320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Müüa uued Puma V3.08 white/black putsad!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müüa uued Puma V3.08 white/black putsad!

    Müüa siis selline putsapaar, rohkem infot putsa kohta SIIT ja SIIT!

    Putsa suurus on UK 10 ehk siis EUR nr on 44.5
    Putsasi müün, kuna putsad on ikka liiga suured endale ning ei taha, et need seisma jäävad, parem kui keegi ikka saab õnnelikuks ja saab mängida nendega.
    Tellitud on nad justsoccast. Neid on ainult üks kord jalga proovitud.

    Kel soovi, privaatsõnum või rääkige siin.
    Ja muidugi hind, originaalhind oli 60 naela + postikulu 11 naela, see teeb oma 1450.- krooni.

    Annan 1000.-ga ära. Putsad on väga head ning väga paljud profid mängivad nendega, soovitan proovida kuskil neid ning ise selles veenduda.

    #2
    kurat, mulle liistud meeldivad. aga ma ei ole päris kindel, just Puma toodangus. mõtlen veel...

    Kommentaar


      #3
      Need uuemad ei lagune nii kiirelt, kui need vanad, et kahe kuuga on varvas väljas. Vähemalt SoccerPulsest lugesin.

      Aga proovi ära ja räägi või saada PM!
      Ootan huviga!

      Kommentaar


        #4
        point on ka selles, et ma ei tea kuidas Puma numbrid on. muidu mulle ideaalselt Nike´d lähevad 45 kuni 45 2/3. narr oleks ju ka Viljandisse neid saata kui pärast väiksed on...lähiajal ma pealinna ka kahjuks ei liigu.

        Kommentaar


          #5
          Nojah, eks otsusta ise!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
            Müüa siis selline putsapaar, rohkem infot putsa kohta SIIT ja SIIT!

            Putsa suurus on UK 10 ehk siis EUR nr on 44.5
            Putsasi müün, kuna putsad on ikka liiga suured endale ning ei taha, et need seisma jäävad, parem kui keegi ikka saab õnnelikuks ja saab mängida nendega.
            Tellitud on nad justsoccast. Neid on ainult üks kord jalga proovitud.

            Kel soovi, privaatsõnum või rääkige siin.
            Ja muidugi hind, originaalhind oli 60 naela + postikulu 11 naela, see teeb oma 1450.- krooni.

            Annan 1000.-ga ära. Putsad on väga head ning väga paljud profid mängivad nendega, soovitan proovida kuskil neid ning ise selles veenduda.
            Liiga kallis..selle raha eest saaks juba klass kõrgema mudeli...
            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

            Kommentaar


              #7
              LIIGA KALLIS?

              Originaalhinnast 600-800 krooni alla?
              Ja tead palju v1.08 maksavad?
              Eestis üle 3000(kui neid üldse on) ja välismaalt saab 2500ga.
              Kuule, kui sa midagi ei tea, võiks suu kinni panna! Aga ootan pakkumisi!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                LIIGA KALLIS?

                Originaalhinnast 600-800 krooni alla?
                Ja tead palju v1.08 maksavad?
                Eestis üle 3000(kui neid üldse on) ja välismaalt saab 2500ga.
                Kuule, kui sa midagi ei tea, võiks suu kinni panna! Aga ootan pakkumisi!
                lol*. Sa räägid v1.08 (mille hind on tõesti 3000.- kanti) aga sina müüd ju hoopis odavamat versiooni :/.

                Kommentaar


                  #9
                  Mis ma siis räägin?
                  Müüngi ja hind on nende kohtagi väga odav.

                  Kommentaar


                    #10
                    Ma lugesin ennist valesti, my bad.
                    PIIš!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                      LIIGA KALLIS?

                      Originaalhinnast 600-800 krooni alla?
                      Ja tead palju v1.08 maksavad?
                      Eestis üle 3000(kui neid üldse on) ja välismaalt saab 2500ga.
                      Kuule, kui sa midagi ei tea, võiks suu kinni panna! Aga ootan pakkumisi!
                      Sa tundud siin nii tark olevat ,et seletad mulle rumalale lahti originaalhinna ...ma ise mängin v1.08 ja ostsin need 1200.- eestist...
                      Teen siis esimese pakkumise...250.-
                      Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Kent Vaata postitust
                        Sa tundud siin nii tark olevat ,et seletad mulle rumalale lahti originaalhinna ...ma ise mängin v1.08 ja ostsin need 1200.- eestist...
                        Teen siis esimese pakkumise...250.-
                        Okei ma olen korduvalt seda teemat enne lugenud ja lõpuks ma mainiks, et sul katus sõidab natuke v1.08 ei ole võimalik 1200 krooniga saada.Kui sul just mingeid väga häid tutvusi pole äkki räägid meile ka kust nii odavalt need saab? Ma läheks siis kohe ostma

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas KaSpAr 2 Vaata postitust
                          Okei ma olen korduvalt seda teemat enne lugenud ja lõpuks ma mainiks, et sul katus sõidab natuke v1.08 ei ole võimalik 1200 krooniga saada.Kui sul just mingeid väga häid tutvusi pole äkki räägid meile ka kust nii odavalt need saab? Ma läheks siis kohe ostma
                          1300.- on täiesti reaalne saada, enda omad jõuavad homme kohale.

                          Kommentaar


                            #14
                            aga tavai martin, ma võtan need 1000.- eest ära... saada privaatsõnum, räägime seal edasi
                            härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas buub Vaata postitust
                              1300.- on täiesti reaalne saada, enda omad jõuavad homme kohale.
                              1300.- see siiski kahtlane hind ütle kust sa tellisid siis 1300 krooniga v1.08?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X