320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flight of the Concordes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flight of the Concordes

    Pmst on see teema ajendatud offtaopiku teema perssekeeramisest ja sellest, et ma ei viitsi häid teemasid sealt hetkel üles kaevata.

    On keegi seda TV-sarja vaadanud? Peale nende, kellega olen sellest rääkinud.
    Kui jah, siis kui väikseks võimaluseks peate, et see saaks normaalseks tõlgituna kodumaiste telekanalite ekraanidele?

    Ise arvan, et ei saa. Aga piraatfriikidele soovitan: audioplaat ja esimene telehooaeg.

    Iseenesest arvan, et LS10 jaoks sobib see küll onaneerimiseks.
    Supplies!

    #2
    Jep, teada mehed. Sügisel käis üks uus-meremaalane külas, kes tegi kiire tutvustuse meile nendest tüüpidsest. Pidid olema meeletu hitt lõuna poolkeral.

    If you want me toI could hang 'round with youIf I only knewThat's what you're into.You and himHim and youIf that's whatYou're intoHim hanging 'roundAround yo...

    see on päris hea.

    ja muide conchordes mitte concordes.
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
      ja muide conchordes mitte concordes.
      khm, Conchords.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Peppone Vaata postitust
        khm, Conchords.
        jah seda ma just mõtlesingi[]
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          On keegi seda TV-sarja vaadanud? Peale nende, kellega olen sellest rääkinud.
          Kui jah, siis kui väikseks võimaluseks peate, et see saaks normaalseks tõlgituna kodumaiste telekanalite ekraanidele?
          Minu meelest on see TV-sari suht jura, samas need samad laulud, mille põhjal sari tehti, on live esituses publiku ees hoopis paremini välja kukkunud, you-toru on neid täis.

          Kommentaar


            #6
            Vadeva, õigekiri tuli isegi hästi välja, arvestades asjaolusid. Aga mulle meeldib.
            Supplies!

            Kommentaar


              #7
              sviit sitt äs hell
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar

              Working...
              X