320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nascar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nascar

    Keegi siin foorumis NASCARi jälgib?
    Ma ise olen viimased 3 ja pool aastat aeg-ajalt pühapäeva õhtuti jälginud NASCAR Sprint Cup-i (endise nimega Nextel Cup). Minu jaoks päris atraktiivne ja huvitav. Eriti see ,et autod on suht võrdsed. Kunagi ei tea täpselt ,kes võib võita. (F1 enam-vähem võib arvata, kes võidab).

    #2
    Jeff Jeff Jeff Gordon!!!!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Keegi siin foorumis NASCARi jälgib?
      Ma ise olen viimased 3 ja pool aastat aeg-ajalt pühapäeva õhtuti jälginud NASCAR Sprint Cup-i (endise nimega Nextel Cup). Minu jaoks päris atraktiivne ja huvitav. Eriti see ,et autod on suht võrdsed. Kunagi ei tea täpselt ,kes võib võita. (F1 enam-vähem võib arvata, kes võidab).
      no ma üritan vaadata, aga suht hilja on need sõidud. päris nõus ei ole et kõigil on lootust võita( teoreetiline võimalus jääb alati) , üldjuhul siiski annavad tooni samad nimed, vähemalt esi kahekümnes ja ka tipus. minu jaoks on siiski F-1 huvitavam.
      AILTON

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        no ma üritan vaadata, aga suht hilja on need sõidud. päris nõus ei ole et kõigil on lootust võita( teoreetiline võimalus jääb alati) , üldjuhul siiski annavad tooni samad nimed, vähemalt esi kahekümnes ja ka tipus. minu jaoks on siiski F-1 huvitavam.
        No 30 ringis sõitjad võivad nüüd küll kõik võita.
        Aga jah kuskil 10 nime on, kes tihedamini võidavad.
        Ma vaatan f1 ka suurema huviga aga NASCAR on ka päris huvitav.

        Kommentaar


          #5
          Nascaris on see igav, et nad ainult ovaali sõidavad.
          slimm.ee

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Nascaris on see igav, et nad ainult ovaali sõidavad.
            Ei sõida ainult ovaali.
            2-3 etappi on ka tavalisel ringrajal. Ringradadel on tavaliselt võitja/eesotsas Montoya.
            Aga ovaali peal on ka päris huvitav, kui üksteise kõrval mitmeid ringe sõidavad, kord üks peal kord teine.
            Taktika peab hea olema, sest distants on suht pikk.
            Muide viimati tõi Kyle Busch Toyotale NASCAR-is esimese etapivõidu

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Nascaris on see igav, et nad ainult ovaali sõidavad.
              ameerikas osataksegi ainult otse või siis teekalde abil kurvi sõita. vt ameerika "sportauto"

              Kommentaar


                #8
                seal on tavaks iga võimalusel turvaauto rajale saata, seepärast neil kõik tasavägine ongi. Ainult lihtsameelsed ameeriklased rõõmustavad selle üle. See on umbes sama, kui nad väitsid, et euroopa vutis on palju mänguseisakuid. See häirivat neid. see, et nende vutt vaid mänguseisakutest koosneb, see neid ei sega.
                Ehk, nagu teravmeelsed väidavad: ameerika jalgpallurid on nii lollid, et nad peavad kogu aeg peale hetkelist mängu jälle nõu pidama, et mida edasi teha.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  ameerikas osataksegi ainult otse või siis teekalde abil kurvi sõita. vt ameerika "sportauto"
                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  seal on tavaks iga võimalusel turvaauto rajale saata, seepärast neil kõik tasavägine ongi. Ainult lihtsameelsed ameeriklased rõõmustavad selle üle. See on umbes sama, kui nad väitsid, et euroopa vutis on palju mänguseisakuid. See häirivat neid. see, et nende vutt vaid mänguseisakutest koosneb, see neid ei sega.
                  Ehk, nagu teravmeelsed väidavad: ameerika jalgpallurid on nii lollid, et nad peavad kogu aeg peale hetkelist mängu jälle nõu pidama, et mida edasi teha.
                  Jumal tänatud ,et meil ikka nii targad poisid on.
                  Keep Going!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ehk, nagu teravmeelsed väidavad: ameerika jalgpallurid on nii lollid, et nad peavad kogu aeg peale hetkelist mängu jälle nõu pidama, et mida edasi teha.
                    I Y-motion 245 H-swing

                    geenjus
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Ehk, nagu teravmeelsed väidavad: ameerika jalgpallurid on nii lollid, et nad peavad kogu aeg peale hetkelist mängu jälle nõu pidama, et mida edasi teha.
                      need "teravmeelsed" ei saa asjast aru lihtsalt...
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                        need "teravmeelsed" ei saa asjast aru lihtsalt...
                        seda muidugi, ainult imelikul kombel häirivad ameeriklasi euroopa vutis olevad mänguseisakud, mida on hoopis vähem, kui nende omas.

                        Kommentaar


                          #13

                          Kommentaar


                            #14
                            Valmistun siin vaikselt iga pühapäeva õhtuseks nascari vaatamiseks, täna plaanis siis Martinsville 500 sõit. Mõlesin, et uuriks, kuidas siin foorumis nende nascari huvilistega on.... Hooaja lõpp on juba silmapiiril, kas vahepeal on huvilisi järsku lisandunud??? Ise vaatan kah muidu vormel 1, mis on suht üksluine kahjuks, samas nascar´is pole miskit kindlat.
                            Aastaid tagasi mõtlesin, kes need jobud viitsivad seda ovaalil sõitmist jälgida - nyyd olen ise see loll... Mis teised lollid arvavad

                            Kommentaar


                              #15
                              ma arvan et sa oled loll. Või noh õigemini, et see naskaar on igav.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X