320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Universumi SALADUSED!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Universumi SALADUSED!!!

    Väikesed mehikesed!! Rohelised? Ei! Mitte rohelised. Liiga väikesed, et rohelised olla.

    Nad on iga asja sees ja teevad seal tööd. Palka ja puhkust neil ei ole, sest nad ei usu nendesse asjadesse.

    Ma loodan, et nad streikima ei hakka.

    #2
    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    Väikesed mehikesed!! Rohelised? Ei! Mitte rohelised. Liiga väikesed, et rohelised olla.

    Nad on iga asja sees ja teevad seal tööd. Palka ja puhkust neil ei ole, sest nad ei usu nendesse asjadesse.

    Ma loodan, et nad streikima ei hakka.
    mina aga loodan, et sa tead, millest sa räägid. sest niisama lambi teemasid on väga lihtne teha... aga kui sa mõtlesid midagi sügavamat selle sees, milles ma kahtlen, siis sa oled tubli. aga mitte edukas... elu on pildiraamat, mida sa olen väiksena juba näinud ja ufod on su emad ja isad.. ja kõik on juba ette määratud ja jeesus on plastikust..

    Kommentaar


      #3
      avalikkusele teadmata tõde on see et inimene ei ole tekkinud ahvist vaid katseklaasist. meie kogu elu on juhitud muult planeedilt. kogu sellel planeedil toimuv on üks suur teadusprojekt, mida aeg-ajalt kaemas käiakse.
      AILTON

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        avalikkusele teadmata tõde on see et inimene ei ole tekkinud ahvist vaid katseklaasist. meie kogu elu on juhitud muult planeedilt. kogu sellel planeedil toimuv on üks suur teadusprojekt, mida aeg-ajalt kaemas käiakse.
        Mis kuradi teadusprojekt? Lihtsalt pandi erinevatelt planeetidelt võetud elusolendid kokku ning tehti suur reality-show. Olen kuulnud, et vaadatavus on viimasel ajal alla läinud ning seetõttu võidakse Earth-Show üldse kinni panna. Aga eks lõpp tehakse suure paugu ja üllatusega. Paradiisi ehk eluga pääsevad aint mormoonid, sest nemad valisid õige usu.

        Kommentaar


          #5
          tegelikult on Tralfamadore tüüpidel vaja üks seib Titaanile saata
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #6
            Kurb, et me oma "juhte" pole näinud ega silmast silma kohanud...
            slimm.ee

            Kommentaar


              #7
              In the beginning, the universe was created. This has made a lot of people very angry, and is generally considered to have been a bad move.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                # There is no theory of evolution. Just a list of creatures Chuck Norris has allowed to live.

                # Outer space exists because it's afraid to be on the same planet with Chuck Norris.

                ;D .

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  # There is no theory of evolution. Just a list of creatures Chuck Norris has allowed to live.

                  # Outer space exists because it's afraid to be on the same planet with Chuck Norris.

                  ;D .
                  Mine perse.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X