320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta jalgpallur on Luis Figo !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aasta jalgpallur on Luis Figo !

    Rahvusvaheline jalgpalliliit FIFA kuulutas aasta mängijaks portugallase Luis Figo, kirjutab Sportnet.
    Teiseks jäi 130 riigi koondiste peatreenerite valikus inglane David Beckham ja kolmandaks hispaanlane Raul Gonzalez.
    Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

    #2
    Ma oleks ikka Rauli valinud. Kuna mõlemad mängivad samas klubis, on neid hea võrrelda. Ja minu meelest oli Raulil ikka säravam aasta. Muide, World Soccer valis parimaks Oweni. Miks ta FIFAs pole kolme parimagi seas. Näiteks Beckhami asemel, kel see hooaeg polnud midagi erilist.

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by Siim88

      Ma oleks ikka Rauli valinud. Kuna mõlemad mängivad samas klubis, on neid hea võrrelda. Ja minu meelest oli Raulil ikka säravam aasta. Muide, World Soccer valis parimaks Oweni. Miks ta FIFAs pole kolme parimagi seas. Näiteks Beckhami asemel, kel see hooaeg polnud midagi erilist.
      Eelistame ikke omasid, ex...
      Ju see Beckham selle Kreeka kolli eest sinna sai. Ei mäleta tegelikult nagu midagi erilist, mida see Owen nii väga nagu ära tegi siis?!
      Mulle oleks meeldinud kui oleks valitud Totti või Henry, need on/olid tegijad!
      Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

      Kommentaar


        #4
        Tjah, veidi vastupidist jällegi minu tagasihoidlikule arvamusele:

        Prantsuse jalgpallilehe France Footballi ringküsitlusel valiti
        Euroopa aasta mängijaks 2001 inglane Michael Owen. FC
        Liverpooli ja Inglismaa koondise ründaja võit oli selge - 176
        punkti. Teiseks hääletasid Euroopa riikide jalgpalliajakirjanikud
        hispaanlase Raul Gonzaleze (Madridi Real) 140 ja kolmandaks
        sakslase Oliver Kahni (Müncheni Bayern) 114 punktiga. FIFA
        valikus teise koha saanud David Beckham (Inglismaa) kogus
        neljandana 102 punkti. Parima mitte-eurooplasena oli brasiillane
        Rivaldo 20 punktiga alles seitsmes.
        Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by T20s

          Orginally posted by Siim88

          Ma oleks ikka Rauli valinud. Kuna mõlemad mängivad samas klubis, on neid hea võrrelda. Ja minu meelest oli Raulil ikka säravam aasta. Muide, World Soccer valis parimaks Oweni. Miks ta FIFAs pole kolme parimagi seas. Näiteks Beckhami asemel, kel see hooaeg polnud midagi erilist.
          Eelistame ikke omasid, ex...
          Ju see Beckham selle Kreeka kolli eest sinna sai. Ei mäleta tegelikult nagu midagi erilist, mida see Owen nii väga nagu ära tegi siis?!
          Mulle oleks meeldinud kui oleks valitud Totti või Henry, need on/olid tegijad!
          Idiootne jutt tiba. Mille eest Beckham sai sinna? Vaatasid ka Inglismaa mänge vahest? Ei ole küll just primaarne näitaja, aga monitooringu järgi jooksis Becks Kreeka mängus üle 10 km mha, rohkem kui keegi teine. Mees on ikka aastaga saanud Inglise koondise hingeks, keda siiani ei olnud. Ja hooaja algus ManU eest oli ka ikka muljetavaldav - parim väravakütt päris pikka aega. Plus veel ManU meistritiitel eelmisel hooajal kus tal polnud mitte väike roll. Samas, mida tegi Raul, et ta üldse esikolmikusse tuli? Minu arust ta nüüd küll säravat aastat ei teinud. Pigem oli särav tal eelmine hooaeg. Ok, Figo on Figo ja lammutas ikka päris kenasti nii Portugali koondise kui ka Reali eest. Aga mida tegid Henry ja Totti? Ok, Itaalia liigat ei jälgi ja Totti toimetamiste kohta midgai ei tea. Aga niipalju kui ta üksikuid mänge näinud olen, siis ta küll mingi supermees pole. Ja Henry? Kamoon!!! Ta ju võib tulla PL-s väravküttide edetabelis etteotsa, aga ega see veel teda maailma parimaks mängijaks ei tee.
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            #6
            Arno Pijpers oli ainuke treener kes pani 1.Figo 2.Beckham 3.Raul

            Kommentaar


              #7
              Paistab ,et endiselt hinnatakse mängijaid nende vastaste värava tagant. Nesta sai vaid 3x1p,Desailly ja Thuram'i
              polnud.Oliver Kahn on ikka jube hea VV ,kui suutis sellistes tingimustes 7-ndaks jääda(8x5+5x3+10x1=65p)

              Kommentaar


                #8
                Figo valiku põhjendused on mulle ka veidikene arusaamatud. Realil jäid need suured võidud kuidagi väheseks 2001. Peaks ikka mängijat meeskonna kontekstis vaatama, ka. Loomulikult on ta fantast jalgpallur, aga siiski... Owen'i suhtes olen muidugi erapoolik, aga kui meenutada FA Cup'i finaali kevadel...siis kuidagi õigustatum valik tundub. 'Pool võitis ju ikkagai UEFA karika ka. Aga ma ei tea, kas kellelegi meeldivad need sellised "maailma", "euroopa" parimate valimised eriti? Need on natukene nagu missivõistlused mu meelest :P Parim selgitatakse ikka vutiplatsil ja jalgpall on meeskonnamäng.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  2001. aastal oli raske välja tuua absoluutselt parimat. Üleüldse on tänapäeva jalgpall selline, et tippmängijad on enamasti kõik ülihead ning raske on öelda, kes oli just parim. 2001. aastal, ei peetud ka tiitlivõistlusi, mille põhjal tihti otsustatakse.

                  Luis Figo oli suurepärane 2001. a esimesel poolel, aasta lõpul - peale Zidane'i ostmist ta niiväga silma ei paistnud.

                  Michael Oweni kasuks räägib kindlasti 3 väravat fritsude vastu, kaks kotti Fa karikafinaalis ning Liverpooli treble. Sel hooaja on ta ka suurepäraselt mänginud.

                  David Beckham oli suurepärane Inglise koondise mängudes, eriti Kreeka vastu. Manchester Unitedi eest ta 2001. aastal nii suurepärane polnud.

                  Raske kellegile eelistust anda.

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by Miq

                    Samas, mida tegi Raul, et ta üldse esikolmikusse tuli? Minu arust ta nüüd küll säravat aastat ei teinud. Pigem oli särav tal eelmine hooaeg.
                    Ja juhuslikul kombel jäigi pool eelmist hooaega 2001-sse aastasse. Seega siis igati õigustatud valik.

                    Minu jaoks oli esikolmik järgmine:

                    1. Crespo
                    2. Raul
                    3. Figo
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X