320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Statistika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Statistika

    Hakkasime kanalile ka statistikat tegema... Statistikaboti nimi on kanalis Tux ja et jutukas olles näha statistikalehekülje aadressi - kirjutage !stats...
    ..ajah.. statistika hakkab uuenema umbes iga poole tunni tagant

    http://comcute.blastnet.ee/soccernet.html

    #2
    Tundub, et see leht on panges ja ei uuene kohe mitte
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #3
      Tegeleme...

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by Darren

        Tegeleme...
        Tahtsin sulle Darren anda väikese soovituse, et tegele ikka jutuka statsiga, mitte iseendaga

        i love you too :P
        Howay the lads!

        Kommentaar


          #5
          Lua, kuule, mõnesmõttes armastan ma sind kaa, ausõna noh!

          Kommentaar


            #6
            Appi!


            Miks kurat teil see stati leht maas on?Mu arust olete te probleemist teadlikud!!!Tundub,et päris pohhui teil asjast.Kui korda ei viitsi teha siis pange parem üldse kinni!!!!!
            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

            Kommentaar


              #7
              Üldiselt on tegemist totaalselt mitte meist oleneva probleemiga, mida ma sulle lahti seletama siin ei hakka.
              Kui see sind rahuldab, siis me uurime, vaatame. fixime ja teeme kõik endast oleneva punkt

              Lisaks sellele, et saa me "statsi" kuidagi kinni kah panna, kuna stats tuleb meile nö. teenusena, lahtiseletatuna tähendab see siis seda, et soccerneti tegelased ei tee seda statsi ise, vaid sellega tegeleb yks kolmas isik.
              Üldiselt oleks abiks vähem viriseda ja rohkem konstruktiivset kriitikat teha.

              Kommentaar


                #8
                GoGo

                Dawis

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Statistika\'

                  minge http://gamma.nic.fi/~mauvine1/mircstats/ ja laadige säält omale see stati progre.Sääl on see auto uptade ka olemas sääl saab seda auto muutmist paika panna ja seda ka kuna ta selle interneti selle ise üles uploadib.Vaadake ardo.ircnet.ee/delfikad sääl on seda kasutatud.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Statistika\'

                    4000 kr kuus oleks ma nõus teil selle stat boti taga istuma.See hakkab ise 30 min taga stati muutma ja paneb selle interneti ise ka üles.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Statistika\'

                      http://ircsite.psdnetworks.co.uk/automircstats/ siit saate te ka vajalikku värki selle auto stati kohta.Ma ise olen 4 boti teinud mis teeb auto updatei.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Statistika\'

                        uups

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Statistika\'

                          Leht maas
                          Vaikne.....

                          Kommentaar

                          Working...
                          X