320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallihaigla jutukas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallihaigla jutukas

    Niisiis otsustasin teha jalgpallihaiglale oma jutuka
    Kuidas sinna jutukasse saab? Kohe seletan.
    Neil, kes käivad soccerneti jutukas, on asi lihtne:
    1. Minna www.soccernet.ee
    2. valida sealt link: "jutukas"
    3. lähed sisse, nagu tavaliselt
    4. kirjutad sellele väljale, kuhu tavaliselt seda kirjutad, mida öelda tahad /join #Jalgpallihaigla ja voallaaaa olemas.
    Miks ma selle jutukas tegin? Sellepärast, et seal oleks hea arutada MTÜ Jalgpallihaigla asju, ilma teisi segamata ja moblaarveid peaks üüratuks ajama.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    kosk sa oled jube kaval

    ma arvan,et sa istud seal jutukas üksinda!

    Kommentaar


      #3
      hmm...miks ma tunnen siin mingit ebasümpaatiat üksteiste vastu õhus rippuvat?

      Kommentaar


        #4
        Ei mingit ebasümpaatiad!!!
        Olin lihtsalt solidaarne ja lisasin ühe postituse,et asi huvitavam oleks.

        Kommentaar


          #5
          Siiani on andnud ju privada ja see toimis,kas nüüd oma jutukat ma leian ,et veits liiga vara või lihtsalt mõtetu.Parem täitke ankeedid ära.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Rahu vennaksed , selle jutuka tegin ma puhtalt ajaviiteks.

            Ja 007, sa oled ikka tõesti paras jobu.
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              Jõulurahu teilegi,ei häda.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar

              Working...
              X