320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Millal sa viimati kaklesid? Kuidas läks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millal sa viimati kaklesid? Kuidas läks?

    Pole ammu kakelnud, aga varsti vist peab.
    slimm.ee

    #2
    Anna minna
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      #3
      viimati kaklesin ühel peol... lõpptulemus oli, et teksade põlv oli verine(mitte minu veri) ja parema käe nukk natikene katki... tähendab.. see ei olnud kaklus, kuna peale 2 löögi rohkem muud ei toimunudki, kui veel, et üks kuhi sadas mulle selga ja sõpsid tirisid need jorsad ära....

      peksa sain viimati üsna ammu.. pole siuke kismavend jne


      hea teema

      Kommentaar


        #4
        aa.. sellest ma ka aru ei saa, et mis tähendab varsti peab?.. kaklus peaks olema siuke hetke emotsioonidest ajendatud värk... nii ei saa kakelda, et lepid kokku, et davai.. kolme nädala pärast poe taga kakleme:S.. kui kakelda vaja, siis kohe.. kui kohe ei kakle, siis pole pärast ka ju põhjust... või olen ma asjast valesti aru saanud?

        mul on enda ütlemiste ja tegude pärast sitaks paska kaela tulnud.. aga 99% olukordadest on asjad saand klaariks räägitud...

        aga jah..... kui kakled, soovin edu.. ja pane mingi nahktagi moodi asi selga, kaitseb keha löökide eest paremini, kui mingi t-särk või õhuke jope... ja viruta ise esimesena ja kõvasti ja täpselt lõua pihta.. ehk saab kaklus käbe läbi.. ja kui 100% kindel mats, et kakluseks läheb ja pääsu ei ole, siis poel mõtet ülbamise ja kõvatamise peale aega raisata, kes ees see mees.. löö esimesena, löö kõvasti






        AGA PAREM ära kakle.

        Kommentaar


          #5
          siis, kui see fight clubi film tuli.. siis üks sõber rääkis, et seal rummu kandis olid mingid jorsad seda vaadand.. ja siis mõtsid, et teevad ka oma fight clubi.. et peavad 200le inimesele tappa andma, siis on kõvv.. käisidki külavahel ringi ja norisid tüli, aga küla jäi väikeseks.. siis sõitsid autoga niisama mööda ümbruskonda.. ja kui tee ääres mõni vend oli ,siis pidasid kinni ja andsid tuutusse.. olevat ikka tublisti üle 100 venna nimekirja saanud.. aga vist tuli mõistus koju lõpuks:d


          niisama väike vahepala

          Kommentaar


            #6
            Mulle pole mu 1000000000,4 eluaasta jooksul keegi tahtnud viga teha. Nii sümpaatne vend olen.
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Pole just vastus küsimusele, aga mul tekkis endal selline küsimus, et miks meessoost inimesed peaaegu kunagi kaklustele vahele ei lähe/ei julge minna?

              Kommentaar


                #8
                Kaklesin viimati eelmisel talvel.Läks sitasti - sain nokkaudi, paistes nukid ja sinise silma :S

                Kakelda on sitt
                Algselt postitas Cule
                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                  Pole just vastus küsimusele, aga mul tekkis endal selline küsimus, et miks meessoost inimesed peaaegu kunagi kaklustele vahele ei lähe/ei julge minna?
                  Vahest ikka minnakse kui üks kutt on selgelt liiga nõrk või liiga purjus või midagi. Aga üldiselt kui keegi kakelda tahab, siis las kaklevad, eksole.

                  Kommentaar


                    #10
                    jah... siis kui väga ebavõrdne on ,siis tuleb vahele minna... aga muidu ei ole see eetiline

                    Kommentaar


                      #11
                      ammu ammu .
                      kkapp

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Tsill Vaata postitust
                        ammu ammu .
                        ja siiani ei tea kes võitis?

                        Kommentaar


                          #13
                          sport võitis

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                            Pole just vastus küsimusele, aga mul tekkis endal selline küsimus, et miks meessoost inimesed peaaegu kunagi kaklustele vahele ei lähe/ei julge minna?

                            Mina oma elu jooksul pole palju kaklusi pealt näinud, aga üks kord, kui vahele läksin, siis sain mõlemalt poolt vastu põske. Ise ma pole kakelnud, nii palju olen, et korra vastu lõustu andnud ja kõik.

                            Kommentaar


                              #15
                              Viimaste aastate jooksul olen kakelnud kaks korda. Mõlemal juhul läksin väiksele vennale appi ja sain vastu molli. Aga purjus olin ka, nii et poen selle taha.

                              Vägivald on väikestele tüdrukutele!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X