PDA

View Full Version : Aleksandr Dmitrijev (106/0)

vtp
31.03.08, 18:35
Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Aleksandr Dmitrijev siirdus laenulepingu alusel Norra esiliigasse Hųnefoss.

Eestis FC Levadiaga kehtivat lepingut omav, ent tulevikus selle pikendamisest keeldunud ning seetõttu meeskonna treeningutelt eemaldatud Dmitrijev sõitis juba täna uue koduklubi juurde.

Esialgu kehtib leping 31. juulini. Kui Hųnefoss on seejärel Dmitrijevi jätkamisest huvitatud, on võivad nad mängija õigused omandada.

http://sport.postimees.ee/310308/esileht/sport/320880.php

magnisco
31.03.08, 18:57
Tore, et ta nii ruttu klubi leidis, ei jäänud väga kauaks ilma mängupraktikata.

:r66m9:

Martin
31.03.08, 19:34
Tõenäoliselt selle nädala esimese poole parim jalgpalliuudis, teise poole parim on MaagTammeka võit Nõmme üle :)

etsajo
31.03.08, 20:26
Tõenäoliselt selle nädala esimese poole parim jalgpalliuudis, teise poole parim on MaagTammeka võit Nõmme üle :)

mu mõtted liiguvad samas suunas...

biist
31.03.08, 20:59
Kahju, et ainult esiliigasse aga tundub, et tüüp ei tahtnud riskida ning nüüd hooaja lõpuni on mängupraktika olemas küllaltki normaalses liigas. Et siis tuult tiivadesse!

smörgåsbord
31.03.08, 20:59
küpses eas jalgpalluriks on esiliiga "solgiauk", ARVAN (!) ma (!!!)

magnisco
31.03.08, 21:00
Kui tugev see klubi oma liigas on?
Kas on reaalne võimalus edasi pääseda?

biist
31.03.08, 21:04
küpses eas jalgpalluriks on esiliiga "solgiauk", ARVAN (!) ma (!!!)

ega herr levada oma tujutsemiste ja päevadega ei jätnud dmitrijevile just palju valikuvõimalusi. Tasemelt sai vast tugevamasse seltskonda kuid kohe kindlasti mitte see.

Et siis liiga emotsionaalsed arvamused pole ka just kõige lahedamad

smörgåsbord
31.03.08, 21:05
ega herr levada oma tujutsemiste ja päevadega ei jätnud dmitrijevile just palju valikuvõimalusi. Tasemelt sai vast tugevamasse seltskonda kuid kohe kindlasti mitte see.

Et siis liiga emotsionaalsed arvamused pole ka just kõige lahedamadSOLGIAUK!!!

ALEKOK
31.03.08, 21:11
Kas see on see sama klubi kus Anniste hiljuti mängis?

ALEKOK
31.03.08, 21:12

Et siis liiga emotsionaalsed arvamused pole ka just kõige lahedamad

Taba irooniat.

PraS
31.03.08, 21:22
Tohver ka kunagi. Anniste tegeles seal peamiselt talutödega mitte vuti mängumisega.

urmar
31.03.08, 21:39
Kui agent hea on, siis leiab isegi viimasel hetkel lootusetust olukorrast väljapääsu. :)

eestimees
31.03.08, 21:45

Enköpingus oli viimati

urmar
31.03.08, 21:47
Enköpingus oli viimati

kui nii võtta, siis viimati on ta TVMK-s. :)

urmar
31.03.08, 23:00
Dmitrijevi laen oli uus sõna jalgpallurite laenamises. Peatselt ilmub Flora kodukale ka täpsem info. :)

Hellik
01.04.08, 00:01
Dmitrijevi laen oli uus sõna jalgpallurite laenamises. Peatselt ilmub Flora kodukale ka täpsem info. :)

Las ma arvan - tema eest anti tonn heeringat, naftat ja Levadiale mingit metalli haha. 01.04

urmar
01.04.08, 00:15
kui lehistet pead silmas, siis tema pole teab mis hea agent, lihtsalt eestis pole paremat võtta. hea agent oleks isegi selle ajaga leidnud meie koondise põhimehele, kes mänginud mitu hooaega stabiilselt hästi, palju kõvema klubi.

aga muidugi tänud lehistele, et üldse leidis midagi.

Kui see üleminek oleks toimunud normaaltingimustel, küllap siis oleks ka tingimused paremad ja parem klubi sattunud. Aga, nüüd hea, et niigi läits. Hundid läinud, lambad söödud. :D

urmar
01.04.08, 00:19
Las ma arvan - tema eest anti tonn heeringat, naftat ja Levadiale mingit metalli haha. 01.04

Kahjuks flora koduka adminniosa hetkel ei funktsi ja ei saada infot üles panna. Seega ei saa minagi midagi täpsemat teatada, kuna mullegi ei antud seda lugeda enne avaldamist. :(
Aga on ka rõõmsam teade, mehhaanikud saavad koduka peagi korda. :)

willane
01.04.08, 09:59
kui lehistet pead silmas, siis tema pole teab mis hea agent, lihtsalt eestis pole paremat võtta. hea agent oleks isegi selle ajaga leidnud meie koondise põhimehele, kes mänginud mitu hooaega stabiilselt hästi, palju kõvema klubi.

aga muidugi tänud lehistele, et üldse leidis midagi.

minu arvates tuleb rahul olla, et ta üldse mängida saab ja ei pidanud pingil suve ootama.

vutitibi
01.04.08, 10:19
Hea meel, et Sanja tribüünipoisi karjäär nii lühikeseks jäi!

billy t
01.04.08, 10:50
huh, see läks küll napilt
loodan ainult, et suured viikingid meie väikesele Sanjale liiga ei tee
võib-olla oskab ta just neid koljateid oma agressiivsusega ootamatult nõelata
igatahes on väga hea meel, et nüüd ka koht koondises sai päästetud

Vähetuntud vutivaatleja
01.04.08, 11:06
lihtsalt usun, et tema tegelik tase võimaldaks paremat klubi ja liigat.

Tahaksin selle lause kallal ilkuda. Mingil kummalisel põhjusel ülistatakse Eesti mängijaid liialt palju. Reaalne olukord aga näitab, et Eesti mängijad ei suuda ennast tugevatesse liigadesse murda ning nõrgemateski ei sära. Kuid mis kõige kurvem - isegi Balti "sõpradega" mängides jäädakse lähinaabrite mängijatele igas elemendis alla. Seega ei saa öelda, et tema tase võimaldaks midagi muud või, et ta on midagi muud väärt. Ta on täpselt seda väärt, mis tal on või kus ta mängib ja ei midagi enamat praegusel hetkel.

Hellik
01.04.08, 11:23
Ta on täpselt seda väärt, mis tal on või kus ta mängib ja ei midagi enamat praegusel hetkel.

Loodetavasti on esiliigas mängimine siiski ajutine nähtus. Kui Bärengrub, Jääger, Lindpere jt. saavad kõrgliigas hakkama, siis miks mitte ka Dmitrijev.

yheksa
01.04.08, 11:23
igatahes on väga hea meel, et nüüd ka koht koondises sai päästetud

Koht välisklubis tagab koha koondises? Sweet :)

Ära saa mu'st valesti aru, mulle Dmitrjev mängijana meeldib, aga see lause oli lihtsalt nii noritav.

billy t
01.04.08, 13:07
Koht välisklubis tagab koha koondises? Sweet :)

Ära saa mu'st valesti aru, mulle Dmitrjev mängijana meeldib, aga see lause oli lihtsalt nii noritav.

ei saa valesti aru:)
ega see lause olegi üldistusena (iga mängija kohta, kes välisklubisse siirdub), vaid ikka konkreetselt Sanja kohta mõeldud. ja tuginesin SLÕ artiklis toodud Rüütli kommentaarile (ja ka tema varasematele sõnavõttudele Sanja kohta), et kuni Sanja saab mängupraktikat, on ta koht koondises (ja Rüütli südames:D) kindel

Litmanen37
01.04.08, 13:50
ma ei saa aru,miks inimestele suur pettumus on norra esiliiga? Ma saan aru, et kõik soovisid tema pääsu kuhugile suuremasse klubisse.Aga vaadake mehe valikuvariante - kas hooaja lõpuni jalad seinal passida ja siis tulla profisporti tagasi või saada mängupraktikat norra esiliigas. Viimane ei jää kohe kindlasti maha Eesti meistriliiga tasemelt, pigem on Norra esiliiga palju võrdsem ja palju kiirema tempoga kui Eesti Meistriliiga.
Muude ja paremate klubide kohta ütles ju mees ise,et ega talle neid pakkumisi eriti pole tulnud. Ma usun,et hetkel oli see talle parim valik ja kui talle ei sobi see klubi,siis saab ta suvel ju uuesti edasi liikuda.

Kaspy
01.04.08, 14:11
Mingi artikkel ka siin siis http://www.honefossbk.no/Se-nyheter.asp?Artikkel_nr=1107

Pühapäeval siis klubil esimene mäng,eks näis kuidas läheb ;)

hacker12
01.04.08, 14:26
londak siirdus norra esiliigasse, aasta aega hiljem on ta koondise kapten...

budu
05.04.08, 01:44
mina isiklikult väga rahul et mees sai võimaluse mängida aga mind isiklikult huvitab mida arvab sellest üleminekust nn.Musta nimekiraja omaja Sats1.Satss1 kas see üleminek oli vajalik sinu mõttes?

Sats1
05.04.08, 10:44
mina isiklikult väga rahul et mees sai võimaluse mängida aga mind isiklikult huvitab mida arvab sellest üleminekust nn.Musta nimekiraja omaja Sats1.Satss1 kas see üleminek oli vajalik sinu mõttes?
Igal juhul parem kui jooksta pargis ning vaadata jalgpalli telerist. Järjekordne koondislane (koondise võtmepallur) on sattunud jalgpalli "solgiaugus"...

Bobik
05.04.08, 13:11
Igal juhul parem kui jooksta pargis ning vaadata jalgpalli telerist. Järjekordne koondislane (koondise võtmepallur) on sattunud jalgpalli "solgiaugus"...

Raudne eesriie on tõusnud, maailm on valla su ees. Mine ja vaata oma silmaga kordki seda solgiaugu taset!!! Kuniks oma silmaga pole näinud, ei maksa võrrelda liigasid omavahel!

doksik
05.04.08, 20:44
norra esiliigal pole viga midagi,ma olen enam kui kindel et seal käib kõvem andmine kui eesti meistriliigas kus tuleb mingi uustulnuk ostab flora pingimehed kokku ja taob teistele lutti(viimases voorus siiski mitte)

budu
05.04.08, 23:28
norra esiliigal pole viga midagi,ma olen enam kui kindel et seal käib kõvem andmine kui eesti meistriliigas kus tuleb mingi uustulnuk ostab flora pingimehed kokku ja taob teistele lutti(viimases voorus siiski mitte)

aga see näitab et kalju tegelased nägid et need nn pingipoisid on väärt mängumehed kellega võib meistriliigas tegusi teha.

billy t
07.04.08, 14:09
Pühapäevast siis Sanjal ka ristsed käes.
Hųnefoss kaotas võõrsil Lųv-Hamile 0:1.
Aleksandr Dmitrijev mängis Hųnefossi eest terve kohtumise.

eestimees
14.04.08, 00:08
Honefoss 3 - 3 Start Kristiansand Aleksandr Dmitrijev mängis Hųnefossi eest terve kohtumise

eestimees
20.04.08, 00:08
Odd Grenland [2 - 0] Honefoss Aleksandr Dmitrijev mängis Hųnefossi eest terve kohtumise

Jaak
20.04.08, 17:57
Odd Grenland [2 - 0] Honefoss Aleksandr Dmitrijev mängis Hųnefossi eest terve kohtumise

punktibörsil seekord ka meeskonna parim:

http://fotball.vg.no/bors/kamp.php?kamp_id=15726

eestimees
26.04.08, 22:59
Hųnefoss 2-0 Bryne

Aleksandr Dmitrijev mängis Hųnefossi eest terve kohtumise

eestimees
04.05.08, 21:54
Honefoss 1 - 0 Moss

Jaak
16.05.08, 21:10
Honefoss 1 - 0 Moss

Dmitrijev on täna palli põrutanud Kotenko seljataha :)

Kaspy
16.05.08, 21:56
Ühtlasi ka võidu toonud värava :) 2-1 siis Honefossile

billy t
26.05.08, 14:03
Ühtlasi ka võidu toonud värava :) 2-1 siis Honefossile

olen üritanud juba pikemat aega seda 16. mai Sanja võiduväravat vaadata, aga millegipärast just see video mul ei mängi - teiste mängude videod samas on kenasti vaadatavad.
link on selline:
http://tv2.no/jsport/element.do?cmd=team&subCmd=&tournamentId=2&seasonId=330&teamId=327&month=
oskab keegi öelda, milles asi võib olla?

norsk
26.05.08, 16:16
Hųnefoss - Sandefjord 0:0. Dmitrijev mängis 90 minutit ja valiti mängu parimaks.

Rein
11.07.08, 02:58
http://sloleht.ee/index.aspx?id=286860

billy t
11.07.08, 08:51
hiljuti abiellunud!?! ... kuradi kurat, Sanja:(

Sanku
11.07.08, 10:39
Dmitrijev võib jääda vabal tahtel pooleks aastaks töökohata – talle ei kõlba Norra klubi Hųnefossi ega Eesti meistri Levadia pakkumine.

No mul ei ole sõnu! Saaaanja! Tõesti!
Muidugi ma tahaks näha teda Manchester Unitedis või FC Barcelonas, aga tõesti, noh...
mitte, et ta ei võiks leida paremat kohta kui Honefoss või Levadia, aga - mismõttes sa lähed enne sildu põletama kui maa jalge all? Sanja, nii võib ju ära uppuda! Ära lollita!

PS: Billy, pespakoino - Taki on ju veel sõrmuseta :D.

NIRK
11.07.08, 12:42
Mida ta teeb?! nõutus.
Ju siis talle norra tase või mängu stiil ei kõlba , ei usu et tal välismaal mängimisega üldiselt mingi probleem oleks.
Ja levadiasse ei taha uhkuse pärast tagasi ka minna.
Eks näeb mis saab aga tundub et on teinud asju põhjalikult ettemõtlematta.

Hellik
11.07.08, 12:49
Mis te närvitsete. Ta ütles ju, et "Võib-olla olen sisimas otsuse juba langetanud, aga kõva häälega seda välja öelda veel ei taha. Järgmise nädala lõpuks on kõik selge."

Mina loen sellest välja, et kui ta lähiajal Honefossist paremat ei leia, siis sõlmib norrakatega lepingu.

Nahkpea
11.07.08, 12:57
Mingi staaripisik külge hakanud? Härrale ei kõlba Norra esiliiga? No nii hea ta ka nüüd pole, et Norra esiliigast eriti kõrgemal mängida. Ja kui keegi arvab, et on, siis tõestagu seda enne Hönefossis mängides, kus on kõrgliiga klubidele alati võimalus silma jääda.

urmar
11.07.08, 13:31
Mingi pisik on külge ehk tõesti jäänud, aga eks sellele on kaasa aidanud kogu vutiseltskond, sest tema mängu on vaat et ülivõrretes kiitnud peaaegu kõik. Alates peatreenerist kuni fännideni välja.

Umbes nagu Hiddink Venemaal: kui koondis võidab, siis tänu hiddinkile, kui kaotab, siis on meeskond lihtsalt nii vilets, et imemees ka ei suuda aidata. :)

priity
11.07.08, 13:41
No ma ütleks, et Dmitrijev ei ole just eriti viletsam kui Lindpere kuigi tegemist pisut teistsuguse ampluaaga mängijaga. Ja kui Lindpere Norra kõrgliigas hästi mängib, miks siis ei võiks Dmitrijevgi seda teha. Ehk tunneb Dmitrijevgi sisimas seda, et ta oleks võimeline kõrgemal tasemel mängida kui Norra esiliiga. Minu arvates ei saa mängijale seda ette heita kui tal ambitsioonikust kõrgemale tasemele pürgimiseks. Probleem muidugi selles, et kui ta mängupraktikata jääb võivad tema oskused hoopis vähikäiku teha.

urmar
11.07.08, 13:47
Äkki tal on valik tehtud ja hoopis mingi muu klubi kasuks. Need reeglid vist lubavad pool aastat enne lepingu lõppu uut klubi otsida? Seega võib ta kasutada seda, et poole aasta pärast on ta vaba agent ja võib veel parema lepingu kuskilt saada.

ALEKOK
11.07.08, 14:28
Mingi staaripisik külge hakanud? Härrale ei kõlba Norra esiliiga? No nii hea ta ka nüüd pole, et Norra esiliigast eriti kõrgemal mängida. Ja kui keegi arvab, et on, siis tõestagu seda enne Hönefossis mängides, kus on kõrgliiga klubidele alati võimalus silma jääda.

Bärengrub väärib kindlasti rohkem Norra kõrgliigat, eks?

Nahkpea
11.07.08, 15:33
Bärengrub väärib kindlasti rohkem Norra kõrgliigat, eks?

No seda, kas väärib või mitte, seda peab ta seal tõestama. Eks see hooaeg ole nagu kooliks ja järgmine hooaeg annab selgema pildi. Kui jätkab põhis mängimist, siis järelikult on täiesti sobiv kõrgliiga jaoks...kui ei, siis järelikult pole, lihtne.

Nahkpea
11.07.08, 15:39
Et asjad selged oleks:

Norra kõrgliiga klubide skaudid vaatavad väga hoolsalt madalamate liigade mänge-mängijaid. Kui Dmitrijevil on niipalju talenti, nagu mõni ette kujutab, siis jääb ta seal tahes-tahtmata ka kõrgliiga klubidele silma. Kui ta sealt aga lahkub? Kus ta siis üldse silma kavatseb jääda? Rüütli teda koondisse ka sel juhul ei kaasaks ja olekski kogu ooper.

Ma ei taha muidugi uskuda, et see Dmitrijev ka päris puruloll on ja et mingi variant tal kuskil tagataskus olemas ikka on. Pooleks aastaks klubita jäämine oleks temale jalgpallurina surm.

urmar
11.07.08, 18:54
Et asjad selged oleks:

Norra kõrgliiga klubide skaudid vaatavad väga hoolsalt madalamate liigade mänge-mängijaid. Kui Dmitrijevil on niipalju talenti, nagu mõni ette kujutab, siis jääb ta seal tahes-tahtmata ka kõrgliiga klubidele silma. Kui ta sealt aga lahkub? Kus ta siis üldse silma kavatseb jääda? Rüütli teda koondisse ka sel juhul ei kaasaks ja olekski kogu ooper.

Ma ei taha muidugi uskuda, et see Dmitrijev ka päris puruloll on ja et mingi variant tal kuskil tagataskus olemas ikka on. Pooleks aastaks klubita jäämine oleks temale jalgpallurina surm.

Oh pole nii hullu midagi. Äkki mõni Norra tippklubi on talle juba pakkunud uut lepingut, siis kui ta juba vabaagent on. Dmitrijev ei taha lihtsalt end siduda suht viletsa Norra klubiga 2,5 aastaks. Halb kogemus pika lepinguga Levadias on tal ju alles värskelt meeles.

Nahkpea
11.07.08, 19:28
Oh pole nii hullu midagi. Äkki mõni Norra tippklubi on talle juba pakkunud uut lepingut, siis kui ta juba vabaagent on. Dmitrijev ei taha lihtsalt end siduda suht viletsa Norra klubiga 2,5 aastaks. Halb kogemus pika lepinguga Levadias on tal ju alles värskelt meeles.

No kui kõik nii on, nagu sa kirjutad, siis on ju kena. Jääme siis ootama, kes see Norra tippklubi on. :)

Hellik
21.07.08, 14:31
Sarpsborg-Honefoss 0:1, Dmitrijevilt täismäng. Honefoss on tabelis kolmandal ehk play-off kohal.
Tabelitipp tuli ka selle võiduga lähemale: Odd 33, Start 29, Honefoss 24, Sandefjord 24 punkti.

NIRK
31.07.08, 13:53
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=289374

krissucool
10.08.08, 21:58
Dmitrijev on täna Honefossi ridades meeskonna 6:1 võidumängus skoori teinud.Lüües viimase värava.

budu
13.04.09, 23:33
Honefoss BK 1 - 2 Nybergsund

budu
05.05.09, 10:31
kas kuskilt tänast Hųnefossi mängu ka näeb?

Kaspy
05.05.09, 14:01
kas kuskilt tänast Hųnefossi mängu ka näeb?

vg.no lehelt peaks nägema,kui viitsid pappi välja käia .

budu
21.05.09, 23:42
Sass on tänases viigimängus kollas teeninud

Kaspy
05.07.09, 20:22
Dmitrjev on tänases mängus algkoosseisus,mängus ise on 20.minutiga jagatud juba 5 kollast kaarti,kaardisaajate hulgas on ka Dmitrjev.
Mängu käiku on võimalik jälgida siit :

http://vglive.no/#:rtb:0:match:10000639

Karla
12.07.09, 21:18
Dmitrijev on Mossi vastu resultatiivne olnud, tehes seisuks 3:0. Pool tundi on veel mängida.

magicm
13.07.09, 05:23
Dmitrijev on Mossi vastu resultatiivne olnud, tehes seisuks 3:0. Pool tundi on veel mängida.

Lõpuks löödi 6 vastuseta ära.

Kaspy
13.07.09, 10:42
http://msn.tv2sporten.no/fotball/adeccoligaen/article2812560.ece

Siit on ka väravaid võimalik näha

magicm
13.07.09, 17:12
http://msn.tv2sporten.no/fotball/adeccoligaen/article2812560.ece

Siit on ka väravaid võimalik näha

Kolme väravat küll, aga mitte Dmitrijevi oma.

Kaspy
16.08.09, 20:15
Tänase mängu jätab Dmitrijev kollaste kaartide tõttu vahele.

toonetikas
30.08.09, 19:49
kaks kollast ja kokku punase teeninud (2-2 seisul) tänases mängus Haugesundi vastu, klubile 2-3 kaotus.

NIRK
09.09.09, 18:21
Dmitrijevi koduklubi tõusis Norra esiliiga liidriks (http://sport.postimees.ee/?id=161697)

Kaspy
07.10.09, 12:31
Tundub et järgmisest hooajast(ei taha küll ära sõnuda) on Norra kõrgliigas vähemalt üks Eesti mängija taas juures. Hetkel liigub küll Honefoss sinnapoole. Huvitav oleks teada mis tugevdused klubil sinna jõudes plaanis on, vaevalt et sama meeskonnaga jätkates seal kanda suudetakse kinnitada.

khristo
07.10.09, 13:48
Tundub et järgmisest hooajast(ei taha küll ära sõnuda) on Norra kõrgliigas vähemalt üks Eesti mängija taas juures. Hetkel liigub küll Honefoss sinnapoole. Huvitav oleks teada mis tugevdused klubil sinna jõudes plaanis on, vaevalt et sama meeskonnaga jätkates seal kanda suudetakse kinnitada.

Praegu on jah pigem selline olukord, et Honefoss peab pingutama, et mitte otse edasi saada:P Adeccoligaenist saab otse edasi pääsema 1. ja 2. koht. Arvestades, et kolmanda ja neljanda koha võistkondadel on 6 punkti vähem ja ca 10 värava võrra kehvem väravatevahe, siis piisab otse edasi minekuks (juhul kui 3. ja 4. ülejäänud mängud võidavad) viimases 4 voorus kokku kuuest punktist. Ja praegu WWDWW vormis võistkonnale ei peaks see eriline pingutus olema.

magicm
18.10.09, 21:21
Dmitrijev ka siis käimasolevas hävitustöös jala valgeks saanud. Nimelt kuuenda värava löönud.

Karla
18.10.09, 21:23
Dmitrijev on täna Skeid Oslo vastu skoorinud, tehes seisuks 6:0. Mängida on veel 25 mintsa umbes.

magicm oli kiirem:D

aanvaller
01.11.09, 20:32
"ka" võiks ära võtta, sest 2 eestlast langesid sealt välja.

magicm
01.11.09, 20:48
"ka" võiks ära võtta, sest 2 eestlast langesid sealt välja.

Kotenko, Piiroja ja Lindpere pole siis eestlased? Kuigi ka nende puhul võib korrektiive tulla.

Kaspy
10.11.09, 18:32
Ehk tõstab ka pisut Dmitrijevi feimi : http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=354404

überalles
15.02.10, 16:30
Meeskond sai olulist täiendust Erik Hageni näol. Mees siis endine zenit'i,. wigan'i ja norra koondise kaitsja.

http://www.honefossbk.no/index.php?option=com_content&view=article&id=1702:erik-hagen-klar-for-honefoss-ballklubb&catid=1:latest-news&Itemid=88

PraS
15.02.10, 17:26
Meeskond sai olulist täiendust Erik Hageni näol. Mees siis endine zenit'i,. wigan'i ja norra koondise kaitsja.

http://www.honefossbk.no/index.php?option=com_content&view=article&id=1702:erik-hagen-klar-for-honefoss-ballklubb&catid=1:latest-news&Itemid=88

See siis peaks ka tõenäoliselt tähendama seda, et Kams sinna ei liigu.

Hellik
15.02.10, 17:44
See siis peaks ka tõenäoliselt tähendama seda, et Kams sinna ei liigu.

Hagen on keskkaitsja, seega Kamsi võimalused lepingu teenimiseks ei tohiks väheneda.

PraS
15.02.10, 18:22
Hagen on keskkaitsja, seega Kamsi võimalused lepingu teenimiseks ei tohiks väheneda.

ma ei ole ülemäära kursis, kuid äkki kasutasid nad eelmisel hooajal mõnda äärt keskkaitses.

Äkki võib püksi ka tulla :D

Thugie
21.03.10, 23:32
Jäädi 0-2 alla Aalesundile, Dmitrijevi saldoks jäi 69 minutit ja kollane kaart.

Kaspy
18.04.10, 14:39
Honefoss jätkab tabeli punase laternana, kui eile kaotati kodus Vikingile 0-1. Dmitrijev sekkus mängu 73.minutil.
Seni pole tabelisse suudetud hankida ühtegi punkti, väravatevahe on 2-18.

Halb ründaja
21.04.10, 22:54
Sai kaks kollast kaarti, aga siiski suutis klubi lisaajal võõrsil Stabaeki vastu võidu võtta.

marconius
21.04.10, 23:15
Sai kaks kollast kaarti, aga siiski suutis klubi lisaajal võõrsil Stabaeki vastu võidu võtta.

Mis mõttes lisaajal.ikka kohtuniku poolt lisatud minutitel...

Keiss
25.04.10, 11:53
Väga imestaks kui teda koondisse kutsutaks.

salajane33
25.04.10, 13:34
Väga imestaks kui teda koondisse kutsutaks.

Kelle teise kaitsva poolkaitsja sa tema asemel siis kutsuks? Poolkaitsjatega pole meil nagu eriti hõisata. Kui Juki poolkaitses kasutada siis peaks meil neid kokku 4 olema, kes on koondise tasemel. Ja no Rüütli vaevalt Lindpere-Vassiljev kasutab, kui just ei minda ühe ründajaga.

martn26
25.04.10, 14:03
Dmitrijev on igaljuhulö koondises sees...

arvan, et Rüütli paneb ikkagi Lindpere äärele....

Kuna ta on arvatavasti äärel ka parem, kui Kruglov või Sidorenkov....

Thugie
26.07.10, 23:00
Kummaline mäng.
Kõigepealt jäeti kindel penalt andmata Lillestromile, siis sai Hönefossi kiiper valusa löögi vastu meelekohta, ning kui peale 5minutilist õmblemist/turgutamis tväravavaht naasis polnud ilmsegelt tegu sama mehega. Siis saadi penalt, ning arvulises üleolekus mindi kiirelt 2-0 ka juhtima. Väravavahi kummalised otsused aga päädisid lõpuks 2-2ga, teises tõsi kiiper väga suur süüdlane polnud. Järjekordses nurgalöögis mängiti taaskord väravavaht täiesti välja, joonelt suudeti aga pall päästa, ning alguse sai võidurünnak. Kiiresti sööt ette, keskründaja trikitas kaitsjad, andis ideaalse söödu ja pall võrgus. 3-2 Hönefossile. Ahjaa, Dmitrijev seekord platsile ei pääsenud.

Thugie
01.08.10, 21:51
Kodus alistati 2-1 Odd Grenland.
Kui eelmine kord oli rünnak hea ja poolkaitseliin mannetu siis seekord vastupid. Ega vist kahte korraga ongi palju tahta.
Poolkaitseliin on 50%-lises mahus ka ümberehitatud. Andre Ayew'i look-alike Umaru Bangura jäi sisse, ning Dmitrijev toodi teise õnnetu keskpooliku asemele algkoosseisu, kus viibis kõik 90minutit. Tulemus super. Sierra Leone koondislaselt värav ja üldse küllaltki hea esitus, kui välja jätta mõned olukorrad kus selgelt hoidis palli üle.
Dmitrijev-Bangura kindel MoM duo,Hönefossi poolt vähemalt. Kui järgmine kord Dmitrijev ei alusta siis ma ei tea...Oli palliga väga kindel, head kiired ja täpsed söödud. Ideaalselt võttis maha vastaste rünnakuid, hästi lugesmängu, vaheltlõiked ja vastastiimi mängujuhi hea markeerimine. Vajadusel ka väike viga. Kui alguses jäi puudu agressiivsusest ründefaasis siis hiljem hakkas edukamalt ka ülesse liikuma.
Teisel poolajal aga vajuti liiga madalale ja lähedal oldi 3p kaotamisele ja kui lõpuminutitel jätta kasutamata 3(!!!) 100% võimalust siis süüdistada saab vaid iseennast, õnneks 4x ei eksitud ja värav ära löödi. Kui klubi midagi saavutada soovib siis tuleks kiiremaskorras hankida vähekenegi teravust tekitada suutvad ääred ja välja vahetada see paanikat külvav väravavaht.
Hirmsaima mängija tiitel läheb vastastiimi valgete kulmudega edurivimehele, kes kõigi meelehärmiks värava lõi.

Vask
08.08.10, 20:57
Dmitrjev värava löönud

budu
09.08.10, 00:04
Dmitrjev värava löönud

kollase kaardi teenis ka

marconius
09.08.10, 00:59
Ja kõik see päädis viigiga 3:3

Kaspy
09.08.10, 09:35
Väga grazy mäng. Kas Norras kehtivad teistsugused jalgpallireeglid? Audi sisseviskamine saltoga pole ju enam lubatud? Igaljuhul sellisest olukorrast tuli koduvõistkonna viigivärav.
Üldse oli nii Dmitrijevil värava puhul, kui ka Honefossile õnne, et sealt viigigagi lahkuti.
Linki ka : http://www.altomfotball.no/element.do?cmd=match&matchId=378897&tournamentId=1&seasonId=332

vincent
09.08.10, 09:44
Kas Norras kehtivad teistsugused jalgpallireeglid? Audi sisseviskamine saltoga pole ju enam lubatud?
Mis ajast?

Kaspy
09.08.10, 09:58
Mis ajast?

Minu teada keelati see ju ära? Või siis ajan tõesti sassi midagi.
USAs naisteliigas oli see tõesti lähiajal ühe daami leivanumber aga...

edit: Jalgpalliliidu kodukalt reeglistikku uurides pole selles tõesti midagi valet, eks ma siis ise mäletasin valesti, vabandused.

vincent
09.08.10, 10:07
seesama plika loopis alles ka u-20 MMil ja keegi härra lasi just hiljuti ka mingis preseasoni mängus samamoodi, nii et kellelgi silm ka ei pilkunud. kuniks kaks jalga maas ja pall kahe käega üle pea liigub, seni pole ju väga alust ka.

dareth
09.08.10, 11:26
Kui õigesti mäletan, siis vilistati/vilistatakse see ebasportlikuks käitumiseks. Reeglites otseselt keelavat punkti pole.

Nahkpea
09.08.10, 12:16
Reeglites otseselt keelavat punkti pole ja tõenäoliselt on selle ebasportlikuks käitumiseks vilistamine kohtuniku enda maitseküsimus.

Kuna varasematel aegadel olid saltoaudid peaasjalikult just Skandinaavias tuntud, siis ehk on sealsed kohtunikud selle suhtes ka natuke tolereerivamad kui mujal.

dareth
09.08.10, 15:23
Reeglites otseselt keelavat punkti pole ja tõenäoliselt on selle ebasportlikuks käitumiseks vilistamine kohtuniku enda maitseküsimus.

Vaevalt ta päris kohtuniku enda maitse küsimus on, ju ikka riiklik või üleilmne liit annab juhised, mille järgi käituda.

Samas saltoaut on lisašõuelement, mis võiks ju rohkem publikut kohale meelitada. Nii et soovitan näiteks Skiperskil Kure mängudes saltoga aute viskama hakata, rahvast oleks kindlasti murdu.

vaikiv mees
09.08.10, 17:34
Kui õigesti mäletan, siis vilistati/vilistatakse see ebasportlikuks käitumiseks. Reeglites otseselt keelavat punkti pole.

Saltoaut on tagasi! (http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=307525):
"Tegin ühe korra ära ja muidugi oli see kõigile suur üllatus. Kui aga teist korda saltoga viskasin, määras kohtunik valeaudi," meenutab Kallaste Triestes toimunud mängu. Kui hiljem Itaaliaga juba Tallinnas kohtuti, teadsid nimekad vastased saltoaute oodata ja ka kohtunikud ei leidnud neis midagi määrustevastast. Kaua pidu aga ei kestnud – kohtunikele anti käsk saltoaudid ära keelata.
Paistab, et 17aastane USAs sündinud ja üles kasvanud, ent jalgpallis oma sünnimaad Brasiiliat esindada otsustanud Leah Fortune on suutnud aga vilemehed ja -naised ära veenda, et saltoaut on lahe ja seda peaks ikkagi lubama.

Ruutu
22.08.10, 22:33
Dmitrijev mängis kogu kohtumise. Honefoss kaotas kodustaadionil Stabaeki meeskonnale 0:4

budu
29.08.10, 21:54
Tänases võidumängus Aalesundi vastu siis Dmitrijev teeninud kollase

Ruutu
27.09.10, 22:52
Norra kõrgliiga 25. voorus mängiti 0:0 viiki Start meeskonnaga. Dmitrijev mängis 90 minutit

budu
31.10.10, 22:27
Tänases kodumängus võidet 3-1 valerengat,meie mehel ikka nagu tavaliselt täismäng

budu
03.11.10, 13:19
Eesti jalgpallikoondises poolkaitses olulist rolli täitev Aleksandr Dmitrijev on Hönefossi ridades lõpetamas hooaega Norra kõrgliigas, kuid uueks aastaks mehel veel kontrahti ei ole.
REKLAAM

«Leping Hönefossiga saab paari kuu pärast läbi ja seni pole meeskond mulle uut lepingut pakkunud,» avaldas enamasti 90 minutit mängus platsil viibiv poolkaitsja.

Voor enne Norra liiga lõppu hoiab Hönefoss tabelis 14. kohta ning sellele positsioonile jäädakse kindlasti ka viimase kohtumise järel. Seega tuleb neil pidada ka üleminekumänge, kus nelja meeskonna konkurentsis tagab koha kõrgliigasse vaid üks.

«Sellest sõltub palju, kas jääme püsima või mitte. Praegu ei oska öelda, mida klubi tahab või mida nad pakkuda võivad,» lisas Dmitrijev.

Samas sooviks Eesti koondislane pärast oma esimese välisklubi Hönefossiga kahe ja poole aasta pikkuse lepingu lõppu ennast proovile panna uues keskkonnas.

«Tahaks mängida ka teistsuguses liigas ning mõnel teisel tšempionaadil,» avaldas Dmit*rijev. «Inimesed proovivad aidata ning leida mulle uut meeskonda, kuid seni ei ole veel mitte midagi kindlat.»

Kui kahel esimesel Norras mängitud aastal pallis Hönefoss esiliigas, siis sel hooajal on Dmit*rijev koos kaaslastega saanud oskusi proovida kõrgemal tasemel ning see on positiivset mõju avaldanud ka Eesti koondislase mängule.

«Kõrgliigas on hoopis teine kvaliteet kui esiliigas. See on olnud minule ikka suur pluss ning arvan küll, et olen astunud sammu edasi,» sõnas Dmitrijev.

postimees.ee

aanvaller
03.11.10, 16:12
1 aasta Norra kõrgliigas ei teeks talle üldsegi mitte paha. kui sinna jäädakse muidugi.
Mina näeksin teda mängimas Taanis või Ukrainas :)

magicm
15.11.10, 18:31
Dmitrijev jäi ikka klubi aitama, mitte ei tulnud koondise juurde?
Minut hiljem ise vastan: vist on ikka kohal, kui värske pilt on.

marcello
15.11.10, 18:43
Dmitrijev jäi ikka klubi aitama, mitte ei tulnud koondise juurde?
Minut hiljem ise vastan: vist on ikka kohal, kui värske pilt on.

Temaga oligi see teema, et lubatakse tulla, eks ta järgmine päev lendab tagasi. Esimene mäng alles 21 november,

-madli-
20.11.10, 15:46
"Lasnamäe Makelele: jalgpall on minu elu" http://sport.postimees.ee/?id=344919 :silm4:

rauulo
21.11.10, 18:50
Sekkus tänasesse üleminekumängu Piiroja meeskonna vastu vahetusest ning Dmitrijevi klubi langes esiliigasse. Loodetavasti saab mees jaanuaris sealt minema.

magicm
21.11.10, 19:33
Dmitrijevi klubi langes esiliigasse.

Ootaks enne korduskohtumise tulemuse ära.

rauulo
21.11.10, 20:23
Ootaks enne korduskohtumise tulemuse ära.

Ah muidugi, see läks meelest ära :)

Aga tagasiteed ilmselt ei ole, korduskohtumine toimub Fredrikstadis ka veel.

marrrtin
21.11.10, 22:58
See poleks küll normaalne, see küll tema tase pole.

Teiresias
21.11.10, 23:49
«Temaga on väga mõnus koos mängida. Saan ennast väljakul väga kindlalt tunda, kuna tean, et kui rünnakule lähen, siis tema saab kaitses kindlasti hakkama. Kahe viimase aastaga on ta tublisti arenenud ning tema kaitsetöö kvaliteet on väga hea,» kiitis Vassiljev.
nojaah.

budu
22.11.10, 15:17
nojaah.

sul on nagu midagi vastu öelda?Minu arust on tegemist koondisele ja klubile väga vajalik mängumees

riivo.94
22.11.10, 15:32
sul on nagu midagi vastu öelda?Minu arust on tegemist koondisele ja klubile väga vajalik mängumees

Miks kirjutatakse selles lauses justkui google tõlkija abil? Lause lõpp võiks ju olla "vajaliku mängumehega". Rääkimata sellest, et küsimärgi ja uue lause algusesse annab tõlkimismasingi vahele tühiku.

jee

Teiresias
22.11.10, 18:04

no eesti koondisele on ta tõesti vajalik, aga ma just vihjasin lausejupile " siis tema saab kaitses kindlasti hakkama." mis ajas kergelt muigama, kuna ei sisalda absoluutselt tõtt.

staaaaaar
22.11.10, 18:39
no eesti koondisele on ta tõesti vajalik, aga ma just vihjasin lausejupile " siis tema saab kaitses kindlasti hakkama." mis ajas kergelt muigama, kuna ei sisalda absoluutselt tõtt.

Sa paneksid sinna kindlasti enda aga kui ennast ei saaks panna siis Vungi jah ?

rainer44
22.11.10, 19:35
kes siis veel kaitses hakkama saab kui mitte tema?

Thugie
22.11.10, 21:13
pidurdage draamat noored

Teiresias
22.11.10, 23:27
fakk, ma seletan siis lollidelegi lahti: eesti koondisele, kui sellisele, on ta tõesti vajalik, aga väita, et ta ei tee kunagi vigu? see on absurdne, ta teeb vigu ja teeb neid oma mängupositsiooni kohta tavatult rohkem kui peaks ( ja nüüd ma ei oota oma kommentaarile vastust: a la sa ise teeksid palju rohkem vigu, lupard !!! )

Vähetuntud vutivaatleja
23.11.10, 14:03
fakk, ma seletan siis lollidelegi lahti: eesti koondisele, kui sellisele, on ta tõesti vajalik, aga väita, et ta ei tee kunagi vigu? see on absurdne, ta teeb vigu ja teeb neid oma mängupositsiooni kohta tavatult rohkem kui peaks ( ja nüüd ma ei oota oma kommentaarile vastust: a la sa ise teeksid palju rohkem vigu, lupard !!! )

"Kahe viimase aastaga on ta tublisti arenenud ning tema kaitsetöö kvaliteet on väga hea,» kiitis Vassiljev.

Ma ei teagi nüüd, keda pädevamaks pidada - kas suvalist foorumispetsialisti või 2010 Eesti aasta parimat jalgpallurit. Dilemma (http://www.eki.ee/dict/qs2006/index.cgi?Q=dilemma) missugune.

laas
23.11.10, 15:51

Keegi pole ju kusagil väitnud, et ta ei tee vigu. See, et keegi temaga koos mängides end kindlalt tunneb, st kui täpne olla, siis "Temaga on väga mõnus koos mängida. Saan ennast väljakul väga kindlalt tunda, kuna tean, et kui rünnakule lähen, siis tema saab kaitses kindlasti hakkama." - kuskohast sa loed siin välja mingit absoluutset fakti, et ta kunagi vigu ei tee? See, et mängijad teineteist platsil mõistavad ja usaldavad, ja et neil on koos hea mängida - see ei ole statistiline parameeter. Kuigi jah, ega statistika ei sedasta absoluuti niikuinii, aga see selleks...

Ja teiseks, sa väidad, et ta teeb "ta teeb vigu ja teeb neid oma mängupositsiooni kohta tavatult rohkem kui peaks". Sa ikka tead, mida sõna "tavatult" tähendab? Ma küll viimast koondise sõprusmängu ei näinud, aga kui võtta käesoleva tsükli valikmängud, siis väita, et Dimitrijev teeb ebatavaliselt palju, enneolematul hulgal vigu - vat see tundub absurdne.

aanvaller
23.11.10, 16:54

Mis tunne on muidu ennast lupardiks sõimata? :)

priity
11.01.11, 17:39
Veel uudiseid Poola rindelt, Krakowi "Cracovia" juures on katsetel Dmitrijev, uudis ise siin: http://www.cracovia.pl/pilka-nozna/news/wiadomosci/trzech_nowych_na_testach_w_cracovii
Sisuks see, et järjekordsed testitavad pallurid Krakowis, neist kogenuim kaitsev poolkaitsja Dmitrijev, kellel ette näidata 56 mängu A-koondises, eelnevalt mängis Honefossis. Lisaks on testitavate hulgas Soome passiga 21-aastane tansaanlasest ründaja Zakari Kibona (Klubi-04).
Cracovia on hetkel Poola liigas "dead last" 8 punktiga 15 mängust. Ekstraklasa.net sügishooaja kokkuvõttes on öeldud, et Cracovias on raske leida positsiooni, millele ei oleks talvevaheajal tugevdust otsida. Siiski on kõige pakilisemad vajadused väravaid lööv ründaja ning korralik keskkaitsja. Cracovia keskväljamängijaid hinnates öeldakse, et ainult üks mängija (Saidi Ntibazonkiza) mängis oma taseme välja, ülejäänud allpool arvestust.

priity
12.01.11, 17:37
Uudiseid Dmitrijevi kohta--kümmekonda mängijat katsetanud Cracovia on kõik peale Dmitrijevi minema saatnud. Cracovia spordidirektor ütleb: "Mängija näitas end korralikult testidel ja soovime teda veelkord vaadata."
----
Został tylko Dmitrijev
Już tylko jeden testowany zawodnik pozostał w Cracovii. W popołudniowych zajęciach będzie uczestniczył Aleksandr Dmitrijev.

- Zawodnik zaprezentował się przyzwoicie na dotychczasowych testach i chcemy mu się jeszcze przyjrzeć - wyjaśnia dyrektor sportowy MKS Cracovia SSA, Tomasz Rząsa.

(allikas: http://www.cracovia.pl/pilka-nozna/news/wiadomosci/zostal_tylko_dmitrijev)

priity
13.01.11, 18:41
Tundub, et Dmitrijev siiski ei hakka Cracovias mängima:
Do środy w klubie był jeszcze Aleksandr Dmitrijew, ale Jurij Szatałow zadecydował, że Estończyk również wróci do domu.

Ehk siis tõlge: kolmapäevani oli klubis ka Dmitrijev, kuid Szatalow (s.o. siis Cracovia peatreener) otsustas, et eestlane läheb samuti koju tagasi.

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Jurij-Szatalow-Koniec-z-castingami-w-Cracovii,artykul,96915,1,714.html

aanvaller
13.01.11, 20:15
jumal tänatud. ta tase on väärt enamat kui esiliiga

NIRK
13.01.11, 21:35
Rahu, see on kõlakas.
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=410389

aanvaller
14.01.11, 18:34
eks kõige tähtsam oleks, et Dima oleks rahul ja seda ta ka on, aga mida kujutab endast Poola esiliiga?
Ainult, kui dima sõlmiks poole aastase lepingu ja siis prooviks mõnele kõrgseltskonna klubile silma jääda ja sedakaudu tagasi kõrgliigasse pääseda :)
Cracowia on ikka päris selgelt hetkel kõrgliiga outsider..

priity
14.01.11, 19:13
Aanvalleri rahustuseks võin öelda, et Poolas on üsna tavaline, et suuremad klubid ostavad väiksematest tugevaid mängijaid kokku. Praeguses üleminekuaknas on klubide vahel üsna palju liikumisi toimunud. Kui rääkida konkreetselt esiliigast kõrgliigasse minevatest mängijatest, siis mitu klubi soovivad osta Swioujscie Flotast esiliiga resultatiivseimat mängijat Nwaogut, probleemiks vaid see, et ta on nelja erineva agendiga eksklusiivlepingu alla kirjutanud...
Off-topic: Kes tahab Flota über-cooli vormi näha, siis näeb seda Nwaogu pildilt: http://www.flota.swinoujscie.com.pl/zawodnicy/10/nwaogu.jpg

Shermann
16.01.11, 01:07
http://www.cracovia.pl/pilka-nozna/news/wiadomosci/znana_kadra_cracovii_na_oboz_w_jarocinie

Dmitrijevi igatahes laagrisseminejate nimekirjas pole...

priity
17.01.11, 12:47
Tundub, et Cracovia rahaline oluklord ei ole eriti hea, ridamisi lahkuva sealt praegused mängijad. Üks Valgevene liigas mängiv ukrainlane väidab (http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/01/16/andrij-honczar-cracovia-dawala-4-tys-dolarow-po-co-za-taka-s/), et talle pakuti eelmise aasta lõpus Cracovia poolt palgaks 4000 USD kuus, kuid see olevat liiga väike, et Poolamaale mängima kolida. Millegipärast kahtlustan, et peale Norra aastaid pole ka Dmitrijev sellise palgaga nõus...

Lisaks veel see info, et Cracovia laupäevases kontrollmängus Dmitrijev samuti ei osalenud...

Kaspy
17.01.11, 20:36
«Meeskond läheb homme laagrisse. Ma ei teagi, kas nad tahavad mind või mitte. Lubasid nädala alguses uuesti ühendust võtta,» rääkis Dmit*rijev. «Alguses pidin olema seal kaks päeva, kuid siis palusid nad mul veel jääda. Olin seal kokku viis päeva, kuid praegu ei ole midagi konkreetset öeldud. Pean nüüd paar päeva ootama.»

Kui Dmitrijev ei peaks Poola klubiga kokkuleppele jõudma, pole tal edasist plaani veel paika pandud. «Praegu ei ole ühegi klubiga mingit testimist kokku lepitud, kuid mingeid variante on, et ennast mõne meeskonna juurde näitama minna,» lisas Dmitrijev.

Postimees.ee

salajane33
07.02.11, 15:47
Eesti jalgpallikoondislase Aleksandr Dmitrijevi klubiotsingud on edukalt lõppenud - viimased kolm hooaega norra klubis Hönefoss veetnud poolkaitsja sõlmis 2,5aastase lepingu Venemaa esiliigaklubiga Jekaterinburgi Ural (http://www.fc-ural.ru/news/2011/02/0706.html). ÕL

billy t
07.02.11, 15:54
Edukalt? Nojah. Vähemalt ei ole ta kunagi pingipoisiks jäänud.

Jaak
07.02.11, 17:15
Edukalt? Nojah. Vähemalt ei ole ta kunagi pingipoisiks jäänud.

usun,et parem variant kui too Poola liiga peksupoiss.

urmar
08.02.11, 21:13
Nüüd võiks siis uue klubi nime pealkirja ka panna.

salajane33
04.04.11, 20:09
Esimeses liigamängus (http://onedivision.ru/match-2150) sai Ural kaotuse, Dmitrijevilt 67 minutit ja kollane kaart

fizth
07.04.11, 21:50
Tänases mängus Ural võitis 1:0, keegi teab kas Dima ka mängis ?

football2u
07.04.11, 22:10
Soccerway ei anna vahetusi... ei tehtudki neid?

Shparkz
07.04.11, 22:12
89 minutil lasti mängu (http://onedivision.ru/match-91097)

football2u
07.04.11, 22:16
Uurisin asja, ja 86. minutil lasti ta platsile.
http://soccernet.ee/dmitrijev-ja-ural-venemaal-voidukad

(Шатов (Дмитриев, 86) (http://www.fc-ural.ru/#),)

E: Shparkz, kust inff pärineb?

Shparkz
08.04.11, 01:35
E: Shparkz, kust inff pärineb?

siit (http://onedivision.ru/match-91097)

liiga koduleht

budu
08.05.11, 00:19
Volgar-Gazprom 0 FC Ural 3.Dmitrijevi mänguaja kohta hetkel andmed puuduvad.selle võiduga tõusis FC Ural 13 punktiga 6ndaks.Liiga liider on 15p Nizhny Novgorod

kesa
20.08.11, 09:30
Kui kedagi huvitab, siis eilne Dmitrijev-Voskoboinikov 5:2 oli Ekaterinburgis suur pidupäev, nimelt oli kohtumine Ural-Himki ühtlasi Dmitrijevi klubi uue 27 000 pealtvaatajat mahutava Tsentralnõi staadioni pidulik avamismäng.

Ühtlasi oli ajalooline kohtumine nii Dmitrijevile kui Voskoboinikovile uus kogemus, kumbki mängija pole oma karjääri jooksul erinevate riikide liigamängudes nii suure publiku ees mänginud kui eile ja nüüdsest on mõlema mängija publikurekord liigamängudes 25 500.

Kahjuks ei olnud neil võimalust omavahel platsil madistada, Voskoboinikov vahetati välja 72' minutil ja Dmitrijev sisse 79' minutil.

Kohalikud vutitegelased loodavad, et uus staadion valitakse 2018 a. MM-l mängupaigaks.

ROOTSI KUNN
20.08.11, 10:21
Kui kedagi huvitab, siis eilne Dmitrijev-Voskoboinikov 5:2 oli Ekaterinburgis suur pidupäev, nimelt oli kohtumine Ural-Himki ühtlasi Dmitrijevi klubi uue 27 000 pealtvaatajat mahutava Tsentralnõi staadioni pidulik avamismäng.

Ühtlasi oli ajalooline kohtumine nii Dmitrijevile kui Voskoboinikovile uus kogemus, kumbki mängija pole oma karjääri jooksul erinevate riikide liigamängudes nii suure publiku ees mänginud kui eile ja nüüdsest on mõlema mängija publikurekord liigamängudes 25 500.

Kahjuks ei olnud neil võimalust omavahel platsil madistada, Voskoboinikov vahetati välja 72' minutil ja Dmitrijev sisse 79' minutil.

Kohalikud vutitegelased loodavad, et uus staadion valitakse 2018 a. MM-l mängupaigaks.
Isegi venemaal asjad vaikselt arenevad ( uued staadionid jne) aga ilmselt jääb see 27 tonni ikka natuke liiga väikeseks ,et MM- turniiri võõrustada.

kesa
20.08.11, 10:32
Isegi venemaal asjad vaikselt arenevad ( uued staadionid jne) aga ilmselt jääb see 27 tonni ikka natuke liiga väikeseks ,et MM- turniiri võõrustada.

Metšdat ne vredno aga asjad arenevad sealkandis küll, Venemaa Premieri tõusmine on Uralil samuti suht võimalik.
Tegelikult kui arvestada, et Ekaterinburgis elab 1,3 miljonit, siis Urali 3000-4000 pealine publikuhuvi vanal staadionil, mis mahutas 13 000, oli küll lahja, eks näis, kas uus staadion publikuarvu kasvatab või mitte.

http://www.fc-ural.ru/#

vabakutseline21
30.08.11, 14:08
Dimitrijev ja Ural tegid 2:2 viigi Kalingradi Baltikaga. Mänguaega sai ka Dimitrijev kes sekkus mängu 87. minutil.

kangura
13.09.11, 17:04
mis värk on et meie poiss pingil?!

eits
13.09.11, 19:39
väga lihtne värk. tegemist on väga nõrga mängumehega.

Mehhanisaator
13.09.11, 22:11
Kuule sõida sitale pervert raisk !

Meintz
13.09.11, 22:17

Ongi noh!Verpakovskised, Caunad, Laizansid, Rubinsid, Danilevicused ja Stankevicused on alles klassiga, eriti see aasta

Spazero
13.09.11, 22:18
Do not feed the troll!

eits
14.09.11, 09:41
lugupeetud tainapead, see on teaduslik fakt et dmitrijev on nõrk mängija. isegi norra esiliigas ei soovitud temaga lepingut pikendada. nüüdses klubis pingipoiss. milliseid tõestusi veel peaks vaja olema? ainus koht kus mees saab alati täismängu kirja on rüütli juhendatav eesti koondis.

kesa
14.09.11, 10:02
lugupeetud tainapead, see on teaduslik fakt et dmitrijev on nõrk mängija. isegi norra esiliigas ei soovitud temaga lepingut pikendada. nüüdses klubis pingipoiss. milliseid tõestusi veel peaks vaja olema? ainus koht kus mees saab alati täismängu kirja on rüütli juhendatav eesti koondis.

Kusjuures nagu kõik nägime, saadi Dimakeseta päris hästi hakkama:)

AreYouReady
31.10.11, 20:03
http://www.sports.ru/tribuna/blogs/fmpredictor/252160.html
Minu intervjuu Aleksandriga. Vene keeles, kasutage Google Translate. :)

kesa
02.12.11, 18:07
http://sport.postimees.ee/655604/jargmine-eesti-koondislane-on-sattunud-norra-maksuameti-huviorbiiti/

Asula 4c-s on põnevad ajad....

soc
06.02.12, 01:33
Eile (05.02) siirdus Aleksandr Dmitrijev koos oma klubi FC Ural Küprosele, kus toimub klubi kolmas treeninglaager. Treeninglaager kestab 05.02 - 21.02, selle raames osaleb klubi Venemaa jalgpalli rahva liiga ( Футбольной национальной лиги -Eesti mõistes esiliiga) karikavõistlustel, mis kestab 11.02 - 20.02. Täna aga kohtutakse kontrollmängus Venemaa kõrgliiga klubi Volgaga.

Vahehooaja käigus on Ural teinud eelnevalt 2 treenninglaagrit, esimest Kislovodskis ning teist Türgis, kus peeti kolm kontrollmängu, Aleksandr tegi kõikides mängudes kaasa teist poolaega. FC Yenisey ja Samara Krõlja Sovetoviga mängiti 0-0 viiki. Naltšiki Spartakile kaotati 2-1.

http://www.fc-ural.ru/UPLOAD/2011/12/30/kislo30_1000_0.jpg Aleksandr kükitamas Kislovodskis
http://www.fc-ural.ru/UPLOAD/2011/12/30/kislo12_1000_0.jpg

magicm
12.03.12, 10:46
Dmitrijev on sunnitud siis uut klubi otsima, kuna Urali uus peatreener tal klubis kohta ei näe.

soc
14.03.12, 23:22
Kurb. Pidavat nüüd Skandinaaviasse siirduma. Kindlasti pole ka see paha variant, aga rääkis ta ju ise, et talle ei meeldi kunstmurul mängida, mida Norras suht palju tehakse. Aga põhiline on, et üldse vähemalt samal tasemel klubi leiaks.
Samas vedas, et sai Uraliga ikka korralikult hooaja eelset ettevalmistust teha, vorm peaks enamvähem olema. Muidu oleks seis üldsde nutune, kui oleks pidanud juba talvel Floraga kuskil sisehallis trenni tegema.

Aga kahju, et isegi Venemaa tugevuselt 2 liigas ei löönud läbi.
Ise eelistaksin Aleksandri Küprosel mängimas näha. Kliima hea, tase kindlasti parem kui vene esiliiga.

Mõnuagent 007
14.03.12, 23:24
Ise eelistaksin Aleksandri Küprosel mängimas näha. Kliima hea, tase kindlasti parem kui vene esiliiga.

Raha teenib kindlasti kordades vähem.

budu
15.03.12, 01:00
Kurb. Pidavat nüüd Skandinaaviasse siirduma. Kindlasti pole ka see paha variant, aga rääkis ta ju ise, et talle ei meeldi kunstmurul mängida, mida Norras suht palju tehakse. Aga põhiline on, et üldse vähemalt samal tasemel klubi leiaks.
Samas vedas, et sai Uraliga ikka korralikult hooaja eelset ettevalmistust teha, vorm peaks enamvähem olema. Muidu oleks seis üldsde nutune, kui oleks pidanud juba talvel Floraga kuskil sisehallis trenni tegema.

Aga kahju, et isegi Venemaa tugevuselt 2 liigas ei löönud läbi.

vähemalt eilse seisuga ei olnud tal veel ühtegi huvilist ukse taga.Küprose klubidest pea enamus on väga suurtes rahalistes raskustes ja see ei oleks lahendus!

Kaspy
15.03.12, 09:24
Muidu oleks seis üldsde nutune, kui oleks pidanud juba talvel Floraga kuskil sisehallis trenni tegema.

Oleks see vast luksus!

dnb
31.03.12, 04:30
Valgevenes juba?

Jaak
31.03.12, 10:28
kus täpsemalt siis?

rauulo
31.03.12, 16:19
http://soccernet.ee/aleksandr-dmitrijev-liitus-valgevene-korgliigaklubiga

LeoPeoleo
31.03.12, 17:13
Igatahes Neman Hrodno on hetkel kaotamas FC Minskile.

Jaak
31.03.12, 21:53
Dmitrijev 90min.

jalkamatuu-
31.03.12, 22:27
edu talle valgevene tasemega kursis pole, aga parem kui Eesti ma usun

Tom K
31.03.12, 22:47
Kusagil nii Tšehhi liigaga ühel tasemel. Liiga parim meeskond saab regulaarselt Meistrite Liigasse (ja saab seal kolki), veel paar meeskonda suudavad koduses liigas neile konkurentsi pakkuda, ülejäänud mitte eriti. Norra oleks muidugi hulga ägedam variant olnud, kuid mis seal ikka, samas ilmselt parem kui praegu Levadia eest palli toksida (eeldades, et viimastel oleks vahendeid talle palka maksta).

Kaspy
19.05.12, 00:55
Huvitav tähelepanek: Peale Dmitrijevi liitumist pole meeskond suutnud võita ühtegi kohtumist, nii ka täna, kui alla jäädi meie jaoks tuttavale Gomelile 0-3.

E: Tegi kaasa 90 minutit.

budu
25.05.12, 00:18
Nii kui meie poiss koosseisu ei kuulu ,siis saadakse võit ja lausa 8-0! see võib olla ohtlik värk

Kalp
25.05.12, 14:39
edu talle valgevene tasemega kursis pole, aga parem kui Eesti ma usun
Tuttava FK Gomeli noortetreeneri käest uurisin,millised on Valgevene liigas mängijate palgad...väidetavalt on Minski klubide,Borissovi BATE mängijate kuupalk 3000-5000 eurot...igatahes kontrollib Batja isiklikult rahade liikumist nii jäähokis kui jalgpallis...ja iga oblasti suuremad firmad,ettevõtted on lihtsalt sunnitud sporti toetama...

Myrgel
25.05.12, 15:28
Tuttava FK Gomeli noortetreeneri käest uurisin,millised on Valgevene liigas mängijate palgad...väidetavalt on Minski klubide,Borissovi BATE mängijate kuupalk 3000-5000 eurot...igatahes kontrollib Batja isiklikult rahade liikumist nii jäähokis kui jalgpallis...ja iga oblasti suuremad firmad,ettevõtted on lihtsalt sunnitud sporti toetama...
Diktatuur on millegi jaoks kasulik ka :cool:

Marek_T
28.05.12, 03:14
Diktatuur on millegi jaoks kasulik ka :cool:

Vähemalt Dmitrijevi jaoks.

chac
28.05.12, 12:23

natuke sealseid olusid teades - BATE on sealmaal nö superklubi staatuses. a la AKSK NL ajal korvpallis, kus kõik vähegi paremad mehed tõmmatakse mujalt klubidest sinna ära. ja sealseid palkasid nö tavaklubi omadega ehk päris võrrelda ei tasu.

budu
10.08.12, 00:36
Jätkamas siis Valgevenes.http://www.fcgomel.by/team/main/players/dmitriev_aleksandr/

-RoMaRiO-
10.08.12, 00:53
Jätkamas siis Valgevenes.http://www.fcgomel.by/team/main/players/dmitriev_aleksandr/

Oleksin väga üllatunud, kui seal regulaarse põhikoosseisu mehena end Dmitrijev leiaks.

Daz Booob
10.08.12, 01:16
tra, seda see vene kommar rääkis gomeli mängu alguses - kuna ma erilist tähelepanu ei pööranud, siis mõtlesin, et mul rohud on jälle võtmata.

Tofoa
29.01.14, 06:19
Kuidas Dmitrjevil klubiotsingud lähevad? Ehk keegi teab midagi.

rauulo
10.02.14, 22:40
Värsked uudised viivad mehe tagasi Valgevenesse. (soccernet.ee/dmitrijev-voib-naasta-valgevenesse)

Õhtulehe jalkatoimkond
24.03.14, 16:19
Värske info Eesti koondise teeneka poolkaitsja olukorra kohta.

http://www.ohtuleht.ee/569316/valgevene-klubi-ootab-et-aleksandr-dmitrijevi-luu-kokku-kasvaks

Marts
20.06.14, 19:17
Mees ikka vigane? Mis seis klubirindel?

Felipe
29.01.15, 19:35
Kohe varsti 33-aastaseks saav Dmitrijev ehk Poola? Jääb vist liiga vanaks et seal pildil püsida või otsib klubi lihtsalt suurte kogemustega meest, keda vahepeal hea pingilt võtta oleks?

Aga nagu foorumis alati öeldakse, siis loodame et saab sealt veel paremasse klubisse :D .

kesa
29.01.15, 19:44
Kruglov...ja Rüütli ka järele, oleks kamp koos :D

budu
29.01.15, 21:10
Kohe varsti 33-aastaseks saav Dmitrijev ehk Poola? Jääb vist liiga vanaks et seal pildil püsida või otsib klubi lihtsalt suurte kogemustega meest, keda vahepeal hea pingilt võtta oleks?

Aga nagu foorumis alati öeldakse, siis loodame et saab sealt veel paremasse klubisse :D .

33 ei ole veel mingi vanus ja vaevalt teda sinna vahetusmeheks tahetakse. Mootor on mehel hea

Felipe
08.02.15, 21:14
Klubi leidmise keerdkäigud on ikka imelikud, kaks hooaega omale välisklubi põhimõtteliselt otsinud ja tühjade kätega jäänud ning nüüd kohe 33 aastaseks saavana liitumas Poola kõrgliiga klubiga. Kas üleminekul Vassiljevi käsi mängus või lihtsalt ei tohi loobuda otsimisest. Igal juhul, kui leping sõlmitakse siis väga tore.

Jaak
08.02.15, 21:19
Klubi leidmise keerdkäigud on ikka imelikud, kaks hooaega omale välisklubi põhimõtteliselt otsinud ja tühjade kätega jäänud ning nüüd kohe 33 aastaseks saavana liitumas Poola kõrgliiga klubiga. Kas üleminekul Vassiljevi käsi mängus või lihtsalt ei tohi loobuda otsimisest. Igal juhul, kui leping sõlmitakse siis väga tore.

see ongi see "paljude soodsate asjaolude kokkulangevus",millest üleminekute puhul vahest rääkima kiputakse.

Felipe
08.02.15, 21:33
see ongi see "paljude soodsate asjaolude kokkulangevus",millest üleminekute puhul vahest rääkima kiputakse.

Uskumatu ja, 33 aastasena saab omale karjääri vist kõige tugevama välisklubi-liiga. Usun et Piast on tugevam, kui Ural oli.

Drogba
06.08.17, 16:40
Esimeses mängus Dima kohe Honefossi võidule tüürind. 3:1 oldi üle Vidarist.

seepolnudlahe
12.08.17, 23:11
Jään siia juba selle vooru uudiseid ootama :)

budu
15.12.18, 02:13
Aitäh!

Kasper
15.12.18, 14:20
Sanja on olnud tõesti erakordselt sümpaatne jalgpallur. Alati andis endast maksimumi, alati oli aus ja otsekohene. Aitäh!