320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ManU sõimamisest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ManU sõimamisest

    Davai, mul on lõpuks mõõt täis saanud teist puberteeditest, kes aina sõimavad ManU mõtetute lööklausetega a`la - Manu on pask ja saast, Beckham on pede, mankus on staarid koos jne ( oleme ausad see loetelu on lõputu ). Minu palve oleks - " võtke ennast kokku ja proovige oma mõtteid ka põhjendada, mitte niisama huupi lahmida, pole mõtet olla lapsik ". Ehk suudame ka tekitada aruka diskusiooni. Samas kardan ma, et enamusi väiteid on suht raske põhjendada või seletada, ma mõtlen põhjendada tervest mõistusest lähtudes ja loogiliselt, mitte emotsioonidele ja tunnetel voli andes.

    Ma saan aru, kindlasti on raske ja valus kõrvalt vaadata kuidas rivaalid piimalt koore koguvad ja sinu lemmikud peavad leppima helesinise lahja piimaga, sipeldes kuskil PL keskpaigas. Kuid olgem ausad ega mõtetu sõim parima vastu aita oma lemmikul positsioone parandada, pigem tekitab vastakaid tundeid viimase vastu. Näitena tooksin Newcastle Unitedi, kes tundus varemalt täitsa norm sats olevat, kuid fännid, täpsemalt siis fänn on antud võistkonna mulle vägagi ebameeldivaks muutnud. See selleks.

    Teine asi mis mind häirib on seesamune väljend - "gloryhunter". Olen täiesti nõus, et peale ManU triumfi ´99 aasta kevadel ja ehk ka mõned kuud enne seda tekkis Unitedi fänne, nigu puravikke pärast vihma. Paljud neist võisid olla tõesti feigid, ja olidki. Tüübid võivad praegusel hetkel täiesti vabalt toetada näiteks kasvõi Real-i, no ja mis siis? Alati leidub sellisi inimesi. Vale on aga liigitada kõiki Punaste Kuradite fänne samasse kategooriasse. Väga vale, sest igaüks leiab oma lemmiku omamoodi - meeldib siis võistkonna või indiviidi tehnika, agressiivsus, taktika, efektsus jne. Neid kategooriad on palju. Mis kellelegi rohkem meeldib sinna ka kaalukeel kaldub. Minu arvates on aga üldine tendents - et oma lemmik leitakse suht kiiresti, kui juba hakatakse jälgima vutti, päris tihti on see ka edukas võistkond hetkel. Niipalju siis fänlusese sõltuvusest " glory " jahtimisega.

    ManU puhul on " gloryhunting " läbi saamas või jahh, juba läbi saanud. Jahitakse juba hoopis tükkis teisi kalasid, esimesed nimed mis PL keelele tulevad on Liverpool ja Leeds. Noored ja perspektiivikad satsid. Samas on minu arvates tekkimas, tegelikult on juba tekkinud uus trend - ManU vihkamine. On ju nii seff või popp ehk isegi noortepärane öelda - " Hehheee mänjuu on pasa ". Ja kohe kiidavad 112,68 sabarakku kaasa " Minu meelest on ka Manu sitt, sest seal on niipalju staare ".
    Tuleb meelde samalaadne teema, mis põhikoolis või ka mõned aastad varem suitsetamisega. Kui tahan olla kuul ja seltskonda sulada siis otseloomulikult tõmban mõned kõssid Barclay Lighti ja vihkan Manu. Vot nüüd olen tegija.
    Naeruväären kas pole?

    Ehk siis kokkuvõtvalt, minu laialivalguva jutu point on - mõelge enne läbi kui midagi suure suuga kuulutate ja mõelge kas tegemist on ikka enda mõtte või seisukohaga, mida olete ka valmis kaitsma.

    #2
    Ma isiklikult arvan, et ManU on oma suure vihkajaskonna saanud oma üleoleva suhtumise pärast teistesse kvaliteediga meeskondadesse. Ka ei ole ju väga lahe, kuidas FA peab ManU-t võrdsetest võrdsemaks, nt kuidas sarnases situatsioonis käitutakse Beckhami või Vieira karistamisel. Lisaks on ManU-s ikka küllaldaselt nö jubedaid mehi - ma arvan, et ManU fännid nõustuksid siinkohal minuga - nagu Gary või Phil Neville, kes oma pideva keskpärase/kesise mänguga Inglise koondise algkoosseisu pääsevad (võib-olla enam mitte, sest on olemas Ashley).
    BE KIND TO QUEERS!

    Kommentaar


      #3
      Jutt on kõik jumala õige Guru, ainultt et palun mine isiklikumaks ja ütle kelle kohta see käib, praegu on selline tunne nagu ise üks selliseid pubekaid oleksin.
      Ja tõesti - kui olete just hakanud vutti vaatama, siis oodake lemmikklubi valimisega niikaua kuni olete näinud enamuste klubide mängu Premieris (või siis mõnes muus vastavas liigas) kuni südame hääl selle õige välja valib Põhiline - tiitlite järgi ei tohi valida või veel enam - oh, see on maailma rikkaim klubi, neil on maailma kalleimad mängijad - see on minu lemmik!
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #4
        guru juttu peaxid kuulama eelk6ige need, kes ise end syydlasex peavad, ja neid ikka kahjux on.

        chilli, palun ytle, kelle vastu on ManU yleolevalt k2itunud, ka faktilised n2ited olexid head.
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          #5
          s*ttuge end täis punased

          siin pole midagi öelda. minu manku vihkamine tuleb südamest ja ma ei sa sellese midagi parata. minu viha manku vastu on vanem kui armastus villa vastu see lihtsalt on nii. ja kui manku vihkamine on moejoon siis olen mina selle looja.

          Kommentaar


            #6
            häbi häbi

            sinusugused mehed on häbiks jalgpallifännidele, selline jutt võib mõjutada tugevasti uute fännide arusaamu jalgpallist
            See kiri siin on all

            Kommentaar


              #7
              nahuit ma seda välja pean täitma

              kallis naivitar yeg

              selline on suhtumine jalgpalli ja teistesse meeskondadess inglismaal kui sa aru saad mida ma mõtlen. see on mõeldamatu et keegi oleks pooli ja manku fänn samal ajal.

              ja kui ma olen häbiks jalgpalli fäänuidele siis on minuga vähemalt pool inglismaa populatsioonist

              Kommentaar


                #8
                l'pool ja manu ei käi käsikäes

                eston räägib täiesti õiget juttu - manu ja l'pool vihkavad teineteist ikka vihaselt, a la Old Firm, kuid mitte nii sõjakas *arvatavasti.

                Manu kukub selle hooaja järel obskuriteeti nagu ta seda enne 90ndaid paar dekaadi oli. Let's keep it that way...
                BE KIND TO QUEERS!

                Kommentaar


                  #9
                  Ma ei näe midagi halba selles, et ManU, Liverpool või Leeds saab praegu endale enamiku uute jalgpallifännide toetuse. Kui mina hakkasin oma praegusi lemmikuid Blackburni ja West Hami toetama nii kuskil 1992-93 olid määravaks hoopis muu.Ma arvan, et nende meeskondade esimesed mängud, esimestest mängudest mis ma nägin sai see alguse. Unistust Eurosarja võitudest puudusid. Ma küll nautisin ManU mängu kuid minust ei saanud nende fänni.Ja ma ei mäleta, et oleks olnud sellist vihkamist nagu praegu. Siis polnudju ka sellist jalgpalli haipimist nagu pragu. Ajad on lihtsalt muutunud ja 2001a vutt pole see, mis 90date alguses.

                  Kommentaar


                    #10
                    Imelik on tõesti see karjumine --" see on pask" jne.eelmise aasta alguses ja keskel sai seda kõvasti ka Bayerni kohta kuuldud.Kuid tegelt oli see ikkagi Delfi kommentaaride tasemel ja sealt ei ole tavaliselt niikuinii midagi enamat loota.Mina ei fänna Manut , aga austan teda absoluutselt - superklubi, kelle mängu ma naudin hea meelega.Ja ma ei tee maha vendasi Nevillisi, sets kui Manu taipab nad välja vahetada ,võib ta ju jälle ilma parimax saada - ja seda ma ei soovix

                    Kommentaar


                      #11
                      Guru räägi kuidas sulle ManU meeldima hakkas?
                      C’mon Man United!!!

                      Kommentaar


                        #12
                        ja kui manku vihkamine on moejoon siis olen mina selle looja.
                        vaat see lause on igale neutraalselt inglismaa jalgpallile vaatavale inimesele ülimalt kahjulik
                        See kiri siin on all

                        Kommentaar


                          #13
                          Guru jutus on igaljuhul point sees
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            No mul pole midagi muud öelda, et nõustun täielikult Guruga ja eston, väga viisakalt öeldes(ausaltöeldes tahaks sulle ikka üht-teist roppu öelda küll nii idiootse jutu peale), äkki põhjendad ikkagi oma ManU vihkamist. Siiamaani ei ole veel keegi, kes on üritanud tõestada, et ManU on pask, midagi asjalikku öelda suutnud. Äkki üritad?
                            Jube Tige Kala

                            Kommentaar


                              #15
                              Üks põhiline põhjus miks suur osa fänne vihkab Manut, on see, et ta on väga edukas klubi.

                              Ega mulle ka näiteks Bayern ei meeldi, kuna ta võitis Manut CL. Neid näiteid võib tuua lõputuid.
                              Teine põhjus on ka see, et Manu on viimased aastat ülivõimsalt võitnud PL.
                              Samas ei saa Eestis elav inglise vutifänn vihata Manut ja põhjendada seda sellega, et pooldab Liverpooli või Arsenali.
                              Inglismaal elavad fännid tõesti vihkavad Manut, aga teie elate ikkagi Eestis ja ei ole ümbritsetud sealse eluga. Seega te ei saa mölda niimoodi nagu sealsed fännid.
                              24 april, 1999......108th minute

                              Kommentaar

                              Working...
                              X