PDA

View Full Version : Sportland Football Women's Cup



Raimo
27.01.08, 17:21
Kuivõrd eile Viimsis peetud Sportland Football Women' Cup muutub traditsiooniliseks ning saaliturniiri kõrval on Kalevil mõte naistele ka rahvusvahelist väliturniiri korraldama hakata, siis on paslik uus teema avada.

Copy-paste Kalevi kodulehelt:
JK Tallinna Kalevi korraldusel eile Viimsi Spordihallis peetud Sportland Football Women's Cupi võitis FC Levadia I, alistades pärast 0:0 normaalaega lõppenud finaalis penaltitega FC Flora.
10 naiskonna osavõtul peetud turniiril sai kolmanda koha Tallinna Kalev, kes vajas auhinnalisele kohale jõudmiseks Pärnu JK vastu samuti penaltite abi.
Turniiri parimaks mängijaks valiti Kethy Õunpuu (JK Tallinna Kalev), parimaks väravavahiks Getter Laar (Pärnu JK) ning resultatiivseim mängija oli Katrin Loo (FC Flora).
Parimatele võistkondadele ja mängijatele andis eriauhinnad Sportland Football.

Pai
27.01.08, 18:11
10:00 B1-B2 FC Levadia II – JK Tallinna Kalev 0:4 ( Kethy Õunpuu 2; Kati Liibak; Reet Karm)
10:20 B3-B4 Nõmme JK Kalju – Katusemaailm 0:2 (Liis Ude)
10:40 A1-A2 FC Levadia – FC Flora 0:0
11:00 A3-A4 JK Maag Tammeka – JK Alko 0:0
11:20 B5-B1 Pärnu JK – FC Levadia II 1:0 ( Margarita Žernosekova)
11:40 B2-B3 JK Tallinna Kalev – Nõmme JK Kalju 1:0 ( Kethy Õunpuu)
12:00 A5-A1 FC Lootos – FC Levadia 1:0 ( Liis Emajõe)
12:20 A2-A3 FC Flora – JK Maag Tammeka 1:0 ( Liis Pello)
12:40 B4-B5 Katusemaailm – Pärnu JK 0:2 ( Kati Reispass, Kärt Hallikas)
13:00 B1-B3 FC Levadia II – Nõmme JK Kalju 1:1 (Tatjana Zivotova - Katre Tekkel)
13:20 A4-A5 JK Alko – FC Lootos 0:0
13:40 A1-A3 FC Levadia – JK Maag Tammeka 1:0 ( Anzelika Ahmetšina)
14:00 B2-B4 JK Tallinna Kalev – Katusemaailm 3:0 ( Pille Raadik, Kätlin Hein 2)
14:20 B3-B5 Nõmme JK Kalju – Pärnu JK 0:4 ( Liisa Lilleste; Olga Tšuiko; Kärt Hallikas; Anete Paulus)
14:40 A2-A4 FC Flora – JK Alko 1:0 ( Eneli Sarv)
15:00 A3-A5 JK Maag Tammeka – FC Lootos 1:0 ( Merle Alupera)
15:20 B1-B4 FC Levadia II – Katusemaailm 1:0 ( Riina Truupõld)
15:40 B2-B5 JK Tallinna Kalev – Pärnu JK 0:1 ( Olga Tšuiko)
16:00 A1-A4 FC Levadia – JK Alko 1:0 ( Anzelika Ahmetšina)
16:20 A2-A5 FC Flora – FC Lootos 0:0

16:45 A alagrupi I – B alagrupi II FC Flora- Jk Kalev 5:0 (Loo 4; Andreas)
17:10 A alagrupi II – B alagrupi I FC Levadia- Pärnu JK 0:0 (5-4 pen.)

17:40 III koht (16:45 mängu kaotaja ja 17:10 mängu kaotaja) JK Kalev- Pärnu JK 0:0 (4-3 pen.)
18:10 Finaal (16:45 mängu võitja ja 17:10 mängu võitja) FC Flora- FC Levadia 0:0 (2-3 pen.)

Resultatiivseim Mängija: Katrin Loo ( Fc Flora)
Parim Mängija: Kethy Õunpuu ( JK Kalev)
Parim Väravavaht: Getter Laar ( Pärnu JK)

I Koht: FC Levadia I:
1 Marina Karzetskaja; 20 Inna Zlidis; 15 Stanislava Russakova; 7 Aljona Malets; 9 Annika Tikk; 12 Anzelika Ahmetšina ; 2 Kaidi Jekimova; 4 Anna Vaher; 11 Aljona Sasova; 18 Daniela Mona Lambin; 6 Maria Filatova; 23 Darja Šramko; 10 Svetlana Khatova; 17 Reelika Vaher.
Treener:Vadim Monakov

II Koht: FC Flora:
1 Annika Pajupuu; 19 Eneli Sarv; 13 Maarija Mikiver; 8 Triinu Esken; 11 Maria Luigend; 2 Liis Pello; 10 Rano Normatova; 16 Triin Väljataga; 9 Liis Saharov; 6 Katrin Loo; 4 Tiina Trutsi; 5 Kaire Tekku; 3 Monika Vehlmann; 7 Anna Andreas
Treener: Allan Soomets

III Koht: JK Kalev:
1 Johanna Lepp; 2 Inge Elvet; 3 Pirjo Peterson; 5 Elina stepanova; 6 Kätlin Hein; 7 Reet Karm; 8 Maarit Sarjas; 9 Laura Einas; 10 Kati Liibak; 11 Pille Raadik; 14 Kethy Õunpuu; 15 Evely Randma
Treener: Priit Simson

IV Koht: Pärnu JK:
1 Getter Laar; 9 Liisa Lilleste; 44 Kati Reispass; 21 Anete Paulus; 5 Kärt Hallikas; 0 Saskia Sonnberg; 4 Geete Paulus; 14 Kadi Rannula; 19 Olga Tšuiko; 13 Margarita Žernosekova; 11 Evelyn Bernard
Treener: Tiit Kivisild

5-6 Koht: JK Maag Tammeka:
13 Imbi Hoop; 2 Ivika Närripä; 6 Kerstin Tasa; 7 Sirje Roops; 25 Aili Vider; 18 Tiina Lind; 11 Liis Ott; 17 Katrin Kaarna; 4 Merle Alupere; 10 Maria Sootak; 34 Aleksandra Ševoldajeva; 17 Liisi Torop.
Treener: Katrin Kaarna

5-6 Koht: JK Katusemaailm:
13 Maarit Kori; 2 Grete Vahtakand; 5 Marju Einroos; 8 Marta Piigli; 3 Merje Lesta; 6 Reelika Lumi; 7 Reet Kell; 10 Reelika Martson; 12 Tiiu Heinsoo; 4 Kätlin Hõbemägi; 9 Liis Ude
Esindaja: Reet Kell

7-8 Koht: FC Lootos:
13 Signy Aarna; 7 Kristiina Raudsepp; 9 Laura Musting; 6 Liis Emajõe; 11 Kristel Kotkas; 5 Keidi Käis; 10 Eneli Vals; 15 Triinu Olm; 23 Kadi Einola
Treener: Kaido Kukli

7-8 Koht: FC Levadia II:
30 Jekaterina Paškevitš; 12 Maria Papunova; 21 Tatjana Zivotova; 19 Anna Grigorjeva; 22 Alexandra Subrakova; 3 Galina Bugrova; 2 Riina Truupõld; 16 Viktoria Vill; 4 Helis Rõik; 9 Natalija Plištš; 24 Maria Krugljak; 6 Nadezda Ivanova; 10 Valeria Korotkova; 15 Regina Kolk
Treener: Anatoli Orlov

9-10 Koht: JK Alko:
1 Alisa Tšernikova; 7 Oksana Žõkina; 8 Kristina Januškevitš; 9 Jelena Buhharova; 3 Diana Kallas; 2 Nadežda Tallerma; 10 Arina Grigorjeva; 13 Olga Smirnova; 15 Maria Sakova; 6 Asja Gubaidulina; 5 Maria Hürrè
Treener: Igor Tomaševski

9-10 Koht: Nõmme JK Kalju:
12 Ilona Toots; 2 Liisi Sakala; 19 Katre Tekkel; 4 Merilin Pappel; 25 Sirle Romanenko; 1 Marit Seller; 20 Jevgenia Medik; 5 Murel Saluste; 6 Kadre Päri; 27 Rage Hindrimäe; 8 Saara Ehrman; 7 Tuuli Pungas; 21 Teele Vilumets; 28 Sandra Suppi
Treenerid: Gunnar Kure ja René Møller

Väravalööjad:
4- Katrin Loo ( FC Flora)
3- Kethy Õunpuu ( JK Kalev)
2- Liis Ude ( Jk Katusemaailm); Kärt Hallikas, Olga Tšuiko ( Pärnu JK); Anželika AhmetZina ( FC Levadia I); Kätlin Hein (JK Kalev);
1- Kati Liibak, Reet Karm, Pille Raadik ( JK Kalev); Eneli Sarv, Anna Andreas, Liis Pello ( FC Flora); Margarita Žernosekova, Anete Paulus, Liisa Lilleste, Kati Reispass ( Pärnu JK) Liis Emajõe ( FC Lootos); Katre Tekkel (Nõmme JK Kalju); Tatjana Zivotova, Riina Truupõld ( FC Levadia II); Merle Alupere ( JK Maag Tammeka)

INCE
28.01.08, 13:25
Korraldajatel on lõpptulemustesse sisse läinud pisike näpukas. Nimelt jäid 5-6 kohta jagama Põlva FC Lootos ja Tallinna FC Levadia II, kes saavutasid oma gruppides kolmandad kohad, mitte JK MaagTammeka ja Katusemaailm, nagu ekslikult kirjas (nemad jäid grupis neljandaks)

Seis gruppides peale alagrupimänge nägi välja järgmine:

A-alagrupp
1. FC Flora 2 2 0 2:0 8p.
2. FC Levadia 2 1 1 2:1 7p.
3. Põlva FC Lootos 1 2 1 1:1 5p.
4. JK Maag Tammeka 1 1 2 1:2 4p.
5. Kohtla-Järve JK Alko 0 2 2 0:2 2p.
.
B-alagrupp
1. Pärnu JK 4 0 0 8:0 12p.
2. JK Tallinna Kalev 3 0 1 8:1 9p.
3. FC Levadia II 1 1 2 2:6 4p.
4. Katusemaailm 1 0 3 2:6 3p.
5. Nõmme JK Kalju 0 1 3 1:2 1p.


korrektse lõpptabeli leiab Lootose kodukalt (http://www.fclootos.ee/article.php?story_id=1484)

Pai
28.01.08, 22:47
Jep, leidsime vea ka ise ülesse.
Sai see ära parandatud ka Kalevi kodukal.
Vabandan ebameeldivuste pärast.

Pille

dareth
29.01.08, 14:18
...
5. Nõmme JK Kalju 0 1 3 1:2 1p.

kahtlen, et väravate vahe 1:2 jäi, kui kolm mängu kaotati ;)

RoBoS17
18.02.08, 14:09
su jutus peitub tõde