320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondis EM 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saksamaa koondis EM 2008

    Kickeri lugejate seisukohad koondise esiväravavahi osas:

    Jens Lehmann 43,22%
    Rene Adler 27,40%
    Timo Hildebrand 12,19%
    Robert Enke 8,55%
    Manuel Neuer 4,05%
    Frank Rost 2,75%
    Tim Wiese 1,84%

    #2
    No kui Löw Lehmanni Hildele ja Enkele eelistab siis on maailm ikka väga hukas. Adler ja Neuer on veel tiba noored ja kipuvad pudistama...võibolla tulevikus...
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      #3
      Kui Lehmann tõepoolest peaks esiväravavaht olema, siis parem juba mitte EM vaadatagi...
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        #4
        Minuarust on Adler väga häid esitlusi teinud see hooaeg. Oleks ma Saksa koondise peatreener, paneks kohe Adleri väravasse :P

        Kommentaar


          #5
          Mina ei usu, et Löw eksib. Õnneks mingit sotsiaalset survet pole - raske oli see aeg, kui tuli kahn vabaks lasta. Aga ka sellega saadi hakkama. Lehmannile on lihtne öelda, et sorry- vana oled juba. Aga võib juhtuda, et mees on piisavalt hea ja mängib Sellisel juhul usaldan ma Löwi otsust.
          Kas peatreeneril on varasemast ajast kellegiga (Rost,Hilde, Enke) mõni isiklik kana kitkuda seda ma ei tea. Tundub, et peaks tulema aus valik - palju oleneb ka väravavhitreeneri nõuannetest ja seda asja ma pole uurinud, et mis sealt tulla võiks.

          Kommentaar


            #6
            Kas mingi algne koosseis turnaks on välja meedias hõigatud?
            AILTON

            Kommentaar


              #7
              Minu teada ei ole ja ka Wikipedia ütleb, et algne meeskond teatatakse 16. mail.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Mina ei usu, et Löw eksib. Õnneks mingit sotsiaalset survet pole - raske oli see aeg, kui tuli kahn vabaks lasta. Aga ka sellega saadi hakkama. Lehmannile on lihtne öelda, et sorry- vana oled juba. Aga võib juhtuda, et mees on piisavalt hea ja mängib Sellisel juhul usaldan ma Löwi otsust.
                Kas peatreeneril on varasemast ajast kellegiga (Rost,Hilde, Enke) mõni isiklik kana kitkuda seda ma ei tea. Tundub, et peaks tulema aus valik - palju oleneb ka väravavhitreeneri nõuannetest ja seda asja ma pole uurinud, et mis sealt tulla võiks.
                Variante idee järgi on ju hulgi: Hildebrand, Lehmann, Enke, Neuer, Adler - kõik neist on minu arvates võimelised postide vahel seisma eeloleval EM-il. Vahest maksavad siiski kogemused ja puuride vahel seisab üks kolmest esimesest eelpool nimetatust. Kuid mine tea. Adleri või Neueri põhiväravavahiks tõstmine oleks ebatõenäoline kuid meeldiv üllatus. Eriti just viimase.

                Kommentaar


                  #9
                  Kauaoodatud, kaunikesed. Siin-seal mõned üllatused. Kolm peavad veel koju jääma.

                  Jens Lehmann FC Arsenal 10.11.1969
                  Robert Enke Hannover 96 24.08.1977
                  René Adler Bayer Leverkusen 15.01.1985

                  Arne Friedrich Hertha BSC 29.05.1979
                  Clemens Fritz Werder Bremen 07.12.1980
                  Christoph Metzelder Real Madrid 05.11.1980
                  Per Mertesacker Werder Bremen 29.09.1984
                  Marcell Jansen Bayern München 04.11.1985
                  Philipp Lahm Bayern München 11.11.1983
                  Heiko Westermann Schalke 04 14.08.1983

                  Michael Ballack FC Chelsea 26.09.1976
                  Torsten Frings Werder Bremen 22.11.1976
                  Thomas Hitzlsperger VfB Stuttgart 05.04.1982
                  Bastian Schweinsteiger Bayern München 01.08.1984
                  Simon Rolfes Bayer Leverkusen 21.01.1982
                  Piotr Trochowski Hamburger SV 22.03.1984
                  Tim Borowski Werder Bremen 02.05.1980
                  Jermaine Jones FC Schalke 04 03.11.1981
                  David Odonkor Betis Sevilla 21.02.1984
                  Marko Marin Borussia Mönchengladbach 13.03.1989

                  Miroslav Klose Bayern München 09.06.1978
                  Mario Gomez VfB Stuttgart 10.07.1985
                  Kevin Kuranyi Schalke 04 02.03.1982
                  Lukas Podolski Bayern München 04.06.1985
                  Oliver Neuville Borussia Mönchengladbach 01.05.1973
                  Patrick Helmes 1. FC Köln 01.03.1984
                  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                  Kommentaar


                    #10
                    Nii, kolm koju?
                    Kaitsest ma jätaks Westermani, aga see on asi, millele võib julgelt vastu vaielda.Huvitav, et keskkaitsjatega arvatakse kõik ok olevat ja meeskonnast jäeti välja nii Manuel Friedrich (üllatus minu jaoks) kui ka Robert Huth.
                    Keskväli on põnev - kas Schweini suudab uuesti koondise jaoks avaneda ja kes mängib Schneideri asemel? Mina pean oma häbiks tunnistama, et Gladbachi Marini pole mina actionis näinud ja ei tea mehest praktiliselt midagi.
                    Veel küsimusi -mis vormis on Odonkor - kas ta mitte pingipoiss pole see klubihooaeg olnud? Põhikooseisu keskväljale jõudmiseks näen võimalusi Jonesil, Borowskil ja ka Trochowskil. Viimane küll sobiks vast vasakule äärele Schweinit asendama, kui too peaks oma ebakindlaid esitusi jätkama. Kuid ma usun, et Basti tuleb ja näitab korralikku mängu.
                    Rünnak - kindel esipaar peaks olema Gomez-Klose. Väga tugev jokker Podolski ja neljanda mehena piisavalt kogemust omav Kuranyi. Neuville on kogemus suure tähega ja kui ta oma kiiruses palju kaotanud pole, siis selgelt jätaks siit ansmablist välja Kölni Bundesliigasse tõsta aidanud Helmese.

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma näeks ründes nooremat paari Podolski, Gomez.
                      Aga nimekiri on päris kena, ei oskakski kedagi koju jätta...

                      Kommentaar


                        #12
                        Odonkor oli vigastatud ning seega ei saanud mängida. Nüüd paranenud ning algkoosseisus. Lõi hiljuti ka Almeria vastu kolli.

                        Mina jätaksin turniirilt kõrvale Lehmanni. Vana, väsinud, viimaselajal mängupraktikata ja ebakindel. Timo Hildebrand on vähemalt hetkel temast kordades parem. Esiväravavahiks Adler!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #13
                          Hildebrand on oma veebilehel juba jõudnud sügavat pettumust avaldada. Eks valik tuli langetada Lehmanni või Hildebrandi vahel, sest mõlema pääs EM-ile oleks tähendatud lõputuid kahtlusi ja paratamatuid sisepingeid. Löw ohverdas noorema, sest Lehmanni kojujätmine oleks palju rohkem kära tekitanud.

                          Enke on ideaalne number kaks. Hannoveri tugitala, kindel mäng, ei virise ega turtsu.

                          Adlerist saab EM-il ilmselt kolmas number. Tal on meedias tohutult hea foon, teda peetakse "täiuslikuks kaasaegseks väravavahiks". Eks näis, kas temast saab pärast Lehmanni lõppvaatust kohe uus esinumber või antakse näiteks Hildebrandile veel võimalus.

                          Lõppkokkuvõttes on aga sakslastel taas luksus valida mitme rahvusvahelisest klassist tegija vahel. Sellisele ühtlusele pole teistel vutijõududel midagi vastu panna.
                          http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                          Kommentaar


                            #14
                            Lehmanni koht platsil küll ei ole. Keda kotivad kogemused kui hooajal klubivutis mängupraktika praktiliselt olematu on. Eelistaks Adlerit või Enket esiväravavahina näha, samas jääb mulle arusaamatuks Hildebrandi eemalejäämine. Lehmanni asemele oleks ju Wiese või Neurerigi võnud koondisesse arvata. Löw paneb mind imestama nagu tegi Klinsmann 2006. aasta MM-i eel, valides Lehmanni Kahni asemele postidevahele.

                            Ründepaarina näeksin meelsasti siiski Klose-Podolski duot, sest nad on väga hästi koondises kokku mänginud. Kuigi jah, Bastian paremale äärele ja Lukas vasakule äärele on ka varjant, mis jätab Klose kõrvale Gomezile või Kuranyile koha. Pigem siiski Gomezele, sest klubihooaeg on tal jällegi resultatiivselt lõppenud
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Lehmanni koht platsil küll ei ole. Keda kotivad kogemused kui hooajal klubivutis mängupraktika praktiliselt olematu on. Eelistaks Adlerit või Enket esiväravavahina näha, samas jääb mulle arusaamatuks Hildebrandi eemalejäämine. Lehmanni asemele oleks ju Wiese või Neurerigi võnud koondisesse arvata. Löw paneb mind imestama nagu tegi Klinsmann 2006. aasta MM-i eel, valides Lehmanni Kahni asemele postidevahele.
                              Lehmann on enda tähtsuse Die Nationalelfis juba tõestanud ja koha esipuurivahina välja teeninud, seega ei näe põhjust miks nüüd järsku oleks põhjust muutusteks. Hildebrandi eemale jäämine oli väike üllatus, kuid mitte mingil juhul tagasilöök. Pingil ta oleks nagunii istunud.
                              Kuna Lehmann on nagunii Löwi valik postide vahele, on suhteliselt tähtsusetu, kes need kaks ülejäänut on. Taseme vahe on sedavõrd marginaalne pingil istujate suhtes, et parimaks valiku kriteeriumiks on meeskonda sobimine, mitte niivõrd traditsiooni jätkamine, kus üks tõrjub ja teine istub kümme aastat pingil ja seejärel, kui teine postide vahele lõpuks saab, esimene hakkab virisema (Kahn/Lehmann).
                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Ründepaarina näeksin meelsasti siiski Klose-Podolski duot, sest nad on väga hästi koondises kokku mänginud. Kuigi jah, Bastian paremale äärele ja Lukas vasakule äärele on ka varjant, mis jätab Klose kõrvale Gomezile või Kuranyile koha. Pigem siiski Gomezele, sest klubihooaeg on tal jällegi resultatiivselt lõppenud
                              Suhteliselt põrunud peast peaks Löw olema, kui Gomez pole suvel sakslaste esiründaja mehe valikutes, sedavõrd surmavalt on Super-Mario võrku paisutanud. See, kes on mehe partneriks, on juba mõnevõrra lahtisem küsimus. Poldi on tõestatud, et saab hästi hakkama ka äärel, kuid koondises vaevalt, et Borowskist või Schweinist nokkimisjärjekorras ette kisub.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X