PDA

View Full Version : ManU sõimamisest

guru
25.08.01, 15:43
Davai, mul on lõpuks mõõt täis saanud teist puberteeditest, kes aina sõimavad ManU mõtetute lööklausetega a`la - Manu on pask ja saast, Beckham on pede, mankus on staarid koos jne ( oleme ausad see loetelu on lõputu ). Minu palve oleks - " võtke ennast kokku ja proovige oma mõtteid ka põhjendada, mitte niisama huupi lahmida, pole mõtet olla lapsik ". Ehk suudame ka tekitada aruka diskusiooni. Samas kardan ma, et enamusi väiteid on suht raske põhjendada või seletada, ma mõtlen põhjendada tervest mõistusest lähtudes ja loogiliselt, mitte emotsioonidele ja tunnetel voli andes.

Ma saan aru, kindlasti on raske ja valus kõrvalt vaadata kuidas rivaalid piimalt koore koguvad ja sinu lemmikud peavad leppima helesinise lahja piimaga, sipeldes kuskil PL keskpaigas. Kuid olgem ausad ega mõtetu sõim parima vastu aita oma lemmikul positsioone parandada, pigem tekitab vastakaid tundeid viimase vastu. Näitena tooksin Newcastle Unitedi, kes tundus varemalt täitsa norm sats olevat, kuid fännid, täpsemalt siis fänn on antud võistkonna mulle vägagi ebameeldivaks muutnud. See selleks.

Teine asi mis mind häirib on seesamune väljend - "gloryhunter". Olen täiesti nõus, et peale ManU triumfi ´99 aasta kevadel ja ehk ka mõned kuud enne seda tekkis Unitedi fänne, nigu puravikke pärast vihma. Paljud neist võisid olla tõesti feigid, ja olidki. Tüübid võivad praegusel hetkel täiesti vabalt toetada näiteks kasvõi Real-i, no ja mis siis? Alati leidub sellisi inimesi. Vale on aga liigitada kõiki Punaste Kuradite fänne samasse kategooriasse. Väga vale, sest igaüks leiab oma lemmiku omamoodi - meeldib siis võistkonna või indiviidi tehnika, agressiivsus, taktika, efektsus jne. Neid kategooriad on palju. Mis kellelegi rohkem meeldib sinna ka kaalukeel kaldub. Minu arvates on aga üldine tendents - et oma lemmik leitakse suht kiiresti, kui juba hakatakse jälgima vutti, päris tihti on see ka edukas võistkond hetkel. Niipalju siis fänlusese sõltuvusest " glory " jahtimisega.

ManU puhul on " gloryhunting " läbi saamas või jahh, juba läbi saanud. Jahitakse juba hoopis tükkis teisi kalasid, esimesed nimed mis PL keelele tulevad on Liverpool ja Leeds. Noored ja perspektiivikad satsid. Samas on minu arvates tekkimas, tegelikult on juba tekkinud uus trend - ManU vihkamine. On ju nii seff või popp ehk isegi noortepärane öelda - " Hehheee mänjuu on pasa ". Ja kohe kiidavad 112,68 sabarakku kaasa " Minu meelest on ka Manu sitt, sest seal on niipalju staare ".
Tuleb meelde samalaadne teema, mis põhikoolis või ka mõned aastad varem suitsetamisega. Kui tahan olla kuul ja seltskonda sulada siis otseloomulikult tõmban mõned kõssid Barclay Lighti ja vihkan Manu. Vot nüüd olen tegija.
Naeruväären kas pole?

Ehk siis kokkuvõtvalt, minu laialivalguva jutu point on - mõelge enne läbi kui midagi suure suuga kuulutate ja mõelge kas tegemist on ikka enda mõtte või seisukohaga, mida olete ka valmis kaitsma.

chilli_bo
25.08.01, 16:38
Ma isiklikult arvan, et ManU on oma suure vihkajaskonna saanud oma üleoleva suhtumise pärast teistesse kvaliteediga meeskondadesse. Ka ei ole ju väga lahe, kuidas FA peab ManU-t võrdsetest võrdsemaks, nt kuidas sarnases situatsioonis käitutakse Beckhami või Vieira karistamisel. Lisaks on ManU-s ikka küllaldaselt nö jubedaid mehi - ma arvan, et ManU fännid nõustuksid siinkohal minuga - nagu Gary või Phil Neville, kes oma pideva keskpärase/kesise mänguga Inglise koondise algkoosseisu pääsevad (võib-olla enam mitte, sest on olemas Ashley).

Jeeg
25.08.01, 17:34
Jutt on kõik jumala õige Guru, ainultt et palun mine isiklikumaks ja ütle kelle kohta see käib, praegu on selline tunne nagu ise üks selliseid pubekaid oleksin.
Ja tõesti - kui olete just hakanud vutti vaatama, siis oodake lemmikklubi valimisega niikaua kuni olete näinud enamuste klubide mängu Premieris (või siis mõnes muus vastavas liigas) kuni südame hääl selle õige välja valib Põhiline - tiitlite järgi ei tohi valida või veel enam - oh, see on maailma rikkaim klubi, neil on maailma kalleimad mängijad - see on minu lemmik!

sicmic
25.08.01, 17:56
guru juttu peaxid kuulama eelk6ige need, kes ise end syydlasex peavad, ja neid ikka kahjux on.

chilli, palun ytle, kelle vastu on ManU yleolevalt k2itunud, ka faktilised n2ited olexid head.

eston maravilha
25.08.01, 18:59
siin pole midagi öelda. minu manku vihkamine tuleb südamest ja ma ei sa sellese midagi parata. minu viha manku vastu on vanem kui armastus villa vastu see lihtsalt on nii. ja kui manku vihkamine on moejoon siis olen mina selle looja.

Jeeg
25.08.01, 19:02
sinusugused mehed on häbiks jalgpallifännidele, selline jutt võib mõjutada tugevasti uute fännide arusaamu jalgpallist :(

eston maravilha
25.08.01, 19:16
kallis naivitar yeg

selline on suhtumine jalgpalli ja teistesse meeskondadess inglismaal kui sa aru saad mida ma mõtlen. see on mõeldamatu et keegi oleks pooli ja manku fänn samal ajal.

ja kui ma olen häbiks jalgpalli fäänuidele siis on minuga vähemalt pool inglismaa populatsioonist

chilli_bo
25.08.01, 19:37
eston räägib täiesti õiget juttu - manu ja l'pool vihkavad teineteist ikka vihaselt, a la Old Firm, kuid mitte nii sõjakas *arvatavasti.

Manu kukub selle hooaja järel obskuriteeti nagu ta seda enne 90ndaid paar dekaadi oli. Let's keep it that way...

mihkel
25.08.01, 19:40
Ma ei näe midagi halba selles, et ManU, Liverpool või Leeds saab praegu endale enamiku uute jalgpallifännide toetuse. Kui mina hakkasin oma praegusi lemmikuid Blackburni ja West Hami toetama nii kuskil 1992-93 olid määravaks hoopis muu.Ma arvan, et nende meeskondade esimesed mängud, esimestest mängudest mis ma nägin sai see alguse. Unistust Eurosarja võitudest puudusid. Ma küll nautisin ManU mängu kuid minust ei saanud nende fänni.Ja ma ei mäleta, et oleks olnud sellist vihkamist nagu praegu. Siis polnudju ka sellist jalgpalli haipimist nagu pragu. Ajad on lihtsalt muutunud ja 2001a vutt pole see, mis 90date alguses.

Aramis
25.08.01, 22:45
Imelik on tõesti see karjumine --" see on pask" jne.eelmise aasta alguses ja keskel sai seda kõvasti ka Bayerni kohta kuuldud.Kuid tegelt oli see ikkagi Delfi kommentaaride tasemel ja sealt ei ole tavaliselt niikuinii midagi enamat loota.Mina ei fänna Manut , aga austan teda absoluutselt - superklubi, kelle mängu ma naudin hea meelega.Ja ma ei tee maha vendasi Nevillisi, sets kui Manu taipab nad välja vahetada ,võib ta ju jälle ilma parimax saada - ja seda ma ei soovix ;)

guitz
25.08.01, 23:17
Guru räägi kuidas sulle ManU meeldima hakkas?

Jeeg
25.08.01, 23:38
ja kui manku vihkamine on moejoon siis olen mina selle looja.vaat see lause on igale neutraalselt inglismaa jalgpallile vaatavale inimesele ülimalt kahjulik

Maarek
25.08.01, 23:57
Guru jutus on igaljuhul point sees

Miq
26.08.01, 03:01
No mul pole midagi muud öelda, et nõustun täielikult Guruga ja eston, väga viisakalt öeldes(ausaltöeldes tahaks sulle ikka üht-teist roppu öelda küll nii idiootse jutu peale), äkki põhjendad ikkagi oma ManU vihkamist. Siiamaani ei ole veel keegi, kes on üritanud tõestada, et ManU on pask, midagi asjalikku öelda suutnud. Äkki üritad?:viha:

Nr11
26.08.01, 12:15
Üks põhiline põhjus miks suur osa fänne vihkab Manut, on see, et ta on väga edukas klubi.

Ega mulle ka näiteks Bayern ei meeldi, kuna ta võitis Manut CL. Neid näiteid võib tuua lõputuid.
Teine põhjus on ka see, et Manu on viimased aastat ülivõimsalt võitnud PL.
Samas ei saa Eestis elav inglise vutifänn vihata Manut ja põhjendada seda sellega, et pooldab Liverpooli või Arsenali.
Inglismaal elavad fännid tõesti vihkavad Manut, aga teie elate ikkagi Eestis ja ei ole ümbritsetud sealse eluga. Seega te ei saa mölda niimoodi nagu sealsed fännid.

Martin
26.08.01, 12:25
Inglismaal elavad fännid tõesti vihkavad Manut, aga teie elate ikkagi Eestis ja ei ole ümbritsetud sealse eluga. Seega te ei saa mölda niimoodi nagu sealsed fännid.

Pööran selle lause natuke ümber: \"Inglismaal elavad fännid tõesti armastavad ning toetavad ManU\'t, aga teie elate ikkagi Eestis ja ei ole ümbritsetud sealse eluga. Seega te ei saa öelda, et te toetate ning armastate seda klubi niimoodi nagu sealsed fännid.\'

Mis sa selle kohta kostad?
:kaval:

-Loom-
26.08.01, 16:40
nu mulle k2ib pinda see manu m2ngijate staaritsemine

eston maravilha
26.08.01, 21:35
ma pole öelnud et manku pask on

ma ütlen lihtsalt et mulle manku ei maaldi, pole kunagi meeldind ja ei saa ka kunagi meeldima. ja seda miks seda ma küll ei oska öelda see lihtsalt on nii

eston maravilha
26.08.01, 21:54
võin rääkida tored loo manku fännist

nimelt täna nimetas kui vaatasin kuda villa peaaegu andis peksa mankule oli seal mingi pakistaanlasest neeger

too küsis igasugu napakaid küsimusi nagu näiteks kas sheringham ikka mängib

tehke omad järeldused rahvas

Pätu
26.08.01, 22:13
teeme nii guru et sa veel oma seda imelist pikka postitust mida sa igale poole paned ei postita enam aitab ja ära solvu iga asja peale

Ja guru mitte ainult pubekad ei tee manu maha

kyps
27.08.01, 10:11
Kulla inimesed see on minust väga veider, et sa pead ära põhjendama (ja korralikult) miks sulle üks klubi ebasümpaatne on.

No millist põhjendust te tahate ja milline on see korralikult põhjendatud väide. No kas selline väide sobib, et kuna ManU-l on punased särgid siis meenutavad nad mulle NLiidu vutitiimi, mis toob mulle meelde need Eesti ikke ajad, mis omakorda tuletavad meelde mulle küüditatuid jne jne.

Või siis hoopiski ajab mind närvi see, et nad klubi bussiga mängudele sõites on oma rataste all lõpetanud nii mõnegi väikelooma elu.

Mis on selle jutu mõte? Mõte on see, et ei ole ju vaja mingid selget põhjendust mingi klubi vihkamiseks. Kui sa ei salli mingit satsi, siis sa seda ei salli. Keegi ei saa ju sulle ütlema tulla, et näed sa ei suuda "korralikult" oma vihkamist põhjendada, järelikult sa ei vihkagi seda tiimi.

dreyd
27.08.01, 10:38
:lahe:
jah, kogu see vihkamine ja mitte vihkamine on ikka suht emotsionaalne. Sama lugu on ka armastusega, kuid kui vihatakse moe pärast siis on lugu muidugi teine(loe nõmedam). Lõppude lõpuks mõelge ka sellele, et selline rivaalitsemine loobki pinged, jutud, õhkkonnad, mis käivad kaasa iga mänguga. See on sama mis pensionäärile seebikas!
Ühesõnaga sõbrad, vihake ja armastage!!!!

Repserto LuaLua
27.08.01, 10:43
nõustun täiesti Kypsiga - kui ikka klubi mulle ei meeldi, siis ei pea ma hakkama meelde tuletama kõiki neid põhjuseid mis mind selle klubi vastase ebasümpaatiani on viinud.

Üleüldse peale eilset NUFC-S*** mängu jälgimist otse Guru kõrval tunnen ma MUFC-ist veel suuremat ebasümpaatiat Guru vastu. Ma sain täiesti aru su irooniast, kuid kommentaarid a la "sul on õla peale vitt kasvanud" ning "ma lõin FC Reaalile 3 väravat, nii et see peaks ikka näitama, kumb jalgpallist rohkem jagab" olid kõike muud kui asjakohased.

Kaarel
27.08.01, 11:48
Sa Guru eksid, kui arvad, et kõik vihkavad mankut moe pärast. Ma vihkan mankut omadel põhjustel, alates 1996.a kevadest.

Ok, ma saan aru, et miks sa eile möla ajasid, kui tyne-wear derby käis. Ärme siis keegi enam nii tee ja kõik on rahul. OK?

Pätu
27.08.01, 12:32
asi lihtsalt selles et ManU liiga suurte rahade eest kokku pandud ja seda ma vihkan kui meeskond on lihtsalt hea sest et on rikas

wal
27.08.01, 12:55
Kulla eestieest, kui sa nii Eesti eest väljas oled, miks sa siis oma emakeele elementaarseid reegleid ei austa?
Mis puutub minu ja ManU suhetesse, siis hakkab nende pidev domineerimine pisut tüütama küll ning minu sümpaatsusskaalal on nad langemas keskossa, kuhugi NUFC kanti (s.t. ei lähe eriti korda, kas tuleb medalile või kukub välja).

eestieest vastus walo kyssale: ma suurt ei vaata klaverit nii et kui ma veel kiirustan läheb üldse silme eest uduseks ja pärast ei tea mida kirjutasin ja palju vigu sees on -> wal

Nr11
27.08.01, 13:39
Pööran selle lause natuke ümber: "Inglismaal elavad fännid tõesti armastavad ning toetavad ManU't, aga teie elate ikkagi Eestis ja ei ole ümbritsetud sealse eluga. Seega te ei saa öelda, et te toetate ning armastate seda klubi niimoodi nagu sealsed fännid.'

Mis sa selle kohta kostad?

Sellepeale ei kosta midagi, kuna pole sellist midagi öelnud.
Usu mida tahad. Aga teie ju vihkate Manut sellepärast, et paljud vihkavad Inglismaal teda ja tahate olla samasugused.

Pätu
27.08.01, 13:45
mul on tunne et sulle ManU pooldamisega selline asi et kunagi kuulsid et hea meeskond ja siis hakkasid fännama -> nr.11

Martin
27.08.01, 13:46
Usu mida tahad. Aga teie ju vihkate Manut sellepärast, et paljud vihkavad Inglismaal teda ja tahate olla samasugused.
Proovime uuesti: usu mida tahad. Aga teie ju armastate ja toetate ManU\'t sellepärast, et paljud toetavad Inglismaal teda ja tahate olla samasugused.

Mis sa nüüd selle peale kostad?:lahe:

Nende lausete ümberpööramise põhjus on tegelikult väga lihtne - nimelt on täiesti võimatu teha selliseid üldistusi, nagu sina oma lausete puhul teed. Ükskõik kumba pidi sa seda vaatad, tegemist on absurdiga.

Nendel, kes ManU\'t vihkavad (või tegelikult ükskõik millist maailma klubi) võib olla tuhandeid erinevaid põhjusi, alates Roy Keani suhutmisest, lõpetased viigiga Aston Villa vastu. Mingisugust üldist suunda on võibolla hea õnne korral võimalik leida, kuid mitte midagi enamat, sest muidu tekivadki sellised naljakad väited, nagu need, mis mina tegin ning loomulikult ka need, millega Nr11 hakkama sai.

Nr11
27.08.01, 13:49
Orginally posted by eestieest

asi lihtsalt selles et ManU liiga suurte rahade eest kokku pandud ja seda ma vihkan kui meeskond on lihtsalt hea sest et on rikas

Huvitav, palju küll Manu kulutas raha selliste mängijate peale, nagu Giggs, Beckham, Butt, vennad Neville\'d, Scholes ja Brown.
Jah selle hooaja algul Manu tõesti ostis kaks väga kallit mängijat, aga Reali, Barca ja sellistega ikkagi võrrelda ei anna.
Ning kui Manu väga tahaks, võiksid nad osta veelgi supermängijaid juurde, aga pole vaja.

mul on tunne et sulle ManU pooldamisega selline asi et kunagi kuulsid et hea meeskond ja siis hakkasid fännama -> nr.11

Kas kunagi on mingi 7 aastat tagasi. Igatahes, Manu hakkas meeldima eelkõige seetõttu, et mulle meeldis meeskonna mängustiil ja sealsed mängijad. Sellel ajal ei mõelnud ma üldse selle peale, et kui palju karikaid ja meistritiitleid keegi võitnud on. Ja mida mina teha saan, et Manu praegu nii edukas on. Võibolla paari aasta pärast ta enam nii edukas ei ole, aga ega ma sellepärast klubi ei vaheta.
Loodetavasti sai rahuldatud sinu kommentaar, eestieest .
Ja loodetavasti sain vastatud ka Martini postitusele osaliselt ja mis puudutab tehtud üldistusi, siis sul on õigus- põhjuseid on tuhandeid, aga ka minu poolt tehtud on õiged.

Kaarel
27.08.01, 14:10
Ning kui Manu väga tahaks, võiksid nad osta veelgi supermängijaid juurde, aga pole vaja.

Vahi siis! On manu ikka vahva klubi, kui tahaks, ostaks kõik mängijad endale!

sicmic
27.08.01, 18:38
Orginally posted by eston

nimelt täna nimetas kui vaatasin kuda villa peaaegu andis peksa mankule oli seal mingi pakistaanlasest neeger

teen sellised j2reldused, et sul tulex ennustada enamuse, mitte v2hemuse j2rgi( missa yhelt pakistaanilt ikka ootad?;) ), r22kides m2ngu tulemusest, siis oli suuresti shmeicheli teene, et villa viigiga p22ses, kuid loomulikult ei saa ka ruudi ja juani kiita... alpay oli aga mees 6igel kohal, 6igel ajal.

sicmic
27.08.01, 18:44
Orginally posted by Kaarel

[quote]Ning kui Manu väga tahaks, võiksid nad osta veelgi supermängijaid juurde, aga pole vaja. [quote/]

Vahi siis! On manu ikka vahva klubi, kui tahaks, ostaks kõik mängijad endale!

kuskohas on kirjutatud, et k6ik m2ngijad?
pigem loe kohta, kus on kirjutatud: ei ole vaja. ja vaja ei ole sellep2rast, et Manu ei usu sellisesse poliitikasse, palju kasulikum on kasutada ja arendada oma klubi kasvandikke.

guru
28.08.01, 00:30
Orginally posted by LuaLua
Üleüldse peale eilset NUFC-S*** mängu jälgimist otse Guru kõrval tunnen ma MUFC-ist veel suuremat ebasümpaatiat Guru vastu. Ma sain täiesti aru su irooniast, kuid kommentaarid a la "sul on õla peale vitt kasvanud" ning "ma lõin FC Reaalile 3 väravat, nii et see peaks ikka näitama, kumb jalgpallist rohkem jagab" olid kõike muud kui asjakohased.

Tähendab ma seletan oma idiootse käitumise tagamaid. Nimelt ajasin ma mõtetut möla Newcastle ja Sunderlandi aint sellepärast, et kaks või isegi kolm korda kui ma olen ManU mängu jälginud see hooaeg, olen ma pidanud paratamtult kuulama samalaadset haiget juttu Unitedi kohta. Olen üritanud vastu vaielda, kuid jahh kahjuks pole sellest kasu olnud. Niisiis minu alkoholi võimuses mõistus tuli "geniaalse" idee peale - TEEKS TAGASI. Ja nii läkski. Sorry.

Mis puutub kahte repliiki mis sa mu jutust välja tõid siis jahh, sul on õigus. Tegemist on rumalusega. Vabandust.

Sa Guru eksid, kui arvad, et kõik vihkavad mankut moe pärast. Ma vihkan mankut omadel põhjustel, alates 1996.a kevadest.

Ok, ma saan aru, et miks sa eile möla ajasid, kui tyne-wear derby käis. Ärme siis keegi enam nii tee ja kõik on rahul. OK?.

Ma ei arvagi, et ManU vihkamisel on aint üks ja kindel põhjus. Neid võib vabalt olla mitmeid. Rääkisin lihtsalt üldisest tendentsist, mida mina näen. Samamoodi ei arva ma ka et kõik Leedsi ja Liverpooli toetajad on gloryhunterid.

P.S minu meelest võiks olla respekt, erinevate klubide fännide vahel, sa võid vihata satsi kuitahes palju, siiski võiks aksepteerida ka teiste arvamust.

Mina arvan täpselt nii.

Pätu
28.08.01, 00:34
guru fc reaalile 3 värava löömine
pole just eriline imetegu ning ma
sinu asemel suurt ei uhkustaks
sellega et mängid kõige alumises
liigas

Miq
28.08.01, 01:21
Orginally posted by Chobram

nu mulle k2ib pinda see manu m2ngijate staaritsemine

Näiteks? Milelga nad rohkem on hakkama saanud, kui nii mõnegi teise brtiti klubi mängijad?

Miq
28.08.01, 01:29
Orginally posted by kyps

Kulla inimesed see on minust väga veider, et sa pead ära põhjendama (ja korralikult) miks sulle üks klubi ebasümpaatne on.

No millist põhjendust te tahate ja milline on see korralikult põhjendatud väide. No kas selline väide sobib, et kuna ManU-l on punased särgid siis meenutavad nad mulle NLiidu vutitiimi, mis toob mulle meelde need Eesti ikke ajad, mis omakorda tuletavad meelde mulle küüditatuid jne jne.

Või siis hoopiski ajab mind närvi see, et nad klubi bussiga mängudele sõites on oma rataste all lõpetanud nii mõnegi väikelooma elu.

Mis on selle jutu mõte? Mõte on see, et ei ole ju vaja mingid selget põhjendust mingi klubi vihkamiseks. Kui sa ei salli mingit satsi, siis sa seda ei salli. Keegi ei saa ju sulle ütlema tulla, et näed sa ei suuda "korralikult" oma vihkamist põhjendada, järelikult sa ei vihkagi seda tiimi.

Ma ei tea, minu arust eriti veider ei ole, kui on põhjus, miks mingit klubi vihata, mitte järgida üldsuse arvamust - oh, Manus on head mängijad, klubi mängib hästi, hakkan seda klubi vihkama. Näiteks ma vihkan kõige rohkem Inglismaalt Chelseat. Miks? Nende mängijate rahvuse pärast - briti klubis on heal juhul platsil 2, tavaliselt 1 britt. Veidi ebanormaalne, kui mõelda, et klubide kasvandikud peaksid aitama ka koondist. Selge, kui sulle ei meeldi ManU punased särgid, siis ok, aga minu arvates oled siis ikka jalgpallist väga imelikel arusaamadel. Lühidalt, kui Kypsi jutu point oli selles, et kui sa ei salli mingit satsi, siis sa seda ei salli, siis minu jutu point on vastupidine. Sellisel juhul oleks sul ManUst pohui (mul isiklikult on näiteks Evertonist või West Hamist savi) ja sa ei möliseks pubis vaadates, et Beckham on nõme, sest ta ei jookse 100 meetrit alla 10 sekundi ja Wes Brown on maailma kõige mõtetum kaitsja, sest ta on kaks korda omavärava löönud. Ma loodan, et mu jutu mõte jõudis Kypsile kohale ja meile ka, kes lihtsalt vihkavad ManUt sellepärast, et nii on nad popid.

jots
28.08.01, 01:43

Muidu on kõik normaalne, aga miks sa pakistaanlasest neegriga ühte lauda ronisid...

PS. Pool Inglismaa populatsioonist ongi häbiks jalgpallifännidele.

coco
28.08.01, 03:09
No ma arvan et ma ei peaks mingeid põhjusi välja tooma miks ma alati ManU vastu olen, kellega iganes ta ka ei mängiks.Minu lemmiku suurim rivaal on piisav põhjus nende vihkamiseks, eriti kui nad nii ülivõimsalt Inglismaal võimutsevad.Aga ajab närvi ikka kui pea ükskõik kellelt ka ei küsiks tema lemmikklubi kohta, vastuseks ikka:Mänjuuu......Aga noh hea meeskond kellel õnnest puudust ei tule nii et need mehed kes lihtsalt lambist peksavad...Manu on pask,saast...jne.võiksid küll end lüüa!

Pätu
28.08.01, 11:25
kui ManU mängib Real Madridi vastu siis olen ma erapooletu või rohkem ManU poolel

Filippo
28.08.01, 14:21
Minu arust on ManU eriti S**T klubi.
Beckhami kohta võiks öelda,et naised platsilt koju:D

eston maravilha
28.08.01, 14:23
Orginally posted by jots

Muidu on kõik normaalne, aga miks sa pakistaanlasest neegriga ühte lauda ronisid...

mina ei ronind kuskile. ma vaatasin rahulikult mängu kui tuli see tohmann uksest sisse ja siis käis nii iga viie minuti järele mingi iba ajamas

kuradi neeger raisk

wal
28.08.01, 15:27
Orginally posted by eston

kuradi neeger raisk

Oooo...Ja Villa on puhtalt aarialastest koosnev olnud alati...:D

eston maravilha
28.08.01, 15:30
see neeger pole üldse rassiga seotud. lihtsalt selline neeger noh.

tavaliselt ütlen ikka mustanahaline aga kui on mingi nõmekas olenemata nahavärvist ütlen neeger. nt mõisa jüri vana neeger.

Pätu
28.08.01, 15:44
Orginally posted by Filippo

Beckhami kohta võiks öelda,et naised platsilt koju:D
LÄHEB ANTUKE NÜÜD TEEMAST MÖÖDA
Las ma arvan sa suur sõnasepp või Flora fänn sest selliseid häid väljendeid nagu "naised platsilt koju" kuulen ma igakord kui Flora mängib , teine tubli väljend mis ka koguaeg kasutusel on "flora suru (vastasmeeskonna nimi) vastu muru" ma ei saa aru kuidas selliste väljenditega välja tullakse aga peax nagu midagi uut välja mõtlema ning see "võitle eesti võida" hakkab ka nagu ära tüütama. Ja Filippo kui võrrelda neid tublisi Flora mängijaid ja Beckhami siis pole kaua vaja mõelda kes need naised on , sest isegi Rootsi naised mängivad paremini ja jooksevad kiiremini kui tublid Floralased

Jeeg
28.08.01, 16:58
Orginally posted by Filippo

Beckhami kohta võiks öelda,et naised platsilt koju:D Oled sa mõni eriti suur naljahammas või sa tõesti pole veel aru saanud selle topicu pealkirjast?

Pätu
28.08.01, 18:35
Kus see Filippo üldse on täna esimest korda nägin ja mingit segast ajab kohe isegi mul oli alguses parem jutt vähemalt nõmedad naljad

Ei käi suurt teemaga kokku

Nr11
28.08.01, 18:39
Paistab jah, et postitused erinevad väga algsest teemast. Mingite lollustega tullakse välja.

Võibolla peaks üldse teema sulgema?

Pätu
28.08.01, 18:43
Minu arust kõik postitused mis juba 5 leheküljeni lähevad on algsest teemast mööda sest keegi ei hakka vastama enam esimese lehekülje küsimustele ja arvamustele:viha:

Vunk1
28.08.01, 22:04
:D MANCHESTER ON ÜLE KÕIGE !

By Martin: reklaami mujal...või loomulikult võid meilt ka reklaami osta.

Jyrka
29.08.01, 10:42

Minu arust kõik postitused mis juba 5 leheküljeni lähevad on algsest teemast mööda sest keegi ei hakka vastama enam esimese lehekülje küsimustele ja arvamustele:viha:
aga need bossid siin(martin, wiiner jne) voiks teha et yhele lehele lahub mingi 50 posti siis s**ta ei oleks

Filippo
29.08.01, 15:10
Ma vabandan,ei tahtnud kedagi solvata ega endast halba muljet jätta.Ma proovin siis järgmine kord teemast aru saada.

Pätu
30.08.01, 21:04
aga need bossid siin(martin, wiiner jne) voiks teha et yhele lehele lahub mingi 50 posti siis s**ta ei oleks

Noh võiksid ju teha küll aga need kes meil siin aeglaste modemitega sees käivad nendel läheb ikka asi küll rämedaks kui pead mingi 3-5 mini passima enne kui kõik ette tuleb

Miq
31.08.01, 02:31
kuigi see jutt ei kulu antud teema alla, aga esimest korda olen eestieestiga ühel nõul - minu arust võiks lühikeste postituste alt selle mõtetu tühja ala ära kustutada, kui tehniliselt võimalik.

Manchester
06.09.01, 21:23
Aga mina olin selle teema 1000. külastaja

Giggsy
27.01.03, 21:11
Kas te vihkate Unitedit tõesti sellepärast, et see on rikas klubi (kuigi jah, vaadates Reali laristamisega viimastel aegadel ei saa öelda, et ManU on mingi rahadega priiskaja) ja on Inglismaal 90ndatel domineerinud ja teie lemmikutele sealsetes sarjades korduvalt kotti teinud???

Või siis selle pärast, et Unitedi vihkajaskond on nii suur ja tahate lihtsalt \"originaalsed\" olla???

:viha:

Pätu
27.01.03, 21:15
kas sa oled manu toetaja kuna nende toetajaskond on suur ja sa tahad \"originaalne\" olla :p

Giggsy
27.01.03, 21:19
Kas te vihkate Unitedit tõesti sellepärast, et see on rikas klubi (kuigi jah, vaadates Reali laristamisega viimastel aegadel ei saa öelda, et ManU on mingi rahadega priiskaja) ja on Inglismaal 90ndatel domineerinud ja teie lemmikutele sealsetes sarjades korduvalt kotti teinud???

Või siis selle pärast, et Unitedi vihkajaskond on nii suur ja tahate lihtsalt \"originaalsed\" olla???

:viha:

Pätu
28.01.03, 04:08
r u reapeating yourself or am i just very beautiful ?

indrek
28.01.03, 13:20
Miks minu meelest ManUt Inglismaal ei sallita.

1. Tõesti, ta on suur, rikas, edukas
2. Ta on nö kodutute klubi. Klubi mille fännid ei ela reeglina Manchesteris, vaid mööda Inglismaad (tegelikult maailma) laiali - \"Long way from London\" nagu nende kohta armastatakse ütelda.
Et neid elab kõikjal, siis tekib nende vastu ka antipaatia. Umbes nagu looduses käod, kes munevad teiste lindude pessa, ühesõnaga manu fänn Sunderlandis mõjub umbes nagu Hollandi särgiga eestlane Tallinnas.
Sellest ka siis suhtumine.
Nii nagu teie suhtute reeglina hollandi särki kandvasse eestlasesse, nii suhtub keskmine inglane manu fänni. Võib vist nende kohta gloryhunter ütelda?
3. Kui ülejäänud klubid on suhteliselt kohalikud, siis manu fännid on sellised ülemaailmsed, pakistanlastest, singapurlastest, eestlastest ja mehhiklastest tegelinskitega - kes pole kunagi old traffordil käinud. Neisse ei suhtutagi nagu päris fännidesse, vaid rohkem nagu kiibitsejatesse.

Mina ise pole pole inglane aga ma võin loetleda põhjusi miks mulle manu ei meeldi.
1. Manu (nagu ka Pool, Arsenal) on minumeelest tobedalt suurt toetust omavad klubid - kus iga teine on selle klubi toetaja. Kui toetuskond liiga suur on, siis ei teki mitte mingit ühtsustunnet fännide vahel - kui manu fänn näeb näiteks Helsinkis, Stockholmis mõnd teist manu särgis tegelast, vaevalt et ta siis juttu teeb. Mõne väiksema klubi puhul tuleks see kindlasti kõnealla.
2. Viimati vaadates ManU - Sunderland mängu - kus Manu viimasel minutil 2:1 võiduvärava lõi, tõusis selle peale üks Manu särgis tegelane püsti ja hakkas rahva ees (kellest enamik, nagu mulle tundus toetas Sundrelandi) onaneerimisliigutusi tegema.
Kahjuks juhtus mul see päev naine kaasas olema - siis ta küsis kas kõik manu fännid teevad teevad pärast väravat nii. Mul oli nende pärast väga piinlik, aga jäin talle vastuse võlgu.

Aga võin lugeda ka põhjuse miks mulle manu meeldib.
Neil on hea meeskond (koosneb siiski enamjaolt valgetest brittidest, kes on omakasvandikud ja mängivad kiiret ja ründavat jalgpalli).

Hellik
28.01.03, 13:57
Originally posted by indrek
3. Kui ülejäänud klubid on suhteliselt kohalikud, siis manu fännid on sellised ülemaailmsed, pakistanlastest, singapurlastest, eestlastest ja mehhiklastest tegelinskitega - kes pole kunagi old traffordil käinud.

Sellest on tekkinud ka väljend:\"ManU-the pride of Singapore\" :)
Enivei, Indreku jutt on vägagi hästi põhjendatud ja enamikes punktides langevad meie arvamused kokku. Kui aga rääkida Manchesteri enda elanikest, siis on mulle jäänud selline mulje, et enamik nn. põlislinlasi toetavad pigem City\'t. United jääb rohkem sisserännanute ja noorte pärusmaaks. Sama kehtib vist ka näiteks Müncheni kohta?

Mätas
28.01.03, 14:47
Minule lihtsalt ei meeldi ülbed inimesed. Ja mõningate inimeste taevani ülistamine, üleshypimine keskpäraseid inimesi ja mängijaid. 90.ndate ManUl lihtsalt vedas rohkem, mängijad olid terved ja noored. Nüüd on ju nimeliselt praktiliselt sama meeskond, aga on nad rohkem vigastatud või nagu Keane, pidevalt kaartidega väljas, ning õnn pöördus. Praegu võivad igaühelt kotti saada. Samadel põhjustel ei meeldi ka Real. Praegu käib aga närvidele Arsenal, raiskadel veab lihtsalt kogu aeg.

vandersell
28.01.03, 15:06
Praegu käib aga närvidele Arsenal, raiskadel veab lihtsalt kogu aeg.

Kõik mängijad on pidevalt terved ja noored on nad ka, eks ju?

mcnamara
28.01.03, 15:14
Originally posted by Mätas
Minule lihtsalt ei meeldi ülbed inimesed. Ja mõningate inimeste taevani ülistamine, üleshypimine keskpäraseid inimesi ja mängijaid. 90.ndate ManUl lihtsalt vedas rohkem, mängijad olid terved ja noored. Nüüd on ju nimeliselt praktiliselt sama meeskond, aga on nad rohkem vigastatud või nagu Keane, pidevalt kaartidega väljas, ning õnn pöördus. Praegu võivad igaühelt kotti saada. Samadel põhjustel ei meeldi ka Real. Praegu käib aga närvidele Arsenal, raiskadel veab lihtsalt kogu aeg.

Ja minule käib närvidele Swansea, sest neil üldse ei vea ja nad on kogu Inglise liigas praegu viimasel kohal. Ja vastikud on ka Cheltenham, Brighton ja West Ham - sest nemad on ka oma tasanditel päris tabeli lõpus. :P
Soovitan sul soojalt endale lemmikmeeskond(nad) leida, siis on mõnusam enesetunne ja parem teisi vihata ka.

Mätas
28.01.03, 16:12
Lemmikmeeskonnad on ammu leitud. Ühtegi meeskonda tõsiselt ei vihka, alati on neis mõni mängija, keda hinnata.

Hästi, Arsenalis on Seaman ja vahetvahel mängib Adams. Ülejäänud on aga ju suht noored. (või vähemalt tugevasti nooremad kui mina)

mjkk
28.01.03, 17:05
Hästi, Arsenalis on Seaman ja vahetvahel mängib Adams.

Loll, Adams on oma karjääri lõpetanud...

vandersell
28.01.03, 17:12
Lemmikmeeskonnad on ammu leitud.
Võib-olla on kahe silma vahele jäänud aga mis need siis on?

Hästi, Arsenalis on Seaman ja vahetvahel mängib Adams.
Adams?? Tony Adams? Ma ausalt ei tea kas tal lapsi on aga vbla tõesti mängib nendega oma tagahoovis palli :D

Ülejäänud on aga ju suht noored
Kas sulle meeldivad siis vanakeste tiimid ;)

(või vähemalt tugevasti nooremad kui mina)

Sünnipäev January 28th, 2003
Seda usun küll.

Edit: Näed, olen nii aeglane, et lapsesuu jõudis jälle midagi öelda siin: Magpie, kes teisele nime annab, see ise seda kannab. Na-na-na-na-naaa.

Mätas
28.01.03, 17:56
Võisin Adamsi suhtes tõesti puusse panna, ei ole nende spets, enda arust nägin teda hooaja alguses, aga võis ka Parlour olla, nad näevad seal suht ühtemoodi välja.
Mis asi on vanakeste tiim, ehk oskan siis ka öelda, kas minu meeskond on vanakeste tiim.

vandersell
28.01.03, 18:04
Seda tahtsin minagi sinu käest teada saada, sest mulle jäi mulje, et sulle ei sümpatiseeri noorte mängijatega (edukad) meeskonnad vaid pigem siis \"kogenud\" palluritega.

Aga küsimustele jätsid ikka vastamata.

Mätas
28.01.03, 18:33
Meeldivad noored küll ja ma ei kirjutanud, et vihkan noori. Asja mõte oli, et noored on üldiselt tervemad ning meeskonnal lihtsam mängida ja edukas olla. Paar aastat tagasi oli nii ManUl, nüüd enam mitte, saavad vanemaks ja vigastused kimbutavad rohkem.

mcnamara
28.01.03, 19:00
Meeldivad noored küll ja ma ei kirjutanud, et vihkan noori. Asja mõte oli, et noored on üldiselt tervemad ning meeskonnal lihtsam mängida ja edukas olla. Paar aastat tagasi oli nii ManUl, nüüd enam mitte, saavad vanemaks ja vigastused kimbutavad rohkem.

Midagi nii naljakat pole foorumis ammu nähtud, kui see kirjavahetus siin. :D :D :D
Kuna sa kuidagi ei taha oma salapäraseid lemmikuid avalikkuse ette tuua, siis peab vist arvama hakkama. Ülbed ei tohi nad olla, liiga noored ja terved ka mitte, samas ei tohiks nad olla liiga vanad ja vigastustealtid ja kindlasti ei tohiks tegemist olla meeskonnaga, kes oleks edukas ja kellel oleks palju õnne. Hmmmm raske, raske. Mina jäin igatahes peatuma kahel kandidaadil: Tottenham ja Wolves. :doh:

Mätas
28.01.03, 19:21
Esiteks, olen nii oma Itaalia kui Inglise liiga klubisid maininud küll ja küll. Teiseks, kas siis Sina valid iga aasta uue klubi, et see on nüüd tegija, noored, edukad ja jätad vanad ja väetid?
Ei ole Rottenham.

Jaan
29.01.03, 01:10
Originally posted by mcnamara

Midagi nii naljakat pole foorumis ammu nähtud, kui see kirjavahetus siin. :D :D :D
Kuna sa kuidagi ei taha oma salapäraseid lemmikuid avalikkuse ette tuua, siis peab vist arvama hakkama. Ülbed ei tohi nad olla, liiga noored ja terved ka mitte, samas ei tohiks nad olla liiga vanad ja vigastustealtid ja kindlasti ei tohiks tegemist olla meeskonnaga, kes oleks edukas ja kellel oleks palju õnne. Hmmmm raske, raske. Mina jäin igatahes peatuma kahel kandidaadil: Tottenham ja Wolves. :doh:

Ei tohi olla vana ja vigastustealdis ja sa soovitad Tottenhami... P2ris peenike huumor.

guru
29.01.03, 07:27

Miks minu meelest ManUt Inglismaal ei sallita.

1. Tõesti, ta on suur, rikas, edukas
2. Ta on nö kodutute klubi. Klubi mille fännid ei ela reeglina Manchesteris, vaid mööda Inglismaad (tegelikult maailma) laiali - \"Long way from London\" nagu nende kohta armastatakse ütelda.
Et neid elab kõikjal, siis tekib nende vastu ka antipaatia. Umbes nagu looduses käod, kes munevad teiste lindude pessa, ühesõnaga manu fänn Sunderlandis mõjub umbes nagu Hollandi särgiga eestlane Tallinnas.
Nii nagu teie suhtute reeglina hollandi särki kandvasse eestlasesse, nii suhtub keskmine inglane manu fänni. Võib vist nende kohta gloryhunter ütelda?
3. Kui ülejäänud klubid on suhteliselt kohalikud, siis manu fännid on sellised ülemaailmsed, pakistanlastest, singapurlastest, eestlastest ja mehhiklastest tegelinskitega - kes pole kunagi old traffordil käinud. Neisse ei suhtutagi nagu päris fännidesse, vaid rohkem nagu kiibitsejatesse.

Mina ise pole pole inglane aga ma võin loetleda põhjusi miks mulle manu ei meeldi.
1. Manu (nagu ka Pool, Arsenal) on minumeelest tobedalt suurt toetust omavad klubid - kus iga teine on selle klubi toetaja. Kui toetuskond liiga suur on, siis ei teki mitte mingit ühtsustunnet fännide vahel - kui manu fänn näeb näiteks Helsinkis, Stockholmis mõnd teist manu särgis tegelast, vaevalt et ta siis juttu teeb. Mõne väiksema klubi puhul tuleks see kindlasti kõnealla.
2. Viimati vaadates ManU - Sunderland mängu - kus Manu viimasel minutil 2:1 võiduvärava lõi, tõusis selle peale üks Manu särgis tegelane püsti ja hakkas rahva ees (kellest enamik, nagu mulle tundus toetas Sundrelandi) onaneerimisliigutusi tegema.
Kahjuks juhtus mul see päev naine kaasas olema - siis ta küsis kas kõik manu fännid teevad teevad pärast väravat nii. Mul oli nende pärast väga piinlik, aga jäin talle vastuse võlgu.

.....niih, ütlen siis ka välja oma subjektiivse seisukoha, sinu väidetele:

1. Minu arvates on tegemist kõige puhtama koelise kadedusega, sest valdav enamus jalgpallifännidest ronib ikkagi staadionile, raadio või telekasti ette lootes kordaminkekuid, ehk siis et just tema sats võidab ( loe: on edukas ). Nujah, kui siis kadedus veel sallimatust tekitab, siis näitab see minu silmis lihtsalt inimeste väiklust.
2.-3. Ok, nõustun sinuga ManU-l on lai fännibaas, tõesti on. Mina ei näe aga selles probleemi, et enamus fänne elab väljaspool Manchesteri, arvestades angli maa ja eelkõige just maailma populatsiooni tundub see suht loogiline olevat. Arvetades seda et OT on Inglismaa suurim staadion ( 68 174 ), kus mängitakse liigajalgpalli ja kus on pidevalt ka põhimõtteliselt täismaja (kesmiselt 67,612 pealtvaatajat mängul ) siis mahub ka sinna nii mehi, naisi, lapsi Manchesterist, Londonist, Sinagurist, Pakistanist ja loodetavasti ka Eestist.

...

1. Jutu tegemine tuleb alati kõne alla, olenemata sellest kui suurt toetust omab klubi, pigem oleneb see inimese enda sotsialiseerumis vajadusetest.
2. Nii pisukesest informatsiooni hulgast mis ma sinu jutust välja lugesin, ei kiida ma loomulikult antud tegelase tegevust heaks. Kuid üritan siin kohal mõista, nagu sa mainisid oli enamus vaatajaid safc-i poolehoidjad, siis võis tal suhteliselt üksiku hundi tunne tekkida ja tõesti peale 2:1 väravat tekkida vajadus demonstreerida oma suhtumist: in your face sunderland. Ja hoolimata soost tundub see minule suht ekstravagante ja mingil määral originaalne viis olla näidata oma suhtumist.
Ma nüüd ei tea, kas see oli su esimene ManU värav mida sa elus nägid või mitte, aga et sa enam piinlikust ei peaks tundma, siis ei, kõik Unitedi poolehoidjad ei tegele onaneerimisliigutustega kui me värava lööme. Iseenesest oleks tegu aga suht koomilise pildiga kui kogu Old Trafford haaraks nagu üks mees oma genitaalidest ja imiteeriks onaneerimist.

Jaan
29.01.03, 09:36
V2ga originaalne on valida originaalseks olemiseks idioodistumine.

Kaida
29.01.03, 13:29
Originally posted by Jaan

V2ga originaalne on valida originaalseks olemiseks idioodistumine.

Oh come off it! Ma olin seal ja ma olen Sunderlandi fänn ja ma olen naisterahvas, ja kuigi ma tunnistan, et osa sellest võidtantsust oli tõesti nilbe ja mul ei olnud just kõikse parem meel (to say the least) Sunderlandi vastu löödud värava pärast, ei usu ma et kõik need senjoorid moraali- ja siivsusejüngrid, eesotsas Jaaniga oleksid nüüd õigustatud antud olukorda arvustama ja seda ManU fännide idiootsusena kategoriseerima. Oled sa Jaan 100% kindel, et sina ei ole avalikus kohas kunagi nilbe/rõveda alatooniga liigutusi/verbaalseid vahendeid kasutanud?
Nii tore on ju inimestele idioodisilti külge kleepida, kaspole? Eriti kui see inimene on selle klubi fänn, mis sulle ei meeldi. Oh seda lahedat topeltmoraali.:(

Patt27
29.01.03, 13:45
Elagu ManU ja Beckham ning Scholes, kes Sunderlandi põrmustasid-))))

Juks
29.01.03, 13:56
Et tuua pisutki rahu siis Manchesteri sõtta, edastan Noel Gallagheri avalduse :) :
\"If you grow up in Manchester, you either go to work in a factory or you play soccer, or you sell drugs, or you become a musician. I think that\'s why we have two pretty good soccer teams, and we\'ve got a lot of good factories, we\'ve got a lot of good drug dealers and a lot of good bands.\" - Noel Gallagher

Ehk konkurents on edasiviiv jõud anyway...

Ah jaa, City reservid võitsid esmaspäeval ManU omi 3:0 ;)

indrek
29.01.03, 14:58
.....niih, ütlen siis ka välja oma subjektiivse seisukoha, sinu väidetele:

1. Minu arvates on tegemist kõige puhtama koelise kadedusega, sest valdav enamus jalgpallifännidest ronib ikkagi staadionile, raadio või telekasti ette lootes kordaminkekuid, ehk siis et just tema sats võidab ( loe: on edukas ).

Kas sina Eesti koondise poolehoidjana oled kade nende eestlaste peale, kes toetavad Hollandit, Portugale, Prantsusmaad (ka mängus Eestiga), sellepärast et nende lemmikud edukamad on? Mina millegipärast pole - pigem vaatan nendele kui rumalatele lambukestele keda on võõras hiilgus ära meelitanud. Just selline on TÜÜPILINE manu fänn - vähemalt tüüpiline kujutluspilt manu fännist.
Ma ei tea kogu Inglismaad, aga mulle tundub et mänju fänne ei vihata - neid lihtsalt põlatakse. Näiteks kui Sunderlandis vihatakse Newcastlit ja vastupidi, (on suhtumine siiski võrdväärne, siis mänju fänni suhtutakse pigem ülevalt alla).
Umbes nii nagu sa vihkaksid Vene koondise fänne, aga põlgaksid eestlast Hollandi koondise särgis Eesti-Hollandi mängu ajal Lillekülas.
...

indrek
29.01.03, 15:02
1. Jutu tegemine tuleb alati kõne alla, olenemata sellest kui suurt toetust omab klubi, pigem oleneb see inimese enda sotsialiseerumis vajadusetest.

Palju sa praktikas suhtled (oled suhelnud) teiste manu fännidega - eriti väljaspool Eestit? Kuidas suhtuvad nö päris manu fännid (kui neid üldse olemas on) eestist fännidesse? Suhtutakse hästi, kutsutakse külla?

indrek
29.01.03, 15:04
2. Ja hoolimata soost tundub see minule suht ekstravagante ja mingil määral originaalne viis olla näidata oma suhtumist.
kõik Unitedi poolehoidjad ei tegele onaneerimisliigutustega kui me värava lööme. quote]

Maitse asi. Kelle jaoks originaalne, kelle jaoks tülgastav ja ebakohane. Tore, et kõik manu fännid nii \"ekstravagantsed\" ja \"originaalsed\" pole.
Manu fännidel on kaks peamist viga:
1. Nad on justkui lastekodulapsed - üle maailma laiali, kuskil pole nad enamuses, kuskil pole nad omad. Igal pool on olemas oma koduklubi, mida nemad ei toeta - nende klubi on küll suur ja vägev, aga asub kaugel.
2. Manu fännid teavad seda ja põevad alaväärtuskompleksi (ükski teine klubi pole teinud topicut, kus on tõstetatud teema: miks te meid sõimate) ning otsivad põhjendus ja õigustusi miks nad oma klubi toetavad: põnev ründav mäng, maailma parimad mängijad, lõpusekunditel löödud väravad jne.
Manu fännid on minumeelest suhteliselt jalgpallivõhikud, kes näevad ainult klubi esimest - telekast paistvat tasandit - meeskonda. Kõigest muust, sh kaasfännidest, ajaloost jne teavad nad keskmisest vähem. Võibolla see nii pole, aga tundub nii.

Selles suhtes saan sellest manu fenomenist aru - meeskond on manul tõesti üsna sümpaatne.

Miq
02.02.03, 02:23

Selles suhtes saan sellest manu fenomenist aru - meeskond on manul tõesti üsna sümpaatne.

Kuule keda sa fännad siis, fänne või meeskonda?

P.S. Pikem jutt seoses onaneerimisliigutuste ja manu fännidega tuleb mõne aja pärast.

Miq
02.02.03, 05:00
Et kõik ausalt ära rääkida, alustame sellest onaneerimisliigutusest. Nimelt oli ManU vastaseks Sunderland, kes kohe mängu algul juhtima läks ja eduseisus juba 60ndal minutil venitama hakkas. Nii, mängu statistika väidab, et ManU tegi 33 pealelööki Sunderlandi 3 vastu. Ja kui juba hakkasid ka kõige paadunumad Sunderlandi fännid uskuma võimatut, et sellise mänguga saab siiski võita, tabas valus viigivärav. Oleme ausad, mu rõõmu suutis veel ületada ainult järgnev võiduvärav. Kallis Indrek, ma ei usu, et sa nii rumal oled, et aru ei saa, mida ma selle onaneerimisliigutusega mõtlesin. Ja noh, mis siin salata, ma nautisin hetke, kus nagu juba kangesti heaks tavaks on saanud, et igale ManU mängule kogunevad teatud tegelased kuradite vastasele pöialt hoidma ja ManU toetajaid baaris 3-4 tükki, olen ma üks nendest vähestest rõõmustajatest ja oma rõõmu ma siis juba tagasi ei hoia. Aga oma naisele ütle et ma silusin niimoodi takku (no tead kül, siuke krussis on ju muidu) ja et me teeme seda iga kord. Ma loodan et tal selle vastamata küsimuse pärast unetuid öid väga palju polnud. Ja ära tunne piinlikust kõigi ManU fännide, vaid minu pärast, või leiad jälle ühe ManU poolehoidja tegevuse juures asja, mida kõigile veel kümneid aastaid nina alla hõõruda, miks ManU nõme on. Jah, ma tunnistan ennast küll mitte kõige siivsamaks ja korralikumaks inimeseks, aga vaevalt et sinagi seda oled. Ja seltsimees Jaan, kes mu kohe kiirelt idioodiks tembeldab, võib lihtsalt perse käia, kui ei tea, mis kus ja kuidas.

Esiteks - kange mees oled kogu aeg seda juttu rääkima, samas elad Sunderlandist tuhandete kilomeetrite kaugusel.
Teiseks - Nii suhtub keskmine inglane manu fänni - huvitav küll, miks on samas ManU Inglismaa au ja uhkus? Miks oli kogu Inglismaal pidu kui ManU võitis CL finaalis? Miks anti Sir Alex Fergussonile rüütlistaatus? Ma kohe mitte ei usu, et sellised asjad oleks juhtunud, kui kõik britid, v.a. 68000, kes Old Traffordil käivad, vihkaks ManU kõigest hingest.
Kolmandaks - mis sul on kägude vastu?

Kas tuleb jälle sisse väikene kadedusnoot, et teistel klubidel sama palju toetajaid pole? Ma küll ei tea, mis haridus sul on, aga kui oled majandusega kokku puutunud, siis peaksid jagama, et need fännid ei tule üleöö, vaid tehtud on kõva turundustööd. Noh, sellele aitas kaasa ka kunagine lennukitragöödia, aga fännid on ju tegelikult jalgpalliklubile kontingent, kelle pealt teenida. ManU oskab lihtsalt teenida ka ülemaailmselt ja mitte vähe. Huvitav miks ostis Arsenal Inamoto - ikka sellepärast, et saada endal fänne juurde Aasias, mis on meeletu potensiaaliga turg. Lähemalt võid selle kohta lugeda sellisest raamatust nagu \"Winners Losers\".
Üks küsimus veel - kui paljud Eesti Sunderlandi fännid, kellega sa ju ülihästi läbi saad on käinud Stadium of Lightil? Sa ju peaks neile ka vaatama ülalt alla, et mina olen fänn ja teie olete mingid mõttetud ja odavad jäljendajad.

Palju sa praktikas suhtled (oled suhelnud) teiste manu fännidega - eriti väljaspool Eestit? Kuidas suhtuvad nö päris manu fännid (kui neid üldse olemas on) eestist fännidesse? Suhtutakse hästi, kutsutakse külla?

Kes on päris ManU fänn? Kes on päris Sunderlandi fänn?
Ma suhtlesin kunagi paari meili teel (andsin talle mingeid artiklite tõlkeid vms) Operi fännklubi esindajaga, kes kutsus mind suht kiirelt külla? Kas ma olen nüüd Aalborgi fänn? Proovi endal selgeks teha, misasja tähendab viisakusavaldus.

2. Manu fännid teavad seda ja põevad alaväärtuskompleksi (ükski teine klubi pole teinud topicut, kus on tõstetatud teema: miks te meid sõimate) ning otsivad põhjendus ja õigustusi miks nad oma klubi toetavad: põnev ründav mäng, maailma parimad mängijad, lõpusekunditel löödud väravad jne.

Näita mulle klubi, millel on sama palju antifänne ja oleks kohe olemas analoogne teema ka. Ja kas sa vaidled vastu, et ManU ei mängi ründavat jalgpalli? ManUs pole küll maailma parimaid mehi, aga maailma tippu kuuluvad nad pea kõik. Lõpusekunditel löödud värav näitab ju meeskonna tahet ja võimet mängita ja võidelda viimaste hetkedeni, mulle isiklikult ei meeldiks klubi, mis ei võitle.

Manu fännid on minumeelest suhteliselt jalgpallivõhikud, kes näevad ainult klubi esimest - telekast paistvat tasandit - meeskonda. Kõigest muust, sh kaasfännidest, ajaloost jne teavad nad keskmisest vähem. Võibolla see nii pole, aga tundub nii.

Kui tohib küsida, siis mis tasandit sina pead primaarseks? Jah, tegelt mulle meeldib Coventry, sest ta on kõige kauem Inglise kõrgliigas püsinud klubi. Nüüd ma valin lemmikklubi selle tasandi järgi, kui hästi suudab meeskond liigas püsida vms?
Kindlasti ei tea ka ei sina ega keegi teine Sunderlandi fännidest jalgpallist sama palju, kui näiteks Kaarel Berg. Aga kas nüüd tuleb sult üldistus, et Newcastle\'i fännid on kõik targad ja intelligentsed tüübid? Vaevalt. Ja miks mind peaks niiväga huvitama kaasfännid, kui mulle meeldib ManU meeskonnana?

Üldiselt oleks tore, Indrek, kui sa kasutaksid aega rohkem Sunderlandi kiitmiseks ja meeskonna probleemide arutamiseks selle asemel, et suht mõttetultotsida välja fakte, et saaks ManU maha teha. Milleks? Kas tõesti on see ainus vahend ManU võitmiseks? Igatahes tundub mulle, et Eesti on konkurentsitult suurim fännlubi selline, millel puudub kindel lemmik, lemmik vaheldub igal nädalavahetusel ja miks? Sellepärast et lihtsalt on kole pop olla ManU vastu. Kui keegi suudaks seda asjalikult põhjendada, miks ManU siis nii halb ja paha on, võib-olla ma hakkaks ka asju veidi teisiti vaatama.

Jaan
02.02.03, 06:26
Originally posted by Miq

Et kõik ausalt ära rääkida, alustame sellest onaneerimisliigutusest. Nimelt oli ManU vastaseks Sunderland, kes kohe mängu algul juhtima läks ja eduseisus juba 60ndal minutil venitama hakkas. Nii, mängu statistika väidab, et ManU tegi 33 pealelööki Sunderlandi 3 vastu. Ja kui juba hakkasid ka kõige paadunumad Sunderlandi fännid uskuma võimatut, et sellise mänguga saab siiski võita, tabas valus viigivärav. Oleme ausad, mu rõõmu suutis veel ületada ainult järgnev võiduvärav. Kallis Indrek, ma ei usu, et sa nii rumal oled, et aru ei saa, mida ma selle onaneerimisliigutusega mõtlesin. Ja noh, mis siin salata, ma nautisin hetke, kus nagu juba kangesti heaks tavaks on saanud, et igale ManU mängule kogunevad teatud tegelased kuradite vastasele pöialt hoidma ja ManU toetajaid baaris 3-4 tükki, olen ma üks nendest vähestest rõõmustajatest ja oma rõõmu ma siis juba tagasi ei hoia. Aga oma naisele ütle et ma silusin niimoodi takku (no tead kül, siuke krussis on ju muidu) ja et me teeme seda iga kord. Ma loodan et tal selle vastamata küsimuse pärast unetuid öid väga palju polnud. Ja ära tunne piinlikust kõigi ManU fännide, vaid minu pärast, või leiad jälle ühe ManU poolehoidja tegevuse juures asja, mida kõigile veel kümneid aastaid nina alla hõõruda, miks ManU nõme on. Jah, ma tunnistan ennast küll mitte kõige siivsamaks ja korralikumaks inimeseks, aga vaevalt et sinagi seda oled. Ja seltsimees Jaan, kes mu kohe kiirelt idioodiks tembeldab, võib lihtsalt perse käia, kui ei tea, mis kus ja kuidas.

Miski pole toredam kui intellektuaalne ning p6hjendatud vaidlus. Sinu vabandused kyll mingit m6ju ei avalda ning j22n oma arvamuse juurde. Lisaks on veel muid v6imalusi oma r66mu v2ljaelamiseks, kui teiste solvamine ning yleyldiselt labane k2itumine, aga ega seda sult vist eriti oodata pole.

Kaida
02.02.03, 14:32
Originally posted by Jaan

Kohe n2ha, et Tallinna Ylikool.

Ja selliste inimeste pärast nagu sina, Jaan, peetakse Tartus õppinud inimesi üleolevateks kiibitsejateks. Aga väga tore, et vähemalt sinagi suudad intelligentset konversatsiooni tekitada.

fitti
02.02.03, 16:31
ma ei saa aru kas kodanikud mätas ja jaan on päris terve mõistusega inimesed, aga midagi nii haiget pole ma ammu lugenud:viha:
eriti kihvt on muidugi see, et jaani-nimeline \"intellektuaal\" toob siia vaidlusse sisse veel ka Tartu-Tallinna \"vastasseisu\". APPI!
ma olen päris mitu-mitu korda pidanud tõestama (nii wellis istudes kui netis teiesuguste pimedate unitedivihkajatega \"vesteldes\"), et ma ei ole gloryhunter ja kõik manu fännid ei ole idioodid ja blablabla.
kõik asjalikud manut toetavad argumendid on õnneks juba ära öeldud. selle singapuri-pride\'i jutu autor võib aga kyll ennast maha lasta. need ajad on ammu möödas, kui jalgpalli sai näha aint linnatagusel stadkal, kui naaberlinna meeskond kylla sõitis. XX1 sajand sa kuradi töll! te-le-vi-sioon! se on ju normaalne, kui pooldad mõnd meeskonda, mis ei asu kyll sinu geograafilise asukoha läheduses, aga mille stiil või mängijad sulle meeldivad. ja pole vahet, kas selleks on sis sunderland, manu või recreativo de huelva!!
muidugi ei kehti see kõik koondiste kohta. eestlane, kes eesti mängu ajal on vastaste poolt, läheb ahju. kõik.:viha:

fitti
02.02.03, 16:35
kurat ma lugesin uuesti seda jaani viimast postitust ja okse tuli peale. rõmu väljendamiseks on ka teistsuguseid mooduseid, kui labane käitumine??????
toksi seent ja joo õlut, aga ära jaura siin. uvitav kas sa staadionil vähemalt plaksutad, kui värav lyyakse?? mine vaata balletti parem.:eiei: :trafck:

aiFo
02.02.03, 16:53
to miq:

tjah. miq, sa pole indrekust vist päris heaste aru saanud... a noh, ytleme nii, et ma saan aru, miks sa aru ei saa:)

to fitibaldi:

...v6ib ennast maha lasta?

asoo...

:deemon:

Jaan
03.02.03, 00:13
Originally posted by Fitibaldi

kurat ma lugesin uuesti seda jaani viimast postitust ja okse tuli peale. rõmu väljendamiseks on ka teistsuguseid mooduseid, kui labane käitumine??????
toksi seent ja joo õlut, aga ära jaura siin. uvitav kas sa staadionil vähemalt plaksutad, kui värav lyyakse?? mine vaata balletti parem.:eiei: :trafck:

Loodetavasti j6udsid kiiresti peldikusse joosta ja ei rikkunud oma klaviatuuri 2ra. Aga kahjuks ei saa ka sina aru, kus l2heb piir kaasaelamise ja labasuse vahel. J2rgmine!

indrek
03.02.03, 15:29
Mihkel

Tundub, et sa ei saa mitte millestki aru. Võibolla seletasin kogu seda asja sinu jaoks jube keeruliselt, aga pihta ei saand sa küll millelegi. Ühesõnaga rahune maha ja loe sealt välja see, mis on sinna kirjutatud, mitte seda, mida arvad sealt välja lugevat.

Fitibaldi

Kuidas seda sulle nüüd viisakalt öelda, aga mida vähem sa siin sõna võtad seda suurem lootus on, et manu fännidest tekib mulje, et nad pole kõik idioodid.
Nagu üks klassik ütles: \"vaikimine kuld\".

Miq
08.02.03, 18:21

Mihkel

Tundub, et sa ei saa mitte millestki aru. Võibolla seletasin kogu seda asja sinu jaoks jube keeruliselt, aga pihta ei saand sa küll millelegi. Ühesõnaga rahune maha ja loe sealt välja see, mis on sinna kirjutatud, mitte seda, mida arvad sealt välja lugevat.

No ok, oletame et ma olen siis idioot ja eiti madala IQ-ga tegelane ja ei saa millestki aru, aga ühele küsimusele tahaks küll sult vastust - kumba sa siis ikkagi fännad, SAFCi fänne või meeskonda? Ja loe mu jutt ka igaks juhuks läbi, leiad ehk siiski midagi, mille üle mõelda, enne kui jälle mingit long-way-to-mancheste-ila hakkad ajama.

P.S. Jaan, mina sinu käitumist pole kommenteerinud, pole näinud - lihtne ja loogiline. Kas ma häirisin sind enda käitumisega? Ma eriti ei usu, aga samas, mis saaks sulle veel meeliülendavam olla, kui näha mõnda ManU särgis tegelast nõmetsemas või midagi ebasündsat tegemas, saaks ju kohe kiirelt uue post\'i teha, et näe, manu fännid on ikka debiilid. Ja rääkides solvavast käitumisest, siis ma usun et ma solvasin oma käitumisega SAFCi fänne vähem, kui näiteks Indrek, kes oma klubist küll suurt ei räägi, aga naudib ManU mõnitamist.

fitti
08.02.03, 19:10
mmm... jeah. indrek, sinu elufilosoofiast on pisut keerukas aru saada, aga noh, mis sa minult idikalt ikka tahad saada..
ma tunnistan, et eelnevad postitused said pisut valimatute sõnadega kirjutatud, kuid kindlasti töötavad need mu poindi selgitamisel paremini kui rafineeritud ja viisakas solvamine, mida teie kui intelligentidest jalkafännid siin propageerite.
kuigi topicuks on manu sõimamine, siis paistab, et asi on vaikselt libisenud kellegi konkreetse käitumise arutamiseks. nagu ma asjast aru saan, ei meeldinud sunderlandi meestele mingi liigutus, mida manu võiduvärava puhul tehti???
minu meelest on kohatu rääkida sündsuse piirist võidurõõmu väljaelamisel..! kurat mida te mehed näiteks siis tegite, kui eesti-vene mängul opi teise kolli lõi? või mida tegid need, kes vabakal tiblade käest kolki said ja siis tribüünil nägid, kuda märulipolitsei neidsamu tegelasi peksis. mul on kahju, aga mulle tundub, et mitte aint manu fännid, vaid ka kogu eesti koondise toetajaskond on puudega ahvid....:deemon:

Jaan
09.02.03, 01:04
Mihkel, ma olen v2gagi kindel, et on asju, mis Sind h2irivad ja mida Sa taunid, aga samas pole ise n2inud.

Kaarel
09.02.03, 20:06
Originally posted by Fitibaldi

mul on kahju, aga mulle tundub, et mitte aint manu fännid, vaid ka kogu eesti koondise toetajaskond on puudega ahvid....:deemon:

Selle lausega sa endale küll uusi sõpru ei võida...

fitti
09.02.03, 20:09
mis sa ei loe siit irooniat indreku aadressil välja või...? :kratsti:
ammmm........ loe palun uuesti..

INCE
09.02.03, 21:39
ManU ... pole kuulnud ;)
Ainus meeskond selles linnas on ju City :D ;)
millest te siin üldse räägite :kaval:

Juks
11.02.03, 16:10
Originally posted by INCE

ManU ... pole kuulnud ;)
Ainus meeskond selles linnas on ju City :D ;)
millest te siin üldse räägite :kaval:

And zii 10 points go to INCE!

Thanks indeed!:õnnelik:

Conte
14.03.03, 00:07
Manu probleem on selles, et nad on nii naiselikud. Kui becs pole pede annan kellegile sotta. Väidetavalt hoiab Sir Alex paljusid noormängijaid meeskonnas vaid seepärast, et nad tantsivad talle õhtuti ja vallatlevad temaga.;)

sicmic
14.03.03, 01:24
Originally posted by Conte

Manu probleem on selles, et nad on nii naiselikud. Kui becs pole pede annan kellegile sotta. Väidetavalt hoiab Sir Alex paljusid noormängijaid meeskonnas vaid seepärast, et nad tantsivad talle õhtuti ja vallatlevad temaga.;)

Huvitavad allikad sul...:r66m9: Huumor on äge. Pole tükk aega mõnd postitust lugedes nii palju naerda saanud.:naer5: :naer4: Muuseas, kui pealinnas elad, siis see sott paluks lähipäevadel minuni toimetada. Ja seda ka, et enne mõtle, kas ning mida sa kirjutad, muidu võib kirjutamisrõõmu sul väheseks jääda.

jots
14.03.03, 01:34

Sa mine ütle Keane\'ile seda, et ta on pede. Su viimane ajuraas lüüakse putsaga nina kaudu välja.

Teine variant .. mul paar sõbra, kes kindlasti on sinuga nõus käte abil rääkima.

Nii lolli juttu ikka ei tohi ajada.

eston maravilha
14.03.03, 02:10

anna see koidula heaga siia

Swifty2002
14.03.03, 03:21
Becks on küll väga mehelik ............:naer5: :naer4: :naer3: :naer2: :naer6: :naer1:

<----- hmm huvitav mix ma nii arvan ??? (see pilt annab väikse vihje)

muidugi manut vihkan millegi pärast rohkem kui teise leedsi konkurente aga noh
siin pole mul midagi öelda see licalt on nii , manus on mehi kes on normaalsed ,
aga kahjux on neid vähe (vaid O\'Shea ja Keane) , muidugi on see minu arvamus ja ma ei sunni seda kellegile peale.

Originally posted by Manchester

julmalt teemasse panevad need manu fännid :p

Originally posted by guru

kõik Unitedi poolehoidjad ei tegele onaneerimisliigutustega kui me värava lööme.

nojah suht raske on fännil tegeleda onaneerimis liigutustega kui on värava löönud ,
õigemini on raskem osa see väravalöömine (pole nagu veel ühtegi korda näinud kui fännid väravaid löövad

Originally posted by eston#21

pede ta kohe kindlalt pole kuna pede kel on naine peax rohkem bi nimetust kandma

fitti
14.03.03, 11:00
Originally posted by Swifty2002

Becks on küll väga mehelik ............:naer5: :naer4: :naer3: :naer2: :naer6: :naer1:

<----- hmm huvitav mix ma nii arvan ??? (see pilt annab väikse vihje)

muidugi manut vihkan millegi pärast rohkem kui teise leedsi konkurente aga noh
siin pole mul midagi öelda see licalt on nii , manus on mehi kes on normaalsed ,
aga kahjux on neid vähe (vaid O\'Shea ja Keane) , muidugi on see minu arvamus ja ma ei sunni seda kellegile peale.

Originally posted by Manchester

julmalt teemasse panevad need manu fännid :p

Originally posted by guru

kõik Unitedi poolehoidjad ei tegele onaneerimisliigutustega kui me värava lööme.

nojah suht raske on fännil tegeleda onaneerimis liigutustega kui on värava löönud ,
õigemini on raskem osa see väravalöömine (pole nagu veel ühtegi korda näinud kui fännid väravaid löövad

Originally posted by eston#21

pede ta kohe kindlalt pole kuna pede kel on naine peax rohkem bi nimetust kandma

mul akkas kohe kergem, kui nägin et ka teiste klubide fännid suudavad hiilata peaaegu sama arukate mõttekäikudega, kui meie, idiootidest manu fännid irwwwwwww..:D :D :D :D :D :D :D

guru
14.03.03, 14:19

...kuigi ma mõistan, et suure tõenäosusega ei suuda sa mu jutuiva haarata, aga siiski. Üldiselt kui ma kasutan sõnaühendit \" me lõime värava \" seoses oma lemmiksatsiga, siis tähendab see seda, et ma samastan end oma lemmikuga. Ehk siis United-iga. Siit ka termin \"meie\", mitte \"nemad\".

mustikas
14.03.03, 19:52
Nii, mina kui täiesti \"mitte keegi\", naine jms. ütlen ainult, et ahh?

Kas inimesed, kes jalgpalliga nii seotud on, saavad ajada hullemat soga?

Esiteks teema kohta, et Manu fänn ja tema liigutused - ütleme nii, et võta oma naine rohkem endaga kaasa, siis ta ei kohku, kui jalgpallureid näeb.

Teiseks, kle Swifty 2002, sa midagi üldse fänlusest tead, üldjuhul suutsin isegi
MINA aru saada mõistest:\"me lõime värava\".

Kolmandaks mainin veel ära, et jah, üldjuhul on minul kujunenud arvamus,
et enamus, kes \"vihkavad\" Manu ja eriti just viimase fänne, on pubekad, kelle jaoks on see cool.

Kui midagi kellelegi ei meeldi, kribagu vastu:õnnelik:

mikk
14.03.03, 20:06
mõtetu on arutada, miska manut sõimata? mõned asjad on lihtsalt loomulikud. nii nagu me hingame õhku ja armastama naisi, nii sõimame ka manut.

Kaida
14.03.03, 20:15
Mind hakkas huvitama, et kes on see kummaline \"me\" kellest ülalpool sõna võtnud persoon räägib? Mina personaalselt küll Manut ei vihka ja naisi ei armasta...
Ja on iseenesest kurb, et tänasel kaunil emakeelepäeval selliseid emakeelevastaseid eksimusi sooritatakse :kaval:

mikk
14.03.03, 20:27
Originally posted by Kaida

Mind hakkas huvitama, et kes on see kummaline \"me\" kellest ülalpool sõna võtnud persoon räägib? Mina personaalselt küll Manut ei vihka ja naisi ei armasta...
Ja on iseenesest kurb, et tänasel kaunil emakeelepäeval selliseid emakeelevastaseid eksimusi sooritatakse :kaval:

ütleme nii, et see \"me\" on kollektiivne terve mõistus :)

Man UU
09.04.03, 19:14
No jah, see on ju loomulik, et mõni meeskond meeldib ja mõni ei meeldi mittu üldse, kuid need tüübid, kes käivad foorumites sõimamas ja kirumas võiksid end pappkasti panna ja lasta ennast Teherani toimetada( soovitatavalt kiirpostiga ), sest sellised jobud ei mõika jalgpallist tuhkagi, lihtsalt on äge teisi meeskondi laimata!!! Loomulikult on ka sellised \"fännid\" jobud, kes fännavad mõnda meeskonda (nt. ManU´t ) ja kui ManU ei võida kolmel aastal järjest meistrite liigat, hakkavad nad toetama võitjaid, sest kaotajate poolt ju ei ole cool olla!!!!!

mjkk
09.04.03, 19:16
Originally posted by Man United7
No jah, see on ju loomulik, et mõni meeskond meeldib ja mõni ei meeldi mittu üldse, kuid need tüübid, kes käivad foorumites sõimamas ja kirumas võiksid end pappkasti panna ja lasta ennast Teherani toimetada( soovitatavalt kiirpostiga ), sest sellised jobud ei mõika jalgpallist tuhkagi, lihtsalt on äge teisi meeskondi laimata!!! Loomulikult on ka sellised \"fännid\" jobud, kes fännavad mõnda meeskonda (nt. ManU´t ) ja kui ManU ei võida kolmel aastal järjest meistrite liigat, hakkavad nad toetama võitjaid, sest kaotajate poolt ju ei ole cool olla!!!!!

Kuule, naljatilk! Vaata ,et ära ei sõnu :P

Man UU
09.04.03, 19:18
Originally posted by mikk

mõtetu on arutada, miska manut sõimata? mõned asjad on lihtsalt loomulikud. nii nagu me hingame õhku ja armastama naisi, nii sõimame ka manut.

Kas sinu arust on ManU sõimamine loomulik??? Võibolla on see loomulik ainult ajukääbikutele!!!! Ma ei hakka küll prognoosi andma, kuid sinu aju võib mõne kuuga oma viimsedki lohukesed sirgeks ajada!!!!

Man UU
09.04.03, 19:20
Originally posted by Magpie

See käis 2000-nde 2001-e ja 2002-e aasta kohta!!!!!

mjkk
09.04.03, 19:26
Originally posted by Man United7

Originally posted by Magpie

See käis 2000-nde 2001-e ja 2002-e aasta kohta!!!!!

Rahune, rahune....sain aru! Muideks, võta kuulda m1kk\'u sõnu - kasuta muuda nuppu ja tee kahe postituse asemel üks, eks? :õnnelik:

Swifty2002
12.04.03, 00:52
võid julgelt 2003 aasta siia juurde lisada

Man UU
15.04.03, 10:14
Originally posted by Swifty2002

võid julgelt 2003 aasta siia juurde lisada

Ei tasu veel ennatlikke järeldusi teha, vaatame kohtumise Old Traffordil ära ja siis räägime, sest jagpall on ümmargune!!!!:ingel3:

Martin
15.04.03, 15:19
Polegi vist varem topeltpostitust teinud, kuid see sobib mõlemale:
Väike jutuke Manu kohta (http://www.hot.ee/treix/manu.mp3)

Tundus suht naljakas :)

Man UU
15.04.03, 18:49

Kuule, Conte sa oled ikka üks ilge pervo!!! :viha:

Undi
29.05.03, 16:10
Originally posted by vaikiv mees
seleta vanainimesele, mismoodi saab \'muuda\' nupust postitusi kustutada?? postitus ise jääb ju alles, isegi kui sisu kustutad või selle asemele mingi suvalise vabanduse kribad, kustutamiseks pead teiste in-te poole pöörduma
Tegelikult pole selles midagi rasket. Vajuta oma postituses \'muuda\' nuppu; nüüd ilmub kast, kus oma teksti muuta saad. Selle kasti all on aga koht nimega \'kustuta postitus\' vms, sinna paned linnukese ning klõpsad \'Salvesta muudatused\' nupukest. Ongi postitus lännud! :prill4:

vaikiv mees
29.05.03, 16:41
<- selge! praktiseerimise korras kustutasin oma postituse (ehkki oleks seda teha tahtnud meie uue grafomaani omaga, kes poole tunni jooksul on jõudnud pea kõik teemad igasugu kaheldava väärtusega materjali täis kirjutada) vt.ülal

Portillo
25.07.03, 01:02
Ma olen suur real madrid fänn aga ma pole kunagi manut sõimanud.Konkurente tuleb austada mitte solvata.

:viha: :õnnelik:

H.M Murdock
25.07.03, 01:10
Originally posted by Portillo

Ma olen suur real madrid fänn aga ma pole kunagi manut sõimanud.Konkurente tuleb austada mitte solvata.

wow....see oli real fänni poolt küll midagi uut:) ......aga suhtumine on õige....keep it up

mxm
25.07.03, 01:40
manu,real peldikust all

GO GO GO Inter:deemon:

Loca
25.07.03, 22:09
Originally posted by H.M Murdock

Originally posted by Portillo

wow....see oli real fänni poolt küll midagi uut:) ......aga suhtumine on õige....keep it up

Sinu arvates on siis enamik Reali fänne ManU vihkajad?

pink kõigub
27.10.07, 20:12
Sinu arvates on siis enamik Reali fänne ManU vihkajad?

nii see kipub olema jh.
aga sellessuhtes,et tunne on vastastikune enamjaolt.:)

JanK
27.10.07, 20:23
Miks sa vana teema üles kaevad????

ian.
04.01.08, 16:09
sest ta on imelik vähe...

rasmer
04.01.08, 16:12

Praegu oled siis sa ise imelik.

magnisco
04.01.08, 16:15

Miks sa vana teema üles kaevad?:D

terroriBanaan
04.01.08, 16:17
Man Ure
Man Ure
Münhen
Münhen
Fuck Cunt O'Nae

ajee!

ps. hea teema

andreasr
05.01.08, 00:31
Man Ure
Man Ure
Münhen
Münhen
Fuck Cunt O'Nae

ajee!

ps. hea teema

Jeee!!!

Tubli poiss!!!

Tahaks kohe sind kaisustada ja pai teha ....

Rage Against the Machine - Year of the Boomerang

Mõnuagent 007
27.04.08, 22:20
Noh võiksid ju teha küll aga need kes meil siin aeglaste modemitega sees käivad nendel läheb ikka asi küll rämedaks kui pead mingi 3-5 mini passima enne kui kõik ette tuleb

Ajaloo avarustest. Lapsed, mäletate, mida dial-up tähendab?

kuuraa
27.04.08, 23:21
mida mõeldakse chelski all?
väike offtopic...

ChelseaFC
28.04.08, 00:56
mida mõeldakse chelski all?
väike offtopic...

Keegi püüdis natuke vaimukas olla vist. Chelski k6lab rohkem poola päraselt ning ei seostu absoluutselt kuidagi Romani ega ta taustaga. Sama totakalt v6ib näitaeks mänju kohta öelda McManju klubi ameerika tausta arvestades. See ei ole absoluutselt vaimukas eksju:)

eston maravilha
28.04.08, 01:35
ära südamesse võta