PDA

View Full Version : Vassiljev Kostja (FC Flora, Eesti)

Leheküljed : 1 2 [3] 4 5 6

vabakutseline21
19.08.11, 12:20
millised on uudised maailma parima jalgpalluri kostja vassiiljevi käekäigust? millised on saavutused kuulsusrikkas sloveenia kõrgliigas? ootaks kannatamatult uudiseid. samuti oodatud info teiste eesti koondise tugitalade kohta, nagu diima kruglov, dmitrjev, superväravavaht artur kotenko, sajandi mängija puri ning geniaalne paremkaitsja šisov. olen kindel et kogu see seltskond pallib juba järgmisel hooajal hispaania ja itaalia kõrgliigas, samasse liigub kindlasti ka peatreener rüütli. ühel hetkel peavad agentide silmad avanema ning nad peavad mõistma millise kõrge klassiga mängijate ja treeneriga on tegemist.

Keegi ei keela ju sul neti ringi vaadata ja nende koduklubide käekäiku uurid. Või oled sa selleks liiga saamatu?

Meintz
27.08.11, 20:44
http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogomet/Ekipa/Koper/Novica/Posavec-menja-Vassiljeva.aspx

Selline uudis Kostjast.GT abil sain aru, et teda on pidevalt seotatud lahkumisega.Amkari jutust-vaata kust otsast tahad, ei saa aru :confused:

Nahkpea
27.08.11, 20:57
Mina sain aru nii, et Koper on tugevdanud oma ridu kogenud Horvaatia-Sloveeni poolkaitsja Posaveciga, kes toodi klubisse just lahkuva Vassiljevi asendamiseks. KUI ma nüüd õieti aru sain, siis on Vassiljev Koperi andmetel juba Amkariga lepingu ka sõlminud.

Mõni võib muidugi parandada.

Meintz
27.08.11, 21:52
Ka Koperi koduleht väidab midagi selle sarnast.

molbert
28.08.11, 03:18
No hea seegi. Kuigi Venemaa liiga on kõva, on meie koondislaste karjäärid seal pigem sammu tagasi teinud kui edasi, aga eks aega annab vastuse. Kui saab stabiilseks põhimeheks, siis igaljuhul väga hea otsus, aga seda näitab alles aeg.

Meintz
28.08.11, 10:42
Stjopa sai isegi Inglise esiliigase pingile

kesa
28.08.11, 10:50
Stjopa sai isegi Inglise esiliigase pingile

7.apr.09 Watford - Southampton 2-2 (16066 pv.)

Kolmeks minutiks väljakule.

dnb
28.08.11, 13:20
ei saaks öelda et eestlased on Venemaal sammu tagasi teinud, pigem vastupidi

molbert
28.08.11, 13:52
Ainult Pareiko puhul meenub positiivne näide, teistel seal ikka häda ja viletsus olnud. Kink, Kroglovi esimene minek, Stepanov(Alguses oli jah hea, aga muidu nagu ikka). Ei mäleta kuidas Jäägeril oli, aga pärast Venemaa perioodi Norrasse ta maandus.

molbert
28.08.11, 13:53
Operil algasid seal mingid jamad, millest ta keeldus rääkimast(Kahtlustati kokkuleppe mänge). Voskoboinikov ka veel.

salajane33
29.08.11, 23:13
Diil tehtud (http://translate.google.com/translate?hl=et&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.fckoper.si%2Findex.php%3Fpage%3 Dnews%26item%3D118%26id%3D4136)

Meintz
29.08.11, 23:18
tea kas nutta või naerda

rallikas
29.08.11, 23:22
tea kas nutta või naerda

Igastahes etem kui Sloveenia kõrgliiga.

Kostja palk 30 Kilodollarit kuus?

spekter
30.08.11, 01:25
väga vinge. nälga ei jää ...

kesa
30.08.11, 08:31
.... ja janusse ei sure

http://img402.imageshack.us/img402/679/shop02.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/402/shop02.jpg/)

Saab ka lõpuks mõne pealtvaataja ees oma oskusi näidata.
Amkari keskmine publik ca 10 000 vs Koper ca 1000.

kabanoss
30.08.11, 10:13
Palju ülemineku summa oli, ei tea keegi?

Meintz
30.08.11, 10:41
.... ja janusse ei sure

http://img402.imageshack.us/img402/679/shop02.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/402/shop02.jpg/)

Saab ka lõpuks mõne pealtvaataja ees oma oskusi näidata.
Amkari keskmine publik ca 10 000 vs Koper ca 1000.

Ja Levadias healjuhul 200

salajane33
30.08.11, 14:27
Kostja palk 30 Kilodollarit kuus?

Siiski mitte (http://www.ohtuleht.ee/441423)

soc
31.08.11, 22:35
Igatahes käisin veits lugemas Amkari foorumil, et teada saada mida Kostjast arvatakse. Ega ütleme nii, et pooled loodavad, et tegu on normaalse mängijaga, kes saab abiks olla. Teine pool on aga väga negatiivselt häälestatud, et klubi tegi jälle mõtetuid oste ja et see Sloveenia liiga on ikka päris nõrk. Tuli välja, et Amkaris mängis juba üks mängija sloveenia liigast, kes oli Sloveenias muuseas parim väravakütt, kuid venemaal temast eriti tolku polnud.
Aga noh kohalikud fännid on juba Janinho ja teised videod Vassiljevist üles otsinud ja teinud järeldusi, et Vassiljevil on head kauglöögid, mängib ilusti mõlema jalaga ja oskab standardeid realiseerida.
Huvitav, et Vassiljevisse suhtutakse pigem kui eestlasesse kui venelasse.
Vassiljevil endil on Permis mingid sugulased ja ta on korra ka Permis käinud, linn talle meeldis (linn on muideks Venemaa kultuuripealinn).

Amkari fännid lubasid ka Eesti eelseisvatel mängudel silma peal hoida, et Vassiljevit mängus näha. Eks näeme kuidas Kostjal Venemaal läheb, ise loodan, et väga hästi.

eits
01.09.11, 08:08
vene jalkafännid erinevalt siinsetest saavad üsna lihtsalt aru kes on hea mängija ja kes mitte. see et vassiljev on vilets, see on fakt.

Meintz
01.09.11, 08:19
vene jalkafännid erinevalt siinsetest saavad üsna lihtsalt aru kes on hea mängija ja kes mitte. see et vassiljev on vilets, see on fakt.

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/269/129/06731460752f4c.jpg

$$$
01.09.11, 09:39
in before kaua võib kostjat staariks pidada

Halb ründaja
11.09.11, 14:01
Alustas vasakpoolkaitses kodumängu Moskva Spartaki vastu. 15 min mängitud.

salajane33
11.09.11, 14:12
Alustas vasakpoolkaitses kodumängu Moskva Spartaki vastu. 15 min mängitud.

Striimid (http://livetv.ru/eventinfo/84649_amkar_spartak_m/), Amkar punases, Kostja numbriks 17

$$$
11.09.11, 14:31
Ja vahetati välja, mingi vigastus tundus rsk :(

eits
11.09.11, 16:33
ma arvan et ta vahetati lihtsalt sellepärast välja et ta on nii hea mängija ja teda on olulisemate mängude jaoks vaja hoida.

Meintz
11.09.11, 16:37
ma arvan et ta vahetati lihtsalt sellepärast välja et ta on nii hea mängija ja teda on olulisemate mängude jaoks vaja hoida.

Nägid mängu?

Kris866
11.09.11, 16:42
Miks ta väja vahetati?

salajane33
11.09.11, 16:54
"Andsin pika söödu, kohe tundsin valu ja küsisin vahetust. Homme tean täpsemalt, kaua ravi võtab," kommenteeris Vassijev ise, lisades, et tegemist on reie tagakülje vigastusega ja vähemalt kaks nädalat pole tal palliplatsidele asja.

k2bo
11.09.11, 17:18
piiroja ja vassiljev aut, kes järgmisena?

Spazero
11.09.11, 17:27
Hetkel küll nad on audis, aga Piiroja vigastus polnud väga tõsine ja tõenäoliselt ei tule ka Vassiljevi paus väga pikk... Küll vähemalt Põhja-Iiri mänguks ole mõlemad mehed jälle ilusti konditsioonis.

Cooked
11.09.11, 17:42
Järgmine kapten Pareiko, pakuks mina.Et nüüd temaga midagi ei juhtuks...

Shparkz
11.09.11, 18:06
see 2 nädalat on pohkar, mäng on 4 nädala pärast

budu
11.09.11, 18:42

värdile ka jälle sõna antud?

Kaspy
11.09.11, 18:56
http://www.russiablog.org/DontFeedtheTrolls.jpg

tkkt
11.09.11, 21:21
mingeid kommentaare 43 min põhjal?

eits
11.09.11, 21:54
ok, kui tõesti oli tegemist vigastusega siis oli mu iroonia kohatu. vabandan.

soc
12.09.11, 02:00
ise küll kostja mängu ei näinud, kuna hakkasin vaatama alles seitsmekümnendast mänguminutist, aga nende kommentaaride põhjal, mida Amkari fännid on mulle jaganud on Vassiljev heast küljest ennast näidanud. Lõi teravust ja natukenegi loovust, millest Amkaril puudust oli. Mõni avaldas soovi, et järgmine kord antaks Kostjale võimalust ka mõni karistuslöök lüüa. Samas räägitakse temast ikka päris vähe eriti kui võrrelda sellega, kui palju temast pärast ostu räägiti.

Lisaks on Vassiljev valitud Amkari ametlikul koduleheküljel fännide poolt parimaks mängijaks.

Siin on mängujärgne intervjuu: http://fc-amkar.org/video/?id=27417 kes vene keelt mõikab võib vaadata. Kes ei mõika nendele tõlgin ära.
Konstantin Vassiljev, legionäär Eestist, palun teie kommentaarid tänase mängu kohta. Mis tuli välja, mis mitte ja miks ei suudetud võita?
- Ma arvan, et üldiselt meie mäng tuli välja, väljaarvatud see karistuslöök, mis lõppes meie jaoks nutuselt. Põhimõtteliselt suutsime praktiliselt täielikult neutraliseerida vastaste ründevõimekust, mängu tulemust otsustas aga ühe mängija individuaalne meisterlikus, kes seda standardolukorda õnnestunult lahendas. Ongi kõik.

Kostja, kuidas hindad oma enesetunnet, traumat?
- Homme teeme uuringuid, saab kindlat vastust, aga perspektiivid ei ole just kõige roosilisemad. Aga loodan, et pääsen vaid kahe nädalase pausiga.

Mis täpsemalt vigastada sai?
- Reie tagakülg.

Kuidas on teid võistkond vastu võtnud? Kuidas te kollektiivi sulandusite?
- Töiselt. Eriti aega sulandumiseks polnud, seega kõik on viisakuse piirides ütleme nii.

Kas Amkaris on mingeid erinevusi atmosfääris või teistes asjades võrreldes klubiga, kust te just tulite?
-Esiteks on vahe juba vene ja sloveenia liigade kvaliteetides. Aga kui võrrelda klubisid, siis otseloomulikult on siin kõik palju kõrgemal tasemel. Ning loodame, et ka tulemused on tulevikus paremad kui täna.

Sonderfern
14.09.11, 08:28
Natuke ebaoluline info aga naerma ajas video see, kuidas Vassiljev jäi alguses põrnitsema, et "mis mobiililaadse asjaga need vennad siin intervjuud võtavad?" :D

Shparkz
14.09.11, 13:23
Natuke ebaoluline info aga naerma ajas video see, kuidas Vassiljev jäi alguses põrnitsema, et "mis mobiililaadse asjaga need vennad siin intervjuud võtavad?" :D

ma olen päris kindel et ka Kostja on varem sellist kõige lihtlabasemat salvestajat näinud, ei ole see mingi ulmeline tehnoloogia X-failidest

Janinho
14.09.11, 17:47
http://www.youtube.com/watch?v=r_8zbhDJoyY

Janinho
22.09.11, 23:30
http://www.youtube.com/watch?v=VHRba6CPePE&feature=player_embedded

ROOTSI KUNN
22.09.11, 23:56
Kostja intervjuu viimastest sõnadest oleks mõnedel eesti klubide fännidel nii mõnadgi õppida.
Aga üldiselt selline rahulik ja mõnus jutuajamine ,kus Kostja kiitis praegust koondist ja treenereid ning meenutas kohutavat BH mängu seitsmeväravalist kaotust.

-RoMaRiO-
23.09.11, 00:01
Kahjuks ei mõista vene keelt, mis Kostja fänluse kohta ütles?

ke$ha
23.09.11, 00:23
Kahjuks ei mõista vene keelt, mis Kostja ütles?

soc
24.09.11, 01:36
Tegin tõlke ära. Aga veic pikk tuli. Kuid tasub lugeda. Räägitakse nii eestlastest, kui Eesti jalgpallist, kui ka koondisest. Ärge väga kriitilised olge, tegind kiiruga ja vead võivad sees olla.

K. Vassiljev intervjuu saates Разговор по пятницам.

Nüüd kui oled veidi rohkem aega Permis veetnud, kas jõudsid linnaga kohaneda?
- Jah, tutvusin nüüd natuke rohkem linnaga. Muljed on positiivsed.
Mida teed vabal ajal pärast trenni?
- Praegu on mu päev natuke rohkem hõivatud kui tavaliselt, kuna pean tegema rohkelt protseduure, mis on seotud minu trauma väljaravimisega. Ülejäänud ajal, proovin mitte ühe kohapeal istuda ja vähemasti mõnda jalutuskäiku päevas ära teha – seigelda, vaadata linnas ringi. Ning loomulikult ka suhted perega võtavad suure osa vabast ajast.

Millist raamatut viimati lugesid?
- Pole ammu lugenud, polnud võimalust, aga armastan tänapäeva kirjandust – lugesind kõiki Den Browni raamatuid algusest lõpuni. Aga ei unusta ka klassikat.
Edasi räägiti natuke boksist. „Vene poksijad on tõusulainel”, Kostja arvates on nende tulemused nende endi kätes. Lisaks ütles et talle meeldib rohkem keskmise kaalu poksimatšid.

Kas prof sport võtab rohkem tervist, või pigem annab. Äkki peaks kehalise kasvatusega tegelema?
- (naerab) Kehaline kasvatus arendab tervist, prof sport aga pigem kahjustab, kuid ei muutu sellest vähem huvitavaks.

Oled kunagi kahetsenud et sportlaseks said? Oli kunagi tahtmine spordiga lõpetada?
- Ei, ei olnud. Kui ma juba ülikooli astusin, sain ma aru, et seal ei ole mul huvitav ja ma peaks tegelema edasi just jalgpalliga.

Õppimisest... Kus õpid?
- Lõpetasin keskkooli ja pärast seda astusin sisse Tallinna Tehnikakõrgkooli energeetika teaduskonda. 1,5 aasta pärast tuli hetk, kus pidin valima, kas jalgpall või õpingud. Otsest valikut polnudki, teadsin et tahan tegeleda jalgpalliga ning sain ka kodustelt vastava toetuse.

Elektrik-energeetikuks sa siis ei saanud.
- Kahjuks mitte, või pigem arvan et õnneks.

Kui raske või kerge on mängu pingilt jälgida?
- Väljakul on alati kergem. Sa ei analüüsi, ei närvitse nii palju. Lihtsalt sulandud mängu. Tribüünil tunned ennast pigem fännina, kui mängijana.

Kuivõrd erinevad on vene ja eesti inimesed oma mentaliteedilt. Kuidas erinevad riigid?
- Skandinaavia, Euroopa ja Venemaa (... nõukogude ütleme nii) mõju on arendanud suhteliselt külma, ratsionaalset ja vähe emotsionaalset inimese tüüpi. Lisaks jagunevad inimesed puhas eestlasteks, mitte eestlasteks ja omavahel segunenud inimesteks. Kõik on nagu omavahel segunenud... ma vaatan kasvõi ennast, üheltpoolt olen sentimentaalne inimene. Samal ajal väga rahulik. Mulle meeldib mõõdukas eluviis, et kõik oleks rahulik, et keegi mind ei tülitaks. Ning samal ajal soovin mingit actionit ja seda pakub näiteks jalgpall.

Sul on siis raske elada ju... :D tõmbab ühele poole ja teisele kuni tõmbab puruks.
- Mul on just kerge elada. :D Kõik need omadused on mul olemas. Tähehaigust pole ka kunagi olnud ja isegi kui midagi sellist nooruses tuli, siis õnneks panid head sõbrad ja treenerid mind paika, ütleme nii.

Su kõige värvikam elamus elus?
- Kõik need on seotud perega. Üheks on pulmad, teiseks on tütre sünd. Jalgpallis on neid elamusi olnud palju, et välja tuua üht on raske. Võib öelda nii – viimased kaks aastat Eesti koondises on üks suur positiivne elamus. Meil on koos väga meeldiv seltskond, mis koosneb headest mängijatest, heast treenerite staabist, headest füsioterapeutidest...absoluutselt kõik on täppi läinud, kollektiiv on väga hea. Sõidad koondise mängudele nagu koju ja väga hea meelega. Ja see on kõige tähtsam, kui välisfaktorid ainult soodustavad su põhitegevust.

Kõige negetiivsem kogemus?
- 7-0 kaotus Bosniale. Jalgpallis juhtub nii – vahel võidad, vahel kaotad. Seepärast ei tasu minna äärmustesse: „kõik see on katastroof” või „see on ülikõva!” Tuleks jääda ikkagi objektiivseks igas olukorras.

Milliseid omadusi peab ühel heal sportlasel olema?
- Ta peab olema kohusetundlik, aus (ennekõike enda vastu, seega ka teiste vastu), armastama oma ala. Ennekõike peab ta olema hea inimene. Võid olla hea sportlane, aga halb inimesena. Varem või hiljem maksab see sulle kätte. Käitu teistega nii, nagu sa tahaksid, et käitutaks sinuga. Kahjuks on meie ajal ühe vähem inimesi, kes selle ütluse järgi elavad.

Miks on Eestis jalgpall vähem populaarne kui näiteks suusatamine?
- Esiteks ei ole ajaloolist jalgpallikultuuri. Pärast Nõukogude Liitu pole seda kultuuri eriti palju jäänud, isegi need klubid mis NSVL ajal olid olemas... nendest ei ole praeguseks midagi järgi jäänud. Lisaks olid algusaastatel koondise tulemused nõrgad. Kolmandaks on Eesti Meistrite Liiga tase suhteliselt nõrk. Aga praegu on ajapikku inimestes huvi ärkanud – see on jällegi seotud paremate tulemustega. Ja inimesed tulevad tihedamini staadionile. Tulevad vaatama koondist. Varem käidi vaatamas Itaaliat ja Hispaaniat, praegu tullakse vaatama Eestit. Üks ajakirjanik ütles mulle isegi seda, et hoovides mängivad poisikesed ei ole enam Ronaldod, Messid jne vaid lapsed kasutavad Eesti koondislaste nimesid. See tähendab, et Eestis jalgpall areneb.
Tegelikult on Eestis palju mängivaid lapsi ja palju laste jalgpalliklubisid/võsitkondi ning nad mängivad hea meelega. Aga prof jalgpalliks neid lapsi hoida ei õnnestu sest see on väga keeruline. Just vahepealsel perioodil, kui sa ei ole enam laps, samas ei ole veel professionaal on raske. Elu pakub lihtsalt muid teenimis võimalusi, üleüldse muid võimalusi. Ja jalgpall ei pruugi tunduda kõige parema ja loogilisema variandina. Sel ajal sõltub palju treenerist, vanematest aga eelkõige inimesest endast. Sellest kas ta usub endasse või ei.
Minu gruppis treenis 20 poisi. Me olime 17 – 18 aastat vanad, võitsime kohalike turniire ja sarju. Praegu on sellest gruppist järgi jäänud ainult 3 proff jalgpallurit. Ja see on tendets. See on maksimum, mis ühest poisikeste grupist välja kasvab – kahekümnest kolm – ja see on parimal juhul.
Kui ma allkirjastasin oma esimese lepingu. Sain ma Eesti tasemel sellist palka, mis oli kümme korda väiksem, kui ehituses abilistena töötanud poisikesed said. Minu peale vaadati kui rumala peale. Aga mina uskusin endasse, mind toetati ja võib juba praegu öelda, et see vaev tasus ennast ära... loodan, et mitte veel lõplikul kujul. Loodan et kõik ei ole veel nii hästi, kui olla võib.

Lõpetuseks, ütle seda mida sa tahad fännidele öelda.
- Tahan öelda seda, et meeskonnaga on vaja olla alati. Nii heas kui halvas. Headel hetkedel on alati lihtne koos olla, naeratades häid sõnu rääkida. Palju raskem on jääda truuks kui kõik on halb. Kui puudub tulemus, kui mäng ei tule välja ja tule väravaid. Kõike seda tuleb üle elada. Jääda meeskonnaga, aidata teda, tulla staadionile. Sest ega ka mängijad ei ole halbade mängudega rahul ja kui keegi arvab, et me puhkame, las mõtleb nii, tegelikult see nii ei ole.
Olge sõbralikumad!

Jihad
24.09.11, 02:09
Suured tänud soc!

Jakoboy
24.09.11, 13:23
Tõesti suured tänud, soc . Väga meeldiv oli lugeda ;)

soc
27.09.11, 23:44
aga võtke heaks!

Huvitav, kui Vassiljev isegi saab iirlaste vastu mängida, milliseks osutub tema vorm. Kaldun arvama, et kuuajaline paus võib talle üsnagi halvasti mõjuda. Arvestades ka seda, et ka enne pausi polnud ta eriti heas vormis, tegi ju suht palju praaki.
Muideks kahtlustavad paljud Amkari fännid, et klubi treeningute metoodika on vale, mis toob kaasa suhteliselt tihedaid traumasid. Nende jutude järgi on nii mõnegi jalgpalluri lõputa traumad alganud pärast Amkariga liitumist. Nii et loodame, et sealt Kostja traumate rohke karjääri lõpp ei tule.

soc
28.09.11, 17:35
amkari peatreener vahetati välja. põhjuseks on juba pikemat aega kestev madalseis.

cyhton
28.09.11, 17:47
Ei tea kuidas see Vassiljevit mõjutab?

Meireles
28.09.11, 21:21
Ei tea kuidas see Vassiljevit mõjutab?Aeg klubi vahetada.

vabakutseline21
28.09.11, 21:55
Kinki mänguajale tõmbas treenerivahetus kriipsu peale. Loodetavasti Vassiljeviga läheb paremini.

budu
08.10.11, 06:44
aga võtke heaks!

Huvitav, kui Vassiljev isegi saab iirlaste vastu mängida, milliseks osutub tema vorm. Kaldun arvama, et kuuajaline paus võib talle üsnagi halvasti mõjuda. Arvestades ka seda, et ka enne pausi polnud ta eriti heas vormis, tegi ju suht palju praaki.
Muideks kahtlustavad paljud Amkari fännid, et klubi treeningute metoodika on vale, mis toob kaasa suhteliselt tihedaid traumasid. Nende jutude järgi on nii mõnegi jalgpalluri lõputa traumad alganud pärast Amkariga liitumist. Nii et loodame, et sealt Kostja traumate rohke karjääri lõpp ei tule.

No said oma küsimusele hiilgava vastuse!

budu
08.10.11, 06:45

loodan,et sina rohkem siin teemas sõna ei võta!

Kaurr
08.10.11, 10:30
loodan,et sina rohkem siin teemas sõna ei võta!

Sekundeerin!

Raivo19
08.10.11, 20:47
Kostja, super vend, tuli mängu, algatuseks küttis kohe ühe napilt tagant postist mööda. Tundis end kui kala vees. Kuskil sõprusmängus, Usbekistaniga vms., tuli vist ka vahetusest ning selline särts ja elekter hakkas toimuma, mingi ulmelise kolli postipõrkest väntas toonagi...Selliselt tulebki vahetusest tulla, mitte nii, et mäng läheb sitemaks. :)

Janinho
08.10.11, 21:47
http://www.youtube.com/watch?v=gmv78PWMRPI&lc=sELgP1FIslA56lXbxMWWaghYFLq8Fj4icy_4DAlQ4K4&feature=inbox

soc
08.10.11, 23:05
No said oma küsimusele hiilgava vastuse!
Vägagi hiilgava ;)

Algselt postitas eits
Vene jalkafännid on praegu Kostjast vaimustuses. Muudkui otsitakse uudiseid tema ja Eesti mängu kohta. Vaadatakse videoid väravatest, leitakse ja jagatakse linke err-i koduleheklüljele (kahjuks seal ei saa osad videoid vaadata, teadagi miks) Jagavad muljeid ja on Kostja ostuga juba praegu väga rahul. Lisaks on väga paljud tõdenud, et kuigi Serbia on väga lähedane ja tavaliselt hoitakse nendele pöidlaid, siis praegu loodetakse, et Eesti saab oma elu võimaluse. Amkari fännid on Eesti fännidega natuke sarnased selles mõttes, et ka Amkar on keskmik, keda pigem alahinnatakse, aga kes võib meeldivalt üllatada (mängisid nad ju Euroopa meistrite liigas üks aasta) , ja sellest tulenevalt on nad alati pigem alahinnatud koondiste eest.

budu
08.10.11, 23:40
Millal Kostja viimati pennul eksis?

marcello
09.10.11, 02:26
(mängisid nad ju Euroopa meistrite liigas üks aasta)

Möh....?

Janinho
09.10.11, 10:17
Kõik kostja puuted mängus NIR'i vastu:

http://www.youtube.com/watch?v=wEbqWxAwzoc

soc
09.10.11, 13:32
Möh....?

:D nüüd kui oma juttu üle lugeda siis väljendasin jah end ebaselgelt. Mõtlesin ikka seda play-off ringi. Ses mõttes, et ka see on suhteliselt suur saavutus, sest saada Venemaa premieris neljandat kohta on ikka päris suur saavutus.

Janinho, päris hea. Saan aru, et tahtsid ainult Kostjat välja tuua, aga samas oleks huvitav vaadata, mis on tema söödust edasi juhtuma hakkanud. Kas tekkis ohtlik olukord, või mitte. See annaks kindlasti parema ülevaate ka tema tegutsemisest. Aga väga viis. Mulle isiklikult su eilne video eriti ei meeldinud just muusika valiku pärast. Aga see on maitse asi. Edu sulle!

JanK
09.10.11, 13:37
Vene jalkafännid on praegu Kostjast vaimustuses. Muudkui otsitakse uudiseid tema ja Eesti mängu kohta. Vaadatakse videoid väravatest, leitakse ja jagatakse linke err-i koduleheklüljele (kahjuks seal ei saa osad videoid vaadata, teadagi miks)

Kas ERR peab ilmtingimata kõikidele välisriikidele näkku seksima või see on mingi... autorikaitseseadus?

marcello
09.10.11, 16:11
:D nüüd kui oma juttu üle lugeda siis väljendasin jah end ebaselgelt. Mõtlesin ikka seda play-off ringi. Ses mõttes, et ka see on suhteliselt suur saavutus, sest saada Venemaa premieris neljandat kohta on ikka päris suur saavutus.

Venemaa liiga neljas ei saa mingi nipiga meistrite liiga eelringidesse!
Amkar mängis ikka Europa League eelringis

meesmuiste
09.10.11, 16:50
to soc ja JanK. ma ei saa aru, milles probleem on? miks ERRist ei saa vaadata? ma ei saa aru mis jama te ajate?

JanK
09.10.11, 16:53
Välismaal ei saa ERR videoid vaadata, selles asi. vnoh soc nii väitis, ma võtsin väitest kinni.

Shparkz
09.10.11, 16:54
USAs vaadati ERR lehelt Vassiljevi väravat vägagi edukalt
paljugi mida soc väidab

ke$ha
09.10.11, 19:09
Fassiljiev on tõesti Üks Hea Mängija. :)

Graeme
09.10.11, 20:34
Välismaal ei saa ERR videoid vaadata, selles asi. vnoh soc nii väitis, ma võtsin väitest kinni.

Välismaal saab ERR videoid vaadata.

Jasper
09.10.11, 21:12
Aga kuhu kopter jäi?
http://www.upload.ee/image/1234592/gif4.gif

fcfloraforever
09.10.11, 21:36
Kuna Kostja on meile nii olulisi väravaid löönud ja kõikide fännide südametesse tunginud, siis mõtlesin, et sellisel mehel peaks ka laul olema, mida saaks iga koondise mäng laulda!

Mina pakun omalt poolt sellise variandi.
Üks inimene karjub ruuporiga ees "KES ON EESTI KAHUR?" teised järgi "KOSTJA!", "KES ON EESTI KAHUR?", "KOSTJA!", KES ON EESTI KAHUR?", "KOSTJA!"
ning siis http://www.youtube.com/watch?v=u_FZwI0DVnk
selle viisiga "Konstantin Vassiljev ole, Konstantin Vassiljev oolee, Konstantin Vassiljev, Konstantin Vassiljev, Konstantin Vassiljev oleee!
Juba teisipäeval võiks seda proovida

d-fox
09.10.11, 21:37
USAs vaadati ERR lehelt Vassiljevi väravat vägagi edukalt
paljugi mida soc väidab

Saksamaalt saab väravaid samuti vabalt vaadata.

Meintz
09.10.11, 21:50
ERR spordiportaalis on kommentaare Poolast,Ukrainast, Lätist, Venemaalt ja Horvaatiast.

soc
09.10.11, 23:31
Venemaa liiga neljas ei saa mingi nipiga meistrite liiga eelringidesse!
Amkar mängis ikka Europa League eelringis

(mängisid nad ju Euroopa meistrite liigas üks aasta)
Seda ma mõtlesingi ju ;)

Ja ERR-i kohta ka valesti aru saadud minust :D . Ma pidasin silmas seda, et err kasutab videote vaatamiseks silverlighti. Ja teadagi valmistab see osadele ka Eestis probleeme.

alvarez
10.10.11, 03:05
Elan kah v2lismaal...j2relvaated toimivad, kuid live pildi kaemine on siinpool suurt Hiina tulemyyri alati negatory...

laurenzo
10.10.11, 10:25
Kuna Kostja on meile nii olulisi väravaid löönud ja kõikide fännide südametesse tunginud, siis mõtlesin, et sellisel mehel peaks ka laul olema, mida saaks iga koondise mäng laulda!

Nagu rusikas silmaauku sobiks Kostjale laulda midagi sellist, mida Newcastle fännid laulavad Coloccinile. Muidugi oleks vaja eesti keelset lüürikat. :)

http://www.youtube.com/watch?v=e914bS-vfBU

"oh coloccini you are the love of my life oh coloccini, I let you sh*g my wife oh coloccini, I want curly hair too"....

kabanoss
10.10.11, 10:53
Võtke ikka mõni Eesti laul!

$$$
10.10.11, 10:54
laurenzo soovitus on väga viis. Palun tehke ära :) .

kabanoss
10.10.11, 11:04
Muide, miks Kostja enam käed varukate sees ei mängi?

Stok
10.10.11, 12:24
Muide, miks Kostja enam käed varukate sees ei mängi?

Kuna ei ole külm? Ma ise mängin ka praegu nii, et natuke aega varrukas, siis kui palav hakkab, lükkan käed välja jälle, varsti tõmban uuesti sisse.

17
10.10.11, 13:35
viimane kord olid ju lühikeste varrukatega särgid ka. ja üldjuhul alussärgid, mida osad kasutasid, vaevalt nii hästi venivad, et nendega igasugu trikke teha.

tegelikult muidugi suhteliselt ükskõik vist ju või ei v..

dareth
10.10.11, 13:44
no mine tea, martin saab väikse loo ikka elu24-le treida, siis pole enam ükskõik

Keiss
10.10.11, 19:10
Kõik kostja puuted mängus NIR'i vastu:

http://www.youtube.com/watch?v=wEbqWxAwzoc

Selle video järgi vaadates küsiks parem millal kostja viimati valesöödu tegi? :D Geniaalne mees lihtsalt. Keska vist lõpetas ka medaliga...

marcello
10.10.11, 20:22

Mina pakun omalt poolt sellise variandi.
Üks inimene karjub ruuporiga ees "KES ON EESTI KAHUR?" teised järgi "KOSTJA!", "KES ON EESTI KAHUR?", "KOSTJA!", KES ON EESTI KAHUR?", "KOSTJA!"

Idee hea aga see variant jääb lahjaks, Kostja on teenete eest midagi pikemat ja lüürilisemat ära teeninud;)

Seda ma mõtlesingi ju ;)

Tõsi jah? Mis kohaga sa tõlgid Europa League euroopa meistrite liigaks ja kuidas sa tõlgid siis Champions League?
euroopa meistrite meistriliiga?

chac
10.10.11, 23:02
Tõsi jah? Mis kohaga sa tõlgid Europa League euroopa meistrite liigaks ja kuidas sa tõlgid siis Champions League?
euroopa meistrite meistriliiga?

šampinjonide liiga :D

chac
10.10.11, 23:10

Sa lõbus õllepruulija... kooostja o kostja
sa pruulid serbiat mõnuga... koostja o kostja

soc
11.10.11, 00:52
šampinjonide liiga :D

No täitsa minu mõtted :D

Marcello, said aru küll mis ma mõtlesin, tunnistan üles - kirjutasin kuidagi kobalt.

Jasper
11.10.11, 08:58
Sa lõbus õllepruulija... kooostja o kostja
sa pruulid serbiat mõnuga... koostja o kostja

teh fcuk.

budu
11.10.11, 10:19
Fassiljiev on tõesti Üks Hea Mängija. :)

Krdi taun,austa inimest!Kas ei oska nime õigesti kirjutada?

$$$
11.10.11, 11:41
Krdi taun,austa inimest!Kas ei oska nime õigesti kirjutada?

confirmed jyrvi oli ta ju?

Feljonks
14.10.11, 16:52
http://www.101greatgoals.com/category/top-goals/

kuidas saab mingi Islandi jobu rohkem hääli kui Kostja? olete interneti hääletajad või ei?

Janinho
16.10.11, 12:57
Dalovic viis neljandal minutil Kuban Krasnodari vastu juhtima. Kostja pingil.

Janinho
16.10.11, 14:25
Mäng võideti lõpuks kümne mehega 3-1, Kostja jäi pingile.

eits
16.10.11, 14:53
pingipoisi roll on tema taseme juures enamvähem maksimum millele võib loota

KaImO
16.10.11, 14:58

Päevasel ajal ajad juba nii lolli juttu.

MUTD
16.10.11, 15:03

Idioodi roll on sinu taseme juures enamvähem maksimum millele võib loota.

Sonderfern
16.10.11, 16:26

Karta on, et kui sinusugune üks päev peksa saab siis keegi ei pane seda suureks uudiseks sest see tundub olevat asjade kõige loogilisem jätk või mis :)

Aga muidugi kui natuke sinu isiksusse süveneda siis on sinust kahju.. Ja loodan siiralt, et sa teed (vähemalt omast arust) nalja :)

ke$ha
16.10.11, 16:30

Miks sa teda nii väga vihkad?

eits
16.10.11, 17:27
aboluutselt ei vihka. lihtsalt konstateerin fakti, et tegemist on nõrga mängijaga. vassiljev ise pole loomulikult süüdi, et teda niiviisi kunstlikult upitatakse.

ericbana
16.10.11, 17:31
aboluutselt ei vihka. lihtsalt konstateerin fakti, et tegemist on nõrga mängijaga. vassiljev ise pole loomulikult süüdi, et teda niiviisi kunstlikult upitatakse.

Mille taustal sa konstateerid, et Vassiljev on nõrk mängija? Kas ta on nõrk ka koondise seisukohalt? Või arvad, et ta on nõrk, sest ei saaks Barcas hakkama?

R.Madridista
16.10.11, 17:34
Nii naljakas olukord :D kaks trolli vaidlevad üksteisega. Eits ja Kesha .

ke$ha
16.10.11, 17:39
Nii naljakas olukord :D kaks trolli vaidlevad üksteisega. Eits ja Kesha .

Su definitsioon, mis "vaidlus" on, on sama lai nagu tead-küll-kelle tead-küll-mis-koht.

eits
16.10.11, 17:49
ma arvan et sa saad ise ka aru et barcast ei ole vassiljevi puhul nagu üldse mõtet rääkida. sellised klubid on välistatud tema jalgpallurikarjääris. aga ma arvan et ka praegune klubi on tema taseme jaoks juba liiga kõrge ja seal jääb ta ilmselt pigem pingipoisiks. koondises on samuti kõige nõrgem lüli poolkaitse ja jääbki selleks kuni tuleb uus peatreener ja hakkavad mängima sellel positsioonil arenemisvõimelised mehed.

soc
16.10.11, 17:50
Seda ma kartsingi...
Üheltpoolt pole Vasiljevi puudumine kuigi suur üllatus- mees kosub pärast vigastust ja füüsis ei ole tõenäoliselt veel ideaali lähedane.
Mees alustab pingilt ja vajadusel sekkub teisel poolajal. Sellist vajadust aga ei teki, Amkar teeb ilusat mängu. Noh võibki mõelda kõik on loogiline ja katastroofi pole. Küll saab teistes mängudes välja.
Aga, tegelikult ei pruugi ju saada:
Amkari uus treener tegi esimese asjana kohe mängu Amkar 1 VS Amkar duubelmeeskond. Esimeses mängisid valdavalt pingipoisid. Duubel võitis 3:2. Pärast seda mängu ütles treener, et Amkari päästjaid tuleb otsida noorte Permlaste seas, kes duublis mängivad.
Hiljem saab mängukeelu neljaks mänguks Amkari üks staar ja kõikide lemmik keskkaitsja Georgi Peev. Kõlavad lootused, et Vassiljev saab teda ilusti asendada. Enne mängu annab treener ühe suurema intervjuu, kus telefoni teel küsitakse talt Vassiljevi kohta. Treener vastas: "jah, ka tema on hea mängija" - see kõlas nii nagu, et kui mu päästmise plaan ei õnnestu, siis on ka Kostja olemas, aga praegu ma küll teda sinna plaani ei lisa.
Tuleb mäng: Vassiljev pingil ja ei pääsegi platsile. Amkar, kelle ridades ka duublist võetud noored, teeb väga ilusa ja enesekindla mängu. Üle pika aja saab fännidelt kiita ka keskväli. Ning ühe fänni öeldu: "kui Kniževitš sellise mänguga jätkab, jääbki Vassiljev pingile." paneb kustu ka viimased lootused, et Vassiljev mängima pääseb.
Väga kahju, oleks Vassiljev seda mängu kaasa teinud, usun et pajud oleksid seda võitu just tema arvele kirjutanud. Sest see eufooria, mis enne mängu toimus ja Vassiljevile lootmine olid ikka päris suured. Nüüd on aga kõik väga hästi ka ilma temata... ja milleks midagi muuta?
Kas nüüd on meil ka Permist üks alati värske vend võtta?

ke$ha
16.10.11, 18:03
koondises on samuti kõige nõrgem lüli poolkaitse ja jääbki selleks kuni tuleb uus peatreener ja hakkavad mängima sellel positsioonil arenemisvõimelised mehed.

naq kes?

Kartul
16.10.11, 18:10
Kostja laul võiks olla analoogne Steven Davise (NI) laulule, kui rääkida lähiajalisest inspiratsioonist.

My Steven Davis (http://www.youtube.com/watch?v=oKsdnVIvxeE&feature=results_video&playnext=1&list=PL909875A7AD7E231E)

Originaal on siis "You are my sunshine" :D

eits
16.10.11, 20:13
hetkeseisuga tundub mulle et valik tuleks teha selliste meeste hulgast nagu ojamaa, lindpere, rähn, vunk.

ericbana
16.10.11, 20:26
hetkeseisuga tundub mulle et valik tuleks teha selliste meeste hulgast nagu ojamaa, lindpere, rähn, vunk.

Oota, mees. Sa väidad, et Rähn oleks keskpoolikus arenemisvõimelisem ja parem mängija kui Vassiljev?!?!? :D:D:D. Ega sa umbses ruumis seinu ei värvinud vms?

jethro
16.10.11, 20:26

Dugan tegi ka Kuressaare vastu hea mängu.

budu
16.10.11, 20:28

aga ega sinusugune türapea ongi kogu eesti jalgpalli vastu ja kujutan ette kus sa läksid hullult närvi ,et eesti edasi sai.Krt vägisi jääb mulje,et eits on Peep Pahvi kasutaja soccernetis.Sa vist oled ikka paadunud kossupederast.Kas Kostja lõi sinult naise üle?Oi väga vabandan,et sind solvasin sa ju oled pede!

Kutt
16.10.11, 20:48

Hilarious (is the right word?) :O

Keiss
17.10.11, 04:51
ärge pange tähele, eitsil on lihtsalt põhimõte: iga (enese)reklaam on hea peaasi, et tähelepanu saab.

Lexxx-
18.10.11, 12:41
http://foorum.soccernet.ee/search.php?searchid=548176 lugesin eitsi postitusi ja nagu arvata oligi ega tal midagi tarka ütelda olegi. Suudad siin teisi alaarenenuteks sõimata ja Eesti jalgpallureid maha teha. Tule räägi sellest näost-näkku. Täna see võimalus kell 19:30 algab viimsi kunstmurul trenn, vean ennast kohale. Jään ootama.

ertz
18.10.11, 13:30
lexxx, niikaua kui on olemas foorumid, siis eksisteerivad ka imbetsillid, kes end seal välja elavad, nende möla tähelepanemine on kui õli tulle valamine. nagu liputajad, kes siis kui neid tähele ei panda, kukuvad pillima.

kostja on eesti oma vääriskivi ja seda ei muuda ühegi sitanikerdise piiksumine.

R.Madridista
18.10.11, 18:14
lexxx, niikaua kui on olemas foorumid, siis eksisteerivad ka imbetsillid, kes end seal välja elavad, nende möla tähelepanemine on kui õli tulle valamine. nagu liputajad, kes siis kui neid tähele ei panda, kukuvad pillima.

kostja on eesti oma vääriskivi ja seda ei muuda ühegi sitanikerdise piiksumine.

Hästi öeldud.

Kaurr
19.10.11, 23:35
Eits , otsi oma ragbi foorum üless.. või vaata vahepeal jalgpalligi..
Sa oled enda jaoks väga võõras kohas.. kuidas sa küll siia eksisid? Ragbi poistel on omad kohad, sa Eesti oma superstaar..

rallikas
19.10.11, 23:53
Keep feeding the troll.

TOOTSI JUNN
20.10.11, 14:08
Ei saa aru, mida tõmmelda. Mainiti ostes, et Vassiljev on investeering tulevikku. Mees on klubi eest mängimata oma aktsiaid päris kõvasti tõstnud. Kui nüüd mees ka playoffis särab, on ju teada, et kosilased on ukse taga - Perm aga saab mängija eest, kes neile nii vajalik pole, kasumit!!

cbulls13
20.10.11, 19:54
Ei saa aru, mida tõmmelda. Mainiti ostes, et Vassiljev on investeering tulevikku. Mees on klubi eest mängimata oma aktsiaid päris kõvasti tõstnud. Kui nüüd mees ka playoffis särab, on ju teada, et kosilased on ukse taga - Perm aga saab mängija eest, kes neile nii vajalik pole, kasumit!!

Eks me kõik loodame, et ta teeb koondisega novembris imet ja ruskid teevad ta juba jaanuaris rahaks (loodetavasti Bundesliga suunas).

TOOTSI JUNN
20.10.11, 22:20
Loodetavasti sellisesse klubisse, kuhu ta sobiks ja sulanduks ja teeks veel paremaid mänge, kui seni Eesti koondises teda harjunud nägema. Olgu selleks meeskonnaks kasvõi Barcelona, Man Utd - mitte mingisugust eelistust liigade ja klubide suhtes - peaasi, et pidevalt mängib ja niisamuti, kui koondises, end kalana vees tunneb.

Raivo19
21.10.11, 06:11
Nii off topic'u korras: päris pull nimi sul, ega sa kuskilt siitsamast inspiratsiooni ei saanud juhuslikult? :p

TOOTSI JUNN
22.10.11, 02:29
Vabandused offtopicu jätku puhul:

Sain jah, vaatasin, et vana muutus seniilseks - natuke ilkusin kuskil ta kallal ja sealt sai tasapisi foorumisse liikuda. Kellelgi inspiratsiooni leidmisega vajaka on, siis peaks kasutajanimi LOOTSI *UNN vaba olema.

Tänud ja vabandused veelkord.

Tosh
22.10.11, 16:03
Kostja põhis!

Tanel
22.10.11, 17:07
Vassiljev meeletult tööd teinud. Statistika järgi on jooksnud 400 meetrit rohkem esimese poolajaga kui ükski teine mees väljakul.

Edit: Kostja tundub üsna terav, aga palli ta eriti ei saa. Aitaks, kui Permi kaitsjad palli mängida oskaks, et see üles viia.

Ja nüüd võeti ka välja ta. Terek juhib.

Jooksis kokku 8,9 kilomeetrit oma 70 minutiga.

Kutt
22.10.11, 17:47
vahetati välja ja löödi värav kah (vastased)

tauri3000
29.10.11, 14:29
Kostja on täna Anži vastu pingil.

molbert
29.10.11, 17:12
Okei, siin võib sada erinavat loogilist põhjust olla, mis ei ole seotud edasi mänguajaga, aga ikkagi praktika näitab, et kui hakataks nii pingilie jääma siis jäädakse(Vähemalt eestlaste puhul). Sama seis on ka Kruglovi ja Piirojaga.

ttBoll
29.10.11, 17:19
Mismõttes sama seis Piirojaga? Piiroja on enamus ajast mis ta Vitesses veetnud, vigastatud olnud. See küll väga sobilik näide polnud...

Gallacher
29.10.11, 17:44
Tegelikult tahtsin isegi küsida, et paljud me põhikoondislastest hetkeseisuga üldse kindlad platsilepääsejad klubides on? Kuidagi väheks neid jäänud viimasel ajal...?:confused:

SvS
29.10.11, 17:56
Tegelikkuses peaksid päris paljud olema. Ka see, et Kostja ühe mängu pingil istub ei näita pikas perspektiivis mitte kui midagi. Nii uskumatu kui see ka pole, aga ka Messi istub aastas paar korda pingil.

Mask
29.10.11, 18:02
Täna ei saanud üldse mänguaega? Veidi imelik, et peale vigastust pole talle üldse võimalust antud.

Ruutu
29.10.11, 18:03
Vassiljev sekkus mängu 65. minutil, võõrsil kaotati Zhirkovi ja Eto`o väravatest Anzhile 1:2.

CM
29.10.11, 18:07
Täna ei saanud üldse mänguaega? Veidi imelik, et peale vigastust pole talle üldse võimalust antud.

Ära unusta, et Amkaris vahetus treener, nii et Kostja saatus Permis, kui stardikooseisu mehe, ei ole sugugi selge

molbert
29.10.11, 18:09
Tegelikkuses peaksid päris paljud olema. Ka see, et Kostja ühe mängu pingil istub ei näita pikas perspektiivis mitte kui midagi. Nii uskumatu kui see ka pole, aga ka Messi istub aastas paar korda pingil.
Kas seda mitte pole alati loodetud? Et ju antakse puhkust/väike vigastus/jne?
Mees on juba mõnda aega terve olnud. Tahaks loota, et jah sellele on mingi seletus, aga pahatihti ei ole.

ke$ha
29.10.11, 18:13
Idikad olete. Eelmisel lehel kirjutas keegi väga pikalt ja ilusast, mis ja miks on.

molbert
29.10.11, 18:19
Seda ma kartsingi...
Üheltpoolt pole Vasiljevi puudumine kuigi suur üllatus- mees kosub pärast vigastust ja füüsis ei ole tõenäoliselt veel ideaali lähedane.
Mees alustab pingilt ja vajadusel sekkub teisel poolajal. Sellist vajadust aga ei teki, Amkar teeb ilusat mängu. Noh võibki mõelda kõik on loogiline ja katastroofi pole. Küll saab teistes mängudes välja.
Aga, tegelikult ei pruugi ju saada:
Amkari uus treener tegi esimese asjana kohe mängu Amkar 1 VS Amkar duubelmeeskond. Esimeses mängisid valdavalt pingipoisid. Duubel võitis 3:2. Pärast seda mängu ütles treener, et Amkari päästjaid tuleb otsida noorte Permlaste seas, kes duublis mängivad.
Hiljem saab mängukeelu neljaks mänguks Amkari üks staar ja kõikide lemmik keskkaitsja Georgi Peev. Kõlavad lootused, et Vassiljev saab teda ilusti asendada. Enne mängu annab treener ühe suurema intervjuu, kus telefoni teel küsitakse talt Vassiljevi kohta. Treener vastas: "jah, ka tema on hea mängija" - see kõlas nii nagu, et kui mu päästmise plaan ei õnnestu, siis on ka Kostja olemas, aga praegu ma küll teda sinna plaani ei lisa.
Tuleb mäng: Vassiljev pingil ja ei pääsegi platsile. Amkar, kelle ridades ka duublist võetud noored, teeb väga ilusa ja enesekindla mängu. Üle pika aja saab fännidelt kiita ka keskväli. Ning ühe fänni öeldu: "kui Kniževitš sellise mänguga jätkab, jääbki Vassiljev pingile." paneb kustu ka viimased lootused, et Vassiljev mängima pääseb.
Väga kahju, oleks Vassiljev seda mängu kaasa teinud, usun et pajud oleksid seda võitu just tema arvele kirjutanud. Sest see eufooria, mis enne mängu toimus ja Vassiljevile lootmine olid ikka päris suured. Nüüd on aga kõik väga hästi ka ilma temata... ja milleks midagi muuta?
Kas nüüd on meil ka Permist üks alati värske vend võtta?
Ei lugenud varasemaid poste, aga jah siin on kõik öeldud.

Ruutu
29.10.11, 19:26

Mängis 25 minutit, mis on pärast vigastusest taastumist üsna hea. Loodame, et järgnevates voorudes mänguaeg kasvab.

Vassiljev sekkus mängu 65. minutil, võõrsil kaotati Zhirkovi ja Eto`o väravatest Anzhile 1:2.

Gallacher
29.10.11, 19:28
Kes sellele vastu vaielnud, et kõik öeldud ja asjalik ülevaade. Jama lihtsalt selles, et kui peaks juhtuma, et Kostja aga ka Raio, ehk ka Dmitrijev (viimasel ajal pingil olnud), Kruglov (viimastes mängudes pingil ja vahetusest), Kink nagunii pigem istuvad, siis mitte Iiri vastu aga vähe pikemas prespektiivis kisub kahtlaseks?

soc
29.10.11, 20:15
No Vassiljevi kohta siis nii palju, et pärast minu postitust kus ma hakkasin ettenutvalt arutlema, kas vajubki uue treeneriga pingile, siis sellest postitusest on Amkar teinud ju veel 2 mängu.
Esimeses alustas Vassiljev algkooseisus ja läks pingile 71 minutil (mis pole sugugi paha). Küll aga tema mäng ei olnud eriti silmapaistev, koondises käib mäng läbi tema, klubis siiski mitte. Lisaks on uus treener teda kuidagi liiga taha paigaldanud, pigem rohkem kaitsev mängija. Noh fännid olid pettunud, et järjekordne normaalne mängija, aga mitte nii hea kui loodeti.
Teine mäng siis toimus täna, kus Vassiljev nagu eelpool mainitud 65 mänguminutil mängu sekkus. Oli tegelikult palju parem, kui eelmises mängus, kuid ei proovi üldse peale lüüa, vaid tahab söötu jagada ning vahel eksib või venitab. Üldiselt oli Amkari mäng väga ilus vaatamata sellele, et 4-5 põhimängijat ei saanud kaasa teha. Vassiljev sai fännidelt seekord pigem kiita.

Niisiis kolmest võimalikust mängust tegi vassiljev kaasa kahes viimases, küll mitte täismänge aga ikkagi sai mängida. Samas on nendes mängudes väga paljud põhimehed väljas olnud.
Fännid siiski usuvad temasse ja on tema mängudega valdavalt rahul olnud (pigem on tõesti probleem kokkumängimises ja treeneri visioonis, kus Kostja paikneb ja mis ülesandeid täidab.)

Kokkuvõtvalt siiski ta ennast kindlalt põhikoosseisu murda ei suutnud, eriliselt end näidanud ei ole, seega kartus, et Božovitš lihtsalt on sunnitud põhimeeste puudumisel Vassiljevit kasutama.
Aeg näitab, põhiline siiski see, et enne Iirimaad on Vassiljevil siiki mängupraktikat küllaga. Edasi õnnestub võibolla klubi vahetada (eriti eduka esinemise tulemusena iirlaste vastu), või siiski põhikoosseisu meheks saada.

dnb
29.10.11, 23:21
juba klubi vahetada? vaevalt küll

cyhton
30.10.11, 02:11
juba klubi vahetada? vaevalt küll

mm kui playoffis 2 hatticki kõmmutab siis vahetaks küll :D

Keiss
30.10.11, 08:32
Ei tasu Vassiljevit juba ette maha kanda. Küll temasugune mees ka end Vene meistriliigas tõestab, ei kahtle selles.

Kartul
06.11.11, 13:49
Vaadates esimest poolaega, õudne poolkaitseliin. Ei saa aru, miks Kostja pingil.

soc
06.11.11, 16:42
No seda küsivad ka paljud teised Amkari fännid. Aga üks väidab seal surmkindlalt, et Vassiljev on VIGASTATUD... Ei tea, ise ei usu seda, aga tema väidab, et tal on täpsemad inside andmed... Loodame, et ta eksib. Lisaks siis poleks Vassiljev ka pingil ju.
Aga Amkaril on ka see probleem, et ei suudeta mahutada kõiki legionääre (välismängijaid) väljakule, sest välismaalaste arv platsil on ka Venemaa kõrgliigas piiratud.

Mask
06.11.11, 17:24
Veidi imelik jah, et kaotusseisus olles meie meest ikkagi platsile ei lastud. Loodetavasti see vigastuse jutt ei vasta tõele.

budu
06.11.11, 17:45
treener hoiab teda koondise mängudeks

Meintz
06.11.11, 18:03
Isegi kui on vigastatud poleks see praegu enam nii suur katastroof kui suvel Itaalias.Muidugi see oleks jama

martn26
07.11.11, 20:15
Ma ei imestaks, kui poisid ise on palunud klubide treeneritelt, et neid võimalusel mängust veidi eemal hoitaks.. Et ei tekiks vigastusi ja minna korralikult puhanuna Iirlaste vastu mängima :D

kabanoss
08.11.11, 12:22
Ma ei imestaks, kui poisid ise on palunud klubide treeneritelt, et neid võimalusel mängust veidi eemal hoitaks.. Et ei tekiks vigastusi ja minna korralikult puhanuna Iirlaste vastu mängima :D

Nii lolli juttu juba iga päev ei kuule!

martn26
08.11.11, 13:27
Nii lolli juttu juba iga päev ei kuule!

vahepeal olid jutud, et Kink oli ennem mängu Watfordiga juba eestis? Kas ei ole võimalik, et ütles treenerile, et kui tema kasutamist otseselt plaanis pole, siis läheks eestisse veidi varem?
Piiroja on küll jah alles tervenenud vigastusest ja pole saanud end veel tõestada klubis, kuid kas ei ole võimalik, et ka tema pigem soovib hoida end ennem tähtsat play-off mängu?

Vassiljev tõesti ei ole selline mees, kes midagi sellist vist teeks.. tema pigem tahaks jah mängida, et saaks lööki harjutada ja ikka mängida ja mängida...

Kuid mina usun küll, et peale play-offe ja talvepausi saame teda näha põhikooseisus ja regulaarselt mängimas ka oma klubi eest!

marcello
08.11.11, 15:08
Piiroja on küll jah alles tervenenud vigastusest ja pole saanud end veel tõestada klubis, kuid kas ei ole võimalik, et ka tema pigem soovib hoida end

Mängis pisut üle nädal tagasi alles reservide eest 90 minutit, mis krdi "soovib ennast hoida"?

Raivo19
08.11.11, 17:54
Mängis pisut üle nädal tagasi alles reservide eest 90 minutit, mis krdi "soovib ennast hoida"?Reservid ongi "hoidmine" ;) saab rahulikumalt ise kossi sõita jne.

AreYouReady
16.11.11, 20:04
http://www.sports.ru/tribuna/blogs/televizor3/258190.html
Kostja Vassiljevi TOP-10 väravad

martn26
16.11.11, 22:46
Ilusad väravad jah :d kUid eestlaste koostatuna saaks kindlasti Serbia värav ja Põhja-Iirimaa vastu löödud väravad parimatelek ohtadele, kuna need ikkagi olid tähtsamad :9 aga no viimane värav oli ka jube hea ja ilus! Väravavaht eksis, kuid miks ta eksis, eks ikkasellepärast, et vassiljev üllatas teda, ning ta ei oodanud seda sealt!

Keiss
17.11.11, 09:27
Keegi võiks kommentaare ka tõlkida.

ke$ha
17.11.11, 09:42
Keegi võiks kommentaare ka tõlkida.

Игорь Борунов ütleb, et kahju, et nii heade rahvusvaheliste mängudega mängijal pole mingisugust rolli Amkaris. Ta arvab, et see on osalt kuna ta on välismaalane. Eriti imelik kuna Amkar lööb keskmiselt värava pooleteise mängu kohta.

Shparkz
19.11.11, 13:48
Volga Nizhny Novgorod vs FK Amkar Perm (http://www.firstrowsports.tv/watch/92792/1/watch-volga-nizhny-novgorod-vs-fk-amkar-perm.html)

luisfigo7
19.11.11, 14:21
lol,Amkar 2minutiga 2väravat :D

Mask
19.11.11, 15:00
Kui soccernet.com ei luiska, siis Kostja sai 88. minutil mängu.

karl54
19.11.11, 15:16
Kui soccernet.com ei luiska, siis Kostja sai 88. minutil mängu.

Sai küll, tegi isegi ühe hea söödu ja sai umbes 8-9 minta mängida, 6. lisaminuti tõttu, väljak oli sama hea kui Eesti 4. liigas kõige kehvemad väljakud on.

maamesilane
19.11.11, 15:29
Lumi oli juba maas ja näärivana luusis ringi:)

urmar
19.11.11, 16:04
Penalti sai amkar ka lambist ja vastane veel punasegi. Mis muidugi jäi realiseerimata, kuna Vassiljevit veel platsil polnud.

ke$ha
19.11.11, 16:35
Kahtlen, et ta Barcelonas hakkama saaks. Tulen sellise hullumeelse väitega siis välja :)

rainis007
19.11.11, 17:04
no wayyy maaaan :D
How did you figure ?

Eimis, vahest harva on reaalsustaju väljalülitamine ka huvitav ju :) (vihjega Hr Rüütlile).

Kartul
27.11.11, 15:16
Et siis järjekordne viie minutiline mäng Kostja poolt. Vaadates Amkari poolkaitset siis väga küll aru ei saa miks Kostja pingil on. Nüüd on ees pikem paus ning loodame, et tulevase 3 kuuga midagi muutub :)

ROOTSI KUNN
29.11.11, 01:37
Näe Savipätsil tuli kah Moskvas suures kõnepuldis meie Kostja meelde ja Eedik lõikas omale profiiti . Vastutasuks võiks linn ühele korralikule sisehallile vundamendi jaoks raha anda ei ole siin midagi tasuta ennast jalgpallurite nimedega ehtida.

sunnik
30.11.11, 15:08
täna siis pealtnägijas: "Juba homme (loe: täna) on aga Kostjaga seoses oodata ühte suurt uudist... " nonoh, poisid, värvige mind huvitatuks! mis toimub?

Bobik
30.11.11, 15:26
Kahte uudist kokku pannes ja "aga" momenti pealtnägija lauses "analüüsides" pakuks, et astus erakonda. Ja ütlen ka kohe ära, et täiesti poogen, kui see ka nii on. Kõik need sportlaste tümitamised erakondade teemal on üsna arutud. Peamine, et tüüp isuga palli mängib ja palju häid emotsioone väljakul pakub.

Mõnuagent 007
30.11.11, 15:29
Kostja on juba 9 aastat Keskerakonna liige.
1. KONSTANTIN VASSILJEV 16.08.1984 Eesti Keskerakond 80053370 Registrisse kantud 17.09.2002

eika
30.11.11, 15:56
no sellisel juhul (ennetades budu)

KOSTJA JALGPALLIJOBUKS!

Mõnuagent 007
30.11.11, 16:01
no sellisel juhul (ennetades budu)

KOSTJA JALGPALLIJOBUKS!

Ma kujutan ette, et Eesti vutifännil läks kõhu alt praegu sama õõnsaks, kui näiteks teada saades, et kõige ilusam tüdruk magas kunagi täispeaga kõige nõmedama tüübiga.

Mõnuagent 007
30.11.11, 16:04
Muide, Dmitri Kruglov liitus täpselt samal päeval Keskerakonnaga.

eika
30.11.11, 16:07
Aina hirmsamaks läheb. Küsiksin siis niipidi, et mis jalgpallur pole Keskerakonnas.

http://thevoiceofbreakthrough.com/images/Fear%20Smiley.gif

Mõnuagent 007
30.11.11, 16:09
Raio Piiroja, tema on iseseisvusparteis.

Rein
30.11.11, 16:19
Kostja on juba 9 aastat Keskerakonna liige.
1. KONSTANTIN VASSILJEV 16.08.1984 Eesti Keskerakond 80053370 Registrisse kantud 17.09.2002

Poiss tegi omale 18ndaks sünnipäevaks kingituse :)

ke$ha
30.11.11, 16:19
Küsin siis ette ära - miks Vasjat nüüd täielikult sitaga ära ei kaeta nagu Operiga oli? Sest ta on v...v...venelane?

Mõnuagent 007
30.11.11, 16:20
Või on meil varsti florasüsteem ja kesksüsteem?

Hellik
30.11.11, 16:23
Vassiljevi ja Kruglovi KE liikmestaatus on meediast mitu korda läbi käinud. Ühest intervjuust mäletan, et liikmeks värbamine käis sisuliselt klassikaupa.

ELLvanaPEER
30.11.11, 16:55
täna siis pealtnägijas: "Juba homme (loe: täna) on aga Kostjaga seoses oodata ühte suurt uudist... " nonoh, poisid, värvige mind huvitatuks! mis toimub?

Äkki väike Kostja tulekul:D

Mõnuagent 007
30.11.11, 16:59
Kostja kukkus Ugandas, võitles elu pärast, armastab väga enda poega ja kirjutab nüüd raamatu, kus on sees paljastused ja palja naise pilt. Raamatu nimi on 11x11.
Intervjueerib Martin Reim, kes küsib viimase küsimusena, et kas Kostja arvab tõesti, et ta juhib mängu Reimist paremini.
Lisaks saab teada, et kummal on elus rohkem olnud ja kas Reimil oli kunagi võrkpallimeeskond.

urmar
30.11.11, 17:10
Uudis on siin: Aasta kodanik 2011!
http://www.jalgpall.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=3340

MNa
30.11.11, 17:12
Mul on täiesti savi kes kusagil erakonnas on. Nii võiks olla ka teistel jalkasõpradel. Niikaua kuni meest rohelise taustaga valimisreklaamil pole on kõik korras.

eika
30.11.11, 17:18
Niikaua kuni meest rohelise taustaga valimisreklaamil pole on kõik korras.
Oot, mis siis juhtub? Et salaja kapis olemine on ok, aga avalik olemine pole ok?

MNa
30.11.11, 17:19
Oot, mis siis juhtub? Et salaja kapis olemine on ok, aga avalik olemine pole ok?

Üks asi on lihtsalt nimekirjas olemine, teine asi on erakonnas aktiivselt tegutsemine. Ei ole just väga keeruline.

urmar
30.11.11, 17:32
Ah jätke see poliitika, keskenduge parem jalgpallurile antud Aasta kodaniku tiitlile!

ke$ha
30.11.11, 17:42
Vaesekene, et teda nüüd nii klounitatakse lihtsalt kuna ta lõi mõned väravad jalgpallis.

eston maravilha
30.11.11, 18:07
Kostja kukkus Ugandas, võitles elu pärast, armastab väga enda poega ja kirjutab nüüd raamatu, kus on sees paljastused ja palja naise pilt. Raamatu nimi on 11x11.
Intervjueerib Martin Reim, kes küsib viimase küsimusena, et kas Kostja arvab tõesti, et ta juhib mängu Reimist paremini.
Lisaks saab teada, et kummal on elus rohkem olnud ja kas Reimil oli kunagi võrkpallimeeskond.

super :)

molbert
30.11.11, 18:32
Reaalselt võttes, miks peakski venelased kedagi peale Etsi valima? Oleks ta Reformi liige ei oleks mingit poleemikat, sest mees oleks ju selles "õiges" erakonnas.

kesa
30.11.11, 19:36
Vaesekene, et teda nüüd nii klounitatakse lihtsalt kuna ta lõi mõned väravad jalgpallis.

Kas Kostja oleks saanud Aasta Kodaniku tiitli kui ta nimi oleks näiteks Toomas Kask...kindlasti mitte.
Tobe multikulti integratsiooni ajupesu.
Esimene kesik Aasta Kodanikuks, rekord ja aja märk seegi.

"Seekordne aasta kodaniku moto on „Kodanikuks kasvanud”. Konstantin Vassiljev ei ole sünnijärgne Eesti kodanik ning pidi kodakondsuse saamiseks ära õppima eesti keele ja tegema vastavad eksamid, seega kasvas ta kodanikuks sõna otseses mõttes"

"Vassiljev ja Eesti jalgpallikoondis laiemalt on hea näide lõimumise võimalikkusest Eestis."

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/aasta-kodanik-on-eesti-jalgpallikoondise-keskvaljamootor-konstantin-vassiljev.d?id=62510068

chac
30.11.11, 21:04

:ham2:

yheksa
30.11.11, 21:46
Kas Kostja oleks saanud Aasta Kodaniku tiitli kui ta nimi oleks näiteks Toomas Kask...kindlasti mitte.

Poleks arvanudki, et need viinamarjad nii hapud vöivad olla. Päris piinlik tegelikult.

Francesco
30.11.11, 22:22
KOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSTJAAAAAAAAAAAA!!! Tubli.

Gallacher
01.12.11, 01:27
Väga sümpaatne intervjiuu. Eriti see japside lõik otsa:D

vincent
01.12.11, 02:32

full retard.

PraS
01.12.11, 05:16
Minu arust tuleks kusta rohkem ja vähem sõna võtta :)

Marek_T
01.12.11, 10:08

Kesa, vana kult, ma olen sinuga enamjaolt nõus, sest sa kähised väsimatu innuga asjade üle, mis mullegi närvidele käivad (turvad ja õlu ja korraldus jott enn ee) ja sa oled viimase peal fänn ja suurepärane kõndiv jalgpallientsüklopeedia, aga... Täna ma küll sulle ei sekundeeri.

Multikulti... Mis kuradi multikultist me räägime, kui Aasta Jalgpallur ja Aasta Kodanik on Eesti Vabariigi kodanik, kes on siin sündinud, siin kasvanud, siin jalgpalluriks saanud, esindab meie särgis ja meie lipu all meie koondist? See, et jalkakoondisest kui õnnestunud integratsiooniprojektist räägitakse, on ajakirjanike poolt üles tõmmatud mull ja teema. Kurat küll, kui koondises mängivad eesti keelt kõnelevad Eestis sündinud poisid, kes ei luba endale idiootsusi a la Kolbassenko ja näitavad igakülgselt üles austust ja võitlusvaimu, toovad tähtsates mängudes kastaneid tulest välja, löövad ilusaid ja tähtsaid väravaid ja teevad seda regulaarselt ja rohkem kui kunagi varem Eesti jalgpalli ajaloos - ja see ei ole ikka piisav põhjus, et nende suunal mitte mürki mögiseda, siis... Siis ma ei tea, kas me väärime üldse sellist inimest nagu Константин Васильев...

Keskiteema... Dima Kruglõi on minu meelest sellest rääkinud, kuidas käis Maardus tsentraalmunnide kollektiivi klassikaupa värbamine. Oper, jah, on ka kesik ja pole väga vastu ka ajanud, kui on juttu olnud sellest, et ta Etkari higiste kannide vahele end sättis ainult selleks, et SAADA mida vaja - ehk siis tegi ta seda samal põhjusel, nagu iga kolmas kesklane. Ei ole ma samuti veel kuulnud seda, et Dima või Kostja oleks rohevalget "А кто же еше?" propagandat teinud või ÜLEÜLDSE mingitmoodi sel teemal sõna võtnud... Ka Opi minuteada mitte. Rääkimata ÜLEÜLDSE mingist vähegi poliitilise sisuga avaldusest, kui välja arvata Kostja varjamatult eestimeelsed ja tasakaalukad vastused ajakirjanike küsimustele...

Jääme jalgpalli juurde, mis? Võib arvata, et minagi muudan oma seisukohti, kui keegi ülalnimetatutest ilmub treeningule rohelises ristikulehega särgis, paks prillidega mees seljale trükitud ja mängu poolajal "Tallinn Aitab" flaiereid jagab riietusruumis, aga... Ma siiski usun inimeste tervesse mõistusesse. Antud ajahetkes väljendab konkreetselt Kostja seda diametraalselt rohkem, kui meie "multikulti propa" teemat kirevad fännid.

Tänan tähelepanu eest. :)

mcnamara
01.12.11, 12:01
full retard.

+1 Võiks vabalt hullemini öelda.

jansa
01.12.11, 12:20
Keskiteema... Dima Kruglõi on minu meelest sellest rääkinud, kuidas käis Maardus tsentraalmunnide kollektiivi klassikaupa värbamine. Oper, jah, on ka kesik ja pole väga vastu ka ajanud, kui on juttu olnud sellest, et ta Etkari higiste kannide vahele end sättis ainult selleks, et SAADA mida vaja - ehk siis tegi ta seda samal põhjusel, nagu iga kolmas kesklane. Ei ole ma samuti veel kuulnud seda, et Dima või Kostja oleks rohevalget "А кто же еше?" propagandat teinud või ÜLEÜLDSE mingitmoodi sel teemal sõna võtnud... Ka Opi minuteada mitte. [/QUOTE]

Operilt tuli küll vahetult peale seda kui KE-sse "astus" mingi tõsine arvamusartikkel delfis ja ilmselt ka Kesknädalas kus ta kehtivat maksusüsteemi ja valitsust kritiseeris. Ilmselgelt ei olnud see tema poolt väljamõeldud ja kirjutet , ent tema nime all üllitatud poliitpropaganda tänutäheks maalapi eest mis ta vana-paksult sai. Mõni arvutiinimene leiab ehk selle artikli netiavarustest ülesse kui viitsib otsida.
Kostja suhtes - loomulikult teades kes on linnas võimul on Savikal jalgpalli ja koondise tulemuste valguses hetkel head profiiti lõigata, päris loogiline samm ju.... Samas ma isiklikult arvan et kui linnavõimul oleks oravad või IRLid või minu pärast kasvõi rohelised siis oleks suuretõenäosusega aastakodaniku valik/nominent sama olnud.

eston maravilha
01.12.11, 12:44
eilse pealtnägija põhiloo taustal peaks tõelise elu partei pooldajad kesikute koha pealt suu kinni hoidma.

Marek_T
01.12.11, 12:48
Samas ma isiklikult arvan et kui linnavõimul oleks oravad või IRLid või minu pärast kasvõi rohelised siis oleks suuretõenäosusega aastakodaniku valik/nominent sama olnud.

Aasta Kodaniku valimisega ei ole linnavõimul ja ammugi savipaksul sittagi pistmist.

yheksa
01.12.11, 13:00
Aasta kodanikku valib Kultuuriministeerium, st kui tõesti tahetakse seda erakonnaga siduda, siis pigem ikkagi Reformierakond. Mu meelest võiks seda tiitlit võtta tunnustust kui kogu Eesti jalgpallile, sest seda ta ju mingil määral on.

Marek_T
01.12.11, 13:05
Aasta kodanikku valib Kultuuriministeerium, st kui tõesti tahetakse seda erakonnaga siduda, siis pigem ikkagi Reformierakond. Mu meelest võiks seda tiitlit võtta tunnustust kui kogu Eesti jalgpallile, sest seda ta ju mingil määral on.

Seda ka Kostja ise korduvalt ütles.

jansa
01.12.11, 14:31
.. minu viga.. ma ei tea - tegelikult EI TAHA TEADA - poliitikast mitte midagi... mis sitast torkida, läeb veel haisema!

ttBoll
01.12.11, 14:49
Kas muidu seda eilset pealtnägija lugu Vassiljeviga on võimalik näha ka kusagilt? err.spordis see klipp ei tööta...

Marek_T
01.12.11, 15:05
ERR arhiivi tuleb kogu saade üles, kui juba ei ole seal...
http://etv.err.ee/arhiiv.php?

Shparkz
01.12.11, 15:30
Kas muidu seda eilset pealtnägija lugu Vassiljeviga on võimalik näha ka kusagilt? err.spordis see klipp ei tööta...

siit saab
http://etv.err.ee/index.php?05446627&video=2141#.Ttcy64bkT1g.facebook

Janinho
03.12.11, 22:34
http://www.youtube.com/watch?v=YH4oZFlPLaI

Shparkz
03.12.11, 22:38
kolm asja.
kes on Tarmo Ruuti ?
kes on Tarmo Ruutli ?
effektidega on vähe liiale mindud, aga eks see ole juba maitse asi

Janinho
03.12.11, 22:42
kolm asja.
kes on Tarmo Ruuti ?
kes on Tarmo Ruutli ?
effektidega on vähe liiale mindud, aga eks see ole juba maitse asi

Tarmo Ruutli on tagajärg kui font 'ü' tähte ei toeta. Vot.

ELLvanaPEER
03.12.11, 22:42
võimas video (Y)

dareth
04.12.11, 02:16
Tarmo Ruutli on tagajärg kui font 'ü' tähte ei toeta. Vot.

Aga see font on ainus, mida oled nõus kasutama?

ROMELU LUKAKU
04.12.11, 02:21
ma ei saa miks kostja on pingipoiss Amkaris? Sellise mänguga, mida tema on näidatud EM valiksarjas, peaks ta mängima kuskil euroopa tip liiga keskmises meeskonnas. Seria A või Bundesliiga sobiks väga. Oli ju eelmine talv või millalgi kuulujuttud, et Konstjat tahetakse Genoa ridades näha.

Mehhanisaator
04.12.11, 13:53
ma ei saa miks kostja on pingipoiss Amkaris? Sellise mänguga, mida tema on näidatud EM valiksarjas, peaks ta mängima kuskil euroopa tip liiga keskmises meeskonnas. Seria A või Bundesliiga sobiks väga. Oli ju eelmine talv või millalgi kuulujuttud, et Konstjat tahetakse Genoa ridades näha.

Äkki sellepärast, et ennme seal kohal olnud vana mängib koha välja!? Ja kuskil videos Kostja ütles et Jaanuarist hakkab kõigile nullist tõestamine peale, ni et muretse peaks hakkama äkki märtsis.

Cooked
04.12.11, 16:37
Õnneks ma nägin veel video ära...
Aitäh, ERR :(

Shparkz
04.12.11, 17:23
lihtsam oleks ERRilt luba küsida, mitte pärast halada, et varastatud materjali näitamine ära keelati..

Myrgel
04.12.11, 17:59
lihtsam oleks ERRilt luba küsida, mitte pärast halada, et varastatud materjali näitamine ära keelati..
Tuletaks veelkord meelde kelle raha eest kogu see materjal filmitud on. Allikmaa isiklikust taskust? Ei, meie omast! Arvestades, et Rahvusringhääling tahab kõikide kodanike taskust 1500kr, et endale veel ägedamat maja ehitada, võiks natukene tolerantsem olla oma rahastajate suhtes. Oleks, et keegi tahaks siin rasket raha selle materjaliga teenida. Tahetakse vaid promoda meie riiki ja selle jalgpallureid. Peaks ju nagu ERR'i põhimõtetega kooskõlas olema.

martn26
04.12.11, 21:40
Jalgpall ja Poliitika tuleks ikkagi eestis erinevates kohtades hoida.... poliitlised vaated on igaühe enda asi (ma ei väida, et kruglov ja vassiljev on Kesikud)....
Ei ole meil vaja koondisemängudele suuri plakateid MAHA KESKERAKOND JMS!!!

KRt.... Igaühe enda asi, mis põhjusel mingit erakonda pooldatakse.. kes ideoloogia, kes maalapi ja kes raha eest.....

palju õnne Vassiljevile, Eesti Aasta kodanikule 2011.

urmar
04.12.11, 21:56
Pärast isamaalist venesuunalist projekti peaksid fännid poliitiliselt neutraalseks muutuma. Aitab jamast.

cbulls13
05.12.11, 00:55
Õnneks ma nägin veel video ära...
Aitäh, ERR :(

ja aitähh Postimees, kes sellest kohe tervele Eestile klikkide eesmärgil teavitama läks.

Ise pole näinud... aga kõiki varasemaid tõid näinuna oletan, et oli väga hea video.

Gallacher
05.12.11, 00:56
Tuletaks veelkord meelde kelle raha eest kogu see materjal filmitud on. Allikmaa isiklikust taskust? Ei, meie omast! Arvestades, et Rahvusringhääling tahab kõikide kodanike taskust 1500kr, et endale veel ägedamat maja ehitada, võiks natukene tolerantsem olla oma rahastajate suhtes. Oleks, et keegi tahaks siin rasket raha selle materjaliga teenida. Tahetakse vaid promoda meie riiki ja selle jalgpallureid. Peaks ju nagu ERR'i põhimõtetega kooskõlas olema.
Täpselt nii. Saan veel aru, kui keegi paneb mingi ETV saate ülesse aga kui mitteärilistel eesmärkidel monteeritakse kümnetest klippidest üks kokku ja seda kaugeltki mitte pahatahtlikel eesmärkidel... No ei saa aru, miks see niiväga nende perset torkima peaks.

eston maravilha
05.12.11, 09:50
kindluse mõttes saab ju alati mingisse *.ru domeeni riputada.

zelee
05.12.11, 11:19
Dailymotion on ka vast siuke koht kuhu ERR-i küüned ei ulata.

Marek_T
05.12.11, 12:36
Täpselt nii. Saan veel aru, kui keegi paneb mingi ETV saate ülesse aga kui mitteärilistel eesmärkidel monteeritakse kümnetest klippidest üks kokku ja seda kaugeltki mitte pahatahtlikel eesmärkidel... No ei saa aru, miks see niiväga nende perset torkima peaks.

Meesmuiste, sinu etteaste. sinu tööd ja tegemisi suht kõrgelt hinnates pean ikkagi nentima, et SEE on see koht, kus ERR oma idiootse poliitikaga mul sita keema ajab...

meesmuiste
05.12.11, 12:43
Meesmuiste, sinu etteaste. sinu tööd ja tegemisi suht kõrgelt hinnates pean ikkagi nentima, et SEE on see koht, kus ERR oma idiootse poliitikaga mul sita keema ajab...

mis mul siin kommenteerida.

ma arvan, et kellelgi poleks midagi selle vastu, et see video rahus youtube'is ripuks. varastatud materjalid, ent tüüp pole kasumit teenind ja poleks üldisemalt suurt probleemi ka. mu teada ka kedagi ei karistata selle eest, kui inimene ise oma tarbeks telesaateid salvestab jne.

prob on ilmselt selles, et Postimees sellega raha teenib. asjaga mis ei kuulu neile.

Martin
05.12.11, 15:13
prob on ilmselt selles, et Postimees sellega raha teenib. asjaga mis ei kuulu neile.

Kas teil koolitatakse sellist jama suust välja ajama? Kui jah, siis soovitaks need koolitused lõpetada.

meesmuiste
05.12.11, 16:30
Kas teil koolitatakse sellist jama suust välja ajama? Kui jah, siis soovitaks need koolitused lõpetada.

seda jama ma ei hakka kommenteerima. neile, kes aru ei saanud - klikid=raha ja nii lihtne see ongi.

denisss
05.12.11, 16:32
steiv on liigselt teles tööl olnud. vaaata et err'i üle 50'se kaadri põhimõtted seal külge ei jää! :D

meesmuiste
05.12.11, 16:35
steiv on liigselt teles tööl olnud. vaaata et err'i üle 50'se kaadri põhimõtted seal külge ei jää! :D

see küll nüüd ju OT, aga mida sa üle 50se kaadri põhimõtete all silmas pead?

Gallacher
05.12.11, 16:50
Ah et selles oli probleem?
Arusaamatu, miks viimast Pealtnägijat pole ERRi lehelt maha pole võetud ja miks üldse seda Raudse ja Stelmachi värki eetrisse lasti - Postimees ja Delfi on selle õnnetu saatelõigu tõttu teeninud (klikke) tuhandete kaupa! Kohutav ju.

Rein
05.12.11, 16:52
.
Ah et selles oli probleem?
Arusaamatu, miks viimast Pealtnägijat pole ERRi lehelt maha pole võetud ja miks üldse seda Raudse ja Stelmachi värki eetrisse lasti - Postimees ja Delfi on selle õnnetu saatelõigu tõttu teeninud (klikke) tuhandete kaupa! Kohutav ju.

Sa vist ei saa aru millest Steiv räägib.
Postimehes oli uudis kus oli viide YT videole. Video oli aga kokku pantud ERRi materjalist.

meesmuiste
05.12.11, 18:13
see maailm isegi on veel keerulisem. isegi kui ERR mõnikord tahaks asju anda vabalt ka teistele, siis spordi puhul tihti juhtub, et rahvusvahelised lepingud ei luba.

samas omatehtud asja (n. osad AK lood, osad Pealtnägija lood, Eesti Laulu asjad jne. ilma rahvusvahelise pildita) antakse vahepeal vabalt ERR embed kastis ka teistele täiesti tasuta kasutada.

lõppeks. ma ei ole nüüd selle teema süvaspets. nii saan lihtsalt mina asjadest aru.

Janinho
05.12.11, 21:48
Video nähtaval nüüd siin:

http://vimeo.com/33154801

Vähetuntud vutivaatleja
06.12.11, 09:58
Sellise käki pärast nii palju kisa? Ma saan aru, et teinekord võivad suured mehed pubekate moodi vaimustusse sattuda ja Vassiljev on Eesti koondisele väga vajalik mängija. Kuid selline eeposlik üllitis on lihtsalt mage. See on justkui kilode kaupa suhkruvatti ära süüa. Parem võta see klipp ise maha, sest see on pigem koomiline kui asjalik vaatamine.

Janinho
06.12.11, 12:30
Sellise käki pärast nii palju kisa? Ma saan aru, et teinekord võivad suured mehed pubekate moodi vaimustusse sattuda ja Vassiljev on Eesti koondisele väga vajalik mängija. Kuid selline eeposlik üllitis on lihtsalt mage. See on justkui kilode kaupa suhkruvatti ära süüa. Parem võta see klipp ise maha, sest see on pigem koomiline kui asjalik vaatamine.
Appi! Üks tõeline tegija soccerneti foorumist ütles, et peaksin video maha võtma!
*Paaniliselt otsib kõikkide videote delete nuppu joutuubis*

Marek_T
06.12.11, 13:30
Appi! Üks tõeline tegija soccerneti foorumist ütles, et peaksin video maha võtma!
*Paaniliselt otsib kõikkide videote delete nuppu joutuubis*

Janinho, iisi. Meistrit hinnatakse muuhulgas ka võime järgi kriitikat taluda. Cope with it.
Ja sinu muude mästerpiisside juures oli see viimatine video jah, mitte just see kõige ergum tükk :)

Janinho
06.12.11, 13:39
Janinho, iisi. Meistrit hinnatakse muuhulgas ka võime järgi kriitikat taluda. Cope with it.
Ja sinu muude mästerpiisside juures oli see viimatine video jah, mitte just see kõige ergum tükk :)

Kriitika olgu kasulik, mitte ns lahmimine.
Lihtsalt näitasin ülesesse ülimat pohhuismi selliste vendade ütlemiste vastu.

Jasper
06.12.11, 13:50
Lihtsalt näitasin ülesesse ülimat pohhuismi selliste vendade ütlemiste vastu.
ei. ülim pohhuism=ignoreerimine.

Francesco
06.12.11, 13:57
ei. ülim pohhuism=ignoreerimine.

Ei nõustu.

Väga hea video btw ;)

Andres.
06.12.11, 14:16
Ega montaaži autor ise neid lauseid ja kõlavaid tiitleid välja mõelnud. Vähetuntud vutivaatleja kriitikanool peaks siis olema suunatud rohkem üldsusele ja massimeediale.

Video kohta ise, et pole paha, praegu kui emotsioonid veel suhteliselt värsked, kõlbab ilusti. Ehk vaid efektidega oli kohati ülepingutatud, aga see vaid maitse asi.

dareth
06.12.11, 14:58
Ei taha teemavälist rohkem, aitäh!

dnb
30.12.11, 14:02
http://vikerraadio.err.ee/helid?main_id=1707361
Pikemalt juttu Vassiljeviga.

soc
18.01.12, 23:14
Permi Amkar treeninglaagris Montenegros, videol ka Konstantin Vassiljev, video alguses ja keskosas. Tema käitumine tundus mulle olevat kuidagi ebakindlalt üleolev ja ülbe, mis võib viidata, et tegelikult ei tunne Kostja ennast päris hästi seal kollektiivis. Samas võibolla häiris, et kaamera nina ette topiti. Treener ütles, et kes jooksule suuremat rõhku ei pane, see ärgu lootku mängida saada, et sel treeningul pidid tegema 8x40 m jooksu.
http://www.youtube.com/watch?v=r4H1W5kyvHw&feature=youtu.be&a

Väljak ka kuidagi keskmise võitu seal Montenegros.

Kutt
18.01.12, 23:40
Päris korralikus peldikus on küll treeninglaager korraldatud :D. Ma oleks ka nukker nagu Kostja

ELLvanaPEER
19.01.12, 08:56
Kui pika lepingu ta sõlmis amkariga?

Meintz
19.01.12, 09:01
3.aastase

KaImO
23.01.12, 19:14
praegu mängib amkar rumeeni U21 koodisega... kostja peaks kohe algkoosseisus olema.

Cooked
23.01.12, 21:47
Loodame, et ta ikka midagi head korda saadab.

vtp
23.01.12, 22:31
Loodame, et ta ikka midagi head korda saadab.

Ega tegemist vist mingi maratonmatšiga ei olnud. Kahe ja poole tunniga peaks justkui läbi üks jalgpalli mäng olema.

Samas ei leia ma küll infi, et Amkar täna Rumeenia U21 vastu oleks mänginud. Uudistes räägitakse, et vastaseks oli Montenegro meistriliiga klubi FK Sutjeska ja neist saadi 2:1 jagu. Kas ja kui palju Kostja selles mängus osaline oli, jääb mulle teadmata, kuna ei orienteeru idanaabrite internetimaastikul just kõige paremini. Väravaid ta igatahes ei löönud.

ELLvanaPEER
23.01.12, 22:58
Rumeeniaga mängis minu teada amkari reservid.