PDA

View Full Version : Otsitakse mängijaid

Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6]

DiFabrIsco
27.01.19, 20:31
Otsin Tallinnas 3., 4. või isegi rahvaliiga klubi, kellega hakata koos treenima. Treeningud võiksid toimuda kesklinnas või selle lähedal.
Olen 25. aastane ning olen mänginud alates 7. eluaastast, va. mõningad pikemad vigastuspausid. Positsioonilt CM, CDM või isegi CAM, kuid saan ka äärtes hakkama. Kui noorteliigad välja arvata, siis on olemas ka 2. liiga kogemus.

Kui huvi, siis suhtleme sõnumites edasi. :)

sixteen
04.02.19, 03:00
Loodan et on õige koht kust küsida, aga kas tallinnas mustamäe/kristiine kandis on hobikorras jalgpalli trenne ? Olen 24 ja aktiivselt sai mängitud oma 6+ aastat tagasi ja nüüd tekkis tahtmine end veits liigutada ja palli taguda. :)

Kozey
29.03.19, 14:32
Toompea meeskond otsib alagavaks hooajaks omale väravavahti. Mängime IV liiga põhja piirkonnas ja teeme trenni Wismari staadionil 2x nädalas. Kui oled huvitatud siis helista 5297884 või kirjuta FC Toompea facebooki lehele.

LooJK
03.04.19, 15:36
JK Loo III liiga ja Tiigrid Fänniklubi rahvaliiga A- taseme tiimis on veel vabu kohti.
Treeningutele on oodatud eelkõige varasema kogemusega mängijad või noored, kes on valmis regulaarselt pingutama!
III liiga mängijatel treeningvõimalus 3-4x nädalas!

Registreerimine ja lisainfo: eerik@fctiigrid.ee või 58092967

Lauril
07.04.19, 15:33
Tere!
Otsin meeskonda tallinnast v tallinna lähiümbruses kelle treeningutel saaks osaleda. Viimased mängud jäävad 10 aasta taha.

Kontovaba
29.05.19, 10:32
IV.S mängiv Tartu FC TRT77 otsib esialgu käesolevaks hooajaks väravavahti - mõlemapoolse sobivuse korral pikemaks ajaks.
Kuna üks meie põhiväravavaht on põlvevigastuse tõttu pikaks ajaks väljas ja teine väravavaht ka töökohustuste tõttu hõivatud, oleme sunnitud kasutama väravas väljakumängijat, kuid sooviksime puuris näha siiski kedagi, kellel kogemusi rohkem.
Kui Sa arvad, et tahaksid meie laheda meeskonnaga liituda, anna meile märku!
Kirjutada võite otse sõnumitesse või info@trt77.ee

Kevv92
07.07.19, 00:13
Nagu ikka traditsiooniliselt, anname ka seekord võimaluse suvepausi ajal uutel mängijatel treeningute või mängudega liituda.

Lühidalt, kui keegi otsib trenni/mängu kohta Tartu või selle lähipiirkonnas, siis võtke ühendust. Meie all on väljundeid palju- näiteks niisama trenni teha või IV, III, II liigas kaasa lüüa, kõik enda teha ja oleneb iseenda peale hakkamisest või motivatsioonist.

Oled tudengina Tartusse kolimas või niisama uut paika otsimas, siis kirjuta julgelt siia sõnumitesse või kervin.kull@gmail.com ja räägime trenniajad ja võimalused üle. Kui kiirelt teha ja huvi suur, saab ka alates augusti algusest ühest kolmest meie pakutavast liigast kaasa mängida.

Jõudu!

Mõnus
21.08.19, 09:49
Tervist !

Olen 22.a väravavaht kes otsib Tallinnas võimalust meeskonnaga koos trenni teha ja hiljem ka võistelda. Eelnevalt mänginud rahvaliigat ja kolmandat liigat. Pakkumised, soovitused palun teha privaatsõnumitesse. :)

Olge mõnusad ! :)

LooJK
24.08.19, 16:46
Tere!
FC Tiigrid meeskonnad otsivad talveperioodiks uusi mängijaid!
Treeningud hakkavad toimuma 2x nädalas Tallinna Humanitaargümnaasiumis, koidu 97.
Talvehooajaga alustame 14.10.19
Osaleme iafa.eu liigas (JK Loo nime all) ja kahe meeskonnaga rahvaliigas.

Meil on hooajamaks!

lisainfo eerik@fctiigrid.ee või 58 092 967

AnttiE
01.09.19, 11:54
Tere,

Sooviks liituda mõne meeskonna treeningutega, kelle trennid toimuvad Keilas või Keila lähedalt(Saue).
Varasem mängukogemus 3,4.liiga ja rahvaliiga.

roosipuu
08.09.19, 12:14
Talveks saali RL mängijat kellelgi vaja?
Asukoht Rakvere .

Lebouss
12.09.19, 09:44
Tere.

Rahvaliiga meeskond Tallinnas ootab enda ridadesse uusi mängijaid.
Trennid toimuvad kord nädalas Männiku staadionil. ( Talveperioodil mõnusasti kupli all)

Kellel huvi see võtku julgesti ühendust!

fcerrorunited@gmail.com
tel:55682064

Heiko.

Jossk
13.09.19, 16:36
Tere!

Otsin klubi, kus saaks käia regulaarselt treeningutel. Olen ise tegelenud jalgpalliga 7 aastat ning mänginud erinevaid positsioone. Viimased 3 aastat mänginud rahvaliigat ja positsiooniks keskkaitse, äärekaitse.

Usun, et suudan uuele tiimile anda juurde head vaimu ja motivatsiooni ning muidugi ka head kaitset :)
Jään ootama vastust!

Asukoht Tallinn.
E-mail: joosepkalbus@hot.ee

Kontovaba
26.09.19, 10:54
Saalijalgpalli hooaeg on algamas, mida FC TRT77 mängib ka tuleval hooajal traditsiooniliselt Rahvaliigas. Kui oled aktiivne ja eelneva mängukogemusega ning sooviksid meie nime all pallida, anna endast märku, kirjutades sõnumitesse või saates e-mail: info@trt77.ee.

HVjalgpall
30.09.19, 11:37
HV Twister alustab 1.10 talvehooaega väga viisakal Infoneti kunstmuru platsil kupli all.
Trennid on E ja K kell 20.30. Kuutasu saab olema 25 € kuus.

Kõigil huvilistel palju kirjutada: info@fctwister.ee
FB grupp: https://www.facebook.com/groups/hvjalka/

jezuz
16.10.19, 14:17
Tere sooviks tallinnas kuskil vutti taguda , kui kellegil 1-2 head meest puudu andku teada ;) (sobib ka saalis).

Ratnikov
30.10.19, 12:45
Kamraadid,
Üks kolleeg, kes saabub Eestisse ja asub Tallinnas tööle, otsib endale tiimi, kus saaks talvel trenni teha ning kui jäädakse Eestisse ka edaspidiseks ajaks, siis miks mitte ka Eesti madalamates liigades end proovida.
Kuidas tasemega inimesel - seda ei tea, vaid seda, et ei sobi talle saalijalgpall ning eelistab inimene Põhja-Tallinna ja Kesklinna, no Kotka hall vist enam-vähem ka Kesklinn, v.o. ka Nõmme, aga kindlasti mitte Lasnamägi.
Nii et, kui kellelgi on puudu mängijatest (IV.liiga) siis andke palun saata mulle PM.
Tänud ette

antz-
06.11.19, 13:37
Kui keegi Pärnus saalijalgpalli mängib, siis andke endast märku, oleks huvitatud liituma!

pablosantacruz
10.11.19, 20:48
Olen 16 aastane, varasemalt mänginud kuid nüüd aasta pausi sisse jäänud. Sooviks end proovile panna 4.liigas, keskpoolikuna. Kui tead mõnd satsi, kes otsib mängijaid uueks hooajaks siis ootan vastuseid.

Kevv92
11.11.19, 12:23
Piirkond sul?

Aula
11.11.19, 12:41
Kui keegi Pärnus saalijalgpalli mängib, siis andke endast märku, oleks huvitatud liituma!

Kirjuta https://www.facebook.com/ParnuUnited/

pablosantacruz
11.11.19, 22:03
sorry, unustasin mainida, tallinn.

KohtunikuAsemel
09.01.20, 09:28
Otsin kunstmurul mängimise võimalust Tallinnas kus trenn lõpeks hiljemalt 21.00.

Olen terve elu hobikorras palli veeretanud. Kunagi ammu sai neljandas liigas mängitud, viimasel hooajal rahvaliigas.

Kevv92
09.01.20, 17:46
Mõni mängija veel ripakil on ja soovib kuskil mängida, siis alati on uued huvilised oodatud ühinema meiega ka. Tegutseme Tartus/Jõgeval. Trennida saab, turnadel käia ja ka liigat mängida. (II, III ja IV liigades sats).

Alati on siin kevadeti huvilisi olnud nii, et pakume ka seekord. Võta julgelt ühendust.

Kontovaba
12.01.20, 16:24
Tuleval hooajal hakkame mängima III liigas, mistõttu oleks vaja juurde väledaid ja osavaid jalgu. Läbi aastate on meil enim puudust olnud kaitsemängijatest - vigastuste jms tõttu.
Ära ei ütle me ka teistel positsioonil soovivatest mängijatest.

Koduväljakuks on meil Sepa Jalgpallikeskuse Kunstmuruväljak ja trenniajad on teisipäeval ning neljapäeval kell 20.30-22.00.

Huvi korral kirjuta mulle sõnumitesse või saada e-mail aadressile teet@trt77.ee

LooJK
15.01.20, 22:26
FC Tiigrid & JK Loo meeskondades on samuti ruumi!
Sellel hooajal oleme esindatud ka IV liigas.
Tiigrid Fänniklubi RL B võistkond tegutseb Tallinnas Wismari staadionil ja oodatud igasugu tasemega mängijad.
III liiga tiim mängib ja treenib Tallinnas LSPK kunstmurul, pae 1.
IV liiga treenib Wismaris & Lool ja kodumängud toimuvad Lool.

Lisainfo eerik@fctiigrid.ee või 58 092 967

Tofoa
29.01.20, 18:41
Poseidon II treenib ja mängib tuleval hooajal Tallinnas III liigat. Otsime enda kollektiivi värsket verd. Teeme trenni 2x nädalas Nike Arenal T ja N kell 19:30. Liigamängud peame samuti seal. Klubimaks on 30€ kuus. Esindusmeeskond mängib II liigas ning peab enda kodumängud Pärnus. Seega parimatel võimalus ka seal meeskonnas aegajalt figureerida.

Kes on huvitatud, kiri PMi või silver@jkposeidon.ee

Aula
02.02.20, 14:14
Rahvaliiga meeskond FC Pärnu United ootab oma ridadesse algavaks hooajaks uusi mängumehi. Oodatud on kõik, kes vähegi jalgpalli harrastavad ja ei ole kohustatud liigas osalema vaid võib ka lihtsalt aeg-ajalt trennides osaleda.

Võtta ühendust e-maili aadressil p2rnuunited@gmail.com või facebookis.

Kevv92
02.05.20, 12:53
Tallinnas treeniv ja mängiv IV liiga punt jäi 9 kuuks raske vigastuse tõttu ilma kaptenist ning vabanes satsis üks koht. Kui oled varasemalt liigajalgpalli mänginud ning otsid punti, kus mängida ja vormis hoida, siis võta ühendust, telefonil +37259094722 või e-mailil: Fctallinnawolves@gmail.com. Heade omaduste ja suhtumise korral võimalus IV liigast ka ülespoole III liigasse ja II liiga esindusmeeskonda mängima saada.

Kevv92
02.05.20, 18:51
Lisasin eelmisele postitusele juurde e-maili ka.

Tofoa
05.05.20, 13:00
Poseidon II treenib ja mängib tuleval hooajal Tallinnas III liigat. Otsime enda kollektiivi värsket verd. Teeme trenni 2x nädalas Nike Arenal T ja N kell 19:30. Liigamängud peame samuti seal. Klubimaks on 30€ kuus. Esindusmeeskond mängib II liigas ning peab enda kodumängud Pärnus. Seega parimatel võimalus ka seal meeskonnas aegajalt figureerida.

Kes on huvitatud, kiri PMi või silver@jkposeidon.ee

Pakkumine endiselt jõus! Ehk on eriolukord tekitanud siin kuttides rohkem mängunälga :)

zaz
05.05.20, 14:09
A kes päris seda taset välja ei vea, siis kaikavutti kannatab ju ikka mängida! Seda saab rahvaliigas. Trennid, mängud on Wismaril. Tule ja tunne mängust rõõmu!

Annab siis mulle teada, kui on huvi.

sanderos
11.05.20, 11:21
Lootustandev eesti olümpialootus soliidses vanuses otsib Lääne-Virumaal jalkatrenni. Meeskondi, kuhu olen panuse andnud on rohkem kui mõnel mehel karikaid! Oskuste kohapealt, midagi on ja rohkem nagu ei ole. Mänginud olen kolmanda liiga pingil, neljandas, rahvakas. Kõik positsioonid on ära mängitud. Kahekordne fänniturna võitja! Värbamissoovi korral võtke julgelt ühendust privas mu agendiga.

Tofoa
11.05.20, 13:48
Lootustandev eesti olümpialootus soliidses vanuses otsib Lääne-Virumaal jalkatrenni. Meeskondi, kuhu olen panuse andnud on rohkem kui mõnel mehel karikaid! Oskuste kohapealt, midagi on ja rohkem nagu ei ole. Mänginud olen kolmanda liiga pingil, neljandas, rahvakas. Kõik positsioonid on ära mängitud. Kahekordne fänniturna võitja! Värbamissoovi korral võtke julgelt ühendust privas mu agendiga.

See on hea poiss! Ärge teda ainult väravasse pange.

Horatio
18.05.20, 21:03
Otsin rahvaliiga võistkonda kellega trenni teha ja mängida. Eelistatud on satsid, kes mängivad/treenivad Laagris, Nõmmel või A le Coqil.

Ise olen 25, varasemalt mänginud nii noortes kui ka kolmandas liigas, aga see toimus 7 aastat tagasi. Positsioonilt eelistan keskkaitset, vasakkaitset ja vasakut äärt.

Pakkumised võib saata PMi.