320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall ajakirjas Sporditäht

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpall ajakirjas Sporditäht

    vaatasin, et viimastes sporditähtedes on suhteliselt palju jalgpallist kirjutatud. näiteks eile ilmunud ajakirjas oli pikk intervjuu tarmo kingiga. siis oli veel aavo sarapi kommentaar ja kanada koondise analüüs. euroliigadest on ka aeg-ajalt põhjalikud ülevaated.

    #2
    Väga tore.
    slimm.ee

    Kommentaar


      #3
      ERR.ee: Narmont kaalub Sporditähe nime tagasiostu

      Kommentaar


        #4
        ma väga loodan, et ta teeb seda.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Oljjja Vaata postitust
          ma väga loodan, et ta teeb seda.
          Oojaaa.
          Ja siis võiks Sporditäht ilmuda iga kuu, et oleks ootusärevust. Mitte nagu praegu... see on mõõõtteeetttuuuuuu

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas präänik Vaata postitust
            Oojaaa.
            Ja siis võiks Sporditäht ilmuda iga kuu, et oleks ootusärevust. Mitte nagu praegu... see on mõõõtteeetttuuuuuu
            mulle ka meeldis, kui ta iga kuu käis, ja palju põnevam oli lugeda.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas präänik Vaata postitust
              Oojaaa.
              Ja siis võiks Sporditäht ilmuda iga kuu, et oleks ootusärevust. Mitte nagu praegu... see on mõõõtteeetttuuuuuu
              praegu on ju see, et veebruarist (või isegi juba tänasest?) sporditähte üldse enam pole, seega jah - ootusärevus puudub:P
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #8
                Asi polnud lihtsalt ootusärevuses. Kui ajakiri kord kuus ilmus, keskenduti põhjalikumalt mingitele teemadele. Praegu on/oli nii, et poole ajakirjast moodustasid, mingid lühiuudised, mida niikuinii ajalehest ja netist olid jõudnud järgi vaadata. Lisaks tuli sisse mingid a la´jalgpallurite naised stiilis uudised või ülevaated. Ühesõnaga kollaseks läks kätte. Ma ei saa aru mida see Kruuda või kesiganes seal möllas mõtles. Et kütame iga nädal uue, küll rahvas tellib. Enne seda tellisin Sporditähte mingi 10 aastat peaaegu. Aga kui kord nädalas ilmuma hakkas, siis lõpetasin tellimise, sest hinna ja sisu vahekord läks kohutavaks. Loodan tõesti et onu Donatas asja taastab endises headuses.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  praegu on ju see, et veebruarist (või isegi juba tänasest?) sporditähte üldse enam pole, seega jah - ootusärevus puudub:P
                  juba täna pole.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X