320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalli sümboolika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpalli sümboolika

    Kirjutama sundis üks foto, mis ilmus paar päeva tagasi Pärnu kohalikus kobrulehes.Nimelt oli fotol endine Pärnu linnapea Vello Järvesalu, kellel oli kaelas Eesti JALGPALLIkoondise sall. Foto oli tehtud Slovakkias, kus ESS Pärnu VÕRKPALLImeeskond käis eurosarja mängimas. Krt, ajas ikka närvi küll . Olen ka enne mitte-jalgpallivõistlustel näinud publiku seas vutisümboolikaga(koondise särk) tüüpe. Pehmelt öeldes on see JAMA
    Sallitegijad võiksid teha avaliku pöördumise, kus märgitakse ära, et vutikoondise salli kasutamine teiste spordialade võistlustel pole soovitav.
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    #2
    Jama muidugi kui teiste spordialade fännid kasutavad jalgpalli fännide salle ja asju.
    Aga samas vaadates müüjate vaatevinklist, siis nendele toob see rohkem raha sisse. Mistõttu sinu üleskutse ei pruugi nende poolehoidu saada.
    24 april, 1999......108th minute

    Kommentaar


      #3
      Orginally posted by Mayhem

      Kirjutama sundis üks foto, mis ilmus paar päeva tagasi Pärnu kohalikus kobrulehes.Nimelt oli fotol endine Pärnu linnapea Vello Järvesalu, kellel oli kaelas Eesti JALGPALLIkoondise sall. Foto oli tehtud Slovakkias, kus ESS Pärnu VÕRKPALLImeeskond käis eurosarja mängimas. Krt, ajas ikka närvi küll . Olen ka enne mitte-jalgpallivõistlustel näinud publiku seas vutisümboolikaga(koondise särk) tüüpe. Pehmelt öeldes on see JAMA
      Sallitegijad võiksid teha avaliku pöördumise, kus märgitakse ära, et vutikoondise salli kasutamine teiste spordialade võistlustel pole soovitav.
      Miks?
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        #4
        Miks tõepoolest? Tundkem pigem uhkust. Mõelgem, kui Lillekülas oleks sama laialt levinud korvpallimeened. Kas poleks mitte piinlik välismaa fännide ees.

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by vello99

          Orginally posted by Mayhem

          Kirjutama sundis üks foto, mis ilmus paar päeva tagasi Pärnu kohalikus kobrulehes.Nimelt oli fotol endine Pärnu linnapea Vello Järvesalu, kellel oli kaelas Eesti JALGPALLIkoondise sall. Foto oli tehtud Slovakkias, kus ESS Pärnu VÕRKPALLImeeskond käis eurosarja mängimas. Krt, ajas ikka närvi küll . Olen ka enne mitte-jalgpallivõistlustel näinud publiku seas vutisümboolikaga(koondise särk) tüüpe. Pehmelt öeldes on see JAMA
          Sallitegijad võiksid teha avaliku pöördumise, kus märgitakse ära, et vutikoondise salli kasutamine teiste spordialade võistlustel pole soovitav.
          Miks?
          Kas teiste spordialade fännid pole aru veel saanud, et traditsiooniliselt on sallid jalgpallis ja hokis, mitte korvpallis, võrkpallis ja mujal sellistes asjades
          Jube Tige Kala

          Kommentaar


            #6
            Osa süüd tuleb veeretada ka Sprott-landi kaela. Nimelt märkasin ma hiljuti suure õudusega, et Tallinna ühes eelpoolnimetatud poes müüakse jalkasalle komplektis korvpallisärgi ja -pükstega ning mingite plastmassist prääksutajaga. Krt, ajas ikka närvi külll. Kas tõesti on ainult raha see, mis siin ilmas maksab? Kui nüüd kunagi järgmine partii salle tehakse, siis võiks nende levitamine jääda Jalgpallihaigla või siis mõne usaldusväärse poeketi hooleks.

            Kommentaar


              #7
              Mis te arvate sellisest asjast, kui koondise salli tänaval niisama salli pähe kantakse?
              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

              Kommentaar


                #8
                külm on ju....

                Kommentaar


                  #9
                  Ilmselt taaskord pean kordama enda sõnu.Suurepärane.See et meie sallidele tasuta reklaami tehakse on igati hea.Iga üks kes vähegi atribuutikast jagab,taipab et Eestis on Futifännid kõikse progresiivsemad.Kuna tänu teiste spordialade fännide suutmatusele on nad sunnitud laenama jalkafännidelt atribuutikat.Ja võibolla see toob neid inimesi väheke lähemale jalgpallile.Nii et me võime uhkusega rinna ette lüüja ja öelda.Ilma meieta ei suudaks te ennast teistest eristada.Eks ta võiks ideaalis olla kunagi ka kohustuslikuks koolivormi osaks.See viimane oli Joke.
                  Jalgpallihaigla liige.

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by okuzuna

                    Mis te arvate sellisest asjast, kui koondise salli tänaval niisama salli pähe kantakse?
                    mina arvan seda, et väga hea sall on paks ja soe ja mõnus...ei näe põhjust, miks peaksin seda kuskil kapi otsas klaasi taga või seinal või kus iganes hoidma...koondise särki ju kantakse ka muul ajal kui mängul

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by Undertaker

                      Orginally posted by okuzuna

                      Mis te arvate sellisest asjast, kui koondise salli tänaval niisama salli pähe kantakse?
                      mina arvan seda, et väga hea sall on paks ja soe ja mõnus...ei näe põhjust, miks peaksin seda kuskil kapi otsas klaasi taga või seinal või kus iganes hoidma...koondise särki ju kantakse ka muul ajal kui mängul
                      kusjuures ma ei näe ka midagi taunimisväärset selles, et ma salli lihtsalt sallina kannan, kui ma sellega ei lehvita ja ei karju, et korvpall on sheff. Hea soe sall on. Aga särgi kohta küll niipalju, et need vennad on ikka tiba imelikud, kes mängust muul ajal koondise särki kannavad.
                      Jube Tige Kala

                      Kommentaar


                        #12
                        Mina isiklikult kannan koondise särki vabalajal nii öelda pidulikel üritustel kus ta mingil määral haakub dress-code-ga.Ma leian et koondisesärk vabalajal rõhutab pigem minu fänniks olemise tõsisust ja püüjan igapäevases rõivastuses mitte kasutada.Paljud tuttavad on sellega harjunud ja alati küsivad mis pidupäev täna on.Samasuguse uhkusega kui statal kannan ma särki ka vabalajal,siiski rohkem mingil avalikul üritusel kus saan propageerida meid.Sama ka sallide kohta ja kui meid toetavad enda teadmatusest teised kodanikud,siis palun väga.
                        Jalgpallihaigla liige.

                        Kommentaar


                          #13
                          Minul ,kui ühel sallide autoril on samuti natuke segased tunded .Ühtepidi nigu ei tahaks ,et mingid võrgu või kossuvennad meie salle kannaks. Teistpidi jälle ega see tükki küljest võta. Eestis peaksid ju kõik teadma ,et sall on jalkafännide oma ja nende tehtud.
                          Kui müüjad oleksime olnud meie ise,siis oleks kitsendusi saanud teha selles mõttes,et müün ainult jalkavõistlusel.
                          Aga kuna suur osa salle müüdi Sportlandi kaudu siis nemad müüvad kellele tahavad ja meie midagi keelata ei saa.
                          Samuti pole meil ega kellelgi teisel õigust keelata salli ostnud inimesel kanda seda ,kus ta heaks arvab.
                          Edaspidi tuleb sallitegemisel lihtsalt rohkem rõhutada,et see on vutifännide sall. Näit: mõni tekst sallipeal,ilmselt peabki järgmise mudeli peale midagi ainult vutile omast panema.

                          Praegusel kujul saavad kõik seda kasutada,sest salli peal olev jalgpall tõlgendatakse Pärnus võrkpalliks ja Tartus korvpalliks.:P
                          Aga ühest peame aru saama,et kui inimene on salli ostnud siis on tal õigus seda kanda ,kus ta ise tahab.
                          Kokkuvõttes oleme ikkagi meie,jalkpallifännid need,kes salli tegid ning seda tunnistavad eranditult kõik ja hindavad meie tegu.
                          KANDKEM UHKUSEGA EESTI JALGPALLI SALLE.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #14
                            No näe siis ,ära tuli mida vaja ütelda.Samas Kunn on asjal ju ka finants külg.Kui sallid seisaks poes ja ootaks futifänne,millal raha kokku saadakse ,suhtuks vürtspoodnikud meisse kui mitte arvestatavasse partnerisse a`la teie sallid jäävad seisma.Mida kiiremini üks partii on müüdud,seda kiiremini tuleb uus.
                            Jalgpallihaigla liige.

                            Kommentaar


                              #15
                              Mina Leian, et asi on geniaalne. Isegi spordivõhik saab aru, et tegemist on jalgpalliga - sellise kujundusega korv-, võrkpalli maailmas ei leidu.

                              Välismaalane tuleb eestisse, läheb korvpalli vaatama ja pärast räägib kodumaal - küll Eestis on jalgpall populaarne, isegi kossuvõistlustel on ainult jalkafännid kohal.
                              Jalgpallihaigla Liige

                              Kommentaar

                              Working...
                              X