PDA

View Full Version : FC Shakhtar Donetsk

Riks
25.03.08, 14:42
Üks kahest minu lemmikklubist, Ukraina päritolu. On keegi jälginud mänge või tulemusi ja üleüldse mis mulje teile jätnud säärane salapärane jalgpalliklubi, kes tegelikult Euroopa mastaabis on natukene silma ka paistnud kuid seda pole eriti täheldatud...minu arvamus sedapsi vähemalt. Ja mängijad...Srna, Fernandinho, Razvan Rat, Ilsinho, Chygrynskiy jpt. Mida arvate?

http://shakhtar.com/homeen.html

JanK
25.03.08, 21:43
No UEFA ja CL on mänginud. Mulle on küll silma jäänud.

Yattara
26.03.08, 14:21
No ma julgeksin väita, et Ida-Euroopa parim jalkaklubi. Praegu on neil küll Dnepri ja Dynamoga liigas madistamist, aga küll nad lõpuks oma võtavad, sest konkurentidel lihtsalt pole sellist klassi. Olgu öeldud, et ma ise hoian väikestviisi Dneprile pöialt. Raha on neil ikka kõvasti. Ega selliseid klubisid Ida-Euroopas vist suurt rohkem polegi (no Zenit vast ka), kes võiksid endale vabalt kahekohalisi üleminekusummasid lubada.
Ps. Kas see vastab tõele, et Shakhtaril ja Kazani Rubinil on sama omanik?

2mSööt3mMööda
26.03.08, 23:32
Kas ma eksin kui väidan, et antud klubi oli üks suurimaid kulutajaid enne hooaja algust Euroopas. Oma mäletamist mööda nägin mingis ajakirjas tabelit ja jäi silma. Võin ka sassi ajada aga midagi taolist jäi silma.

Yattara
27.03.08, 00:18
Kas ma eksin kui väidan, et antud klubi oli üks suurimaid kulutajaid enne hooaja algust Euroopas. Oma mäletamist mööda nägin mingis ajakirjas tabelit ja jäi silma. Võin ka sassi ajada aga midagi taolist jäi silma.

No kusagil Top10 piirimail oli ta kindlasti

Bob_Loblaw
27.03.08, 01:00
Müüsid ju paar põhimeest maha, sealt ka rull, et uued näod sisse tuua...

Riks
01.04.08, 12:24
Ukrainia Kõrgliiga tabeliseis on mulle väga suurt meelehead tegev:

1 Dynamo Kyiv 23 17 3 3 45:19 54

2 FC Shakhtar Donetsk 22 17 2 3 52:18 53

3 Dnipro Dnipropetrovsk 23 16 3 4 36:21 51

4 Metalist Kharkiv 23 14 4 5 35:24 46

mulle nagu ilgelt meeldib, et shakhtar on dynamost ainult 1 punkitag maas ja pealegi, shakhtaril on 1 mäng vähema ka mängitud. teistel peaks 7 mängu veel olema aga shakhtaril siis 8. kahe pöidlaga, et Donetski Shakhtar on meister! aga nagu tabelist näha, neli esimest on suht oma mulli ära läinud juba, viiendal kohal on 36 punni.

aga lemmikmängijast sellest meeskonnast ei saa ma üle ega ka ümber Darijo Srna -st. kusjuures ma ei ole vist kuskil nii head karistuslöökide lööjat näinud...olgu olgu...Zidane, Roberto Carlos ja Beckham kuuluvad sama valdkonda. :D

olen ise live“s ühte mängu ka näinud RSC Olympiysky -l kui Donetsk Shaktar kohtus kodus Dynamo Kiev -ga 2005 aastal. valus rahvas oli ikka koos, kui staadion mahutab 42 000 siis ma olen suht kindel, et 30k oli kindlasti rahvast. meil hiljem isegi öeldi kuid ma ei mäleta seda. tol ajal oli shakhtar veel rohkem brasiillasi täis.

Riks
01.04.08, 12:36
No ma julgeksin väita, et Ida-Euroopa parim jalkaklubi. Praegu on neil küll Dnepri ja Dynamoga liigas madistamist, aga küll nad lõpuks oma võtavad, sest konkurentidel lihtsalt pole sellist klassi. Olgu öeldud, et ma ise hoian väikestviisi Dneprile pöialt. Raha on neil ikka kõvasti. Ega selliseid klubisid Ida-Euroopas vist suurt rohkem polegi (no Zenit vast ka), kes võiksid endale vabalt kahekohalisi üleminekusummasid lubada.
Ps. Kas see vastab tõele, et Shakhtaril ja Kazani Rubinil on sama omanik?

ma tean, et Shathtaril on omanik Rinat Akhmetov aga ma ei tea kes on Rubinil. su väide võib samas tõele vastata...

Maekas
01.04.08, 14:08
Rubinil peaks Alexandr Gusev olema. Wikipedia allikaks.

Yattara
01.04.08, 23:05
Rubinil peaks Alexandr Gusev olema. Wikipedia allikaks.

Wikipedias on see tõesti nii kirjas, aga samas lugesin üht saksa foorumit ja seal väideti, et neil sama omanik. Iseenesest see oleks ju igati võimalik, sest Kazan on ju Venemaal islamiusuliste keskus, lisaks on Rubin viimasel ajal päris kalleid oste teinud :confused:

Riks
02.04.08, 01:25
aga jah, ega Akhmetov Shaktaris ka just kõige odavamaid oste pole teinud.

Riks
02.04.08, 11:02
jälgige sellist tüüpi Shaktaris nagu Dmytro Chygrynskyy, ma või kihla vedada, et varsti tüüp on euroopa klubi lemmikkaitsja, keda kõik soosivad, eriti inglise klubid. ma julgen väita, et ta on Andriy Shevchenko kannaleastuja, ainult, et kaitsepositsioonil.

Yattara
02.04.08, 16:49
Chigrinskiyl ja Gladkyil on kahtlemata talenti Euroopa absoluutsetes suurklubides läbi lüüa, kuid kahjuks on parimatel vene ja ukraina mängijatel miskipärast vajadus terve oma karjäär kodumaal "ära raisata". Loodetavasti ei lähe nendega sama moodi.

Bob_Loblaw
02.04.08, 22:48
FM-is on Chygrynskiy ja Gladky küll head :D

hofnar
03.04.08, 04:55
lihtsalt sportlikust huvist küsiks, et miks Lucarelli minema läks? lõi ju pea igas mängus väravaid.

Riks
03.04.08, 11:42
lihtsalt sportlikust huvist küsiks, et miks Lucarelli minema läks? lõi ju pea igas mängus väravaid.

njah, ostmisega saadi ka perssest, osteti ju 6M ja müüdi Parmassse 4 M eest. Aga tahad teada miks ära läks? Loe seda: The news resulted in a flood of negative responses from fans on his official website. He replied to the furor at a press conference, “I am going, but I didn’t hold a gun to anyone’s head...Shakhtar signed me for a figure that was below the buy-out clause of my contract. That means the club made its considerations and thought that £6m was good for a player going on 32.”

Ma arvan, et see on piisav vastus ja ma ei pea tõlkima hakkama. :)

Blue Rock
29.08.08, 00:29
kuna eelmine teema kustutati ära ebaaktiivsuse pärast siis ma proovin uuesti otsa lahti tõmmata.

Shakhtari teema on täitsa olemas, nagu näed. Kuid tagasi tulles su küsimuse juurde:

nimelt mis on teie nägemus sellest klubist, kas lääb kunagi laineid või jätkab niisamuti madalama profiiliga Euromängudes? kes on parimad mängijad seal? mida arvate selle aasta alagruppi sattumisest Barcelona, Sporting ja Basel kõrvale? kas on lootusi?

Eeldused euro-edukuseks on nii materjaali poolest olnud olemas mitmel korral, kuid siiamaani on miskipärast võõrastatud euromänge. Nüüdki ollakse Sportingiga enamvähem võrdsel pulgal pretendeerimaks teise jätkaja kohale alagrupist.

Riks
29.08.08, 19:38
selle hooaja meeskonnas tegelikult valikut on ja üsna potensiaalsed mängijad niisamuti:

GOALKEEPERS:
1 Shust Bohdan - Ukraine
12 Khudzhamov Rustam - Ukraine
30 PyatovAndriy - Ukraine
35 Virt Yuriy - Ukraine

DEFENDERS:
3 Hübschman Tomas - Czech Republic
5 Kucher Oleksandr - Ukraine
13 Shevchuk Vyacheslav - Ukraine
26 Rat Razvan Dinca - Romania
27 Chygrynskyy Dmytro - Ukraine
32 Ishchenko Mykola - Ukraine
44 Fedetskyy Artem - Ukraine
55 Yezerskyy Volodymyr - Ukraine

MIDFIELDERS:
4 Duljaj Igor - Serbia & Montenegro
7 Fernandinho - Brazil
8 Jadson - Brazil
11 Ilson Pereira Dias Ilsinho - Brazil
18 Lewandowski Mariusz - Poland
19 Gai Olexiy - Ukraine
22 Willian - Brazil
23 Kravchenko Konstantyn - Ukraine
33 Srna Darijo - Croatia

FORWARDS:
10 Seleznyov Yevhen - Ukraine
17 Adriano Luiz - Brazil
21 Gladkyy Oleksandr - Ukraine
25 Brandao - Brazil
99 Moreno Marcelo - Bolivia

ma panen siia postituse alla Meistrite Liiga Shakhtari mängude ajakava:

1st match. 16 September. Basel (Switzerland) – Shakhtar
2nd match. 1 October. Shakhtar - Barcelona (Spain)
3rd match. 22 October. Shakhtar - Sporting (Portugal)
4th match. 4 November. Sporting (Portugal) - Shakhtar
5th match. 26 November. Shakhtar - Basel (Switzerland)
6th match. 9 December. Barcelona (Spain) – Shakhtar

Riks
29.08.08, 19:54
kahju ainult sellest, et koduliiga hooaeg pole just 6 mängu järel kõige paremini alanud:

1 Metalurh D 6 6 0 0 11:2 18
2 Dynamo 6 4 1 1 12:5 13
3 Metalist 6 3 3 0 10:4 12
4 Vorskla 6 3 2 1 7:4 11
5 Zorya 6 2 3 1 6:5 9
6 Dnipro 6 2 3 1 4:4 9
7 Metalurh Z 6 2 2 2 3:4 8
8 Chornomorets 6 2 1 3 7:6 7
9 FC Shakhtar 6 1 3 2 6:6 6
10 Kryvbas 6 1 3 2 5:7 6
11 Arsenal 6 1 3 2 5:8 6
12 Karpaty 6 1 3 2 3:6 6
13 FC Lviv 6 1 2 3 3:5 5

Riks
30.08.08, 10:11
igatahes Mircea Lucescu on väga rahul, et nad üldse alagruppi said. sellega pidavat nende eesmärk juba täidetud olema, kuigi Euro Cupi mängudes ja edasi saamisest grupist ei rääkinud ta midagi, väitis lihtsalt, et midagi pole võimatut. lubas niisamuti uut taktikat mängitada avamängus Basel“i ja Barcelona vastu...eks siis näha ole milline see uus taktika välja näeb, ehk läheb ründavamaks?

Riks
07.09.08, 23:45
kas ma olen tõesti terves foorumis ainuke Shakhtari hvänn?
keegi võiks minuga vähemalt kaasa rääkida.... =)

Blue Rock
07.09.08, 23:56
kas ma olen tõesti terves foorumis ainuke Shakhtari hvänn?
keegi võiks minuga vähemalt kaasa rääkida.... =)

Millest sa sooviksid rääkida?

Riks
08.09.08, 19:05
Millest sa sooviksid rääkida?

kasvõi need eelmised postitused mul, et olen seal kõik õieti kirja pannud ja kas see Lucescu kommentaar vastab tõele. :D
tegelikult kui kui sa juba huvi tundsid siis tunnen mina igasuguse infi vastu huvi mis Shkahtari kohta räägitakse, olgu siis kasvõi kuulujutt, mitteametlik. :)

aaam....miks Shakhtaril kohalikus liigas nii kehvasti läheb, oskad öelda, väita?

Aramis
09.09.08, 00:46
No liiga on arenenud Metallurgid jaa Metalistid ostavad ka välismaalasi kokku, rääkimata Dneprist, kes nüüd Kalinitsenko toomisega tagasi tõsiselt tahab jälle kolmandaks (pool)suureks tõusta.

Blue Rock
09.09.08, 01:05
miks Shakhtaril kohalikus liigas nii kehvasti läheb, oskad öelda, väita?

Hooaja alguses on patsientide nimekiri aegajalt päris pikaks veninud, mistõttu see on platsil tunda andnud. Vabanduseks see niigi tagasihoidlikule kohale siiski ei kõlba, sest materjaali poolest Shakhtari koosseis kannatab ka mõningaid tagasilööke. Kuigi hetkel on koos 7 punkti, hooajast on mängimata veel 23 vooru ja saadavil on 69 punkti. Selles valguses kõik on lahtine veel.
Nii neutraalsest vaatevinklist oleks muidugi igatpidi teretulnud vaheldus, kui keegi suudaks hooaja lõpuks Dinamole või Shakhtarile kerge ninanipsu teha ja esikoht endale vallutada, sest viimased 12 aastat on Ukraina nende kahe suure mängumaa olnud...

Yattara
09.09.08, 13:21
Ainus meeskond, kes suudaks koosseisu poolest ja rahaliselt Ukraina kahele tipule vastu saada on Dnepr. Samas nad on viimasel ajal nii ebastabiilselt mänginud, et ega sealt midagi head loota pole.

Blue Rock
09.09.08, 13:53
Ainus meeskond, kes suudaks koosseisu poolest ja rahaliselt Ukraina kahele tipule vastu saada on Dnepr. Samas nad on viimasel ajal nii ebastabiilselt mänginud, et ega sealt midagi head loota pole.

Tänapäeval Metaliurgil (Donetsk) ja Metalistil on vähemalt samasugused shanssid selleks, kui mitte paremad veel. Harkivi au ja uhkus Metalist saab ehk jõudu reedel sealsel vabaduseväljakul toimuvast massiivsest Queen + Paul Rodgersi vabaõhukontserdist, mis metallistid edaspidiseks hooajaks lendu tõstab :p

Aramis
09.09.08, 16:48
Dnepr sai muidugi tõsise tagasilöögi UEFA sarja mängudes, kus siis kokkuvõttes Bellizonale alla jäädi ja edasi ei saadud. Ja seda ennekõike sellepärast, et kodus esimeses mängus 3-1 eduseisul lasti enne lõppu 3-2 lüüa vastasel. Ja selle väljakukkumise tulemusena lahkus treenerikohalt legendaarne Dnepri ja NSVL koondise ründaja Protassov. Viimast muidugi ei tundu morjendavat-Rumeenias enne seda hooaega korralikud rahasüstid saanud Cluj võttis ta endale treeneriks ja seal saab korraliku karjääri edasi teha.

Yattara
09.09.08, 16:53
No Metallurg ja Metallist võivad ju ajutiselt edu kogeda, aga minu jaoks on Dnepr ikkagi selgelt Ukraina kolmas number. Peale tunduvalt tugevama rahalise poole on neil ka Metallurgist ja Metallistist selgelt parem kaader. Mängijatest nagu Alcides, Masilu, Vorobey, Rotan, Nazarenko jne võib mingi Metallurg vaid unistada.

Blue Rock
09.09.08, 17:09
No Metallurg ja Metallist võivad ju ajutiselt edu kogeda, aga minu jaoks on Dnepr ikkagi selgelt Ukraina kolmas number. Peale tunduvalt tugevama rahalise poole on neil ka Metallurgist ja Metallistist selgelt parem kaader. Mängijatest nagu Alcides, Masilu, Vorobey, Rotan, Nazarenko jne võib mingi Metallurg vaid unistada.

Mängijad mängijateks. Dnepr on koduses liigas kergelt üle reklaamitud, tänu enda euroedukusele ja voolavatele rahasoontele. Tunduvalt väiksema rahahunnikuga opereeriv Metalist on kahel viimasel hooajal DD:le koti pähe tõmmanud ja Metallurg on tänavu seda sama tegemas....

Riks
10.09.08, 19:17
kuna enamus meeskondi on kaevanduslinnadest ja nende najal ripuvad, siis ei saagi ju hästi rahastatud olla kui pidevalt seal Ukrainas need kaevandused kokku varisevad. :D

Riks
15.09.08, 21:19
keegi teab kust üle kannab Shakhtari ja Baseli mängu? äkki mingi Ukraina telekanal? kahju ainult, et Barcelonaga samal päeval match on. :S

Aramis
16.09.08, 15:34
20:45 Basel-Shakhtar RTP 1 Portuguese
TV3 (Danmark) Danish
Antena 3 Spanish
SKY Calcio 5 Italian
NovaSports 4 Hellas Greek
NTV+Sport Russian
Antena 3 Spanish
Sky Sports 2 English
ViaSat Sport 3 Sw;No;Dk;Ro
Rustavi 2 Georgian
Tango TV (Lithuania) Lithuanian
TV3 (Danmark) Danish
Premiere Sport Portal German
B 92 Serbian
Sport 5 (Israel) Hebrew
Sky Sports Interactive English
Art Sport 3 Arabic
Antena 3 Spanish

Shermann
16.09.08, 23:40
Fernandinho kott on ikka üle prahi. 36 meetri peal posti kõrvale

Riks
17.09.08, 00:47
ma valisin Shakhtari mängu vaatamise asemel Barca mängu. :S
aga seda ma arvasin, et Ferna teeb ära. :)

Riks
18.09.08, 08:09
keegi jälgis ka muidu Shakhtari mängu live“s? seesuur, et ikka Srna teeb neid kasti ääre tagant karistuslööke? :)

Riks
28.09.08, 10:34
Shakhtaril oleks ka nagu mingi treenerivahetus olnud...
tegelikult ebatavaline algus liigamängudes, jama.

1 Dynamo Kyiv 9 7 1 1 19:5 22
2 Metalurh D Donetsk 9 7 1 1 14:4 22
3 Metalist Kharkiv 9 5 3 1 15:7 18
4 Vorskla Poltava 9 5 2 2 12:8 17
5 Chornomorets Odesa 9 4 1 4 12:10 13
6 Zorya Lugansk 8 3 3 2 10:9 12
7 Metalurh Z Zaporizhya 8 3 3 2 7:6 12
8 Dnipro Dnipropetrovsk 8 3 3 2 6:5 12
9 Arsenal Kyiv 8 2 4 2 6:8 10
10 Kryvbas Kryvyi Rih 9 2 4 3 8:12 10
11 FC Shakhtar Donetsk 9 1 6 2 9:9 9
12 Karpaty Lviv 8 1 4 3 4:9 7
13 Tavriya Simferopol 9 1 3 5 8:15 6
14 FC Kharkiv Kharkiv 9 0 6 3 7:12 6
15 FC Lviv Lviv 9 1 2 6 3:10 5
16 Illychivets Mariupil 8 1 0 7 4:15 3

Nikolai Kostov: "Our team fought to the last breath"

Dimitrov: "We are to maintain our reputation"

Mircea Lucescu: "It’s difficult to say something"

Darijo Srna: "Ukrainian Championship is more important to me"

Srna ütlus võiks enamus teiste mängukaaslaste kohta ka käia...

Aramis
28.09.08, 11:29
Oli au jälgida netis seda mängu. Sahtjor oli peal, aga mitte possessioni mõttes. Kontrollis natuke rohkem ja oli värasva lähistel palju ohtlikum. Omas palju enam vääga häid võimalusi. Aga Metallurgil oli ka neid ja nagu eelmisedki nende mängud on näidanud on nad lõpus tugevad ja viik tuli ära.

Riks
02.10.08, 15:38
minujaoks üllatuslik tulemus kuigi ma ise kahjuks mängu ei näinud. ma ennustasin Shakhtarile küll suuremat kaotust kuid see skoor näitab tegelikult milleks need mehed võimelised on. kui keegi teab kust seda mängu tagantjärele vaadata saab, paluks teada anda. :)

Aramis
03.10.08, 00:00
Sahtjor ei ole kehvas vormis. Metallurgiga viik ei olnud selleppärat - Metallurg on lihtsalt hea. seega Barca mäng polnud üllatus minu jaoks. Ega ka Metallisti sujuv esitus täna.

Riks
27.11.08, 02:24
mineeeeeeeeee!!!!!

ilus mäng Shakhtari poolt - 5-0! Baseli vastu.

hea idee oli Jadsonit ja Willianit äärtena kasutada. ;)
ja suur aplaus muidugi jällegi Srna-le, kes eeltöö kõikjal ära tegi. Ferna oli kuidagi kahvatu ainult täna.

täispikka mängu kuskilt alla laadida saaks?

Riks
06.12.08, 11:33
Kubok Sodružestva turniir
XVII Kubok Sodružestva toimub 17.-26. jaanuarini Moskva

A-alagrupp
FK Rubin Kaasan (Venemaa)
FC Ararat Jerevan (Armeenia)
FK Aktobe (Kasahstan)
FK Pahtakor Taškent (Uzbekistan)

B-alagrupp
FK Ashgabad (Türkmenistan)
MTZ-RIPO Minsk (Valgevene)
FK Ekranas Panevežys (Leedu)
Venemaa noortekoondis

C-alagrupp
FK Šahtjor Donetsk (Ukraina)
FC Sheriff Moldova (Moldova)
FC Levadia Tallinn (Eesti)
Regar-TadAZ Tursunzade (Tadžikistan)

D-alagrupp
FK Inter Bakuu (Aserbaidžaan)
FK Ventspils (Läti)
FK Dordoy-Dinamo Narõn (Kõrgõzstan)
FC Inter Turku (Soome)

mis nüüd saab? :D
mõlemale juhule tuleb pöialt hoida, et alagrupist edasi saaks, Shakhtarile ma arvan, et see raskusi suuremalt ei valmista. :P
ma ei usu eriti, et Shakhtar seal täispõhikoosseisuga mängib ka, kuid tont seda teab...

lorenzo
17.01.09, 18:27
mis koosseis see Shakhtar-3 on? igatahes sellise koosseisuga ollakse seal Moskvas turniiril praegu. mingid 15-16 aastased poisid? siis vist isegi Levadial võimalus neid võita. täna ju saadi seal 4-0 pähe Tiraspolilt

Blue Rock
17.01.09, 18:47
mis koosseis see Shakhtar-3 on? igatahes sellise koosseisuga ollakse seal Moskvas turniiril praegu. mingid 15-16 aastased poisid? siis vist isegi Levadial võimalus neid võita. täna ju saadi seal 4-0 pähe Tiraspolilt

Tegemist on Shakhtari farmmeeskonnaga, mis pallib Ukraina teises divisjonis. Nagu meeskonna nimigi vihjab, põhimeeskonna ja farmmeeskonna vahele mahub veel reservmeeskond.
Koosneb põhiliselt veidi alla 20-aastastest, kuid sisse mahub ka mõni andekas 15-16 aastane poisikene.

Riks
10.02.09, 11:16

ei teagi päris täpselt missugune kooseis kohal oli, ei kirjutanud ka konkreetselt kuskil sellest. vaid et duubel oli kohal, seda oli kindlalt teada.

Riks
10.02.09, 11:17
Tegemist on Shakhtari farmmeeskonnaga, mis pallib Ukraina teises divisjonis. Nagu meeskonna nimigi vihjab, põhimeeskonna ja farmmeeskonna vahele mahub veel reservmeeskond.
Koosneb põhiliselt veidi alla 20-aastastest, kuid sisse mahub ka mõni andekas 15-16 aastane poisikene.

ei ei, mitte ainult noored. reservid ka nagu mõni serblane või tsehh.

Riks
10.02.09, 11:18
kuidas hindate Shakhtari võimalusi muidu Euro Cupis Tottenhami vastu?
ma Trios panustasin Shakhtari edasipääsu peale. :)

Blue Rock
10.02.09, 13:03
kuidas hindate Shakhtari võimalusi muidu Euro Cupis Tottenhami vastu?
ma Trios panustasin Shakhtari edasipääsu peale. :)

Nii esmapilgul tundub suht tasavägine paar olevat. Hoolimata sellest, et Tottenham on viimasel ajal vutiklubi asemel meenutanud rohkem Põhja-Londoni komöödiaklubi, tervet varandust küll Shakhtari peale ei panustaks :p

Riks
11.02.09, 23:11
Nii esmapilgul tundub suht tasavägine paar olevat. Hoolimata sellest, et Tottenham on viimasel ajal vutiklubi asemel meenutanud rohkem Põhja-Londoni komöödiaklubi, tervet varandust küll Shakhtari peale ei panustaks :p

ei ei, kõigest mõnisada krooni. :P

Bob_Loblaw
12.02.09, 01:07
oleneb kuidas Spu**il liigas läheb, praeguse seisuga ma julgen arvata, et Harry puhkaks põhimehi euromängus kui tähtis liigamäng paari päeva pärast tulekul, sest, mis sa selle UEFA karikaga ikka teed kui järgmine hooaeg diivaris mängid.

Riks
18.02.09, 19:59
oskab keegi mingi põhjuse välja tuua miks shakhtar nii minimaalselt ja vähese eduga tagumise otsa mehi liigas võidab? ja kui üldse...
mina pole foorumitest seda välja lugenud igatahes. Kiieviga on tabelis juba 12 punni vahe ja nats üle poolte mängude on peetud, ehk on võimalus, et Kiiev eksib natuke...?

Yattara
19.02.09, 18:39
Ma usun, et selleks hooajaks on tiitel läinud. Kui tabelit vaadata, siis jääb silma, et Shakhtar on kahtlaselt vähe väravaid löönud. Võib-olla oleks ründesse kedagi kogenenumat vaja. Eriti veel nüüd, kus Brandao ka klubist lahkus.

Samas eks Shakhtaril ole lihtsalt halb hooaeg, mida suurklubidel ikka vahest juhtub. Näiteks Dnepril on veel oluliselt halvem seis, kuid ometigi peaksid nad eelduste kohaselt eesotsas figureerima.

Riks
19.02.09, 19:54
nja...ei usu , et püüab enam tiitlit...võibolla ainult meeskonna motivatsiooni mõttes. küllaltki noor seltskond on praegu jah seal tipus.

Bob_Loblaw
19.02.09, 23:43
spursile siis topiti kenasti kott pähe ja seoti sõlm kinni, Gomesi "vigastus" peale kala, mis värava sünnitas on klassika ja teine värav oli ka väga viis ning need ukraina neiud mida kaamera poolajal näitas mmmmmmm

Riks
20.02.09, 00:26
ja jaa...väga tähtis võit kodus, nüüd ei tohi võõrsil seda käest lasta....aga ikkagi, kui Gladkyi tahab osata, siis on on ta ikka täielik pask!

Riks
23.02.09, 11:17
kindel laks, et gladkyi nühib terve mängu pinki ja vaatab mornilt kuidas seleznov tema leiva eest sööb.
kuidas see esimese ringi formatsiooni Tottenhami vastu üldse välja nägi - 4-5-1 või 4-2-3-1 (Pyatov, Srna (capt), Chygrynskiy, Ischenko, Raţ, Lewandowski, Fernandinho, Jadson, Ilsinho (Adriano, 69), Willian, Gladkiy (Seleznov, 78))?

Bob_Loblaw
24.02.09, 19:25
4 kaitsjat, 1 kaitsev poolkaitsja, 1 tipuründaja ja neli brasiillast ringlemas igalpool ringi, 4-2-3-1 kindlasti polnud, sest Ilsinho oli pidevalt ründes, pigem 4-5-1 või 4-1-4-1.

Riks
25.02.09, 08:10
pigem 4-1-4-1 siis...ma kaldun arvama.

Riks
27.02.09, 19:08
niisiis, eile mäng lõppes 1-1 viigiga Tottenhami vastu agregatsiooniga 3-1 Shakhtari kasuks.
üleüldiselt Shakhtar hoidis palli hästi ja suurt ei eksinud kaitses, välja arvatud üks vähestest kordadest ning Giovani Dos Santos kasutas selle 55 minuti eksimuse ära. siis jäi nagu juba mulje, et Shakhtari mäng hakkaks nagu lagunema kuid siiski õnneks nii kehvasti ei läinud, et Tottenham oleks suutnud koduväljaku ja -publiku eelist. hoopis 86 minutil tegi karistusalas ilusti ühe puutega löögi värava peale Fernandinho ning seisuks sai 1-1. peale seda Tottenham juba loobus ning oli näha ka esimesi Tottenhami fänne staadionilt lahkumas...

tubli, Shakhtar!

järgmine vastane siis CSKA Moskva, ootame siis parimat.

Giovani ja Fernandinho väravavad:http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2145903/

Riks
28.02.09, 10:20
ma ei tea kas see loositud vastase inff veel õige on. vist loosimine toimub 20 märtsil!?

Blue Rock
13.03.09, 13:33
Põhjust pea põõsasse suskamiseks Shakhtaril pole, kuigi eile jäädi CSKA-le võõrsil alla 0-1. Või mis sa kostad, kuramusevaim?

Riks
14.03.09, 20:33
minuarust mänupilt kõige halvem polnud. lihtsad eksimused ainult.
Rat oli natuke kehva enda kohta.
kodus võtavad ära, ukrainlased on visa hingega!

Riks
10.04.09, 00:29
Kaevurid astusid sammukese lähemale poolfinaalile...
tõotab kaunis hooaeg tulla Euroopa mängude poole pealt...

Riks
16.04.09, 23:37
nii. Kiiev võitis agrega 3-0 PSG-d ja täna, kui Shakhtar peaks edasi saama, ongi tema vastaseks poolfinaalis Dynamo. eeldan praegu live“ vaadates, et saab ka. 1-1 on poolaja seis Fernandinho ja Ben Harfa väravatest. saab näha siis vanade igihaljaste rivaalide võitlust. sea juba niisama naljalt maha magada ei tahaks. ;)

Edit: lõpptulemus siis 2-1 (teise Shakhtari värava autor Luiz Adriano [90+3 min.]) ja agre 4-1 võimukalt Shakhtarile. poolfinaalis näeme Dünamo, raisk!

Riks
08.05.09, 00:38
jeeeeesh! ja Shakhtar on Euro Cupi finaalis! Ilsinho 89 minuti värav viis 2-1 võidu- ning 3-2 agrega kaevurid finaali.
teine poolfinaal just lõppes ja Bremen võttis võõrsil 3-2 võidu. seega finaali vastaseks tulebki Werderi Bremen kuna kodus kaotati kõigest 1-0.
põnev!

kommentaarid!?

Mask
08.05.09, 00:42
Ei imestaks üldse, kui teist aastat järjest OM kaotas hilisemale võitjale. Igaljuhul õnne kaasa finaaliks.

Riks
08.05.09, 00:46
kus ringis Peterburiga OM mängis? pool- või veerandfinaal? ma ei mäleta ausalt...:P

Mask
08.05.09, 01:11
Ei jõutudki eelmine hooaeg nii kaugele. 1/16 finaalis saadi kaela.

Aķlton
08.05.09, 01:13
jeeeeesh! ja Shakhtar on Euro Cupi finaalis! Ilsinho 89 minuti värav viis 2-1 võidu- ning 3-2 agrega kaevurid finaali.
teine poolfinaal just lõppes ja Bremen võttis võõrsil 3-2 võidu. seega finaali vastaseks tulebki Werderi Bremen kuna kodus kaotati kõigest 1-0.
põnev!

kommentaarid!?

kommentaariks võib öelda nii palju et mänguliselt olite te Dünamost üle, kuigi oli võrdne mäng. Eks otsustavaks saigi individuaalne meisterlikkus.
Finaalis näeme!

Riks
08.05.09, 07:55
Finaalis näeme!

kas on tegemist kergemat sorti Bremeni hvänni näol?

Riks
20.05.09, 08:13
täna on tähtis päev kaevuritele...
kes otsustavad vaadata ülekannet siit või sealt?

Riks
20.05.09, 23:34
Pyatovi pask, muidu oleks 1-0 eduseisus poolajal.

Aķlton
20.05.09, 23:42
kas on tegemist kergemat sorti Bremeni hvänni näol?
võib küll öelda nii.

Pyatovi pask, muidu oleks 1-0 eduseisus poolajal.

Pjatov võiks nii jätkata:D

Riks
20.05.09, 23:57
Pjatov võiks nii jätkata:D

slaavi mees 2 korda sedasi ei eksi. ;)

Mõnuagent 007
21.05.09, 01:15
Nojah, läks nii nagu ma arvasin, aga Ilsinho on küll konkurentsitult kõige kehvem mees, kes karika võitnud. Mehe oskus kadus teisel poolajal täiesti ära ja ainus, millega hakkama sai, olid vead ja valesöödud.

Mask
21.05.09, 01:18
Ei imestaks üldse, kui teist aastat järjest OM kaotas hilisemale võitjale. Igaljuhul õnne kaasa finaaliks.

Ja nii ta läkski. :D

Õnnitlused!

Aķlton
21.05.09, 01:18
Hakkavad need 10 kulutatud miljonid ennast tagasi teenima.
Loodetavasti ei ole see ühe aasta ere sähvatus ja järgmine aasta on tegu tippliigade võistkondade peavaluga.

Mask
21.05.09, 01:27
Paistab jah ,et Ukrainasse on väga palju brasse sisse toodud. Siin ennem OM-iga mänge sai vaadatud nii Shakhtari, kui ka Dynamo kooseise.

Riks
21.05.09, 08:38
see on juba aastaid kestnud, see brasside sisstoomine, see ei ole mingi uudis enam. teada oli, et kas willian või jadson teeb mängu ära.
super!
mul on nii hea meel.

L.Messi123
21.05.09, 09:36
Õnnitlused!

Mask
21.05.09, 13:28
http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/competitions/uefacup/83/18/01/831801_biglandscape.jpg

Riks
22.05.09, 00:06
http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/competitions/uefacup/83/18/01/831801_biglandscape.jpg

kus Lucescu on? teeb pilti? :D

Mask
22.05.09, 00:13
Ei tea aga siin pildil on täitsa olemas:
http://f.postimees.ee/f/2009/05/21/182392t41h6386.jpg

Riks
22.05.09, 19:00
kõigepealt tegi pilti ja siis pani selle isepildistava reziimi peale. poosist on aru saada, et kiirelt käppelt puges sinna Jadsoni ja mingi abitreeneri vahele. :D

aga tegelikult teeb ikka südame soojaks küll see pilt, ausalt.

Riks
05.06.09, 13:40
uus staadion põhimõtteliselt valmis:

http://shakhtar.com/data/img/stadium/str/0509/19.jpg

http://shakhtar.com/data/img/stadium/s_descr.jpg

http://www.naszslask.pol-media.com/images/galeria/spodek.jpg

http://shakhtar.com/data/img/stadium/s_char.jpg

Riks
05.06.09, 13:42
http://shakhtar.com/data/img/stadium/str/0309/1.jpg

http://shakhtar.com/data/img/stadium/str/0309/21.jpg

http://shakhtar.com/data/img/stadium/str/0309/19.jpg

http://shakhtar.com/data/img/stadium/str/0309/17.jpg

Riks
05.06.09, 13:44
ma olen sõnatu kui võimas see on.
ma täpselt küll välja ei loe kuid Juunis pidid nad selle avama...

piimamees
05.06.09, 13:54
tõesti, väga ilus staadion on.

Tofoa
05.06.09, 16:33
Palju päid mahutab?

Shermann
05.06.09, 16:36
viiskümmendtuhat sada nelikümmend üheksa.

Riks
07.06.09, 11:49
Facts and Figures

* At the project peak over 1000 construction workers will be working on the site

* The total area of the construction site (including mobilization areas) is 254,907 m2

* The land (including pitch), where the Stadium will be located, is 46,780 m2

* The height of the new stadium will be 54m from pitch level to the top of the roof.

* There will be 227 Toilet rooms with 471 WC and 333 Wash Basins

* Over 120.000 m3 of Concrete will be poured during construction of the Stadium

* Approximately 4300 tones of Steel will be used for construction

* Approximately 3800 tones of Steel will be used for the roof structure.

* Total glazing area is approximately 24.000 m2

* The total area of the tires will be approximately 70.000 m2

* The size of the football field will be 105 m x 68 m, and 7668 m2 natural turf will be used with 2201 m2 synthetic turf

* Intended for 50,000 spectators

* The project of the staium with a set-up park around it cost USD 400m.

Tofoa
17.06.09, 02:28
Päris ulme tegelt mis kohaga Shakhtar liiga lõpetas.

EgoTrip
17.06.09, 09:55
teine koht on ulme?
pigem on ulme see, kui suur vahe jäi Kiievi Dinamoga

Aramis
17.06.09, 11:32
Tofoa, sa oled ise ume.
Muud ei oskagi lisada, poole hooaja peal oli selge, et Sahtjor Dünamot ei püüa vaid peab pingutama , et Metllistist ja Metallurgist mööda saada. Viimane lasi teise poole vähe tagasihoidlikumalt, aga Metallist püsis pikalt konkurentsis teisele kohale. Lisaks mainitutele näitasid aegaajalt väga head mängu ka Vorskla ja lõpu poole ka Tavria.

Tofoa
17.06.09, 15:58
teine koht on ulme?

Ulme on see, et suudeti teine koht saavutada. Vaata hooaja algust, vaata kui palju algul teisestki kohast maha jäädi. See on ulme.

Riks
17.06.09, 18:51
kolmandik hooaega mängitud oli, oli Shakhtar alles tabeli tagaosas.

edit: mul kindel plaan lähiaastatel Donetskisse seda uut staadionit oma silmaga kaema minna. :)

Riks
29.08.09, 09:47
FC Barcelona vs. FC Shakhtar Donetsk 1-0 (Pedro) “115min in extra time.
Uefa Super Cup

Kuis Shakhtar on nii kaugele ja kõrgele jõudnud, peaks nagu veidi jututeemat siin jätkuma. Eilset finaali jälgisin neutraalsena kuigi natuke hoidsin Shakhtarile pöialt kuna Barcal on noid karikaid kuhjaga.
Aga üldiselt eilsest mängust...ei tähenda, et Shakhtar hoidis ainult kolmandiku ajast palli, said nad ikkagi võrdlemisi hästi löökidele ja olukorrad oli vägagi ohtlikud kohati. Üldiselt oli mõlema poolt väga sitt mäng, noh, muruplats jättis ka muidugi soovida paljugi. Ja miks selle palliga väravasse taheti nii hirmasti joosta? Olgu, kui löödig, siis jummmala vänta. Ma ei süüdistaks ainult muru selles.
Ei, olgu...minupoolt müts maha Shakhtari ees, kardsin palju hullemat kui rõõm oli jälgida, et suudab hambad ristis suurklubi vastu astuda küll kui tahab.

Aitüma.

Riks
26.01.10, 13:22
Ukraina Premier League (Vysshaya Liga)

PL--TEAM----PLD-W-D-L-FA-PTS

1 Dynamo Kyiv 16 13 3 0 38:9 42
2 Shakhtar Donetsk 17 12 4 1 40:14 40
3 Metalist Kharkiv 16 11 2 3 21:9 35
4 Dnipro Dnipropetrovsk 16 8 4 4 25:14 28
5 Metalurh D Donetsk 16 8 3 5 25:17 27
6 Tavriya Simferopol 16 7 5 4 20:22 26
7 Karpaty Lviv 16 6 6 4 25:21 24
8 Obolon Kyiv 16 7 0 9 19:28 21
9 Arsenal Kyiv 16 5 5 6 22:22 20
10 Vorskla Poltava 16 4 7 5 17:15 19
11 Illychivets Mariupil 16 5 3 8 18:26 18
12 Metalurh Z Zaporizhya 17 4 4 9 18:29 16
13 Zorya Lugansk 16 4 3 9 12:26 15
14 Chornomorets Odesa 16 3 3 10 9:23 12
15 Zakarpattya Uzhgorod 16 3 1 12 11:28 10
16 Kryvbas Kryvyi Rih 16 2 1 13 15:32 7

Seis on siis selline nagu ülalpool tooduna näete. Shakhtaril küll üks mäng vähem peetud kui Dünamol, kuid seis vast kõige hullem ei ole - 5 punkti maksimaalselt vahe kui Dünamo peaks ühe vähempeetud mängu võitma.

Shakhtari järgmised mängud:

27.02.10 Premier League Shakhtar : Vorskla
06.03.10 Premier League Metalurh D : Shakhtar
13.03.10 Premier League Shakhtar : Metalist
20.03.10 Premier League Zorya : Shakhtar
24.03.10 Ukrainian Cup Metalurh D : Shakhtar
27.03.10 Premier League Shakhtar : Arsenal
03.04.10 Premier League Obolon : Shakhtar
10.04.10 Premier League Shakhtar : Dnipro
14.04.10 Premier League Karpaty : Shakhtar
17.04.10 Premier League Shakhtar : Zakarpattya
24.04.10 Premier League Shakhtar : Chornomorets
01.05.10 Premier League Metalurh Z : Shakhtar
05.05.10 Premier League Shakhtar : Dynamo
09.05.10 Premier League Tavriya : Shakhtar

Ma isiklikult panustaks sellele, et Kaevurid suudavad end kokku võtta ning Dünamole hooaja lõpuks koti pähe tõmmata.

Riks
26.01.10, 13:32
http://farm3.static.flickr.com/2513/3825486935_819a425e6d.jpg

http://pitchinvasion.net/blog/wp-content/uploads/2009/11/donbass-arena-outside.jpg

Nonii. Küsimus, kes oleks nõus suvel ette võtma sõidu Donbass Arenale mõnele põnevale Shakhtari mängule? Kes oleks huvitatud võiks PM-ida mulle.

Riks
30.12.10, 23:42
ukrainlased on jõudnud 16 parima hulka aga teemas on siiski vaikus.
üldiselt siin kellegile vist Ukraina jalgpall eriti peale ei lähe?
on roomlased järgmisel aastal seljatatavad?
arvamused.

Andres.
31.12.10, 00:42
Minu arvamus, et loodetavasti on.

Riks
31.12.10, 09:44
jees. ja iseenesest potensiaali on, ka kahuriväge.

Edit: ainuke mis mulle muret teeb on, et Lucescu nii ebastabiilseid vendi sisse on toonud. ainult vanad peerud oskavad balanseeritult mäng mängu järel eamvähem pelada.

KeRRRt
16.02.11, 23:38
hetkel pannakse kontratega romale ikka korralik kott pähe. ehk tuleb see hooaeg euroopas läbimurre, või peaks veel ootama?

Andres.
17.02.11, 03:00
Haha, Romas tõmmati juba neile kotid sappa, igastahes peab rahul olema :d

http://d.yimg.com/i/ng/sp/reuters/20110216/20/4063463047-16022011205715.jpg

Riks
17.03.11, 10:09
no väga olen ise rahul. aga imestan seda, et kellegil eriti siin foorumis nii kaugele jõudnud meeskonna vastu huvi ei ole. kaevurid ei ole enam nagu tavaline alagrupi meeskond, peaks juba midagi enamat olema....?

http://www.youtube.com/watch?v=_Qu9O6e7CbY

Costa värav oli ilus.

cannuman
17.03.11, 11:15
Peab lootma, et neile nüüd ainult Barca (või R. Madrid) vastu ei tuleks. Kaitses muidugi oli neil Roma vastu probleeme, aga itaallased suutsid vaid 2 ära lüüa (raisati ka penalti ja veel paar 100% võimalust). Ründeteravust peaks jaguma. Millal järgmise ringi mängud on? (loe: palju siis Donetskis sööja/külma lubab? )

lorenzo
17.03.11, 12:49
aprilli algul kohe. kraade ei tea, netist äkki leiab

Kasepats-Pidur
17.03.11, 13:03
Praegu on seal temperatuurid Eestiga sarnased, öösel kerge miinus, päeval pluss. Eks paari nädala pärast võib veidi soojem olla ehk igati okeid tingimused jalgpalliks.

Riks
30.03.11, 22:41
Dmytro Chygrynskiy will be eager to show FC Barcelona what they missed when his FC Shakhtar Donetsk side head to the Camp Nou for the first leg of their UEFA Champions League quarter-final.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=1611724.html?autoplay=true

Brick
06.04.11, 22:24
Kuna väga Donetski poisse nime järgi ei tea, aga meeskond on oma sümpaatse esitusega silma hakanud siis küsiks kas tänasest algkoosseisust on mõni oluline mängija puudu ka ?

DONETSK: Pyatov, Srna, Ishchenko, Rakitskiy, Rat, Hübschman, Mkhitaryan, Costa, Jadson, Willian, Adriano

Riks
12.04.11, 12:09
esimese ringi andmeid ei tea kui tänaseks mänguks on väljas Chygrynskyy, Kucher and Chyzhov. ja seega tekib probleeme parem- ja keskkaitsesse. kuid arvatavasti asendab siis Ishchenko seda puuduvat auku.

tänane first eleven:
Pyatov; Kobin, Ischenko, Rakitskiy, Shevchuk; Mkhitaryan, Hubschman; D. Costa, Jadson, Willian; Luiz Adriano

Mircea Lucescu: We want to crack hardy

Riks
23.05.11, 15:53
Meistrid! ja parim kingitus klubi 75. aastapäeva puhul.

Kolmapäeval veel karika Dynamo vastu.

idikas
21.11.12, 00:53
http://www.101greatgoals.com/gvideos/terrible-sportsmanship-luiz-adriano-levels-for-shakhtar-v-nordsjaelland/

Fantastiline käitumine :)

Katk
21.11.12, 00:54
Korralik käkk tehti ikka Nordsjęllandi vastu. Pidite palli tagasi andma, aga L.Adriano vaatase et oh kui hea sööt 1-1 olukorda minemiseks. Lõi värava ning siis tuli suurem vaidlus (ma küll ei mõista mida seal isegi vaielda Shakhtari meestel andis). Oleks siis lasknud värava tagasi lüüa vastastel kuna ühe IQ tase ei tõuse nii kõrgele et mõista mis asi on 'Fair Play', aga ei. Kahju, väga kahju.
Loodetavasti alagrupi panete kinni, aga selliseid meetmeid küll ei peaks kasutama.

Epic
21.11.12, 03:13
Kusjuures, kui pall taas lahti mängiti, siis tundus, et brasiillased olidki valmis värava ära kinkima, kuid teised hakkasid ikka mängima. Ja tõele au andes, siis ega selle peagi järgnenud taanlaste värava puhul ei tegutsenud Shakthari kaitseliin päris 100 protsendiliselt. Vähemalt nii mulle tundus.

Mõnuagent 007
21.11.12, 10:00
Aga nö. ühest populaarsemast tiimist sai paugupealt üks vihatuimaid. Nice.

Mõnuagent 007
21.11.12, 11:38
Aga nö. ühest populaarsemast tiimist sai paugupealt üks vihatuimaid. Nice.

Kahju, et Luiz Adriano sellise nalja tegi tegelikult. Hästi vaimukas oleks, kui sellise triki oleks teinud Messi/Ronaldo/Rooney/Agüero või mõni muu selline mängija, kelle meeskonnal on ka reaalseid fänne. Siis oleks saanud lugeda igasugu naljakaid põhjendusi.

Tofoa
21.11.12, 11:42
Hästi vaimukas oleks, kui sellise triki oleks teinud Messi/Ronaldo/Rooney/Agüero või mõni muu selline mängija, kelle meeskonnal on ka reaalseid fänne.

Argentinat esindades?

Mõnuagent 007
21.11.12, 11:44
Argentinat esindades?

Mida sina siis mõtlesid?

Tofoa
21.11.12, 12:13
Mida sina siis mõtlesid?

Noh - rääkisime siin Champions League'i kontekstis, ei? Minu vabandused.

Katk
27.11.12, 23:17
Olgu siin ka siis selle väravava löömise lõpplahendus sees:
Luiz Adriano suspended for one match (http://www.uefa.com/uefa/footballfirst/matchorganisation/disciplinary/news/newsid=1899812.html)
FC Shakhtar Donetsk forward Luiz Adriano has been suspended for one match for violation of the principles of conduct during the UEFA Champions League game against FC Nordsjęlland.

dontastik
08.08.13, 19:05
Official: Shakhtar Donetsk have announced the signing of Bernard from Atletico Mineiro for €25m, on a five-year contract

https://pbs.twimg.com/media/BRJAJkFCMAA5VzO.jpg:large

http://shakhtar.com/en/news/27889

Blackout
08.08.13, 22:55
Kaevurid on see suvi toonud terve portsu uusi talente Brasiiliast. Nüüd hakkab töö pihta, et nendest head jalgpallurid vormida.
Bernard kõige kallim ost ja minu arvates luksus. Aga noh... klubi teenis kõvasti müükide pealt pluss CLi raha. Üldiselt tundub Ukraina klubi üritavat minna Portu teed.

JuriM
14.08.13, 09:56
Bernard ~20m£
Wellington Nem - 8m£
Fred (mitte see sama kes Brasiilia koondises möllas, noorem variant) - 13m£
Facundo Ferreyra - 6.2m£
Fernando - 10m£

Väike ülevaade keda ja mis rahade eest see suvi siis sisse toodi.

Montag
14.08.13, 12:05
Raha nende viie kalli mehe ostmiseks saadi vaid kahe mehe müügist: Mkhitaryan Dortmundi (24m£) ja Fernandinho Man City'sse (35m£).

difender
14.02.14, 16:31
http://http://www.soccernet.ee/sahtar-jatkab-hukkunu-palga-maksmis

Väga ilus tegu Shakhtari juhtkonna poolt igal juhul.

Mask
20.07.14, 16:36
Kuus Šahtari mängijat ei ilmunud eile meeskonna lennule tagasi Ukrainasse pärast mängu Lyoniga. Canal +'i andmetel on nendeks meesteks Teixeira, Fred, Dentinho, Douglas Costa ja Ferreyra ning veel üks seni teadmata mängija, kes ei soovi Ukrainasse naasta.

JuriM
20.07.14, 17:56
Meestest võimalik meil aru saada, aga klubi seisukohast on ikka olukord sitt mis sitt.

Meintz
06.11.14, 00:40
Sürr mees see see Luiz Adriano. 9 väravat hetkel CLi alagrupiturniiril, neist 8 Bate vastu.

raudidas
06.11.14, 01:10
Sürr mees see see Luiz Adriano. 9 väravat hetkel CLi alagrupiturniiril, neist 8 Bate vastu.

Naiss ju! Egas ta sellega mingustugst rekordit ei purustanud ?

FoxHunter789
06.11.14, 09:03
Esimene mees, kes kahes järjestikuses CL-i mängus hat-tricki on löönud.

JuriM
06.11.14, 11:16
Shakhtar on lihtsalt nii kuradi sümpaatne sats, et ma tõsiselt loodan, et näeme neid ka Eesti kanalite eetris - lihtsalt peavad piisavalt toreda loosi saama, Arsenal? PSG? Barcelona :D?

bubbles
10.03.16, 21:53
Mis asi see Shakthar Donetsk hetkel on? Kas kohalikud käivad vaatamas ka nende mänge Lvivis nüüd? Kui vaadata viimast liigamängu, siis Vorskla vastu oli kohal vaid 2820 inimest.

Mis sellest klubist üldse tuleval hooajal saama hakkab? Tulemused on tegelikult ju korralikud. Hetkelgi ollakse Euroopa Liigas Anderlechti vastu 2:0 ees.

JuriM
11.03.16, 01:22
Tegemist on ikka piisavalt rikka ja tugeva klubiga, et nendega ei juhtu midagi. Paugutavad liigas ja CL's edasi.

bubbles
11.03.16, 08:45
Aga fännid?

JuriM
11.03.16, 11:33
Aga fännid?

Eks see ole tiba pikem teema, mida peaks mõni Ukraina jalgpalli ja ehk isegi Ukraina hetke olukorra ekspert rohkem hindama. Sest asi pole ainult selles, et klubi oli sunnitud Idast lahkuma ning rahvas jäi sinna - samuti on palju rahvast liikunud mujale. Ega see kerge olukord pole, aga kui on klubi, kes suudab sellest hoolimata olla edukas - on see Shakhtar.

Kalp
11.03.16, 12:18
Eks see ole tiba pikem teema, mida peaks mõni Ukraina jalgpalli ja ehk isegi Ukraina hetke olukorra ekspert rohkem hindama. Sest asi pole ainult selles, et klubi oli sunnitud Idast lahkuma ning rahvas jäi sinna - samuti on palju rahvast liikunud mujale. Ega see kerge olukord pole, aga kui on klubi, kes suudab sellest hoolimata olla edukas - on see Shakhtar.

Jah!Kõikjal Ukrainas armastatud klubi.Kohalikus karikamängus esiliigas palliva Ternopoliga tuli isegi kohalik linnapea isiklikult soola-leivaga Shakhtari lennujaama tervitama ja kohalikud fännid laulsid neile.Kogu klubi resideerub Kiievis,klubi omanikule kuuluvas viietärni hotellis Opera Kiev,kus sviit maksab 700 eurot.Kõik vahemaad Ukrainas läbitakse lennukiga,isegi 200 km ei hakka keegi bussiga sõitma.Lviv arena,kus peetakse kodumängud,kuulub riigile.Ma ei tea,kas klubi renti staadioni eest maksab või mitte,aga kogu Shakhtari infra on pidevalt ametis staadioni hooldamisega.Kindlasti on mingid diilid juhtkondade vahel.Fännid,kes jäid maha Donetskisse,käivad vaatamas ainult väga olulisi mänge.Parimatel aegadel oli ju Donbass arena hoolimata vastasest enamjalot välja müüdud.

telekavaataja
11.03.16, 14:21
Parimatel aegadel oli ju Donbass arena hoolimata vastasest enamjalot välja müüdud.

Siiski pooled neist olid poolkohustuslikus korras staadionile kupatatud kaevandustöötajad.

Kalp
11.03.16, 15:09
Siiski pooled neist olid poolkohustuslikus korras staadionile kupatatud kaevandustöötajad.

Siiski?Nõukogude ajal kindlasti,ei vaidle vastu.2009.a,kui Donbass arena sai valmis,värvati välismaalt agentuurid,kes tegelesid piletimüügiga ja hooajapassid müüdi praktiliselt välja mõne päevaga.Selleks ajaks olid paljud klubi omanikule kuuluvad kaevandused ka juba vee all,nii et vähetõenäoline on Teie väide.lugupeetud telekavaataja.Aga võib olla televiisor näitas ja rääkis midagi muud,oleneb kindlasti,millist kanalit vaadata

telekavaataja
11.03.16, 15:59
Siiski?Nõukogude ajal kindlasti,ei vaidle vastu.2009.a,kui Donbass arena sai valmis,värvati välismaalt agentuurid,kes tegelesid piletimüügiga ja hooajapassid müüdi praktiliselt välja mõne päevaga.Selleks ajaks olid paljud klubi omanikule kuuluvad kaevandused ka juba vee all,nii et vähetõenäoline on Teie väide.lugupeetud telekavaataja.Aga võib olla televiisor näitas ja rääkis midagi muud,oleneb kindlasti,millist kanalit vaadata

Ma ei viitsi praegu sulle seda intervjuud otsida, aga kusagil 2011-2012 lugesin intervjuud, kus Donetski inimesed ise tunnistasid, et inimesi sõidutati tasuta mängudele. Ilmselt see polnud mingi drastiline number ja ilmselt ainult mingite kotikute vastu, kuid ma täiesti usun, et seda tehti küll staadioni täitumise pärast. Tegu ikkagi vastava kultuuriruumiga.

Samas Ennesõjalises Ukrainas oli Donbass Arena händikäpiga külastatavaim staadion riigis.

Jalkafänn19
26.03.16, 12:52
Teema kuidagi surnud , olen ammu juba shaktari austaja ja imestan ,et keegi pole maailma parimast paremkaitsjast sõna võtnud ,Darijo Srna on ülekaalukalt parim mängija oma positsioonil , jääb varju ainult sellepärast ,et mängib Ukrainas ja seda oma enda soovil , tõeline LEGEND ei saa keegi vastu sellisele tangile nagu seda on Srna !!!

JuriM
15.04.16, 00:37
Braga lammutatakse küll sebideks, hirmus.

telekavaataja
03.09.19, 13:42
Konoplyanka tagasi Ukrainas. Võib öelda, et ei löönud Euroopas läbi.

https://sun9-56.userapi.com/c850136/v850136939/1ca3c0/fm7Xv-9ngE0.jpg