PDA

View Full Version : Otsitakse mängijaid

Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6

D.Trezeguet
08.04.12, 16:33
Võib ka täitsa vabalt olla rahvaliiga sats :) .

ertz
08.04.12, 16:35
trezeguet.. mitte midagi halvaga, aga need jooksuajad ei maksa mitte midagi palliplatsil. räägi pigem rohkem sellest mida oled noorteliigades korda saatnud, küll siis ka huvi tuleb. nii palju kui mina olen kergejõustiklasi palliplatsil näinud, siis on enamus jubedad puujalad. tõesta et sina ei ole ;)

D.Trezeguet
08.04.12, 16:38
Olen Operi JK 96-es olnud läbi aastate resultatiivsem väravakütt. Koos turniiridega tuleb pea 50-55 väravat kokku. (Seda siis pm nelja aasta jooksul 2005-2009, kuna 2003-2004 oli turniire vähe ja liigat polnud üldse).
Hetkel olen kindlasti tänu 3 aastasele pausile pisut roostes, kuid vorm on üsna korralik.

ertz
08.04.12, 16:46
vot sellest oleks pidanud alustamagi :)

D.Trezeguet
08.04.12, 16:49
Rääkisin vist tõesti aia asemel aiaaugust. Eks näis nüüd kas keegi on huvitatud.

kassu87
16.04.12, 14:08
tervist otsin kohta kus jalkat mängida (189/92) olen 25 aastat vana jalkat mängid vahelduva eduga koolist saati kuskil liigades mängid pole. Mängida meeldib ründes või keskel poolikus.Tore oleks kui kuskil viljandi lähedal

kristjan09
19.04.12, 19:05
Tervist!

Olen jalgpallihuviline. Natuke ikka mänginud ka. Seda siis IV liiga satsi trennides paar suve tagasi. Praegu vorm kõige parem
ei ole. Otsin peale tööpäeva mingit korralikku füüsilist tegevust ja mida muud selleks paremat teha oleks, kui jalgpalli mängimas käia.
Nädalas korra-kaks-kolm oleks valmis käima. Liigamängudest osa vähemalt alguses ei tahaks võtta, sest mänguvorm ega oskused veel nõutud taset välja ei vea.
Mis on plussiks?
Plussiks on see, et igas trenniks olen üks esimesi, kes kohal ja tahtmisest puudu ei jää.
Positsioon?
Positsiooni eelistus on väljakul. No tegelikult va. väravavaht, sest ei ole kõige kindlamate kätega. Tööd rügan meeskonna nimel korralikult teha.
Füüsis?
Kunagi (loe ca 4 aastat tagasi) olin päris heas vormis ja 60m läbisin 7,8 sekundiga. Kaugushüppes olen ka maagilise 6 meetri piiri kunagi kätte saanud.
Hetkel sellest muidugi eriti palju enam alles pole, sest kaalu on kogunenud selle ajaga võrreldes oma 15 kg.
Trenni tehes läheb kindlasti asi paremaks.
Asukoht?
Asukoht Tallinn - eelistus mustamäe, aga kuna auto olemas, siis jalgpalli pärast ei ole raske ka Tallinna piires ringi liigelda.
-
Kristjan

Postiljon
20.04.12, 03:53
Tervist!

Kaugushüppes olen ka maagilise 6 meetri piiri kunagi kätte saanud.

Tundub kõva diver :D, aga edu :D

Martin
21.04.12, 11:45
4. liiga klubi Tartus otsib väravavahti. Huviline võiks saata foorumisõnumi.

Väravavaht17
28.04.12, 05:26
Pakun ennast vv-ks,aga olen ollnud üle poole aasta eemal jalgpallist,põlve vigastuse pärast.Viimase 2he nädala jooksul tehtud kergetest trennidest tundub,et oleks võimeline taas platsile naasma :).VV-na olen mänginud pea 6 aastat,usun,et olen võimeline oma suure tahtmisega puuri tühjana hoidma,iga meeskonna eest :).Aga ütlen kohe ära,et pole nõus mingeid makse maksma,kellel hädasti vv-d vaja,tulen proovile.Soovin vaid sõbralikku ja kuulekat meeskonda :)
Num:56255672
nimi:Margo

Martin
28.04.12, 10:58
4. liiga klubi Tartus otsib väravavahti. Huviline võiks saata foorumisõnumi.

Ikka ja tähemärgid.

Rennu-
28.04.12, 13:46
Rahvaliiga sats Haabersti Jalgpalliklubi otsib mängijaid !

Võta ühendust Privaatsõnumiga.

Tervitades Rene. .

Kaspy
06.05.12, 11:57
Mõni IV liiga punt pealinnast pakuks ehk treeningvõimalust? Pea viimased aasta aega on taas palli liigutatud, nii, et seis pole ülemäära kehv. Mustamäe või Kristiine kant sobiks nagu rusikas silmaauku.

N.I.G.G.A
06.05.12, 21:22
Mõni II-LIIGA KLUBI VÄRAVAVAHTI EI OTSI ?

in-the-stone
06.05.12, 22:03
Mõni II-LIIGA KLUBI VÄRAVAVAHTI EI OTSI ?

EI meistriliigasse ei taha kohe otse või välismaale?

Postiljon
07.05.12, 19:48

Tardness ei hüüa tulles. Äkki mängis ennem esiliigas ja punt läks laiali?

Tofoa
08.05.12, 00:27
Tardness ei hüüa tulles. Äkki mängis ennem esiliigas ja punt läks laiali?

nagu näiteks... Lasnamäe Ajaxis?

PraS
08.05.12, 00:29

Kle vaata peeglisse. Vaata mis teksti sa ise ajasid kui klubi otsisid ja lausa tegid uued teema.

Game
02.07.12, 22:27
Tallinnas mõne satsi trenni palli saaks veeretama tulla??
Kuna ise mängin III-W ja äsja kolisin linna, siis oleks soov tallinnas natuke palli mängida.
iga pakkumine oodatud!

futbols
04.07.12, 00:05
Otsin koos oma sõbraga rahvaliiga meeskonda Tallinnas kus võiks mängida.
Oleme mõlemad vutti mänginud juba mõnda aega, üks kauem kui teine ning oleme väljaku mängijad.
Sõber keskväli,ääre ründaja, mina võin igalpool mängida va vv, kuid paremini sobiksin ikka ründavamatesse positsioonidele.
Oleme mõlemad noored, 18 ja 20 niiet arenemis ruumi meil küllaga.
Samuti võib ka liiga meeskond, kuid sel juhul peaks mänguaega kindlasti saama.

futbols
04.07.12, 21:26
Ei no, proovida võib ju foorumi kaudu otsida ja ma pigem pean silmas rahvaliigat kui mingit muud liigat :)...

dareth
04.07.12, 22:17
Ei usu, et foorumis keegi sellisele kuulutusele reageerib, pigem võtke jalgpall.ee lahti ning uurige, milline liiga oleks teie tasemel ning võtke klubidega ühendust ja minge trenni. Klubide juures peaks olemas olema küll mingi kontakt klubi esindajatega ;)

Ütle mulle palun, mis infot jalgpall.ee annab, et selle järgi saaks endale vastava TASEME klubi leida? :)

Jalgpall.ee-st on mõtet ainult vaadata erinevate klubide mänguraporte ja kui paistab, et kellelgi on koosseisuga pidevalt probleeme (üldjuhul mõni üksis vahetusmängija või üldse vähemuses mängimine), on iga täiendus teretulnud ning mängida peaks (olenemata tasemest :)) piisavalt saama.

PraS
04.07.12, 22:55
Ütle mulle palun, mis infot jalgpall.ee annab, et selle järgi saaks endale vastava TASEME klubi leida? :)

Jalgpall.ee-st on mõtet ainult vaadata erinevate klubide mänguraporte ja kui paistab, et kellelgi on koosseisuga pidevalt probleeme (üldjuhul mõni üksis vahetusmängija või üldse vähemuses mängimine), on iga täiendus teretulnud ning mängida peaks (olenemata tasemest :)) piisavalt saama.

Pigem mõtles ta seda, et valigu omale sobiv liiga ja hakaku uurima, et millal trennid on. Kõik ajad ju ei sobigi inimesele. IV liigas peaks saama ikka iga mees mängida, kel vähegi tahtmist on.

telekavaataja
09.07.12, 21:17
Otsin endale hetkel klubi Tallinnas (Mustamäe kandis või kesklinnas trennid oleks super), kus saaks 2-3 korda nädalas trennis käia ja võimalusel mängida. Sihtgrupiks on 3. või 4. liiga.
Ise olen kõik noorte vanusegrupid läbi teinud ning 3 aastat meeste 2. liigaski mänginud. Nüüd olen 3 aastat pausi võtnud, seega vorm on selline nagu on (seepärast ei loodagi kohe mängu ka saada).
Positsioonilt sobib nii keskkaitse kui ka keskpoolkaitse.

Iseenesest kui kellelgi on võib olla puudus mängijatest või muudel põhjusel on huvitatud, võite julgelt ühendust võtta.

in-the-stone
09.07.12, 21:41
sooviks liituda kellegiga lihtsalt trenni eesmärgil! seda soovitavalt õismäe läheduses

inward
09.07.12, 21:43
FC Pokkeriprod teeb trenni Wismaris T ja N 20:30.

Võtke ühendust kui huvitatud: https://www.facebook.com/FCPokkeriprod

intel
12.07.12, 15:09
Soovin liituda treeningutega mõne Tartu võistkonnaga. Esialgu mängudele ei kipu kuna pole mõnda aega jalgpalli mänginud. Igatahes, kui lihtsalt trenni vaja inimesi juurde või tulevikus ka mängudele siis helistage: 56377826

ttBoll
22.07.12, 22:53
Postitan siis siia ka, et oleks soov Tallinnas ka mõne satsi eest mängida ja paar korda nädalas palli tagumas käia oma lõbuks, oskab keegi soovitada ehk midagi?
Endast nii palju, et trennis pole kunagi käinud ja mängind olen vaid kehalise kasvatuse tundides kunagi ja paar korda ehk ns ka viimase paari aasta jooksul. Vanust 20

PeeterL
09.08.12, 14:28
JK Pärnu-Jaagupi/Halinga otsib uusi mängijaid, eriti ründesse. Plaan on hakata mängima ka 4-ndat liiga järgmisest aastast!

tonkar
11.08.12, 10:54
kas keegi siit on endale koha ka leidnud...

RLeosk
11.08.12, 11:45

see on huvitav küsimus. lihtsam oleks ikka vastava piirkonna meeskonnad üles otsida ja
ise uurida, kas vaba kohta ja huvi. Näiteks Visadus otsib meeskonda ründajat ja kaitsjat, kel olemas ka teise liiga kogemus.

sanderos
12.09.12, 13:22
Otsin trenni või punti jalkamehi, kes mängiks hobikorras jalkat Tartus. Vaene tudeng, võiks rahakotile sõbralik trenn olla:)

Postiljon
15.09.12, 18:12

Ma leidsin koha FC Pokkeriprode väravas. IV liiga (Y)

SoccerWorld
18.09.12, 13:35
Otsin kah uut klubi mängimiseks, kui on huvi äärepoolkaitsja vastu (vajadusel ka ründes), siis tuleks ja prooviks :)

ensso
18.09.12, 21:39
Sooviks pärnus trenni teha mõne madalama liiga / rahvaliiga satsiga. Natuke liiga unarusse on jalgpall jäänud ja tahaks uuesti hakata tegelema !

PSK Alexela
18.09.12, 22:09
PSK Alexela ründaja otsib ka tulevaks aastaks uut klubi. kel vaja ründajat siis pakkumine postkasti.

RLeosk
19.09.12, 11:11
PSK Alexela ründaja otsib ka tulevaks aastaks uut klubi. kel vaja ründajat siis pakkumine postkasti.

Oleks kena kui annaksid nime ja kontaktandmed. Saab vaadata su statistikat jalgpall.ee , et kui kõva ründaja sa siis oled. Visadusel on tipuründajate põud. Selliste ründajate, kes palliga midagi teha suudab ja selle kolmandas liigas ka väravaks vormistaks. Igas mängus keskmiselt 1 oleks juba rahuldav näitaja!

Raivo19
19.09.12, 12:52
Oleks kena kui annaksid nime ja kontaktandmed. Saab vaadata su statistikat jalgpall.ee , et kui kõva ründaja sa siis oled. Visadusel on tipuründajate põud. Selliste ründajate, kes palliga midagi teha suudab ja selle kolmandas liigas ka väravaks vormistaks. Igas mängus keskmiselt 1 oleks juba rahuldav näitaja!Raims, see vend mängis Spartas saali meie vastu, päris hea mulje jättis. Kuigi nad kaotasid suurelt, lõi ta esimeses mängus 4 tk, suht aktiivne oli, mäletan. Mine uuri järgi, kui viitsid. ;)

PSK Alexela
19.09.12, 13:13
Oleks kena kui annaksid nime ja kontaktandmed. Saab vaadata su statistikat jalgpall.ee , et kui kõva ründaja sa siis oled. Visadusel on tipuründajate põud. Selliste ründajate, kes palliga midagi teha suudab ja selle kolmandas liigas ka väravaks vormistaks. Igas mängus keskmiselt 1 oleks juba rahuldav näitaja!

Meelis Reiss on nimeks

Tofoa
19.09.12, 14:21
Sooviks pärnus trenni teha mõne madalama liiga / rahvaliiga satsiga. Natuke liiga unarusse on jalgpall jäänud ja tahaks uuesti hakata tegelema !

Rahvaliiga satsid alustavad oma treeninguid Pärnus ilmselt alles kevadel. Vähemalt JK Nirvaana puhul.

ensso
19.09.12, 14:55
Talvel siis täiesti tühjus ?
saalis ka midagi ei tee?

Tofoa
19.09.12, 14:58
Talvel siis täiesti tühjus ?
saalis ka midagi ei tee?

JK Nirvaana treenib end sügisest-kevadeni Tallinnas ja Tartus. Teiste klubide kohta ei oska öelda.

ttBoll
19.09.12, 16:44
Sooviks Tallinnas kusagil trenni teha. Parem oleks kusagil pirita kandis, aga ei oleks probleemi ka kusagil mujal Tallinna piires

mooses
19.09.12, 21:02

tegelikult on ikka väga hea "vend" - üks ühe vastu pole mõtet suurel väljakul tema vastu jääda - kiirus,tehnika ja muu vajalik 4 liiga jaoks liigagi hea - usun,et kui söötjaid mehi leidub,siis vabalt võib tõusta kolmanda liiga resultatiivsustabeli tippu

Jakoboy
19.09.12, 22:00
Arvan, et kui vaatate Meelise statiskitat, saate meeldiva üllatuse :D
Aga kui keegi planeerib futsali meeskonda komplekteerida ja meeste puudujääk, võib mind teavitada. Tulen proovima - kui olen meelepärane võin jätkata, kui ei....siis toob karm reaalsus kahejalaga maapeale :)

Kaspy
20.09.12, 10:13
Mõni sats saali ka mängijaid otsib? Tuleks toksiks ka mõistliku tasu eest pealinnas, asjaarmastaja tasemel loomulikult.

in-the-stone
20.09.12, 13:57
Kes tartu kandis uut klubi otsib uueks hooajaks siis võtku yhendust minuga pm-s!

Rennu-
25.09.12, 14:48
Asud Tallinnas ?

Rennu-
25.09.12, 14:49
1472

Ootame . .

Alfonso
25.09.12, 21:05
Meelis Reiss oleks ka FC Pokkeriprodesse oodatud, et Suema kukutatud saada. Meil trenn on, mehed on ja suur team.

Meelis.nr9
26.09.12, 08:52
Tervist, sooviks Tallinnas trenni teha 2-3x nädalas. Ise II-liiga vasakäär/rünne.

Blaugrana
26.09.12, 09:12
Tervist, sooviks Tallinnas trenni teha 2-3x nädalas. Ise II-liiga vasakäär/rünne.

Jää oma 4.liiga juurde tagasi, kui seal hakkama ei saagi väga. Nagu sa ütled paksudest meestest mööda jooksmine on sinu jaoks liiga kerge. PSK Alexela :)

inward
26.09.12, 09:29
Meelis Reiss oleks ka FC Pokkeriprodesse oodatud, et Suema kukutatud saada. Meil trenn on, mehed on ja suur team.

Lisaks veel head treeningtingimused. Talvel hakkab 2x nädalas Männikul olema.

Meelis.nr9
26.09.12, 09:29
Jää oma 4.liiga juurde tagasi, kui seal hakkama ei saagi väga. Nagu sa ütled paksudest meestest mööda jooksmine on sinu jaoks liiga kerge. PSK Alexela :)

:fpalm: panid vist natuke puusse. Tegemist ei ole PSK Alexelaga kohe mitte :)

dareth
26.09.12, 11:14

Saali teine liiga?

edit: nonii, kui ei ole PSK Alexela, siis teises liiga nimekirjades on kolm Meelist :P

PraS
26.09.12, 23:42

Pokkeripro ja Suema vahe ongi see, et head mängijad kontakteeruvad minuga ja küsivad, et kas saaks tulla proovima mitte ei pea lunima, et keegi tuleks :)

Järgmine aasta võib arvatavasti näha nii mõndagi huvitavat nime Suema koosseisus :)

Busby
26.09.12, 23:47
Viljandi või läheduses trenni ?

muruntau
27.09.12, 00:19
Pokkeripro ja Suema vahe ongi see, et head mängijad kontakteeruvad minuga ja küsivad, et kas saaks tulla proovima mitte ei pea lunima, et keegi tuleks :)

Järgmine aasta võib arvatavasti näha nii mõndagi huvitavat nime Suema koosseisus :)

Häid mängijaid teil on, aga mängida ikka ei oska. Meil pole enamus satsi kunagi noorena jalkatrennis käinud, aga ikkagi on väravate vahe teist 24 võrra parem. Kuna mängijate kvaliteedis asi ei ole, peaks asi treeneris olema ;)

PraS
27.09.12, 00:33
Häid mängijaid teil on, aga mängida ikka ei oska. Meil pole enamus satsi kunagi noorena jalkatrennis käinud, aga ikkagi on väravate vahe teist 24 võrra parem. Kuna mängijate kvaliteedis asi ei ole, peaks asi treeneris olema ;)

Keda kotib väravate vahe ? Punktid määravad tabelis koha!

Ausalt olete teeninud te 19 punni. Suema on 26. Arvestades et teie treener saab eesti keskmisele palgale lähedast palka siis järeldusi ma ei hakkagi ise tegema.

Alfonso
27.09.12, 02:02

Veab teil, aga minuteada üritasid sa kevadel meie väravavahti endale meelitada.

Ja palga suhtes on see asi, et pokkeriga teenivad inimesed ikka keskmiselt 2k euri kuus stabiilselt, rääkimata 50k euri teenivatest isenditest.

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11513-***-Augusti-graafikud-Septembri-eesm%C3%A4rgid-***

Raivo19
27.09.12, 03:58
Eesti keskmist palka? Neljandas liigas? Lubage naerda. Peab ikka loll olema, raha puuga seljas.., või siis absoluutselt tühi koht jalgpallis - nii raske treenida, et õpeta nagu karusid tantsima ja magusa peale läheb enamus pappi. :D

inward
27.09.12, 08:25
Keda kotib väravate vahe ? Punktid määravad tabelis koha!

Ausalt olete teeninud te 19 punni. Suema on 26. Arvestades et teie treener saab eesti keskmisele palgale lähedast palka siis järeldusi ma ei hakkagi ise tegema.

4p on praegu vahe. Üsna vähe, vaatame palju hooaja lõpuks jääb. Väravate vahe kontrast meie vahel on ikka päris suur.

Eesti keskmist palka? Neljandas liigas?Lubage naerda. Peab ikka loll olema, raha puuga seljas.., või siis absoluutselt tühi koht jalgpallis - nii raske treenida, et õpeta nagu karusid tantsima ja magusa peale läheb enamus pappi. :D

Ära usu hülge loba.

Meelis.nr9
27.09.12, 16:42
Saali teine liiga?

edit: nonii, kui ei ole PSK Alexela, siis teises liiga nimekirjades on kolm Meelist :P

Ei ole saali liiga.

priitval
01.10.12, 20:16
Tere rahvas:)
Selline pakkumine siis KÕIGILE jalgpalli sõpradele, kes tahaks tegeleda jalgpalliga, aga pole veel võimalust saanud:) Selline punt nagu JK Viimsi, kes mängib rahvaliigas otsib uusi liikmeid(mängijaid). Kõik kellegi on vähegi soovi, siis kirjutage mulle postkasti või siis alla kommentaari. Võtame vastu kõik, kellel vähegi soovi ja huvi:)
Kui saame liikmeid juurde, siis alustame ka trennidega, et järgmine hooaeg ikka teistele näidata, et millisest puust me tehtud oleme:)
Kui vähegi aega ja viitsimist siis seda võib jagada, oleks tänulik:)
Parimat, Lauri:)

Facebookist edastan kui kellegil huvi siis PS mulle ! ;)

symbio
01.10.12, 20:52
Saalijalgpalli Tallinnas ?

ertz
10.10.12, 11:57
Viimsi FC Igiliikur ootab oma ridadesse täiendusi 2013 hooaega silmas pidades. Jube lahe oleks juba talve läbi uuematega koos trenni teha, seega see üleskutse taaskord sügisel saadetud saab. Lisainfot saab seda küsides ;)

Väravavaht
20.10.12, 01:07
Kuna minu praeguses tiimis hakkab asi ära vajuma(trenniskäijaid vähe + veel muudki), siis ootaks ka huvitavaid pakkumisi Tallinnast näiteks mõnelt rahvaliiga satsilt või miks mitte ka mõne madalama liiga klubilt. Nooruses peamiselt kahes erinevas klubis noorteliigat mänginud ja viimasel paaril hooajal enda lõbuks rahvaliigat + väiksemaid turniire.

jabloki
07.11.12, 12:58
Samuti otsin saalijalgpalli tallinnas.

tafka90
11.11.12, 10:34
Tere. Kas keegi veel väljas teeb trenni? Ühineks heameelega

Iceman
11.11.12, 15:11
Sama küsimus Pärnu kohta.

jezuz
16.11.12, 18:53
Liituks mõne meeskonnaga tlnast
Olen enne 3 liigat mänginud, kui sellest abi no :D:rolleyes:

Pints
18.11.12, 17:07
Soovin liituda P-Tallinnas trenni tegeva meeskonnaga, mis osaleb ka madalamas liigas. Olen ka ise otsinud aga tihti on kontaktid aegunud või ei saa kontakti.
Kahjuks avastasin jalgpalli enda jaoks alles keskoolis ja tehnika on nigel viisakalt õeldes. Varem olen mänginud korvpalli ja rugbyt ning päris noorena tegelesin aastaid judoga.
Hetkel käin tuttavatega korra nädalas jalgpalli mängimas Nõmmel, olen enamasti keskkaitsja või tipuründaja mängu lõpus. Enamus väravaid olen löönud peaga.

Pikkus:192cm
Kaal:90kg
vanus: 25a

Oskate soovitada kellega liituda?

asko23
19.11.12, 22:45
klubi olemas

Bart
21.11.12, 18:27
Soovin liituda P-Tallinnas trenni tegeva meeskonnaga, mis osaleb ka madalamas liigas.
Oskate soovitada kellega liituda?

Kui ikka otsid siis ehk Tallinna Dünamo vms sobib ehk? Hetkel ei tea kus nad mängivad aga ca 6 a tagasi mängisid oma Meistriliiga kodumänge seal Sõle kooli staadionil.

Pints
21.11.12, 23:29
JK Tallinna Dünamo mängib II Liiga Ida/Põhi ja vaevalt neil huvi teha trenni algajaga :)
aga tänan soovitamast.

Rein
22.11.12, 13:34
Kui ikka otsid siis ehk Tallinna Dünamo vms sobib ehk? Hetkel ei tea kus nad mängivad aga ca 6 a tagasi mängisid oma Meistriliiga kodumänge seal Sõle kooli staadionil.

Vaata üks postitus enne oma postitust.
Visadus peaks Sõles mängima.

jkj
22.11.12, 20:29
kui oskad palli omaks võtta ja oma mehele edasi sööta, siis sellise kiirusega mehi läheb ka Meistriliiga satsidel vaja

Rennu-
25.11.12, 23:43
Tere, Igal Teisipäeval ja Neljapäeval toimuvad Trennid 20.30 Sportland Arena kunstmurul !

Võta ühendust kas
e-posti kaudu soii@hot.ee
või tel 56052067 Rene

Haabersti Jk

asko23
26.11.12, 12:07
Rene tänud vastuse eest, aga mis liigat mängite? Hetkel ei õnnestunud leida :)

Rennu-
26.11.12, 12:43
Rene tänud vastuse eest, aga mis liigat mängite? Hetkel ei õnnestunud leida :)

Neljandat plaanime nüüd mängima hakata :)

difender
26.11.12, 16:44
Neljandat plaanime nüüd mängima hakata :)

Siis saame teie näol omale liigasse uue vastase suure tõenäosusega:)

elx
26.11.12, 21:09
Ida saab jah tõenäoliselt siis uue meeskonna.

RT3
26.11.12, 21:32
Tere, otsiks ka satsi tallinnas trenni tegemiseks. Ajanappuse tõttu mängimine vahepeal unarusse jäänud aga nüüd taas valmis tegutsema. Enamasti keskkaitses, sellele ka vastavad mõõdud 190cm/90kg. Sobiks hästi kesklinn, pirita või lasnamäe piirkonnad. Eelnevalt mänginud 3. ja 4. liigat.Vanust 29, väga hilja veel ei ole :D.

cmd01@hot.ee
5028745

ensso
27.11.12, 13:05
Plaan on optimistlik aga trenniskäiad oskaksid õelda et reaalselt ei käi trennis stabiilset satsi jagu mehigi kohal. Nii et see "plaan" tõenäoliselt ei täitu veel .

RT3
27.11.12, 14:21
Sooviks ka taas mängima hakata, paar aastat on vahele jäänud aja nappuse tõttu. Enne mänginud keskkaitsjana 190/90kg.3. ja 4. liigas mänginud.Sobiks kesklinn, pirita või lasnamäe kandis.

Lahekutt
02.12.12, 00:58
2 mängumeest otsivad Tallinnas tiimi kus trenni teha. Liigat ma kahjuks ei jõua mängida tiheda graafiku tõttu.

-pennu-
18.12.12, 21:27
Läheks ka kuhugile!

Tofoa
18.12.12, 23:59
Läheks ka kuhugile!

Narva või Hiiumaa?

in-the-stone
19.12.12, 10:09
Narva või Hiiumaa?

mõtles rohkem jõhvit või lõunaeesti oblastit

-pennu-
20.12.12, 13:29
Savi,peaasi et kaugele minema ei pea :)

PETSINHO
23.12.12, 15:25
Kui siin keegi kes natuke mängida märkab, siis tõmmake mulle kella, Nõmme Kalju võtaks mõne asjaliku venna ka.

PS. Kes eriti kiire ja fanatt on, võib pühade ajal verivorsti maha jooksma tulla, mul Kotka hall.

nonoh
29.12.12, 21:49
Tere,

otsin Tartus mõnda sõbralikku kooslust kellega koos trenni teha. Liigat varem mänginud pole, kuid terve elu olen toginud hoovivutti. Viimastel aastatel kõvasti vähem ja seetõttu tahakski leida mõna mannschafti, kes oma trennidesse kaasaks. Füüsiline vorm on võrdlemisi vilets, aga ajaga kindlasti paraneb. Suht paremajalgne, konkreetset meelispositsiooni väljakul pole (pole mingisugusel tasemel varem mänginud, kus kindlat possat hoidma peab, nii et jack of all trades, master of none). Nooremana mängisin turniiridel tihti väravavahti, aga pikkus (172 cm) pani sellele lõbule teisme-eas pitseri. Vanus tiksub kohe 23.

Otsene huvi oleks paar korda nädalas jalgpalli togida, sest armastus mängu vastu ei luba enam kauem lihtsalt vaatamisega piirduda, aga oma seltskond on tasapisi ilmapeale laiali valgunud. Kui on tarvis, võin muidugi liigat vms ka mängida.

Minuga võib ühendust võtta maili teel: jsats1@gmail.com

in-the-stone
31.12.12, 10:52
Tere,

otsin Tartus mõnda sõbralikku kooslust kellega koos trenni teha. Liigat varem mänginud pole, kuid terve elu olen toginud hoovivutti. Viimastel aastatel kõvasti vähem ja seetõttu tahakski leida mõna mannschafti, kes oma trennidesse kaasaks. Füüsiline vorm on võrdlemisi vilets, aga ajaga kindlasti paraneb. Suht paremajalgne, konkreetset meelispositsiooni väljakul pole (pole mingisugusel tasemel varem mänginud, kus kindlat possat hoidma peab, nii et jack of all traids, master of none). Nooremana mängisin turniiridel tihti väravavahti, aga pikkus (172 cm) pani sellele lõbule teisme-eas pitseri. Vanus tiksub kohe 23.

Otsene huvi oleks paar korda nädalas jalgpalli togida, sest armastus mängu vastu ei luba enam kauem lihtsalt vaatamisega piirduda, aga oma seltskond on tasapisi ilmapeale laiali valgunud. Kui on tarvis, võin muidugi liigat vms ka mängida.

Minuga võib ühendust võtta maili teel: jsats1@gmail.com

Tabiveres treenivad poisid aga see on 22 km eemal tartust
huvi siis pm

maxix
14.01.13, 12:51
Kui on mõni asjalik mängumees, kes otsib Tallinnas trenni ja mängimisvõimalusi (3. liiga) siis võib sellest teada anda maxix@hot.ee. Trennid toimuvad Kalevi kunstmurustaadionil.

tsetseen
14.01.13, 15:49
tere,

otsin meeskonda tallinnast. soov mängida-treenida II-III liiga meeskonnaga vöi saalivuti meeskonnaga. rahvuselt eestlane, aga pole probleemi mängida ka multikultuurses meeskonnas. :)

aitäh.

-Loom-
15.01.13, 13:40
FC Kiired Jalad (eelmisel hooajal Ülenurme SK) rahvaliiga meeskond otsib algavaks hooajaks tasemel täiendusi.
Tähtis on, et oleks tahtmist soovi ja viitsimist treeningutest osa võtta ning regulaarselt kohal käia.
Lisainfo trenniaegade ja muu kohta hattrick@hot.ee , siin foorumis privaatsõnumina või siis telef 55606368.

Tervitades,
Maario

in-the-stone
15.01.13, 14:54
Liigat ei hakka juba mängima?

FC Kiired Jalad (eelmisel hooajal Ülenurme SK) rahvaliiga meeskond otsib algavaks hooajaks tasemel täiendusi.
Tähtis on, et oleks tahtmist soovi ja viitsimist treeningutest osa võtta ning regulaarselt kohal käia.
Lisainfo trenniaegade ja muu kohta hattrick@hot.ee , siin foorumis privaatsõnumina või siis telef 55606368.

Tervitades,
Maario

-Loom-
15.01.13, 15:42
Kõik kes soovisid liigasse said hooaja lõppedes võimaluse seda teha mõnda teist satsi esindades. Meie mängijate nimekiri pole liigasse minekuks piisavalt pikk. Samas üritame Rahvaliigas ilusat mängu näidata.

maxix
16.01.13, 10:45
Tallinna 3. liiga võistkond võtab vastu uusi liikmeid. Kui on asjalikke mängumehi, kes tahavad trenni teha ja mängida siis kirjutage maxix@hot.ee. Treeningväljak asub Kalevi kunstmurul.

maxix
16.01.13, 10:52
Tallinna 3. liiga võistkond võtab vastu uusi liikmeid. Kui on asjalikke mängumehi, kes tahavad trenni teha ja mängida siis kirjutage maxix(at)hot.ee. Treeningväljak asub Kalevi kunstmurul.

PraS
17.01.13, 13:33
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/63744_488941954485313_511942065_n.jpg

AL1983
22.01.13, 13:40
Tere!

Kas oleks võimalik kuskil Tarus ( lähiümbruses) trennis käia? Vahet pole kas saalis või väljas.

Urmo75
22.01.13, 15:52
Tere!

Kas oleks võimalik kuskil Tarus ( lähiümbruses) trennis käia? Vahet pole kas saalis või väljas.

Tere

Oled oodatud FC Heliose Rahvaliiga meeskonda. Treeningud toimuvad Tamme staadioni kunstmuruväljakul esmaspäeviti algusega 20.30 ja neljapäeviti algusega 20.00. Lisainfo saamiseks helista 56 656 708.

tarry
23.01.13, 15:53
JK Tartu Löök III liiga jalgpalliklubi otsib algavaks hooajaks oma ridadesse uusi osavaid jalgpallureid. Avaldused saata vahur@kavek.ee mailile. Kirjas ära märkida kogemused ning mis positsioonil mängitakse(eriti oleks oodatud just nooremad,u. 20.a ringis).

kuile
23.01.13, 23:40
Tartu Ülikool Fauna ootab ka oma trenni uusi mängijaid algavaks hooajaks. Trennid toimuvad esmaspäeviti kell 20:30 ja neljapäeviti kell 20:00 Tamme Staadioni kunstmurul (Tamme pst 1, Tartu) ning pühapäeviti kell 19:30 Tartu Ülikooli Spordihoones (Ujula 4, Tartu).
Kel huvi on see tulgu ja proovigu!!

ivar5lepik
24.01.13, 14:56
Kas Tartus mõni sats ka lihtsalt lisajalgu vajab talveperioodiks trenni? Liigutaks hea meelega veidi rohkem.

edit: IV liigat mängisin eelmisel hooajal

ajugeenius
24.01.13, 15:05
Otsin klubi endale Tallinnast. Võin mängida mõlemat äärepoolikut,ründes ja vajadusel ka väravas . :)

roque jr
01.02.13, 14:20
Rannajalgpalli esiliiga meeskond otsib oma meeskonda mõnda asjalikku mänumeest, kellele pole probleemiks käia trennis, ja läbi trennide ka siis mängudel. Kedagi kaitsesse, kedagi "vahelüliks" ja kedagi ründesse:)Huvi korral PM.

jalkapallor
01.02.13, 17:58
Kus meeskond pesitseb ?

jalkapallor
01.02.13, 18:04
Kas teile sobiks, kui käiksin teil trennis, aga hooajal ei soovi teid esitada, kuna klubi on olemas, aga ei asu Tartus.

roque jr
01.02.13, 18:17
Me oleme siiski Tallinna punt, ja see variant meile kindlasti ei sobi...me otsime meeskonda liikmeid, mitte trenni;)

jalkapallor
02.02.13, 15:28
Kui meeskonnaga liituda ei taha, kas treenida oleks teiega ikka võimalik ?

roque jr
02.02.13, 16:32
Kahjuks mitte-asja point pole mitte trenni mehi saada, et plats täis saaks (kuna trennid toimuvad koos teise satsiga), vaid point on koostöö mängudel:)

02.02.13, 20:32
Tervist! Ega mõni Rahvaliiga sats Tallinnas uusi mängijaid / trennis osavõtjaid ei otsi? Liituks hea meelega. Vanust peagi 18, eelnevalt osa võtnud erinevate IV liiga klubide trenidest.

sven
03.02.13, 12:41
JK Loo otsib enda ridadesse uusi mängijaid. Osaleme see aasta II liiga ida/põhi tsoonis. Esimene treening T. 5.02 19.30 LSPK kunstmuruväljakul (Pae 1/ Peterburi tee 15). Liigamängudeks kasutame sama väljakut. Soovi korral võtta ühendust ! E - mail : sven@fctiigrid.ee

futbols
07.02.13, 20:32
No nii.
Mina ja mu sõber otsime mingit jalka tiimi kus mängida.
Tema mängib keskväljal ja on nõus nii rahvaliigat kui ka liigat mängima.
Mina aga võin mängida ükskõik kus, kuhu meeskond soovib ja sooviksin pigem rahvaliiga meeskonda.
Mõlemad asume Tallinnas.

ensso
13.02.13, 17:08
Otsiks mõnda harrastus satsi Pärnus kellega uuesti jalgpalliga tegelemist alustada.

Karl120
13.02.13, 19:33
Otsin siis suveks klubi, kus liigat mängida! Võiks olla Tallinna, viljandi, pärnu või läänemaa religioonis!! Ise olen 1999aastal sündinud ja mänginud alates 1 klassist ehk 7 aastat! Joosta jõuan, lüüa oskan ja söötu annan! Otsin ainult suveks, et mängida kuskil klubis, kuna enda klubi ei osale liigas! Pakkuge pm.

barcelona44
18.02.13, 12:40
Tere!
Otsiks meekonda neljandast liigast , kellega koos trenni teha!

inward
21.02.13, 18:55
FC Pokkeriprod (https://www.facebook.com/FCPokkeriprod) otsib endale uut väravavahti algavaks hooajaks.

PM.

taimomees
21.02.13, 22:45
Otsin siis suveks klubi, kus liigat mängida! Võiks olla Tallinna, viljandi, pärnu või läänemaa religioonis!! Ise olen 1999aastal sündinud ja mänginud alates 1 klassist ehk 7 aastat! Joosta jõuan, lüüa oskan ja söötu annan! Otsin ainult suveks, et mängida kuskil klubis, kuna enda klubi ei osale liigas! Pakkuge pm.
*Regioon
Raplamaa JK (99) ei sobi, mángivad liigat?! Ainus konks on see, et see asub Raplamaal

RaiTss
23.02.13, 17:06
Tervist, sooviks Tartus trennis hakata käima, olen teinud trenne erinevate liigadega, Füüsiline vorm on hea, sporti teen aktiivselt.
Kirjutage PM või siia samasse kui on midagi pakkuda.

Lugupidamisega,
Raido

gk543
23.02.13, 19:20
Seoses oma eelmise klubi laialiminekuga otsib väravavaht Tallinnas klubi kus mängida ( olen natuke vormist väljas aga paari trenniga saab ka selle korda ). Eelnevalt olen mänginud 3 liigas lõunas ning 3 ja 4 liigas põhjas. Sooviks mängida mõnes 4 liiga või rahvaliiga meeskonnas ( võin olla ka väravavaht nr. 2 peaasi, et saaks trenni teha ja koos teiste jalgpallihuvilistega jalgpalli mängimist nautida ).
Tänud

Karl120
27.02.13, 21:50
*Regioon
Raplamaa JK (99) ei sobi, mángivad liigat?! Ainus konks on see, et see asub Raplamaal

Tegelt Rapla sobiks küll, kuna õde ja vend elavad Kohilas, mis sellele suht lähedal!!

leib
28.02.13, 09:56
Seoses oma eelmise klubi laialiminekuga otsib väravavaht Tallinnas klubi kus mängida ( olen natuke vormist väljas aga paari trenniga saab ka selle korda ). Eelnevalt olen mänginud 3 liigas lõunas ning 3 ja 4 liigas põhjas. Sooviks mängida mõnes 4 liiga või rahvaliiga meeskonnas ( võin olla ka väravavaht nr. 2 peaasi, et saaks trenni teha ja koos teiste jalgpallihuvilistega jalgpalli mängimist nautida ).
Tänud

Fc Igiliikur otsib
Eero +3725048072

ertz
01.03.13, 13:52
Fc Igiliikur otsib
Eero +3725048072

Täitsa tõsi. 1 kuu enne hooaja algust oleme seisus, kus pole satsis ühtegi tervet väravavahti.
Kui kellegil on huvi appi tulla ja IV liiga idatsooni esikolmiku kohti rünnata hooajal 2013, siis palun võta ühendust, räägime tingimused läbi!

Eero Kelder 5048072

devilboy
01.03.13, 14:34
to RaiTss Tere,kas on ka liiga mängimise soov sul muidu w?

RaiTss
04.03.13, 17:40
Jah, tahaks liigat ka teha.

raivar
04.03.13, 20:41
Eston Villa otsib ka enda ridadesse teravaid noormängijaid. Nii, et kel soov liigat mängida, see võib ühendust võtta.
Saada PM või helista 56 46 66 61

troble
05.03.13, 10:35
Tere
Kas Raivar laevalt siin??
siin Janek Laevalt

raivar
05.03.13, 11:57
Tere
Kas Raivar laevalt siin??
siin Janek Laevalt

Mina Raivar, ja maalt

Karl120
05.03.13, 15:19
Kus kohas Eston villa mängib ja mis vanusegrupis?? :D

eston maravilha
10.03.13, 14:11
fc soccernet otsib väravavahti. huvilistel palun võtta ühendust telefoni teel 5211280.

raunz
19.03.13, 14:29
IV liiga klubi Tartus otsib samuti väravavahti. Huvi korral PS.

devilboy
19.03.13, 15:35
FC Tartu II meeskond vaataks sind muidu üle,kui soovid.pühapäeval,kell 14 on Tamme staadioni kunstil trenn.

kampsun
23.03.13, 13:10
Otsiks kohta kusagil meeskonnas, kes mängiks rahvaliigat või muid liigasid.
Vanus:17
Varasemas minevikus trennidega ka kokku puutunud, aga kõik jäid poolikuks, sest tol hetkel polnud motivatsiooni mängimiseks. Viimased paar aastat olen olnud pühapäevamängija, aga see hooaeg võiks midagi tõsisemat ette võtta. Seega kui leidub kusagil kohta noorele, kes tahaks arendada enda oskusi, siis absoluutselt kõik pakkumised oodatud. Ajaa, positsioonide poolest sobin ilmselt kõige paremini ääremängijaks (enda arvates, aga kui on vajadus, siis võib ka teisi positsioone proovida va värav).

byffon
30.03.13, 13:51
Väravavaht otsib Tallinnas klubi ( endine meeskond lõpetas tegevuse ). Kui mõni 3, 4 või Rahvaliiga meeskond tunneb huvi võib kirjutada.
Aitähh

eston maravilha
30.03.13, 15:25
Väravavaht otsib Tallinnas klubi ( endine meeskond lõpetas tegevuse ). Kui mõni 3, 4 või Rahvaliiga meeskond tunneb huvi võib kirjutada.
Aitähh

fc soccernet(IV.N liiga) vaatab su üle. homme on meil kalevi kunstil kell 16 sõprusmäng. kui huvi on, siis tule kohale. infot saab ka telefonil 5211280.

mg
30.03.13, 16:07
Aitähh

kahju muidugi, et juventus laiali läks, aga igatahes väärt täiendus soccernetile

art
31.03.13, 17:17
Otsin klubi Tallinnas. 3-4 liiga. Tunnen end hästi kaitses. Füüsiliselt vägagi heas vormis.

Maccabi
01.04.13, 09:41
Maccabi otsib omale 3 liiga mängudeks igasse liini mängijaid. Eriti suur põud on kaitseliinis. Kel huvi, kirjutage.

CHUPAMELAPINGA
01.04.13, 10:23
Maccabi otsib omale 3 liiga mängudeks igasse liini mängijaid. Eriti suur põud on kaitseliinis. Kel huvi, kirjutage.

kus Maccabi trenni teeb???

Maccabi
01.04.13, 10:49
Wismaris.

CHUPAMELAPINGA
01.04.13, 11:38
Wismaris.

ok,mis päeviti,mis kell?tulex vaatax mis teil seal toimub?

DanielAlvesdaSilva
02.04.13, 12:52
Kas läänemaal mõni klubi ka rahvaliigat mängib ?

kotzhka
02.04.13, 16:07
Tervist jalkarahvas .

Kuna nüüdsest tartu kodanik, sooviks uuesti jalgpalli mängida..vb on kellegil miskit pakkuda :)
Ründev-poolik poss..

Vanust juba omajagu- 24 .

Lugupidamisega.
Mario

julm1
08.04.13, 23:14
Tervist
Otsiks siis Tallinnas meeskonda kus mängida 3dat või 4dat liigat. Sündinud olen 92 aastal.
Kunagi mängisin oma 6 aastat Fc Kotka eest, sellest on muidugi palju aega möödas (2006/07 lõpetasin). Muidu vabal ajal saab ikka sõpradega palli veeretatud. Eelistaatud positsioon on keskpoolik (vähe ründavama suunitlusega). Vormil ei tohiks ka justkui viga olla. Vaatame äkki leiab mingisuguse tiimi siit, pakkumised postkasti.

Total
09.04.13, 14:42
Tere,

Otsiks ka siis meeskonda Tallinnast. Ideaalne oleks vist mängida rahvaliigat. Endal vanuseks 24 ja varasemalt jalgpalliga kokkupuutunud tihedalt. Nüüd küll mõningane paus sisse tulnud, aga füüsis endiselt hea. Muid trenne saab tehtud igapäevaselt, seega rahvaliiga tasemel mängimine ei tohiks probleemiks osutuda. Positsiooniks võiks ideaalis olla parem poolik või siis hädakorral ka vasak. Kui kellegil huvi peaks tekkima, siis ps on teretulnud.

inward
10.04.13, 10:13
FC Pokkeriprod otsib endiselt väravavahti endale.

Väravavaht
12.04.13, 19:02
Kus trenni teete muidu? Kui tihti?

inward
12.04.13, 19:44
Saatsin sõnumi teile.

--andres--
19.04.13, 22:17
Tervist.

Otsiks ka omale meeskonda, kus treenida. Asukohaks Tallinn. Vanust on mul 19 ning spordiga olen tegelenud viimased 2,5 aastat igapäevaselt, põhiliselt küll jooksmisega/pikamaajooksuga. Jalgpalli olen mänginud 7 aastat, kuigi ka, osaliselt. Eelistatud positsioon - kõik muu peale väravavahi.

titandr
14.06.13, 16:15
Maccabi (III ida) otsib mängijaid kõikidesse liinidesse 2.ringiks.
Soovi korral kirjutage info@maccabi.ee või siia.

Zydrate
26.06.13, 18:11
Tervist.
Olen 23a 194cm pikk, 107 kg ning mõtlesin ehk kellelgi mõnda satsi pakkuda Tallinnas. Mõned head aastad tagasi sai ka flora süsteemis mängitud kuid vigastuse tõttu jäi asi katki. Nüüd mõtlesin, et prooviks uuesti alustada. Kõikse paremini mängin kaitsvat poolkaitsjat just oma kasvu pärast ning kuna platsi taju üpriski hea, siis suudan nii mõnegi resultatiivse söödugi välja mängida. Teine positsioon oleks paremal äärekaitses . Kõikse valulikumad kohad on väravavaht ning keskkaitsja ( kuigi oma kasvu juures sobiks just keskkaitsesse kuid no ei tule seal see mäng välja)

Çelik Destan
30.06.13, 17:47
Tervist otsiks ka omale klubi kusagil tallinna kandist.
Eelnevalt m2nginud III.liigas ja IV.liigas
vanuseks 20.

T6nn
29.08.13, 10:08
Tervist!
Otsin Tartus satsi, kellega trenni teha ja vajadusel ka mängida (sobivad mõlemad varjandid). Olen 23 a 184 cm ja 85 kg. Varasem mängukogemus olemas. Kellel huvi, võib kirjutada ps.
Tänud!

MikkkP
18.09.13, 18:29
Tervist!
Otsiks Tartus mingit trenni, kus oleks võimalik käia lihtsalt trenni eesmärgil, et ennast vormis hoida. Ise olen 19 aastane ja olen 7 aastat jalgpalliga tegelenud. Kui leidub pakkumisi siis võib mulle kirjutada.

Mikk

Tofoa
16.10.13, 14:11
JK Nirvaana otsib endale puurilukku!

Plaanis on mängida järgmisel hooajal IV.W liigat. Asume Pärnus.

Kes tunneb huvi, siis esimene võimalus oma sobivust meie tiimi jaoks testida on 1.-2. november Tartu MV, kus vajame väravavahi teeneid.

Kes aga tuleval hooajal Pärnus meiega liigat mängida ei taha, kuid tahaks meiega Tartu MV mängida, neil on samuti võimalus endast märku anda.

Meie põhiväravavaht neil kuupäevadel meid aidata ei saa ning tulevaks hooajaks on tarvis väravasuule konkurentsi.

Myrgel
17.10.13, 13:23
Plaanis on mängida järgmisel hooajal IV.W liigat. Asume Pärnus.
Kiiduväärt otsus!!

inward
24.10.13, 23:30
FC Pokkeriprod kutsub endale mängijaid trenni. Novembrist teeme kolmapäeviti Kalevi uuel kunstmurul 19:00 ja pühapäeviti Männiku kilekatuse kunstmurul 20:30.

http://i.imgur.com/tiIsmjE.jpg

ton666
09.11.13, 14:34
Uus võistkond Tallinnas otsib mängijaid. Võistkond Tallinnas, kes hakkab tuleval aastal mängima 4. liigat, kodustaadioniga Kalevi uuel kunstmurul, otsib mängijaid tugevadamaks kõiki positsioone. Kuni jaanuari lõpuni teeme saalitrenne Inglise Kolledži saalis ja enne saali minekut on võimalus tund aega võhmatrenni saada sealses ujulas. Veebruarist alustame välistrennidega 1 kord nädalas. Alates Märtsist 2 korda nädalas teisipäeviti ja neljapäeviti. Kui on huvi osaleda uues projektis võtke ühendust emaili teel: jalgpalliselts@gmail.com Või telefoni teel 5553 5570.

asko23
10.12.13, 23:03
Tänud klubi olemas

PSK Alexela
11.12.13, 11:28
Otsin klubi kus Veebruarist-märtsist alustada treeningutega. Sisetreeningud hetkel teen ise kuna teen väga palju vastupidavust ja kiirust. See aasta olin Eesti MV II 100m 10.73. Jalgpalli treeninguid ka tehtud piisavalt. Kellel huvi võtke ühendust, ei teagi kas Eesti liigas teist nii kiiret on :)

On ikka :) ja ega ainult väljakul edasi tagasi tuulepeana jooksmisest ka mingit tolku pole...jalgpalli mängitakse palliga muide ;)

asko23
11.12.13, 12:40
klubi olemas

Tofoa
11.12.13, 12:58
Sa oled asjadest ikka väga valest aru saanud. Ma räägin 3 või 4 liigast ja eelnevalt on ka piisavalt mängitud, aga mitte liigas. Sinu võin ka palliga üle mängida kui vaja ;) Kui leiad mulle ühe meistriliiga mängija kes suudab 100m isegi joosta alla 11. sekundi oled kõva mees.
Selleks peab 30m lendu jooksma elektriliselt 2.95-3.00 oleneb start võimsusest. Olen ennegi neid meistriliiga mängijaid näinud kesklinna spordihallis ja punnitavad healjuhul 3.2 mõni isegi 3.17-3.18. 10.7 jooksmiseks pead suutma joosta seda 2.7 see näitab kiirust kui kaitsja ikka kaotab kiiruselt sulle 30m peal pool sekundit siis palliplatsil ta sind enam kätte ei saa.

Võin omalt poolt kinnitada, et Asko udu ei aja.

Alfonso
12.12.13, 11:09
Sa oled asjadest ikka väga valest aru saanud. Ma räägin 3 või 4 liigast ja eelnevalt on ka piisavalt mängitud, aga mitte liigas. Sinu võin ka palliga üle mängida kui vaja ;) Kui leiad mulle ühe meistriliiga mängija kes suudab 100m isegi joosta alla 11. sekundi oled kõva mees.
Selleks peab 30m lendu jooksma elektriliselt 2.95-3.00 oleneb start võimsusest. Olen ennegi neid meistriliiga mängijaid näinud kesklinna spordihallis ja punnitavad healjuhul 3.2 mõni isegi 3.17-3.18. 10.7 jooksmiseks pead suutma joosta seda 2.7 see näitab kiirust kui kaitsja ikka kaotab kiiruselt sulle 30m peal pool sekundit siis palliplatsil ta sind enam kätte ei saa.

Pokkeriprod teevad pühapäeval 20.30 Männiku hallis ja kolmapäeval 19.00 Kalevi staadioni kunstmurul trenne. Hüppa läbi!

julm1
13.12.13, 09:51
tundub et tegemist on oma cristiano ronaldoga, edu tiimi leidmisel

Rzn.
13.12.13, 10:59

Ennemgi neid sprintereid seal palliplatsil nähtud. Kappavad oma olematu pallitunnetusega mööda platsi ringi ja proovivad igal võimalusel silmad kinni väravapoole joosta. Võibolla tõesti oled eriline, paraku on aga suurem osa isehakanud välkudest väljakul just sellised:
http://rgifs.gifbin.com/102010/1287507497_horse-plazying-with-big-ball.gif

jõudu uue klubi leidmisel.

PraS
13.12.13, 11:08
Ennemgi neid sprintereid seal palliplatsil nähtud. Kappavad oma olematu pallitunnetusega mööda platsi ringi ja proovivad igal võimalusel silmad kinni väravapoole joosta. Võibolla tõesti oled eriline, paraku on aga suurem osa isehakanud välkudest väljakul just sellised:
http://rgifs.gifbin.com/102010/1287507497_horse-plazying-with-big-ball.gif

jõudu uue klubi leidmisel.

Ja muidugi need teised madalamate liigade mängijad tehnikakunnid :D
Soovitan sul Kalev III proovida, seal teisigi sinu sarnaseid jooksumehi lademetes, seltsis segasem :)

asko23
13.12.13, 13:57
klubi olemas

mg
13.12.13, 16:44
tüüpiline "loen ainult pool postitust läbi" suhtumine. jalgpalli osa jätsid ju viimaseks.
rahvaliigas muidugi nii suurt eelist pole, kuna tavaliselt(vähemalt tartus) mängitakse väikestel väljakutel.
aga noh, rahvaliigas tuleb ükskõik mis oskus kasuks.

Kaspy
23.12.13, 20:20
Liituks uuest aastast meeleldi mõne kesklinna lähiümbruse kunstmurul harjutava 4. liiga pundiga, kus treeningutel on suurim rõhk mängulisel poolel.
Võib julgelt privasse kirjutada.

pavel37
02.01.14, 16:27
Otsin Tartus mõnda harrastajate punti kellega suve jooksul ennast vormis hoida. Ise olen saalihoki vv (kuigi ei tea mis kasu sellest on jalgpallis). Võib julgelt privasse kirjutada või paveltim1991@gmail.com

in-the-stone
03.01.14, 09:59
otsin ka tartus klubi ! EElistatud VV aga saan ka igalpool mujal hakkama :)
Kogemuste taha asi ei jää kindlasti!

Pints
06.01.14, 11:11
Kas keegi siit käib mängimas Kalamaja Põhikooli hoovis aadressil Vabriku 18?

enzzo
06.01.14, 21:26
Kui sa oled mänginud jalgpalli ja sooviksid seda teha järgneval hooajal SK Imavere Forss meeskonnas, siis see UUDIS on just Sulle!!!!

SK Imavere Forss otsib järgmiseks hooajaks paari uut mängumeest.

Info: Alar Arula 59197133 või võtta ühendust facebookis.

https://www.facebook.com/pages/SK-Imavere-Forss/225907004158943

cpidr.
14.01.14, 17:12
Tere! 17-aastane noormees Tallinnast otsiks endale mingit nooremapoolset võistkonda, kus mängida.
Tase pole midagi erilist aga saan hakkama. Kirjutage meil ja vaatab mis teha annab:) Jõudu!

Tofoa
20.01.14, 16:11
Pärnu JK Poseidon/Nirvaana otsib tulevaks hooajaks enda ridadesse väravavahti. Mängime IV liigas lääne tsoonis.

Vinki
22.01.14, 11:55
Härrased kes Tartus soovivad end aeg-ajalt liigutada kirjutage või helistage! (kontakt postituse lõpus)
Meil enda seltskond väike ja ei saa normaalselt mängida, käime üldiselt kunstmuruväljakutel mängimas ja iga nägu maksab enda eest..(alla 2€ kord)
Samas huvitatud ka erinevatest nö. sõpruskohtumistest või koos trenni tegemistest.
Või siis tuleks paarikesi üle teisse meeskonda mängima.
Proovisime ka 2013 a. rahvaliigas kaasa lüüa, aga tuligi välja see probleem et mehed ei tulnud võistlustele kohale ja ei maksnud vormide eest õigeks ajaks ja loomulikult teisigi hädasid. Üritasime kokku saada, et teha trenne koos aga kui tuli kohale 3-4 nägu siis ilmselgelt polnud meil mingit lootust ka rahvaliigas võidutseta. Muidugi lisaks laiskusele oli ka teisi probleeme (kes läks sõjaväkke, kes välismaale tööle jne).

E-post: siim@betula.ee
Tel: 56976669

maxix
31.01.14, 10:35
3.liiga võistkond Tallinnast võtab vastu uusi liikmeid/mängijaid. Huvi korral kirjutada siia või maxix@hot.ee.

maxix
03.02.14, 09:51
Tallinna 3 liiga meeskond, Fc Olympic värbab uusi liikmeid / mängijaid. Huvi korral kirjuta siia v helista 56696281

ertz
03.02.14, 13:54
2014. hooajaks III liigasse tõusnud Viimsi FC Igiliikur lisaks ka heameelega mõne terava pliiatsi pinalisse. eero@fcigiliikur.com

maxix
10.02.14, 14:06
Tallinna 3 liiga meeskond, Fc Olympic värbab uusi liikmeid / mängijaid. Huvi korral kirjuta siia v maxix[at]hot.ee või helista 56696281

in-the-stone
13.02.14, 13:13
Tartus mõni klubi kes vajab Väravavahti Või kaitset siis võib julgelt ühendust võtta :)

kaiiz
13.02.14, 14:12
Tartus mõni klubi kes vajab Väravavahti Või kaitset siis võib julgelt ühendust võtta :)

neljap 20.00 ja teisip 20.30.MRG statal tule ja tee proovi.

in-the-stone
13.02.14, 16:40
neljap 20.00 ja teisip 20.30.MRG statal tule ja tee proovi.

teisipäeval olen kohal! jäta oma number mulle privasse

kaiiz
14.02.14, 08:31
teisipäeval olen kohal! jäta oma number mulle privasse

sorry,jääb ära sulle,ei vaja kedagi

in-the-stone
14.02.14, 11:35
sorry,jääb ära sulle,ei vaja kedagi

Väga ei ole vaimustuses ka rahvaliigast :) Ja Fc tartust (sellega pidi tegu olema)

marcello
25.02.14, 12:34
FC Olympic otsib endiselt väravavahti! Ära ei ütleks ka väljakumängijatest. Kiri privasse või helistage 5140609

sibierski
02.03.14, 11:24
2014. a madalamate liigade hooaja alguseni on jäänud 1 kuu ja nädal peale.

Nimelt on FC Tartu esindusmeeskonda (III liiga/lõuna) tabanud ootamatu olukord, kus puudu on enim kaitsemängijatest, aga ära ei ütleks ka ründafaasi toetavatest mängumeestest.

Kui otsid endiselt klubi, et osaleda Eesti Meistrivõistluste III liigas hooajal 2014 Lõuna tsoonis ning oled varem mänginud vähemalt III liiga tasemel ja ülespoole, siis võta ühendust aadressil: esindus@fctartu.ee

Jääme omaltpoolt ootama Sinu osavõttu!

sibierski
03.03.14, 11:41
PS! Ülalpool asuvas üleskutses palun kirjutada ikka aadressile esindus@fctartu.ee, mitte "fctartu@esindus.ee", nagu mul algupäraselt oli postituses kirjas. Palun segaduse pärast vabandust nende ees, kes juba ehk proovisid meiega kontakteeruda :)

Taux007
04.03.14, 23:04
Kas Tallinnas (eelkõige Nõmme, Kristiine, Mustamäe, Õismäe, Männiku kandis) mõni neljanda liiga meeskond väljakumängijast oleks huvitatud?

Mõned mängud olen paar aastat tagasi teinud neljandas liigas, viimasel ajal pole palli palju puutuda saanud, ent mõningase treeninguga saaks ehk taaskord joonele.

drpowder
05.03.14, 10:08
Saatsin sulle info privasse

ull39
05.03.14, 12:38
uuriks ka et kas soovitavalt kristiine kandis keegi trenni teeb? Pole mitu head aastat palli puutunud ja oleks hea tekkinud ülekilod jälle maha joosta:)

Tofoa
05.03.14, 14:47
Pärnu JK Poseidon-Nirvaana otsib kogemustega keskkaitsjat ja väravavahti. Kui elad Pärnus ning tahad IV liigat sel hooajal tõsiselt võtta, siis võta ühendust siin teemas, privaat sõnumiga või silver@jkposeidon.ee

--andres--
08.03.14, 17:06
Kas Tartus oleks mõni klubi, kes otsiks omale mängijat juurde, kasvõi, et trenni teha?

Tolmulest
08.03.14, 22:22
Nii... Kuna ise olen hetkel vahipatalionis ajateenistuses ning oma meeskonna trennidest osavõtta ei saa.
Siis otsin kusagil tallinnas(nõmme/mustamäe/Kristiine) kandis trenni kus õhtuti kaasa teha. Ehk leidub mõni selline abivalmis sats kes ei pane pahaks kui käiksin ,,jalga soojas hoidmas,,

ise muidu 2,5 hooaega III liigat mänginud parema/vasaku äärena.
kui kellegil midagi pakkuda siis PS-i

sibierski
09.03.14, 12:59
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t31/p180x540/1781796_432419803527362_403640162_o.jpg

sibierski
09.03.14, 18:36
Kas Tartus oleks mõni klubi, kes otsiks omale mängijat juurde, kasvõi, et trenni teha?

Tere! kirjuta siia: esindus@fctartu.ee ja leiame lahenduse :)

veikx
11.03.14, 23:23
otsin tallinnas klubi kus treenida ja mängida.
kirjutada postkasti lisainformatsioni jaoks.

MaitKK
12.03.14, 09:19
Otsin klubi Tallinnas, eelistatult Rahvaliigas aga võib ka IV liigas.
Positsioon väravavaht, aga saab ka väljaku mängijana hakkama.
Eelnevalt mänginud III ja IV liigas, vanust 25a.

the Kop
12.03.14, 13:56
Otsin trenni pärnus. Algselt kindlasti madalamal tasemel sest vahele on jäänud aastaid ja aastaid.
Vanus 21a, positsioon oli kunagi nr 9 või 10.

priva

MMclub
17.03.14, 15:14
Tallinna FC Charma otsib enda meeskonda uusi mängijaid.

Eelmine aasta tuli Charma uue meeskonnana IV liiga põhja tsoonis teisele kohale, see aasta mängitakse III liiga põhjatsoonis.

Trennid Tallinnas, neljapäeviti 20:30, aprillist teisipäeviti 20:30. Kuumaks 25 eurot.
Kodumängud reedeti 19:30

Lisainfo sõnumina, või 56 97 null 001
Martin

subnav
24.03.14, 21:02
Tere, otsin pärnus trenni , mänginud viimased aastad regulaarselt aga ainult saalis.
22a

PM

suomi10
26.03.14, 10:39
Tartus keegi ründajat tahab w ?
Sai Esiliiga B's mängitud eelmine aasta.

kaiiz
26.03.14, 10:43
Tartus keegi ründajat tahab w ?
Sai Esiliiga B's mängitud eelmine aasta.

vaata eespool sunseeki postitust

viux
31.03.14, 16:20
tere
Kas mustamäe kandis ka mõni 4.liiga meeskond kuskil trenni teeb äkki saaks ka kuidagi ühineda või miskit.Tänan

SainAru
11.04.14, 15:24
Rahvaliiga sats Kohtla-Nõmme otsib enda ridadesse väravavahti, kui oled huvitatud siis kiri sõnumitesse palun.

Äitäh!

Artur987
22.04.14, 14:54
Tere!

Otsin seltskonda Tallinnas, kes käiks regulaarselt jalgpalli mängimas ja võtaks punti. Ise olen taseme poolest III liiga kogemustega, vanust 27 ja väljakul saan hakkama nii ründes kui kaitses. Sügis, talv ja nüüd natuke kevadet olen mänginud saalis, aga kuna hooaeg saab läbi, siis sooviks taas välja murule saada (või kunstmurule.) Eelistatud oleks südalinnale lähemad variandid, aga kõik pakkumised on oodatud. Mõistlik väljakurendi osalus või kuumaks ei ole takistuseks.

Parimat,

Artur

nafnaf
25.04.14, 16:14
Otsin trenni Paides ,või Paide läheduses. Igasugused pakkumised oodatud.

Lahekutt
09.05.14, 15:00
Tervist.

Sooviks trenni teha ja vutti mängida kesklinna - mustamäe kandis. Mänginud IV-II liiga nüüd pisike paus. Ei tea mida tase enam lubab. Mängiks väljakul kaitsest kõrgemal IV liigas, ehk saab ka IIIs hakkama. PM.

drpowder
10.05.14, 11:35
Tervist.

Sooviks trenni teha ja vutti mängida kesklinna - mustamäe kandis. Mänginud IV-II liiga nüüd pisike paus. Ei tea mida tase enam lubab. Mängiks väljakul kaitsest kõrgemal IV liigas, ehk saab ka IIIs hakkama. PM.

Saatsin privasse

Ratnikov
11.05.14, 21:34
Kallid sõbrad, kui Teil on VV'st puudu (trenn/sõprusmäng) - võtke muga julgelt ühendust
Sobivad õhtused ajad al. 17.30 asun Tallinnas

sassolen
12.05.14, 18:05
Tere, otsin siis klubi kus trenni teha ja mängida.Noorena mänginud Fc Flora Kehtna meeskonnas.Hetkel vanust 23.
Eelistatav kant oleks Tallinn,Lasnamägi aga sobivad ka muud kohad Tallinas.Tänud ette.

zee
13.05.14, 10:55
Tere,

Kas keegi teeb trenni Mustamäe kandis, oleks soov koos trenni teha(pmst lihtsalt mängimine sobib). Ise juba mängin kolmas aasta III liigas, see on juba tõesti igav. Sooviks võibolla minna alla, ehk siis IV liiga.

-pennu-
13.05.14, 21:41
Uus meeskond rahvaliigas otsib mängijaid juurde
Kui oled huvitatud (B Grupp Kristiine) siis kirjutada sõnumitesse...Iga pos. on tere tulnud!

in-the-stone
14.05.14, 21:20
tartu lähedane sats ootab ka täiendusi et see aasta rahvaliigas kokkumängu harjutada ja siis järgmine aasta liigat vallutada :)

icebear
15.05.14, 22:39
FC IceBears ootab oma rahvaliiga ridadesse mängijaid ja uusi trennikaaslasi!
Asukoht Tallinn

Anna endast märku kui huvi.

omega007
18.05.14, 14:37
Rohkete vigastuste, välislähetuste jms tõttu otsib II liiga põhi/ida tsoonis osalev JK Visadus oma ridadesse täiendusi. Huvi korral kontakteeruge esindajaga, kelle andmed leiate jalgpall.ee lehelt.

icebear
20.05.14, 18:15
FC IceBears ootab oma rahvaliiga ridadesse mängijaid ja uusi trennikaaslasi!
Asukoht Tallinn, Õismägi

Anna endast märku kui huvi.

hannes10
20.05.14, 23:38
Tervist.

Tere, mis on sinu trumbid väljakul?

icebear
01.06.14, 20:59
On siin veel mehi kes rahvaliigat ja trenni soovib meie meeskonnaga koos mängida?

https://www.facebook.com/pages/FC-IceBears/163207470552063

Kirjuta ja anne endast teada.

kotzhka
02.06.14, 22:50
Harrastusjalgpallur tuleks teeks mõnusa satsiga trenni Tartus!
Vigastuse tõttu oli pikem paus sees, üritaks taaskord mängima hakata.

Lugupidamisega
Mario

Pikolo
03.06.14, 21:49
Kas keegi tegeleb ise või teab kedagi kes tegeleks mängudega Lääne-Virumaal?

icebear
05.06.14, 19:13
FC Icebears otsib meeskonda mängijaid. FC Icebears on eelmise suvelõpus loodud meeskond, kus hetkel on 12 püsivat mängijat. Kõigil on varasem jalgpalli kogemus. Meeskond teeb treeninguid 2 korda nädalas ja sellest aastast mängib rahvaliigas nõmme all. Koduväljak on Õismäel. Kui oled huvitatud või tekib küsimusi, anna teada ja astu treeningutest läbi. Ambitsioonikas meeskond, plaanitatkse kindlasti tõusta juba IV liigasse. Tule ja naudi jalgpalli meeldivas keskkonnas, kasvõi niisama treeningu eesmärgil.

hullmar
05.06.14, 19:48
Tervist, huvi pärast küsin, kas on olemas Tartus koht, kus trenni teha, endal varajasemaid klubi kogemusi pole. Olen 19 aastane.

kotzhka
08.06.14, 20:38
Tervist, huvi pärast küsin, kas on olemas Tartus koht, kus trenni teha, endal varajasemaid klubi kogemusi pole. Olen 19 aastane.

hullmar..kui leiad mingi satsi, olen ka käpp! :)

ton666
09.06.14, 15:20
Jalgpalliselts otsib taaskord uusi mängijaid. Kõigil soovijatel on võimalik lisainfoks kas kirjutada mulle sõnumisse või helistada 55535570.
Mängime IV liiga läänetsoonis, kodustaadioniks on Kalevi kunstmuru ja teeme trenni 2x nädalas teisipäeviti ja neljapäeviti 20:30.
Kuutasu on 30 eurot.
Tulge ja pange end proovile, oodatud on ka kõik, kes ei soovi liigat mängida, kuid tahavad ainult trenni teha.

Nugisemees
12.06.14, 15:13
Tere!

Ehk on Pärnus või selle lähistel mõni rahvaliiga sats, kellel veel mõni mängumees puudu oleks? Tuleks hea meelega trenni ja vaataks, kas ja kus mängida võimaldaks.

icebear
12.06.14, 22:52
suurendame meeskonda

veiko-
18.06.14, 00:46
Tartus IV liiga klubi otsib enda ridadesse väravavahti, kes tahaks treeningutest korralikult osa võtta, ning oma panuse anda !

kotzhka
18.06.14, 11:22
Tartus IV liiga klubi otsib enda ridadesse väravavahti, kes tahaks treeningutest korralikult osa võtta, ning oma panuse anda !

Väravas pole just kõige kindlam, aga platsil müttan ringi küll...ega mängijat vaja pole ?

Igal juhul edu !
kotzhka

hullmar
19.06.14, 21:22
Väravas pole just kõige kindlam, aga platsil müttan ringi küll...ega mängijat vaja pole ?

Igal juhul edu !
kotzhka

Samad sõnad, heameelega oleks valmis kaasa tegema, pole väravavaht

sanderos
22.06.14, 17:58
Otsin Tartus klubi, kellel oleks regulaarselt suviti trennid. Võistlustel ei osaleks, kuid käiks trennis vormi hoidmas.

Tofoa
23.06.14, 16:04
Otsin Tartus klubi, kellel oleks regulaarselt suviti trennid. Võistlustel ei osaleks, kuid käiks trennis vormi hoidmas.

Tammekaga siis ei saanud jutupeale :D ?

ensso
28.06.14, 23:33
Leidub mõni Pärnu madalama liiga meeskond, kellel trenni mehi juurde vaja oleks ning kes teeks õhtustel aegadel trenne?

icebear
30.06.14, 08:45
FC Icebears otsib meeskonda mängijaid. FC Icebears on eelmise suvelõpus loodud meeskond, kus hetkel on 12 püsivat mängijat. Kõigil on varasem jalgpalli kogemus. Meeskond teeb treeninguid 2 korda nädalas ja sellest aastast mängib rahvaliigas nõmme all. Koduväljak on Õismäel. Kui oled huvitatud või tekib küsimusi, anna teada ja astu treeningutest läbi.
Tule ja naudi jalgpalli meeldivas keskkonnas, kasvõi niisama treeningu eesmärgil.
Mõned on juba liitunud ja käivad koos meiega trennides, kuid soov kasvatad veel meeskonda.
Mida rohkem seda ju parem. Saab rohkem ja paremini mängida ja trenni teha. Kuna jalgpallis on peamine motivaator see, et saaks ka jalgpalli mängida.

elx
30.06.14, 09:17
plaanitatkse kindlasti tõusta juba IV liigasse
Loen teist korda seda sinu esituses ja hirmsasti kriibib silma. Ehk sa ei teagi veel, seega igaks juhuks ütlen - Rahvaliigast ei tõusta IV liigasse. IV liigasse on vaja lihtsalt registreerida. Aga mida kiiremini seda teete seda parem, sel hooajal on seis ikka väga nutune - meeskondi jäi alumisse liigasse nii vähe, et pandi üksteisega kolm korda läbi mängima. Jõudu!

icebear
30.06.14, 09:40
FC Icebears otsib oma trennidesse mängijaid. FC Icebears on eelmise suvelõpus loodud meeskond (klubi), kus hetkel on 14 püsivat mängijat. Kõigil on varasem jalgpalli kogemus. Meeskond teeb treeninguid 2 korda nädalas ja sellest aastast mängib rahvaliigas. Trennid toimuvad Õismäel. Kui oled huvitatud või tekib küsimusi, anna teada ja astu treeningutest läbi. Tule ja naudi jalgpalli meeldivas keskkonnas, kasvõi niisama treeningu eesmärgil.
Mõned on juba liitunud ja käivad koos meiega trennides, kuid soov kasvatad veel meeskonda.
Mida rohkem seda ju parem. Saab rohkem ja paremini mängida ja trenni teha. Kuna jalgpallis on peamine motivaator see, et saaks ka jalgpalli mängida.

roque jr
14.07.14, 01:03
Rannajalgpalli esiliiga sats otsib endale "vabalt saadavat" väravavahti, kes pakuks konkurentsi olemasolevale vv-le. Kui tõrjereaktsioon ja väljavisked tunduvad head olevat, pm-i.

icebear
29.07.14, 10:26
FC Icebears otsib oma trennidesse mängijaid. FC Icebears on eelmise suvelõpus loodud meeskond (klubi), kus hetkel on 14 püsivat mängijat. Kõigil on varasem jalgpalli kogemus. Meeskond teeb treeninguid 2 korda nädalas ja sellest aastast mängib rahvaliigas. Trennid toimuvad Õismäel. Kui oled huvitatud või tekib küsimusi, anna teada ja astu treeningutest läbi. Tule ja naudi jalgpalli meeldivas keskkonnas, kasvõi niisama treeningu eesmärgil.
Mõned on juba liitunud ja käivad koos meiega trennides, kuid soov kasvatada veel meeskonda.
Mida rohkem seda parem. Saab rohkem ja paremini mängida ja trenni teha. Kuna jalgpallis on peamine motivaator see, et saaks ka jalgpalli mängida.

Sgtmajor
02.09.14, 14:14
Tere, otsin satsi Tallinnas. Jalgpall võõras pole ning üldiselt mängin ründaja positsiooni. Pigem madalamal tasemel

-pennu-
20.09.14, 09:03
Verivärske meeskond Jk Küsimärk otsib oma ridadesse pädevaid jalgpalli sõpru. Trenne tehakse Tallinnas ja 2 korda nädalas.
Kel huvi siis kiri minu postkasti ja arutame seda asja täpsemalt :)

icebear
06.10.14, 18:21
FC Icebears otsib oma trennidesse mängijaid. FC Icebears on eelmise suvelõpus loodud meeskond (klubi), kus hetkel on 14 püsivat mängijat. Kõigil on varasem jalgpalli kogemus. Meeskond teeb treeninguid 2 korda nädalas ja mängib rahvaliigas. Trennid toimuvad Õismäel. Kui oled huvitatud või tekib küsimusi, anna teada ja astu treeningutest läbi. Tule ja naudi jalgpalli meeldivas keskkonnas, kasvõi niisama treeningu eesmärgil.
Mõned on juba liitunud ja käivad koos meiega trennides, kuid soov kasvatada veel meeskonda.

the Kop
06.10.14, 20:23
Leidub mõni Pärnu madalama liiga meeskond, kellel trenni mehi juurde vaja oleks ning kes teeks õhtustel aegadel trenne?

+1.
Kiri postkasti kui midagi on pakkuda!

Ouyher
07.10.14, 15:15
Leidub mõni kolmanda-, neljanda- või rahvaliiga tiim Tallinnas, kelle juures saaks trenni teha, praegu sügisel ja kes teeb ka trenni talveperioodil?

Lindegron
08.10.14, 00:14
Teretere!

Kuna hooaja viimane mäng pühapäeval, siis sooviks kuskil Tallinnas trenni teha, et hoida vormi järgmiseks hooajaks :). Oleks hea kui oleks III liiga sats. Ise olen FC Lelle mängija :)

PraS
18.10.14, 18:49
Otsid uut meeskonda, uut treeningkohta või niisama mängimiseks kohta.
Siis pakun lahendust sulle FC Castovanni Eaglisis.
Teeme trenni N kell 21:00 ja P kell 19:30 Kotka hallis.
Kontakt: mart@fceagles.ee, 56450756.

Ratnikov
20.10.14, 15:27
Tere!

otsin talveperioodiks võistkonda või võistkondi kus saaks E-R õhtuti al. kl 19 ja L kl 13-18 trenni teha ja ennast vormis hoida. Võiks olla 2-4. liiga meeskond. Trennipaigaks Tallinn ja soovitavalt ALCA või Kalevi kunstmuru, Lasnamäe spordikeskuse staadion, L ka Männiku. Kui on mida pakkuda, siis palun PM postkasti.

Tänud juba ette

Chernobyl Child
24.10.14, 20:06
Ma paneks sellele viimasele postitusele +1. Olen siiani mänginud kolmandas liigas. Hetkel istun küll kaitseväes, kuid kui ma omale tallinnasse satsi leian, siis lubatakse mind trenni. Aitäh tähelepanu eest.