PDA

View Full Version : Otsitakse mängijaid

Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6

Margo
27.04.10, 11:56
kuidagi nagu pole jah kellegil huvi.
selline tunne et pane omameeskond jälle kokku ja hakkata uue mansaga mängima.
mänguisu on meeletult suur ja trenni tahaks ka teha aga üksi natuke imelik jalgpalli mängida.

ertz
27.04.10, 12:15
mänguisu on meeletult suur ja trenni tahaks ka teha aga üksi natuke imelik jalgpalli mängida.

vaata maili.

marcello
27.04.10, 12:15

http://www.fcolympic.ee/
Tingimused leiad sealt ja kontakti siit: http://jalgpall.ee/team.php?team=159&b=III.N&year=2010

Kuna regatud 30-st võimalikust 25 siis kindlasti oleme nõus uusi inimesi vastu võtma. Suvel tuleb paratamatult paar kadu aga tahaks ühe hooaja jälle nii mängida, et satsi kokkusaamisega probleeme ei teki!

eddie
27.04.10, 14:29
Paistab et Tallinna kandis kõik trennid täis ja meeskonnad komplekteeritud, jube vaikseks on see teema jäänud ...

Noo vaevalt, et III & IV liiga meeskonnad nüüd kellegi järgi tormi jooksevad. Tähtis oleks ikka ise ennast pakkuda, siin ''kuulutusi'' piisavalt üleval.. :sega11:

N:
Igiliikur
A&A Kinnisvara
Concordia
jpt.

Tehke nüüd silmad lahti & otsige! :)

Bomba
27.04.10, 20:19
SipS või Ravelli, auuuuuuu!! Kuidas teil ka on? Olete komplekteeritud? Endisele Järvakandi mängijale kohta ei ole?

roque jr
03.05.10, 13:15
On kuskil mõni kogemustega väravavaht II, III või IV liiga satsides, kes lisaks murujalkale viitsiks tegeleda ka rannajalkaga?Nii trennides kui ka mängudes käia!Kui on keegi huvitatud, siis privaatsõnumid on oodatud:D

in-the-stone
03.05.10, 13:21
On kuskil mõni kogemustega väravavaht II, III või IV liiga satsides, kes lisaks murujalkale viitsiks tegeleda ka rannajalkaga?Nii trennides kui ka mängudes käia!Kui on keegi huvitatud, siis privaatsõnumid on oodatud:D

Kõik head jka vabad vv-d kes tuleks on tartust, aga see läheb liiga kalliks, või maksate kütte kinni:D?

roque jr
03.05.10, 13:52
Kes tahab asjaga tegeleda, see ei mõõda asju rahas:D...pealegi, mängud kompensatsiooniks tasuta(loe:kütte kinni maksmine:D:D:D)

roque jr
04.05.10, 17:04
Nii, mees olemas, ja valmis tutvuma ka liivaga:D...tänan tähelepanu eest:D

roque jr
10.05.10, 15:15
Nii, väravavahid on paigas:D
Nüüd, kas oleks ehk mõni asjalik mängumees, kes rannajalkas kaasa tahab ja saab teha?
Rannajalka hooaeg saab 12. juuni avalöögi, selleks ajaks võiks paar kuni mitu trenni kirja saada:D
Kui huvi on, siis PM mulle, mängurõõm sulle:D

Rauul18
10.05.10, 15:21
Mis meeskonda???

roque jr
10.05.10, 15:56
Mis meeskonda???

Rannajalka meeskonda:D
Panin sulle PM-i...

Rauul18
10.05.10, 16:05
Saan sellest aru et rannajalka meeskonda. Kus trennid toimuks?

roque jr
10.05.10, 16:17
Saan sellest aru et rannajalka meeskonda. Kus trennid toimuks?

Sa PM-i kaudu suhtled?

doksik
16.05.10, 19:10
Otsin ka rannavuti võistkonda võiks väravas mängida;) ka kaitsja võiks olla
Eelmine aasta 1-l turniiril pärnus jõudsime 3-4 koha mänguni!!!

20.05.10, 18:14
Otsime mängijaid VPY liiga tiimi, kui on kellegile soovi või huvi siis saatke PM.

SKPJ66
24.05.10, 19:38
Otsime mängijaid III liiga Ida piirkonnas mängivasse FC A&A Kinnisvara meeskonda.
Trennid Loo staadionil 2x nädalas, T ja N kell 20.00.
Kontakt: Ahti Silk 55 616 332, ahti@aakv.ee

27.05.10, 21:54
Otsime mängijaid VPY liiga tiimi, kui on kellegile soovi või huvi siis saatke PM.Olge julged, võtke osa.

Kuuskor.S
28.05.10, 17:36
Tere :) Mõtlesin ka et võiks hakata jälle jalkaga uuesti tegelema põhjalikumalt :)

Mänginud olen aktiivselt mingi 5-6 Aastat

ning väga paljudes erinevates Meeskondades:)

Enda oskuste kohta ma arvan,et saan hakkama :D.
Kes mind teab ! Oskab paremini hinnata seda oma silma järgi

Vanus 20.Elukoht Tallinn.

hetkel jalkaga paus olnud mingi 4kuud kui isegi mitte rohkem

kellel huvi olemas Siis lisage msn või email - kuuskor44@hotmail.com .. Eestis olen tagasi 2 juuli ,nii et siis võib helistada ka 56926710

damner
18.07.10, 21:17
Tere,kas keegi vajab oma meeskonda väravavahti? olen mänginud Kuusalu JK Radas, FC Elva II ja FCE Puka võistkondades. Asun Tartumaal.

jyriöö
18.07.10, 22:18
Sorri OT pärast, aga kas ma olin ainus, kes vaatas, et siia teemasse oli postitanud dannar ja tekkis kohe kerge wtf tunne?

martsipanipoiss
18.07.10, 22:50
Ma tuleks trenni ,aga mis kell ja kus toimub treening.Ise olen mänginud 6 aastat Fc Levadias ja nüüd mängin Jk Tallinna Kalevis .

zip
18.07.10, 23:04
Ma tuleks trenni ,aga mis kell ja kus toimub treening.Ise olen mänginud 6 aastat Fc Levadias ja nüüd mängin Jk Tallinna Kalevis .
Kellega sa räägid?

Wazup
29.07.10, 12:49
tahaksin mängida jalgpalli kusagil madalama liigas väiksena käisin trennis ka kuid hetkel mängin niisama hobi korras. Kas keegi teab kohu võiks küsima minna?

SKPJ66
06.08.10, 09:27
III liiga idapiirkonnas mängiv FC A&A Kinnisvara otsb enda ridadesse pallureid. Trennid 2x nädalas T ja N kell 20.00 Loo statal. kontakt: Ahti 55 616 332, ahti@aakv.ee

riho
06.08.10, 16:23
Otsin meeskonda Tallinnas, eelistatavalt võiksid trennid toimuda Mustamäe lähiümbruses 2-3 korda nädalas. Neljas liiga oleks tõenäoliselt sobiv, kuigi ka 3. liigat võib proovida. Mängin keskpoolkaitses või paremas äärekaitses. Vajadusel ehk saab hakkama ka paremas poolikus. Vanust on 19.
Ühendust saab võtta rix_12@windowslive.com

absoluut
09.08.10, 23:26
Tervist! Meeskonnaks FC Absoluut ja mängime neljanda liiga lääne tsoonis. Otsime hädasti mängijad igale positsioonile. Teeme kord nädalas trenni- neljapäeviti kell 18:30 Tallinna Ühisgümnaasiumi staadionil.

Kontakt: Hans 56566752 või Allan 5019639 või allantiitsmann@hot.ee

-Loom-
22.08.10, 17:08
Tervitus!
Seoses Tartusse elama kolimisega otsin Tartu kandis klubi, mille treeningutes kaasa lyya, et vormi saada ning hiljem ka liigat m2ngida.
Umbes 3a pole aktiivselt jalgpalliga tegelenud, enne seda aga erinevates noorteliiga meeskondades ning 4-5 liiga klubides. Tegelenud ka noortemeeskonna treenimisega.
Positsioon platsil ryndaja v6i 22repoolik. V6in ka muid positsioone proovida.
Vanust 24, pikkus 182cm.

kontakt mailil hattrick@hot.ee v6i foorumi privaats6num.
--
Edit: Kui kerllelgi soov üritada mingi meeskond kokku panna ja alguses niisama palli taguda, siis võib samuti teada anda!

-Loom-
25.08.10, 20:31
Huvi täiesti null. Plaan oleks ikka järgmine hooaeg ka terve liigahooaeg kaasa mängida. Seega endiselt otsin trennikohta!:)

rainer44
25.08.10, 21:20
Huvi täiesti null. Plaan oleks ikka järgmine hooaeg ka terve liigahooaeg kaasa mängida. Seega endiselt otsin trennikohta!:)

soovitaks ise tiimidega kontakti võtta.

-Loom-
25.08.10, 21:39
Mingile osale meeskondadest täiesti mailid saadetud, aga siiani ei miskit. Hakka või ise mingit meeskonda kokku panema, aga see on ropp töö ja pole aega sellise asjaga tegeleda hetkel.

Aga mis ma virisen, mänguisu lihtsalt:D

rainer44
25.08.10, 21:43
klubi päris vast ei kannataks niisama kätte võtta ja teha, aga mingi pundi, nii umbes 15 inimest, kokku saada kellega paar korda nädalas trenni teha võid vabalt saada. M arvan et ma ise olekski osaline ja paar 3-4 minu tuttavat kh :D

-Loom-
25.08.10, 21:51
Kogemus olemas noorte treenimise ning meeskonna kokku ajamisega, et liigasse minna, närve läheb ja aega läheb. Ja kui raha kah on, siis saab isegi hakkama. Kunagi jäi aga sellest kõigest kuhjaga puudu ja ega praegugi ole:D
Niisama mängimise osas olen ka täitsa käpp!:)

rainer44
25.08.10, 22:27
ma arvaks kah pigem sedasi et mängiks algul niisama ja kui nagu tõsisemat huvi veel on siis võib hakkata liigale mõtlema.

Eutektoidteras
07.09.10, 15:58
Tervist! Meeskonnaks FC Absoluut ja mängime neljanda liiga lääne tsoonis. Otsime hädasti mängijad igale positsioonile. Teeme kord nädalas trenni- neljapäeviti kell 18:30 Tallinna Ühisgümnaasiumi staadionil.

Kontakt: Hans 56566752 või Allan 5019639 või allantiitsmann@hot.ee
Sooviks küsida, et kas see trenn maksab ka ja kui maksab, siis kui palju ning kas riietus ja jalgpallisaapad peab enda omad võtma? Ise mängin aktiivset jalgpalli 2 korda nädalas (suvel muruväljakul ja talvel saalis). Klubisse sooviksin tulla eesmärgiga saada mängida liigat.

ertz
07.09.10, 16:16
...ning kas riietus ja jalgpallisaapad peab enda omad võtma?

mida hekki? :D

Eutektoidteras
07.09.10, 21:00
Seetõttu selline küs, et pole varem nagu jalka trennis käinud ning olen kuulnud, et mõnes kohas saadakse vorm ja mõnes peab vormi ostma või siis tullakse oma riietega ning tõmmatakse vestid peale.

ertz
07.09.10, 22:36
...et pole varem nagu jalka trennis käinud ning olen kuulnud...

...Ise mängin aktiivset jalgpalli 2 korda nädalas (suvel muruväljakul ja talvel saalis)...

kumb siis?

või sa mõtled et trennis on kõigil vormid seljas?

Warren
07.09.10, 23:20
Seetõttu selline küs, et pole varem nagu jalka trennis käinud ning olen kuulnud, et mõnes kohas saadakse vorm ja mõnes peab vormi ostma või siis tullakse oma riietega ning tõmmatakse vestid peale.

Ikka oma asjad peavad olema trennis käimiseks.

Ertz ole kena ja ära ilgu kui inimene küsib küsimuse. Olgu see siis kasvõi nii rumal küsimus.

Eutektoidteras
08.09.10, 08:39
Vb jäi tõesti segaseks asi veits. Ma pole kunagi jalgpalli trennis käinud, aga oma pundiga saame kokku kindlal ajal ja mängime.

t2ring
12.09.10, 21:09
Otsin siis ka sõbraga meeskonda kellega saaks koos treenida(oleme 20 aastased Tallinna tudengid). Trenn võiks olla kuskil Nõmme, Mustamäe või siis kesklinna kandis. Tase võiks samuti mingi 4 liiga tasemel olla. Ideaalne variant oleks kui saaks lihtsalt mingis mängutrennis käia ja ennast vormis hoida.

ühendust saab: PS, e-mail: jaantoom@live.com

EDIT: Meeskond leitud.

in-the-stone
13.09.10, 11:16
kaks tartu poissi tuleks ka kuhugi trenni yx on vv teine poolik või rynne vv mängib hetkel 3-ndas

18.09.10, 15:03
Kas Haapsalus keegi trenni teeb ?

meelis989
19.09.10, 14:39
mõni meeskond kalevi keskstaadionil pelab vahel ?
heameelega liituks teiega

QRkood
23.09.10, 15:00
Oleks ka huvitatud vahepeal kalevi keskstaadionil mängimas käimisest, kui seal keegi midagi korraldab.

Pingu
24.09.10, 21:43
Otsin klubi trenni eesmärgil Tallinnas .
Olen 19 aastane
Pakkumised ps kaudu :)

jugovic
30.09.10, 18:03
Seoses Tartusse elama kolimisega otsin Tartu kandis klubi, mille treeningutes kaasa lyya, et vormi saada ning hiljem ka liigat m2ngida.
Positsioon platsil kesk poolik. V6in ka muid positsioone proovida.
Vanust 27, pikkus 182cm.

fizth
31.10.10, 13:40
Otsin klubi Tallinnas, kus treenida ja ka järgmine hooaeg mängida! :) Sel aastal mängisin kolmandas liigas aga olen ka mänginud teises ja esimeses liigas! Tahaks uuesti platsi peale saada ja mängima hakata :)

fizth
03.11.10, 20:15
on pakkuda ka kellegil midagi we ? muidu 21 aastane olen

kräka
03.11.10, 22:10
vaata seda lehte ja võta seal ühednust...http://fcigiliikur.com/

fizth
03.11.10, 22:12
aitähh :)

marcello
04.11.10, 12:11
Kui oled huvitatud teises liigas mängimisest siis võta ühendust:
http://jalgpall.ee/team.php?team=159&b=III.N&year=2010
Peatreeneri meilikas: pandri@hot.ee

KeRRRt
29.12.10, 04:31
kirjutan nii igaksjuhuks siia, et kas tahab saali jalkat mängida tartus, siis võib ühendust võtta. trennid on kolmapäeviti EMÜ's ja laupäeviti TTÜ's. ei tea küll praegu peast öelda, mil järgmine trenn on, aga varsti. tasemelt oleme vast... suht pühapäeva mängijad, varem kogemus enamikel olemas. ja vanus on kuskil 18-30 ma arvan. ja võistkond muidu kokkupandud pokkeriprode foorumis. hetkel ainult teeme trenni. üritame ikak korralikult 16+ inimest kohale saada alati. pm kellel veidikene huvi amatöör jalkat toksida.

muruntau
29.12.10, 14:19
Tallinna võistkond FC Pokkeriprod (IV Liiga põhjaga liitumine 90% kindel)otsib väravavahti.

FC Pokkeriprod on koostatud elukutseliste pokkerimängijate foorumi www.pokkeriprod.com liikmetest ja nende sõpradest, teeme trenni kaks korda nädalas Wismari sisehallis (kesklinnas) (teisip. 20.45. ja pühap. 19.00.). Plaanis on hakata mängima 4. liiga põhja, liitumine on 90% kindel. Taseme kohta ütleks nii palju, et pooltel on varasem kogemus kuni 3.-2. liigani välja, pooled puujalad nagu ikka, eeldatavasti võistleme koha ees tabeli esimeses pooles. Üritame muidugi ka edasipääsu, aga väga lootma ei jää sellele. Oleme hästi organiseeritud võistkond, regulaarselt käib meid trennis 10 kandis (jõuluajal olid lood küll nats kehvemad), uuest aastast liituvad veel mõned mängijad.

Rohkem infot: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5330-***Jalgpall-Tallinnas***
ja
http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

Võtke julgelt ühendust!

Edit: unustasin enne lisada, et meie trennimakse on uuest aastast €25 kuus (~391 EEK)

elx
29.12.10, 16:56
Tallinna võistkond FC Pokkeriprod (IV Liiga põhjaga liitumine 90% kindel)otsib väravavahti.

FC Pokkeriprod on koostatud elukutseliste pokkerimängijate foorumi www.pokkeriprod.com liikmetest ja nende sõpradest, teeme trenni kaks korda nädalas Wismari sisehallis (kesklinnas) (teisip. 20.45. ja pühap. 19.00.). Plaanis on hakata mängima 4. liiga põhja, liitumine on 90% kindel. Taseme kohta ütleks nii palju, et pooltel on varasem kogemus kuni 3.-2. liigani välja, pooled puujalad nagu ikka, eeldatavasti võistleme koha ees tabeli esimeses pooles. Üritame muidugi ka edasipääsu, aga väga lootma ei jää sellele. Oleme hästi organiseeritud võistkond, regulaarselt käib meid trennis 10 kandis (jõuluajal olid lood küll nats kehvemad), uuest aastast liituvad veel mõned mängijad.

Rohkem infot: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5330-***Jalgpall-Tallinnas***
ja
http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

Võtke julgelt ühendust!

Edit: unustasin enne lisada, et meie trennimakse on uuest aastast €25 kuus (~391 EEK)
Hoiatan lihtsalt ette, et kui mingeid x-teid pidi Põhja piirkonda ei satu, siis uue meeskonnana jääte te pigem sealt 90% tõenäosusega välja - Itta või Läände.

muruntau
29.12.10, 17:32
Hoiatan lihtsalt ette, et kui mingeid x-teid pidi Põhja piirkonda ei satu, siis uue meeskonnana jääte te pigem sealt 90% tõenäosusega välja - Itta või Läände.

Ma eeldan, et pead silmas seda, et lõppeval aastal mängis IV põhjas 12 satsi. Sama oli ka idas, läänes oli 10. Et kui ära võistkondi ei kuku, siis ei ole ruumi osaleda. Ma ise kartsin enne ka juba seda. Samas olen lugenud veidi jalkaliidu pabereid, ja ühes neist oli kirjas, et kõige madalamas liigas mängivate võistkondade arv ei ole fikseeritud. Kindlasti saab osaleda vähem võistkondi, kui 12, aga äkki on võimalus, et ka rohkem saab? Sest mis saaks sel juhul, kui järgmine aasta tahab põhi/lääs/ida piirkonna peale juurde tulla rohkem kui kaks satsi, kas hilisem soovija jääb välja? Tallinna võistkonda lõunasse ometi ei aeta ju.

Igatahes jah, see 90% liitumine IV põhjaga on sinu arvamuse valgusel nüüd kergelt optimistlik hinnang. Küll aga kavatsen esimesel võimalusel jalkaliiduga selles küsimuses ühendust võtta ja meie registreerumise protsessi käima panna. Tänud sellele poindile tähelepanu juhtimise eest! Infot lisan meie lehtedele peale teada saamist.

PraS
29.12.10, 18:09
Teie põhja saamine oleneb oluliselt ka sellest,et mitu Ida või Lääne satsi eelmisest hooajast avalduse teevad, et saada Põhja. Muidugi ei tasu unustada ka EJL uut võistkonda TLÜ-FCF. Usun et neid ennistatakse raudselt põhja.

Ja kui juhtub,et kõik ei mahu IVsse ära siis on võimalik ju ka täiesti V liiga moodustada uute meeskondadega.

muruntau
29.12.10, 18:34
Njah, eks näib kuhu saame. Eriti palju välismänge Tallinnast väljas meil osadele liikmetele peale ei läheks, aga ma usun, et mingi lahenduse leiame ikka.

odralauk
29.12.10, 19:41
Teie põhja saamine oleneb oluliselt ka sellest,et mitu Ida või Lääne satsi eelmisest hooajast avalduse teevad, et saada Põhja. Muidugi ei tasu unustada ka EJL uut võistkonda TLÜ-FCF. Usun et neid ennistatakse raudselt põhja.

Ja kui juhtub,et kõik ei mahu IVsse ära siis on võimalik ju ka täiesti V liiga moodustada uute meeskondadega.

Mis meeskond see TLÜ-FCF veel on? milles ülikooli ja flora koostöö seisneb?

elx
29.12.10, 19:50
Samas Eesti Koondis kupatati Läände, seega pole ka sel TLÜ-l midagi nii kindlat, muidugi huvitav oleks teada, mis punt see on?

ertz
29.12.10, 20:41
siin on küsimus selles, et IV põhjas ju loobujaid ei ole? seega miks peaks selle liiga koosseis muutuma? kui mujal tsoonides on vähem tiime, siis juurde sinna ka ei panda .. järelikult ärge muretsega uued tulijad ;) lääne tsoon on teie päralt, kuna seal mängis eelmine hooaeg ainult 10 meeskonda.. lihtne ja loogiline. 12 teami igas tsoonis tagab ju ka üsna optimaalse mängude arvu.

edit.. mäletan et ka visadus ja suema tulid eelmine talv oma põhjatsooni jutuga, läks aga teisiti, nagu ka ette oli näha :)

PraS
30.12.10, 02:36
Samas Eesti Koondis kupatati Läände, seega pole ka sel TLÜ-l midagi nii kindlat, muidugi huvitav oleks teada, mis punt see on?

http://www.fcftlu.com/Klubi/liikmed

Minlibajev peaks ka seal mängima. Klasen vist keskendub kõrgemale mängimisele.

KeRRRt
30.12.10, 03:58
robert hansson mu endine klassivend, skilled tüüp :D hoidke alt raisk

rand
30.12.10, 10:56
siin on küsimus selles, et IV põhjas ju loobujaid ei ole? seega miks peaks selle liiga koosseis muutuma? kui mujal tsoonides on vähem tiime, siis juurde sinna ka ei panda .. järelikult ärge muretsega uued tulijad ;) lääne tsoon on teie päralt, kuna seal mängis eelmine hooaeg ainult 10 meeskonda.. lihtne ja loogiline. 12 teami igas tsoonis tagab ju ka üsna optimaalse mängude arvu.

edit.. mäletan et ka visadus ja suema tulid eelmine talv oma põhjatsooni jutuga, läks aga teisiti, nagu ka ette oli näha :)

oot-oot...ertz...:) sa teed nüüd natuke liiga meile.

Me tulime pigem jutuga, et AVALDUS sai tehtud põhja piirkonda. Täiesti eraldi avaldus, mida EJL dokumentatsioonis ei olnud, aga sellele vaadati sellegipoolest läbi sõrmede. Teadsime kogu aeg variandist, kus muu tsoon on tõenäoline. Kusjuures see tsoonide tekitamine on ikka üks murelaps küll, aga tahaksin siinkohal erinevatele tiimidele lisada, et liigaga ühinemine ei ole lihtsalt lõbu, vaid eeldab siiski minimaalset ettevõtlikkust oma klubiasjade suhtes. Siinkohal mõtlen just mängijate pidevat motiveerimist kui kolm nädalavahetust järjest peaks sõitma hiiumaale, saaremaale, Lihulasse. Samas kui ei huvita nii väga...siis saab suvel seitsme mängijaga ikkagi kohale minna lootes suurt pakki mitte saada. Naljakas on lihtsalt lugeda, et ohh....teeme pundi, mängime IV liigat, aga kurat...suvel ei tea...paljud ei viitsi eriti välissõite ette võtta. Leian, et Eesti Meistrivõistluseid olenemata tasemest võiks ikka võtta tõsisemalt. See on selge kulu nii klubile kui mängijatele.

Vaatasin, et minu jutt ei haaku teemaga, aga las jääb....vastasin pigem arutelule.

ertz
30.12.10, 12:17
oot-oot...ertz...:) sa teed nüüd natuke liiga meile.

ei see polnud halvaga mõeldud, pigem nii et teiegi puhul oli nagu alguses juttu põhjatsoonist, aga läks lõpuks ikka nagu alati uute tiimidega, ehk et põhja lihtsalt ei mahu :)

muidu täiesti nõus sinuga, et ei saa seda nii võtta, et teeme teami ja tahame kindlasti põhjatsooni saada, muidu ei tule mehed välismängudele ja muu blaablaa... krt kui ikka uus team siis peaks just olema motti sõita ja möllata :) palju neid sõite siis õigupoolest on? ida ja lääne tsoon on ju nagunii juba pooleldi ka Tallinna teame täis... ja noh meeskonnas võiks olla piisavalt mängijaid et ka kesksuvel välismängul on 11-12 meest vähemalt koos!

muide kui nüüd järgi mõelda, siis tore tegelikult et EJL ei hakanud paar hooaega tagasi Eesti Koondist põhjatsooni suruma... see annab lootust et äkki ikka on kõik uued tiimid võrdses seisus :)

Rein
30.12.10, 12:31
Kohe alguses rääkis Pohlak, et Eesti Koondis hakkab mängima sellises liigas kus on sõitmist palju.
Sellega pidid nad jalgpalli populariseerima.

Edit: Samas ei imesta kui TLÜ-FCF ikkagi põhja susserdakse.

marcello
30.12.10, 13:30
Samas Eesti Koondis kupatati Läände

See oli ju teada, et kahte aastat nad ühes tsoonis ei mängi. Põhjas on igav ja pole midagi populariseerida (ühe isiku väide miks nad kahte aastat ühes tsoonis ei ole) ja lõuna tsoon läheks isegi liidule kalliks maksma. Nii nad pendeldavadki lääs-ida-lääs kursil

muruntau
30.12.10, 14:50
Tean väga hästi, et on vaja organiseerimist ja meeskonna motiveerimist, pole seda vaja üle korrata ;). Mütsiga lööma me kindlasti ei tule.

Mõnes kohas ei aita motiveerimine: osadel lihtsalt pole võimalik nädalavahetusel 5h või rohkem, ehk terve päeva panna jalkale, lihtsalt ajakava kiire ja prioriteedid teised; teiseks teemaks on, et osadele käib see majanduslikust seisukohast üle jõu. Sellistes kohtades ei aita mingisugune jutt meeskonnavaimust, vastutusest kaaslaste ees, funist ühisreisist.

Esimesse rühma kuuluvaid on meil siiski väike vähemus ja teisest probleemist peaksime sponsorite abiga üle saama. Meil on väga head suhted kõikide pokkeritubadega ja hooaja finantseerimisega tuleme kindlasti toime.

Samuti, seal kus motiveerimine ei aita, aitab planeerimine. Kavatsen hooaja jooksul mängijatel ~kuu aega ette nende nädalavahetuste ajagraafikuid kontrollida ja siis kui mõnel mängul on näha vähem tulijaid, siis rõhutan teistele spetsiaalselt üle nende vajalikkust sel konkreetsel mängul.

Muidugi organiseerime enne hooaja algust ka vajaliku meeskonnaliikmete arvu kokku. Ühesõnaga, liigas osaleme niikuinii ja väheste mängiajte pärast meil probleemi ei teki!

/sry 4 OT, kirjutasin, et vähendada võimalike liitujate kahtlusi meie võistkonna motiveerituses.

ertz
30.12.10, 18:35
minu arvates lähevad kõik eelnevad postitused väga hästi siia teemasse, seda enam et praegu see foorum nagunii suhteliselt vaikne :) hea kui ka mingi keskustelu vahlduseks tekib.

rand
03.01.11, 20:52
minu arvates lähevad kõik eelnevad postitused väga hästi siia teemasse, seda enam et praegu see foorum nagunii suhteliselt vaikne :) hea kui ka mingi keskustelu vahlduseks tekib.

ok Ertz....Visadus otsib poolkaitsjat.

Kogemus võiks olla vähemalt Igiliikuris mänginud ja eesnimi võiks olla Eero :D

leidub?

ertz
03.01.11, 23:35
krt ei sellest pussust enam poolikusse asja ole ja minu teada on tal igiliikuriga siduv leping...:)

PETSINHO
04.01.11, 16:37
Nõmme Kalju III vaatab ka ringi ja võtaks algavaks hooajaks ära 2-3 mängumeest. Eelduseks see, et madalama liiga mõttes üle keskmise mängumees oled.

Kiiremaid vendasid ootaks juba sel neljapäeval (06.01) Männiku sisehalli, et kerge trenn teha ja näod üle vaadata.

Kontakt: peeter@jkkalju.ee

.

kristo05
06.01.11, 17:01
Nõmme Kalju III vaatab ka ringi ja võtaks algavaks hooajaks ära 2-3 mängumeest. Eelduseks see, et madalama liiga mõttes üle keskmise mängumees oled.

Kiiremaid vendasid ootaks juba sel neljapäeval (06.01) Männiku sisehalli, et kerge trenn teha ja näod üle vaadata.

Kontakt: peeter@jkkalju.ee

.

Mis kell see toimub?

ficagio
06.01.11, 20:29
Panen ennast ka siis turule kupeldamiseks :D http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/players.php?year=2009&team=152&player=19939&b=III.W , et kui mõnel võistkonnal on seesugust mängijat vaja, siis andke aga teada, olen hetkel huvitatud igasugustest pakkumistest. Eelisseisus muidugi Tallinna klubid.

-Antz-
07.01.11, 18:01
FC Hell Hunt valmistub hooajaks N kl. 20:30 Männiku hallis ja P kl. 19:30 Sparta spordiklubis liigutades. Treeneriks on Theimo Tülp ja seltskond asjalik.
Kes soovib, see proovib! ;)

Kontakti võib võtta siitkaudu või helistada telefonil 5141418.

-dzR-
07.01.11, 18:58
FC Hell Hunt valmistub hooajaks N kl. 20:30 Männiku hallis ja P kl. 19:30 Sparta spordiklubis liigutades. Treeneriks on Theimo Tülp ja seltskond asjalik.
Kes soovib, see proovib! ;)

Kontakti võib võtta siitkaudu või helistada telefonil 5141418.

Küsimus pühapäeva kohta. Kas te käite seal Spartas saalijalgpalli mängimas ?

Elari#3
08.01.11, 18:40
Mis meeskond see TLÜ-FCF veel on? milles ülikooli ja flora koostöö seisneb?
FCF TLÜ on Tallinna Ülikooli jalgpallimeeskond, mille Roman Minlibajev ja Martin Klasen koostöös kooli ja FC Floraga tegid, et tekitada koolile korralik tiim, kus saavad need üliõpilased ennast proovile panna, kes kuskil kõrgemal tasemel ei mängi. Alguses oli ligi 40-50 poissi, kes trennides käisid, nende seast valiti välja 25, kellega tõsisemalt tööd hakatakse tegema, et liigas hästi kooli esindada.

-Antz-
10.01.11, 01:03
Küsimus pühapäeva kohta. Kas te käite seal Spartas saalijalgpalli mängimas ?

Sedasama jah.

Bobik
11.01.11, 21:28
Neljandas liigas mängiv Pirita JK Reliivika otsib väravavahti.

Reliikvial toimuvad kvaliteetsed treeningud litsentseeritud treeneri käe all ja koosseisu kuuluvad intelligentsed ja toredad mängijad. Nagu ekspressis kunagi üks mängija kirjutas, on meil koosseisus politseinikud, maalikunstnik, tuuker, ajakirjanik, kitarrist, relvur, politoloog, suhtekorraldaja, jurist, ehitajad jt.

Seega, kui oled huvitatud heast seltskonnast, mõnusast sportlikust tegevusest ja oled valmis oma panust andma, tule kindlasti trenni ja saa meiega tuttavaks.

Kontakt:
Einar
5189176

Ramm
12.01.11, 15:08
Kus trennid toimuvad?

Rein
12.01.11, 15:51

Reliikvial toimuvad kvaliteetsed treeningud litsentseeritud treeneri käe all ja koosseisu kuuluvad intelligentsed ja toredad mängijad.

Ära luiska, neljandas liigas pole ühtegi intelligentset meeskonda. Pole ka teie sats erand. Meenub kohe üks teie kaitsja. Talle meeldib vastasmängijate munandeid katsuda ja üldse füüsilist kontakti otsida. Juhul kui aga juhtub keegi teine tema vastu samu trikke kasutama, siis seda põrsakisa ei jõua ära kuulata.

Ühesõnaga, tavaline 4 liiga sats olete.

dareth
12.01.11, 15:57
Ära luiska, neljandas liigas pole ühtegi intelligentset meeskonda. Pole ka teie sats erand. Meenub kohe üks teie kaitsja. Talle meeldib vastasmängijate munandeid katsuda ja üldse füüsilist kontakti otsida. Juhul kui aga juhtub keegi teine tema vastu samu trikke kasutama, siis seda põrsakisa ei jõua ära kuulata.

Ühesõnaga, tavaline 4 liiga sats olete.

Ta ei öelnudki, et meeskond intelligentne on. Mõned mängijad on. Seda loomulikult ei maininud, kas nad käivad kohal ka või mitte. :)

Rein
12.01.11, 17:22
Ta ei öelnudki, et meeskond intelligentne on. Mõned mängijad on. Seda loomulikult ei maininud, kas nad käivad kohal ka või mitte. :)

Oh mind lolli, lugesin jah natuke valesti.
Huvitav millised ametivennad need intelligentsed on?

Leaf
13.01.11, 01:24
Intelligentne tuuker kõlab näiteks päris huvitavalt.

ertz
13.01.11, 09:51
on meil koosseisus relvur

valgusta parem kes või mis see veel on? :)

Bobik
13.01.11, 13:49
valgusta parem kes või mis see veel on? :)

http://public.keelevara.ee/login/?d=qs2006&q=relvur&sne.x=0&sne.y=0

relvur <9: -i> relvade hooldaja ja korrastaja (sõjaväes, laskespordis)

Raivo19
14.01.11, 04:55
see, kes munandeid kompab, selles ma tunnen kõva vutimehe kohe ära..."vabal ajal" ilmselt politseinik või suhtekorraldaja

-dzR-
24.01.11, 20:27
Kas on võimalik mingi võistkonnaga tlnas trennis käia ?
Soovitavalt III-IV liiga võistkond.

muruntau
24.01.11, 23:21
FC Pokkeriprod (Tallinnast, trennid wismari hallis) ootab jätkuvalt uusi mängijaid trenni. IV liigaga tegu. Rohkem infot siin, põhiinff 1. postis: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5330
Vähem, aga kompaktsemalt ja paremas vormis siit: http://www.facebook.com/FCPokkeriprod

-dzR-
25.01.11, 01:22
Ma tahaks proovida teie juures mängida. Ma ei tea, kas ma homme jõuan teile trenni(tööl olen), aga nagu ma aru saan on teil pühapäeval(30.01) sõpruskohtumine ?

muruntau
25.01.11, 02:15
Jep, pühapäeval on sõpruskohtumine. kellaaeg 100% kindel pole, aga saab kindlaks homse jooksul. Kui sa homme ei jõua, ürita pühapäeval tulla, võta must (või musta meenutav) särk kah, meil veel oma vormiriietust ei ole.

Bobik
27.01.11, 14:15

Reliikvial toimuvad kvaliteetsed treeningud litsentseeritud treeneri käe all ja koosseisu kuuluvad intelligentsed ja toredad mängijad. Nagu ekspressis kunagi üks mängija kirjutas, on meil koosseisus politseinikud, maalikunstnik, tuuker, ajakirjanik, kitarrist, relvur, politoloog, suhtekorraldaja, jurist, ehitajad jt.

Seega, kui oled huvitatud heast seltskonnast, mõnusast sportlikust tegevusest ja oled valmis oma panust andma, tule kindlasti trenni ja saa meiega tuttavaks.

Kontakt:
Einar
5189176

Jätkuvalt on pakkumine jõus. Trenni teeme sisehallis ja hea treeneri käpa all. Tulge ja pange end proovile!

rand
27.01.11, 15:42
Tohib küsida, kus sisehallis Pirita trenni teeb?

Bobik
27.01.11, 23:52
Tohib küsida, kus sisehallis Pirita trenni teeb?

Tohib ikka küsida. Männikul treenime. Väga head võimalused eeskujulikuks hooajaettevalmistuseks.

MNa
29.01.11, 01:48
Tere.

Kas kusagil Tartus saaks ka mingi seltskonnaga nö tugitoolijalgpalli mängida? St üheski liigas varem mänginud pole, mitte kunagi pole ka trennis käinud. Võhma on vähe, aga tahtmist palju:D Varem olen mänginud niisama sõpruskonnaga.

Seega, ehk on mõni seltskond, kes tunneb, et lisamängijat oleks vaja:)

Ertai
29.01.11, 03:27
Otsi mõni rahvaliiga seltskond sel juhul!
Edu!

piimamees
31.01.11, 20:23
Leidub ehk Pärnus mõni sats, kes sooviks uusi mängijaid?

hannes10
31.01.11, 23:52
Leidub ehk Pärnus mõni sats, kes sooviks uusi mängijaid?

Mis mehega tegu on:)?

piimamees
01.02.11, 11:51
Mis mehega tegu on:)?

Mitte just kõige paremaga...:) Joosta jõuab;)

hannes10
01.02.11, 23:12
Mitte just kõige paremaga...:) Joosta jõuab;)

Oled mõnda liigat ka mänginud?

ertz
02.02.11, 11:29
mõni asjalik mängumees mahuks uueks hooajaks veel ka igiliikuri satsi ;)

piimamees
02.02.11, 22:01
Oled mõnda liigat ka mänginud?

Liigat mitte, tuniire küll mõned.

BlueOne
03.02.11, 15:39
Tundub, et Rakveres pole vist mingit võimalust 16 aastasele? Mängin kaitset ja keskel

urmar
03.02.11, 15:58
Tundub, et Rakveres pole vist mingit võimalust 16 aastasele? Mängin kaitset ja keskel

Proovi end pakkuda III liiga võistkonna trennidesse. Platsile on seal muidugi keeruline pääseda, aga trenni ehk ikka saab.

Rein
03.02.11, 16:28
Soccernet otsib ka tulevaks hooajaks täiendusi. Hetkel korra nädalas trenn Spartas. Märtsis kolime Kalevi staadionile tagasi.
Ludridel ja laiskvorstidel, kes trennis ei viitsi käia pole mõtet tülitada.

PM saata Estonile või mulle.

06.02.11, 00:26
Otsin trenni/klubi Tallinnas. Vanust on 16. Eelmisel aastal osalesin paari neljanda liiga klubi trennides, nooremana sai ka natuke mängitud aga toona jäi asi pooleli. Tahaks kuskil jalgpalliga edasi tegeleda, seega äkki mõnes neljanda liiga klubis on ruumi? Ise ei oska enda taset öelda, aga tahtmist mängida on. :)

ertz
08.02.11, 13:00
mõni asjalik mängumees mahuks uueks hooajaks veel ka igiliikuri satsi ;)

endiselt pakkumine kehtib. kontaktid leiab kodukalt....:)

Bobik
08.02.11, 14:20
Ehk on aeg küps Soccernetil avada eraldi alalehekülg pealehel "mängijate turg" vms, kus klubid ja mängijad saaks sõltumata foorumist omavahel kaupa teha. Selline tegevus oleks madalamate liigade klubidele väga hea võimalus ja mängijatele mugav viis otsida kodukandi meeskondi, kellega liituda. Foorumi formaadis kipuvad veidigi vanemad teated teiste alla mattuma ja nii võib mõni kuulutus tähelepanuta jääda.

Mida arvate?

ertz
08.02.11, 14:34
Ehk on aeg küps Soccernetil avada eraldi alalehekülg pealehel "mängijate turg" vms, kus klubid ja mängijad saaks sõltumata foorumist omavahel kaupa teha. Selline tegevus oleks madalamate liigade klubidele väga hea võimalus ja mängijatele mugav viis otsida kodukandi meeskondi, kellega liituda. Foorumi formaadis kipuvad veidigi vanemad teated teiste alla mattuma ja nii võib mõni kuulutus tähelepanuta jääda.

Mida arvate?

hehehe :)
mõtled tõsiselt?
siis on varsti selline olukord, kus mingi vend läheb oma trenni ja pealik ütleb talle, sorry Ants, sinul on trenn nüüd hoopiski linna teises otsas. saime sinu eest kaks nooremat mängijat vastu :) näiteks.

Bobik
08.02.11, 16:23
Selgitasin vist segaselt.

Turg tähendaks seda, et klubita mängija saaks leida endale mängukoha ja klubi saaks kuulutada, milliseid mängijaid ja kus tarvis on. Ehk siis sama põhimõte nagu foorumis, kuid oluliselt mugavam.

muruntau
08.02.11, 16:43
+1 mängijaturu ideele. See lihtsustaks oluliselt mängijate otsimist. Siin teemas ei jää mängijate pakkumised ja vabad kohad võistkonnas muu jutu seest nii hästi silma. Eriti ei usu, et see võistkondades suuremat mängijate voolavust põhjustaks. Kasu, mis paremast komplekteerimisvõimalusest tuleb korvab voolavuse kindlasti. Info kerge kättesaadavus ja selgus ftw!

BlueOne
18.02.11, 23:50
oleks kontakte vaja

muruntau
22.02.11, 00:56
FC Pokkeriprod otsib jätkuvalt mängijaid, kõikidele positsioonidele. Selliseid, kes ikka trennis ja mängudel ka käivad. Nagu soccerneti kutid ütlesid, ludridel ja laiskvorstidel mitte tülitada!

IV liiga uustulnukaga siis tegu, piirkond veel selgunud ei ole, aga Tallinna võistkond oleme ja treenime Wismari hallis pühapäeviti 19.00. ja teisipäeviti 20.45., märtsist lisandub ka välitrenn neljapäeviti.

Rein
23.02.11, 18:35
Kalju III ootab uusi mängijaid
Nõmme Kalju amatöörmeeskond alustab uueks hooajaks treeningutega ja ootab huvilisi liituma. Treeningutele oodatud kõik, kellel jalgpalli ABC selge ja soov osaleda meistrivõistlustel

Lisaks Eesti Meistriliigas mängivale Kalju esindusvõistkonnale, duubelrivistusele ja ranna -ning futsali võistkondale on sel aastal jätkuvalt võistlustules ka Nõmme Kalju kolmas meeskond. Osaletakse meistrivõistluste IV liiga põhjatsoonis.

Kus te seda võtate? Liigade kooseisud pole veel ju paigas.

ertz
23.02.11, 20:39
miks neid peaks liigutatama?

kala2
23.02.11, 21:02
Rein kle,maga kaineks:D lõunatsoonis kohtume teiega:D

owner85
02.03.11, 12:05
Kas tartus leidub 4janda liiga satsi kes lisa mängumeest vajaks?
Uueks hooajaks sooviks uut klubi leida,eelmine aasta mängisin Fc Järva jaani all kolmandat liigat,aga kuna sõber läks luunja alla siis üksi jaanis käia oleks kole kulukas!
Kogemused:noorena sai kõvasti mängitud,siis tuli pikk paus ja nüüd olen uuesti pea 2 a trenni teinud,talvel olen nüüd futsali mänginud!
Positsioon:Parem kaitse/äärepoolik
vanus:25
90% mängudest ja trennidest aasta vältel saan kindlasti osa võtta
4jas liiga oleks väga super,saab hakkama ka kolmandas!

Rein
02.03.11, 12:16
Rein kle,maga kaineks:D lõunatsoonis kohtume teiega:D

Kajust küll pole meile vastast.
Kari koomikuid.

muruntau
02.03.11, 13:16
FC Pokkeriprod otsib jätkuvalt mängijaid, kõikidele positsioonidele. Selliseid, kes ikka trennis ja mängudel ka käivad. Nagu soccerneti kutid ütlesid, ludridel ja laiskvorstidel mitte tülitada!

IV liiga Ida uustulnukaga tegu, oleme Tallinna võistkond ja treenime Wismari hallis pühapäeviti 19.00. ja teisipäeviti 20.45., nüüd ka Wismari kunstil neljapäeviti 20.00. Liitu meiega!

Bump!

kala2
02.03.11, 14:24
Kajust küll pole meile vastast.
Kari koomikuid.

Vähmalt on lõbus kui on koomikud,teid vaadates tuleb lihtsalt masendus peale arvestades et sa nüüd tagasi

-madis-
03.03.11, 13:18
Sõnum mängijaile, kes veel mängijateturul ripakil.

JK Jalgpallihaigla näeks hea meelega oma ridades veel paari mängumeest, kes algaval hooajal sooviks meeskonna ridades IV liigas mütata. Lisaks ei teeks paha, kui mõni potentsiaalne väravavaht asjast huvituks.

Huvilised võiks endast märku anda näiteks meiliaadressil jkjalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee või siis privaatsõnumiga foorumi vahendusel.

kangura
07.03.11, 11:34
Tartus otsivad klubi üks vasakkaitsja/vasak äär ja üks väravavaht. Vanus 20 mõlemal.

asko23
08.03.11, 15:21
klubi olemas

joonas14
08.03.11, 16:03
nooo tule ja pane ennast proovile kuusalu jk radas;)!

PETSINHO
08.03.11, 16:19
Tere,

Kas mõni meeskond ei otsi enda meeskonda kiiret ründajat või keskpoolikut ? Isiklikud rekordid 60m 6,94 , 100m 10,94 tuul -1,7 ning 200m rekord 21,53 . Kõik on elektrooniliselt võetud ajad võistlustel. Eelmine suvi sai pidevalt mängitud ja pallikäsitlemine on samuti ok.

Jään huviga ootama.

Nõmme Kalju III-e mahub paar mängumeest veel. Kirjuta mulle: peeter@jkkalju.ee

Myrgel
09.03.11, 18:50

Mida arvate?

Ma laiendaks seda teemat veelgi: võiks olla üks universaalne koht kust leida kohti nii liigameeskondadesse kui ka niisama satsidesse. Eestis pole väga jalkatrenne täisealistele. Kui soovid jalkat mängida siis ainus võimalus on ise 10-15 meest kokku ajada, saal/väljak leida ja püüda asja elus hoida. Olen seda ühe korra teinud ja rohkem ei taha. Algul on kõik kahe käega poolt, aga peale trenni-paari hakkavad tulema vabandused stiilis "tuleks suure heameelega, aga vaja kodus riiulit parandada".

Seega oleks tore kui oleks koht mis ühendab satsid kellel trennikaaslastest puudu, inimestega kes jällegi sooviksid jalkat mängida. Seda vaatamata tasemest. Otsin praegu isegi kohta kus mõni kord nädalas veidi pekke hävitada ja natukene palli veeretada. Lapsepõlves jalgpalli mänginud ei ole ja 100m jooksen ka keskmise eestlase tasemel. Hea kui oleks seltskond kelle eesmärgiks ei ole veri ninast väljas tulemuse saavutamine vaid lihtsalt vähe liigutada ja toredas seltskonnas aega veeta.

N.I.G.G.A
10.03.11, 16:45
Mõte väga hea ja klubidel oleks lihtsam leida mängijaid, kui peaks meeskonnas augud olema, või kohtadele konkurentsi pakkuda ! Teostust su ideele vaja !

antischulz
11.03.11, 02:23
Ma laiendaks seda teemat veelgi: võiks olla üks universaalne koht kust leida kohti nii liigameeskondadesse kui ka niisama satsidesse. Eestis pole väga jalkatrenne täisealistele. Kui soovid jalkat mängida siis ainus võimalus on ise 10-15 meest kokku ajada, saal/väljak leida ja püüda asja elus hoida. Olen seda ühe korra teinud ja rohkem ei taha. Algul on kõik kahe käega poolt, aga peale trenni-paari hakkavad tulema vabandused stiilis "tuleks suure heameelega, aga vaja kodus riiulit parandada".

Seega oleks tore kui oleks koht mis ühendab satsid kellel trennikaaslastest puudu, inimestega kes jällegi sooviksid jalkat mängida. Seda vaatamata tasemest. Otsin praegu isegi kohta kus mõni kord nädalas veidi pekke hävitada ja natukene palli veeretada. Lapsepõlves jalgpalli mänginud ei ole ja 100m jooksen ka keskmise eestlase tasemel. Hea kui oleks seltskond kelle eesmärgiks ei ole veri ninast väljas tulemuse saavutamine vaid lihtsalt vähe liigutada ja toredas seltskonnas aega veeta.

Oled oodatud FC Tiigrid/Loo jalgpalliklubi treeningutele!

Treeningud toimuvad:
Kolmapäev, Wismari kunstmuru väljakul kell 19:45
Neljapäeva, Tallinna Spordihall kell 19:30 (ÜLDFÜÜSILINE TREENING)
Pühapäeval, Wismari SPORDIHALL kell 16:30 või kokku lepitud sõpruskohtumine mingi klubiga

Võta ühendust mailil: antischulz@gmail.com

antischulz
11.03.11, 02:45
Otsime mängijaid, kes annavad trennis ja mängus endast 101% protsenti ning kes on ka jalgpallikooli selgeks saanud mõne noortetreeneri käe all.
Vanusel, ei ole tähtsust. Nagu ma alati öelnud olen, et oled täpselt nii vana nagu sa arvad, et oled.
TRENNID TOIMUVAD ÕHTUTI PEALE TÖÖD TALLINNA KESKLINNAS JA MÕNIKORD KA LOO STAADIONIL.

FC TIIGRID/JK LOO treeningud toimuvad täpsemalt :
Pühapäeval, Wismari SPORDIHALL kell 16:30 või kokku lepitud sõpruskohtumine mingi klubiga

Võta julgelt ühendust mailil: antischulz@gmail.com

Näeme siis palliplatsil!

Myrgel
12.03.11, 16:15
Otsime mängijaid, kes annavad trennis ja mängus endast 101% protsenti ning kes on ka jalgpallikooli selgeks saanud mõne noortetreeneri käe all.
Vanusel, ei ole tähtsust. Nagu ma alati öelnud olen, et oled täpselt nii vana nagu sa arvad, et oled.
TRENNID TOIMUVAD ÕHTUTI PEALE TÖÖD TALLINNA KESKLINNAS JA MÕNIKORD KA LOO STAADIONIL.

FC TIIGRID/JK LOO treeningud toimuvad täpsemalt :

Võta julgelt ühendust mailil: antischulz@gmail.com

Näeme siis palliplatsil!

Tänan pakkumise eest, aga kahjuks ei vasta esitatud kriteeriumitele. Ei oma jalgpallikooli tausta ega ole ühegi noortetreeneri käe või muu kehaosa alt läbi käinud. 101% andmine ei ole ka päris kindel.

Otsin lihtsalt kohta kus kaks korda nädalas pallida ja veidi oma oskusi parandada. Eriti oodatud on pakkumised kus tase oleks võimalikult madal. :keel4: Samuti oleks kena kui keegi ei karjuks su peale kui palli kolmandat korda aia taha saadad või suurest õhinast üle tüki aja saadud söödu peale omavärava lööd.

Pakkumised oodatud kas siia või meilile muhhahaa@gmail.com.

ertz
12.03.11, 17:38
Samuti oleks kena kui keegi ei karjuks su peale kui palli kolmandat korda aia taha saadad või suurest õhinast üle tüki aja saadud söödu peale omavärava lööd.

lõbus soov tegelikult, aga realistlikult võttes.. suhteliselt utoopiline soov :D

kala2
12.03.11, 18:54
kle rahvaliigaski saad sellise asja eest sõimata:D kui niipalju aiataha saad palle ja veel omaväravat tahad kahh lüüa:D

PraS
13.03.11, 00:16
kle rahvaliigaski saad sellise asja eest sõimata:D kui niipalju aiataha saad palle ja veel omaväravat tahad kahh lüüa:D

seda sa teed ju IV-s mängides ka :D

kala2
13.03.11, 01:56
seda sa teed ju IV-s mängides ka :D

Prasikene,proovi nüüd ükskord taisarv mehi kokku saada, et saaks mangu teha ja et ma sulle jalapeale saaks astuda;)

Myrgel
14.03.11, 11:06
Mõte oli selles, et on mehi ja terveid satse kus suhtutakse asja nii surmtõsiselt, nagu oleks tegemist Põhja-Korea rahvuskoondisega ja keegi hoiaks kodus vanaemal AK47 otsa ees ning kaotuse korral pühitakse terve suguvõsa maamunalt ja saadetakse mängija koonduslaagrisse. Iga vääratuse korral valitseb õhkond nagu oleks nüüd kõik vähemalt ühest nõbust ilma jäänud.. Mul õnnestus näiteks pool aastat slaavlastega saalis mängida ja nood olid vahel valmis isegi trennis, kus väravaid ei loetud, üksteisele kätega kallale minema. Selliseid kooslusi heameelega väldiks.

Ootan endiselt pakkumisi. Jalgpallikooli kogemust pole, aga kusagil 3 aastat olen vahelduva eduga palli veeretanud. Kõige mugavamalt tunnen end taga vasakul, või ka paremal.

PETSINHO
14.03.11, 13:03
Prasikene,proovi nüüd ükskord taisarv mehi kokku saada, et saaks mangu teha ja et ma sulle jalapeale saaks astuda;)

Ära nüüd PraS-ile sellist juttu küll aja, muidu näed seda hooajaeelset kontrollkohtumist Suemaga sama palju, kui oma kõrvu :D

almar
14.03.11, 22:26
njh, see oleks küll hea kui saaks paar okrda nädalas kuskilgi palli veeretada ja ei ole mingisugust kamandamist, lihtsalt tullakse kokku ja üritatakse miskit, et ei oleks nii, et teatud kellaajal pead tingimata kohal olema, sest mina enda päevi ei kujuta ette, teinekord läheb tööl kella 22ni välja ja selline sats võiks küll olla kuskil, et kui saad siis saad. käiks ja jookseks ka hea meelega kaitses vähekene ringi. Päevad lahevad pikemaks ja võib ka törts hiljem palli veeretada.

ertz
15.03.11, 09:20
njh, see oleks küll hea kui saaks paar okrda nädalas kuskilgi palli veeretada ja ei ole mingisugust kamandamist, lihtsalt tullakse kokku ja üritatakse miskit, et ei oleks nii, et teatud kellaajal pead tingimata kohal olema, sest mina enda päevi ei kujuta ette, teinekord läheb tööl kella 22ni välja ja selline sats võiks küll olla kuskil, et kui saad siis saad. käiks ja jookseks ka hea meelega kaitses vähekene ringi. Päevad lahevad pikemaks ja võib ka törts hiljem palli veeretada.

ee... mis Rahvaliigast järgmine level on? Hoov?

Myrgel
19.03.11, 12:48
Ma näen siin võimalusi klubidele lisaraha teenida. Täiskasvanutel on võimalik õppida ujuma, käia aeroobikas, omandada idamaiseid võitluskunste, kuid maailma populaarsemas spordiala endale nullist selgeks teha ei ole võimalik. Häda on ilmselt selles, et kogu jalgpallisüsteem on tulemustele üles ehitatud. Trennid on ainult kuni 18 aastastele, et leida klubidele uusi mängijaid, kellega jälle omakorda erinevates liigades ilma teha. Selle kõrval eksisteerib täiesti teine sihtgrupp, kellel oleks vaja lihtsalt paar korda nädalas sporti teha. Erinevalt monotoonsest ujumisest ja jõusaalist on jalgpall ühele keskmisele eesti mehele ideaalne sportimisvõimalus. Lisaks keha treenimisele on selles mängus ka hasart. Kui hantlite tõstmisest võib kiirelt tüdineda siis mänguilu on see mis hoiab pallimängu küljes kinni.

almar
19.03.11, 14:26
Ertz, ma ei saa sinu iroonilistest küsimustest aru, äkki seletad lahti?

författare
19.03.11, 19:59
Loll küsimus, kuidas sellel FC Nõmmel läks ?

ertz
19.03.11, 20:51
Ertz, ma ei saa sinu iroonilistest küsimustest aru, äkki seletad lahti?

no kurat... mõte oli selles, et kui sa tahad suvalisel ajal jalgpalli mängida, täpselt siis kui sulle sobib, mitte kui mingil satsil trenn toimub vms, siis oleks sulle ilmselt sobilik mingi hoovis mängiv bande, kellega siis pimedas liituda, kui töö lõpetad. mitte midagi halvaga, aga suht tobe tekst oli sul. jätab mulje, nagu sul poleks üldse mingit enesedistsipliini.

Bobik
23.03.11, 23:49
Tere

Jätkuvalt on Pirita Reliikvial suur-suur mure väravavahiga. Meil käib trennides 20 meest ja teistele kohtadele on korralik konkurents, kuid väravavahi positsioon on jätkuvalt vaba.

Kel võimalus trennides käia ja soovib hea treeneri käe all areneda, harrastusjalgpalli mängida ja lihtsalt hästi aega veeta, siis andke endast kindlasti märku.

Kontakt:
Einar
5189176

roque jr
22.04.11, 13:55
Kedagi, kes rannajalkast huvitatud, leiab siit?Ootan nö. CV-d:D

krist
24.04.11, 18:38
Küsimus...

Kas leidub (rahvaliiga/ IV) meeskonda, kes otsib enda ridadesse mängijat (Ründaja-parem äär- keskväli)?

Kunagi sai TVMK's ja Levadia's trennis käidud (enne kui arst tõsise jalgpalli mängimise välistas). Peale seda küll jalgpalliga jätkanud kuid vähem tõsisemalt ning pigem enda lõbuks.

sanders
16.05.11, 23:49
ercos, kas sa oled endale juba mingi pundi leidnud? Mul ka selline probleem, et seoses hiljutise Tallinnasse kolimisega ei saa enam vana pundiga koos harjutada ja otsiks linnas mingit mõistlikku ja sõbralikku seltskonda, kellega koos paar korda nädalas palli taguda...liiga taset ma päris välja ei vea ja ei viitsikski asja nii tõsiselt ajada...kui kellelgi on mingi seltskond, kes vajab lisa mängijat, siis andke julgelt teada!

RLeosk
17.05.11, 11:52
JK Visadus otsib oma meeskonda kaitsjat, poolkaitsjat või ründajat...väga hea oleks vasaku jalaga mängija. Võib ka kõik kolm korraga proovima tulla.
Tähtis on liigakogemus ja parimal juhul võiks olla ka esi-või meistriliigakogemus.

Treeningud toimuvad murul ja treeningprogramm on korralik. Suvel üritame ka välismaad külastada. Loomulikult ei pääse klubitasust.

Lisaks...juhul kui keegi teab ka mõnd imearsti, kes suudab meie mängijatel laiskuse välja ravida, siis palume võimalikke konsultatsiooni aegu.

Aeg-ajalt korraldame ka ühisüritusi.

Ühendust saab raimo@jkvisadus.ee või tel. 56 667 442

Taux007
05.06.11, 15:27
Hola,

Kas mõni IV liiga põhja meeskond otsib trennikaaslast?

Põhimõtteliselt mängiksin kõik postisioonid kuidagi moodi välja, kui saaks enne pisut trenni teha. Meelsamini tagumise ründajana, vähemmeelsasti kaitsjana. Varasemalt olen 2009. a. Hansaneti eest mõned mängud kõksinud.

PETSINHO
15.07.11, 13:50
Nõmme Kalju III otsib oma ridadesse väravavahti.
Asjaolude kehval kokkulangemisel on kaks väravavahti väljas (vabariiki teenimas ja käeluu murd). Seega vajame kedagi, kes pole käimasoleval hooajal registreeritud meistrivõistlustele. Pakkuda korralikud treeningud väravavahtide treeneriga ja võimalus sobivusel treenida ka koos Nõmme Kalju duubliga.
Jäta oma kontaktid e-mailile: manifest@hot.ee

Gimaletdinov
15.08.11, 11:09
Tere,
Otsin Tartu kandis natukene nõrgemat klubi, IV liigast midagi äkki, sest 12. klass on tulekul ja lihtsalt, et end vormi saada ja võistluskogemusi ning mingi jäädav klubi. Trennikogemused puuduvad suuremas osas, mingisugune 2-3 nädalat käisin kunagi Välgus, sealt kutsus Tammeka treener enda trenni, seal ma kahjuks ei viitsinud käia peale ühe ja esimese korra. Välguga sai Soomes võistlustel ka käidud, aga kõik see oli ammu. See aasta käisin nädalake ja veits peale SK10-s, meeldis, kuid jälle ei tea miks ära tulin. Jalgpallihuviline olen olnud terve elu ja mänginud ka tatist saati, kas siis üksi või koos sõpradega enamasti. Koolidevahelistel ka osalenud. Eelistan mängida eespool vasakul(keskel ja paremal pole ka hullu vist). Paremajalgne. Ajaa, rahvaliigas FC Annelinnas, kuid see läks suvel üsna failiks ära, kõigil muud huvid. Pmst dumbo pole, puudub lihtsalt võistluskogemus ja selline, tekitab närvi sisse. 92. sündinud

Martinho
15.08.11, 20:50
Tere,
Otsin Tartu kandis natukene nõrgemat klubi, IV liigast midagi äkki, sest 12. klass on tulekul ja lihtsalt, et end vormi saada ja võistluskogemusi ning mingi jäädav klubi. Trennikogemused puuduvad suuremas osas, mingisugune 2-3 nädalat käisin kunagi Välgus, sealt kutsus Tammeka treener enda trenni, seal ma kahjuks ei viitsinud käia peale ühe ja esimese korra. Välguga sai Soomes võistlustel ka käidud, aga kõik see oli ammu. See aasta käisin nädalake ja veits peale SK10-s, meeldis, kuid jälle ei tea miks ära tulin. Jalgpallihuviline olen olnud terve elu ja mänginud ka tatist saati, kas siis üksi või koos sõpradega enamasti. Koolidevahelistel ka osalenud. Eelistan mängida eespool vasakul(keskel ja paremal pole ka hullu vist). Paremajalgne. Ajaa, rahvaliigas FC Annelinnas, kuid see läks suvel üsna failiks ära, kõigil muud huvid. Pmst dumbo pole, puudub lihtsalt võistluskogemus ja selline, tekitab närvi sisse. 92. sündinud

Milleks sa mingit jäädavat klubi otsid? Peale sellist juttu ma küll ei panustaks selle peale, et sa kuskile klubisse ise pidama jääd. Aga muidu Tartus on IV liiga klubidest Quattromed ja Löök, äkki proovid nendes õnne. Kontakte ei oska peast öelda, a ehk netis kuskil ika on :) Edu

apoc
16.08.11, 12:57
Sooviks mängida mõnes madalama liiga meeskonnas - IV/Rahvaliiga.
Vanust 19
Endast: kunagi noores eas sai käidud Levadia noortemeeskonna trennis kuid peale seda pole ca 4-5a pmst mänginud.
Võimalus: käia trennis/mängudel neljap-pühap, seoses sellega, et E-K käin tööl ning on pikad tööpäevad

e-mail apocdasL@gmail.com

dareth
16.08.11, 14:27
Milleks sa mingit jäädavat klubi otsid? Peale sellist juttu ma küll ei panustaks selle peale, et sa kuskile klubisse ise pidama jääd.
+1

Või pigem mina küsiksin, milline meeskond tahaks sellise suhtumisega tegelase peale registreerimiskohta raisata.

Gimaletdinov
17.08.11, 09:47
+1

Või pigem mina küsiksin, milline meeskond tahaks sellise suhtumisega tegelase peale registreerimiskohta raisata.

See oli kuskil 4 aastat tagasi võinii, kui ma ~14-15 max olin. Välgust tulin ära, sest klubi lihtsalt polnud enam, treener käis joogise peaga trenni andmas ja varsti pärast seda enivei kadus klubi ära. Tammeka tundus tol hetkel liiga karm ja otsustasin muude huvide kasuks. SK10-s ei tundnud ühtegi inimest, seega natukene jamaks kiskus + kool surus peale, ei olnud aega käia.

dareth
17.08.11, 12:35
See oli kuskil 4 aastat tagasi võinii, kui ma ~14-15 max olin. Välgust tulin ära, sest klubi lihtsalt polnud enam, treener käis joogise peaga trenni andmas ja varsti pärast seda enivei kadus klubi ära. Tammeka tundus tol hetkel liiga karm ja otsustasin muude huvide kasuks. SK10-s ei tundnud ühtegi inimest, seega natukene jamaks kiskus + kool surus peale, ei olnud aega käia.

Aga siis ütle kohe, et "tase tundus karm", mitte "ei viitsinud üle ühe trenni käia". :)

Gimaletdinov
17.08.11, 14:34
No ega ei viitsigi ju käia, kui tase on liiga üle!?!?!?

dareth
18.08.11, 16:00
No ega ei viitsigi ju käia, kui tase on liiga üle!?!?!?

Jeerum küll. Osta endale aju.

Gimaletdinov
18.08.11, 17:00
Sinu võime järeldusi teha on banaalselt väike. Järgmine kord jäta sellised idiootsed kommentaarid omale.

edit: teoreetiliselt poleks sul üldse vaja siia selliseid postitusi teha.

Gert700
18.08.11, 17:02
Mida ta valesti ütles?

Gimaletdinov
18.08.11, 17:10

Sellise mõttetu postituse alusel juba peaks tema olema see, kes endale "aju peaks ostma". Nii mittemidagi andev ja ebavajalik postitus. Selliste mõttekäikude resultaat on teada, haters gonna hate. Aitab ka offtopicust?

first step
18.08.11, 18:54
Tundub,et sellest ei oleks abi.

Kivi77
19.08.11, 17:03
õudsad nääklejad olete ikka. kas normaalselt ei saa räägitud? väljendage annast arusaadavamalt, siis ei tule ka lolle lisaküsimusi.

kaks või
22.08.11, 19:18
Otsin ka siis endale Tallinnas IV liiga klubi või mingisugust seltskonda, et koos mängida. Olen 18, 93 sündinud. Jalgpalli trennis pole varem käinud, aga vabal ajal proovin igal võimalusel sõpradega mängima minna ja koguaeg on jube tahtmine mängida, seega tekkis soov otsida mindagi kindlamat, et saaks iga nädal koos mängida/treenida. Olen osalenud ka koolidevahelistel võistlustel. Oskused küll midagi märkimisväärset pole, aga eks iga trenn/mäng viib alati edasi.
Olen ma üldse õiges kohas oma otsingutega ?

Rein
22.08.11, 20:15
Pokkeriprode taseme vead välja küll, soovitan neid.

Tanel
23.08.11, 12:46
Peaks ka end kiiresti mõnda Tallinna tiimi sebima. IV liiga taseme peaks kindlasti välja mängima, III liiga ei tohiks ka üle mõistuse olla, kui veidi mängupraktikat tuleb.

Võin katta peaaegu kõiki positsioone kui välja jätta keskkaitsja (pole pikkust ega suurust) ja väravavaht.

Tugevusteks on kiirus, mõlemajalgsus, küllaltki korralik töövõime, oskus ründefaasis head positsioonid leida. Tehniline pagas peaks ka korralik olema kuigi enesekindlus on ehk viimasel ajal probleeme pakkunud nii, et mõnikord suudan lihtsa asja perse keerata ja löögid on ehk paremad olnud. Ründefaasis oleks äärel väga hea mängida, aga kui natuke vormi ja enesekindlust koguda, siis peaksin ka keskel mängujuhina hakkama saama. Tipuründajaks vast väga ei kõlba, vb teiseks ründajaks küll. Kaitsefaasis ei julge end nii agaralt hinnata - pakuks, et taklajana olen päris korralik (kollaseid väga ei tõmbaks), mängulugemine peaks korralik olema, aga toorest jõust võib puudust tulla.

Nõrkused on siis keskmisest väiksem kehaehitus, praegune enesekindluse puudumine, kehv esialgne vorm (suvel pole nii palju kui soovinuks mängimiseks aega jäänud) ja tihti unustan end maad vaatama selle asemel, et tiimikaaslasi otsida.

Meeldiks väga kõrgema tempoga tiim, kes pressib kõrgelt ja hoiab palli maas.

Rein
23.08.11, 16:01

Mine siis Ahtamari :D

-Loom-
24.08.11, 17:14
Otsin samuti klubi. Asukohaks Tartu ja selle lähiümbrus. Vanust 25a ja eelnevad kogemused madalamatest liigadest täitsa olemas. Kunagi mänginud noorteliigasid samuti. Viimased paar aastat pole tervise tõttu saanud tõsiselt jalgpalli mängida, kuid hetkel enam probleeme pole.
Otsiks siis alustuseks kas rahvaliiga või 4. liiga klubi.
Mail hattrick@hot.ee või siis siia privaatsõnumiga.

nneka
02.09.11, 13:35
Tere !

Otsin tiimi kus võiks teha trenni ja mängu, mingi IV liiga ma arvan või noh.
Nõus maksma ja kui kõik on tore ja vapsee liigas mängida.

sj_brower@hotmail.com

nneka
05.09.11, 15:03
Tere !

Otsin samuti klubi või siis niisama koht kus saab mängida, IV liiga ma pakun.
Olen nõus maksma.
e-mail: sjbrower@hotmail.com
Aitäh

Postiljon
08.09.11, 07:04
Otsin samuti klubi. Elan Tallinnas. Vanust 18a ning eelnev kogemus on ainult 2 rahvaliiga mängu ja koolidevahelised. Positsioon oleks väravavaht või kaitse. 187cm pikk, kehaehitus kõhnem, nagu Piiroja :D.
Plussid on mängu lugemine, tiimi mängijate otsimine leida vabasi auke kuhu pall sööta.
Miinusteks on väravavahina vähene suhtlemine ning lahtilöögid pole küllaltki tugevad(mängid palle rohkem maast.)
Meil mar6kaev@hotmail.com või siia siis privaatsõnumiga

difender
12.09.11, 13:19
Otsin samuti klubi. Asukohaks Tartu ja selle lähiümbrus. Vanust 25a ja eelnevad kogemused madalamatest liigadest täitsa olemas. Kunagi mänginud noorteliigasid samuti. Viimased paar aastat pole tervise tõttu saanud tõsiselt jalgpalli mängida, kuid hetkel enam probleeme pole.
Otsiks siis alustuseks kas rahvaliiga või 4. liiga klubi.
Mail hattrick@hot.ee või siis siia privaatsõnumiga.
JK TARTU LööK,proovi sinna saada:)

Postiljon
12.09.11, 20:57
Otsin klubi. Asukohaks Tallinn. Vanus 19a ja eelnev kogemus rahvaliigast. Jalgpalli trennides nooremas eas käidud 1-2 aastat.
Väravavahi positsioonil mängin.

PETSINHO
13.09.11, 14:04
Otsin klubi. Asukohaks Tallinn. Vanus 19a ja eelnev kogemus rahvaliigast. Jalgpalli trennides nooremas eas käidud 1-2 aastat.

Nõmme Kalju III trenni ootame sind kolmapäeval kell 20 või neljapäeval kell 19

budu
13.09.11, 14:20
Peaks ka end kiiresti mõnda Tallinna tiimi sebima. IV liiga taseme peaks kindlasti välja mängima, III liiga ei tohiks ka üle mõistuse olla, kui veidi mängupraktikat tuleb.

Võin katta peaaegu kõiki positsioone kui välja jätta keskkaitsja (pole pikkust ega suurust) ja väravavaht.

Tugevusteks on kiirus, mõlemajalgsus, küllaltki korralik töövõime, oskus ründefaasis head positsioonid leida. Tehniline pagas peaks ka korralik olema kuigi enesekindlus on ehk viimasel ajal probleeme pakkunud nii, et mõnikord suudan lihtsa asja perse keerata ja löögid on ehk paremad olnud. Ründefaasis oleks äärel väga hea mängida, aga kui natuke vormi ja enesekindlust koguda, siis peaksin ka keskel mängujuhina hakkama saama. Tipuründajaks vast väga ei kõlba, vb teiseks ründajaks küll. Kaitsefaasis ei julge end nii agaralt hinnata - pakuks, et taklajana olen päris korralik (kollaseid väga ei tõmbaks), mängulugemine peaks korralik olema, aga toorest jõust võib puudust tulla.

Nõrkused on siis keskmisest väiksem kehaehitus, praegune enesekindluse puudumine, kehv esialgne vorm (suvel pole nii palju kui soovinuks mängimiseks aega jäänud) ja tihti unustan end maad vaatama selle asemel, et tiimikaaslasi otsida.

Kaljusse!

kuldar
23.09.11, 10:39
Tere,

Tartu Quattromed otsib tipuründajat. Järgmisest hooajast mängime EMV III Liiga lõunatsoonis. Huvi korral saab ühendust võtta kuldar.koiv@quattromed.ee aadressil või numbril 55646514.
Kuldar Kõiv

ertz
15.10.11, 21:35
Hooaeg küll alles lõppes, kuid riputan siia siiski juba nüüd üleskutse, et 2012 hooajaks otsib Viimsi FC Igiliikur vägagi mitut uut mängijat. Miks juba nüüd? Aga sellepärast, et tore oleks kui võimalikud liitujad saaksid juba läbi talve meiega trenne kaasa teha, et kevadeks oleks ka midagi kokkumängu sarnast tekkinud. Seega kui huvi on järgmine hooaeg IV liiga idatsoonis medali peale mängida, siis võta julgesti ühendust. Kontaktid leiad kodulehelt.

odralauk
23.10.11, 00:09
palju igiliikuris liikmemaks on?

Kaspy
30.10.11, 18:03
Soodsat võimalust algaval talvehooajal koos mõne harrastajate pundiga trenni teha? Mustamäe kant oleks parim variant.

football2u
06.11.11, 00:34
Otsin trenni Tallinnas. 17-aastane, pikkust 185. Mänginud seni palju futsali ja tavavutti. Rahvaliigas olin kindel põhivend ja andsin viie mänguga kolm väravasöötu. Trumpideks on plahvatuslik kiirus (nt 60m aeg 8,0), töökus, agresiivsus, mängu lugemine (leian tihtipeale terava passi), suur tahe ja motivatsioon. Hetkel nõrkusteks kops ja üldiselt vähene mängupraktika.

Positsioonidest mängin lõhkuv/ehitav poolkaitset ja tervet paremat äärt, enim ääreründaja kohta.

Kõik pakkumised oodatud :)

futbols
06.11.11, 14:07
Mul on natukene huvi tegelt meeskonnaga mängimisega.
Ise muidu alustasin jalkaga suht hilja, olen trennis käinud kuskil 2 aastat.
Pole olnud ühtegi mängu kirjas, sellepärast oleks suht huvitav, kui saaks mängida, oleks mingi huvitav vaheldus ja kogemus.

matys
07.11.11, 11:34
Otsiks meeskonda Tallinnas. Soovitavalt Haabersti kandis. Olen 20 aastane varem mänginud 3 ja 4 liigat põhjtsoonis. Praegu väga vormist väljas, pole jalgpalli liigataseml aasta mänginud. Mängisin kõike va keskkaitse, väravavaht. Trumbiks platsinägemine, söötmine ja tahe sööta. Otsiks tiimi, kes mängib enamus palle maast.

Higuaaaain ,
07.11.11, 18:47
Otsiks meeskonda Tallinnas. Soovitavalt Haabersti kandis. Olen 20 aastane varem mänginud 3 ja 4 liigat põhjtsoonis. Praegu väga vormist väljas, pole jalgpalli liigataseml aasta mänginud. Mängisin kõike va keskkaitse, väravavaht. Trumbiks platsinägemine, söötmine ja tahe sööta. Otsiks tiimi, kes mängib enamus palle maast.

Mine Barcasse, seal pole väga kogukas kuumakse minuteada.

TOOTSI JUNN
07.11.11, 20:21
Väga vormist väljas, kuid trumbid on kätte jäänud. Kõik on Sinu kätes, mees!! Mine saali mängima, seal mängitakse enam jaolt maast lühikesi sööte..

futbols
08.11.11, 10:43
Otsiks meeskonda tallinnas, ise olen lasnamäel, olen trennis käinud 2 aastat ja käin siiani, pole kordagi mängu kirja saanud.
Olen vv, kuid heameelega tahaks proovida olla väljaku mängija,kui mõelda mängude peale.
Tugevusteks refleksid ( vv ) nii palju kui väljakumängija olen olnud olen ma tähele pannud loovust, tahtejõudu, liikuvust, kaitsmist.
Tahaks ennast proovile panna, mingi huvitav vaheldus ja kogemus oleks see.
Olen 17, niiet kõike annab arendada :)

TOOTSI JUNN
08.11.11, 11:21
Otsiks meeskonda tallinnas, ise olen lasnamäel, olen trennis käinud 2 aastat ja käin siiani, pole kordagi mängu kirja saanud.
Olen vv, kuid heameelega tahaks proovida olla väljaku mängija,kui mõelda mängude peale.
Tugevusteks refleksid ( vv ) nii palju kui väljakumängija olen olnud olen ma tähele pannud loovust, tahtejõudu, liikuvust, kaitsmist.
Tahaks ennast proovile panna, mingi huvitav vaheldus ja kogemus oleks see.
Olen 17, niiet kõike annab arendada :)

Kui lasnam2el asud, siis proovi kindlasti Ajaxit, v2ravavahina saab seal kindlasti l6bus olema ;) :D

futbols
08.11.11, 11:37
Irw :D
Ma usun et Ajaxi vv oleks soovinud ka olla hoopis väljaku mängija mängudes :D

futbols
08.11.11, 11:39
Ja ega see tähenda et, kui lasnal asun ei pea kohe klubi lasnamäel asuma :)
Võib ka väljaspoolt, kuid ikka mitte hullul kaugusel :P

futbols
09.11.11, 11:00
Ma ei pea silmas ainult liiga võiskondi, võiks ka rahvaliigat ka mängida :)
Kuigi, kas kui liigas tahetakse mängida, kas siis peab mängija litsentsi saama?

waterhaul
15.11.11, 09:18
Siis peab mängija litsentsi tegema, selle eest tuleb 1x aastas väike tasu maksta.

Tanel89
20.11.11, 11:39
Sooviks liituda mõne Pärnu meeskonnaga, kes mängib madalamat liigat (IV, III).

Rennu-
20.11.11, 13:35

Harku Jk Sparta
Võta ühendust. .
soii@hot.ee

Silver
21.11.11, 21:45
Kas keegi Tallinnas saalis ka palli mängib? Hea meelega liituks nädala sees ja tuleks mängima. :)

lst
21.11.11, 22:40
Otsin klubi tallinnas. positsioon väravavaht.vanust 25a.
varem IV liigat mänginud.

Feljonks
21.11.11, 23:00
Otsiks saalijalgpalli trenni Tartus. Koos minuga veel üks tüüp. Kõik pakkumised on oodatud private message'ina. Mõlemad oleme mitu hooaega mänginud jalgpalli IV liigas ja ka III. Hetkel mängime saalijalgpalli Esiliigat.

Piaoviaopiuviao
22.11.11, 09:30
heloo! Otsin klubi siit samast tallinnast, kes mind see teab, ei viitsi mingi eluloo kirjeldust panna, mängida oskan. Kui rohkem tahad teada, saada sõnum.

RLeosk
22.11.11, 20:06
heloo! Otsin klubi siit samast tallinnast, kes mind see teab, ei viitsi mingi eluloo kirjeldust panna, mängida oskan. Kui rohkem tahad teada, saada sõnum.

Jokeri meeskond ei sobi enam??

asko23
22.11.11, 22:55
meeskond olemas

MargusKr
23.11.11, 12:35
Tere,kui ma nüüd õigesti aru saan kellega tegemist(mees kes meie eelmise hooaja esimeses omavahelises mängus punase sai koos meie mehega), siis miks mitte sul just meie tiimis proovida, tuttavaid nägusid ees ju küll:) Oleme ehk varasemalt ka üksteise vastu sapised olnud, kuid noored ja hakkajad mehed on meie tiimi oodatud, vanakesed ju tahavad pensionile minna:)
Nii et oled oodatud Kuusalu JK Rada tiimi!!

Andrei12ka
01.12.11, 21:48
Jokeri meeskond ei sobi enam??

Raasiku Jokker 1993 meeskonda sobivad kõik mängijad kellel on Raasiku kui kodu/üleskasvamiskoht oluliseks kohaks südames.

ertz
02.12.11, 18:57
Tere,

Otsin meeskonda Tallinnas, kus saaks mängima hakkata . Tegelenud sprindiga ja jooksnud 200m 21,52 ja 100m 10,94 vastutuules . Kiirus hetkel enam-vähem, otsingi meeskonda kus mängima hakkata, et kevadeks kiirus taastada . Jalgpalli mänginud 1x nädalas varem stabiilselt . Enda eelisteks tooksin veel hea vastupidavuse, läbinud ka 400m 48,46 sekundiga . Kes seda distantsi jooksnud siis teab millist kiirusliku vastupidavust see nõuab . Jään huviga ootama mõnda pakkumist :)

kiirus kiiruseks. vutis on ju muud ka vaja. mis suhe sul mänguvahendiga on ? :)

PETSINHO
02.12.11, 22:35
kiirus kiiruseks. vutis on ju muud ka vaja. mis suhe sul mänguvahendiga on ? :)

Eero, sa ju tead, et "õlleliigas" pole tähtis kiirus, ega ka isiklikud suhted mänguvahendiga, vaid see, kuidas oskad enne mänge oma pingeid isamaalistes ööklubides maha võtta :)

Raivo19
03.12.11, 16:43
Tere,

Otsin meeskonda Tallinnas, kus saaks mängima hakkata . Tegelenud sprindiga ja jooksnud 200m 21,52 ja 100m 10,94 vastutuules . Kiirus hetkel enam-vähem, otsingi meeskonda kus mängima hakkata, et kevadeks kiirus taastada . Jalgpalli mänginud 1x nädalas varem stabiilselt . Enda eelisteks tooksin veel hea vastupidavuse, läbinud ka 400m 48,46 sekundiga . Kes seda distantsi jooksnud siis teab millist kiirusliku vastupidavust see nõuab . Jään huviga ootama mõnda pakkumist :)Muud võimalust pole, et sa pead olema kergejõustiklane, ja mitte sitt sealjuures.:)
Selliste tulemusteni ei küündi kindlalt enamus Meistriliiga pallureid, madalamate liigade meestest rääkimata. Kui sa midagigi pallimängust jagad, oleks see sul puhas rõõm ja nauding. Palju sul 1500m ja 3000m "mark" on?

Pets, viimastel aastatel on viin isegi parem olnud, kui targalt võtta.;)

asko23
05.12.11, 21:57
meeskond olemas

Martin
05.12.11, 22:50
Lõuna III liigasse tõusnud JK Quattromed otsib uueks hooajaks mängijaid (väravavahist ründajani) ja kui on huvi, siis saada sõnum ning tule ja proovi.

kangura
07.12.11, 18:10
kus Quattromed trenni teeb?

Martin
08.12.11, 09:05
kus Quattromed trenni teeb?

Jalgpall on Annelinna kunts, TÜ spordihall ja kutseka saal.

alehis
10.12.11, 02:44
17-aastane, pikkust 185. Mänginud seni palju futsali ja tavavutti. Trumpideks on plahvatuslik kiirus (nt 60m aeg 8,0),

jutu järgi trennipoiss ja veel suurepärase plahvatusliku kiirusega, aga kuutkümmend meetrit jookseb kehvakesed 8,0.. paradoksaalne?

t2kk
15.12.11, 12:38
Fc Tartu otsib mängijaid tulevaks hooajaks . Hetkel enamus mängijaid 18-21 kõik on mänginud erinevates Tartu klubides , aga liigaks on siiski mängumehi juurde vaja . Kellel soovi siis kirjutage või helistage . 55619971

kangura
17.12.11, 00:53
kus fc tartu trenni teeb?

Tamzu
17.12.11, 12:00
Fc Tartu otsib mängijaid tulevaks hooajaks . Hetkel enamus mängijaid 18-21 kõik on mänginud erinevates Tartu klubides , aga liigaks on siiski mängumehi juurde vaja . Kellel soovi siis kirjutage või helistage . 55619971

Rumal küsimus aga mitmendas liigas FC Tartu mängib?

kangura
17.12.11, 12:39
mis asi sul rumal küsimus on?

Kutt
17.12.11, 16:13
Kuna varem Fc Tartu meesteliigas mänginud ei ole, siis ilmselt neljas liiga

Tamzu
18.12.11, 20:04
Kuna varem Fc Tartu meesteliigas mänginud ei ole, siis ilmselt neljas liiga

Selge!

Tamzu
18.12.11, 20:05

Kus kohas trenni tehakse? Mis päevadel ja mis kell?

t2kk
20.12.11, 21:17
Trennid on teisip 19.00 reinikul ja neljap. 19.30 reinikul . Jah , hakkame mängima neljandas liigas .

Tamzu
28.12.11, 14:55
Trennid on teisip 19.00 reinikul ja neljap. 19.30 reinikul . Jah , hakkame mängima neljandas liigas .

Selge! :D

RLeosk
03.01.12, 09:43
Seltsimehed,

JK Visadus komplekteerib 2012.a. Eesti MVks meeskonda ja ootab huvilis ühinema.

Usun, et meie meeskond on paljudele juba tuttav ja mängukvaliteeti mõnel ka jagub.
Samas väärtustame pigem treeningutest osavõttu ja head meeskonna suhtumist.

Pallitreeningud toimuvad Sportland Arenal üks kord nädalas ja ülejäänud aja
tegeletakse aeroobse baasi ladumisega. Seda siis 8-12 nädalat. Plaan on teha üldfüüsilise ettevalmistuse spetsiaalse treeningprogrammi ja treeneri juhendamisel 4.-12. nädalani!
Edaspidi on soov rohkem pallitreeningutele keskenduda ja paar-kolm korda nädalas
treenida. Plaan on ka korraldada hooaja ettevalmistuse treeninglaager
ning kindlasti võtame osa ka kontrollkohtumistest ja turniiridest. Eelmine hooaeg osalesime Paides treeninglaagris, mis osutus väga populaarseks ürituseks. Küll, aga oli eelmise hooaja ebaedu põhjuseks mitmed inimlikud faktorid, mis meeskonna tegemisi negatiivselt mõjutasid. Klubi ise tegi oma tööd hästi.

Nagu juba öeldud sai, siis kõik, kes soovivad end proovile panna on oodatud ja täiendust vajaksime igasse liini. Tähtis on osavõtt, suhtumine meeskondlikkesse väärtustesse ja hea potensiaaliga füüsiline pagas. Esimesed kaks nädalat on tasuta ja prooviaeg ning kui kõik sobib siis lisandub juba sümboolne klubitasu. Hetkel oleme IV liiga kursil, kuna kukkusime III liiga ida tsoonist välja, aga loodame lõpuni, et kolmanda liiga koht meil säiliks. Igaljuhul soovime EMV ka see aasta osa võtta, mis iganes see liigatase ka ei ole.

Esimene selle aasta pallitrenn on juba see kolmapäev (4. jaanuar) 20.30 Sportland Arenal.

Oma huvist või tulekust palun teata ette telefoni või maili teel.

Raimo Leosk
56 667 442
jkvisadus@jkvisadus.ee

Wiz
08.01.12, 19:07
Otsin meeskonda Tallinnas. Olen varem kaks hooaega mänginud 4 liigas. Varem olen tegelenud erinevate spordialadega ning mõnega ka arvestataval tasemel. Vajadusel mängin kõikidel positsioonidel peale väravavahi.

m2his
09.01.12, 16:20
Oskab keegi soovitada amatöörklubi Soomes Espoos?

R3mka
09.01.12, 22:10
Tere!Sooviks liituda meeskonnaga,kus toimuvad trennid aktiivselt ja ollakse motiveeritud
Ise tegelenud jalgpalliga alates 6aastaselt kuni praeguseni,eelnevad meeskonnad,kus kunagi mänginud:fc flora ja TJK
Plaan siis uuesti palli taguma hakata,kerge vahepaus oli! (A)
Kui midagi on,siis võit ühendust võta:remyrhede@hotmail.com

R3mka
09.01.12, 22:35
Tere!Otsin meeskonda(TLN),kogemust on(10a)
Eelnevad klubid:Fc Flora ja TJK

TeamPlayer
12.01.12, 18:05
Tervist! :)

Olen 19-aastane noormees, kes otsib endale IV liiga klubi, et saaks mängida, tööd rabada keskväljal ja hoida end heas vormis.
Elan Tallinnas ja kooli ning teiste hobide tõttu saaksin treeningutel/mängudel käia esmaspäeviti, neljapäeviti ja reedeti.
Minu tugevusteks on hea vastupidavus, pikkus, kohaleidmine, mängulugemine, söötmine ja visadus- mäng lõppeb siis kui vile on kõlanud, mitte 0-4 kaotusseisus.
Olen veidi nõrk tehnika osapoolel- triblamine ei ole minu ala :)

Olen mänginud jalgpalli ka varem, aga mitte tõsiselt. Kooli eest olen võidelnud küll, enamasti kasutatakse mind kaitsva poolikuna või kaitsjana pikkuse ja massi tõttu (ehkki 90 kg pole just teab mis mass). Samuti on mind aeg-ajalt kasutatud tagumise ründajana (nn. centre forward) hea kohavaliku tõttu, aga realiseerimine pole veel siiski nii heal tasemel, ehkki väravaid suudan lüüa küll, kui vaja.

Kui on huvitatuid III või IV liiga Tallinna meeskondi, siis saatke meil või kirjutage siia foorumisse. Aitäh :)

-Loom-
12.01.12, 20:00
Endiselt otsin meeskonda Tartus. 4. liiga või mõni ok rahvaliiga sats, kellel plaan ka meistrivõistlusi millalgi mängima hakata.
Vanust 25. Positsioonid millel mänginud on ründaja ja äärepoolik, aga võib ka muud katsetada. Varasemalt mänginud noorteliigat Flora noortemeeskonnas ning täiskasvanuna 4. ja 5. liigat. Viimane hooaeg kus sai tõsiselt mängitud oli 2005, peale seda tegelenud muude spordialadega.
Siin foorumis hetke mängijaid otsinud klubide kontaktid kõrvataha pandud, eks näis..
Varasemalt keegi kirjutanud, et Löök otsib mängijaid, on kellelgi kontakte jagada?

in-the-stone
12.01.12, 22:06
jah ootan ka löögi kontakti

Tamzu
14.01.12, 19:14

Kas sellise lumega ka trennid? Või kuskil saalis?

Dano
15.01.12, 14:56
Tere!

Otsin ka klubi Tallinnas, kus mängida ja ennast vormis hoida.
Olen 18 aastat vana ning olen käinud paar aastat ka jalgpallitrennis. Paar aastat enam trenniga tegelenud tõsisemalt ei ole ja nüüd tahaks uuesti alustada. Tugevusteks on kindalsti see, et suudan mängida nii keskkaitses, keskväljal kui ka ründajana ning ei anna alla. Tehnika nii hea ei ole, kuid kiirus on päris korralik (60m = 7.9s).

Wiz
15.01.12, 19:38
Tervist !

Otsin jätkuvalt klubi Tallinnas.
Olen 20-aastane ning mänginud eelnevad 2 hooaega IV-liigat. Vajadusel mängin kõikidel positsioonidel peale väravavahi. Tugevusteks on mitmekülgsus kuna olen tegelenud ja siiamaani tegelen ka teiste spordialadega. Avatud kõigile pakkumistele.

RLeosk
27.01.12, 12:10
Huvitav WIZ....

ootasime sind kolmapäeval trenni, aga vist oli liiga külm su jaoks.

KristjanM
28.01.12, 16:11
Tere!

Tartu rahvajalgpalli klubi FC Kiired Jalad otsivad uusi mängumehi. Oodatud kõik huvilised igas vanuses. Praegu teeme trenni pühapäeviti kell 17.00 Tamme staadionil, huviliste arvu kasvades tuleb ka trenne juurde. Otsime uusi motiveerituid mängijaid kellega tulevikus (järgmine hooaeg) alustada ka IV liiga mänge.

Huvi korral helistage 56257523- Kristjan

PSK Alexela
01.02.12, 19:12
Tere
PSK Alexela vajaks paari korralikku mängumeest! trenni teeme keilas..on huvi anna teada

Rennu-
05.02.12, 16:31
Tere !

Rahvaliiga sats Harku Jk Sparta otsib mängumehi !

Võta ühendust soii@hot.ee
Harku Jk Sparta

MaitKK
05.02.12, 21:08
Tere,

Otsin samuti klubi Tallinnas, III või IV liiga. Eelnevalt mänginud mitmeid hooaegu IV liigas. Positsiooniks vasak poolkaitse, vasak kaitsja aga samuti teinud mõne hooaja ka väravavahina. Vanus 23.a

Mait.

TOOTSI JUNN
05.02.12, 23:23
Tere,

Otsin samuti klubi Tallinnas, III või IV liiga. Eelnevalt mänginud mitmeid hooaegu IV liigas. Positsiooniks vasak poolkaitse, vasak kaitsja aga samuti teinud mõne hooaja ka väravavahina. Vanus 23.a

Mait.

Mait, Sa oled rumal v6i pime inimene. Milleks Sa postitad siia oma kuulutust, kui n2ed, et sellel lehel otsivad 4-5 klubi omale m2ngijaid?

Sama jutt on ka R3mka, Wiz'i ja teamplayeriga.

Kui teil pole k6neaega, siis siin saab sellist luksust lubada nagu privaats6num, mis peaks k6igi eelduste kohaselt j6udma otse klubi asjapulkade postkasti.

Mehhakas
06.02.12, 09:43
Mait, Sa oled rumal v6i pime inimene. Milleks Sa postitad siia oma kuulutust, kui n2ed, et sellel lehel otsivad 4-5 klubi omale m2ngijaid?

Sama jutt on ka R3mka, Wiz'i ja teamplayeriga.

Kui teil pole k6neaega, siis siin saab sellist luksust lubada nagu privaats6num, mis peaks k6igi eelduste kohaselt j6udma otse klubi asjapulkade postkasti.

Ahh mis sa rahmeldad, noored poisid t2kku t2is, las otsivad endale v2ljundit jalgpalli n2ol. Parem ikka, kui kodus pelleris pihku taovad v6i m66da linna ringi patseerivad ja kellegile kolakat annavad!

in-the-stone
06.02.12, 12:14
klubi kes otsib tartus mängijaid võtke minuga yhendust:) kaitsev mängija või väravavaht

TOOTSI JUNN
06.02.12, 21:24
Ahh mis sa rahmeldad, noored poisid t2kku t2is, las otsivad endale v2ljundit jalgpalli n2ol. Parem ikka, kui kodus pelleris pihku taovad v6i m66da linna ringi patseerivad ja kellegile kolakat annavad!

:D Ole nyyd, mul ei ole midagi selle vastu, et noored poisid vutti tahavad teistega m2ngida. Ei saa aru, miks ise omale m2ngupaik v2lja ei valita? Vaatavad, mis klubid/meeskonnad omale m2ngijaid otsivad, kes kuskil liigas on, kui palju tuleb kevadel/sygisel/suvel m88da Eestimaad ringi r2ndamist, kus on kodum2ngud ja siis helistada, kysida kus trennid on ja mis kellaaegadel. Absoluutselt ei heida kuttidele siin ette, et neil suhtumist pole, et nad ise ei kontakteeru klubidega.. Lihtsalt klubiasjapulgana ma hoiduks sellistest inimestest.. N2rvi ajab ju, kui neljap2eva 6htul 10 minutit enne trenni algust teatakse Sulle, et olen pinxi m2ngimas, v6i lasketiirus v6i olen sekund tagasi saanud ilgelt raske (aju)palaviku.

Kui te kutid t6siselt omale meeskonda otsite, siis arvestage, et p6hiline, mida klubid otsivad on te suhtumine ja pyhendumus, mida oma trennikaaslastele annate - kedagi ei huvita, et Sinu arvates on Sul s88dut2psus sitaks hea ja et Sinu arvates on Su peam2ng parim. Huvitab hoopis see, et Sul on aega 2 korda n2dalas meeskonnaga trenni teha kuskil Mustam2e majade vahel ning kord n2dalas ka m2ngule s6ita saad kuhugi.. Aga see ongi Sul enne endal teada, kuhu, millal, mis kellaajad..

devilboy
07.02.12, 11:14
Tere!Kui oled huvitatud Tartu Löögis mängimisest,siis annan sulle esindaja numbri.saadan selle privas sulle

in-the-stone
07.02.12, 12:09
Tere!Kui oled huvitatud Tartu Löögis mängimisest,siis annan sulle esindaja numbri.saadan selle privas sulle

oleks tänulik sisi saaks peale tööd hellata kohe;:)

Montag
13.02.12, 19:24

Kus ja mis päeviti trennid on ?

tanielo
21.02.12, 01:08
Võtame algavaks hooajaks meeskonda mõned uued mängijad, kes soovivad heas seltskonnas kaks korda nädalas kõvasti trenni teha, koos jalgpalli mängida ning kellel ei ole kahju selle kõige eest ka rahaliselt panustada.

Mängime IV liiga põhja piirkonnas. Trenni teeme Kalevi Keskstaadioni kunstmurul E ja N kell 19.

Võta meiega ühendust ja räägime kõigest täpsemalt.

Kui oled huvitatud, siis anna endast teada: info@kristiinejk.ee

abso
08.03.12, 19:20
Otsiksin meeskonda kus vutti taguda Pärnust.
Ise olen 16, kuid kasvult vast mehemõõdu annan välja 187cm ja 80kg
Jalkat vahelduva eduga tagunud 3-4 aastat
Sobiksid kõik positsioonid peale väravavahi.
Mängida saaksin argipäeviti iga päev, osad nädalvahetused on kahjuks kinni(kuna ei ela pärnus, siis käin iga teine nädalavahetus kodus)

Alfonso
08.03.12, 19:58
Ise olen 16, kuid kasvult vast mehemõõdu annan välja 187cm ja 80kg

Kas sa oled natuke tüsedam või oled tugevam?

abso
08.03.12, 20:59
Kas sa oled natuke tüsedam või oled tugevam?
ei pea ennast küll tüsedaks, rinnalt läheb 70kg, 60m aeg on 8,5 ja 1km oma 3:40, pole just kõige paremad, kuid mingigi vorm on olemas. (pole ka intensiivselt trenni teinud üle aasta) Seega kui nüüd korralikult tegema hakata läheb see vorm kindlasti paremaks

waterhaul
09.03.12, 13:28
187/80 on terve sportliku inimese normaalmõõt ju :) Ära lase Alfonsost end häirida.

tugevpallur
11.03.12, 16:52
Et vaataks ka kõik pakkumised üle tallinna meeskondadele. olen 22 aastane ja jalgpalliga olen tegelenud üle 10 aasta. seal hulgas olen mänginud II ja III-das liigas. Kui tahate täpsemat infot minust siis ootan kirju hot122@hot.ee. Hetkel ei hakka siin oma asjadega uhkustama :D

tugevpallur
12.03.12, 11:23
Kas on veel mõni Tallinna klubi kes komplekteerib veel meeskonda algavaks hooajaks ning kes soovib oma ridadesse veel ühte pallurit. Olen 22 aastane. Kogemust peaks mul olema. Olen mänginud nii II kui ka III-das liigas. Üleüldse olen jalgpalliga tegelenud üle 10 aasta. Ei hakka siin häid külgi välja tooma. Kui kellegil on huvi siis ootan kirju postkasti, vastan meeleldi kõigile küsimustele. hot122@hot.ee

13.03.12, 09:46
Reedel(16.03) tahaks trenni teha,et kas keegi teeb kuskil tallinnas trenni väljas juba ?
Kui ja,siis saatke PM.

jalkapall1
28.03.12, 14:58
Tere. Otsin kohta kus jalkat mängida, olen 26 aastane 179/70 ja mängind üle 10 aasta amatöörtasemel, ühe perioodi olin ka kohas kus trenn oli iga päev. Ilmselt kuskile liigasse ma esialgu ei liituks aga kuna enda "õuepunt" on liiga kokku vajund siis oleks tore, kui kellegil oleks ruumi korra või 2 nädalas ühe mängija jaoks :)

Ootan vastuseid, võiks nt privasse kirjutada.

edit: asukohaks Tallinn

marcello
29.03.12, 18:52
Kes huvitatud mängimisest kolmandas liigas ajagu ennast pühapäeval kell 12.00 Jüri staadionile. Täpsem inf mulle priva või pandri@hot.ee

D.Trezeguet
07.04.12, 00:06
Tervist.

Otsin endale Tallinnas või selle läheduses IV liiga satsi. Olen 16 aastane (180/60) ning olen mänginud 6 aastat noorteliigades(2003-2009). Kuna tegelen kergejõustikuga, siis treeninguteks on mul nädalas vaba vaid 3 päeva (1 argipäev ja nädalavahetus).
Eelistan ründaja või äärepooliku positsiooni, kus oleks võimalik kiirusega midagi ära teha. Samuti saan hädapärast hakkama ka väravavahina. Trumpideks on kiirus ja vastupidavus.
Kui keegi peaks olema huvitatud, siis palun saadke privaatsõnum :) .

[60m - käsiaeg 7.5, elektriaeg 7.9]
[200m - 25.62]
[800m - 2.14.69]
[5000m - 21.15 (hetkel 20.00 lähedane)]

E:/ Olen Operi JK 96-es olnud läbi aastate resultatiivsem väravakütt. Koos turniiridega tuleb pea 50-55 väravat kokku. (Seda siis pm nelja aasta jooksul 2005-2009, kuna 2003-2004 oli turniire vähe ja liigat polnud üldse).
Hetkel olen kindlasti tänu 3 aastasele pausile pisut roostes, kuid vorm on üsna korralik.