320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fun club on küll viimane meeskond kes meid takistaks!!!
    www.ehrakennus.ee
    Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

    Kommentaar


      Situ pihku prill , poolfinaalis jäi tsipa puudu, penaltiga ei jopanud Varblas. Aga kusjuures ega ma praegu Fun Clubi ei mõelnudki, ma pakun, et Saku Sporting paneb juba ma ei tea mitmenda etappi järjest kinni. Poolfinaali peaksite te kindlalt jõudma.

      Kommentaar


        Igatahes, kui kohtume saate pähe !

        Kommentaar


          Pärast etappi näeb kes on parim! Me peame lihtsalt võitma, vaja on tulla esimese 2 hulka
          www.ehrakennus.ee
          Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

          Kommentaar


            Tulemas väga huvitav etapp ma usun! nii harrastusliigas kui ka meistriliigas. mõlemas võiks tulla üllatusvõitja

            Kommentaar


              Algselt postitas Pitsu Vaata postitust
              Ma sooviks auhinda enim vigastusi saanud isikuna

              esimesest etapist pea põrutus ja kaela närvide venitus või midagi
              neljandast etapist kahe sõrme liigese sisene murd
              Võimalik, et STARTERi poolt on sulle auhind ka, kui sa muidugi laupäevani vastu pead (arvestades su tervisliku seisundit, suht kahtlane)

              Aga laupäevane Pärnu Rannajalgaplli Liiga etapp tõotab tulla eriti tuline, küsimusi on palju, kas Harrastusliigas suudab Saku Sporting oma viienda võidu järjest võtta, või suudavad kohalikud pallivõlurid neid takistada
              Meistriliigas on juba kell 10.30 hommikul eriti intrigeeriv vastasseis Betoon versus Unibet/Nõmme Kalju, kus Betoon vajab hädasti võitu, et olla tagasi kulla heitluses.
              Mängude Ajakava www.rannajalgpall.ee
              Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

              www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
              https://twitter.com/BeachSoccer_EE
              https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

              www.rannajalgpall.ee
              http://rannajalgpall.ee

              Kommentaar


                mnjaa, kohe hommikul läheb teravaks

                suvi, pärnu rand, rannajalgpall - mida veel tahta?
                http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kari Vaata postitust
                  Võimalik, et STARTERi poolt on sulle auhind ka, kui sa muidugi laupäevani vastu pead (arvestades su tervisliku seisundit, suht kahtlane)

                  Aga laupäevane Pärnu Rannajalgaplli Liiga etapp tõotab tulla eriti tuline, küsimusi on palju, kas Harrastusliigas suudab Saku Sporting oma viienda võidu järjest võtta, või suudavad kohalikud pallivõlurid neid takistada
                  Meistriliigas on juba kell 10.30 hommikul eriti intrigeeriv vastasseis Betoon versus Unibet/Nõmme Kalju, kus Betoon vajab hädasti võitu, et olla tagasi kulla heitluses.
                  Mängude Ajakava www.rannajalgpall.ee
                  Neljanda võidu järiest ikka, esimest nad ei võitnud ju
                  www.ehrakennus.ee
                  Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                  Kommentaar


                    Esimese võitis Pride?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Esimese võitis Pride?
                      Ei Team Puhurvilllll .

                      Kommentaar


                        team puhurvill see kord tuleb raatuse dt(veel tugevama võistkonnaga)
                        loodame et saame yhte alagruppi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas painkill3r Vaata postitust
                          team puhurvill see kord tuleb raatuse dt(veel tugevama võistkonnaga)
                          loodame et saame yhte alagruppi
                          tulge tulge .

                          Kommentaar


                            Raatuse DT oli hea vastane! Saame ühte alagrupi, läheme mõlemad edasi ja tuleb jälle finaal
                            Meil on ka meeskonnas väga hea täiendus
                            www.ehrakennus.ee
                            Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                            Kommentaar


                              madalamad liigad ju rannaga samal ajal. ehk me peame mängijaid jagama III liiga Kotkase ning rannaliiga Betooni ja Kotkase vahel. vaatasin, et 2.augusti liigamänge teistelgi klubidel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kari Vaata postitust
                                Võimalik, et STARTERi poolt on sulle auhind ka, kui sa muidugi laupäevani vastu pead (arvestades su tervisliku seisundit, suht kahtlane)
                                ma lootsin küll rohkem veterani ordenit aga ok
                                kahjuks pean tõdema,et pärnus ma klounaadi seekord ei tee aga viimasel etapil üritan juba vaikselt jalaga palli lüüa..väravasse vist ei lähe veel :S
                                Based in the industrial city of Gelsenkirchen, Schalke are one of the Bundesliga's best-supported clubs.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X