320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

pede nägu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pede nägu


    #2
    D-7, kas sa oled emo?

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas 10 Lopez Saldana
      kas sa oled marsi elanik, et sellise teema siia foorumisse tegid?
      Ei. Mina olen Marsi elanik.

      Kommentaar


        #4
        Ja vastus teema algsele küsimusele on selline, et ei ole kunagi minuga nii juhtunud. Enamasti vaatavad mind kenad tüdrukud ja naeratavad. Keegi pole kommentaare pildunud. Ise ka kellelegi kommentaare ei pillu.

        Kommentaar


          #5
          Ja veel tahaks lisada seda, et ei ole ühtegi teemat milles ma "alaealiste libude" arvamusest hoolin. Ma küll ei julge öelda, et sa oled "normaalne", arvatavasti mitte, aga keda kotib.

          Kommentaar


            #6
            Osta endale kõrvaklapid, sis oled kogu aeg omas mullis. Muidugi sellega võib teoorias jamasid tulla nn. galetini-juhtumi puhul, kui mussi kuulav pedenägu saab selja tagant peksa.
            Üldiselt nagu polegi tähele pannud, et keegi kedagi kommenteeriks, aga jube sageli on näha mõningaid inimesi, kes tõmbuvad mingi seltskonna läheduses kohutavalt krampi ja hakkavad naljakalt kõndima. need on küll natuke naljakad

            Kommentaar


              #7
              need viru tšillijad on küll enamasti üsna "terava" keelega just pensionäride vastu.


              samas inimesed ongi jobud, nii, et keda kotib üldse

              Kommentaar


                #8
                Ma muide näitasin paar päeva tagasi ühele suitsu küsinud parmule keskmist sõrme. Äkki solvus tema ka, nuuks. kuidas ma niimoodi täna magada saan?!

                Kommentaar


                  #9
                  Kas Dannar ise läheb arvesse? Aga Dannar folgi ajal?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Kas Dannar ise läheb arvesse? Aga Dannar folgi ajal?
                    Folgi ajal olin ma väga hetero. ja ma kommenteerisin inimesi vaikselt. ja ainult pooli inimesi.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      ja ma kommenteerisin inimesi vaikselt. ja ainult pooli inimesi.
                      Inimesi või tisse. Ega suurt vahet pole.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Kuulge peded, miks folgi sait maas ja isegi kui üleval oli, ei saanud passi osta.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #13
                          soomes tulid kaubanduskeskuses kaks pede vastu, üks vahtis otsa, teine sai kurjaks ja tekkis suur tüli ja lärm üle kaubanduskeskuse. mul oli kiire, muidu oleks võinud mõlemale lõuksi panna. loodetavasti panid teineteisele minu eest.
                          ½121½

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas D-7
                            Kartsingi, et teema pealkirjast hakatakse rohkem kinni kui postitusest endast.

                            Ehk ma pole pede ega üldjuhul ka mitte pede nägu ja pederastia kui selline ei puutu eriti asjasse, aga see oli lihtsalt viimane repliik mu kohta, mille mu kõrvad kinni püüdsid.

                            Aga kui te väidate, et teile mitte kunagi mingite suvaliste poolt märkusi ei tehta, siis tuleb end tõesti vist väärakaks tunnistada.
                            Pede nägu võib vahel ka kompliment olla...

                            Kommentaar


                              #15
                              D-7, näita milline sa välja näed. See aitaks hästi otsustada, kas ja kui väärakas sa oled.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X