320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

info: säärekaitsmed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    info: säärekaitsmed

    tervitusi... oleks huvi võimalikult väikeste ja võimalikult kergete säärekaitsmete vastu... põhimõtteliselt ma nagu erilist kaitsefunktsiooni nendelt ei oota.. mängiks ilma, aga kohtunikud ei lase... seega oleks soov võimalikult vähe segavaid ja võimalikult väikseid kaitsmeid omada.

    palun kallid kaasfoorumlased, soovitage... hinnaklass võiks kah odav olla, sest olen üliõpilane ja alles vaene

    #2


    Mõtled taoliseid kaitsmeid?

    Kommentaar


      #3
      pigem nagu neid nikesid.. a midagi veel pisemat ei ole..?

      Kommentaar


        #4
        Minu teada mitte, kuna need on XS suurus.

        Kommentaar


          #5
          mul on ühed Umbro omad, imeõhukesed ja suht väikesed, õhtul kui töölt tulen, teen sulle pildi ka, ma arvan, et need peaksid sulle sobima ka. pealegi on need suht vana mudel.

          Kommentaar


            #6
            vot jah... praegu igalpool müügil mingid xc90zsuper144lazertuning kaitsmed... siukest tavalist ja lihtsat plaati pole nagu märgand eriti... aga tegelt vaadake, oleks toore kui keegi etaks öelda kust saaks uuestpeast selliseid lihtsaid ja pisikesi jublakaid:P ma secondhand variante ei taha

            Kommentaar


              #7
              osta üks perselaud poest ja lõika ise. kulu mingi 25 kulli või?

              Kommentaar


                #8
                Veel pisemat? Sulle läheks vaevu see XS jalga.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Undi Vaata postitust
                  osta üks perselaud poest ja lõika ise. kulu mingi 25 kulli või?
                  Saab ka odavamalt ja koos boonusfaktoriga meeldiva maiustuse näol. Osta Selverist nt kohupiimatasku, lase see karpi panna.

                  Head pilti ei leidnud, aga pidasin silmas u sellist karpi:


                  Kohupiimatasku keera pintslisse ja karbi kaks poolt murra vastavalt oma soovile õigesse suurusesse ja ongi kogu moos. Egas kohtunik vaata, et mis sul seal kedra see on.

                  Kogu kulu 7 krooni.
                  Last edited by Raix; 08.04.08, 15:26. Põhjus: hmm
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vot, jah, ise otsisin kõik spordipoed läbi, et leida neid vanu säärekaitsmeid, mis olid pehmed ja kerged plaadid sees, AGA MITTE KUSKIL!

                    Ise igatahes ei leidnud, otsin ise samasuguseid.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                      Vot, jah, ise otsisin kõik spordipoed läbi, et leida neid vanu säärekaitsmeid, mis olid pehmed ja kerged plaadid sees, AGA MITTE KUSKIL!

                      Ise igatahes ei leidnud, otsin ise samasuguseid.
                      ma just ostsin endale need jube head on, mugavad ja stiilsed, maksid 125.- seal vanalinnas otse adidase poe vastas sportlandis, ei tule aadress praegu meelde
                      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas volodja Vaata postitust
                        ma just ostsin endale need jube head on, mugavad ja stiilsed, maksid 125.- seal vanalinnas otse adidase poe vastas sportlandis, ei tule aadress praegu meelde
                        mida sa ajad...sa ei ole pealinnas ju käinudki

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas volodja Vaata postitust
                          ma just ostsin endale need jube head on, mugavad ja stiilsed, maksid 125.- seal vanalinnas otse adidase poe vastas sportlandis, ei tule aadress praegu meelde

                          öö okei.. tra.. ma ei tea et seal sportlandi oleks.. aga tsekkan järgi homme

                          Kommentaar


                            #14
                            krt mul kuskil on ühed, mingisugused asjandused, aga need eab muidugi ise teibiga jala külge tõmbama, sest kinnutuseks vajaminevad osad neil puuduvad. tuhnin veits kappides, äkki leian.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              kaitsefunktsiooni nendelt ei oota.. mängiks ilma, aga kohtunikud ei lase...
                              Sul tõesti jalad nii jämedad, et neid puruks ei anna sõita või?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X