PDA

View Full Version : Millal sa viimati kaklesid? Kuidas läks?

JanK
09.03.08, 01:10
Pole ammu kakelnud, aga varsti vist peab.

Sir. Nuutu
09.03.08, 01:29
Anna minna

taku*
09.03.08, 02:16
:D:D viimati kaklesin ühel peol... lõpptulemus oli, et teksade põlv oli verine(mitte minu veri) ja parema käe nukk natikene katki... tähendab.. see ei olnud kaklus, kuna peale 2 löögi rohkem muud ei toimunudki, kui veel, et üks kuhi sadas mulle selga ja sõpsid tirisid need jorsad ära....

peksa sain viimati üsna ammu.. pole siuke kismavend jne;)

hea teema:D

taku*
09.03.08, 02:32
aa.. sellest ma ka aru ei saa, et mis tähendab varsti peab?.. kaklus peaks olema siuke hetke emotsioonidest ajendatud värk... nii ei saa kakelda, et lepid kokku, et davai.. kolme nädala pärast poe taga kakleme:S.. kui kakelda vaja, siis kohe.. kui kohe ei kakle, siis pole pärast ka ju põhjust... või olen ma asjast valesti aru saanud?

mul on enda ütlemiste ja tegude pärast sitaks paska kaela tulnud.. aga 99% olukordadest on asjad saand klaariks räägitud...

aga jah...:D.. kui kakled, soovin edu.. ja pane mingi nahktagi moodi asi selga, kaitseb keha löökide eest paremini, kui mingi t-särk või õhuke jope... ja viruta ise esimesena ja kõvasti ja täpselt lõua pihta.. ehk saab kaklus käbe läbi.. ;) ja kui 100% kindel mats, et kakluseks läheb ja pääsu ei ole, siis poel mõtet ülbamise ja kõvatamise peale aega raisata, kes ees see mees.. löö esimesena, löö kõvasti

AGA PAREM ära kakle.

taku*
09.03.08, 03:30
siis, kui see fight clubi film tuli.. siis üks sõber rääkis, et seal rummu kandis olid mingid jorsad seda vaadand.. ja siis mõtsid, et teevad ka oma fight clubi.. et peavad 200le inimesele tappa andma, siis on kõvv.. käisidki külavahel ringi ja norisid tüli, aga küla jäi väikeseks.. siis sõitsid autoga niisama mööda ümbruskonda.. ja kui tee ääres mõni vend oli ,siis pidasid kinni ja andsid tuutusse.. olevat ikka tublisti üle 100 venna nimekirja saanud.. aga vist tuli mõistus koju lõpuks:d

niisama väike vahepala:D

Cerny Petr
09.03.08, 05:31
Mulle pole mu 1000000000,4 eluaasta jooksul keegi tahtnud viga teha. Nii sümpaatne vend olen.

TeeleS
09.03.08, 09:42
Pole just vastus küsimusele, aga mul tekkis endal selline küsimus, et miks meessoost inimesed peaaegu kunagi kaklustele vahele ei lähe/ei julge minna?

magnisco
09.03.08, 10:17
Kaklesin viimati eelmisel talvel.Läks sitasti - sain nokkaudi, paistes nukid ja sinise silma :S :D

Kakelda on sitt

Jürvi-Hool
09.03.08, 11:43
Pole just vastus küsimusele, aga mul tekkis endal selline küsimus, et miks meessoost inimesed peaaegu kunagi kaklustele vahele ei lähe/ei julge minna?

Vahest ikka minnakse kui üks kutt on selgelt liiga nõrk või liiga purjus või midagi. Aga üldiselt kui keegi kakelda tahab, siis las kaklevad, eksole.

taku*
09.03.08, 12:02
jah... siis kui väga ebavõrdne on ,siis tuleb vahele minna... aga muidu ei ole see eetiline

Tsill
09.03.08, 13:11
ammu ammu .

cannuman
09.03.08, 13:12
ammu ammu .

ja siiani ei tea kes võitis?:D

taku*
09.03.08, 13:33
sport võitis:D

Max313
09.03.08, 17:04

Mina oma elu jooksul pole palju kaklusi pealt näinud, aga üks kord, kui vahele läksin, siis sain mõlemalt poolt vastu põske:D. Ise ma pole kakelnud, nii palju olen, et korra vastu lõustu andnud ja kõik.

mazz
09.03.08, 17:28
Viimaste aastate jooksul olen kakelnud kaks korda. Mõlemal juhul läksin väiksele vennale appi ja sain vastu molli. Aga purjus olin ka, nii et poen selle taha.

Vägivald on väikestele tüdrukutele!

Maekas
09.03.08, 19:47
Viiendas või kuuendas klassis. Võitsin. Ei olnud muidugi väga kaklus, maadlus rohkem. Ise norisin, süü ajasin vastase kaela. Häbi on.

sicmic
09.03.08, 19:58
Mõne aasta eest üks narkojoobes noorsand arvas ühistranspordis, et on vaja mul silm siniseks lüüa, kuigi ma olla 'ta elu päästnud'. Kakluseks siiski ei läinud, aga noorsand visati järgmises peatuses bussist välja. Nii et kaotus-kaotus olukord.

TeeleS
09.03.08, 21:07
Mõned aastat tagasi kaks tüüpi läksid kaklema. Üks oli enda tuttav ja teist tüüpi teadsin ka. Üks neist keeras ikka täiesti ära. Absoluutselt kõik poisid ümberringi vahtisid ja ergutasid lihtsalt, läksin vahele ja sain ise litaka vastu kätt. See oli muidugi selline poiste kaklus, mitte täismeeste oma.

Kasper
09.03.08, 21:14
Mõned aastat tagasi kaks tüüpi läksid kaklema. Üks oli enda tuttav ja teist tüüpi teadsin ka. Üks neist keeras ikka täiesti ära. Absoluutselt kõik poisid ümberringi vahtisid ja ergutasid lihtsalt, läksin vahele ja sain ise litaka vastu kätt. See oli muidugi selline poiste kaklus, mitte täismeeste oma.

Kehv seltskond juhtus siis lihtsalt olema. Kui tavaliselt keegi ikka kakleb ja tegu on omade tuttavatega, siis tuleb ikka vahele minna ja olen läinud ka. Ning tavaliselt ei ole ma olnud ainuke, kes vahele läheb.

Ise pole ikka mitu aastat kellegiga kakelnud. Viimane kord mingi "kaklus" oli, jäin ikka peale.

Aílton
09.03.08, 21:25
mingi põhikooli 6.klassis, oli pigem rüselus, väänasin tal käe selja taha ja nii see lõppes. Alates põhikooli lõpuklassidest pole mul eriti probleeme olnud kuna mingi aukartus on vist tuttatel mu vastu ja ega võõrad pole ka plõksima tulnud. Ise ka olen rahulik ja tüli ei nori. see et pole kunagi korralikult kakelnud on pannud mind tihti mõtlema et millised mu piirid on ehk kuidas hakkama saaks jne.

Mõnuagent 007
09.03.08, 22:20
Mina pole mitte kunagi kakelnud. Tegelikult ka.

taku*
09.03.08, 22:40
mingi põhikooli 6.klassis, oli pigem rüselus, väänasin tal käe selja taha ja nii see lõppes. Alates põhikooli lõpuklassidest pole mul eriti probleeme olnud kuna mingi aukartus on vist tuttatel mu vastu ja ega võõrad pole ka plõksima tulnud. Ise ka olen rahulik ja tüli ei nori. see et pole kunagi korralikult kakelnud on pannud mind tihti mõtlema et millised mu piirid on ehk kuidas hakkama saaks jne.

lihtne teada saada. mine lasso baari, hakka valimatult naisi näperdama ja küsi, et kas tonksu annavad.. kindel mats, et hiljemat 15 minuti pärast saad oma võimeid tõsiset proovida:D

smörgåsbord
10.03.08, 01:50
küll teil on hästi läinud.

minul tuli erinevaid, ee, vägivaldseid füüsilisi kontakte põhikooli jooksul ette ilmselt rohkem kui .. omajagu.

ma mõtlesin, et see on igati tavaline nähe, aga ju siis mitte.

Max313
10.03.08, 16:53
Noh kaklustest rääkides nägin eile öösel (kella 1 paiku), kuidas üks vend oli pikali ja teine peksis jalaga vastu nägu ja üks vaatas niisama pealt. Mehed olid muidugi purjus. Aga kui peksja korra kukkus, siis see, kes peksa sai jooksis kohe minema(õige kah) ja ei hakanud kohe vastu peksa.

mazz
10.03.08, 17:17
Noh kaklustest rääkides nägin eile öösel (kella 1 paiku), kuidas üks vend oli pikali ja teine peksis jalaga vastu nägu ja üks vaatas niisama pealt.

Räägid endast kolmandas isikus?

Mõnuagent 007
10.03.08, 17:28
Räägid endast kolmandas isikus?

Äkki oli see kolmas lihtsalt kohtunik?

taku*
10.03.08, 17:29
politsei sul oli kohtunik

taku*
10.03.08, 17:32
näha jah, et sa pole kunagi kakelnd. ilmselt oli nii, et 2 mehe vahel olid mingid arusaamatused ja hakkasid kaklema, kolmas oli selle sõber, kes jalaga näkku peksis(tema roll on see, et kui vastane juhtub sõbrast üle olema, siis kahekesi saavad ikka jagu.. aga sellel hetkel oli kõik ok, kuna tema mate koputas teisele kannaga pähe)

vandersell
10.03.08, 17:35
Vägivald on väikestele tüdrukutele!
Põhimõtteliselt nõustun.

rohelineKonn
10.03.08, 17:49
lihtne teada saada. mine lasso baari, hakka valimatult naisi näperdama ja küsi, et kas tonksu annavad.. kindel mats, et hiljemat 15 minuti pärast saad oma võimeid tõsiset proovida:D

Lasso baar on superkoht. käisin seal umbes 5 aastat tagasi FC Golli hooajalõpu peol. mingi vend ei suutnud ega suutnud baaris otsustada, millist napsu osta. õpetasin, et kuna tal niikuinii vahet pole siis ostku kõige odavamat. pärast seletasin umbes 10 minutit et see ongi sedasorti huumor ja lõpuks ei saanudki peksa.

taku*
10.03.08, 18:24
:D

ei, seal ikka juhtub jah:D

2mSööt3mMööda
10.03.08, 18:49
Mina pole mitte kunagi kakelnud. Tegelikult ka.
Prillidega poisse ei tohi ju lüüa :D

Mõnuagent 007
10.03.08, 19:14
Prillidega poisse ei tohi ju lüüa :D

Ei tohi jah. Me hakkame nutma

Arks
11.03.08, 18:38
Mulle tuli eile 10 venelast kallale, kõigile andsin molli.

taku*
11.03.08, 18:44
2x eesti meistrilt poksis ei saakski midagi teist loota. tubli britu (H)

lennu
11.03.08, 20:09
Mulle on häda toonud mu kaunid, kohevad ja suured lokid. Nimelt vahel, kui ma olen sattunud koju või kuhugi mujale minema ajal, mil sobib öö maagia teemasse kirjutada, on mõned kallid kaasteelised leidnud, et pikematsorti juustega ikka ei sobi ringi liikuda. Iseäranis suur huvi mu kiharate vastu on olnud pöetud peaga tegelinskitel, kes on paremaks arvanud juuksurikunsti rusikahoobiga õpetada. Nii on juhtunud kahel korral. On ka tsiviliseeritumaid tegelasi, kes lihtsalt soovitavad villa lõigata või lõnga kerida. Kus juures mul ei ole olnud suuremaid juukseid kui Carles Puyolil. Päriselt kaklesin vist viimati viiendas klassis ehk umbes aastal 1997, aga see vist kakluseks ei kvalifitseeru. Ja siis muide sai türahiinlasele ikka täiega turpi veetud. Ja Teele, las mehed kaklevad, siis pärast on suuremad sõbrad ;)

sicmic
11.03.08, 22:59
Ja Teele, las mehed kaklevad, siis pärast on suuremad sõbrad ;)

See on küll õige. Lasteaias löödi mul vist kohe esimesel päeval supp välja, sest et ma ei tahtnud peitust mängida, pärast olime parimad sõbrad.

Peaks vist lennule ka igaks juhuks kümpsi sõitma, muidu lähme veel tülli. Lõng selline.

taku*
11.03.08, 23:02
mikk on õige mees.

mul varsti tuleb klassi kokkutulek:)

lennu
12.03.08, 00:33
See on küll õige. Lasteaias löödi mul vist kohe esimesel päeval supp välja, sest et ma ei tahtnud peitust mängida, pärast olime parimad sõbrad.

Peaks vist lennule ka igaks juhuks kümpsi sõitma, muidu lähme veel tülli. Lõng selline.

Jah. Preventiivse abinõuna on üks korralik lõuahaak garneeringuga kindlasti omal kohal. Ja taku saab kokkutulekul vanu sõprussuhteid kindlasti teravadada. See on rõõm.

taku*
12.03.08, 00:37
ja ma loodan, et sõbrad tervitavad mind ka täiel rinnal:) oleks ju vahva.

vello99
12.03.08, 19:25
Lasso baar on superkoht. käisin seal umbes 5 aastat tagasi FC Golli hooajalõpu peol. mingi vend ei suutnud ega suutnud baaris otsustada, millist napsu osta. õpetasin, et kuna tal niikuinii vahet pole siis ostku kõige odavamat. pärast seletasin umbes 10 minutit et see ongi sedasorti huumor ja lõpuks ei saanudki peksa.

LOL.

Lasso on geniaalne koht. Minult tuli mingi vend küsima miks ma laulan täiest kõrist "autovargad, shallalalaalallalaaa, autovargad, shallalalaalallalaaa jne jne" Selgitasin siis, et mul varastati just bemm ära. Tuli välja, et teema ei olnud võõras ja ta uuris edasi, et kas ei pakutud tagasi müüa ja kui ma ütlesin, et tagasi pakuti müüa Renaulti, siis ju riivasin ametiau ja juttu jätkus kauemaks.

Aga nagu tavaliselt sellistes olukordades, õnneks olen suhteliselt suur, mistõttu viimased paarkümmend aastat ei ole osutunud vajalikuks füüsiliseks muutuda.

JanK
05.05.08, 22:49
No kurat, tulen sünnipäevalt, kui mu kodutänaval on 2 mendiautot, vilkurid peal ja Volkswagen Passat.
Läksin sõprade juurde, et küsida, mis siis ikkagi juhtus, tuli mingi kahtlane russ mu juurde ja hakkas sõimama: "što tõ smootriš, bläd? Idi nahui, urod bläd. Sasii hui, suka!"
Pärast tuli välja, et tüübid põgenesid oma panniga mentide eest ära, aga saadi kätte. Nimelt istusid nad 9-kesi sees. Samal ajal, kui meiega lambist sõimati, mendid ei teinud midagi. 1 tüüp viidi ära, see kes roolis oli.
Tundus varastatud auto, 9 inimest, Liinidelt vist, tundus küll. Narkareid meenutasid. Mingi 13-21 aastased.
Pärast viis puksiirauto Passati minema, need tüübid hakkasid meie poole tulema. Kuna meid oli 5, siis ei hakanud ka põrkama. 3 poissi ja 6 tüdrukut.
Aga kõik tundusid narkarid olevat.
Noh, hea, et jamaks ei läinud.

Montag
06.05.08, 00:01
No kurat, tulen sünnipäevalt, kui mu kodutänaval on 2 mendiautot, vilkurid peal ja Volkswagen Passat.
Läksin sõprade juurde, et küsida, mis siis ikkagi juhtus, tuli mingi kahtlane russ mu juurde ja hakkas sõimama: "što tõ smootriš, bläd? Idi nahui, urod bläd. Sasii hui, suka!"
Pärast tuli välja, et tüübid põgenesid oma panniga mentide eest ära, aga saadi kätte. Nimelt istusid nad 9-kesi sees. Samal ajal, kui meiega lambist sõimati, mendid ei teinud midagi. 1 tüüp viidi ära, see kes roolis oli.
Tundus varastatud auto, 9 inimest, Liinidelt vist, tundus küll. Narkareid meenutasid. Mingi 13-21 aastased.
Pärast viis puksiirauto Passati minema, need tüübid hakkasid meie poole tulema. Kuna meid oli 5, siis ei hakanud ka põrkama. 3 poissi ja 6 tüdrukut.
Aga kõik tundusid narkarid olevat.
Noh, hea, et jamaks ei läinud.

teema on millal sa viimati kaklesid, mitte millal sa viimati venelast venelasena käitumas nägid

Aílton
06.05.08, 00:52
teema on millal sa viimati kaklesid, mitte millal sa viimati venelast venelasena käitumas nägid

parandan: venelast tiblana.

Stinger
07.05.08, 17:38
kakelda ei ole ilus, samuti ennast lüüa lasta.

Kunagi trennis õpetati, et kui 1-2 löögi järel ei kuku, siis lase jalga. Õnneks on siiamaani mõned harvad korrad kukkunud.

Viimati kaklesin põhikoolis 12 aastat tagasi, umbes.

edu noortele!!!

jansa
07.05.08, 23:31
...Sen - kas sa ei tahaks siia teemasse midagi kriblada? :)

cannuman
07.05.08, 23:59

Andsid Senile peksa või said tema käest?

Martin
08.05.08, 00:35
Andsid Senile peksa või said tema käest?

Titanic uppus, go check the news.

JanK
20.07.08, 01:20
Jama lugu.

Üleeile kutsus sõber vene kambale mendi, sest nad laaberasid ja jõid. (alaealised) Tuli siis politsei sinna, korjas nad peale, ma läksin autost eemale (ca 10 m) ja muigasin. Need tüübid nägid ja täna ütlesid mulle ja mu sõbrale, et saan peksa. Vot selline lugu.

Mis teha?

Tofoa
20.07.08, 01:24
Võta kurikas kuskilt ja käi käbe jõusaalis ära ja võta nad üksi ette.

Shermann
20.07.08, 01:25
Jama lugu.

Üleeile kutsus sõber vene kambale mendi, sest nad laaberasid ja jõid. (alaealised) Tuli siis politsei sinna, korjas nad peale, ma läksin autost eemale (ca 10 m) ja muigasin. Need tüübid nägid ja täna ütlesid mulle ja mu sõbrale, et saan peksa. Vot selline lugu.

Mis teha?
ütle, et su isa Edgar Savisaar ja igaksjuhuks vaata seda (http://youtube.com/watch?v=08BqaSuEE_w) video

Tofoa
20.07.08, 01:26
Või kui sa elad Rakveres, siis ütle, et sa tunned Kilkisid.

Even
20.07.08, 01:27
koplis ma tean nii mõnda venda kes tahaks kakelda, äkki kutsun appi. kus kohas koplis elad täpsemalt.

Shermann
20.07.08, 01:28
a tegelt neil oli raudselt mingi räige pohm ja mäluauk hommikul :)

JanK
20.07.08, 01:31
koplis ma tean nii mõnda venda kes tahaks kakelda, äkki kutsun appi. kus kohas koplis elad täpsemalt.

Pärtli juurest 100 m. Puuvilla tänav.

Even
20.07.08, 01:33
okei, enamus kaklejaid elab ikka sirbi peatuses, mere poole minna ja garaažide taga. aga sa ei tea vist ühtegi seal elavat inimest.

taku*
20.07.08, 01:33
Jama lugu.

Mis teha?

saa peksa... kulub ära

JanK
20.07.08, 01:47
Miks?
Pigem annan täiega vastu.

Tofoa
20.07.08, 01:48
Ära anna, muidu saad surma ka veel.

Jürvi-Hool
20.07.08, 01:49
Venelastega on sitt. Nende vastu ei saa bluffida - nad on kohe valmis tapma.

JanK
20.07.08, 01:50
Ära anna, muidu saad surma ka veel.

Iroonia???

vincent
20.07.08, 03:22
koli välismaale. vända-aveli ja tema poisssõbra juurde kolmandaks.

taku*
20.07.08, 12:30
Iroonia???

ei ole, kas sa siis ei tea.... mul üks sõber sai noaga näkku, kui koplis kella küsis.. sama jama, mingid vennad olid need venkud eelmine öö pollarisse andnud, siis kandsid kõikide võõraste peale vimma...

JanK
20.07.08, 12:41
Nojah, päris karm. Kuidas su sõbral tervis on?

taku*
20.07.08, 12:54
mis tervist sa enam tahad, kui hingegi sees ei ole

taku*
20.07.08, 13:00
et sa saaksid veel jõule näha soovitan sule soojalt, käi tänavatel ja räuska vene keeles eestlaste peale....siis oled hõumi ja ei saa surmaaaaa

taku*
20.07.08, 13:01
aga samas.. kuna sa oled 13 ja suht loll, siis saad eestlaste käest kümpsi.... seega sitt niff, keretäis on kindlalt soolas.

JanK
20.07.08, 15:24
Nonii. Käisin õues ja need mehed muidugi juba tänaval. Hakkasid siis agaralt oma abivägesid telefoni teel kokku kutsuma. Tõmbasin just koju.

EDIT: Kas ma pean oma blogi tegema?

Hoe
20.07.08, 15:26
osta tsäkud ja hakka vehkima

zaz
20.07.08, 15:26
Nonii. Käisin õues ja need mehed muidugi juba tänaval. Hakkasid siis agaralt oma abivägesid telefoni teel kokku kutsuma. Tõmbasin just koju.

nii põkk sa ka pole, et sulle vaja kambaga tappa anda ju:D
ära kujuta ette :D

Shermann
20.07.08, 15:28

arvad, et nad hakkavad päise päeva ajal kah kaklema?

Hoe
20.07.08, 15:35
no siin paar kuud tagasi oli selline tore juhus , et oli sünnipäev neiul ja pidu muidugi täies hoos.
Juua täis peaga muutun alati härjaks ja niisiis hakkasin täiega üles ärgitama mingit kutti , et mida ta siin hõljub ja semmib minu sõbrannadega.
Mida aeg edasi seda rohkem närvi ta läks ja mina rohkem purju jäin, siis ta läks viisakalt minu sõbrannat ära saatma ja see mulle muidugi ei meeldinud . Jälle kord lasin sõnad käiku ja peaaegu oleks juba rüseluseks läinud , aga öeldi et pole mõtet.
Läks aeg edasi ja alkoholikogused suurenesid jällegi minul ja istusime kuttidega üleval ja jõime. Sünnipäeva laps oli juba vaikselt unne soikunud , kui see kutt teda näperdama läks , pärast öeldi et läks üles äratama , aga no minule tundus see ahistamiskatsena , muidugi läksin seletama , et tõmba NA siit ja kao minema , ta ütles et võib veel teha ja puudutas veel , lükkasin ta minema ja ta läks alla korrusele.
Aga jube tähtis nagu ma olen hakkasin ülevalt karjuma , et tule üles va pedekas jne jne.
Lõpuks ta tuligi ja ma seisin üksi jube tähtsalt trepikäsipuude najal ja kedagi mööda ei lasknud , neid oli 4 ja mina olin väga lampis. Pöörasin pilgu korra sõpradele ja äkitselt olin siruli maas ja jalahoobid lendasid näkku. Minu õnneks sain käed ees hoitud ja kutt karjus et ma võin veel lüüa tahad veel vä.
Lõpuks tuli sõber vahele ja lohistas mind teise tuppa. See oli muidugi kainestav pauk ja kui ma 5 minti toibusin ja selle T*rapea üles tahtsin otsida , olid nemad oma pundiga juba sealt peolt läinud. Peksa saamisest õppisin , et rääkida pole kunagi mõtet, alati tuleb esimesena lüüa ja kõik oleks võinud vastupidi olla , aga noh elu õpetab :)

magnisco
20.07.08, 15:37
arvad, et nad hakkavad päise päeva ajal kah kaklema?

Miks mitte?

Shermann
20.07.08, 15:43
A siis teine lugu. Kutsu keegi suurem kaasa. Siis nad vast ei hakka plõksima

JanK
20.07.08, 16:10
Einoh, ma olingi sõpradega, aga nad ei ole eriti kakukullid. Suured tüübid, aga eriti mitte kakukullid.

Siis nad hakkasid numbreid valima jne. Et noh suurem kamp kutsuda.

nii põkk sa ka pole, et sulle vaja kambaga tappa anda ju:D
ära kujuta ette :D

Ma ei kujutagi, aga point on selles, et nad ise ei julgenud meile peale lennata, seepärast hakkasidki nad helistama.
Aga venelase moto on see: Kui saan peksa, siis kutsun suurema kamba kokku ja anname talle/neile ise peksa.

taku*
20.07.08, 16:24
:D türa, minge putsi palun

JanK
20.07.08, 17:08
Taku*, mis viga?

magnisco
20.07.08, 17:10
Taku*, mis viga?

Saa üle lihtsalt, ega nad sulle väga haiget ei tee.

taku*
20.07.08, 17:45
Taku*, mis viga?

ma olen su pärast väga mures, väga eluline probleem... foorumist oled palju head nõu saanud, sa tegid õigesti, et siit abi palusid.... tubli ja tark poiss oled

NOT

tramaeivõi

kui sa kõike usud, mis sulle öeldakse, siis võid vabalt kohe kuskilt kõrgelt alla langeda

Tofoa
20.07.08, 18:05
Saa üle lihtsalt, ega nad sulle väga haiget ei tee.

Tegelt on jänkul reaalne oht surma saada :doh:

JanK
20.07.08, 18:12
Jänku?????

Piaoviaopiuviao
20.07.08, 18:14
Tegelt on jänkul reaalne oht surma saada :doh:

Taku Niku on ka reaalse ohu sees:o

taku*
20.07.08, 18:15
ma ostan endale guni ja hakkan kõmmutama, anderständ? hõumboi?

Piaoviaopiuviao
20.07.08, 18:16
ma ostan endale guni ja hakkan kõmmutama, anderständ? hõumboi?

põhimõtteliselt ei saanud aru.ennne guniga sihtimist oled sa laip:(

taku*
20.07.08, 18:18
aga kui huupi lasta?

Aílton
20.07.08, 19:31
pisargaasi võid mõningase koguse omandada, see võtab ka kõvemad kutid siruli.

magnisco
20.07.08, 19:41
pisargaasi võid mõningase koguse omandada, see võtab ka kõvemad kutid siruli.

ma olen kuulnud, et isegi sellega harjub ära :-o

Nii et kõvemaid äkki ei võta ?

Aílton
20.07.08, 19:45

Nii et kõvemaid äkki ei võta ?

no nahhui siis peab eestis müüdav kraam küll väikestele lastele mõeldud olema, vb odavad on saastad siis.

magnisco
20.07.08, 19:49
no nahhui siis peab eestis müüdav kraam küll väikestele lastele mõeldud olema, vb odavad on saastad siis.

ilmselt küll

Jeti88
20.07.08, 20:23

kuidas sa seda harjumist "harjutad"?

lased iga 2 tunni tagant pisargaasi näkku ja "harjud"? :D

magnisco
20.07.08, 20:24

ma ei tea jah, ma uurin
Edit:
Pipra gaasi vastu tekib immuunsus... üks proovis järgi... enda peal....
esimene kord mõjus 15-20 min... ja u. 5. korral erilist tolku sellest enam polnud...

ta ei teinud seda sama päev vaid u. päev oli vahet igal korral.
nii et heal juhul u. nädalaga võib treenida endale immuunsuse.
natuke kentsakas jah, ma ei usu, et linna peal just palju neid vendi on kes "immuunsed oleksid" :D

Aílton
20.07.08, 20:28

No Jeti sina oled kindlasti kursis politsei kasutatava kraamiga, kas ise olete enda peal testinud?

Jeti88
20.07.08, 21:15
kas ise olete enda peal testinud?

no mind murdis maha küll...

Ma olen rohkem kui 2x saanud ning mingit immuunsust tekkinud ei ole. Aga osadel inimestel on tõesti looduse poolt selline anne et pisar/pipragaas ei mõju. Samuti ei maksa pipragaasi peale loota kui vastane on narko- või alkojoobes.

Aílton
21.07.08, 00:21
pipragaas peaks tiba karmim vist olema?

taku*
21.07.08, 00:23
kõige parem gaas on kõhugaas... jah, vot nii ongi

Aílton
21.07.08, 00:28
jõudu siis peeretamast kui tiblad kimbutavad!

$$$
21.07.08, 01:02
kõige parem gaas on kõhugaas... jah, vot nii ongi

Mina sain Keemia veerandi kahe 8ndas klassis , kui ütlesin õpetajale, et peer on gaas.

Küllap see siis tegelt pole :D:D .

Aílton
21.07.08, 01:07
Mina sain Keemia veerandi kahe 8ndas klassis , kui ütlesin õpetajale, et peer on gaas.

Küllap see siis tegelt pole :D:D .

http://en.wikipedia.org/wiki/Flatulence

gaaside segu on kõige õigem öelda vist

taku*
21.07.08, 01:47
jõudu siis peeretamast kui tiblad kimbutavad!

jõudu onaneerimast, kui käsi kipsis vms...

ainid olete ikka

magnisco
21.07.08, 03:03
ainid olete ikka

Ema sul on ain.

jansa
21.07.08, 13:15

..paistab et saatuse irooniana peaks ise hoopis siia kriblama :) .. noh Jurmalas läks küll veits sitasti kuigi seda just eriliseks kakluseks nimetada ei saanud ...takkajärgi mõeldes oleks südamel kergem kui oleks täiega vastu pannud.. siis vähemalt asjaeest tänaseks moll titaani täis topitud jne.

JanK
22.07.08, 09:22
Seda sai eriliseks peksmiseks nimetada.

taku*
22.07.08, 17:57
türa, jank... ime muna

Mikusiku
22.07.08, 21:51
Mulle vägivald ei meeldi, aga täna pidin seda natukene kasutama, kui Viru keskuse kõrval mingi tüüp bussijuhile kallale läks. Pole kunagi kedagi tõsiselt löönud ja ei teinud seda ka seekord, kuna see tundub täiesti mõttetu minu jaoks. Aga surusin ta lihtsalt pikali ja hoidsin politsei tulekuni kinni.
Kaklemine on nõme.

JanK
23.07.08, 12:20
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/article.php?id=19402864&l=fplink

Tubli, Mikk!

taku*
23.07.08, 18:34
aga mida sina teinud oled, onanud ainult?

Aílton
24.07.08, 00:56
aga mida sina teinud oled, onanud ainult?

ja ise, peeretanud ainult?

taku*
24.07.08, 18:43
mine sa ka kurele.

Piaoviaopiuviao
24.07.08, 18:44
taku said kümnesse väääääääää:D

taku*
24.07.08, 22:02
jah, sest ma olen 13 aastane ja ilge eit

Aílton
25.07.08, 01:03
skiso oled ju?

Mikusiku
25.07.08, 16:32
Tegelikult ma ei olnud kaasreisija.

Shermann
01.10.08, 19:01
Bitch fight! Bitch fight! Bitch fight! (http://www.elu24.ee/?id=37490)

Ch1ller666
01.10.08, 19:44
Liis Lass on mingi sommi meelest Tallinna linna kuninganna, vadefakk? Mis Vilja selle peale ütleb nüüd?

Shermann
01.10.08, 19:55
Tallinna linna kuningannaks saab ainult see, kes Playboys alasti poseerinud. Niiet Viljal pole midagi öelda, enne kui ta oma kehavõlusid paljastab :D

magnisco
12.04.09, 20:00
Rääkige veel juttu, kaklemine on aktuaalne teema.

Gairi
13.04.09, 00:06
Tallinna linna kuningannaks saab ainult see, kes Playboys alasti poseerinud. Niiet Viljal pole midagi öelda, enne kui ta oma kehavõlusid paljastab :D

Kindel, et kehavõlusid?

17
13.04.09, 00:27
Oleksin laupäeval Silveriga peaaegu kaklema läinud, aga eston tuli vahele :(

taku*
13.04.09, 00:43
sul oleks eelis olnud.

Gairi
13.04.09, 01:20
Oleksin laupäeval Silveriga peaaegu kaklema läinud, aga eston tuli vahele :(

Sa tahtsid vist tegelikult öelda, et Kure lipp langes vardast ja siis sa hakkasid kartma :cool:

päkapikk
13.04.09, 04:33
Kaklemine on nõrkadele.
Ma pole peaaegu kunagi kakelnud.

magnisco
13.04.09, 14:44
Kaklemine on nõrkadele.
Ma pole peaaegu kunagi kakelnud.

Moraali pole vaja lugeda, muidu ei räägi keegi oma kaklustest.

päkapikk
13.04.09, 14:56
Moraali pole vaja lugeda, muidu ei räägi keegi oma kaklustest.
See polnud nii mõeldud :)
Alati on ikka huvitav lugeda teiste foorumlaste vägitegudest.......kutsun üles kõiki kaklema ja sellest siin rääkima.

molbert
14.04.09, 16:06
Üksi kahe russi vastu, algus oli palju lubav, aga lõpuks sain sisse(Suht napilt küll).

alvarez
15.04.09, 15:25
kutsun üles kellegile hambasse panema ning seda filmima ning of koors youtube üles kah!

Mehhanisaator
29.06.09, 09:15
Viimati lugu siis selline,Läksin siis tüdrukuga rannast koju ja parki jõudes(lepistiku park)oli sõpradel väike tüli tekkind ühe tteise kambaga ja noh kuna ma tegelen poksiga jne. paluti mind ühe teise kutiga fightima. See vend oli must neli aastat vanem ja käis kickpoksis nii et asi oli enamvähem võrdne(ise olen siis 15). Aga lõpp tulemus oli see et ta sai haledalt peksa ja mul oli jällegi heameel:) Võistlusi vist kakluseks ei saa nimetada!?Muidu seal tore saab ka tibladega teha:) Muidu sellised kambate vahelised ka vahetevahel,enamus tibladega.

Shermann
29.06.09, 11:29
http://maggiemoe.com/images/My%20Hero.jpg

Teemasse ka siis.

Kuigi ma omastarust olen selline natukene tagasihoidlik ning ei hakka lambist plõksima, siis põhikooli on tulnud mul pea iga aasta kellegagi kakelda. Enamasti olen ise lõuksi ikka saanud. Viimane maadlus toimus 9. klassis. Kuna mina olen veits kõhn ja vastane natukene suurema kondiga, siis käis kõik väga kärmelt: tema jooksis mind pikali, andis paar obadust, ütles 'käi perse' vms ning siis tuli juba mingi õps vahele ja asi sai läbi.

cáņamo
29.06.09, 12:53
Kaklesin viimati koolis kevadel, üks tüüp tuli plõksima, sai molli, ma sain vaid õrna hoobi vastu kaela (tänu kiirele blockile). Kõige huvitavam osa selles oli see et õpetaja kutsus sotsiaalpedakoogi ja hakkas teda sebima :D Midagi erilist ei juhtunud.

Kebab
29.06.09, 16:08
... Kõige huvitavam osa selles oli see et õpetaja kutsus sotsiaalpedakoogi ja hakkas teda sebima...

Seda võis küll huvitav vaadata olla! :-)

Thugie
29.06.09, 19:13
No suht hiljuti. Sõbrad jõid ja otsustasid siis , et dvi otsime kellegi kellega kakelda. Taipoks vms mida nad harrastavad teeb ju täkuks, kui veel alko otsa lisada. Leidsid. Asi päädis sellega, et üks mu tuttav sai vanalinnas, (vist nimeta baari läheduses) ahjuroobiga silma alla. Vend laksust maas, veritseb ja selle asemel, et kiirabi kutsuda, panid ühed jooksu ja sõbrad vinnasid tuttava autosse ja viisid koju 'kainenema'. Aga elab , õhtust ta muidugi väga palju ei mäleta. Õppis..ma loodan.

elx
29.06.09, 21:49
nojah, sellised need poksijad ja taipoksijad ja jõusaalijurakad ja muud sarnased juba on.. tilka saavad, siis mõistus kaob.

eika
29.06.09, 22:05
Öine Nimeta Baari esine on klassika- reede ja laupäeva õhtuti on seal pidevalt kiirabi kohal, kes äratambitud poksitrenni tüüpe ja muidu osse minema tarib. Väidetavalt tahab kiirabi sinna traumapunkti teha, et kütuseraha kokku hoida. Mina vähemalt hoian alati sealt alati ringiga eemale, mine sa tea, millal mõnel härjaks joonud tüübil probleemid mu juuste pikkuse või millegi sellisega on.

cannuman
29.06.09, 22:06
lõng oled ve?

Saarlane
29.06.09, 22:09
Miks nii siis? Oled karvane või?

Milanista
29.06.09, 22:13
Mingi karvane vitupea oled ve?

Mehhanisaator
29.06.09, 22:15
Küsige veel ühe korra keegi:D Ma panen ka, Mingi õlipats oled või???:D

eika
29.06.09, 22:16
Pilti tahate näha vä?

Mehhanisaator
29.06.09, 22:16
Pilti tahate näha vä?

Arvan jaa:D

Milanista
29.06.09, 22:18
Kindlalt tahan.

allars
29.06.09, 23:18
Viimati lugu siis selline,Läksin siis tüdrukuga rannast koju ja parki jõudes(lepistiku park)oli sõpradel väike tüli tekkind ühe tteise kambaga ja noh kuna ma tegelen poksiga jne. paluti mind ühe teise kutiga fightima. See vend oli must neli aastat vanem ja käis kickpoksis nii et asi oli enamvähem võrdne(ise olen siis 15). Aga lõpp tulemus oli see et ta sai haledalt peksa ja mul oli jällegi heameel:) Võistlusi vist kakluseks ei saa nimetada!?Muidu seal tore saab ka tibladega teha:) Muidu sellised kambate vahelised ka vahetevahel,enamus tibladega.

Tõesti on nii, nii tore peksta ja kakelda ning muidugi ka võidelda.

Mehhanisaator
29.06.09, 23:35
Tõesti on nii, nii tore peksta ja kakelda ning muidugi ka võidelda.

Milles seisneb Sinu probleem?:)

allars
29.06.09, 23:36
Milles seisneb Sinu probleem?:)

Kas kirjutades foorumisse peab ka kohe mingi probleem olema?

Tofoa
29.06.09, 23:37

Täännnu tegi Sulle just peksuähvarduse :doh:

Shermann
29.06.09, 23:38

Jah, eriti kui sa kirjutad Tännnu isiklikku teemasse.

Aga Tännnu, teile seal poksitrennis seda ei õpetata, et vägivalda kasutavad rumalad inimesed?

allars
29.06.09, 23:40

Ok, sry kutid, rohkem enam klahve siia teemasse kirjutamiseks ei klõbista:rolleyes:

Mehhanisaator
29.06.09, 23:49

Aga Tännnu, teile seal poksitrennis seda ei õpetata, et vägivalda kasutavad rumalad inimesed?

Kui mul seda vaja kasutada enesekaitseks siis ma pole rumal ju!?Ja see ma ei ähvardanut kedagi ja see pole mu isiklik teema;)

Jasper
29.06.09, 23:49
Tännnu, sa oled kolakat ka saanud vä? Kurikaga või midagi näiteks?

Mehhanisaator
29.06.09, 23:52
Tännnu, sa oled kolakat ka saanud vä? Kurikaga või midagi näiteks?

Ei ole.Pakud?:doh: :D

Shermann
29.06.09, 23:59
Kui mul seda vaja kasutada enesekaitseks siis ma pole rumal ju!?

Ma käin kambaga ja üksi, peaegu ilma põhjuseta kaklemas!

Enesekaitse?

Ja see ma ei ähvardanut kedagi

Sa oled 15? Miskipärast ma arvan, et sa oled 12.

Jasper
30.06.09, 00:09
Ei ole.Pakud?:doh: :D

Loomulikult mitte. Lihtsalt oli väike teooria ...

Mehhanisaator
30.06.09, 08:50
Enesekaitse?

Sa oled 15? Miskipärast ma arvan, et sa oled 12.

ähvartanud*, ma ei mõista see on ju teema: millal viimati kaklesid? kuidas läks? eksju, ja nüüd kui siisa postitan midagi selle kohast hakatakse paukuma!?Normaaaaaaalne:D Aga arva mis tahad mu vanuse kohta mul poh.:p

Feljonks
30.06.09, 09:04
Kui mul seda vaja kasutada enesekaitseks siis ma pole rumal ju!?Ja see ma ei ähvardanut kedagi ja see pole mu isiklik teema;)

ähvartanud*, ma ei mõista see on ju teema: millal viimati kaklesid? kuidas läks? eksju, ja nüüd kui siisa postitan midagi selle kohast hakatakse paukuma!?Normaaaaaaalne:D Aga arva mis tahad mu vanuse kohta mul poh.:p

Ilusasti, ilusasti teed :rolleyes:

allars
30.06.09, 19:09

Sry, aga äkki ikka vahest tasuks ÕS-i kiigata.

ähvardama <52>. ▪ Ähvardas võõrast koeraga, võõrale koera kallale ässitada. Jõgi ähvardas põllud üle ujutada. Ettevõtet ähvardab pankrot. Ähvardav hädaoht. Pidu ähvardab lõbus tulla. Ähvardavalt

Horatio
01.07.09, 00:32
Seda juba mainiti. Ei ole vaja igat asja kümme korda üle nämmutada.

ballack
01.07.09, 01:44
Mehhanisaator:
1) Mida sa mäletad sellest kakluse hetkest (faktid)?
2) Mis on sinu mõtted seoses selle kaklusega (mida sa mõtlesid siis ja mida praegu)?
3) Mida sa tundsid (sinu tunded) kakluse hetkel ja mida praegu?

Mehhanisaator
05.07.09, 14:52
Mehhanisaator:
1) Mida sa mäletad sellest kakluse hetkest (faktid)?
2) Mis on sinu mõtted seoses selle kaklusega (mida sa mõtlesid siis ja mida praegu)?
3) Mida sa tundsid (sinu tunded) kakluse hetkel ja mida praegu?

1)Nii, m äletan et ta üritas mulle pihta saada, siis mäletan et ma lõin teda, mäletan et sõbrad targutasid kõrval(nii minu kui ka tema omad), mäletan kuidas ta kakskorda pikali lõin ja mäletan kui ta eest ära jooksis!
2)Tol hetkel ma ei mõelnudgi midagi, pärast mõtlesin et tore et ta luuki sai.
3)Kakluse hetkel ei tundnud midagi ja pärast tundsid rahulolu ja näpus kerget valu kuna suutsin näpu luu katki lüüa!;)

Miks Sa seda küsisid muidu?:D

Rein
05.07.09, 14:56
1)Nii, m äletan et ta üritas mulle pihta saada, siis mäletan et ma lõin teda, mäletan et sõbrad targudasid kõrval(nii minu kui ka tema omad), mäletan kuidas ta kakskorda pikali lõin ja mäletan kui ta eest ära jooksis!
2)Tol hetkel ma ei mõtelnudgi midagi, pärast mõtlesin et tore et ta luuki sai.
3)Kakluse hetkel ei tundnud midagi ja pärast tundsid rahulolu ja näpus kerget valu kuna suutsin näpu luu katki lüüa!;)

Miks Sa seda küsisid muidu?:D

Vigu nagu sigu!

Montag
06.07.09, 01:05
ja mäletan kui ta eest ära jooksis!
voouovoouuuuvoouuu, kreisi !!!!!!!!!!!!!!!!!

näpu luu katki lüüa!;)

awwesome;););)

JanK
11.09.09, 16:17
täna kaklesin, ise provotseeriti, käsi kipsis, lõin valesti. a mul on naljakas

Pepe_Šmõud
11.09.09, 17:23
vana sa oled muidu?

11.09.09, 17:37
miks mehhanisaatorit appi ei kutsund?

Svenniid
11.09.09, 18:12
vana sa oled muidu?

mis sa mõtled seda irooniaga ?

Jank peaks 20 kuskil olema. Ja kui sa mõtled et sa oled 4 a vanem siis oled jube kõva kutt, et kunagi ei ole kaklusesse olnud vaja astuda?

Pepe_Šmõud
11.09.09, 19:53
Jah ma mõtlen seda irooniaga.

Ei, ma ei mõtle niimoodi, ma lihtsalt ei saa aru miks on vaja avalikult rääkida oma kaklustest, äkki sa seletaksid mulle?

zaz
11.09.09, 19:54
Jank peaks 20 kuskil olema.

KAS SEE oli nüüd iroonia vä? :ham8:

Even
11.09.09, 20:03
jank on 15 vist isegi

Pepe_Šmõud
11.09.09, 20:18
Miks ma ei imesta...

JanK
11.09.09, 21:56
no sorri, a ma lihtsalt pole 3 aastar kakelnud

Mehhanisaator
11.09.09, 23:15

Ja kes siis võitis?

Shermann
11.09.09, 23:20
Ja kes siis võitis?
jank loomulikult

päkapikk
11.09.09, 23:24
Ja kes siis võitis?
Kas sellises olukorras on üldse võitjat??

Mehhanisaator
11.09.09, 23:32
Kas sellises olukorras on üldse võitjat??

ikka on ju, või kas nüüd just võitja, aga üks saab lõuga ja teine ei saa.

zaz
12.09.09, 05:21
no sorri, a ma lihtsalt pole 3 aastar kakelnud

3 aastat tagasi kaklesid liivakastis selle poisiga, kes sul liivakoogid ära lõhkus? :D

allars
12.09.09, 06:20
ikka on ju, või kas nüüd just võitja, aga üks saab lõuga ja teine ei saa.

Aga mis siis saab, kui mõlemad lõuga saavad?

probleemivanemad
12.09.09, 10:00
Eile, lepakas Mehhakaga, päris naljakas oli, kutt lihtsalt hakkas nutma kui oli kõvasti sisse saanud!

JanK
12.09.09, 12:34
viiki jäi, mõlemad said turpi, a ma lõin valesti ja kämblaluumurd

ma tean, et ma polelahe, üritada võib eks

Mehhanisaator
12.09.09, 13:46
Eile, lepakas Mehhakaga, päris naljakas oli, kutt lihtsalt hakkas nutma kui oli kõvasti sisse saanud!

Ah? Ma ei tea, ise ka usud?

päkapikk
12.09.09, 14:10
ikka on ju, või kas nüüd just võitja, aga üks saab lõuga ja teine ei saa.Tänavakakluses reeglina ei ole turbi saajat ja turbi andjat.Vehitakse täiesti umbropsu rusikatega ja jalgadega,ning tõmmeldakse seni kuni lihtsalt ära tüdinetakse või keegi vahele tuleb.

Muidugi ma ei tea kuidas härra"maoskanpoksidajaannankõigilelõuga" tänaval kakleb.

Mehhanisaator
12.09.09, 14:58
Tänavakakluses reeglina ei ole turbi saajat ja turbi andjat.Vehitakse täiesti umbropsu rusikatega ja jalgadega,ning tõmmeldakse seni kuni lihtsalt ära tüdinetakse või keegi vahele tuleb.

Muidugi ma ei tea kuidas härra"maoskanpoksidajaannankõigilelõuga" tänaval kakleb.

Siiis oled Sa tösiselt sittasid kakluseid näinud:D

Pepe_Šmõud
12.09.09, 15:08
Ma ei usu, et 15 aastased paremini kaklevad

Mehhanisaator
12.09.09, 15:10
Ma ei usu, et 15 aastased paremini kaklevad

Ära siis usu.

2mSööt3mMööda
12.09.09, 16:36
viiki jäi, mõlemad said turpi, a ma lõin valesti ja kämblaluumurd

Mis viigist sa räägid kui ta oma lõuaga su kämbla purustas :)

JanK
12.09.09, 22:38
mul jäi sõrm alla ilkmeslt, eri mäleya

päkapikk
13.09.09, 03:01
mul jäi sõrm alla ilkmeslt, eri mäleya
Joogine tiba??

JanK
13.09.09, 10:40
jepp ikka..

KeRRRt
21.09.09, 05:08
Ära siis usu.
noh, mitu klassivennat auti oled löönud?

Mehhanisaator
21.09.09, 23:03
noh, mitu klassivennat auti oled löönud?

Miks ma peaksin oma klassivendasid auti lööma, mine arene.

Aadu&co
21.09.09, 23:43
Ma ei tea kas seda küll kaluseks pidada, aga laupäeva õhtul(nõks peale kümmet) tahtsid mingid 17 18 aastased jorrid meilt viinad ja õlled käest rabada. Asi lõppes siiski suht õnnelikult mulle 2 pauku vastu pead ja üks rindu. Naise vennale sai kuidagi õnnetult paras kera silma alla. Ja krt kõige vingema kaklus minevikuga sõbral ei juhtunud miskit. Ja õlled viinad jäid ka kenasti alles.

Mehhanisaator
22.09.09, 00:10
Ma ei tea kas seda küll kaluseks pidada, aga laupäeva õhtul(nõks peale kümmet) tahtsid mingid 17 18 aastased jorrid meilt viinad ja õlled käest rabada. Asi lõppes siiski suht õnnelikult mulle 2 pauku vastu pead ja üks rindu. Naise vennale sai kuidagi õnnetult paras kera silma alla. Ja krt kõige vingema kaklus minevikuga sõbral ei juhtunud miskit. Ja õlled viinad jäid ka kenasti alles.

Kas neid oli palju rohkem et ise neile sisse ei pannud?

allars
22.09.09, 00:17

Järgmine kord helistage politseisse, las võtavad kinni ning mõne aja pärast peaksid poisid kohtu ees sitsima süüdistatuna röövimise katses.

Mehhanisaator
22.09.09, 00:22
Järgmine kord helistage politseisse, las võtavad kinni ning mõne aja pärast peaksid poisid kohtu ees sitsima süüdistatuna röövimise katses.

MA arvane et selle aja jooksul kui nad menti helistavad saavad nad ise mitu korda löuga võetakse telefon ka ära ja kiired jalad on neil N.ö pahadel poistel ka arvatavasti kui ment läheduses on;)

Ja muidu kuidas Sa helistad kui Sa samal hetkel löuga saad? Pärast juba mõttetu helistada ju, nad 10 korda sealt ära jõudnud minna.

allars
22.09.09, 00:25
MA arvane et selle aja jooksul kui nad menti helistavad saavad nad ise mitu korda löuga võetakse telefon ka ära ja kiired jalad on neil N.ö pahadel poistel ka arvatavasti kui ment läheduses on;)

Ja muidu kuidas Sa helistad kui Sa samal hetkel löuga saad? Pärast juba mõttetu helistada ju, nad 10 korda sealt ära jõudnud minna.

No isegi kui on nii hull, siis avaldus tasuks kindlasti teha. Tavaliselt sellised idioodid ei piirdu ainult ühe episoodiga, vaid teevad oma tegusid kuskil veel. Ehk küll kunagi ikka kätte saadakse ja siis saavad kogu sita kaela.

Aílton
22.09.09, 00:26

Kusjuures see on hea mõte, olgugi et paljud ei viitsiks jamada. Samas tõmbaks see säänsete tattninade egod pisut allapoole, kui need just mingid tüüpilised Dimad-Juurad(ärge võtke keegi isiklikult, nimetan sellisena kultuuritut gruppi, kes varastamise ja rusikate välgutamiseta elada ei saa ja potensiaalselt meie vanglaid aeg-ajalt täidavad) ei ole.

päkapikk
22.09.09, 00:31
Ka kõige kõvemad diimad ja juurad pole enam nii kõvad kui kohe hea lasku vastu hambaid neile virutad.
Muidu kaklemist ei poolda,aga mõnikord on see enda turvalisuse seisukohast vajalik.

allars
22.09.09, 00:41
No kõige parem variant on see, et paned vastu ja kutsud siis politsei ehk tegutsed neid lüües hädakaitseseisundis ning nende poolt toime pandud röövimise katse eest peavad nad muidugi endiselt vastutust kandma.

Aílton
22.09.09, 00:44
No kõige parem variant on see, et paned vastu ja kutsud siis politsei ehk tegutsed neid lüües hädakaitseseisundis ning nende poolt toime pandud röövimise katse eest peavad nad muidugi endiselt vastutust kandma.

+kui ise oled sisse saanud,siis oleks võimalik veel keha vigastusete tekitamise eest midagi juurde lisada.

Aadu&co
22.09.09, 00:47
Kas neid oli palju rohkem et ise neile sisse ei pannud?

Meid oli 3 ja neid oli 7 8.

elx
22.09.09, 11:31
Siin on üks aga - sa ei tohi olla esimene lööja, vastasel korral oled hädakaitsepiirid ületanud.

allars
22.09.09, 13:03
Siin on üks aga - sa ei tohi olla esimene lööja, vastasel korral oled hädakaitsepiirid ületanud.

Jah, seda ma tean. Sellepärast kirjutasingi, et lööd vastu, mitte ei löö esimesena. Ja kehavigastuste kohta veel, et teatavasti röövimine koosnebki vägivallateost (nt löömine, peksmine) ja asja äravõtmisest. Seljuhul eraldi enam kehavigastuste tekitamisena sellist situatsiooni ei kvalifitseerita, vaid tulebki kokku röövimine. Konkreetse näite puhul, aga röövimise katse, kuna vägivald ehk löömine pandi toime, kuid asju ära ei suudetud võtta.

surfaja
22.09.09, 13:09

No jah,aga kui ma juhuslikult liiga tugevalt peaks pättile andma......mis siis saab?Pärast hoopis endal jamad.

freestyle01
22.09.09, 16:57
vaadates eesti politsei töötamise efektiivsust, ei ole vist eriti mõtet avaldust teha selliste juhtumite kohta.

Aílton
22.09.09, 17:04
vaadates eesti politsei töötamise efektiivsust, ei ole vist eriti mõtet avaldust teha selliste juhtumite kohta.

liiga palju C.S.I.-d vaadanud?