PDA

View Full Version : Otsitakse mängijaid

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6

Caos
17.02.09, 22:45
ei ikka on:D
Aga äkki võrus saab palka ka:D?

siis oled sa küll sinisilmne kui loodad 4 liigas palka saada :D

ertz
17.02.09, 23:28

mis palka... iv liigas saad iga sisselastud värava eest malka hoopis ;)

sas
18.02.09, 09:24

võru mängib 2 liigas,ja see pole proffi-klubi

eepica
18.02.09, 13:20
kas keegi teab kas eestis on harrastus jalka liiga? Ja kui teab siis kus saaks selle kohta infi?

Raix
18.02.09, 13:51
kas keegi teab kas eestis on harrastus jalka liiga? Ja kui teab siis kus saaks selle kohta infi?

Loe 'Madalamate liigade' alt kõik kolmanda ja neljanda liiga teemad läbi, siis on sul olemas kogu info harrastusliigadest.

in-the-stone
18.02.09, 14:54
mis palka... iv liigas saad iga sisselastud värava eest malka hoopis ;)

ertz vaata et te siis selle liiga kinni panete siis see asta nagu sa rääkisid:)

Herr Isekas
18.02.09, 15:25
Kas Igiliikur läheb see aasta liiga võidu peale wä???

ertz
18.02.09, 15:28
meie pole selliseid veksleid välja käinud, painkill3r üritab siin niisama tolmu üles keerutada..

in-the-stone
18.02.09, 16:33
meie pole selliseid veksleid välja käinud, painkill3r üritab siin niisama tolmu üles keerutada..

hmm loe oma msn chat logsid läbi;)

18.02.09, 18:19
igiliikur ei lähe osalema vaid alati võitma!

18.02.09, 21:08
igiliikur ei lähe osalema vaid alati võitma!

Tapalt saate nagunii pähe:D:p

18.02.09, 21:22
Tapal ei ole normaalne väljak

-dzR-
21.02.09, 16:38
Tapal ei ole normaalne väljak

Aga on kogenud mehed ja üsna head noored ;)

Tapalt on muide paar normaalset mängijat ära läinud... kahju

21.02.09, 17:07
Aga on kogenud mehed ja üsna head noored ;)

Tapalt on muide paar normaalset mängijat ära läinud... kahju

Sina,kes veel?

antz08
21.02.09, 19:30
Sina,kes veel?

Sinagi. Seda küll juba eelmisest hooajast.

-dzR-
22.02.09, 11:28
Minu teada pidi J.Abner ka lahkuma ... Kalevi duublisse pidi minema, aga ma ei tea täpselt

soxx
27.02.09, 13:15
Keegi kuskil suvel mustamäel trenni ka teeb? Tahaks üle pika aja taas mängida..

sprinter
04.03.09, 12:43
kas mingil tiimil ühte mängijat juurde ei oleks vaja, positsiooniliselt võin olla igal pool va vasak kaitse

kehna kespo
04.03.09, 21:06
võta atli teise omadega yhendust neil vb on vaja

mohikaanlane19
04.03.09, 21:47
kas mingil tiimil ühte mängijat juurde ei oleks vaja, positsiooniliselt võin olla igal pool va vasak kaitse

Tallinna FC Hansanet vaata varasemaid postitusi Hansaneti postitatud

ilms
05.03.09, 14:37
JK Piraaja otsib juurde mängijaid nii III kui IV liigasse. Kodumängud mõlemal võistkonnal Lillekülas. Kuna IV liigal on väravavahtidega seis nutune, siis eriti oodatud on vv kandidaadid.

Trennid toimuvad üldiselt T ja N 19:00 Lillekülas.

Lisainfo
jkpiraaja@jkpiraaja.ee
või
5533013

www.jkpiraaja.ee

leib
06.03.09, 17:39
JK Piraaja otsib juurde mängijaid nii III kui IV liigasse. Kodumängud mõlemal võistkonnal Lillekülas. Kuna IV liigal on väravavahtidega seis nutune, siis eriti oodatud on vv kandidaadid.

Trennid toimuvad üldiselt T ja N 19:00 Lillekülas.

Lisainfo
jkpiraaja@jkpiraaja.ee
või
5533013

www.jkpiraaja.ee

Kuna plaanis klubi vahetada ja veits madalamas liigas see hooaeg pallida siis võiksin tulla katsetele aga alles 26 märtsist ( töö ) Endast neli hooaega 2liigas ülejäänud jäävad 3 tasemele kokku ca 12 aastat postide vahel seisnud

Kingpool
08.03.09, 12:49
Tere,
oleks endalgi huvi taas jalgpalli tagasi tulla.

Vanust on 20a, aktiivselt sai jalgpalliga tegeletud ca 3a(mängisin siis umbes 4a kokku). tagasi. Peale seda sai aga niisama sõpradega omaks lõbuks mängitud.

Kui keegi oskab soovitada/pakkuda mõnda klubi, kuhu saaks katsetele vms minna, siis võite teada anda :) Tallinnas siis, soovitatavalt mustamäe piirkonnas :)

mohikaanlane19
08.03.09, 22:24
Tere,
oleks endalgi huvi taas jalgpalli tagasi tulla.

Vanust on 20a, aktiivselt sai jalgpalliga tegeletud ca 3a(mängisin siis umbes 4a kokku). tagasi. Peale seda sai aga niisama sõpradega omaks lõbuks mängitud.

Kui keegi oskab soovitada/pakkuda mõnda klubi, kuhu saaks katsetele vms minna, siis võite teada anda :) Tallinnas siis, soovitatavalt mustamäe piirkonnas :)

Kas sa ülemisi postitusi ei näe seal on piisavalt ju pakkumisi.

-madis-
11.03.09, 20:11
JK Jalgpallihaigla otsib uueks hooajaks samuti täiendust. Trenni teeme kahel korral nädalas Sportland Arenal ning seda taanlase Rene Mölleri juhendamisel.

Huvilised saavad lisainfot:
madis@jalgpallihaigla.ee, tel. 56 212 261
või
kirves@jalgpallihaigla.ee, tel. 52 25 896

Põld90
11.03.09, 22:09
Huvitav, millal Tapa mõtleb liigast tõusta ?:D Oskusi selleks nagu peaks ju olema.

11.03.09, 22:37
Ei mõtlegi:D
Selle treeneriga küll mitte:D

Põld90
12.03.09, 07:20
Vood suudaks teid kindlasti innustada, ma usun. Me, nooremad, võlgneme oma tänu talle igastahes :)

12.03.09, 08:30
Sellega ma olen sinuga täiesti nõus ;)

-dzR-
12.03.09, 10:07
Ei mõtlegi:D
Selle treeneriga küll mitte:D

Tead poiss :D
Kui poleks seda treenerit, siis sina poleks praegu seal, kus sa oled ! ;)
Ja minagi poleks seal, kus ma olen ...

-dzR-
12.03.09, 10:10
Huvitav, millal Tapa mõtleb liigast tõusta ?:D Oskusi selleks nagu peaks ju olema.

Usu mind. oskusi Tapa võistkonnal jagub. nad on kindlasti paremad kui paljud 4 liiga satsid, aga seal mängides sain ma aru, et mehed mängivad juba ainult enda jaoks. Meestele lihtsalt meeldib mängida. Ja koosseis ei ole ka stabiilne
Hea kui üldse mänguks 11 meest kokku saab :D

Mulle tundub, et Vood on rohkem noortetreener. Oled sa teda näinud täiskasvanuid treenimas, mina küll mitte ;)

12.03.09, 10:22
Usu mind. oskusi Tapa võistkonnal jagub. nad on kindlasti paremad kui paljud 4 liiga satsid, aga seal mängides sain ma aru, et mehed mängivad juba ainult enda jaoks. Meestele lihtsalt meeldib mängida. Ja koosseis ei ole ka stabiilne
Hea kui üldse mänguks 11 meest kokku saab :D

Mulle tundub, et Vood on rohkem noortetreener. Oled sa teda näinud täiskasvanuid treenimas, mina küll mitte ;)

Minu teada,ta pidi vahepeal Esiliiga Rakverele trenni ka andma,aga ma võin eksida:cool:

12.03.09, 14:25
Sinagi. Seda küll juba eelmisest hooajast.

Süüdistada saab ainult treenerit,aga mul siia maani kahju,et ära läksin(Välja visati):(

ertz
12.03.09, 15:26
miks sind siis välja visati?

12.03.09, 16:26
sellel ei ole tähtsust:DOfftop:)

dareth
12.03.09, 16:53
siiani pole sind seganud midagi OT ajamast, nüüd on äkki mure

-dzR-
12.03.09, 18:19
Liiga suure suuga oli.

Çelik Destan
12.03.09, 21:28
Tsau kõigile! Et ma otsin klubi kus saaks trenjni teha! mul on ükskõik kas ma mängida saan või ei saa las seda otsustab treener kuidas ma talle meeldin!

12.03.09, 22:11
Liiga suure suuga oli.

Pigem ütleme nii,et sa ei tea sellest midagi,nii palju ainult kui see rääkis teile.

-dzR-
12.03.09, 23:37
See on juba aastate vanune jutt... Enam pole mõtet sellest rääkida.

in-the-stone
13.03.09, 10:13
Tsau kõigile! Et ma otsin klubi kus saaks trenjni teha! mul on ükskõik kas ma mängida saan või ei saa las seda otsustab treener kuidas ma talle meeldin!

Kus kandis?

Çelik Destan
13.03.09, 11:05
Kus kandis?

Tallinna kandist

Karrok
16.03.09, 17:22
Tervist,
liituksin hea meelega tallinnas mõne madalama liiga võistkonnaga. Mängida eriti ei oska, kuid tahaks lihtsalt trenni tegema hakata mõne meeskonnaga koos. Kuskil 10 aastat tagasi sai niisama jalgpalli toksitud aga ühtegi meeskonda pole kuulunud ja olen vist päris vana kaa 27 aastat juba turjal:). Aga trennis käiksin kohal hea meelega. Olen 175 pikk ja kaalun 90 kg. Niiet trenn igati vajalik oleks. Üksi ei viitsi ennast eriti vormi ajada. Kui kellegil oleks kohatäidet vaja, siis oleksin käpp. andke mulle teada mailile. karrok@hot.ee.

krizto
22.03.09, 20:47
Tere
Sooviksin kuskil (tegelikult koht pole oluline, aga elan kagu-eestis) enda oskusi proovile panna. Seda siis sellisena, et mõnikord trennis käia ja vaadata, mis edasi. Mängin hetkel Võru noortemeeskonnas väljakumängijana, aga sooviksin just enda oskusi väravavahina proovida. Vanust 17. kristooo91@hot.ee

alcesius
14.04.09, 00:03
Kunameil sel aastal suurem verevahetus, siis on meeskonna read hõredaks muutunud. Mängime 4 liiga ida tsoonis ja trenni teeme lisaks mängule 2 korda nädalas. Treeneriks on internatsionaal Mati Pari, trennid on ülimõnusad, seltskond on tavaelus ka väga hea, seega kui keegi tunneb huvi, siis helistagu Aivo'le 52 02 117.

näx
14.04.09, 01:07
Kärdla Lm otsib jätkuvalt väravavahti! Kas või poolteks mängudes, mis näiteks mandril!!! 5057511- minu nr!

sas
14.04.09, 11:33
Tere
Sooviksin kuskil (tegelikult koht pole oluline, aga elan kagu-eestis) enda oskusi proovile panna. Seda siis sellisena, et mõnikord trennis käia ja vaadata, mis edasi. Mängin hetkel Võru noortemeeskonnas väljakumängijana, aga sooviksin just enda oskusi väravavahina proovida. Vanust 17. kristooo91@hot.ee

Krt,omas kluubis esimeses võstkonnas pole väravavahti,ja tema otsib,kuhu minna.Küsi Atsi käest ja tule trenni,proovi enast

kritter
23.04.09, 12:19
Tere
Kaks harrastusjalgpallurit otsivad 4 liiga meeskonda,kellega saaks treenida ja liigutada end.Sobivad Tallinna piirkonna meeskonnad ning kellel oleksid trenniajad esmaspäev ja kolmapäev.
Pakkumised kõik oodatud.
Tel 5528589
kritter1@hot.ee

Qips
23.04.09, 12:55
Tere
Kaks harrastusjalgpallurit otsivad 4 liiga meeskonda,kellega saaks treenida ja liigutada end.Sobivad Tallinna piirkonna meeskonnad ning kellel oleksid trenniajad esmaspäev ja kolmapäev.
Pakkumised kõik oodatud.
Tel 5528589
kritter1@hot.ee

Ühineda võib alati Saku JK treeningutega! treenime kolm korda nädalas (esmasp, teisip ja reede). Kui huvi, kirjutage endast pikemalt puuorg@gmail.com.

ELauter
03.05.09, 20:34
Eston Villa kodulehte uurides tundub päris asjalik meeskond :) Eriti see nimi (Y)
Lasnamäelt oleks hea veel trennides käia.

ilms
12.05.09, 10:54
JK Piraaja ootab oma ridadesse uusi võitlejaid.
Korraliku mängukogemuse ja oskustega mängijad saavad liituda III liigas mängiva esindusvõistkonnaga.
Jalgpallihuvilised kelle oskusi veel napib, kuid tahtmist on küllaga on oodatud mängima IV liiga võistkonda.
Trennid toimuvad mõlemal võistkonnal ühiselt T ja N 19:00 A Le Coq kunstmurul.

Niisama trenni huvilisi ei oota, trennides osalejatelt oodatakse panust ka võistlustel (hetkel napib mehi just IV liiga meeskonnas)

Lisainfo
Ilmar Põhjala
55 33 013
jkpiraaja@jkpiraaja.ee
www.jkpiraaja.ee

TT.
02.06.09, 14:11
FC Kõmsi otsib enda ridadesse uusi mängijaid, et esmaspäeva õhtuti Wismari maneežil (kunstmuru Wismari haigla taga) omavahelistes matšides pooleteiseks tunniks mõõtu võtta. Hooaja jooksul on toimunud üldjuhul ka paar või kolm sõpruskohtumist. Ühesõnaga seltskond on muhe ja sport on siiamaani võitnud! Huvilised, andkem teada!

Lisandväärtusega info:
komsifc@googlegroups.com

Timo
528 2552

roque jr
02.06.09, 15:11
FC Kõmsi otsib enda ridadesse uusi mängijaid, et esmaspäeva õhtuti Wismari maneežil (kunstmuru Wismari haigla taga) omavahelistes matšides pooleteiseks tunniks mõõtu võtta. Hooaja jooksul on toimunud üldjuhul ka paar või kolm sõpruskohtumist. Ühesõnaga seltskond on muhe ja sport on siiamaani võitnud! Huvilised, andkem teada!

Lisandväärtusega info:
komsifc@googlegroups.com

Timo
528 2552

Kle te tulge, pühapäeviti Kakumäel toimub rannajalgpall, meeste kogus teil selleks piisav, et end seal proovida

TT.
03.06.09, 11:22
Kle te tulge, pühapäeviti Kakumäel toimub rannajalgpall, meeste kogus teil selleks piisav, et end seal proovida

Vaatan mis teha annab, aga tule/-ge esmaspäeval ka Wismarile!

Riks
10.06.09, 18:21

Lisandväärtusega info:
komsifc@googlegroups.com

Timo
528 2552

FC Kõmsi? Kas te olete ikka see Läänemaakonnast Lihula ja Virtsu vahel Kõmsi küla/alevik...? Teil sealsamas vist ei ole mängukõlbulikku staadionit, ega´st?

sprinter
10.06.09, 23:44
FC Kõmsi? Kas te olete ikka see Läänemaakonnast Lihula ja Virtsu vahel Kõmsi küla/alevik...? Teil sealsamas vist ei ole mängukõlbulikku staadionit, ega´st?

vaevalt nad sealt pärit on kui trennid tallinnas toimuvad
esmaspäeva õhtuti Wismari maneežil (kunstmuru Wismari haigla taga)

aga samas mine tea

roque jr
11.06.09, 15:03
FC Kõmsi toimetab ikka Wismari staadionil, niipalju ma tean endise meeskonnakaaslase käest:D

marko2004
15.06.09, 10:32
oskab keegi öelda mõne e-maili, kus oleks võimalik Loo meeskonnaga ühendust saada

norsk
18.06.09, 21:43
FC Balteco otsib oma arvukate vigastuste tõttu hõrenenud ridadesse täiendusi.
Meeskond mängib III liiga läänetsoonis, sügisringi eesmärgiks on tagada liigasse püsimajäämine. Koduplatsiks on meil Laagri spordikeskuse kunstmuruväljak, trenniajad teisipeval ja neljapäeval, algusega kell 19.00.

Huvilised saavad täpsemat infot meili teel: l.sumberg@balteco.ee

TT.
19.06.09, 11:09

Jah, seesama küla.
Ainuke plats, kus Kõmsis mängida sai, oli üks suur lagendik, mida tuli aga pidevalt kari- ja metsloomadega jagada. Väga kitsaks läks. Wismaril statkal(Toompuiestee-äärne Tallinnas) on märgatavalt paremad tingimused. Tulge proovige ise - esmaspäeviti siis kell 20.00 ;)

Riks
19.06.09, 21:03
Jah, seesama küla.
Ainuke plats, kus Kõmsis mängida sai, oli üks suur lagendik, mida tuli aga pidevalt kari- ja metsloomadega jagada. Väga kitsaks läks. Wismaril statkal(Toompuiestee-äärne Tallinnas) on märgatavalt paremad tingimused. Tulge proovige ise - esmaspäeviti siis kell 20.00 ;)

aga teil sats on siis tallinnlased või käivad kõmsikad päälinnas trennis? :D
mittevajalikuks informatsiooniks võin öelda, et mul maakodu seal, Kõmsist paari km-i kaugusel...nii, et nii mõndagi tüüpi peaksin nägupidi teadma!? :)

TT.
26.06.09, 10:06
aga teil sats on siis tallinnlased või käivad kõmsikad päälinnas trennis? :D
mittevajalikuks informatsiooniks võin öelda, et mul maakodu seal, Kõmsist paari km-i kaugusel...nii, et nii mõndagi tüüpi peaksin nägupidi teadma!? :)

Võibolla käivad Kõmsi vennad ka kusagil Tallinnas mängimas, ilmselt Laagris või kusagil linna piiril - see ju Kõmsile lähemal ;) , aga ega täpselt ei tea. Tõele au andes, ei ole meie mängudes siiski enam kedagi Kõmsist.

Çelik Destan
27.06.09, 19:45
oskab keegi öelda mõne e-maili, kus oleks võimalik Loo meeskonnaga ühendust saada

ikka oskab:svenka@email.ee

v50
08.07.09, 02:13
Kas madalamate liigade klubi mängijatel on mingi vanuse piir ka? Et umbes peab olema 16 või 18 täis vms

Horatio
08.07.09, 03:25
Vaatasin juhendist, et see aasta saab olla noorim mängija 1993 aastal sündinud

NOT
08.07.09, 15:05
Eriloaga peaks 94 ka saama, eelmineaasta oli loaga 93

v50
08.07.09, 16:34
Mida see luba endast kujutab?

MatiLume
13.07.09, 20:53
Otsin uut klubi,järgmiseks hooajaks kui võimalik.

kräka
16.07.09, 09:39
Otsin uut klubi,järgmiseks hooajaks kui võimalik.

kas rapla atli II lõpetab siis järgmine aasta tegevuse et klubi otsid v?

Alfonso
16.07.09, 09:53
kaua madalamates liigades üleminekud toimuvad ja kas kõrgemast liigast madalamasse saab poole hooaja peal minna?

indahell
16.07.09, 10:41
kõrgemale saad minna aga madalamale tagasi ei saa poole hooajapealt

MatiLume
16.07.09, 11:38
To kräka:Ega siin suurt oodata ei tasu.Võimalik,et läheb aga ei tea midagi kindlalt öelda.Uut klubi otsin järgmiseks hooajaks kindlasti.

kräka
16.07.09, 18:24
To kräka:Ega siin suurt oodata ei tasu.Võimalik,et läheb aga ei tea midagi kindlalt öelda.Uut klubi otsin järgmiseks hooajaks kindlasti.

nu´jah kahju et aint ühe aasta projekt oli

MatiLume
16.07.09, 21:38
Aga ega see pole veel kindel.

ertz
16.07.09, 22:30
kaua madalamates liigades üleminekud toimuvad ja kas kõrgemast liigast madalamasse saab poole hooaja peal minna?

üleminekud olid lubatud juuni lõpuni. sel aastal kehtis reegel, et iga mängija kohta oli lubatud üks üleminek hooaja kohta, vahet pole kas kõrgemale, madalamale või samale levelile.

praegu saab ka veel hooaja lõpuni lisada nimekirja uusi mängijaid, kes pole sel aastal veel ühegi meeskonna nimekirja kuulunud.

Riks
18.07.09, 11:40
üleminekud olid lubatud juuni lõpuni. sel aastal kehtis reegel, et iga mängija kohta oli lubatud üks üleminek hooaja kohta, vahet pole kas kõrgemale, madalamale või samale levelile.

praegu saab ka veel hooaja lõpuni lisada nimekirja uusi mängijaid, kes pole sel aastal veel ühegi meeskonna nimekirja kuulunud.

minuteada kõrgemalt madalamale ei saa registreerida mängijat praegu.

dareth
19.07.09, 15:12
Üleminekute viimane tärmin oli 30. juuni. Uusi mängijaid, kes pole (sel hooajal?) ühegi meeskonna nimekirjas olnud, saab lisada 31. augustini.

-pennu-
19.07.09, 17:21
Mõni meeskond,tallinnast,otsib enda ridadesse veel mõnda mängijat
Üsna rahuldav on väljaku nägemine(asja annab muidugi parandada:D) ja seni on olnud ka meekonna mõistmine üsna rahuldav
Mänguks sobib poolik(nii vasakul,paremal kui ka keskel kerge vaba platsi valikuga),aga pole ka probleemi ründes ohtlike olukordade sooritamisel,heal päeval võib mõnel meeskonnal isegi puuri täis taguda:D ja kaitsvam poolkaitse võin ka olla,aga ei tea kas seal saan hästi hakkama:D mängu staatust on ligi 8 aastat. Et siis kuidas jääb?

PETSINHO
19.07.09, 17:40
Mõni meeskond,tallinnast,otsib enda ridadesse veel mõnda mängijat
Üsna rahuldav on väljaku nägemine(asja annab muidugi parandada:D) ja seni on olnud ka meekonna mõistmine üsna rahuldav
Mänguks sobib poolik(nii vasakul,paremal kui ka keskel kerge vaba platsi valikuga),aga pole ka probleemi ründes ohtlike olukordade sooritamisel,heal päeval võib mõnel meeskonnal isegi puuri täis taguda:D ja kaitsvam poolkaitse võin ka olla,aga ei tea kas seal saan hästi hakkama:D mängu staatust on ligi 8 aastat. Et siis kuidas jääb?

Mis su varasemad klubid on?

ertz
19.07.09, 21:14
minuteada kõrgemalt madalamale ei saa registreerida mängijat praegu.

sa ikka lugesid mis ma kirjutasin??:rolleyes:

Riks
26.07.09, 21:56
sa ikka lugesid mis ma kirjutasin??:rolleyes:

sain pihta juba. :)

ajugeenius
11.08.09, 23:19
Sooviks liituda mõne madalamaliiga klubiga ;).
Olen väravavaht.

dareth
11.08.09, 23:28
Sooviks liituda mõne madalamaliiga klubiga ;).
Olen väravavaht.

mis kandis pesitsed?

ajugeenius
11.08.09, 23:30
mis kandis pesitsed?

Tallinnas:).

Tribalance
14.08.09, 13:16
Tervist , otsin Tallinnas klubi kuhu mängima tulla ja trenni tegema hakata , olen terve elu jalkat tagunud aga jätsin pooleli ,mängisin noorena klubis kyll aga jäi pooleli ja nüüd oleks soov kuskilt alustada uuesti ehk on kellegil pakkuda miskit ? vanus on 22 mul ja mänguoskust ja võhma on küll :)

barcelona44
18.08.09, 20:22
Tere.
Otsin klubi tallinnas kus trenni teha.
Muidu olen pärnust aga ma lähen tallinnasse kooli.
vanuseks on 17.

riho
20.08.09, 22:58
Otsin klubi Tallinnas. Hea oleks, kui trennid oleks kahel päeval nädalas (E/T/K/N, halvimal juhul sobiks ka Reede).

Sobiks lihtsalt trenn või siis võiksin end proovile panna ka mõnes 4. Liiga satsis.

Vanust on 18, Eesti Liigaga kokkupuudet ei ole, küll aga on mõningad kogemused Lääne-Viru Meistrivõistlustest. Mängin põhiliselt paremkaitset, vajadusel ka paremat äärt ja keskpoolkaitset.

E-Mail: rix_12@msn.com
Tel: 55525904

Sõber otsib samuti Tallinnas klubi. Tase on tal minust parem, aga plaanime siiski võimalusel liituda sama klubiga. Mängib mõlemas ääres või siis ründes. Vanus 19.

kennyx
26.08.09, 16:22
Tervist, otsin Tartus paiknevat neljanda liiga klubi kelle rivistuses saaks treeningutel osaleda ning võibolla ka meeskonda esindada, kui vajadus peaks olema ;)

Olen 19 aastat vana, meeldib mängida rohkem kaitsele orienteeruvaid positsioone, pikkust ega massi pole just kõige rohkem kuid senikaua pole see suuremat probleemi kujutanud :)

Viimased 8 kuud olen mängust eemal olnud ning sooviks uuesti alustada. Nooremana mängisin väikses viljandimaa satsis. 06 - 08 osalesin kooliga niipalju kui võimalik erinevatel võistlustel Lääne-Virumaal (VPG).

Kontakt: kennyxest@gmail.com

BROMILL
26.08.09, 16:30
Viimasel mängul Trummi vastu kuulsin ühelt Trummi mängijalt, et neil ei ole eriti uusi/noori mängumehi tulnud. Kui kontakti võtate, vast saate proovida...

Heku
27.08.09, 20:27
Sõbraga mõtlesime, et mängiks jalgpalli mõnes klubis/teeks trenni.
Paides või selle lähiümbruses oleks hea(Ganvix, Kumake?).
Mõlemad oleme 90 sündinud.
Oskab keegi öelda kellega täpselt ühendust võtma peaks või kuhu minema ?

z3ro
03.09.09, 10:45
Sõbraga mõtlesime, et mängiks jalgpalli mõnes klubis/teeks trenni.
Paides või selle lähiümbruses oleks hea(Ganvix, Kumake?).
Mõlemad oleme 90 sündinud.
Oskab keegi öelda kellega täpselt ühendust võtma peaks või kuhu minema ?

http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/team.php?team=1883&b=III.W&year=2009

http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/team.php?team=1023&b=II.W/S&year=2009

aga palun võta ühendust!

julm
03.09.09, 13:41
Kumakese nimekirjas on hetkel 30 meest kirjas ja järgmine hooaeg on veel muutusi ees, seega ma ei tea kas on väga reaalne sinna pääseda. Oled paidest pärit ?

fiigo7
05.09.09, 23:29
Proovile saab end ikka panna, et kuidas tase on jne. Eks siis ole edasi näha, kas on võimalust koha eest meeskonnas võidelda või oleks mõistlikum organiseerumata amatööridega koos pelamas käia. Mis siin salata, ka Kumakese mehed kasutavad seda võimalust, et vahel lisa treeningkord näpistada :)

Äkki ühel toredal päeval tekib Paidesse ka kolmas meeskond, kus saaksid siis pelada kõik need kelle tase ei võimalda või ise ei taha mõne kõrgema liiga tiimis kaasa lüüa. Masu ajal muidugi piinlik sellisest ideest kõva häälega rääkida + mehi oleks siis tosinajagu juurde vaja küll :)

PS. Heku saatsin sulle ka mõned oma alternatiivsed kontaktandmed.

rauninho
06.09.09, 23:35
Tahan Tallinnas trenni minna kuskile! Üks sõber oleks ka tulemas. :P

No skilli on, vahepeal ego liiga suur isegi, aga tahtmist on teha kõvasti!
Ise asun Mustamäel, aga sobiks isegi mingi klubi, mille trennid on A.le.Coqi juures (aka Lilleküla/Kristiine).
Ma ei oska valida midagi. Südinud olen 1990-ndal.

Edit: TÄNUD:p s

Raoy
06.09.09, 23:57
Mida sa siis saavutanud oled, et ego liiga suur on?

ertz
07.09.09, 09:12
vahepeal ego liiga suur isegi, ...

selle sõnumi peale kindlasti kõik meeskonnad jooksevad turmtuld su peale...tubli poiss.

PETSINHO
07.09.09, 09:19
Suur ego ei pruugi alati jalgpallis miinuseks olla.

ertz
07.09.09, 11:52
Suur ego ei pruugi alati jalgpallis miinuseks olla.

no niipalju kui on erinevaid indiviide on ka erinevaid arvamusi. ise eelistaksin siiski mängida meeskonnas, mis koosneb meeskonnamängijatest mitte egodest.

solskjaer
07.09.09, 16:21
Tahan Tallinnas trenni minna kuskile! Üks sõber oleks ka tulemas. :P

Ise asun Mustamäel, aga sobiks isegi mingi klubi, mille trennid on A.le.Coqi juures (aka Lilleküla/Kristiine).
Ma ei oska valida midagi. Südinud olen 1990-ndal.

Edit: TÄNUD:p

Vaata oma postkasti.

rauninho
07.09.09, 19:40
haha, kasu kohe niimoodi ründama tulla. Ütlesin, et ego VAHEPEAL liiga suur, pole öelnud, et olen kuskil meister olnud ju. Ego all mõtlesin lihtsalt n-ö Ronaldolikku mängimist.

Nüüd tuleb mingi erks2004 jälle ja ütleb, et sa EPL meister w? Aitäh!

Lihtsalt räägin.Tänud, ole gunnar!

ertz
07.09.09, 20:12
Ego all mõtlesin lihtsalt n-ö Ronaldolikku mängimist.

vau. kas sa palun liituksid meie meeskonnaga..kui vaja võime ka natuke palka maksta!!

rauninho
07.09.09, 21:50
vau. kas sa palun liituksid meie meeskonnaga..kui vaja võime ka natuke palka maksta!!
sarkasm ju, mida sa läbustad seda foorumit kui ise trenni ei otsi :D mõni tahab sporti teha ja tuled kohe hüppama :')
kus sa elad muidu?

asd

kes sa oled?
tunnen sind?

----
ja ma pole kuskil öelnud, et ma mingi proff olen, lihtsalt ütlesin, et meeldib ronaldolikke elemente kasutada :D ega see ei täheda, et ma neid oskaks või ma migni super olen kohe ;) las laps lihtsalt mängib

kristo05
08.09.09, 22:46
Ma arvan et asjalik oleks kui sa teeks siia uue kasutaja ja postitaks lihtsalt, et "Tere. Otsin trenni! " Oma egotsemist ja asju saad trennis näidata.

-pennu-
09.09.09, 14:07

Teil on juba üks ronaldo ju:D..kaks oleks liiga palju=)

h_s
10.09.09, 20:09
Tervitused!
Kas siin on meeskondi (3.-4. liiga) Tallinnast, kes teevad Kotkas või Lillekülas ca 3 korda nädalas trenni ja lubaks liituda?

Taseme teeme trennis kindlaks.

sepp@eys.ee

t2kk
13.09.09, 12:58
Otsiks ka siis klubi Tartust .
Olen noormängija 17 hetkel veel. Aga mänginud olen Tammekas , Santoses ja mõndades madalama liiga satsides . Noortekoondise kogemust on ka kolm neli aastat . Hea oleks kui trenne oleks vähemalt 2 - 3 korda nädalas. Võib ka rohkem olla.

Hardstailo
13.09.09, 15:47
Tere, sooviks mängida jalgpalli Tartus, saan varsti 17, tase on nõrk.:D Oskab keegi soovitada midagi?

in-the-stone
13.09.09, 19:59
Otsiks ka siis klubi Tartust .
Olen noormängija 17 hetkel veel. Aga mänginud olen Tammekas , Santoses ja mõndades madalama liiga satsides . Noortekoondise kogemust on ka kolm neli aastat . Hea oleks kui trenne oleks vähemalt 2 - 3 korda nädalas. Võib ka rohkem olla.

Niimoodi tõmbadgi türa maha KARLI?

t2kk
13.09.09, 21:06
ei, talveks on vaja !

meelis989
27.09.09, 23:49
Tere , sooviks leida tallinnas trenni . elan ise kesklinnas ja olen 19 aastane.
olen mänginud 3. liigas , aga nö tase on kesine , aga tahtmist trenni teha suur:) kui kellegil trennides vähe pallureid siis oleksin väga huvitatud.
Andke teada klubidest , kus ikka noori ja eestikeelt kõnelevaid inimesi ( kuna ise venekeelt ei valda)

mell11@hot.ee

tänan.

rauninho
30.09.09, 19:01
otsin ka veel

--andres--
30.09.09, 19:10
Otsin ka trenni Viljandi lähedal, olen ise 16 aastat vana. Kui huvi, siis pm....

Astonmatu
01.10.09, 19:02
Otsin samuti trenni ja võistlustel mängimise võimalust!
21a, Tallinnast, hea füüsiline ettevalmistusega.
Soov oleks töölt vabadel päevadel trenni teha ja võimalusel kuskil madalamas liigas mängida. Nõus ka osavõtutasu maksma.

Kui huvi on siis tel 53249100.

T6nn
08.10.09, 16:26
Olen 20a tudeng Pärnus, Terve elu jalgpalli kui harrastusmängu mänginud, osalenud ka erinevatel väiksematel võistlustel kodumaakonnas. Äkki leidub Pärnus mõni klubi, kes oleks nõus juurde võtma uue sõbraliku liikme. Innukas treeninguteks.:) t6nnlaos@ut.ee

Qips
09.10.09, 13:26
Otsin samuti trenni ja võistlustel mängimise võimalust!
21a, Tallinnast, hea füüsiline ettevalmistusega.
Soov oleks töölt vabadel päevadel trenni teha ja võimalusel kuskil madalamas liigas mängida. Nõus ka osavõtutasu maksma.

Kui huvi on siis tel 53249100.

Alati võid tulla Sakku treenima. Linnast ka mehed käimas ja pole pikk maa tulla ka. Vaata www.sakujk.ee

ertz
03.11.09, 15:27
viimsi fc igiliikur teeb läbi talve (nov-veebr) trenni kolmapäeviti kl 20.30 kalevi kunstmurul. kui on trennis käimise huvilisi, palun kontakteeruda 5048072.

04.11.09, 02:21
viimsi fc igiliikur teeb läbi talve (nov-veebr) trenni kolmapäeviti kl 20.30 kalevi kunstmurul. kui on trennis käimise huvilisi, palun kontakteeruda 5048072.
Ise koos sõbraga otsiks trenni (mõlemad 15), kas kohta on?

balticsky
04.11.09, 12:22
kas keegi teeb trenni väljas talve perioodi jooksul, lasnamäe kandis?

12.11.09, 09:49
Kas 17-aastasele noormehele Rakvere kandis trenni on pakkuda? Liiga ja meeskonnatase pole kuigi oluline, sest enda arvates olen hetkel p2ris sitt.
Olen varem m2nginud FC Alko 91' paar aastat..

Rakvere FC Florasse :D

Warren
13.11.09, 00:46
Kas 17-aastasele noormehele Rakvere kandis trenni on pakkuda? Liiga ja meeskonnatase pole kuigi oluline, sest enda arvates olen hetkel p2ris sitt.
Olen varem m2nginud FC Alko 91' paar aastat..

Võid ju Tapat proovida kui soovi on. Rakverest käib ka mitu meest Tapal mängimas.Samuti on ju sealkandis Kiviõlis mitu meeskonda.
Tasemest neljandas liigas pole üldse ma arvan et mõtet rääkida.Kui ise trenni tahad teha ja oled ka varem mänginud siis vead vabalt välja.

ertz
13.11.09, 10:29
Kumba mängijat soovid enda meeskonda sina? :)

Liiga ja meeskonnatase pole kuigi oluline, sest enda arvates olen hetkel p2ris sitt.

veikz
13.11.09, 22:01
Kas Tartus kah keegi talvel trenni teeb, et tahaks nagu lihtsalt vormi hoida!
Oleks nõus ka oma osa platsi eest maksma !

nii, et kui keegi midagi liigutab andke teada mulle !

veixz666@hotmail.com

IKanter
21.11.09, 23:34
Tartus uus klubi otsib siis mängijaid.
Praegu 6 inimest koos, vanuses 16-18, üks 22.
Kõik on käinud trennides ja mängukogemus piisav.
Praegu otsime küll sponsoreid, kui keegi soovitada või pakkuda midagi oskab siis palun andke teada. Proovime ikka 2010 hooajaks klubi püsti saada, aga selleks mängijaid vaja, seega kes huvitatud andke teada.
Tahame tõsist meeskonda, seega naljamehed hoidke eemale :) aitäh

Vanus :
Kui kaua mänginud :
Eelmised klubid :
Kui tihti saan trennis käia :
Positsioon :

Soovitage veel kodustaadionit ja trennide jaoks staadionit/saali.
Annelinna staadionit ja tamme staadionit mitte soovitada!

Vastused saatke kas siia või pm.

Aitäh!

odralauk
24.11.09, 22:38

miks igiliikur viimsis pargi platis trenni ei tee?

ertz
24.11.09, 22:54
miks igiliikur viimsis pargi platis trenni ei tee?

eelmine talv olid seal suured probleemid lume koristamisega, õigemini lume mittekoristamisega.. seepärast alustame seal jõudumööda taas veebruarist..

ertz
02.12.09, 23:28

samas otsime ka uusi mängijaid uueks hooajaks, kui huvi, võta ühendust.

priitval
04.12.09, 21:37
ertz , lugesin just Viimsi lehest , et veebruaris hakkate tegema trenni, seal viimsi kunstmuruväljakul , siis tulen kindlalt kohale koos sõbraga vist. Kui ikka saab ?. Tahaks jalkat juba mängida:d

ertz
04.12.09, 21:41
ertz , lugesin just Viimsi lehest , et veebruaris hakkate tegema trenni, seal viimsi kunstmuruväljakul , siis tulen kindlalt kohale koos sõbraga vist. Kui ikka saab ?. Tahaks jalkat juba mängida:d

veebruarist kindlasti jah! olge kohal ;)

PETSINHO
06.12.09, 17:44
Tulevast hooajast alustab IV liigas uus klubi FC Nõmme. Eesmärgid on seatud kõrged ja ambitsioonikad. Hakkab olema korralik treeningprotsess ja suhtumine on nii professionaalne, kui madalama liiga puhul vähegi olla saab.

Hetkel käibgi meeskonna komplekteerimine ja otsitakse mängijaid, kes tahavad teha korralikku trenni ja mängida ilusat ja ründavat jalgpalli. Kui see peaks sulle huvi pakkuma ja tahaksid ka selles meeskonnas osaline olla, siis võta ühendust!

Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis võimalik teil mängida koos vendadega, kes omal ajal mänginud kõrgel tasemel jalgpalli. Trennid toimuvad mustamäe-õismäe piirkonnas ja kodumängud Nõmmel.

Võta kindlasti ühendust, vaatame näod üle :)

PSK Alexela
06.12.09, 19:34
kõigil uutel meeskondadel on eesmärgid kõrged ja ambitsioonikad:D aga nu kui näod üle vaadatakse ja selle järgi mehi valitakse siis jäätegi sinna 4 liiga lõppu istuma:)

PETSINHO
06.12.09, 20:24
kõigil uutel meeskondadel on eesmärgid kõrged ja ambitsioonikad:D aga nu kui näod üle vaadatakse ja selle järgi mehi valitakse siis jäätegi sinna 4 liiga lõppu istuma:)

Kui ma ei oleks kindel selle projekti edukuses, siis ma oma aega sinna ei paneks.

ertz
06.12.09, 20:26
aga nu kui näod üle vaadatakse ja selle järgi mehi valitakse siis jäätegi sinna 4 liiga lõppu istuma:)

kas sa ei tea seda, et soeng mängib?

ok, vahel natuke putsad ka ;)

Even
06.12.09, 21:36
Tulevast hooajast alustab IV liigas uus klubi FC Nõmme. Eesmärgid on seatud kõrged ja ambitsioonikad. Hakkab olema korralik treeningprotsess ja suhtumine on nii professionaalne, kui madalama liiga puhul vähegi olla saab.

Hetkel käibgi meeskonna komplekteerimine ja otsitakse mängijaid, kes tahavad teha korralikku trenni ja mängida ilusat ja ründavat jalgpalli. Kui see peaks sulle huvi pakkuma ja tahaksid ka selles meeskonnas osaline olla, siis võta ühendust!

Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis võimalik teil mängida koos vendadega, kes omal ajal mänginud kõrgel tasemel jalgpalli. Trennid toimuvad mustamäe-õismäe piirkonnas ja kodumängud Nõmmel.

Võta kindlasti ühendust, vaatame näod üle :)kujutan ette kui professionaalne saab olema, trennid alguses kõik ilusad ja korralikud. suve keskel leiate järsku tabeli keskelt ja kutid joovad vaheajal õlut piisavalt, et esimene hooaeg kuskil keskel lõpetada.

Mister
07.12.09, 01:21
kujutan ette kui professionaalne saab olema, trennid alguses kõik ilusad ja korralikud. suve keskel leiate järsku tabeli keskelt ja kutid joovad vaheajal õlut piisavalt, et esimene hooaeg kuskil keskel lõpetada.

FC Nõmmes sellist asja kindlasti ei juhtu ;) Küll näed.

Rein
07.12.09, 06:22
Kas FC Nõmme on Kalju IV ja Kalju III järelkäija?

rauninho
07.12.09, 19:07

Tere, võtsin ühendust!

PSK Alexela
07.12.09, 19:17
krt tegelt kui ise paldiskis ei elaks ehk tuleksin ka isegi sinna trenni:)

mohikaanlane19
08.12.09, 13:22
kas sa ei tea seda, et soeng mängib?

ok, vahel natuke putsad ka ;)

4 liigas on tähtis, et oleksid 4000.- putsad ja 2kg geeli peas. Siis hakkab juba asi looma.

mohikaanlane19
08.12.09, 13:24

See saab huvitav punt olema.

PETSINHO
08.12.09, 13:28
See saab huvitav punt olema.

Absoluutselt!

mohikaanlane19
08.12.09, 16:21
Absoluutselt!

Edu teile, uus veri on äärmiselt teretulnud nähtus igalpool

Warren
14.12.09, 11:44

On siis korralik treener ka olemas?

PETSINHO
14.12.09, 12:38
On siis korralik treener ka olemas?

On olemas treener ja lausa abitreenergi. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis hooajaeelset ettevalmistust aitab läbi viia ka fitness treener.

PSK Alexela
14.12.09, 12:44
teil sis tõsine plaan meistriteliigasse sammuda v:D

mohikaanlane19
14.12.09, 13:03
Seal paistab profisatsi hõng

Warren
14.12.09, 13:36
On olemas treener ja lausa abitreenergi. Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis hooajaeelset ettevalmistust aitab läbi viia ka fitness treener.

Abitreener on nagu abiõpetaja või :D

Tegelikult nali naljaks kuid kes siis treener on ja palju selline üritus ka ühele mängumehele maksma peaks minema raskel ajal?

ertz
14.12.09, 14:16
palju selline üritus ka ühele mängumehele maksma peaks minema raskel ajal?

see on tõesti huvitav :)

PETSINHO
14.12.09, 15:36
teil sis tõsine plaan meistriteliigasse sammuda v:D

Ei oota meid seal Meistriliigas keegi :D
Kõigepealt veel vaja meeskond lõpuni komplekteerida, seega tervavamad pliiatsid pinalis, andke tuld !

urmar
14.12.09, 16:25
Ei oota meid seal Meistriliigas keegi :D
Kõigepealt veel vaja meeskond lõpuni komplekteerida, seega tervavamad pliiatsid pinalis, andke tuld !

meelitage Kaljust, seal ju ainult kolmel mängijal uus leping tehtud. :doh: Ülejäänud vabad?

synapse
14.12.09, 16:56
kõik te olete kadedad, kes te siin kritiseerite..

mis vanuses otsid muidu Pets ?

PETSINHO
14.12.09, 17:25
kõik te olete kadedad, kes te siin kritiseerite..

mis vanuses otsid muidu Pets ?

Vanus ei ole määrav tegur, kui soov korraliklut trenni teha ja mängida.

Kui huvi, siis PM

MihkelHK
14.12.09, 21:01
Vanus ei ole määrav tegur, kui soov korraliklut trenni teha ja mängida.

Kui huvi, siis PM

Mitu korda nädalas trenn oleks?

PETSINHO
14.12.09, 21:47
Mitu korda nädalas trenn oleks?

Panin PM-i

loozer123
15.12.09, 15:55
Kusagil Ida-Virumaa kandist mõni klubi ka mängijaid otsib ?:D

Mehhakas
20.12.09, 20:14
Otsin ka endale lõpuks klubi. 26 aastane, 12 aastat sai väravahi ametit peetud FC Jokeri eest, kuid kahjuks on olnud väga väga pikk vigastuse paus (8 aastat vahelduva eduga ja eduta). Klubi võiks kindlasti asuda Tallinnas ja kui trenni tehakse rohkem, kui 2-3 korda nädalas oleks igati mõistlik :). Eelistaks muidugi treeningute asukohana kesklinna ja selle ümbrust :). alarialari@hotmail.com, igasugune info ja pakkumised on äärmiselt oodatud :)

paidekas
20.12.09, 22:36
Päris vägev, väravavahte tuleb nagu seeni pärast vihma..

Et ma tahtsin ka pakkuda välja, et otsin klubi/meeskonda kus trenni teha ja miks mitte mingi aeg isegi mängida liigat, olen väravavaht. Kunagi olin väljakumängija ka, käisin viktor metsa trennis paides, aga siis tuli paus vahele ja pärast seda alustasin väravas(3a. tagasi). Ja oleme lihtsalt regulaarselt sõprade pundiga mänginud mänge kas oma sõpruskonna sees või nt. Fc Järva-jaani vastu jne. Ja samuti sisejalkat.
Viimati siis soccerneti fännide turniiril kaitsesin Paide Linnameeskonna väravat.. Olen 189cm pikk ja 21a. muidu.
Meeskond (võiks) asuda Pärnus. Kui huvi on siis võib kirjutada paidekas@hotmail.com - ja eks siis vaatab.

MatiLume
22.12.09, 22:56
Rapla lähistel on midagi pakkuda?

masturr
22.12.09, 23:41
Rapla lähistel on midagi pakkuda?
atli äkki--

MatiLume
23.12.09, 00:01
Tean,et Atli,ise mängin seal aga kuulsin,et see pidavat vist laiali minema ja hakkasin kohe varakult tegutsema;)

hannes10
23.12.09, 07:34
Päris vägev, väravavahte tuleb nagu seeni pärast vihma..

Et ma tahtsin ka pakkuda välja, et otsin klubi/meeskonda kus trenni teha ja miks mitte mingi aeg isegi mängida liigat, olen väravavaht. Kunagi olin väljakumängija ka, käisin viktor metsa trennis paides, aga siis tuli paus vahele ja pärast seda alustasin väravas(3a. tagasi). Ja oleme lihtsalt regulaarselt sõprade pundiga mänginud mänge kas oma sõpruskonna sees või nt. Fc Järva-jaani vastu jne. Ja samuti sisejalkat.
Viimati siis soccerneti fännide turniiril kaitsesin Paide Linnameeskonna väravat.. Olen 189cm pikk ja 21a. muidu.
Meeskond (võiks) asuda Pärnus. Kui huvi on siis võib kirjutada paidekas@hotmail.com - ja eks siis vaatab.

TERE!

Üldiselt on FC Metropool (IV liiga lääs) enamuse hooajast väravavahita! Väravavahiks on 4-5 erinevat väljakumängijat hooaja jooksul:), üks - kaks neist on seal muidugi päris head, aga parema meelega mängiks nad ka kindlasti väljakul.

Hetkel trennides paus kuni uue aastani, siis toksime kaks korda nädalas edasi.
Ja karta on et mängime ka liigat ikka 2010

paidekas
23.12.09, 10:09
TERE!

Üldiselt on FC Metropool (IV liiga lääs) enamuse hooajast väravavahita! Väravavahiks on 4-5 erinevat väljakumängijat hooaja jooksul:), üks - kaks neist on seal muidugi päris head, aga parema meelega mängiks nad ka kindlasti väljakul.

Hetkel trennides paus kuni uue aastani, siis toksime kaks korda nädalas edasi.
Ja karta on et mängime ka liigat ikka 2010

oh äge. tegelikult ma ootasingi et keegi metropoolist kirjutaks. :D
aga kirjuta mulle meili peale infot, et mis kes ja kus...?

oleks huvitatud vägaväga. :)

ertz
04.01.10, 12:31
samas otsime ka uusi mängijaid uueks hooajaks, kui huvi, võta ühendust.

teema endiselt aktiivne..

kui huvi siis trennid uuesti Viimsi platsil alates jaanuarist..

Carramba
04.01.10, 14:41
oskab keegi öelda, mis III-IV liiga satsid Männiku kunstmurul trenni teevad??

mohikaanlane19
04.01.10, 16:53
oskab keegi öelda, mis III-IV liiga satsid Männiku kunstmurul trenni teevad??

Parimad satsid pidid olema

Carramba
04.01.10, 18:03
nagu näiteks?

HABE
04.01.10, 21:15
Parimad satsid pidid olema

Põhja-Tallinn, Hansa United ja Hansanet, võimalik et on veel neid meeskondi. Võimalik et nemad keda ma nimetasin on kolinud kuhugi mujale.

Carramba
04.01.10, 22:10
Põhja-Tallinn, Hansa United ja Hansanet, võimalik et on veel neid meeskondi. Võimalik et nemad keda ma nimetasin on kolinud kuhugi mujale.

Käib siin foorumis mõni Hansa Unitedi tegelinski, treenite veel Männikul?

joonas14
04.01.10, 23:10
Tervist olen 19.a ja otsin samuti klubi Tallinna lähistel olen pikalt mänginud II Liigat, mängin äärekaitses, äärepoolikus või keskel... Pikalt treenisin Aivar Tiiduse käe all...Ise olen pärit Kuusalust.

mohikaanlane19
04.01.10, 23:35

Nõmme United, Tabasalu I ja II, Moskva Torpeedo ja Minski Rubiin:D

Warren
05.01.10, 11:46

Põhja-Tallinn peaks nüüd maarjamäel treenima.

PETSINHO
06.01.10, 20:16
Laupäeval, 9 jaanuaril Hiiu staadionil, väike treeningkogunemine uutele mängijatele. Kes tunneb ennast natuke teravama pliiatsina ja otsib algavaks hooajaks uut klubi, siis võtke ühendust, vaatame üksteise sobivuse üle.

E-mail või PM
peeter@jkkalju.ee

hansanet
07.01.10, 16:07
otsin uut meeskonda, kus mängida. trennis oleks parim käia Männikul. mängin äärepoolikut.

mohikaanlane19
07.01.10, 21:18
otsin uut meeskonda, kus mängida. trennis oleks parim käia Männikul. mängin äärepoolikut.

Miks sa uut otsid???????? Kas Hansanet läks erru?

TIBLA
08.01.10, 08:48

Täna on Concordial trenn Männikul kell 19.00. Kui huvitab võta ühendust.

hansanet
08.01.10, 09:54
Miks sa uut otsid???????? Kas Hansanet läks erru?

FC HansaNet.ee lõpetas jah. Polnud enam piisavalt huvilisi, et jätkata. Samamoodi vegeteerida nagu eelmine aasta, poleks mõtet.
Aga kunagi ei saa välistada, et mõne aasta pärast jälle teema üles võetakse...

mohikaanlane19
09.01.10, 20:16
FC HansaNet.ee lõpetas jah. Polnud enam piisavalt huvilisi, et jätkata. Samamoodi vegeteerida nagu eelmine aasta, poleks mõtet.
Aga kunagi ei saa välistada, et mõne aasta pärast jälle teema üles võetakse...

Ok......... väga kahju aga loodame, et sats ikka kunagi taastatakse.

ertz
10.01.10, 14:00
Ok......... väga kahju aga loodame, et sats ikka kunagi taastatakse.

oskad sa öelda, kas on mõne selline sats, kes on kulbi nurka visanud ja hiljem uuesti comebacki teinud? mina küll ei mäleta ühtegi. madalama liiga tasemel, kui on kõik, siis on kõik lõplikult, ma kardan. mängijad pudenevad mujale laiali ja enam neid uuesti kokku ei kogu.

Warren
11.01.10, 11:00
oskad sa öelda, kas on mõne selline sats, kes on kulbi nurka visanud ja hiljem uuesti comebacki teinud? mina küll ei mäleta ühtegi. madalama liiga tasemel, kui on kõik, siis on kõik lõplikult, ma kardan. mängijad pudenevad mujale laiali ja enam neid uuesti kokku ei kogu.

Põhja -Tallinn kusjuures mängis mingi aeg neljandat ja siis eelmine hooaeg hakkas selle nime all mängima Oper JK teist liigat. Ei tea muidugi kas see päris sama asi on :)

sprinter
11.01.10, 15:29

FC Tiigrid tulid tagasi kuid teise nime all, uus nimi on JK Loo

solskjaer
11.01.10, 15:38

Pakri SK tuli tagasi kõva combacki-ga. Seekord küll uue sponsori PSK Alexela nime all. Aga minu teada suur osa vanemaid mängumehi kõik endised SK Pakri omad.

ertz
11.01.10, 15:58
no näete, ikkagi on see aga sees, et teise nime all tullakse tagasi, kui tullakse :)

timursem
11.01.10, 16:15
tartus löök tuli löök nime all tagasi.

tarry
11.01.10, 20:36
tartus löök tuli löök nime all tagasi.

Täpselt nii,Tartu Löök tuli sama nime all tagasi eelmine hooaeg ja isegi mingi 4-5 põhitegijat seal samad.Ja ka nüüd algaval hooajal tegutseme edasi:D

PETSINHO
19.01.10, 20:23
Otsin omale juurde ühte väravavahti. Saan pakkuda peale mängutrennide ka eraldi väravavahi trenne koos treeneriga.

Otsin ühte keskkaitsjat. Ei teeks paha, kui saad hakkama ka äärekaitsjana ja oskad mängida mõlema jalaga.

E-mail või PM
peeter@jkkalju.ee

enzzo
20.01.10, 14:42
Otsin omale juurde ühte väravavahti. Saan pakkuda peale mängutrennide ka eraldi väravavahi trenne koos treeneriga.

Otsin ühte keskkaitsjat. Ei teeks paha, kui saad hakkama ka äärekaitsjana ja oskad mängida mõlema jalaga.

E-mail või PM
peeter@jkkalju.ee

jaaa kõik oleks hea aga asukoht kaugel :D

hannes10
20.01.10, 15:35
Pärnu kandis väravavahte ka liigub? Metropool napsaks ära kohe!

np III
22.01.10, 16:36
TÜ Fauna (III liiga lõunatsoon) kutsub enda juurde uusi liikmeid.
huvilistel on võimalus tulla nt neljapäev k 20.30 annelinna kunstmuruväljakule (Tartu), eks seal räägib pikemalt, millised on võimalused ja ootused.

eero heinloo
tü fauna treener

vaata - http://www.fcfauna.ee/index.php/tule-trenni

Õhtujuht
26.01.10, 00:42

E-mail või PM
peeter@jkkalju.ee

kas teete ainult mängutrenne ja kas väravvavahi trenni saaks ka ilma treenerita? Saan hakkama ka äärekaitses ja mängin mõlema käe ja jalaga. Ka trompetit.

PETSINHO
26.01.10, 00:54
kas teete ainult mängutrenne ja kas väravvavahi trenni saaks ka ilma treenerita? Saan hakkama ka äärekaitses ja mängin mõlema käe ja jalaga. Ka trompetit.

Õhtujuht, kas sina või...? :D

http://www.youtube.com/watch?v=gRwpmh2FBog&feature=related

.

-dzR-
26.01.10, 12:34
Tere !
Tahaks tead, mis võistkonnaga võiks trenni teha ? Õpin ja elan lihtsalt Tallinnas ja pole aega mujal kui Tallinnas trennis käia.

mohikaanlane19
26.01.10, 18:10
Tere !
Tahaks tead, mis võistkonnaga võiks trenni teha ? Õpin ja elan lihtsalt Tallinnas ja pole aega mujal kui Tallinnas trennis käia.

väga meeldiv kuulda

-dzR-
27.01.10, 10:59
väga meeldiv kuulda

kui pole midagi asjalikku öelda, siis parem ära tee suud lahtigi ;)

mohikaanlane19
27.01.10, 16:08
kui pole midagi asjalikku öelda, siis parem ära tee suud lahtigi ;)

väga vabandan

tanielo
28.01.10, 00:49
Võtame algavaks hooajaks meeskonda mõned uued mängijad, kes soovivad heas seltskonnas kaks korda nädalas kõvasti trenni teha, koos jalgpalli mängida ning kellel ei ole kahju selle kõige eest ka rahaliselt panustada.

Mängime IV liiga põhja piirkonnas. Trenni teeme Kalevi Keskstaadioni kunstmurul E ja N kell 19.

Andke endast teada: info@kristiinejk.ee

Riks
04.02.10, 22:49
JK Suure-Jaani Rolling Doors meeskonnas on vabu kohti mängijatele igale positsioonile. Trennid talvel Suure-Jaanis ja Tääksis, suvel Suure-Jaanis. Kel huvi, võtke ühendust:

Sergei
51 913 293
serka@paalalinn.com

Kaido
53 446 056
Kaido.Heinsalu@Bauhof.ee

PSK Alexela
04.02.10, 23:16
rollingud jätkavad see aasta?

plekkpurk
04.02.10, 23:43

Mõtle selle peale, et kutsutakse juurde mängijaid trenni. Järelikult õrnad plaanid peaks ju olema?

PSK Alexela
05.02.10, 00:25
Mõtle selle peale, et kutsutakse juurde mängijaid trenni. Järelikult õrnad plaanid peaks ju olema?

Tõesti või?

heinz7
05.02.10, 08:23

kindlasti jätkame aga kõigi eelduste kohaselt lõuna regioonis sellel aastal.

Leshiy
05.02.10, 18:04
Tere. Otsin endale klubi TARTUS kus saaks trennis k2ia ja ka m2ngida tuleval hooajal. M2ngukogemusi on mul yle 10 aasta (3 liiga, 2 liiga ja ka esiliiga kogemused). M2ngutase on piisavalt hea 2-3-4 liiga jaoks. m2ngin 22re peal poolikus nii vasakul kui ka paremal. Huvilistel helistada 55991117 v6i siis mail : leshiy.yo@mail.ee

PETSINHO
05.02.10, 18:21

E-mail või PM
peeter@jkkalju.ee

Krt, selle meeskonna komplekteerimine on nagu Tallinna linna ehitamine, ühest kohast saad tehtud, alustad kohe järgmisest :D

Täiuslikkusest puudu veel üks korralik keskpoolik. Kes tunneb ennast kirka kriidina sellele kohale, see tõstku käsi püsti.
Kontaktid mõned read kõrgemal.

MNa
07.02.10, 05:33
Tere! Olen 22 aastane meesnoor Tallinnast-Muhust. Otsin seltskonda/klubi kellega nädala sees pealinnas trenni teha. Teinekord miks mitte ka nädalavahetuseti. Üheski klubis siiani mänginud ei ole, ainult niisama sõprade ringis mänginud ja iseseisvalt harjutanud. Vajadusel valmis ka rahaliselt toetama.

Olen väga tänulik kui keegi võimalust pakub!

Margus,
Margus.Naaber@mail.ee

leib
09.02.10, 19:10
Tere. Kuna murujalgpall on varsti algamas, siis otsiksin omale madalamas liigajalgpallis kohta. Olen väravavaht, mänginud ise 2 ja 3 liigas. Treeningud võiksid olla Tallinnas või lähiümbruses.Pakkumised privasse. Tänan tähelepanu eest.

samovar
09.02.10, 20:23
.Pakkumised privasse. Tänan tähelepanu eest.

Siis võiksid omal sätetest priva saatmise võimaluse ka peale reguleerida :D

lauri90
14.02.10, 15:31
otsin meeskonda:D kuna enda meeskond läks laijali või andis nö alla.
mänginud siis 3-4 liiga tasemel kõigest:D
mängin kaitses üldiselt küll keskkaitses aga saan ka hakkama ääre peal:D

Ertai
14.02.10, 17:30
otsin meeskonda:D kuna enda meeskond läks laijali või andis nö alla.
mänginud siis 3-4 liiga tasemel kõigest:D
mängin kaitses üldiselt küll keskkaitses aga saan ka hakkama ääre peal:D

kui sa oma piirkonda [linna] kirja pane, siis keegi vaevalt viitsib ise sinuga ühendust võtta.

lauri90
14.02.10, 18:18
Raplas aga võin ka mujal mängida.

15.02.10, 21:31
Kas mõnda IV liiga Tallinna klubisse trenni saaks tulla? Otsin koos ühe sõbraga trenni, mõlemad 15.

balticsky
17.02.10, 17:21
kas keegi teeb trenni väljas talve-kevade perioodi jooksul, lasnamäe kandis?
otsin klubi, kus saab trenni teha.

Tauri.T
19.02.10, 10:47
Küsitakse korra, kas trenni tulla saab ja siis rohkem ei postitata. Kas see siis tähendab, et nad leidsid satsi või ei olnud mingit vastukaja ja ei hakanud rohkem tüütama?

Kui esimene variant, siis ma uuriks ka. Heameelega teeks mõnes Tallinnas asuva III-IV liiga klubiga koos trenni. Maksaks trennimaksu ja värki, aga liituda ei plaani. Kui päevad sobivad, siis üks stabiilne kohalkäija juures. Viimased hooajad olen III lõunas mänginud.

PM või tauriter@gmail.com

ertz
19.02.10, 12:50
viimsi fc igiliikuris on ka veel mõned vabad kohad algavaks hooajaks ;)

19.02.10, 19:17
Küsitakse korra, kas trenni tulla saab ja siis rohkem ei postitata. Kas see siis tähendab, et nad leidsid satsi või ei olnud mingit vastukaja ja ei hakanud rohkem tüütama?

Kui esimene variant, siis ma uuriks ka. Heameelega teeks mõnes Tallinnas asuva III-IV liiga klubiga koos trenni. Maksaks trennimaksu ja värki, aga liituda ei plaani. Kui päevad sobivad, siis üks stabiilne kohalkäija juures. Viimased hooajad olen III lõunas mänginud.

PM või tauriter@gmail.com
Vast oodatakse ikka vastust.

barcelona44
21.02.10, 02:37
otsiksin madalama liiga klubi pärnu kandist, kus tuleval hooajal mängida.

hunter88
21.02.10, 09:29
soovitan fc metropooliga ühendust võtta neil praegu mehi hädasti vaja!!!
orkutis otsi metropooli komuun üles ja suhtle nendega ise!!

marcello
21.02.10, 11:32
klubiotsijad kel oskused olemas ja tahtmine hobi eest klubimaksu maksta ning sobib kolmanda liiga põhjatsoon-saatke privaatsõnum

Edit: Väravavahid, andke endast märku

Heinri
25.02.10, 01:22
Tere , otsin endale klubi kus ennast treenida , olen 15 a 26veebruar saan 16 , olen mänginud kunagi ammu Fc Dünamos , koolis meeskonnas ja mõnes kohas veel , jalgpall on juba kuskil 7a külge jäänud , sõpradega päevad läbi jalgpalli mänginud ja sealt kogemusi juurde saanud , positsioonilt olen ründaja , kuid võin ka ründavat poolkaitset mängida , elan ise Tallinnas , ootan huviga , et saaks kuskil trenni teha , mängisin ka Aastalõpu fänniturniiril Flora eest , lõin ka värava:)
Ootan huviga kuskil klubis mängimist.

v50
25.02.10, 16:48
Noh, jookske kõik klubid tormi nüüd!

-Antz-
25.02.10, 18:11
Noh, jookske kõik klubid tormi nüüd!

Aga tohib küsida, et mida siin plõksida on?
Vennike postitab teemasse asjakohase loo, aga sina tegid mida? Nalja või?

v50
25.02.10, 18:30
Aga tohib küsida, et mida siin plõksida on?
Vennike postitab teemasse asjakohase loo, aga sina tegid mida? Nalja või?
Aga miks sa arvad, et ma tõsiselt ei mõelnud asja?

-Antz-
26.02.10, 01:55
Kui sa mu küsimusest aru ei saanud, siis loe uuesti.

v50
26.02.10, 23:49
Ehk saad siis sina paremini aru, kui ma ütlen: ma ei plõksinud ja ei teinud ka nalja.

plekkpurk
27.02.10, 10:41
Ehk saad siis sina paremini aru, kui ma ütlen: ma ei plõksinud ja ei teinud ka nalja.

ei maksa tühja koha pealt lihtsalt sõna võtta. paukpadrunid ei too erilist edu.

ertz
27.02.10, 11:02
nuff smalltalk.

ilmad soojenevad. kas on veel jalkamehi ka talveunest ärkamas, kellel veel klubi pole?:)

Carramba
27.02.10, 16:21
nuff smalltalk.

ilmad soojenevad. kas on veel jalkamehi ka talveunest ärkamas, kellel veel klubi pole?:)

ikka on!!!!!

Heinri
27.02.10, 21:23
Ma olen ka jalkamees:)

hansanet
08.03.10, 12:51
Mõned FC HansaNet.ee edised mängijad (5 kuni 10 meest) otsivad uut klubi, kellega liituda. Eelistame 4.liigat ning trenne Männikul, Hiiul või Kalevis. Andke teada, kes on huvitatud.

drpowder
09.03.10, 11:33
Mõned FC HansaNet.ee edised mängijad (5 kuni 10 meest) otsivad uut klubi, kellega liituda. Eelistame 4.liigat ning trenne Männikul, Hiiul või Kalevis. Andke teada, kes on huvitatud.

Vaata PMi. Teeme küll trenni Kotkas, aga see peaks teie eelistusi arvestades ka vast sobima :)

P20
09.03.10, 17:06
Teretulnud mõni mänguhuviline ka FC Concordia meeskonda.

Kel huvi siis PM mulle või siis email info@fcconcordia.ee

Trennime ja mängime Männikul. Ilmastikku arvestades oleme talvel parimates tingimustes mis saada Eestis :). Liigaks 2010 hooajal III Põhi.

Assu2
10.03.10, 21:40
Sügisel siin sai põgusalt vaadatud ja puuritud kuhugi trennikest tegema minna.
Siiski talvisel - külmal ajal ei kippunud kuhugipoole. Nüüdsiis tuleks see pull ära teha ja hakata väikestviisi kusagil käima.

--andres--
18.03.10, 20:13
Otsiks klubi Viljandist või selle lähedalt.

24.03.10, 02:40
Otsiks klubi/trenni Tallinnast. Hetkel 15, mingid kogemused on, jalgpalli trennis sai käidud mõned aastad tagasi, sai ära mindud, sest polnud enam aega, viimasel ajal olen koos sõpradega mänginud ja nö. väikestviisi trenni teinud. Ehk mõnes klubis oleks kohta?

heinz7
24.03.10, 09:23
Otsiks klubi Viljandist või selle lähedalt.

saatsin sulle privasse teate, kui huvitab anna teada !

Defa
24.03.10, 12:38
Mõni väravavaht kellel huvi mängimise vastu ? lõuna regioon, 3 liiga, kui huvi siis priv või veiko@fcotepaa.ee

piimamees
05.04.10, 19:19
hei, otsiks mängimis võimalust Pärnus. Plussideks oleks minu puhul, et tänu ajateenistusele on füüsiline vorm päris hea. Joosta jõuan. Miinusteks võib pidada, et tänu ajateenistule ei saa osaleda trenides enne juunit. Igatahes, kes soovib oma meeskonda, need võiks privasse saata:rolleyes:

the Kop
08.04.10, 01:28
Pärnusse mingit satsi

17 vanust

Hetkel pole palliga trenni teinud juba oma üks 2 aastat

Varemalt olen mänginud ligi aasta tipuründaja positsiooni

Pm kui kellegil midagi pakkuda.

Soov mängida ning trenni teha suur

vuti2ss
09.04.10, 14:44
Välja pakkuda keskkaitsja.

Vanus 32

Siiamaani mänginud neljandas liigas, eelmine hooaeg jäi vahele ajanappuse tõttu aga talvel sai saalis trenni tehtud, niiet päris roostes ei ole.

Huvi trenni teha Tallinnas ja sobivuse korral ka liigas kaasa teha.

Bomba
09.04.10, 16:49
Tere! Kas keegi tunneb huvi peagi 34-aastaseks saava mängija vastu? Mänginud olen aastaid 4ndas liigas, küll aga kaks viimast suve seoses mansa lagunemisega on vahele jäänud.

Bomba
09.04.10, 16:52
peaksin vist lisama, et olen mänginud kõikidel positsioonidel väravahist tipuründajani, nii keskel kui ääres (vv-na siiski ainult üks katastroofiline mäng). meeskond võiks asuda Raplamaal!

Bomba
09.04.10, 16:57
Ahjaa... Veel niipalju et mul ei ole võhma,tehikat ega kiirust!! Samas lihtsalt pulli ka ei tee - suhtumine on tipp-topp!

Retard
09.04.10, 20:03
tere. kas Tartus tegutseb mõni pühapäevapallurite/harrastajate ryhm? tahaks nädalas korra-kaks palli toksida.

Bomba
15.04.10, 16:02
hellooo?!!! anybody?!!! ma ootasin küll tormijooksu!

Bomba
22.04.10, 18:13
Kahju! Ilmselt arvatakse et tegu on naljaga... Aga näed sa ei ole!

Martinho
22.04.10, 18:43
No kui sa ütled et pole võhma, kiirust ega tehnikat siis ega just silmad särama küll ei löö meeskondade treeneritel ma usun :D

devilboy
22.04.10, 18:55
To Retard.Jah,neid on siin päris mitu.Mine reedel kell 19.00 Miina Härma kunstmuru staadionile ja saad koos Tartu Löögiga treenida.

Bomba
22.04.10, 20:19
No kui sa ütled et pole võhma, kiirust ega tehnikat siis ega just silmad särama küll ei löö meeskondade treeneritel ma usun :D

Tundus imelik ennast kiitma hakata! Küllap mingit kasu ikka toon...

Claim
22.04.10, 20:40
nii, otsin ka Pärnus mängimisvõimalust, tahan ainult palli taguda, mõningad aastad kogemust on ikka all ja nüüd mingi 3 aastat pole mänginud korralikult, eelmine aasta sai pidevalt sõpradega niisama toksida, aga lagunes ära.

võhma ei ole väga, ajapikku saab hakkama. Kui kuskil on keegi satsist puudu, andke teada, vanus on 21.

mikenike
22.04.10, 22:06
To Retard.Jah,neid on siin päris mitu.Mine reedel kell 19.00 Miina Härma kunstmuru staadionile ja saad koos Tartu Löögiga treenida.

et nagu mis mõttes saadad suvalisi trennima w:D või teed lihtsalt tartu lööki maha..et nagu koik kes tahavad trennida,et kohe saadetakse tartu lööki w:D no jah..:D

hannes10
22.04.10, 23:50
nii, otsin ka Pärnus mängimisvõimalust, tahan ainult palli taguda, mõningad aastad kogemust on ikka all ja nüüd mingi 3 aastat pole mänginud korralikult, eelmine aasta sai pidevalt sõpradega niisama toksida, aga lagunes ära.

võhma ei ole väga, ajapikku saab hakkama. Kui kuskil on keegi satsist puudu, andke teada, vanus on 21.

Pärnus Metropoolil read hõredad IV liiga lääs! Veel pärnus Kalev II lääs ja Vaprus I liiga, ega palju variante polegi!

Margo
27.04.10, 10:33
Tervist.
otsiks tallinnas meeskonda kus mängida ja trenni teha.
olen mõnda aega tagasi mänginud aga pole viimasel ajal võimalust olnud ja nüüd tahaks uuesti hoo ülesse võtta.
mängin nii keskvälja kui ründe positsiooni. on kiirust ja teravust ning ajapikku kui ka trenni teha saan lähevad paremaks ka kindlasti kõik muud oskused.
oodatud on kõik pakkumised ja olen ka nõus sellega kui saaks lihtsalt trenni teha kellegiga koos.

vuti2ss
27.04.10, 11:32
Välja pakkuda keskkaitsja.

Vanus 32

Siiamaani mänginud neljandas liigas, eelmine hooaeg jäi vahele ajanappuse tõttu aga talvel sai saalis trenni tehtud, niiet päris roostes ei ole.

Huvi trenni teha Tallinnas ja sobivuse korral ka liigas kaasa teha.

Paistab et Tallinna kandis kõik trennid täis ja meeskonnad komplekteeritud, jube vaikseks on see teema jäänud ...