT ÖELDES!!!

Siim
19.12.01, 20:54
Orginally posted by raido

Mis mõtte üldse sellel registreerimisel on??? Ega see ju nagunii ei takista koondise mängudel fännata?! Ja selle eest ju mingeid soodustusi ka ei saa!

Sa saad üldse aru, mida "fännklubi" mõiste tähendab. Mulle tundub, et mitte.:viha: Miks sa siin foorumis kirjutad? Sa võid nendest teemadest ju oma sõpradega ka rääkida.

Kosk
20.12.01, 00:50

Sa oled ikka eriline till:kop: :kop: :kop:

Ertai
20.12.01, 09:24
Orginally posted by Kosk

Sa oled ikka eriline till:kop: :kop: :kop:

Väega hästi öeldud:)

raido
20.12.01, 21:35
Minu arust peaks koondise fännklubi organiseerima jalgpalliliit, mitte fännid ei pea sellega vaeva nägema!
Levadia systeem töötab näiteks niimoodi, et fänne organiseerivad klubi, samamoodi on ka TVMKl.

Kosk
20.12.01, 21:57

Minu arust peaks koondise fännklubi organiseerima jalgpalliliit, mitte fännid ei pea sellega vaeva nägema!
Levadia systeem töötab näiteks niimoodi, et fänne organiseerivad klubi, samamoodi on ka TVMKl.

Sellepärast, et Levadia fännid, nagu ka TVMK fännid on saamatud:D :D :D

kojamees
21.12.01, 11:15
Koondis jaklubid toetavad vähesel määral fänne,nii on see igalpool mujal maailmas.Initsiatiiv peab ikka altpoolt tulema ehk siis meie.Mida või kuida sa organiseerid klubile fänne kui neid ei ole.Ainus võimalus on olemasolevaid toetada ja neile sooduseid pakkuda.Kas Levadia ja TVMK ostavad fännidele ka särgid,sallid ja lipud???Sellisel juhul tunduks meie üritsus mõttetu,kuid reaalsus on teine:.õlu:

Ertai
21.12.01, 18:23

Ei noh see siis nagu reklaamikaup ju:P

kojamees
23.12.01, 19:49
Mis siin ikka arutada,ootan ankeete.:(

willane
24.12.01, 22:33
Sellepärast, et Levadia fännid, nagu ka TVMK fännid on saamatud:D :D :D

kui EJL näitas oma aasta kokkuvõtvat videot, siis said pildile just TVMK fännid oma pasunatega :) :)

kojamees
27.12.01, 11:24
Minu teada ei peaks see olema takistuseks liitumast "Jalgpallihaigla"ga.:õlu:

pats
14.01.02, 19:24
Kui kõik pipardavad siis mina neile soovitajaks ei hakka.:oih:

kojamees
16.01.02, 20:03
Mis te mehed pipardate.:õlu:

greenday
29.01.02, 21:14

Levadia systeem töötab näiteks niimoodi, et fänne organiseerivad klubi, samamoodi on ka TVMKl.Midagi haledamat, kui klubi poolt algatatud fänniklubi annab välja mõelda.

Ertai
29.01.02, 22:25
Orginally posted by greenday

Levadia systeem töötab näiteks niimoodi, et fänne organiseerivad klubi, samamoodi on ka TVMKl.Midagi haledamat, kui klubi poolt algatatud fänniklubi annab välja mõelda.

Jah...see on nagu mingi showbisnes rohkem:P
Need on väga kahtlased fännid.....

kojamees
30.01.02, 11:39
Ega ta nii kahtlane ja hale ka ole,see ju klubile hea rahakantimis võimalus.Toetajaid vajavad kõik klubid,küsimus on millisel määral suudab klubi fänne toetada.Üldlevinud skeem on alt -ülesse ehk fännid organiseeruvad ja siis otsivad klubilt toetust.:õlu:

Kamikaze
25.02.02, 14:57
Kust ma saan selle ankeedi? Aitähh!:(

kyps
25.02.02, 15:18
Orginally posted by Saiake

Kust ma saan selle ankeedi? Aitähh!:(

http://www.soccernet.ee/haigla_ankeet.xls <--sealt saad

Võta heaks!:)

vandersell
27.02.02, 11:43
Orginally posted by Kosk

Tekkis selline mõte, et uuriks siis välja, kes foorumitegelastest kavatseb liikmeks astuda?
Endal on kindel plaan olemas.

,Vahepeal on nagu teemast kõrvale kaldutud. Mina igatahes astun (niipea, kui värviprinteri leian):õnnelik:

kojamees
27.02.02, 14:59
Käib ka must-valge ,kuigi su enda lastelastele meeldiks ilmselt kunagi arhiivist otsides leida värvilise logoga ankeet?:õlu: :kohv:

vandersell
27.02.02, 15:12
leidsin ka värvilise, ehk homme toon ära. Mis kell sobiks Cofficusse tulla? (pärastlõunat)