PDA

View Full Version : Selle hooaja parimad ostud

AlwaysRed
26.02.08, 14:52
Kuna kaks kolmandikku hooajast on mööda saanud, küsiks et kes on olnud teie arvates parimad ostud?

Ise tooks välja sellised nimed nagu Petrov, Torres, Santa Cruz, Sagna ja Anderson.

eston maravilha
26.02.08, 14:59
magic marlon

$$$
26.02.08, 15:02
Premier League parimad ostud see aasta, hmm
nr1 on kindlasti Torres.
Santa Cruz on ka üks parimaid oste ja Anderson ning Nani on hästi mänginud...
Niipalju kui ma viimasel ajal mänge näinud olen tundub ka Anelka väga hea ost.
Ja noh Sagna siis kah Wenger üldiselt leiab hästi pisikesi kiireid neegripoisse palli taga ajama D: .

vello99
26.02.08, 15:02
http://img.photobucket.com/albums/v239/jyarden/March/13.jpg

Thread over.

Epic
26.02.08, 15:09
Tõsi.

----

AlwaysRed
26.02.08, 15:10
magic marlon

King? Ta ju alles jaanuaris saabus. Kuigi jah, Watfordis ta lammutas, eks leiab väravasoone ka Wiganis üles.

fitti
26.02.08, 15:10
Görani teine youtube'i ost, Elano võiks ju kah Petrovi kõrval välja toodud saada - samas kumbki pole läbi terve hooaja suutnud pidevalt pildil püsida. Jagielka, niipalju kui ma evertoni olen näind; ei juhtu väga tihti viimasel ajal, et divari mehed suudavad premis läbi lüüa. Tevezi soetamine on ka lõppenud paljude imelike, kuid ülioluliste kollidega. Aga kui üks ja kõigekõige, siis ma pakuks kah Torres.

King? Ta ju alles jaanuaris saabus. Kuigi jah, Watfordis ta lammutas, eks leiab väravasoone ka Wiganis üles.

hahaha

smörgåsbord
26.02.08, 15:50
Jagielka, niipalju kui ma evertoni olen näind; ei juhtu väga tihti viimasel ajal, et divari mehed suudavad premis läbi lüüa.no Jagielkal on see ju juba teine hooaeg Premier'is,
eelmisel hooajal mängis ühena vähestest kõik mängud 90 minutit kaasa.

aga jah: Torres, Tevez, Santa Cruz, Sagna, Distin, Petrov, Elano, Jagielka, Yakubu ..

fitti
26.02.08, 15:58
no Jagielkal on see ju juba teine hooaeg Premier'is,
eelmisel hooajal mängis ühena vähestest kõik mängud 90 minutit kaasa.

nojah, aga mida ma silmas pidasin (tahtmata siinjuures kuidagi mcn-ile nõrgemate klubide suhtes disrespectful tunduda) - on ikka vaks vahet, kas olla põhitegijaid premi eksinud divarisatsis või euroopas mängivas meeskonnas.

mcnamara
26.02.08, 16:21
Mis neist ostudest. Otsige parem mõni oma kasvandik, kes vähegi suutnud sel hooajal rändrüütlite paraadil end läbi lüüa. Jamie O'Hara. Mööndustega (varem juba väljakul käinud) Grant Leadbitter ja Michael Johnson. Väga suurte mööndustega (varem divaris säranud) Gilles Barnes.
James Vaughan, Craig Gardner ja Matt Derbyshire sisuliselt juba ei kvalifitseeru.

vello99
26.02.08, 16:50
Mis neist ostudest. Otsige parem mõni oma kasvandik, kes vähegi suutnud sel hooajal rändrüütlite paraadil end läbi lüüa. Jamie O'Hara.

Well done mcnamara. Tema puhul samuti on tulnud välja Ramose geniaalsus, et vaatas alguses ringi natuke ja kuu aja pärast andis noorukile debüüdi ja Arse*** vastu detsembris "full debüüdi".

Väike täpsustus, enne kui saatanakummardajad kommenteerima jõuavad. Spursi jõudis Jamie küll alles 2003.aastal 16.aastaselt ja suhteliselt metsistununa, ega Arse*** noorteakadeemiast tulnutest tavaliselt normaalset inimelulooma ei saa, õnneks tema puhul oli ta veel nii noor, et andis vormida Inimeseks.

eestimees
26.02.08, 17:02
Aga sitemad ostud?? Pakuks - Voronin, Bianchi, nufc garrdio, bent, ahjaa ja veel mõned kutid nufc cacapa

mcnamara
26.02.08, 17:30
Aga sitemad ostud?? Pakuks - Voronin,

Voroninit ei ostetud. Talle maksab 'pool lihtsalt (ülemäära palju) palka.

rohelineKonn
26.02.08, 17:30
minu jaoks on nii parim kui sitem soetus siis lipsuga meeste hulgast. parim sai üleeile karikat katsuda ja halvim on kusagil kirdes.

eestimees
26.02.08, 17:59
David Nugent, Kaobul - sitad ostud

Sagna on osutunud suurepäraseks ostuks, Santa Cruz on tasemel

kuuraa
26.02.08, 18:37
parim - torres
halvim - bent

ChelseaFC
26.02.08, 19:27
Parimad: Torres, Benjani, Alex, Belleti, Anderson

Halvimad: Malouda, kuldne kolmik( Pizza, Sidwell, Ben Haim) kes saadi tasuta, aga ikkagi, Bent, Viduka, A.Smith ja paljud teisied toonsi pallurid. Vahest ka Blackburni Ritgers, kes pole oodatud taset saavutanud

smörgåsbord
26.02.08, 19:59
Parimad: Benjanikahe mängu põhjal?

ChelseaFC
26.02.08, 21:06
kahe mängu põhjal?

ka Portsmouthi eest oli ta väga terav ning on näha, et mees suudab ilusti kohaneda meeskonna stiiliga ning oli ka city eilses häbiväärses kaotuses üks peamisi ohuallikaid Evertoni vastu

eston maravilha
27.02.08, 11:51
benjani tõmbles juba eelmisel hooajal premieris. keskpäraselt

acca
28.02.08, 00:13
sagna kuulub kindlasti parimate ostude hulka.

manitaaz
30.03.08, 14:45
Jermain Defoe