PDA

View Full Version : Eesti Rannajalgpalli Liiga

Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9

zigull182
01.09.09, 00:32
Balti beach soccer cap (Finaal)

Unibet/Nõmme Kalju vs. Ludza

Kalju kolmas penalt...
Vaadake ja otsustage, kas väravavaht väljus enne palli liikuma hakkamist väravajoonelt...

http://www.youtube.com/watch?v=dMV_2i6Bps8

Minu meelest oli kõik reeglite pärane...

roque jr
01.09.09, 10:47
Kas on ka kuskil tulekul pildid üleminekuturniirist?Samas...ehk saaks manada kodukale 6-nda etapi kogu käekäigu tabelitena?

Kari
03.09.09, 15:30
[QUOTE=roque jr;1077198]Kas on ka kuskil tulekul pildid üleminekuturniirist?

Mõned pildid üleval karikast-ja üleminekust SIIN (http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=221&ids=221&galeryID=270&action=view&page=1)

Jenkamees
17.09.09, 16:56
Parima väravaküti, aasta parima mängija ja väravavahi autasustamine ja õigemini HOOAJA LÕPETAMINE tuleb 17 september klubis PRIVE.

Täpsem info selle kohta juba pärispäris kohe:)

www.rannajalgpall.ee

Et siis, mis kell üritus toimub? Ei leia mitte kusagilt infot selle kohta.
Kas ka esiliiga autasustamine toimub seal?

Kari
17.09.09, 20:24
Et siis, mis kell üritus toimub? Ei leia mitte kusagilt infot selle kohta.
Kas ka esiliiga autasustamine toimub seal?

Asjalood nii, et kutseid lõpetamisele pole kellegile väljasaadetud, mis tähendab, et algselt planeeritud kuupäev lükkub edasi. Lõpetamise kuupäev ja koht selgub loodetavasti sel nädalal.
Kindlasti saavad kõik asjaosalised teatise lõpetamise kohta.

Jälgime uudiseid www.rannajalgpall.ee

ELauter
05.10.09, 13:19
Rannajalgpalli liidu leht sai ka illustreerivat täiendust :)

don
17.10.09, 18:12
oo, uus bänner kodukal, hea töö! :)

roque jr
19.10.09, 22:20
Ära põe:D...eks see peegeldabki kogu seda süsteemi:D....
kusjuures...mingi hetkeni olid kuupäevad ka teised...eks uue hooaja eel saab hääli jagada lõpuks:D

ralf85
19.10.09, 22:48
22 novembril, hooaja lõpetamisel on vasakus taga nurgas üks hääletus kastike kuhu saate oma valikud tuua, tulemuse saate teada järgmise hooaja alguses:D

roque jr
20.10.09, 13:44
Mnjah....ja samas...mina näiteks pole praktiliselt ühtki meistriliiga mängu vist terviklikult rohkem näinud, kui vaid Reiu viimasel etapil....seega...tundub, et esiliiga mängijana pole mul kedagi valida:D...ja lampi valida pole ju ka pointi:D

roque jr
20.10.09, 18:06
Sõber peseb ikka sõbra kätt:D

tiriam
20.10.09, 21:33
saad ju ise valida ka - ei pea valima nende seast!!!

nii et ära kurda ;)

mina juba tean kes parimaks saab - tema nimi sisaldab A tähte :D:D

roque jr
20.10.09, 22:42
Minu parima valiku nimi sisaldab sel juhul tugevat E tähte...LOL:D:D:D

Kari
21.10.09, 12:23
Rannajalka maailmas on põnevad ajad ja varsti selgub ka Eesti koondise 2010 aasta mängude kalender. Loodetavasti juba detsembri kuus kutsub koondise peatreener parimad mängijad kokku, et alustada ettevalmistust kevadeks/suveks. Heade mängijate valik peaks päris suur olema, satsidest nagu Kalju, Betoon, Real, Varleton võiks saada vähemalt 20 tasemel kutti juba.

Võimalus on anda oma hääl ka Eesti selle hooaja parimatele www.rannajalgpall.ee

FIFA rannajalka MM algab aga juba 16.november ja võistlusi kannab üle ka Eurosport telekanal. Räägitakse, et brassid sel aastal ei võida enam, vaid Venemaad peetakse peafavoriidiks?

roque jr
21.10.09, 12:30
No kui Envar koondise nimekirja ei kuulu, siis küsiks halvamaiguliseks saanud küsimuse:"Kes siis veel?":D

Felipe
21.10.09, 23:56
Mina juba saatsin rannajalku liidule oma parimad ära, kas ka sina ? ;)

Kari
22.10.09, 21:15
Mina juba saatsin rannajalku liidule oma parimad ära, kas ka sina ? ;)

Jah hääletatud:) Info saadeti mulle, et lisaks on juba üle 40-ne mängija hääletanud!! www.rannajalgpall.ee

ELauter
23.10.09, 12:44
väike populaarsus siis ikka on rannajalkul, peaks rohkem meedias kajastama oleks kergem sponsoreid leida :D

roque jr
23.10.09, 13:15
ETV on riiklik kanal....seal peaks spordiuudistes rohkem kajastama....

Kari
23.10.09, 13:33
Väike videoklipp maailma beach soccer staaride Madjeri, Amarelle, Alani, Benjamini jne pisikesest kogunemisest liival, hoiame beach socceri talvel ka üleval:)

http://www.youtube.com/watch?v=qekZKFr1fX8

Loodame, et ka Eestis tuleb aina rohkem andekaid ja värvikaid mängijaid peale!

Kari
04.01.10, 16:00
Indrek Siska annab noortele ka lootust:)

http://soccernet.ee/ranna-staar-indrek-siska-igal-mangijal-peab-olema-ulbust

ELauter
04.01.10, 18:14
Kui betoonis selline staar on, siis ma ei saa aru kuidas Varleton neid võita suutis? Kaks korda võideti, viimane mäng veel loputati 5-1!! Me suutsime võita veel eesti meistrit, millega betoon jällegi hakkama ei saanud. Kõik on siska jutu järgi nii öelda kogenematud rannajalgpallurid. Möödunud aasta tegi Varletoni meeskond 1-2 trenni ja seda ka poole tiimiga. Tuli ka hea 4 koht. Tambib tagumistele meeskondadele koti täis ja ongi superstaar valmis :D. Ta on hea mängia, aga mitte nii hea kui ta ise arvab :)

tiriam
04.01.10, 22:07
Kui betoonis selline staar on, siis ma ei saa aru kuidas Varleton neid võita suutis? Kaks korda võideti, viimane mäng veel loputati 5-1!! Me suutsime võita veel eesti meistrit, millega betoon jällegi hakkama ei saanud. Kõik on siska jutu järgi nii öelda kogenematud rannajalgpallurid. Möödunud aasta tegi Varletoni meeskond 1-2 trenni ja seda ka poole tiimiga. Tuli ka hea 4 koht. Tambib tagumistele meeskondadele koti täis ja ongi superstaar valmis :D. Ta on hea mängia, aga mitte nii hea kui ta ise arvab :)

olgem ausad, varletoni poistel rohkem jalka oskused, rannajalka oskusi veidi vähem, kuid eks aastatega se tuleb kui ise trenni ka teha. kõrvalt vaadates mängis varleton rohkem füüsise kui oskuste pealt nii, et mina näen siin küll oskuste vahet siska kasuks.

ELauter
04.01.10, 22:56
olgem ausad, varletoni poistel rohkem jalka oskused, rannajalka oskusi veidi vähem, kuid eks aastatega se tuleb kui ise trenni ka teha. kõrvalt vaadates mängis varleton rohkem füüsise kui oskuste pealt nii, et mina näen siin küll oskuste vahet siska kasuks.

Tuleb välja et füüsis siis kasulikum;)

roque jr
05.01.10, 00:06
Ja üleüldse võiks ühe korraliku intervjuu tegema Envariga...see,et mees kääre iga mäng ei löö,ei tähenda,et pole rannajalgpallur:D...selle 1-2 trennikorra kohta nädalas on Varleton rohkem rannajalgpallureid täis, kui Betoon ... korra trenniga:D...Betoon juba ammu ringleb rannas,Varleton esimest aastat...ja kindlasti viimaste aegade tugevaimas meistriliigas 4.koht sepitseda...see tõestab, et üksi jalgpallist ei piisa...rannajalka oskused kindlasti meestel olemas, kuigi...kes üldse ütleb,kus hakkab tehnika poole pealt piir ranna-ja tava jalka vahel...:D:D

maniaacos
05.01.10, 11:24
Tore on lugeda, et kõik ikka iseennast kiidavad. Siskat alla lasta või maha teha on küll viimane rumalus. Tegu ikkagi ühe andekaima rannajalgpalluriga Eestis. See, et ta siin Eestis mängib kohati laisalt ning võibolla kaitsesse nii palju ei tööta kui vaja oleks, siis see ei näita veel midagi. Just see, et ta oskab otsustavatel hetkedel väravaid lüüa ning mängu enda peale võtta, teebki temast ühe parima. Tehnika ja kiirus on tal kõik paigas. Samuti mängib ka mees koondise eest väga enesekindlalt ning suudab ka seal otsuseid vastu võtta, mis koondisele edu toovad.
Varletonile veel niipalju, et kui see aasta ka näitate sama head mängu nagu eelmine, siis on teil tõesti hea punt. Sest nagu ka suures vutis siin Eestis, siis esimene aasta kõrgemas liigas mängitakse alati väga palju tuhhi pealt ning tänu sellele saadab neid meeskondi edu. Kui pidevalt suudetakse stabiilselt hästi esineda, siis on tegemist väga hea meeskonnaga ;)

marti88
05.01.10, 12:07
Täiesti õige jutt :D.. Nii ,et Varleton võitke ära ! Siis räägime edasi :D

ELauter
05.01.10, 17:19
aasta algul hakatakse juba võitlema :D, õnneks on meil tiimis mees kes tambib ka esikolmikule kõvasti väravaid, lootust peaks olema ka järgmine aasta väga hästi esineda :)

Siska ongi hea mängija, egas betoon muidu hõbedale poleks tulnud. Sellepärast ei maksa tal kohe noori mängijaid maha teha! Ta andis noortele jälle motivatsiooni kõvasti võidelda :D:D

Kari
08.01.10, 11:44
Rannajalgpalli hooaeg hakkab lähenema ja mehed hakkavad liigutama:D

http://www.soccernet.ee/rannakoondis-alustas-aastat-uhise-kinokulastusega

www.rannajalgpall.ee

roque jr
08.01.10, 12:08
Kas kogu Koondis ongi see seal w?

Rein
08.01.10, 12:20
Ai, ai, ai... miks osadel vendadel käed taskus on?
Tundub, et nii mõnigi vend luges Siska artiklit ja siis võtsid kohe temast eeskuju :D
PS! Vastata pole vaja, nii sama mölisen :)

Mehhakas
09.01.10, 15:00
Tekkis huvi, et kas mingid klubid ka uusi mängijaid (väravavahte) otsivad? Kui jah, siis oleks igati meeldiv saada kas mingi kontakt või mulle info maili peale saata :)

alarialari@hotmail.com

Alex

edit: klubid võiks muidugi Tallinnas asuda :)

ELauter
10.01.10, 12:25
kas ülemineku aken on lahti :D:D:D

roque jr
10.01.10, 13:25
Ma tegin just lahti:D...aga kuna miinus kraadid väljas,lükkasin tagasi kinni:D:D:D

Kari
11.01.10, 16:17
Peab tegema jah rannamängijate eraldi lehe koos tutvustuse ja muidugi hindadega:), et papp lauale ja tee selline team nagu tahad:D

www.rannajalgpall.ee

Iron Man
11.01.10, 17:00
Nendes intervjuudes on küll Rando Rand kõige normaalsema mulje jätnud

Kari
11.01.10, 19:40
Rand on rannajalka juures olnud ka juba aastaid, et eks teab, mida räägib...http://www.soccernet.ee/rando-rand-voime-juba-sel-suvel-sveitsi-teha

www.rannajalgpall.ee

roque jr
17.01.10, 01:05
Kari....2 küsimust!
Millal need siseturnad pihta peaksid hakkama?Mais?
Ja...Rannajalka koondise nimekiri on sul käepärast võtta?Kas eelmise hooaja üks parimaid ründajaid...Envar...ka seal kuskil kandidaatide seas?Või rohkem nagu "omade jopede" süsteem?:D

tiriam
17.01.10, 13:12
Kari....2 küsimust!
Ja...Rannajalka koondise nimekiri on sul käepärast võtta?Kas eelmise hooaja üks parimaid ründajaid...Envar...ka seal kuskil kandidaatide seas?Või rohkem nagu "omade jopede" süsteem?:D

mina ei saa küll aru mida te "pushite" seda Envarit? oma satsis rabeleb hästi küll jah aga koondisesse ta küll ei peaks pääsema....ta võib olla listis aga põhinimekirja....minu silmis küll ei küündi.
lisaks sellele, et paremad mehed on hetkel tema kohapeal mängib rolli ka see, et kokku on mängitud rohkem mis loeb selles mängus väga palju...kuid eks paistab, kas peatreener paneb ta enda listi.

nüüd sõimake mind muidugi aga nii se hetkel on, ta ei ole veel piisaval tasemel, et koondise kohta saada(minu arvamus)

don
17.01.10, 15:45
Kari....2 küsimust!

rahune maha, suhtle oma iidoliga rohkem, siis saad teada, et ta kandidaatide nimekirjas olemas on seal ülejäänud Reali poiste vahel. :D

Kari
17.01.10, 17:00
Minu teada jaanuari lõpus kinnitab peatreener kandidaatide nimekirja ja algavad ka rasked treeningud. Aga koondise kandidaatide nimekiri peab alati avatud olema kõigile headele mängijatele, kes suudavad oma panusega koondist tugevdada. Eesti rannajalgpallis on hetkel väga palju häid ja ka kogenuid mängijaid, et konkurents on kohtadele kindlasti väga suur. Aga kõige tähtsam on loomulikult see, et mängija ise tahab just rannajalgpalli mängida ja annab endat 1000%:)

don
18.01.10, 11:24
Angelo Schirinzi! http://rannajalgpall.ee/?menuID=217&ids=217&newsID=155&action=view

Kari kas meest on lähitulevikus ka Eestisse oodata? :)

ELauter
18.01.10, 14:40
andekas mees see treener-mängija :)

Kari
18.01.10, 17:10
Angelo Schirinzi! http://rannajalgpall.ee/?menuID=217&ids=217&newsID=155&action=view

Kari kas meest on lähitulevikus ka Eestisse oodata? :)

On täiesti reaalne võimalus, et tuleb kevadel Eestisse treeninguid andma, eks kõik sõltub ikka meist endist, kas oleme selleks valmis:)

Aga vahelduseks Šveitsi koondise mõned stiilinäited siia ilusasse lumisesse argipäeva:http://www.youtube.com/watch?v=X2LMACz40gc

www.rannajalgpall.ee

ralf85
25.01.10, 10:25
http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=217&ids=217&newsID=156&action=view

Eks mingil määral ikka olen, aga mulle meeldib endiselt kohtunikega suhelda , paljud kohtunikud muidugi ei taha minuga suhelda ja lähevad kohe tasku kallale, aga eks ma püüa end paranada:)

see on küll hästi öeldud:D:D:D

tiriam
25.01.10, 11:14
õigesti öeldud! :d:d

Kari
25.01.10, 14:38
Mitt on hea jutuga jah, ütleb välja, et "poolkõvaga" pole mõtete kuhugi trügida:) www.rannajalgpall.ee

ELauter
25.01.10, 16:47
hea jutuga ja hea mängija kah:) Kiire ja tugev!

Kari
26.01.10, 13:58
hea jutuga ja hea mängija kah:) Kiire ja tugev!

jah krt ta on kiire ja hea löögiga, ma usun,. et kui ta ise tahab võib tast saada väga hea tüüp:) http://www.soccernet.ee/andrus-mitt-tahab-tagasi-rannakoondisse

ELauter
26.01.10, 15:13
Võiks mõnda pärnu tiimi esindada :D

Kari
26.01.10, 16:44
Võiks mõnda pärnu tiimi esindada :D

Jah ta ju pärnakas ka, et Varletoni sobiks ilusti, tehke pakkumine ;)

Ma usun, et see aasta ühe satsi domineerimist nagu eelmine aasta ei tule aga eks paistab:)

www.rannajalgpall.ee

tiriam
01.02.10, 11:06
Hakka või uskuma, et rand on kogu jalgpalli alus ;);)

http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=217&ids=217&newsID=157&action=view

Dani Alves!!!!!

ELauter
01.02.10, 12:28
Tuleb välja et rand ei rikugi jalgu, :)

Kari
01.02.10, 14:19
jep eks eesti klubid saavad ka varsti aru, et parem liival, kui kunstil treenida...

Aga eile sündis Copa Latinal üllatus, kui võitmatu Brasiilia kaotas Tšiilile 11:8 ja seda ei vabanda ka nende esiväravavahi Mao puudumine... Väravad sellest suusündmusest vaatamiseks siin http://sportv.globo.com/Sportv/2009/videos/0,,SRI1201528-17088,00-OS+GOLS+DE+BRASIL+X+CHILE+PELA+COPA+LATINA+DE+FUTE BOL+DE+AREIA.html

www.rannajalgpall.ee

Rzn.
01.02.10, 15:35
kas see oli sõpruskohtumine? videost paistis nagu mehed oleksid poolkõvaga väljakule lastud, hästi mängisid aga mingit pingutust küll kusagilt ei paistnud...

Kari
01.02.10, 21:57
kas see oli sõpruskohtumine? videost paistis nagu mehed oleksid poolkõvaga väljakule lastud, hästi mängisid aga mingit pingutust küll kusagilt ei paistnud...

Ikka tähtis turniir Copa Latina, kus kõik parimad Lõuna-Ameerika teamid koos. Eks vorm ja motivatsioon oli korraks pausi peal:)

www.rannajalgpall.ee

ELauter
02.02.10, 00:22
Liiga staariks ei tasu jah minna :D
Varsti astub Eesti Brasiiliale varba peale!

Kari
04.02.10, 10:54
Paneme siis kella käima:) http://beachsoccer.ee/

see kuu tulemas veel palju uudiseid www.rannajalgpall.ee

roque jr
05.02.10, 12:47
126 päeva....see on siis..eee?

don
05.02.10, 13:52
juuni 2 nädalavahetus?

Kari
07.02.10, 13:06
Kes esimesena õigesti väljaarvutab rannajalgpalli hooaja alguse päeva, saab kevadel hooaja eelsel loosimis üritusel kingituseks laheda beach soccer t-särgi! :) Andke kuuma!

Kell vaatamiseks http://www.beachsoccer.ee/ või http://www.rannajalgpall.ee/

ELauter
07.02.10, 14:00
12 juuni? Ma arvan :D

vpiigo
07.02.10, 14:07
12 juuni 2010. Kari pane särk valmis

Kari
07.02.10, 14:24
Kuigi ELauter nagu kahtles vastuses, küsimärk jne. loeb vastuse õigeks ehk 12.juuni täpselt! Nii vpiigo, kui ELauter saavad hooaja avamisel beach soccer t-särgid:) Võite igaksjuhuks siis oma e-maili või telefoni mulle privaatsõnumisse saata.

Hoiame ennast lainel, küsimusi ja auhindu tuleb veel ja veel;)

www.rannajalgpall.ee

don
08.02.10, 10:15
juuni 2 nädalavahetus?

Kari kus mu särk on? ma ütlesin vastuse ette ära ju :D

ELauter
08.02.10, 11:37
jube jama lugu :D:D

Kari
08.02.10, 12:54
Kari kus mu särk on? ma ütlesin vastuse ette ära ju :D

Konkreetsust rohkem järgmistele küsimustele vastamisel, täpne kuupäev;)

2009 aasta hooaja parimate valimise loosimisel naeratas õnn Priit Karotammele, kes on võitnud PUMA rannajalgpalli! Õnnitlused.

www.rannajalgpall.ee

ELauter
08.02.10, 14:53
Priit :D:D eks ma räägin edasi:)

ELauter
13.02.10, 22:56
Esiliigas korralikud uuendused tehtud, hakka või esiliigat mängima :D
Ei jõua ära oodata mis meistrikates toimuma hakkab :)

Kari
14.02.10, 14:21
Esiliigas korralikud uuendused tehtud, hakka või esiliigat mängima :D
Ei jõua ära oodata mis meistrikates toimuma hakkab :)

Jah rannajalgpalli EsiLiiga on sel hooajal väga atraktiivne! Meistriliiga märksõna sel hooajal on VÕIMALUSED! Euroopa riikide rannajalgpalli Liigad muutuvad samuti aina profimaks ja enam ei tule kaua oodata, kui sünnib ka rannajalgpalli klubidele Meistriteliiga... Eesti Meistriliiga klubid on väga heas seisus, sest meiega arvestatakse!

www.rannajalgpall.ee

hunter88
14.02.10, 15:02
kari üks küsimus sulle ega sul pole kuskil alles 2008 aasta meistriliiga väravalööjate edetabelit?

Kari
15.02.10, 14:24
kari üks küsimus sulle ega sul pole kuskil alles 2008 aasta meistriliiga väravalööjate edetabelit?

Arhiivis kindlasti olemas.

Aga nüüd - Eelregamine Eesti rannajalgpalli EsiLiigale on AVATUD www.rannajalgpall.ee

Ära räägi kellegile, võid ise kohast ilma jääda:D Soccerneti uudis ka veel siis: http://www.soccernet.ee/algas-rannajalgpalli-esiliiga-registreerimine

ELauter
17.02.10, 14:07
Uuenduste järgi tõotab tulla väga atraktiivne rannajalgpalli hooaeg :)

Kari
19.02.10, 13:03
Uuenduste järgi tõotab tulla väga atraktiivne rannajalgpalli hooaeg :)

Jaa väga põnev hooaeg tuleb!!

Aga sel nädalavahetusel tõstame jällegi Eesti rannajalgpalli kvaliteeti:)
Loe siit: www.rannajalgpall.ee

Kari
22.02.10, 16:33
Paljud Eesti kohtunikud said nädalavahetusel FIFA rannajalgpalli kohtunike koolituse diplomi kätte, et vilepartiid lähevad suvises Rannajalgpalli Liigas kindlasti veel paremaks!

TARMO KINK räägib ka siis veidi rannajalgpallist: http://www.soccernet.ee/kink-lubab-kunagi-veel-rannas-mangida

www.rannajalgpall.ee

ELauter
22.02.10, 23:09
Millised need videoklipid välja hakkavad nägema? Kas neid kajastatakse ka kuskil?
:)

Kari
25.02.10, 10:45
Millised need videoklipid välja hakkavad nägema? Kas neid kajastatakse ka kuskil?

Need on meeskondasid tutvustavad videoklipid, et kõik teaks, kes on kes:)

Eesti Rannajalgpalli Liiga teeb esimesena selliste asjadega algust, küll ka teised jalgpalliliigad tulevad järgi:D

www.rannajalgpall.ee

roque jr
08.03.10, 09:19
Vaatan siin osaleda plaanivate meeskondade nimekirja...ja...Augurit polegi nimekirjas...nad sel aastal ei plaani osaleda?

Kari
08.03.10, 11:32
Vaatan siin osaleda plaanivate meeskondade nimekirja...ja...Augurit polegi nimekirjas...nad sel aastal ei plaani osaleda?

ekspaistab, ekspaistab:) aga üldiselt Esiliiga ja Meistriliiga hooaja jutud ja tegemised hakkavad tooni andma uudistes juba very soon:)

www.rannajalgpall.ee

marti88
08.03.10, 11:54
Palju neist registreerinutest üldse hooajamaksu ära maksnud on ? ehk siis kes praegu 100% reaalselt on olemas ka sel aastal rannaväljakutel?

roque jr
08.03.10, 16:17
Kas selline aadress, nagu info@rannajalgpall.ee ka eksisteerib?kunagi nädal aega tagasi sai kiri saadetud, siiani ootaks nagu rongi jaamas, kus pole isegi liipreid maas:D:D:D

Kari
08.03.10, 16:30
Kas selline aadress, nagu info@rannajalgpall.ee ka eksisteerib?kunagi nädal aega tagasi sai kiri saadetud, siiani ootaks nagu rongi jaamas, kus pole isegi liipreid maas:D

Väga hästi toimib minu teada, kõik küsimused saab lahendatud, räägi milles mure, või saada meil info@rannajalgpall.ee :) Küsida võib kõike:D

Kari
08.03.10, 16:41
Palju neist registreerinutest üldse hooajamaksu ära maksnud on ? ehk siis kes praegu 100% reaalselt on olemas ka sel aastal rannaväljakutel?

98,8% registreerinutest on 100% kindlad osalejad Rannajalgpalli Esiliigas, alati jäävad need 1-2%, kes võivad kartma lüüa:) Aga on veel mitmeid meeskondasi nn ootelistis, kes kellegi loobumisel saavad koha endale!

Registreerimine Esiliigale veel avatud ehk võistkonnad saavad ennast registreerida oote nimekirja. Hiljemalt 15.aprill kinnitatakse 2010 aasta Esiliiga osalejate nimekiri! Hooaja avaetapp juba 12.juuni. 29.mai toimub Rannajalgpalli Liiga avamisüritus, kus toimuvad loosimised jm.

Täpsem info Esiliiga kohta lugemiseks SIIN (http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=217&ids=217&newsID=161&action=view)

roque jr
10.03.10, 18:47
Loen siin huviga noorelt Eesti nn. profikarjääri lõpetanud Kristjan Marmori kohta...alustab sel hooajal amatöörina II liigas ja mainib, et "Meistriliigas mind mängimas ei näe, kuna siis ei saaks ma osaleda rannajalgpalli Eesti meistrivõsitluste etappidel"!Tekkis küsimus, et...huvitav, kas hakkab Auguri eest pelama, või päris Betoonis kohe:D!Augur üldse mängib sel hooajal?

Jenkamees
16.03.10, 09:29
98,8% registreerinutest on 100% kindlad osalejad Rannajalgpalli Esiliigas, alati jäävad need 1-2%, kes võivad kartma lüüa:) Aga on veel mitmeid meeskondasi nn ootelistis, kes kellegi loobumisel saavad koha endale!

Registreerimine Esiliigale veel avatud ehk võistkonnad saavad ennast registreerida oote nimekirja. Hiljemalt 15.aprill kinnitatakse 2010 aasta Esiliiga osalejate nimekiri!

Mis kuupäevaks tuleb meekondadel osavõtutasu ära maksta?
Saadetud arvel ei ole maksetähtaega.

tiriam
16.03.10, 15:30
Mis kuupäevaks tuleb meekondadel osavõtutasu ära maksta?
Saadetud arvel ei ole maksetähtaega.

mida varem seda parem :) siis kindel et saad osaleda kuna lõplikult registreeritud oled siis kui makstud on.

Kari
19.03.10, 11:29
Kumb RannajalgpalliLiiga on kõvem, kas Eesti või Šveitsi oma, tõde selgub juba augustis! Loe täpsemalt SIIT (http://soccernet.ee/sveitsi-rannatipud-kulastavad-eesti-parimaid)

www.rannajalgpall.ee

lullu9
19.03.10, 15:17
Kumb RannajalgpalliLiiga on kõvem, kas Eesti või Šveitsi oma, tõde selgub juba augustis! Loe täpsemalt SIIT (http://soccernet.ee/sveitsi-rannatipud-kulastavad-eesti-parimaid)

www.rannajalgpall.eeVäga positiivne uudis

tiriam
23.03.10, 12:58
eesti rannavutt vallutab maailma - http://www.youtube.com/watch?v=E-bFY9F0yHI

ei tea kas koondis juba tegutseb? videost vaadates jätavad eesti poisid täitsa hea mulje :)

marti88
23.03.10, 14:43
Kas esiliigas on meeskonnad kõik juba osavõtutasu ära maksnud ,et meie meeskond nimekirjast ära kadus ? :O

Kari
26.03.10, 08:35
Kutsume kõik LIITUMA Eesti rannajalgpalli Facebooki lehega SIIT (http://www.facebook.com/pages/Beach-Soccer-Estonia/139257784564)

Kutsu oma sõbrad ka liituma, sest sellel lehel alates mai kuust võimalik võita lahedaid beach asju ja lisaks Esiliiga ja Meistriliiga uudised ja videoklipid lähevad kõik siia (http://www.facebook.com/pages/Beach-Soccer-Estonia/139257784564)ülesse! Eesti stiilseim jalgpalliliiga alustab juba 12.juuni! http://www.audiomeedia.ee/RJ/Rannajalgpall2.mp3

ELauter
27.03.10, 15:56
Rannajalgpalli liiga võiks teha ülekandeid sarnaselt talve cupiga :) Kui telekas ei suudeta, siis netis ikka võimalik!

Kari
28.03.10, 11:52
TÄNA algusega kell 13.00 räägitakse Vikerraadio saates "Keskküte" NAISTE rannajalgpallist. Kuula saadet raadiost või läbi neti SIIT (http://vikerraadio.err.ee/saated?saade=262&d=2010-03-28)

www.rannajalgpall.ee

Kari
02.04.10, 11:58
Rannajalgpalli liiga võiks teha ülekandeid sarnaselt talve cupiga :) Kui telekas ei suudeta, siis netis ikka võimalik!

Eks sellepärast need testimised käivad jah, et ka Liigast otseülekandeid mängudest ja intervjuudest vahendada:)

ELauter
02.04.10, 12:15
Hakkab looma :)

roque jr
14.04.10, 17:09
Kas täna lähebki Rannajalka Esiliiga satside nimekiri lukku w?

Kari
15.04.10, 14:23
Kas täna lähebki Rannajalka Esiliiga satside nimekiri lukku w?

Jah reedel läheb lukku ja esmaspäeval alustab Esiliiga tutvustamisega!

www.rannajalgpall.ee

Taniano
21.04.10, 03:08
Kari, millal siis esiliiga kindel kooseis tuleb? Jube kaua on vaikus olnud? Neljap. loosid sa viimase Talve Cupi alagrupid?:)

Kari
21.04.10, 10:10
Kari, millal siis esiliiga kindel kooseis tuleb? Jube kaua on vaikus olnud? Neljap. loosid sa viimase Talve Cupi alagrupid?:)

Tervitus kõik on kontrolli all, nagu ikka sellistel puhkudel läheb paar päeva ettevalmistuseks aga lühidalt niipalju, et võistkonnad Eesti Rannajalgpalli Esiliigas on paigas. Mõned võistkonnad lisavad siis endale uued uhked nimed ja läheb lahti:) Eesti Meistriliigas käib ka juba sagimine koosseisude osas ja mõned üllatused ehk väike vihje välismängijad on kellegil silmapiiril:cool:

Hoidke Liiga uudistel silmapeal, kohe läheb lahti:D www.rannajalgpall.ee

roque jr
21.04.10, 10:48
Aga...meistriliigas ikka 10 mansat?või on keegi ära langenud?

Kari
21.04.10, 11:07
Aga...meistriliigas ikka 10 mansat?või on keegi ära langenud?

Ja ikka, 10 meeskonda Meistriliigas ja 16 võistkonda Esiliigas. Ise arvan, et sellest hooajast tuleb üldse põnevaim Eesti rannajalgpalli ajaloos. Vaadates meeskondade nimekirjasi ja kuuldes veidi ka koosseisudest siis tahaks juba vastasseise näha:lahe:

Lisaks muidugi rahvusvahelised turniirid lisavad värvi ja loodetavasti meie omad läbi ei põle:D

Valmistume korralikult! www.rannajalgpall.ee

ELauter
21.04.10, 11:27
Nõmme turniiri osalejad saab avalikustada? :)

ELauter
21.04.10, 11:29
Kas saaks ka mõne professionaalse välismängija kontakti :D kes palka ei taha :D

roque jr
21.04.10, 12:15
Felipe ei taha:D...juba mitmendat kuud ei taha:D

noizy
23.04.10, 11:18
Ja ikka, 10 meeskonda Meistriliigas ja 16 võistkonda Esiliigas. Ise arvan, et sellest hooajast tuleb üldse põnevaim Eesti rannajalgpalli ajaloos. Vaadates meeskondade nimekirjasi ja kuuldes veidi ka koosseisudest siis tahaks juba vastasseise näha:lahe:

Lisaks muidugi rahvusvahelised turniirid lisavad värvi ja loodetavasti meie omad läbi ei põle:D

Valmistume korralikult! www.rannajalgpall.ee

Saatsin info@rannajalgpall.ee meilile Merimetsa teemalise kirja , kas võiks sealt täna ka mingit vastust saada , oleks tore .

zigull182
23.04.10, 22:44
Nagu näha siis Saue ei suutnudki raha ära maksta jah?
selge, peab siis uue satsi ostima...

roque jr
23.04.10, 23:08
Jah...et mis on saamas Saue satsist?hakkavad rannajalka II liigas pelama hoopis?:D...või võeti murujalka oma divisjoni võit eesmärgiks?

roque jr
24.04.10, 01:05
Äkki tõesti;)...ma juba tean, kes neist kedagi keegi tahaks:D

zigull182
24.04.10, 13:17
Saue siiski osaleb!

Kari
24.04.10, 17:02
Meeletud rannajalgpalli siseturniiri poolfinaalid käivad VAATA LIVES SIIT: www.rannajalgpall.ee

roque jr
25.04.10, 11:59
Sooviks asjakohast vastust Karilt:Kas Rannajalgpalli Esiliigade meeskonnad on lukus, ja esindatud sellisel kujul, nagu rannajalka kodulehel lugeda võib?Või on endiselt miskid muudatused nimekirjas tulemas?

Kari
25.04.10, 12:16
Sooviks asjakohast vastust Karilt:Kas Rannajalgpalli Esiliigade meeskonnad on lukus, ja esindatud sellisel kujul, nagu rannajalka kodulehel lugeda võib?Või on endiselt miskid muudatused nimekirjas tulemas?

Tervitus, esiliiga meeskonnad on teada, kuid nimed, mida meeskonnad kannavad veel muutuvad, hiljemalt kolmapäevaks 28.aprilliks on ka need teada! Nimekiri, mis on hetkel väljas, muudab veidi oma kuju:) see on vastus:)

www.rannajalgpall.ee

roque jr
25.04.10, 12:21
Sjelge Kotianttila:D:D...üht nimemuutust tean isegi:D....isegi sellesse panustanud:D

roque jr
26.04.10, 10:42
Mis meeskonnad oma konnad väljakule saadavad Nõmme turnale?Nüüd juba peaks olema meeskonnad teada, või mis?:D

marti88
26.04.10, 10:53
15.maiks tuleb osavõtt ära maksta. Arvan ,et selleks ajaks on alles asi kindel: kes, kuidas ja kellega

Kari
27.04.10, 12:48
Mis meeskonnad oma konnad väljakule saadavad Nõmme turnale?Nüüd juba peaks olema meeskonnad teada, või mis?:D

Eesti Rannajalgpalli Liiga ametlik avamine ja Kevadpäevade turniir 30. mail Nõmme Spordikeskuses. Reganud hetkel 9 meeskonda, kokku saab regada 12.

Täpsem info SIIT (http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=217&ids=&newsID=186&action=view)

www.rannajalgpall.ee

roque jr
27.04.10, 13:36
Seome paelad lahti, ja anname minna:D

veiko90
27.04.10, 14:31
Eesti Rannajalgpalli Liiga ametlik avamine ja Kevadpäevade turniir 30. mail Nõmme Spordikeskuses. Reganud hetkel 9 meeskonda, kokku saab regada 12.

Täpsem info SIIT (http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=217&ids=&newsID=186&action=view)

www.rannajalgpall.ee

Mis satsid reganud on?

Kari
27.04.10, 16:11
Mis satsid reganud on?

1. Viimsi BSC
2. AC
3. BSC Reggae Boyz
4. Pizzapoisid
5. Sillarand
6. Varleton
7. S.C.Real
8. Üksjalgvärav
9. Nõmme Kalju (juhul, kui koondis samalajal ei mängi)

Järgmine nädal hiljemalt paneme osalejad lukku! Fotod, stream jm fun:D

roque jr
27.04.10, 17:10
Kari, kuidas kommenteerid sellist olukorda?
Tere,

Olete ka Nõmmele reganud!
24. aprill Talve Cup etapp, olete k seal kirjas!

Terv,

Kari

Ma või vihjeks öelda 9.aprill...edasi vaata ise:D

Margus92
27.04.10, 18:55
Tervitus, esiliiga meeskonnad on teada, kuid nimed, mida meeskonnad kannavad veel muutuvad, hiljemalt kolmapäevaks 28.aprilliks on ka need teada! Nimekiri, mis on hetkel väljas, muudab veidi oma kuju:) see on vastus:)

www.rannajalgpall.ee
kas tõesti viimane võimalus meeskonna nime muuta on 28 aprill? Young bloodsil nimelt sponsor soolas ja nimemuutus on täiesti võimalik. Selline kiire otsus tuli üllatusena meile. Palun rannajalka asjapulkadelt vastukaja:D Meil oleks sel juhul vaja tsipake ajapikendust.

Kari
27.04.10, 21:35
Kari, kuidas kommenteerid sellist olukorda?
Tere,

Olete ka Nõmmele reganud!
24. aprill Talve Cup etapp, olete k seal kirjas!

Terv,

Kari

Ma või vihjeks öelda 9.aprill...edasi vaata ise:D

Jah kusjuures keegi töötab Teile vastu vist:)

Reganud siis avaturniirile järgmised meeskonnad:
Registreeritud võistkonnad avaturniirile:
1. RJK Tere
2. AC
3. BSC Reggae Boyz
4. Pizzapoisid
5. Sillarand
6. Varleton
7. S.C.Real
8. Üksjalgvärav
9. Unibet/Nõmme Kalju (juhul, kui koondis samalajal ei mängi)
10.Viimsi BSC
11.
12.

www.rannajalgpall.ee

Kari
27.04.10, 21:38
kas tõesti viimane võimalus meeskonna nime muuta on 28 aprill? Young bloodsil nimelt sponsor soolas ja nimemuutus on täiesti võimalik. Selline kiire otsus tuli üllatusena meile. Palun rannajalka asjapulkadelt vastukaja:D Meil oleks sel juhul vaja tsipake ajapikendust.

Pole vaja muretseda, nime saab muuta kuni 28. maini!! Mida varem lõplik nimi paigas on seda parem, võistkondade tutvustamine algab mai keskel!

www.rannajalgpall.ee

roque jr
28.04.10, 15:11
Kari!
Trüki ajakavva kuskile mängude vahele ka naiste näidismäng...laseks vahelduseks meele erksamaks:D:D:D

ELauter
03.05.10, 00:40
Mis kell 30 mai koondise mäng on? Arvatavasti mängija kes koondises mängib turnal ei osale! Läheb kuidagi jamaks seis!

roque jr
03.05.10, 09:14
Pole midagi, Even, näidake, et ka ilma suudate meeskond olla, kuigi, jah, oluline lüli jääb eemale;)

Kari
03.05.10, 09:50
Kari!
Trüki ajakavva kuskile mängude vahele ka naiste näidismäng...laseks vahelduseks meele erksamaks:D:

Oijee see on hea mõte, teeme ära:) Kusjuures Eesti naised on kutsutud 5-6 juunil Šveitsi Baselisse rannajalka turnale, kus Saksamaa ja Šveitsi naiste koondised vastas:cool: Tahaks isegi enne neid mängimas näha, kui laia maailma saadame:D

www.rannajalgpall.ee

roque jr
03.05.10, 16:11
Kas meeskonna mängijate regamine blä-blä-blä...see käib ainult meistriliiga satside kohta?või peavad esiliiga meeskonnad ka ümber muteeruma, organiseeritumaks muutuma?:D

marti88
03.05.10, 17:13
see on natuke jama ,et Jalgpalli liidu esiliiga noori ei ole lubatud mängitada.. saaks ju just selles vanuses nad endale kogemusi rannas ja miks ka mitte ei võiks nad muuta oma valikut rannajalgpalli kasuks.. Ja seda enam noorte seas ,sest kuna nende mõtteid on võimalik kergemini kujundada(vanale koerale uusi trikke ei õpeta).. Rannas on siiski veidi kergem läbi lüüa ja silmapaista.. muidugi leidub ka neid ,kes arvavad vastupidi ,aga rannajalgpall ei ole veel nii mastaapne kui murujalgpall.. silma on kergem jääda

ELauter
03.05.10, 20:30
murujalka esiliigas tuleb arvelt maha võtta mehed :)

roque jr
05.05.10, 15:29
Kari, privasid loed, või ei taha vastata?:D:D:D

roque jr
06.05.10, 08:36
Kari, privasid loed?

Taniano
06.05.10, 23:49
Kari, ma ei tahaks midagi halvasti öelda aga ma külastan rannajalgpall.ee päevas 5 korda ja seal ei muut midagi siis on nati jama. Võiksite nt panna mingeid huvtavaid videosid üles( maailmast kasvõi ). Inimestel ka lõbusam.
Ja uudistes ka mingi jama sees, näen vanu uudised, talve caupi asju tuleb eraldi lingidelt avada muidu ei leia.
Aga muidu tubli töö, tehke edasi:) (Y)!!!

Kari
07.05.10, 09:20
Kari, ma ei tahaks midagi halvasti öelda aga ma külastan rannajalgpall.ee päevas 5 korda ja seal ei muut midagi siis on nati jama. Võiksite nt panna mingeid huvtavaid videosid üles( maailmast kasvõi ). Inimestel ka lõbusam.
Ja uudistes ka mingi jama sees, näen vanu uudised, talve caupi asju tuleb eraldi lingidelt avada muidu ei leia.
Aga muidu tubli töö, tehke edasi:) (Y)!!!

Jep õige märkus, hetkel tegeletakse uue lehega, mis peaks mai keskel üles minema aga paneb uut infi siia ka üles. thanx

www.rannajalgpall.ee

aanvaller
08.05.10, 14:11
teeme norrale säru kurat võtaks

roque jr
10.05.10, 17:41
Kelle kohta see käib?

V REGISTREERIMINE JA LIIGA LIIKMEMAKS
Võistkonna registreerimine
1. Võistkondade registreerimiseks on vaja EJL-i võistluste osakonda esitada järgmised dokumendid:
a) EJL-i vormil võistkonna avaldus-ankeet ning klubi ankeet ühes eksemplaris;
b) klubi kohustuste ja heakskiidu kinnitus.
2. Võistkonna registreerimise viimane kuupäev on 07. mai.
3. Hilinejaid registreeritakse võistlustele ainult EJL-i peasekretäri otsuse alusel ja nende liiga liikmemaks on kahekordne.
4. Võistluste jooksul ei ole lubatud muuta võistkonna nime.

roque jr
10.05.10, 19:24
Kari, panin sulle kirja PM-i...loe läbi, anna teada:D

aanvaller
10.05.10, 22:18
See aasta pidid mingid taolised laagrid ka rannajalgpalluritele olema, kus osaleda saavad kõik?!

Kari
18.05.10, 09:03
Siin hakkab siis olema Eesti rannajalgpalli kodu Soccernetis VAATA SIIT (http://www.soccernet.ee/rannajalgpall2) Uudised, tabelid, videoklipid jm.

www.rannajalgpall.ee

tiriam
19.05.10, 13:29
kas sel aastal mingit show-üritust ka etappide ajal toimub? nagu eelmine aasta oli miss-bikini või mõned aastad tagasi oli käärlöökide võistlus???

lahe oleks kui saaks erinevad pallivõlurid oma trikke näidata rahvale ja ilusad neiud taga taustal tantsiksid ;)

Kari
20.05.10, 09:49
kas sel aastal mingit show-üritust ka etappide ajal toimub? nagu eelmine aasta oli miss-bikini või mõned aastad tagasi oli käärlöökide võistlus???

lahe oleks kui saaks erinevad pallivõlurid oma trikke näidata rahvale ja ilusad neiud taga taustal tantsiksid ;)

Sa mõtled seda võistlust jah:)

http://www.rannajalgpall.ee/galerii/2009.07.25/content/bin/images/large/IMG_4722.jpg

www.rannajalgpall.ee

tiriam
20.05.10, 13:47
just! täpselt seda sama. ja siis veel efektilöökide show - se oli tase!

ELauter
20.05.10, 21:27
Varleton muutis nime, uus nimi BSC Pärnu / Alpha Credit Kari ole hea ja muuda siis ära :)

zigull182
21.05.10, 00:26
Kas RJK Tere = Saku Sporting?

roque jr
21.05.10, 00:29
Oleks see vaid nii:D...siis oleks me meistriliigas endiselt:D...
Eks meie "esmaesitlus" toimub laupäeval:D

zigull182
21.05.10, 13:46
Saku enam üldse siis ei mängi ?

tiriam
21.05.10, 22:23
tundub jah, laiali vist eri võistkondadesse läinud aga krt seda teab täpselt

roque jr
23.05.10, 18:31
Jah kusjuures keegi töötab Teile vastu vist:)

Reganud siis avaturniirile järgmised meeskonnad:
Registreeritud võistkonnad avaturniirile:
1. RJK Tere
2. AC
3. BSC Reggae Boyz
4. Pizzapoisid
5. Sillarand
6. Varleton
7. S.C.Real
8. Üksjalgvärav
9. Unibet/Nõmme Kalju (juhul, kui koondis samalajal ei mängi)
10.Viimsi BSC
11.
12.

www.rannajalgpall.ee

Kari, kuidas sellises olukorras meeskonnad käituma peavad?

ˇ Turniiri osalustasu meeskonnale 1500 krooni (võistkonnas võib turniirile ülesanda kuni 18 mängijat, ühes mängus võib osaleda kuni 12 mängijat)

Kas turniiri alguses peab iga mängu koosseisu kirja panema(12 meest)kui on koosseisus näiteks 14 meest, või on see rohkem ausõna peale, et iga meeskond ühel mängul üle 12 mehe ei kasuta?

ELauter
23.05.10, 19:28
Varleton ei mängi 30 mai!

mängumees123
23.05.10, 20:10
Mis vanuses võivad tavamuru esiliiga jalgpallurid mängida ka randa ja kas on vahet ka kas tegemist on ranna esiliiga või meistriliigaga. Kuskilt kuulsin, et noored esiliiga mängijad ei või mängida ja vanad võivad, nagu mismõttes? Täiesti ebareaalne minuarust selline reegel.

tiriam
23.05.10, 20:55
Mis vanuses võivad tavamuru esiliiga jalgpallurid mängida ka randa ja kas on vahet ka kas tegemist on ranna esiliiga või meistriliigaga. Kuskilt kuulsin, et noored esiliiga mängijad ei või mängida ja vanad võivad, nagu mismõttes? Täiesti ebareaalne minuarust selline reegel.

noored ju tulevikulootused, sellepärast ei lubata. aga sel aastal vanusepiir vist 1990a. ja nooremad aga võin eksida, äkki ERJL-st keegi oskab täpsemalt öelda.

Kari
23.05.10, 21:09
Kari, kuidas sellises olukorras meeskonnad käituma peavad?

ˇ Turniiri osalustasu meeskonnale 1500 krooni (võistkonnas võib turniirile ülesanda kuni 18 mängijat, ühes mängus võib osaleda kuni 12 mängijat)

Kas turniiri alguses peab iga mängu koosseisu kirja panema(12 meest)kui on koosseisus näiteks 14 meest, või on see rohkem ausõna peale, et iga meeskond ühel mängul üle 12 mehe ei kasuta?

Kuni 18 mängijat võib turniiri alguses võistkonna nimekirja lisada. Ühes mängus saab osaleda neist kuni 12 mängijat ja nii igal mängul.

www.rannajalgpall.ee

mängumees123
23.05.10, 21:16
noored ju tulevikulootused, sellepärast ei lubata. aga sel aastal vanusepiir vist 1990a. ja nooremad aga võin eksida, äkki ERJL-st keegi oskab täpsemalt öelda.
Tulevikulootused... aga kas rannajalgpallil ei või olla tuleviku lootuseid? Kas siis rannas mängimine tõesti segab ERJL arvates noori niipalju, et nad kaotavad murul mängimise skilli ära v?:D Saatsin rannajalgpalli liitu kah kirja. See reegel on ajast ja arust, täiesti mööda:D

roque jr
23.05.10, 21:17
Kuni 18 mängijat võib turniiri alguses võistkonna nimekirja lisada. Ühes mängus saab osaleda neist kuni 12 mängijat ja nii igal mängul.

www.rannajalgpall.ee

Jah, sellest saan ma aru, aga kas siis iga mängu eel tuleb täita mingi ülesandmisleht, kus 12 nime kirjas, või on asi usalduse peale üles ehitatud, ja korraldajad usuvad, et meeskonnad, kel üle 12 mehe kohal, ei kasuta erinevates mängudes üle 12 mehe igal erineval mängul?
Kusjuures..Kari...panin sulle "ammu" PM-i...

Kari
23.05.10, 21:37
Jah, sellest saan ma aru, aga kas siis iga mängu eel tuleb täita mingi ülesandmisleht, kus 12 nime kirjas, või on asi usalduse peale üles ehitatud, ja korraldajad usuvad, et meeskonnad, kel üle 12 mehe kohal, ei kasuta erinevates mängudes üle 12 mehe igal erineval mängul?
Kusjuures..Kari...panin sulle "ammu" PM-i...

Ok nüüd veidi aega ka siin foorumis vastata.
Vahetusmängijate pingil saab olla vaid 12 mängijat, kohtunike töö on jälgida, et mängus osaleb lubatud arv mängijaid.
Väga kosmoseteadus ei tohiks olla:)

www.rannajalgpall.ee

roque jr
23.05.10, 21:44
Vahetusmängijate pingil saab olla vaid 12 mängijat, kohtunike töö on jälgida, et mängus osaleb lubatud arv mängijaid.

www.rannajalgpall.ee

Muidugi mitte:D...aga just seda ma tahtsingi teada, et kuidas see välja nägema hakkab:D..seega, usaldusel;)

don
23.05.10, 23:39
Tulevikulootused... aga kas rannajalgpallil ei või olla tuleviku lootuseid? Kas siis rannas mängimine tõesti segab ERJL arvates noori niipalju, et nad kaotavad murul mängimise skilli ära v?:D Saatsin rannajalgpalli liitu kah kirja. See reegel on ajast ja arust, täiesti mööda:D

minu teada on see reegel EJL-i poolne mitte ERJL-i. ehk siis mitte ERJL ei keela sul esiliigat mängida, vaid EJL keelab sul rannas mängida.

ELauter
24.05.10, 00:00
minu teada on see reegel EJL-i poolne mitte ERJL-i. ehk siis mitte ERJL ei keela sul esiliigat mängida, vaid EJL keelab sul rannas mängida.

meil oli see probleem noortega, tuli mängijad lihtsalt maha regada, murujalku esiliigat ja randa koos ei tohtinud. See EJL reegel!!!

eidzio
24.05.10, 00:15

www.rannajalgpall.ee

Asi peaks tõesti sel juhul olema lihtsalt aususe peale ülesehitatud, kuna kohtunik kindlasti ei jõua sellist asja jälgida. Ta võib küll algul näod üle lugeda, kuid see on ka kõik. Nii et tegelikkuses saavad võistkonnad ikka puskut teha. Protokoll annab võimaluse rakendada sanktsioone, kui mängib inimene, kes pole agselt nimekirja kantud.

Edu...

Hellik
24.05.10, 08:57

EJL-i meistri- ja esiliiga juhendi punkt 20.14:

Meistriliiga mängijatel ja Esiliiga mängijatel, kes on sündinud 1988. aastal või hiljem, on keelatud Eesti meistrivõistlustega paralleelselt osaleda võistlustel, mida ei korraldata EJL-i egiidi all.

don
24.05.10, 11:34

Meistriliiga mängijatel ja Esiliiga mängijatel, kes on sündinud 1988. aastal või hiljem, on keelatud Eesti meistrivõistlustega paralleelselt osaleda võistlustel, mida ei korraldata EJL-i egiidi all.

see reegel tegelikult vist otseselt ei takista, kuna Eesti Rannajalgpalli Liiga toimib ka EJL-i egiidi all (alates 2008 vms).
leidsin nüüd, et siiski on ka rannajalgpalli liiga juhendis eraldi sees see reegel, kuid kuna juhend on EJL-i poolt koostatud siis kokkuvõttes vahet pole.

Artikkel 13 – Mängijate nimeline registreerimine ja õigus osaleda mängus

5. Võistlustel ei tohi osaleda mängijad, kes on registreeritud Eesti jalgpalli
meistrivõistlustel Meistri- või Esiliiga võistkondadesse. Erandina lubatakse
võistlustel osaleda Esiliiga mängijatel, kes on sündinud 1989. aastal või varem.

juhendi leiad siit: http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/docs/Eesti%202010.a%20rannajalgpalli%20meistriv%F5istlu ste%20juhend.pdf

sepp79
24.05.10, 12:33
Mis kell see Nõmme Turniir algab???

roque jr
24.05.10, 12:35

Jaanus, siis, kui sa üles ärkad:D:D:DTegelikult, ma lugesin kuskilt välja, et kell 10..küll aga, pead ei anna:D

tiriam
24.05.10, 12:58

26.ndal ajakava loosimine, küll siis saab täpselt teada.

Kari
24.05.10, 14:14
26.ndal ajakava loosimine, küll siis saab täpselt teada.

Piinad on lõpetatud:)

Nõmme Spordikeskuses pühapäeval toimuva Rannajalgpalli Liiga peaproovi AJAKAVA vaatamiseks SIIT (http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=217&ids=217&newsID=190&action=view)

www.rannajalgpall.ee

mängumees123
24.05.10, 22:25
see reegel tegelikult vist otseselt ei takista, kuna Eesti Rannajalgpalli Liiga toimib ka EJL-i egiidi all (alates 2008 vms).
leidsin nüüd, et siiski on ka rannajalgpalli liiga juhendis eraldi sees see reegel, kuid kuna juhend on EJL-i poolt koostatud siis kokkuvõttes vahet pole.

Artikkel 13 – Mängijate nimeline registreerimine ja õigus osaleda mängus

võistlustel osaleda Esiliiga mängijatel, kes on sündinud 1989. aastal või varem.

juhendi leiad siit: http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/docs/Eesti%202010.a%20rannajalgpalli%20meistriv%F5istlu ste%20juhend.pdf

Nojaa, siis on pmst 2 erinevat juhendit, mis räägivad üksteise vastu... ma valiksin nüüd sellisel juhul sellise, mis mulle paremini sobib.

tiriam
25.05.10, 08:14
Nojaa, siis on pmst 2 erinevat juhendit, mis räägivad üksteise vastu... ma valiksin nüüd sellisel juhul sellise, mis mulle paremini sobib.

oot-oot...mismõttes 2 erinevat reeglit?

Rzn.
25.05.10, 10:29
ei ole 2 erinevat reeglit, mängumees sai valesti aru või ei viitsinud süveneda piisavalt.

mängumees123
25.05.10, 13:49
oot-oot...mismõttes 2 erinevat reeglit?

Nii esimene reegel

Kuid nüüd nagu ma aru saan korraldatakse ERJL ka EJL egiidi all. Seega see reegel ei keelaks mängimast rannajalgpalli.

Teine reegel

See keelaks.
Võibolla sain valesti aru millestki, aga praegusel momendil räägivad need reeglid üksteisele vastu.
Minu arust on selline vanuseline diskrimineerimine täiesti arusaamatu. Miks see nagu üldse nii on esiliiga puhul? Selle võiks keegi mulle selgeks teha.

tiriam
25.05.10, 13:58
Nii esimene reegel

Kuid nüüd nagu ma aru saan korraldatakse ERJL ka EJL egiidi all. Seega see reegel ei keelaks mängimast rannajalgpalli.

Teine reegel

See keelaks.
Võibolla sain valesti aru millestki, aga praegusel momendil räägivad need reeglid üksteisele vastu.
Minu arust on selline vanuseline diskrimineerimine täiesti arusaamatu. Miks see nagu üldse nii on esiliiga puhul? Selle võiks keegi mulle selgeks teha.

usun, et kuna väärtustatakse rohkem tavajalgpalli siis ei taheta noori talente randa lasta. kuigi arvan, et noorena võiks tegeleda mõlema alaga, üks täiendab teist minu arust.

mängumees123
25.05.10, 14:09
tavajalkat väärtustatakse rohkem, oleks tulemusi ka siis:D:D
näen tulemusi rannajalgpallis aga mitte tavajalgpallis:D

tiriam
25.05.10, 15:36
tavajalkat väärtustatakse rohkem, oleks tulemusi ka siis:D:D
näen tulemusi rannajalgpallis aga mitte tavajalgpallis:D

näen sama aga tähtsad ninad, kes võiksid seda näha, nemad seda ei näe.

roque jr
25.05.10, 15:45
Eks kui kunagi Rannajalka populaarsemaks muutub, siis võib juhtuda hoopis sedasi, et Rannajalgpalli Meistriliiga meeskondade mängijad ei tohi murul mängida:D:D:D...
Aga hetkeseisu kohta ei oska ma muud öelda, kui et...linnatänavatele õigusi nõudma:D

mängumees123
25.05.10, 16:56
Kahjuks selline vanuse reegel rikub kõvasti rannajalgpalli populariseerimist, kuna head noorjalgpallurid lihtsalt ei või osa võtta:D Peavad ootama nii 4-5 aastat, kuni habe ees ja kondid valutavad:D

roque jr
25.05.10, 17:10
ma tean seda tunnet:D...

marti88
25.05.10, 18:15
alles hiljuti olid samas seisus ?:D

roque jr
25.05.10, 18:21
valutavate kontidega, jah:D:D:D

marx1234
25.05.10, 18:27
see annabki võimaluse ka sellistel harrastussportlastel nagu mina ennast proovile panna. Samas võiks noortel ennast näidata lasta kll aga olgem ausad enamus siiski õblukesed ja pisikesed, kes kehaga lihtsalt ära mängitakse ja neid tõsiseltvõetavaid talente ikka eestis vaid mõned üksikud.

ELauter
25.05.10, 19:07
Meil terve meeskond selles noores vanuses :D Kui kõik esiliigat mängiks, siis me ei saaks osaleda ranna liigas :) Ei ütleks et kehaga ära mängitakse! Pigem saame suurte ja uimastega hästi hakkama!

PaulR
26.05.10, 10:49
Meil terve meeskond selles noores vanuses :D Kui kõik esiliigat mängiks, siis me ei saaks osaleda ranna liigas :) Ei ütleks et kehaga ära mängitakse! Pigem saame suurte ja uimastega hästi hakkama!

nii ta on :D

Jenkamees
26.05.10, 12:28
Võibolla on ka mõnel teisel inimesel kerkinud üles küsimus mängijate nimelisest registreerimisest Esiliigas, seetõttu postitan siia.

Kuna ERJL kodukal oli mõned kuud tagasi kirjas, et mängijate nimeline registreerimine toimub pärast võistkondade registreerimist (täpset teksti ei mäleta) ja nüüd on see kadunud, siis meie võistkonna poolt esitati vastavasisuline küsimus ERJL-le. Kuna vastust pole senini tulnud, siis uurisin ise EJL-st ja sain sellise vastuse.

Rannajalgpalli Meistriliiga võistkondade mängijate nimeline registreerimine toimub vastavalt Eesti 2010.a rannajalgpalli meistrivõistluste juhendile. Rannajalgpalli Esiliiga võistkondade mängijate nimelist registreerimist käesoleval aastal ei toimu. Esiliiga võistkonnad esitavad igal etapil enne mängude algust korraldajatele nimekirja sellel etapil osalevate mängijate nimede ja numbritega.
Erand on esiliiga meeskonnale, kes on registreeritud meistriliiga duubelvõistkonnana.

Kari
26.05.10, 13:28
Võibolla on ka mõnel teisel inimesel kerkinud üles küsimus mängijate nimelisest registreerimisest Esiliigas, seetõttu postitan siia.

Kuna ERJL kodukal oli mõned kuud tagasi kirjas, et mängijate nimeline registreerimine toimub pärast võistkondade registreerimist (täpset teksti ei mäleta) ja nüüd on see kadunud, siis meie võistkonna poolt esitati vastavasisuline küsimus ERJL-le. Kuna vastust pole senini tulnud, siis uurisin ise EJL-st ja sain sellise vastuse.

Rannajalgpalli Meistriliiga võistkondade mängijate nimeline registreerimine toimub vastavalt Eesti 2010.a rannajalgpalli meistrivõistluste juhendile. Rannajalgpalli Esiliiga võistkondade mängijate nimelist registreerimist käesoleval aastal ei toimu. Esiliiga võistkonnad esitavad igal etapil enne mängude algust korraldajatele nimekirja sellel etapil osalevate mängijate nimede ja numbritega.
Erand on esiliiga meeskonnale, kes on registreeritud meistriliiga duubelvõistkonnana.

Reeglite ja eriti mängijate üleminekud ja registreerimisinfo on paremini kättesaadav jah Eesti Jalgpalliliidu võistlusteosakonnast, et tegid igati õigesti!

Sellel pühapäeval Nõmme spordikeskuses saavad kõik täpsemalt reeglite kohta küsida, et põhimõtteliselt küsida võib kõike Liiga kohta!

Aga Nõmmel läheb pühapäeval kõvaks andmiseks:D

www.rannajalgpall.ee

roque jr
26.05.10, 14:08
Ma polegi aru saanud päris täpselt seda reglementi...kas rannajalka esiliiga satsid võiksid kasutada murujalka meistri-ja esiliiga pallureid, kes vanemad kui 22 eluaastat?ehk siis 1988 ja varem sündinud mängijaid?Erandina?Mis tähendab erandina?Avalduse alusel või kuidas?

tiriam
26.05.10, 14:59
Ma polegi aru saanud päris täpselt seda reglementi...kas rannajalka esiliiga satsid võiksid kasutada murujalka meistri-ja esiliiga pallureid, kes vanemad kui 22 eluaastat?ehk siis 1988 ja varem sündinud mängijaid?Erandina?Mis tähendab erandina?Avalduse alusel või kuidas?

Meistriliiga mängijaid ei tohi kindlasti mängida - ei ranna esiliigat ega ka meistriliigat!

-k2ver-
26.05.10, 18:46

Rannajalgpalli EsiLiiga on harrastusliiga, kus saavad osaleda Eesti Jalgpalli Meistrivõistluste mängijad alates teisest liigast ja erandina ka Esiliiga mängijad, kes on sündinud 1988 aastal ja HILJEM.

See on rannajalgpall.ee-st võetud ja see peaks tähendama, et 1988 ja hiljem siis on ju 1989, 1990 jne. See on ju hiljem!

Ma ei saa enam midagi aru. :S

marti88
26.05.10, 18:49
juhendis ,mis tuli esindajaile meilile on kirjas ,et 1989 ja varem :)

roque jr
26.05.10, 18:54
:D...ma saan ainult peale sellist juttu aru, et ma ei saa enam millestki aru:D...varem või hiljem, hiljem või varem:D....nagu Westmann ja Piibeleht...Rannajalka nagu Pisuhänd:D

rallikas
26.05.10, 19:03
Need, kes mängivad suurt jalgpalli Esiliigas ja nooremad kui 21/22 aastat, ei tohi randa mängida. Teistega on suva. Nii saan mina aru.

marti88
26.05.10, 19:05
Kõige lihtsam aru saada on nii... varem(enne) sündinud kui see teatud aasta.. ja hiljem(pärast) sündinud kui see teatud aasta - eesti keele võlu ja mõnu :).. Oleneb tõlgist.

ELauter
26.05.10, 19:10
Need, kes mängivad suurt jalgpalli Esiliigas ja nooremad kui 21/22 aastat, ei tohi randa mängida. Teistega on suva. Nii saan mina aru.

nii see ongi lihtsustatult :)

Rzn.
26.05.10, 19:27
Kari, kas neid hüppeliigese kaitsmeid ka veel ERJL-ist soetada saab?

ralf85
27.05.10, 00:09

Neid hüppeliigese kaitsemeid saab uhlspordist (Risto Sarapiku) käest 150.- (2tk.)

http://www.uhlsport.ee/index.php?id=12

uurige sealt;)

noizy
27.05.10, 08:25
Pmslt võib ka Messi tulla ranna esiliigat mängima, parukas pähe , habe ette, nimeks läheb Peeter Spidomeeter ja keegi ei tea temast midagi. Esiliigas pole ju nimelist registreerimist....kahjuks.

Kari
27.05.10, 08:52
Pmslt võib ka Messi tulla ranna esiliigat mängima, parukas pähe , habe ette, nimeks läheb Peeter Spidomeeter ja keegi ei tea temast midagi. Esiliigas pole ju nimelist registreerimist....kahjuks.

Messi võib tõesti osaleda aga siiski oma nime all:) Vale nime alla mängimine pole lubatud!

Esiliiga võistkonda võib mängudepäeva alguses registreerida 15 mängijat, kellest igal mängus on lubatud osaleda 12. mängijal.
Iga mängija võib võistelda meistrivõistluste käigus vaid ühes võistkonnas.
Mängijad ei tohi ühel ja samal etapil mängida nii Meistri- kui ka Esiliiga võistkonnas.
Juhul, kui võistkond kasutab mängijaid, keda ei ole mängupäeva alguses meeskonna lehele registreeritud, käsitletakse neid kui registreerimata mängijaid.

Iga mängija võib võistelda meistrivõistluste käigus vaid ühes võistkonnas.

Esiliigas osaleva Meistriliiga duubelmeeskonna mängijad peavad ennast registreerima ka Eesti Jalgpalliliidus.

www.rannajalgpall.ee

Kari
27.05.10, 08:56

Jah müüb kaitseid ja müüb ametlike palle ka. Saada soov info@rannajalgpall.ee või helista Liidu telefonil!

Respect:)

www.rannajalgpall.ee

tiriam
27.05.10, 16:43
rannajalka kodukal ju Beach Shop täitsa olemas :)

muidugi seal võiks rohkem igast pudi-padi olla müügil

Kari
27.05.10, 18:49
Pühapäeval toimuva Nõmme Kevadpäevade rannajalgpalliturniiri alagruppide loosimine juba TÄNA õhtul, peale mida selge ka mängude ajakava!

www.rannajalgpall.ee

tiriam
27.05.10, 20:14
Pühapäeval toimuva Nõmme Kevadpäevade rannajalgpalliturniiri alagruppide loosimine juba TÄNA õhtul, peale mida selge ka mängude ajakava!

www.rannajalgpall.ee

mis kellast info internetti jõuab?

maniaacos
27.05.10, 22:43
mis kellast info internetti jõuab?

pühapäeva hommikul ilmselt, kui üldse :P

roque jr
27.05.10, 23:50
Kas sellist Eestit me tahtsimegi?:D:D:D

ELauter
28.05.10, 00:26
ikka ootan :D

roque jr
28.05.10, 09:16
Lükkaks Valice ja Auguri teise alagruppi, ja sealt meile Pizza ja Smarteni...siis oleks Meistriliiga alagrupp ja Esiliiga alagrupp...saaks tasavägisemaid tulemusi:D

tiriam
28.05.10, 10:16
täitsa toredad alagrupid...eks paistab kas üllatusmeeskond ka turniiril on :)

ELauter
28.05.10, 11:44
Valicecar või Augur võtab ära :D

roque jr
28.05.10, 12:00
Betoon, sa tahtsid öelda:D:D:D

Mair0n
28.05.10, 12:05
Betoon, sa tahtsid öelda:D:D:D

ma ei saa aru kus Sa seda Betooni näed???

roque jr
28.05.10, 12:18
:D...ah soo...seekord siis Augur omas mahlas?:D

Kari
29.05.10, 07:48
Pühapäeval (30. mai) kell 14.30 LOOSITAKSE Eesti Rannajalgpalli Esiliiga esimese etapi (12. juuni) alagrupid!!! TULE KOHALE ja vaata, kes kellega Liiga avaetapil kohtuvad!

www.rannajalgpall.ee

tiriam
29.05.10, 13:52
Kas Sina oled juba valmis?

http://beachsoccer.ee/

Liiga alguseni pole enam kaua jäänud!

Margus92
29.05.10, 17:00
Tiim Young bloods muudab oma nime uueks hooajaks Snake FC-ks,

Kari
30.05.10, 23:08
Tiim Young bloods muudab oma nime uueks hooajaks Snake FC-ks,

Asi fikseeritud!

Kari
30.05.10, 23:09
Täna loositi Nõmme Spordikeskuses Eesti Rannajalgpalli Esiliiga esimese etapi alagrupid, samuti Eesti Meistriliiga mängudejärjestus. Kõik loosimise tulmeused nähtavad juba õigepea!

www.rannajalgpall.ee

roque jr
30.05.10, 23:18
Kari...mis poolfinaalides, ja finaalides seisud jäid?

Kari
30.05.10, 23:44
Nõmme kevadpäevadeturniiri võitis S.C.Real, kes alistas finaalis ValiceCari 3:2! Kolmanda koha pälvis Augur, kes alistas Smarten Logisticu.

Parimaks väravakütiks sai ValiceCari mängija Aleksi Galkin ja parimaks väravavahiks ValiceCari Kalev Moppel! Mõlemad said auhinnatud lisaks karikatele ka Crocsi kvaliteet jalanõudega!

Võtke kokku ennast:), sest Liiga alustab juba 12. juuni!

www.rannajalgpall.ee

tiriam
31.05.10, 10:19
kõigest 12 päeva hooaja alguseni - meistriliiga mängude järjestus ka loositud....trummi põrinat on vaikselt kuulda juba :)

maniaacos
31.05.10, 10:24
Esimese etapi mänge ei tea keegi siia kirja panna? Meistriliiga omi siis.

ralf85
31.05.10, 10:32
Sparta Sk mängud: 12.Juuni

Sparta Sk - Beregy United
Sparta Sk - Viimsi BSC
Sparta Sk - BSC Pärnu/Alpha Credit

rohkem kahjuks ei tea...

ELauter
31.05.10, 10:43
Polegi mänginud Spartaga :D

SC Real / Triobet - BSC Pärnu / Alpha Credit
Unibet / Nõmme Kalju - BSC Pärnu / Alpha Credit
Sparta SK - BSC PÄrnu / Alpha Credit

tiriam
31.05.10, 11:26
BSC Viimsi - A&A Kinnisvara/AEG
Unibet/Nõmme Kalju - BSC Viimsi
BSC Viimsi - Sparta SK

kahjuks teiste võistkondade mänge ei tea peast.

don
31.05.10, 13:19
Esimese etapi mänge ei tea keegi siia kirja panna? Meistriliiga omi siis.

Unibet/Nõmme Kalju - H2O/Vaprus
Unibet/Nõmme Kalju - BSC Pärnu / Alpha Credit

maniaacos
31.05.10, 13:29

päris soliidne algus kohe siis :) H2O raudvara võib päris ohtlik olla esimesel mängul :P

don
31.05.10, 13:37
korralik! raudvara, eelmise hooaja üllatajad ja uued tulijad, kes kindlasti plaanivad esimesel etapil kohe päeva suurüllatust! :)

ELauter
31.05.10, 13:50
http://album.ee/album/278990/50234087 mõned amatöörfotod Eesti - Norra mängust!

Mair0n
01.06.10, 10:53

Kus esimese etapi mänge näha saab?

Kari
01.06.10, 11:45
Kus esimese etapi mänge näha saab?

Vaata SIIT (http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=217&ids=217&newsID=192&action=view) kõiki mänge!

Täpsem info ja uudised juba lähiajal! Hoiame silmad, kõrvad avatud:)

www.rannajalgpall.ee

veiko90
01.06.10, 11:58
Vaata SIIT (http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=217&ids=217&newsID=192&action=view) kõiki mänge!

www.rannajalgpall.ee

Millal esiliiga ajakava teada saab?

Kari
01.06.10, 12:42
Millal esiliiga ajakava teada saab?

Sellel nädalal saadetakse kõigile täpne ajakava välja!

www.rannajalgpall.ee

tiriam
01.06.10, 13:48

www.rannajalgpall.ee

päris rajud mängud on tulemas!!!

don
01.06.10, 14:20
päris rajud mängud on tulemas!!!

Rannajalgpall - SEKSIKALT RAJU!!! :D

ELauter
01.06.10, 21:58
Kari võiksid meistriliiga ajakavas väikese nimeparanduse teha :) Alpha Credit mitte Alfa Credit !

Kari
03.06.10, 10:50
H20/Vaprus-Unibet/Nõmme Kalju la
Beregy United-Sparta la
ValiceCar Pärnu -Augur/Betoon
BSC Viimsi - Sparta la
ValiceCar Pärnu -S.C.Real/Triobet
BSC Viimsi-Unibet/Nõmme Kalju
S.C.Real/Triobet-H20/Vaprus
Beregy United-Augur/Betoon

TEINE VÄLJAK
BSC Pärnu/Alfa Credit-S.C.Real/Triobet la
BSC Viimsi-A&A Kinnisvara
BSC Pärnu/Alfa Credit-Unibet/Nõmme Kalju
Beregy United-H20/Vaprus
A&A Kinnisvara-Augur/Betoon
Sparta -BSC Pärnu/Alfa Credit
A&A Kinnisvara -ValiceCar Pärnu la

Ehk tulevad väiksed üllatused :D

Pane tulemused ka taha juba mängudele:D

tark mees taskus
03.06.10, 23:34
Pane tulemused ka taha juba mängudele:DSa vaata et sa ise taha ei saa:D

Ainult liiv võib sind päästa ;)

Kari
04.06.10, 09:48
Sa vaata et sa ise taha ei saa:D

Ainult liiv võib sind päästa ;)

Peab valvel olema siis:)

Aga TÄNA algab EURO CUP, tõmmake käima ennast! www.rannajalgpall.ee

roque jr
04.06.10, 09:58
Peab valvel olema siis:)

Aga TÄNA algab EURO CUP, tõmmake käima ennast! www.rannajalgpall.ee

Kus kuradi Eurospordi kanalil neid kõike mänge näeb?
Euro Cup Ajakava ja mängudejärjestus näeb välja järgmine:
4. juuni
18.30 Portugal - Šveits
19.45 Hispaania - Poola
21.00 Venemaa - Prantsusmaa
22.15 Itaalia - Ungari
5.juuni
18.30 Poolfinaal1
19.45 Playoff 5-8 koht
21.00 Playoff 5-8 koht
22.15 Poolfinaal2
6.juuni
18.15 7.-8.koha mäng
19.30 5.-6.koha mäng
20.45 3.koha mäng
22.00 FINAAL

Kõiki mänge näitab otseülekandes ka Eurosport telekanal.

Kari
04.06.10, 10:03
Kus kuradi Eurospordi kanalil neid kõike mänge näeb?
Euro Cup Ajakava ja mängudejärjestus näeb välja järgmine:
4. juuni
18.30 Portugal - Šveits
19.45 Hispaania - Poola
21.00 Venemaa - Prantsusmaa
22.15 Itaalia - Ungari

22.00 FINAAL

Kõiki mänge näitab otseülekandes ka Eurosport telekanal.

EUROSPORT 2 ALUSTAB SIIS TÄNA! võid ka netist live ülekannet vaadata beachsoccer.com

www.rannajalgpall.ee

roque jr
04.06.10, 10:34
EUROSPORT 2 ALUSTAB SIIS TÄNA! võid ka netist live ülekannet vaadata beachsoccer.com

www.rannajalgpall.ee

Ja ainult Eurosport 2 näitab kogu Euro Cup mänge?
Krt, siis on veidi kehvad lood...minu teenuse pakkuja kaht eurosporti ei võimalda:(...ja läbi neti vaadata...see on veidi teine tera...sest ka see teenuse pakkuja+minu raal kokku annavad väga aeglase ühenduse:D:D
Ühesõnaga, pean minema Kakumäele, ja seal tegema ise Euro Cup`i:D

tiriam
04.06.10, 17:16
Ja ainult Eurosport 2 näitab kogu Euro Cup mänge?
Krt, siis on veidi kehvad lood...minu teenuse pakkuja kaht eurosporti ei võimalda...ja läbi neti vaadata...see on veidi teine tera...sest ka see teenuse pakkuja+minu raal kokku annavad väga aeglase ühenduse:D:D
Ühesõnaga, pean minema Kakumäele, ja seal tegema ise Euro Cup`i:D

tuleb sõbra juurde vaatama minna siis....ja kui vaadatud siis võite ise Euro Cup'i tegema minna platsile ;)

roque jr
04.06.10, 17:33
tuleb sõbra juurde vaatama minna siis....ja kui vaadatud siis võite ise Euro Cup'i tegema minna platsile ;)

:D:D
Sõpradega on ohtlik koos vaadata, sest see ei lõpe mitte Euro Cup tegemisega:D

tiriam
04.06.10, 17:39
hooaeg juba nii lähedal ja tasub oodata - http://www.youtube.com/watch?v=7uUSErRjd7g&feature=player_embedded

tiriam
06.06.10, 11:27
Eesti Rannajalgpalli Meistriliiga ennustus

Esimese etapi mängud siis järgmised ja ennustada võiks siis tulemust:

ESIMENE VÄLJAK
H20/Vaprus-Unibet/Nõmme Kalju
Beregy United-Sparta
ValiceCar Pärnu -Augur/Betoon
BSC Viimsi - Sparta
ValiceCar Pärnu -S.C.Real/Triobet
BSC Viimsi-Unibet/Nõmme Kalju
S.C.Real/Triobet-H20/Vaprus
Beregy United-Augur/Betoon

TEINE VÄLJAK
BSC Pärnu/Alpha Credit-S.C.Real/Triobet
BSC Viimsi-A&A Kinnisvara
BSC Pärnu/Alpha Credit-Unibet/Nõmme Kalju
Beregy United-H20/Vaprus
A&A Kinnisvara-Augur/Betoon
Sparta -BSC Pärnu/Alpha Credit
A&A Kinnisvara -ValiceCar Pärnu

õige võitja ja tulemus annab 3 punkti, õige võitja annab 1 punkti. Kui on õige võitja ja kirjas ka nt. võit lisaajal(la) kuid tulemus on vale siis saab 2 punkti.(Nt. mäng jääb 4-3 peale lisaaega aga ennustaja pakkus 3-2 peale lisaaega)
kui pakud et mäng ei lõppe normaalajaga siis märkida lõppu (la)

hooaja lõppedes parimale ennustajale auhinnad Alecoqilt!

Ennustada saab siis siin: http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=8585

aanvaller
06.06.10, 11:54
noh kus uus koduleht on? Pidi teine ju esimesel tulema..

roque jr
06.06.10, 13:21
noh kus uus koduleht on? Pidi teine ju esimesel tulema..

Ära põe:D...mina juba ammu aru saanud, et lubadused on lihtsad tulema, aga täitmiseks läheb rohkem aega kui lubatud:D...siinsetel asjaajajatel:D

Kari
06.06.10, 16:41
Ära põe:.mina juba ammu aru saanud, et lubadused on lihtsad tulema, aga täitmiseks läheb rohkem aega kui lubatud:D...siinsetel asjaajajatel:D

Eks koduka tegijad annavad endast parima, võtke chillilt nagu teevad seda rannajalka ässad hispaanias:) Enne hooaja algust uus leht kindlasti üleval.

Aga nautige pilte Nõmme kevadpäevade turniirist, koondise mängust ja loomulikult naiste rannajalgpalli sünni avamängust:) PILDID VAATAMISEKS SIIN (http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=259&ids=259)

www.rannajalgpall.ee

don
06.06.10, 20:17
Ärge unustage siis Euro Cup'i vaadata! www.beachsoccer.com ;) varsti algamas 3nda koha mäng Itaalia-Hispaania ja finaal Portugal-Venemaa

Kari
07.06.10, 09:08
TÄNA õhtuks valmib Eesti Rannajalgpalli Liiga esimese etapi (12.juuni) mängude täpne AJAKAVA!

www.rannajalgpall.ee

roque jr
07.06.10, 11:10
TÄNA õhtuks valmib Eesti Rannajalgpalli Liiga esimese etapi (12.juuni) mängude täpne AJAKAVA!

www.rannajalgpall.ee

Kas lihtsalt valmib, nagu mõnel inimesel kana ahjus(saab valmis), või tuleb see ka ettekandele täna?:D

noizy
07.06.10, 11:57
No ma pakuks välja et reede õhtuks on ajakava teada või siis äärmisel juhul pool tundi enne turniiri algust :D

tiriam
07.06.10, 13:42
aga hea ongi ju kui selgub viimasel hetkel, siis tulevad kõik satsid esimeseks mänguks kohale ja saab ajakavast ilusti kinni pidada :)

Kari
07.06.10, 13:51
Kas lihtsalt valmib, nagu mõnel inimesel kana ahjus(saab valmis), või tuleb see ka ettekandele täna?:D

Nagu kana ahjus valmib ja võetakse õhtul ahjust välja ja kantakse ette Teile ka:)

www.rannajalgpall.ee

roque jr
08.06.10, 01:06
aga hea ongi ju kui selgub viimasel hetkel, siis tulevad kõik satsid esimeseks mänguks kohale ja saab ajakavast ilusti kinni pidada :)

Kui nii edasi jätkub,siis tulevadki esimeseks mänguks...kuigi..mõni sats saaks veel kõva unetäie magada...täpsemalt kaks meeskonda...kui arvestada, et mängud esiliigas toimuvad kahel väljakul...kaks alagruppi ühel väljakul, s.o. kahele mansale alles neljas mäng, ehk ca. 50 min.-1 tund rohkem uneaega hommikul...ja ühele satsile lausa 1-1,2 tundi...
Jutu pikkuse järgi võiks oletada, et tegu teoreetikuga, aga...paraku on see praktika, mis ilmneb juba...juba....juba sel LAUPÄEVAL Pirita rannas....olgem siis kõik unetud, ja "võistlusnärvist tingitult" kell 8 rannas:D:D:D