PDA

View Full Version : Naiste Esiliiga



INCE
29.03.08, 15:59
Otsisin arhiivist, kuid vastavasisulist teemat ei leidnud. Nüüd siis on. Alustuseks Esiliiga mängude kava, et kõik teaksid oma lemmikutele staadionitele kaasa elama tulla :)

2008 osalevad naiskonnad:

Lasnamäe FC Ajax
Narva JK Trans
Põlva FC Lootos
Pärnu JK II
Pärnu JK Vaprus
Sillamäe JK Kalev
Tallinna FC Flora II
Tallinna FC TVMK
Tallinna JK Katusemaailm
Valga FC Warrior


Eesti naiste MV 2008 Esiliiga

9,10,11 aprill Karikavõistluste 1/8-finaalid


I voor
26.04. 11.00 JK Katusemaailm - Pärnu JK II Wismari staadion
26.04. 11.00 Tln FC Flora II - Sillamäe JK Kalev Sportland Arena
27.04. 14.00 Valga FC Warrior - Lasnamäe FC Ajax Valga Kungla kunstmuru
27.04. 14.00 Põlva FC Lootos - Narva JK Trans Lootospark
27.04. 14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus Maardu kunstmurustaadion

II voor
03.05. 12.00 Lasnamäe FC Ajax - Tln FC Flora II JK Ajaxi staadion
03.05. 14.00 Pärnu JK II - Sillamäe JK Kalev Pärnu kunstmuruväljak
04.05. 14.00 Narva JK Trans - Valga FC Warrior Narva Kalevi staadion
04.05. 17.00 Pärnu JK Vaprus - Põlva FC Lootos Pärnu kunstmuruväljak
04.05. 14.00 JK Katusemaailm - Tallinna FC TVMK Wismari staadion

7.mai Karikavõistluste 1/4-finaalid

III voor
09.05. 14.00 Tln FC Flora II - Narva JK Trans Sportland Arena
10.05. 14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK II Maardu kunstmurustaadion
10.05. 14.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK Vaprus Valga Kungla kunstmuru
11.05. 14.00 Põlva FC Lootos - JK Katusemaailm Lootospark
29.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Lasnamäe FC Ajax K-J Spordikeskuse staadion

IV voor
17.05. 14.00 Pärnu JK II - Lasnamäe FC Ajax Pärnu kunstmuruväljak
17.05. 14.00 JK Katusemaailm - Valga FC Warrior Wismari staadion
17.05. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Tln FC Flora II Vändra staadion
18.05. 14.00 Narva JK Trans - Sillamäe JK Kalev Narva Kalevi staadion
18.05. 14.00 Tallinna FC TVMK (N) - Põlva FC Lootos Maardu kunstmurustaadion

V voor
25.05. 19.00 Tln FC Flora II - JK Katusemaailm Sportland Arena
24.05. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK II Lootospark
25.05. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Narva JK Trans JK Ajaxi staadion
25.05. 15.00 Valga FC Warrior - Tallinna FC TVMK Valga Keskstaadion
25.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Pärnu JK Vaprus K-J Spordikeskuse staadion

28.mai Karikavõistluste 1/2-finaalid

VI voor
31.05. 14.00 Pärnu JK II - Narva JK Trans Pärnu Raeküla staadion
01.06. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax Vändra staadion
01.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior Lootospark
01.06. 14.00 Tallinna FC TVMK - Tln FC Flora II Maardu kunstmurustaadion
01.06. 14.00 JK Katusemaailm - Sillamäe JK Kalev Wismari staadion

VII voor
07.06. 14.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK II Valga Keskstaadion
08.06. 16.00 Tln FC Flora II - Põlva FC Lootos Sportland Arena
08.06. 11.00 Lasnamäe FC Ajax - JK Katusemaailm JK Ajaxi staadion
08.06. 12.00 Narva JK Trans - Pärnu JK Vaprus Narva Kalevi staadion
09.06. 17.00 Sillamäe JK Kalev - Tallinna FC TVMK K-J Spordikeskuse staadion

13.-15.juuni Naiste Balti turniir

VIII voor
14.06. 14.00 JK Katusemaailm - Narva JK Trans Wismari staadion
14.06. 14.00 Pärnu JK II - Pärnu JK Vaprus Pärnu Raeküla staadion
14.06. 14.00 Valga FC Warrior - Tln FC Flora II Valga Keskstaadion
12.06. 18.00 Tallinna FC TVMK - Lasnamäe FC Ajax JK Ajaxi kunstmuru
15.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Sillamäe JK Kalev Lootospark

IX voor
21.06. 14.00 Sillamäe JK Kalev - Valga FC Warrior K-J Spordikeskuse staadion
21.06. 14.00 Tln FC Flora II - Pärnu JK II Sportland Arena
09.08. 11.00 Pärnu JK Vaprus - JK Katusemaailm Vändra staadion
22.06. 17.00 Narva JK Trans - Tallinna FC TVMK Narva Kalevi staadion
22.06. 18.00 Lasnamäe FC Ajax - Põlva FC Lootos JK Ajaxi staadion

27.06.- 02.07. UEFA Sõprusturniir

18.-20. 07. Tütarlaste U-17 ja U-19 Balti turniir

XI voor
10.08. 18.00 Sillamäe JK Kalev - Pärnu JK II K-J Spordikeskuse staadion

X voor
16.08. 14.00 Pärnu JK II - JK Katusemaailm Pärnu Raeküla staadion
16.08. 14.00 Sillamäe JK Kalev - Tln FC Flora II K-J Spordikeskuse staadion
17.08. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Valga FC Warrior JK Ajaxi staadion
17.08. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK Vändra staadion
17.08. 14.00 Narva JK Trans - Põlva FC Lootos Narva Kalevi staadion

21. august kell 18.00 Karikavõistluste FINAAL Kohila staadionil

XI voor
23.08. 14.00 Tln FC Flora II - Lasnamäe FC Ajax Sportland Arena
24.08. 14.00 Valga FC Warrior - Narva JK Trans Valga Keskstaadion
24.08. 15.00 Tallinna FC TVMK - JK Katusemaailm Maardu kunstmurustaadion
24.08. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK Vaprus Lootospark

XII voor
30.08. 14.00 Pärnu JK II - Tallinna FC TVMK Pärnu Raeküla staadion
30.08. 14.00 Narva JK Trans - Tln FC Flora II Narva Kalevi staadion
30.08. 14.00 JK Katusemaailm - Põlva FC Lootos Wismari staadion
31.08. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Valga FC Warrior Vändra staadion
31.08. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Sillamäe JK Kalev JK Ajaxi staadion

3-10.sept. UEFA Women´s CUP

XIII voor
06.09. 12.00 Tln FC Flora II - Pärnu JK Vaprus Sportland Arena
07.09. 14.00 Põlva FC Lootos - Tallinna FC TVMK Lootospark
07.09. 14.00 Valga FC Warrior - JK Katusemaailm Valga Keskstaadion
07.09. 15.00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II JK Ajaxi staadion
07.09. 17.00 Sillamäe JK Kalev - Narva JK Trans K-J Spordikeskuse staadion

XIV voor
13.09. 14.00 JK Katusemaailm - Tln FC Flora II Wismari staadion
13.09. 14.00 Pärnu JK II - Põlva FC Lootos Pärnu Raeküla staadion
14.09. 14.00 Narva JK Trans - Lasnamäe FC Ajax (muutmisel!) Narva Kalevi staadion
14.09. 15.00 Tallinna FC TVMK - Valga FC Warrior Maardu kunstmurustaadion
14.09. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Sillamäe JK Kalev Vändra staadion

19.-24.september U-17 EM valikturniir ( Tallinn )
25.-30.september U-19 EM valikturniir ( Varna , Bulgaaria)

XV voor
20.09. 14.00 Tln FC Flora II - Tallinna FC TVMK (muutmisel!) Sportland Arena
20.09. 14.00 Narva JK Trans - Pärnu JK II Narva Kalevi staadion
20.09. 14.00 Sillamäe JK Kalev - JK Katusemaailm K-J Spordikeskuse staadion
21.09. 15.00 Valga FC Warrior - Põlva FC Lootos Valga Keskstaadion
21.09. 17.00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus JK Ajaxi staadion

XVI voor
04.10. 11.00 JK Katusemaailm - Lasnamäe FC Ajax Wismari staadion
04.10. 14.00 Pärnu JK II - Valga FC Warrior Pärnu Raeküla staadion
04.10. 14.00 Põlva FC Lootos - Tln FC Flora II Lootospark
05.10. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Narva JK Trans Vändra staadion
05.10. 14.00 Tallinna FC TVMK - Sillamäe JK Kalev Maardu kunstmurustaadion

XVII voor
10.10. 16.30 Sillamäe JK Kalev - Põlva FC Lootos K-J Spordikeskuse staadion
11.10. 12.00 Tln FC Flora II - Valga FC Warrior Sportland Arena
11.10. 12.00 Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC TVMK JK Ajaxi staadion
11.10. 12.00 Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK II Vändra staadion
11.10. 12.00 Narva JK Trans - JK Katusemaailm Narva Kalevi staadion

XVIII voor
18.10. 12.00 Põlva FC Lootos - Lasnamäe FC Ajax Lootospark
18.10. 12.00 Tallinna FC TVMK - Narva JK Trans Maardu kunstmurustaadion
18.10. 12.00 JK Katusemaailm - Pärnu JK Vaprus Wismari staadion
18.10. 12.00 Pärnu JK II - Tln FC Flora II Pärnu raeküla staadion
18.10. 12.00 Valga FC Warrior - Sillamäe JK Kalev Valga Keskstaadion

25.-26. november I üleminekumäng: Esiliiga 2.koht vs. Meistriliiga 7.koht

1.-2.november II üleminekumäng: Meistriliiga 7.koht vs. Esiliiga 2. koht

Caos
29.03.08, 17:19
Kes seal JK Katusemaailmas mängivad ?

17
29.03.08, 19:01
Pidi vist olema pool endist Nõmme Kaljut ning pool endist EVL-i, Ken Müür treeneriks.

INCE
29.03.08, 23:06
Täna mängisid omavahel sõpruskohtumise FC Lootos ja JK Maag Tammeka.Tulemusega 3:2 jäid seekord peale tartlannad.

Laupäeval, 29.märtsil kell 19:00, Lootospark
FC Lootos - JK Maag Tammeka 2 : 3 (1:2)
Kohtunik: M.Nemvalts Abikohtunikud: T.Kolk, M.Puustusmaa
Ilm: +5 C, väljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 25

Väravad:
1:0 29`. Laura Musting
1:1 43`. Maria Sootak
1:2 45`. Sirje Roops
1:3 55`. Merle Alupere
2:3 75`. Eneli Vals

Ragee
29.03.08, 23:21
Pidi vist olema pool endist Nõmme Kaljut ning pool endist EVL-i, Ken Müür treeneriks.

pool Nõmme Kaljut küll, aga mitte EVLi. !

san4ez
30.03.08, 00:31
Täna mängisid omavahel sõpruskohtumise FC Lootos ja JK Maag Tammeka.Tulemusega 3:2 jäid seekord peale tartlannad.

Laupäeval, 29.märtsil kell 19:00, Lootospark
FC Lootos - JK Maag Tammeka 2 : 3 (1:2)
Kohtunik: M.Nemvalts Abikohtunikud: T.Kolk, M.Puustusmaa
Ilm: +5 C, väljak heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 25

Väravad:
1:0 29`. Laura Musting
1:1 43`. Maria Sootak
1:2 45`. Sirje Roops
1:3 55`. Aleksandra Ševoldajeva
2:3 75`. Eneli Vals

55' minuti värava lõi Maagi kasuks siiski Merle Alupere

INCE
26.04.08, 20:48
No nii, naiste esiliiga alustas mängudega täna. Mõlemad duublid olid ettearvatult võidukad.

I voor
26.04 kell 11:00 JK Katusemaailm - Pärnu JK II 1:3
26.04 kell 11:00 Tallinna FC Flora II - Sillamäe JK Kalev 2:0

pall17
27.04.08, 17:06
FC Lootos -JK Narva Trans 4:2

INCE
28.04.08, 01:25
Kogu esimene voor siis mängitud.

I voor
26.04 kell 11:00 JK Katusemaailm - Pärnu JK II 1:3
26.04 kell 11:00 Tallinna FC Flora II - Sillamäe JK Kalev 2:0
27.04 kell 14:00 Valga FC Warrior - Lasnamäe FC Ajax 3:0
27.04 kell 14:00 Põlva FC Lootos - Narva JK Trans 4:2
27.04 kell 14:00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus 0:2

Turniiritabel avavooru järel:
1. Valga FC Warrior 1 1 0 0 3 : 0 3p.
2. Põlva FC Lootos 1 1 0 0 4 : 2 3p.
3. Pärnu JK II 1 1 0 0 3 : 1 3p.
4. Tallinna FC Flora II 1 1 0 0 2 : 0 3p.
5. Pärnu JK Vaprus 1 1 0 0 2 : 0 3p.
6. Narva JK Trans 1 0 0 1 2 : 4 0p.
7. JK Katusemaailm 1 0 0 1 1 : 3 0p.
8. JK Sillamäe Kalev 1 0 0 1 0 : 2 0p.
9. Tallinna FC TVMK 1 0 0 1 0 : 2 0p.
10. Lasnamäe FC Ajax 1 0 0 1 0 : 3 0p.

7sorm
02.05.08, 12:30
ja juba intriigid: jk katusemaailm löödud värav pjk teisele esindusele tühistati, sest katusemaailm kasutas registreerimata mängijat.

INCE
05.05.08, 09:11
II vooru mängud

03.05. 12.00 Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora II 1:1
03.05. 19.30 Pärnu JK II - Sillamäe JK Kalev 14:0
04.05. 14.00 Narva JK Trans - Valga FC Warrior 4:1
04.05. 14.00 JK Katusemaailm - Tallinna FC TVMK 6:0
04.05. 18.00 Pärnu JK Vaprus - Põlva FC Lootos 0:12

Turniiritabel peale 2. vooru:

1. Pärnu JK II 2 2 0 0 17 : 0 6
2. Põlva FC Lootos 2 2 0 0 16 : 2 6
3. Tallinna FC Flora II 2 1 1 0 3 : 1 4
4. Narva JK Trans 2 1 0 1 6 : 5 3
5. Valga FC Warrior 2 1 0 1 4 : 4 3
6. Pärnu JK Vaprus 2 1 0 1 2 : 12 3
7. JK Katusemaailm* 2 1 0 1 6 : 3 3
8. Lasnamäe FC Ajax 2 0 1 1 1 : 4 1
9. Tallinna FC TVMK 2 0 0 2 0 : 8 0
10. JK Sillamäe Kalev 2 0 0 2 0 : 16 0

INCE
12.05.08, 18:49
III voor
09.05. 12:30 Tallinna FC Flora II - Narva JK Trans 3:3
10.05. 14.00 Tallinna FC TVMK - Pärnu JK II 0:17
10.05. 17.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK Vaprus 4:1
11.05. 14.00 Põlva FC Lootos - JK Katusemaailm 2:0

Turniiritabel peale 3. vooru:

1. Pärnu JK II 3 3 0 0 34 : 0 9
2. Põlva FC Lootos 3 3 0 0 18 : 2 9
3. Valga FC Warrior 3 2 0 1 8 : 5 6
4. Tallinna FC Flora II 3 1 2 0 6 : 4 5
5. Narva JK Trans 3 1 1 1 9 : 8 4
6. Pärnu JK Vaprus 3 1 0 2 3 : 16 3
7. JK Katusemaailm* 3 1 0 2 6 : 5 3
8. Lasnamäe FC Ajax 2 0 1 1 1 : 4 1
9. JK Sillamäe Kalev 2 0 0 2 0 : 16 0
10. Tallinna FC TVMK 3 0 0 3 0 : 25 0


3.vooru Ajaxi ja Sillamäe vaheline mäng peetakse mai lõpus.

kaitz
18.05.08, 21:35
TVMK - Lootos 0:32!!!

Päris hea:D

Kas TVMK mängis vähemuses ve?

INCE
19.05.08, 15:34
IV voor
17.05 kell 14:00 Pärnu JK II - Lasnamäe FC Ajax 11:0
17.05 kell 14:00 JK Katusemaailm - Valga FC Warrior 2:0
17.05 kell 14:00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora II 2:3
18.05 kell 14:00 Narva JK Trans – JK Sillamäe Kalev 11:0
18.05 kell 14:00 Tallinna FC TVMK - Põlva FC Lootos 0:32

Turniiritabel 17. mai seisuga:
1. Põlva FC Lootos 4 4 0 0 50 : 2 12
2. Pärnu JK II 4 4 0 0 45 : 0 12
3. Valga FC Warrior 5 3 0 2 20 : 7 9
4. Tallinna FC Flora II 4 2 2 0 9 : 6 8
5. Narva JK Trans 4 2 1 1 20 : 8 7
6. JK Katusemaailm* 4 2 0 2 8 : 5 6
7. Pärnu JK Vaprus 4 1 0 3 5 : 19 3
8. Lasnamäe FC Ajax 3 0 1 2 1 : 15 1
9. JK Sillamäe Kalev 4 0 0 4 0 : 39 0
10. Tallinna FC TVMK 4 0 0 4 0 : 57 0

V voorus siis tõeline põnevuslahing Lootospargis, kus vastamisi seni kaotusteta koduvõistkond ja Pärnu JK II. Kas tehakse punktid pooleks või lüüakse üksteisel puurid täis, eks paistab ;)
Pärnul ei tohiks motivatsioonist puudu tulla, neil kindlasti eelmise hooaja liidrikoht vajab kaitsmist ja uustulnuk paika panemist.
Lootos ??? No pall on vähemalt ümmargune ;) ja kahekohalist skoori Põlvas paraku ei näe ...
Päev hiljem on ka pealinnas põnevust oodata. Kohtuvad Flora duubel ja Katusemaailm ...

INCE
25.05.08, 13:26
5. voor
24.05 kell 14:00 FC Lootos - Pärnu JK II 0 : 0

Eilse mängupildi järgi tundub, et need kaks võistkonda lõpetavad hooaja esikolmikus ... Pärnu väravavaht annaks silmad ette mõnelegi madalamas liigas mängiva meeskonna väravavahile ;)

kaitz
25.05.08, 17:11
Valga Warrior - TVMK +:-

TVMK andis ilma mänguta

INCE
25.05.08, 22:15
V voor
24.05. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK II 0:0
25.05. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Narva JK Trans 0:1
25.05. 15.00 Valga FC Warrior - Tallinna FC TVMK +:-
25.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Pärnu JK Vaprus 0:3
25.05. 16:30 Tallinna FC Flora II - JK Katusemaailm 1:1

Turniiritabel 25. mai seisuga:
1. Põlva FC Lootos 5 4 1 0 50 : 2 13
2. Pärnu JK II 5 4 1 0 45 : 0 13
3. Valga FC Warrior 6 4 0 2 20 : 7 12
4. Narva JK Trans 5 3 1 1 21 : 8 10
5. Tallinna FC Flora II 5 2 3 0 10 : 7 9
6. JK Katusemaailm* 5 2 1 2 9 : 6 7
7. Pärnu JK Vaprus 5 2 0 3 8 : 19 6
8. Lasnamäe FC Ajax 4 0 1 3 1 : 16 1
9. JK Sillamäe Kalev 5 0 0 5 0 : 42 0
10. Tallinna FC TVMK* 5 0 0 5 0 : 57 0

INCE
01.06.08, 22:05
III vooru mäng
29.05. 15.00 Sillamäe JK Kalev - Lasnamäe FC Ajax 0:4

VI voor
31.05. 14.00 Pärnu JK II - Narva JK Trans 5:0
01.06. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax 2:0
01.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Valga FC Warrior 11:2
01.06. 14.00 Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora II 0:3
01.06. 14.00 JK Katusemaailm - Sillamäe JK Kalev 13:0


Turniiritabel 1. juuni seisuga:

1. Põlva FC Lootos 6 5 1 0 61 : 4 16
2. Pärnu JK II 6 5 1 0 50 : 0 16
3. Valga FC Warrior 7 4 0 3 22 : 18 12
4. Tallinna FC Flora II 6 3 3 0 13 : 7 12
5. Narva JK Trans 6 3 1 2 21 : 13 10
6. JK Katusemaailm* 6 3 1 2 22 : 6 10
7. Pärnu JK Vaprus 6 3 0 3 10 : 19 9
8. Lasnamäe FC Ajax 6 1 1 4 5 : 18 4
9. JK Sillamäe Kalev 7 0 0 7 0 : 59 0
10. Tallinna FC TVMK* 6 0 0 6 0 : 60 0

7sorm
08.06.08, 14:24
7. voor
PJK 5:1 FC Valga Warrior

candyy
09.06.08, 21:35
Sillamдe JK Kalev - Tallinna FC TVMK yeeeah 7:0 :D

INCE
10.06.08, 01:21
VII voor
07.06. 14.00 Valga FC Warrior - Pärnu JK II 1:5
08.06. 11.00 Lasnamäe FC Ajax - JK Katusemaailm 0:4
08.06. 12.00 Narva JK Trans - Pärnu JK Vaprus 2:1
08.06. 16.00 Tallinna FC Flora II - Põlva FC Lootos 1:3
09.06. 17.00 Sillamäe JK Kalev - Tallinna FC TVMK 7:0

Turniiritabel 9. juuni seisuga:

1. Põlva FC Lootos 7 6 1 0 64 : 5 19
2. Pärnu JK II 7 6 1 0 55 : 1 19
3. Narva JK Trans 7 4 1 2 23 : 14 13
4. JK Katusemaailm* 7 4 1 2 26 : 6 13
5. Valga FC Warrior 8 4 0 4 23 : 23 12
6. Tallinna FC Flora II 7 3 3 1 14 : 10 12
7. Pärnu JK Vaprus 7 3 0 4 11 : 21 9
8. Lasnamäe FC Ajax 7 1 1 5 5 : 22 4
9. JK Sillamäe Kalev 8 1 0 7 7 : 59 3
10. Tallinna FC TVMK* 7 0 0 7 0 : 67 0

INCE
18.06.08, 11:52
VIII voor
12.06. 18.00 Tallinna FC TVMK - Lasnamäe FC Ajax 0:3
14.06. 14.00 JK Katusemaailm - Narva JK Trans 3:2
14.06. 14.00 Pärnu JK II - Pärnu JK Vaprus 10:0
14.06. 14.00 Valga FC Warrior - Tallinna FC Flora II 0:1
15.06. 14.00 Põlva FC Lootos - Sillamäe JK Kalev 5:0

Turniiritabel 15. juuni seisuga:

1. Põlva FC Lootos 8 7 1 0 69 : 4 22
2. Pärnu JK II 8 7 1 0 65 : 1 22
3. JK Katusemaailm* 8 5 1 2 29 : 8 16
4. Tallinna FC Flora II* 8 4 3 1 14 : 10 15
5. Narva JK Trans 8 4 1 3 25 : 17 13
6. Valga FC Warrior 9 4 0 5 23 : 24 12
7. Pärnu JK Vaprus 8 3 0 5 11 : 31 9
8. Lasnamäe FC Ajax 8 2 1 5 8 : 22 7
9. JK Sillamäe Kalev 9 1 0 8 7 : 64 3
10. Tallinna FC TVMK* 8 0 0 8 0 : 70 0

INCE
23.06.08, 12:07
Pool hooajast läbi !

IX voor
18.06 19:30 Tallinna FC Flora II - Pärnu JK II 0:1
22.06. 18.00 Lasnamäe FC Ajax - Põlva FC Lootos 1:8
09.08. 11.00 Pärnu JK Vaprus - JK Katusemaailm Vändra staadion
28.09 13:00 Narva JK Trans - Tallinna FC TVMK Narva Kalevi staadion (oli 22.06. 17.00)


Turniiritabel 22. juuni seisuga:

1. Põlva FC Lootos 9 8 1 0 77 : 5 25
2. Pärnu JK II 9 8 1 0 66 : 1 25
3. JK Katusemaailm* 8 5 1 2 29 : 8 16
4. Tallinna FC Flora II* 9 4 3 2 14 : 11 15
5. Narva JK Trans 8 4 1 3 25 : 17 13
6. Valga FC Warrior 9 4 0 5 23 : 24 12
7. Pärnu JK Vaprus 8 3 0 5 11 : 31 9
8. Lasnamäe FC Ajax 9 2 1 6 9 : 30 7
9. JK Sillamäe Kalev 9 1 0 8 7 : 64 3
10. Tallinna FC TVMK* 8 0 0 8 0 : 70 0


statistikahuvilised leiavad mõnevõrra täiuslikuma tabeli siit (http://www.fclootos.ee/emv.php?lk=l&team=lootosallegro)

INCE
17.08.08, 23:09
X voor

15.08. 16.00 Sillamäe JK Kalev - Tallinna FC Flora II 0:4
16.08. 14.00 Pärnu JK II - JK Katusemaailm 2:0
17.08. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Valga FC Warrior 1:1
17.08. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK +:-
17.08. 14.00 Narva JK Trans - Põlva FC Lootos 0:7

Turniiritabel 17. augusti seisuga:

1. Pärnu JK II 11 10 1 0 75 : 1 31
2. Põlva FC Lootos 10 9 1 0 84 : 5 28
3. Tallinna FC Flora II* 10 5 3 2 18 : 11 18
4. JK Katusemaailm* 10 5 1 4 29 : 11 16
5. Pärnu JK Vaprus 10 5 0 5 12 : 31 15
6. Narva JK Trans 9 4 1 4 25 : 24 13
7. Valga FC Warrior 10 4 1 5 24 : 25 13
8. Lasnamäe FC Ajax 10 2 2 6 10 : 31 8
9. JK Sillamäe Kalev 11 1 0 10 7 : 75 3
10. Tallinna FC TVMK** 9 0 0 9 0 : 70 0

urmar
18.08.08, 03:22
Tundub, et TVMK peaks nüüd maha võetama, teine loobumine.

INCE
18.08.08, 11:01
Tundub, et TVMK peaks nüüd maha võetama, teine loobumine.

see oleks parim lahendus nii TVMK kui kõikide teiste suhtes ...
tundub, et TVMK-l on raskusi mujalgi ...

17
18.08.08, 12:50
Äkki nende raskuste tõttu asi nii läkski?

Noniii
18.08.08, 15:04
Nad ei saanud oma võistkonda kokku...

INCE
18.08.08, 16:14
Nad ei saanud oma võistkonda kokku...

... ehk siis see tähendab, et ei saanud kokku minimaalset seitset mängijat. Kevadel mängisid nad enamuse mänge vähemuses, kuigi protokollis nimesid justkui oli ... alla 7 lihtsalt ei saa mängu alustadagi ...

Noniii
21.08.08, 15:05
... ehk siis see tähendab, et ei saanud kokku minimaalset seitset mängijat. Kevadel mängisid nad enamuse mänge vähemuses, kuigi protokollis nimesid justkui oli ... alla 7 lihtsalt ei saa mängu alustadagi ...


Päris esimeses mängu oli neil varunaisi ikka ka, meiega ehk Vaprusega neil esimene mäng oli, aga noh eks need kaotused ja väravate mitte saamised viivad ka moti alla, aga oleks võinud ikka ilusti selle hooaja lõpuni kuidagi pusida, vaevalt järgmine aasta neid enam näha saab...

INCE
24.08.08, 21:55
XI voor
23.08. 14.00 Tallinna FC Flora II - Lasnamäe FC Ajax 2:0
24.08. 14.00 Põlva FC Lootos - Pärnu JK Vaprus 7:0
24.08. 16.00 Valga FC Warrior - Narva JK Trans 3:0

Turniiritabel 24. augusti seisuga:
1. Põlva FC Lootos 11 10 1 0 91 : 5 31
2. Pärnu JK II 11 10 1 0 75 : 1 31
3. Tallinna FC Flora II* 11 6 3 2 20 : 11 21
4. Valga FC Warrior 11 5 1 5 27 : 25 16
5. JK Katusemaailm* 10 5 1 4 29 : 11 16
6. Pärnu JK Vaprus 11 5 0 6 12 : 38 15
7. Narva JK Trans 10 4 1 5 25 : 27 13
8. Lasnamäe FC Ajax 11 2 2 7 10 : 33 8
9. JK Sillamäe Kalev 11 1 0 10 7 : 75 3
Tallinna FC TVMK 9 0 0 9 0 : 70 0


Tallinna FC TVMK - JK Katusemaailm mängu ei toimu seoses sellega, et TVMK naiskond on turniirilt kõrvaldatud kahe loobumiskaotuse tõttu.

urmar
27.08.08, 03:38
Tabel on vahepeal uusi muutusi üle elanud.

INCE
27.08.08, 09:52
Tabel on vahepeal uusi muutusi üle elanud.

Justnimelt ;) EJL-i kodulehelt on tulnud järgmine uudis:

Tühistatud tulemus:
16.08. 14.00 Pärnu JK II - JK Katusemaailm -:0 (oli 2:0)
Pärnu JK II koosseisus osales registreerimata mängija Marve Sõrmus. Vastavalt juhendi IX peatüki punktile 9.6 mängutulemus 2:0 tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse -:0 JK Katusemaailma kasuks. Kõik mängus saadud karistused jäävad kehtima.

Turniiritabel 24. augusti seisuga:
1. Põlva FC Lootos 12 11 1 0 91 : 5 34
2. Pärnu JK II* 12 10 1 1 73 : 1 31
3. Tallinna FC Flora II* 12 7 3 2 20 : 11 24
4. JK Katusemaailm* 11 7 1 3 29 : 9 22
5. Valga FC Warrior 12 6 1 5 27 : 25 19
6. Narva JK Trans 12 6 1 5 25 : 27 19
7. Pärnu JK Vaprus 11 5 0 6 12 : 38 15
8. Lasnamäe FC Ajax 12 3 2 7 10 : 33 11
9. JK Sillamäe Kalev 12 2 0 10 7 : 75 6
Tallinna FC TVMK 18 0 0 18 0 : 70 0

INCE
01.09.08, 00:28
XII voor
30.08. 14.00 JK Katusemaailm - Põlva FC Lootos 0:6
31.08. 13.00 Narva JK Trans - Tallinna FC Flora II 2:0
31.08. 14.00 Pärnu JK Vaprus - Valga FC Warrior 1:0
31.08. 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Sillamäe JK Kalev 20:0

Turniiritabel 31. augusti seisuga:

1. Põlva FC Lootos 13 12 1 0 97 : 5 37
2. Pärnu JK II* 12 10 1 1 73 : 1 31
3. Tallinna FC Flora II* 13 7 3 3 20 : 13 24
4. Narva JK Trans 13 7 1 5 27 : 27 22
5. JK Katusemaailm* 12 7 1 4 29 : 15 22
6. Valga FC Warrior 13 6 1 6 27 : 26 19
7. Pärnu JK Vaprus 12 6 0 6 13 : 38 18
8. Lasnamäe FC Ajax 13 4 2 7 30 : 33 14
9. JK Sillamäe Kalev 13 2 0 11 7 : 95 6
Tallinna FC TVMK 18 0 0 18 0 : 70 0

17
01.09.08, 00:36
Ajax on ikka mõnuga lammutanud :)

kaitz
01.09.08, 01:00
Ajax on ikka mõnuga lammutanud :)

Kindlasti Tulevik poleks nii hullusti saanud aga see selleks,järgmisel hooajal liitub arvatavalt FC Abja I liigaga:p

INCE
08.09.08, 14:23
Fedorenko, vana tujurikkuja ;)

XIII voor
07.09. 14.00 Valga FC Warrior - JK Katusemaailm 3:0
07.09. 15.00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK II 2:2
07.09. 17.00 Sillamäe JK Kalev - Narva JK Trans 0:2

Turniiritabel 7. septembri seisuga:
1. Põlva FC Lootos 13 12 1 0 97 : 5 37
2. Pärnu JK II* 13 10 2 1 75 : 3 32
3. Narva JK Trans 14 8 1 5 29 : 27 25
4. Tallinna FC Flora II* 13 7 3 3 20 : 13 24
5. Valga FC Warrior 14 7 1 6 30 : 26 22
6. JK Katusemaailm* 13 7 1 5 29 : 18 22
7. Pärnu JK Vaprus 12 6 0 6 13 : 38 18
8. Lasnamäe FC Ajax 14 4 3 7 32 : 35 15
9. JK Sillamäe Kalev 14 2 0 12 7 : 97 6
Tallinna FC TVMK 18 0 0 18 0 : 70 0

edasi lükatud Tallinna FC Flora II - Pärnu JK Vaprus Sportland Arena (oli 06.09)

essu
08.09.08, 20:45
PJK II seekord siis 2:2 viik tõesti.Suruti ja suruti,tabati posti,löödi kätte,mõlemal poolajal sai oma väravavaht paar korda palli+ esimene poolaeg siis paar korda võrgust ka võtta.
Lihtsalt õnnest jäi puudu..:(
Kohtuniku tööga peaaegu võiks rahule jääda,kui välja arvata see,et iga vastaste 5m löögi peale läks pool minutit,kohtunik hoiatas vähemalt 10 korda ja käskis kiiremini teha,aga kaarti ikka ei andnud.Ja vahepeal ei jälginud üldse jalgadest ülevalpool toimuvat-särgist ja kätest sikutamised jms.
Ajaxi mängijad mängisid vene hingele kohaselt: nahaalselt ja rohkem oli sellist kehamängu. Fedorenko on üks paras tujurikkuja tõesti.

INCE
22.09.08, 00:51
XV voor
20.09. 14.00 Narva JK Trans - Pärnu JK II 2:7
20.09. 14.00 Sillamäe JK Kalev - JK Katusemaailm 0:6
21.09. 15.00 Valga FC Warrior - Põlva FC Lootos 0:1
21.09. 17.00 Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus 0:1

Turniiritabel 21. septembri seisuga:

1. Põlva FC Lootos 15 13 1 1 99 : 8 40
2. Pärnu JK II* 15 12 2 1 85 : 6 38
3. Tallinna FC Flora II* 14 8 3 3 23 : 13 27
4. Narva JK Trans 15 8 1 6 31 : 34 25
6. JK Katusemaailm* 15 8 1 6 35 : 21 25
7. Pärnu JK Vaprus 14 8 0 6 32 : 38 24
5. Valga FC Warrior 15 7 1 7 30 : 27 22
8. Lasnamäe FC Ajax 15 4 3 8 32 : 36 15
9. JK Sillamäe Kalev 16 2 0 14 7 : 121 6
Tallinna FC TVMK 18 0 0 18 0 : 70 0

INCE
12.10.08, 14:44
XVII voor

10.10. 16.30 Sillamäe JK Kalev - Põlva FC Lootos 0:14
11.10. 12.00 Tallinna FC Flora II - Valga FC Warrior 3:0
11.10. 12.00 Pärnu JK Vaprus - Pärnu JK II 2:4
11.10. 12.00 Narva JK Trans - JK Katusemaailm 0:3

Turniiritabel enne viimast vooru:

1. Põlva FC Lootos 17 15 1 1 117 : 8 46
2. Pärnu JK II* 17 14 2 1 92 : 8 44
3. JK Katusemaailm* 17 10 1 6 41 : 22 31
4. Tallinna FC Flora II* 17 9 4 4 28 : 19 31
5. Narva JK Trans 18 8 3 7 32 : 38 27
6. Pärnu JK Vaprus 17 7 3 7 37 : 46 24
7. Valga FC Warrior 17 7 1 9 30 : 33 22
8. Lasnamäe FC Ajax 17 4 5 8 34 : 39 17
9. JK Sillamäe Kalev 17 2 0 15 7 : 135 6
Tallinna FC TVMK 18 0 0 18 0 : 70 0

Viimane voor:

18.10. 12.00 Põlva FC Lootos - Lasnamäe FC Ajax, Lootospark
18.10. 12.00 JK Katusemaailm - Pärnu JK Vaprus, Wismari staadion
18.10. 12.00 Pärnu JK II - Tallinna FC Flora II , Pärnu raeküla staadion
18.10. 12.00 Valga FC Warrior - Sillamäe JK Kalev, Valga Kungla tn. kunstmuru


Otse tõuseb meistriliigasse FC Lootos. Üleminekumänge peab JK Katusemaailm.


25. - 26. oktoober I üleminekumäng: Esiliiga 2. koht vs. Meistriliiga 7. koht

1. - 2. november II üleminekumäng: Meistriliiga 7. koht vs. Esiliiga 2. koht

no nii
12.10.08, 15:25
1-2 november I üleminekumäng
8-9 november II üleminekumäng
Arvan , et II üleminekumängu aeg veel muutub!

MSeller
17.10.08, 11:27
8-9 novembri mäng on kindlasti muutmisel. Uued kuupäevad on välja pakutud ,kuid Katusemaailm miskipärast ei vasta:D

INCE
21.10.08, 16:35
NAISTE ESILIIGA lõplik turniiritabel:


1. Põlva FC Lootos 18 16 1 1 130 : 8 49
-------------------------------------------------------------------
2. Pärnu JK II 18 15 2 1 94 : 8 47
3. JK Katusemaailm 18 11 1 6 43 : 22 34 - pääseb üleminekumängudele
4. Tallinna FC Flora II 18 9 4 5 28 : 21 31
5. Narva JK Trans 18 8 3 7 32 : 38 27
6. Valga FC Warrior 18 8 1 9 37 : 33 25
7. Pärnu JK Vaprus 18 7 3 8 37 : 48 24
8. Lasnamäe FC Ajax 18 4 5 9 34 : 52 17
9. JK Sillamäe Kalev 18 2 0 16 7 : 142 6
Tallinna FC TVMK 18 0 0 18 0 : 70 0

v2nt
25.10.08, 22:32
Lootos vääris võitu ning isiklikult arvan, et järgmine hooaeg ei saa mitte kellelgi meistriliigas nendega kerge olema! Väga ühtne naiskond, kokkumäng on hea. Loodetavasti üllatavad positiivselt.

urmar
17.12.08, 22:35
Väravalööjate nimekiri ka lisatud http://jalgpall.struktuur.ee/orb.aw/class=file/action=preview/id=4503/Naiste+EL+v%E4raval%F6%F6jad.pdf

v2nt
19.12.08, 13:34
Signy pani hullu

INCE
21.12.08, 15:11
Signy pani hullu

:) ega ta vist ei suuda meenutada küll kuidas ta näiteks oma hooaja 34. värava lõi jne.
Aga lüüa poolkaitsjana üksi rohkem väravaid kui kaks Pärnu esiründajat kokku ...