320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Selle hooaja üllatajad.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle hooaja üllatajad.

    Thax hea sõnaga meelde tuletada selle aasta kolme üllatusklubi.Sain ise juba hooaja alguses pihta ,et neilt midagi on tulemas ja nii on nii mõnigi bet pihta läinud ja vastu kihlveokontorite ootusi.Ka see nädalavahetus tõestasid,Chievo,Verona ja Bergamo oma head vormi.No tabelijuht Chievo on muidugi megategijad , sest lisax liidripositsiooni tagasi võtmisele võitsid nad Interit Milaanos.Kax nädalat tagasi olid nad ka Milani võitmas ,aga siis edusseisus 2-1 kadus äkki mäng ja kaotati - nyyd seda viga ei korratud.Meeskond mängib nagu yx tervik ja on tulnud võrdlusi 90te alguse noore Manuga.
    Verona Hellas ja Bergamo Atalanta on teinud tõususude ja mõõnadega endale teed esikuuiku poole(momendil 8 ja 9 koht) , kuid iseloomulik on ,et nad mõlemad võivad võita kodus keda tahes.Eredad näited sellelt nädalavahetuselt on Parma ,kes kaotas Bergamos ja heas vormis olev Lazio,kes pidi Veronas alla vanduma.
    Ja mis kõige imelikum - nii Verona kui Chievo on yhest ja samast kohast ehk Romeo&Julia kodulinnast Veronast.

    #2
    Chievoga täitsa nõus, no kes see ikka oleks osanud sellist edu neile pakkuda...vaevalt nemad isegi, sest hooaja algul ning veel mõned voorud tagasi oli nende eesmärk serie A-sse püsima jääda. (Ei tea, kas Chievo on praegu juba endale suuremad sihid seadnud...)
    Veronat (st. Hellast) ning Atalantat mingiteks üllatajateks see aasta küll ei pea... Atalanta oli üllataja eelmisel aastal, seda hooaega veel eelmisega võrrelda ei saa... Verona on kodus alati tugev olnud, see, et ta Laziot võitis pole kah mingi üllatus nimelt on Lazio Veronas Hellasele kaks aastat järjest kaotanud (nüüd siis juba kolm...)
    Üldse on see aasta põhjust rohkem rääkida ebameeldivatest üllatustest nt. Parma (eelneva juurde tagasi tulles: mis üllatus see siis ikka on, et võidetakse tabel lõpus olevat meeskonda), ausalt öeldes sellist allakäiku ei oleks neilt küll arvanud, kuigi ka eelmine hooaeg läks üle kivide ja kändude, jõuti lõpuks neljandale kohale. Teiseks ebameeldivaks üllatuseks on olnud Fiorentina (kuigi arvestades viletsat rahalist seisu ning sellest tulevate jamade tõttu võis ka seda ette aimata) ise lootsin siiski veidi paremat esinemist ning seda, et päris väljalangejate tsooni kukutakse küll ei arvanud...

    Kommentaar


      #3
      Serie A-s näitab Chievo praegu tõepoolest
      superminekut.Millegi pärast on mul selline tunne,et uuel aastal hakkab üllataja vaikselt ära kukkuma (eelmisel hooajal pani algul Atalanta päris hästi).Ka Verona ja Atalanta asuvad päris soodsal positsioonil.Kahjuks on Brescia pärast R. Baggio vigastust hakanud tahapoole vajuma.Tabeli lõpuosas ei saa ma aru, miks Parmal nii kehvasti läheb(loodetavasti tuleb ta sealt väljalangemistsoonist õige pea välja).Fiorentinal läheb ka kahjuks väga halvasti(käivad jutud,et Chiesa ja Nuno Gomez plaanivad lahkuda).No siis lähevad asjad veel hullemaks(kui saab minna- olukord on niigi kehv).
      jkes

      Kommentaar


        #4
        chievo edu üle on minulgi hea meel, igaühel peaks olema. Kahjuks on aga väikeklubide tähelend Euroopa suurliigades tihti lühiajaline - meenutage või Norwichit Inglismaal või kasvõi Ipswich'i möödunud hooajal ja tänavusel. Loodame, et Chievo tähelend on pikem.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Üks parimaid selle hooaja mänge, mida ise näinud olen on Verona-Chievo.

          Kommentaar


            #6
            Njah, Chievo on tõesti suur üllataja.Kes oleks hooaja algul meeskonnale sellist edu pakkuda.Kahtlen, kas üldse keegi.
            Väga sümpaatne meeskond, Interile tehti kah kotti.Vedas, et ühegi värava said.See Vieri koll oli ikka tegelt päris hale küll.
            Ma siiski ei usu ,et Chievo ka liiga lõppedes päris nii kõrgele kohale jääb, kolmandaks pakuks parimal juhul.

            Atalanta ja üllataja? Kes seda juttu on rääkinud, Atalanta ei ole ju mingil juhul üllataja.Asuvad nad ju praegu liigas üheksandal kohal.Teades, et liigas on 18 meeskonda, asub siis Atalanta täpselt keskel.Ja potensiaalilt võiks meeskond veel kõrgemalgi olla.Vaadates mängijaid: Comandini, Saudati, Rossini, Doni, Zauri, Rinaldi, D.Zenoni, Sala, Taibi ; staare neil jätkub.

            Kui ebameeldivatest üllatustest rääkida, siis jah, Fiorentina ja Parma oleks loomulikult esimesed, kes kohe pähe tulevad.La Viola suutis siiski tänu 1-0 võidule Brescia üle, kes kuidagi ilma Baggiota mängida ei suuda, Parmast mööda minna.Parma aga pidi juba mainitud Atalanta käest hävitava 4-1 kaotuse vastu võtma...samuti see Passarella vallandamine.Ei tea, kes ta "troonipärijaks" saab, Sacchi?

            Artur

            Kommentaar


              #7
              Ok, you got me!Atalanta ei saa tõesti momendi 9 koha ja eelmise aasta superesinemise järel favoriit olla ,aga siis defineerin ma end ringi - need kolm meeskonda on just need ,kes suudavad suuri võita kodus(suured lazio,roma,milan,inter,juve).Ma lisax oma kolmikule Udinese,aga need kinomehed võidavad enamsti võõrsil ,mitte kodus.Jorgensen ja Muzzi on ehedad vasturynnakuspezialistid ja nii mõnigi võõrsilvõit on ära tulnud.Huvitavad mittesuurklubid on ka Bologna ja Brescia ,kellest teine oli alguses ylitugev ja Guardiola tulekuga kasvas lootus veel ja siis nax-nax Baggio vigastus ja Joosepi narkoäri ja võib öelda ,et sesoon on pe..ses.Kuigi relegatiooniohtu ei saa sel siiski tugeval satsil olema.Bologna on väikses kriisis, aga yldiselt otsest põhjust sellex pole ,kui ehk Signori vigastus.Yx liiga kindlama kaicega meeskond üritab usutavasti Uefa kohtadele mängida ,aga arvan ,et jääb välja.
              Perugia myys ära Liverani ja see võib neile relegationi kaasa tuua.Lisax Veneziale võib nendega liituda ka Lecce.Aga ka Fiorentina lõpp võib tulla kole ja siis läheb asi käest ära.Parma välja rabelemises olen ma ysna kindel.

              Kommentaar


                #8
                Atalanta - Milan, saab näha kes keda.Aga probleem seisneb meil praegu selles ,et nii Albertini ja Rui Costa peavad mängu vahele jätma.Lisaks on ju veel Serghino ja Inzaghi oudis.Ma just siin mõtlen, millal hakatakse Pirlot kasutama.Terimile ei meeldinud Pirlo, ka Ancelotti ei kasuta teda piisavalt.Igakord kui Rui Costa vigastada saab, muudetakse automaatselt formatsiooni, ehk siis ei tehta nn. otsest vahetust playmaker - playmakeri vastu.Miks see 10 mill.£ Pirlo eest maksti, kui ta mängida ei saa?Ründes eelistaks mina isiklikult Sheva kõrval ükskõik keda, aga mitte Javi Morenot näha.Olgu ta siis Jose' Mari, Simone või kasvõi Kutuzov.Ja muideks, Jose' Mari värav Roma vastu oleks pidanud lugema!

                Artur

                Kommentaar


                  #9
                  Oot, mis sul Moreno vastu on? Ta oli Alavesis kyll suur hingega mängija ja eredalt jääb meelede ,kui ta kips peal Pooli vastu kax kolli lõi ja Alavesi viigini tõi.

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Aramis

                    Oot, mis sul Moreno vastu on? Ta oli Alavesis kyll suur hingega mängija ja eredalt jääb meelede ,kui ta kips peal Pooli vastu kax kolli lõi ja Alavesi viigini tõi.
                    Ei olegi midagi.Lihtsalt arvan, et Jose' Maril on suurem tõenäosus värav lüüa.Üldiselt pole mul Javi Moreno vastu suurt midagi aga mees peab minule ennast veel kõvasti tõestama

                    Njah, viik Andriy Shevchenko suutis meile siiski punkti teenida, kobin see koll küll oli, aga hea seegi et üks punkt tuli.Kõigepealt kaotus Romale, siis viik Atalantaga.Kas võidud hakkavad juba millalgi tulema? Närvidele hakkab juba selline asi veitsa käima.Võitu ei suudeta võtta.Tuleb vist oodata "Superpippo" tagasitulekut.

                    Kommentaar


                      #11
                      Kui mulle keegi jalgpallis yldse vastu käib siis on need vennad "pippod" - uhh, paha meel tuli kohe peale

                      Kommentaar


                        #12
                        Orginally posted by Aramis

                        Kui mulle keegi jalgpallis yldse vastu käib siis on need vennad "pippod" - uhh, paha meel tuli kohe peale
                        Ka mulle käis Filippo enne Milani siirdumist vastu, pidasin teda üheks mõttetumaiks ründajaks maailmas.Aga näed, mida klubivahetus ja paar väravat suudavad ära teha

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by Artur

                          Orginally posted by Aramis

                          Kui mulle keegi jalgpallis yldse vastu käib siis on need vennad "pippod" - uhh, paha meel tuli kohe peale
                          Ka mulle käis Filippo enne Milani siirdumist vastu, pidasin teda üheks kõige mõttetumaiks ründajaks maailmas.Aga näed, mida klubivahetus ja paar väravat suudavad ära teha
                          Sry, ma olen Itaalia jalgpalli alal mõnevõrra asjatundmatu, aga kas mõlemad vennad on Itaalia koondisse välja jõudnud? Mäletan, et EM-i 2000 aegu imestasin, miks Simone I. puudu on.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            Orginally posted by mcnamara

                            Orginally posted by Artur

                            Orginally posted by Aramis

                            Kui mulle keegi jalgpallis yldse vastu käib siis on need vennad "pippod" - uhh, paha meel tuli kohe peale
                            Ka mulle käis Filippo enne Milani siirdumist vastu, pidasin teda üheks kõige mõttetumaiks ründajaks maailmas.Aga näed, mida klubivahetus ja paar väravat suudavad ära teha
                            Sry, ma olen Itaalia jalgpalli alal mõnevõrra asjatundmatu, aga kas mõlemad vennad on Itaalia koondisse välja jõudnud? Mäletan, et EM-i 2000 aegu imestasin, miks Simone I. puudu on.
                            Mis siin imestada siis on.Vaadates Itaallaste ründajate valikut: Del Piero, Vieri, Montella, F.Inzaghi, Chiesa, Delvecchio, Baggio, siis ei tohiks see kuigi üllatav olla, et S.Inzaghi koondises pole, seda enam, et mehel isegi Lazios platsile pääsemisega vahepeal raskusi on.

                            Kommentaar


                              #15
                              Positiivse poole pealt:

                              Chievo Verona - no comments

                              Verona - ei saa mina aru kuidas Verona linna mõlemad meeskonnad hooaeja esimesel poolel nii hästi on esinenud.

                              Negatiivselt on üllatanud:

                              Fiorentina - njah, ei oska midagi kosta. Võlgade katteks maha müüdud Rui Costa, Toldo ja Repka. Hooaja lõpuni vigastusega väljas Chiesa + muud pidevast rahapuudusest tulenevad tagasilöögid(kui neid ette hakata lugema, jõuaks päike tõusta ja uuesti looja minna).
                              Kuna allapoole langeda sisuliselt võimalik pole, siis ainus tee on üles, mida ma arvan, et uue peatreeneri abil ka kindlasti saavutatakse. Võiks vabalt mõne mehega sele teemal kihla vedada.

                              Parma - miskipärast on see meeskond minus sel hooajal ainult negatiivseid emotsioone tekitanud, kuna see lõputu omanike rahaahnus hakkab juba ära tüütama. Selle hooaja alguseks jõuti siis maha müüa nii Thuram, Buffon, kes oma positsioonil kuuluvad maailma TOP 10-sse. Imestan, et Cannavaro veel alles on. Ennustan, et järgmise hooaja alguseks on kadunud ka Cannavaro, DiVaio(Serie a parim väravakütt poole hooaja peal) ja ka noor talent Bonazzoli.

                              Juventus - hooaega bravuurikalt alustanud tiim oli vahepeal lausa sügavas augus, hoolimata sellest, et hooaja alguses lisandusid nimed nagu Buffon, Thuram, Salas ja Nedved. Kuigi vahepeal hoiti lausa 8-ndat positsiooni, on nüüd vaikselt tõusma hakatud. Loodan, et mitte väga kõrgele .

                              Milan - Meeskond, keda hooaja saabudes nimetati ülisuureks kandidaadiks Scudettole on tõestanud vastupidist. Põhiprobleemiks on ikka kaitse, millele pole rohtu leitud juba mitu aastat. Ja isegi kui kaitse pidama saadakse, ei suudeta jälle väravaid lüüa ja nii see trall edasi käib - nokk kinni, saba lahti .... Täna neelati alla järjekordne mõru pill, mil tehti väravateta viik Bresciaga, kellest isegi Fiorentina jagu sai

                              Brescia - hooaja algus veenev, aga pärast Baggio vigastust 0. Rohkem ei viitsigi kosta.

                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X