320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes hakkab liikmeks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes hakkab liikmeks?

    Tekkis selline mõte, et uuriks siis välja, kes foorumitegelastest kavatseb liikmeks astuda?
    Endal on kindel plaan olemas.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    Sul peaks Kosk ka soovitajad juba olemas olema,nii et anna tuld või tule läbi.
    Jalgpallihaigla liige.

    Kommentaar


      #3
      Kohe kui leian printimisvõimaluse, prindin välja ja astun läbi, kui nälg peale tuleb
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #4
        Miks ka mitte, aga ei ole ühelgi koondise välismängul käinud; samuti ei tunne isiklikult kedagi soovitajatest.
        Jalgpallihaigla patsient #172
        Diagnoos: raskekujuline futboliit

        Kommentaar


          #5
          ja nüüd hakkas vibu mõtlema.... ühelegi välismängule pole saanud minna...(töö ja muud värgendused), seltskonnast kedagi isiklikult ei tunne (vaid näost näkku näinud mõnda meest tartust teatud pubist mängujärgselt välja astumas ja paar sõna juttu vahetanud...). Siinkohal on minul tõke ees. isu on, kuid kuna kedagi sellest seltskonnast ei tea, siis on tõke ees....
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by vibu

            ja nüüd hakkas vibu mõtlema.... ühelegi välismängule pole saanud minna...(töö ja muud värgendused), seltskonnast kedagi isiklikult ei tunne (vaid näost näkku näinud mõnda meest tartust teatud pubist mängujärgselt välja astumas ja paar sõna juttu vahetanud...). Siinkohal on minul tõke ees. isu on, kuid kuna kedagi sellest seltskonnast ei tea, siis on tõke ees....
            Usun, et sa pole ainus, keda see mure valdab.
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              Ma arvan et olukord pole nii väljapääsmatu kui ikka on mees omal kohal ja tahtmist täis ega tee sigadusi siis ainult tuld.Ka juhatuselt võib paluda soovitajat.Selleks need pildid vajalikud ongi et nägu ja nime + hüüdnime kokkuviija.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #8
                Mina ka ei tunne kedagi. Olen lihtsalt väga huvitatud jalgpallist ning mulle meeldib seda puudutavates asjades siin aeg-ajalt sõna sekka öelda. Seega ei ole mul vist põhjust kusagile liikmeks astuda - loodetavasti ei keelata mitte-liikmetel siin aktiivselt kirjutamist.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Soccernet ja "Jalgpallihaigla" on kaks erinevat asja.Lihtsamalt öeldes Soccer onsuhtlemiseks ja paljuks muukski "Jalgpallihaigla" jalkafänne esindav organisatsioon.:P
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10

                    Küsimus. Kas see "otsatribüün" on siis Jalgpallihaigla jaoks või siis ikkagi fännide jaoks?
                    Küsimus sai vähe imelik, aga point nigu selles, et Te kaitsete ja õigustate vaid oma MTÜ liikmeid?
                    Ma ei ole üldse pahatahtlik, mind lihtsalt huvitab. Ise ei tule ma niikuinii Teie MTÜ'sse... eks mul on põhjusi ka aga ma ei viitsi neid küll üles lugeda.

                    Ja minu arvates, Te ületähtsustate välismänge.

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by kojamees

                      Soccernet ja "Jalgpallihaigla" on kaks erinevat asja.Lihtsamalt öeldes Soccer onsuhtlemiseks ja paljuks muukski "Jalgpallihaigla" jalkafänne esindav organisatsioon.:P
                      asi selge. tänan.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Sinu põhjustest oleme teadlikud.Välismänge me ei tähtsusta üle pigem on see elementaarne kultuurse jalka fänni kasvatamisel,et ta näeb ka omasilmaga mis toimub mujal,tajub seda ühtekuuluvus tunnetust ja kümme korda suurema vastasfännide suhtumist meisse ning väärtustab oma toetuse ka välismängul.Ilma selleta on võimatu kasvatada kultuurseid fänne.Need "kui-viitsin või kuskilt pileti-saan-siis lähen" fänne on piisavalt ja üldjuhul on neil Pohlak mis mujal toimub ,kuna see on kaugel.
                        Teiseks :Me mitte ainult ei ületähtsusta vaid lausa forsseerime enda tähtsust sest erinevalt teistest on meil peale miinimumprogrammi ka maksimumprogramm.Eesmärgid tuleb seada ALATI kõrged.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by kojamees

                          Sinu põhjustest oleme teadlikud.
                          Kui jutt käib minu põhjustest, siis ma tean, et Te ei ole nendest mitte teadlikud, aga see ei ole ka üldse oluline.

                          Siiski Sa ju ei vastand mu küsimusele. Ega pole vist vahet ka.

                          Peamine on see, et ärge pidage oma käitmist ainuõigeks!

                          Jõudu ja Päikest Teile :-)

                          Kommentaar


                            #14
                            Jalgpallihaiglast on nüüd kõvasti juttu tehtud, päris mitmel rindel kohe. Kuid ikkagi jääb isegi minule segaseks ,selle org. funktsioonid.
                            Kojamees kuulutas ennist ,et esindamine. Minu meelest ei ole see kõige olulisem. Sest teadagi ,mida see esindamine õieti tähendab( Ülemnõukogu Presiidium esindas samuti).
                            Tahaks kõigepealt ,et tehtaks avalikuks asutajaliikmed , põhikiri jne.
                            Sisse ja ,kui vaja siis ka välja jõuab alati astuda. Kui esindamine on ainuke tegevus, millega silma tahetakse paista siis küll liitumiseks erilist põhjust ei näe.
                            TEINE probleem tundub olevat ankeedis, millega tahetakse terad sõkaldest eraldada.
                            Isiklikult neid tingimusi päris õigeks ei pea. Saan väga hästi aru tegijate soovist aktiivsemad kohe kokku saada, kuid tingimused on liiga karmid.
                            Toon näite: mul on invaliidist sõber,kes on vutifänn,kuid välismängudele ei saa kaasa sõita väga mitmel põhjusel.
                            Kuidas siis tema haiglaga liituks.
                            Väga, väga palju on siin küsimärke ja selgusetust.
                            Muidugi võib teha ka just sellise organisatsiooni,kus tõesti ongi ainult täpsete tingimustega määratletud liikmed.
                            Siis ei saa mingeid järelandmisi teha ja nendele ,kes veel raamidesse ei mahu ,kuid väga tahaksid tuleb mingi (rebase)
                            staatus luua.
                            Ootan ka konkreetsemat tegevust , mõtlen siin reiside ,ürituste, sümboolika, jalgpallilauliku jne. orgunnimisel.
                            Arvestage ,et selline tegevus nõuab aega ja niisama pole jällegi mõtet seltsi luua ,kui pole kes asja ajaks.
                            Ka reiside ja ürituste promomine ning sponsorite otsimine käib asja juurde. Pressiteated ,pressiesindaja ja veel sada asja.
                            Omal ajal üritati midagi sellist juba luua ning omast kogemusest tean ,et kõik need küsimused kerkivad kohe esile.
                            Ankeedid ja pildikesed on kõige väiksem asi , alustada tuleks konkreetsetest isikutest ja nimekirjast.

                            Ootan mingit selgust asjaomastelt inimestelt ,ühineda jõuan alati .
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #15
                              Eheh..mina olen alles noor vutifänn...eelmise aastaga muutusin tõsisek fännix kui mängul käisin ning vastu pead nagu palliga olex saanudolen käinud 2mängul, Põhjus noorus, mis teha?oodta:P?v liituda?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X