320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EM 2008 - alagrupp A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EM 2008 - alagrupp A

    Napp kolm nädalat turniirini, aeg on alagruppidele omad teemad teha. Loodetavasti mcnamara ei pahanda, et tema sõnastust kopeerin.

    Selles teemas räägime EM-i alagruppi A kuuluvatest meeskondadest - Šveits, Tšehhi, Portugal ning Türgi. Turniiriks valmistumine, koosseisud ja muidugi mängud ise.

    #2
    Arvan, edasi savad Portugal ja Tsehhi. Kuna Portugal mu lemmik meeskond loodan, et nemad võidavad. Šveits minu arvates must hobune, heal päeval võivad nad kõiki võita.

    Kommentaar


      #3
      Šveitsi koondise kandidaadid:

      Väravavahid: Diego Benaglio (VfL Wolfsburg), Pascal Zuberbühler (Neuchâtel Xamax FC), Fabio Coltorti (Real Racing Club Santander).

      Kaitsjad: Philipp Degen (BV Borussia Dortmund), Johan Djourou (Arsenal FC), Mario Eggimann (Karlsruher SC), Stéphane Grichting (AJ Auxerre), Stephan Lichtsteiner (LOSC Lille Métropole), Ludovic Magnin (VfB Stuttgart), Patrick Müller (Olympique Lyonnais), Philippe Senderos (Arsenal FC), Christoph Spycher (Eintracht Frankfurt), Steve von Bergen (Hertha BSC Berliin).

      Poolkaitsjad: Tranquillo Barnetta (Bayer 04 Leverkusen), Valon Behrami (S.S. Lazio), Ricardo Cabanas (Grasshopper-Club), Gelson Fernandes (Manchester City FC), Daniel Gygax (FC Metz), Benjamin Huggel (FC Basel 1893), Gökhan Inler (Udinese Calcio), Johan Vonlanthen (FC Salzburg), Hakan Yakin (BSC Young Boys).

      Ründajad: Eren Derdiyok (FC Basel 1893), Alexander Frei (BV Borussia Dortmund), Blaise Nkufo (FC Twente), Marco Streller (FC Basel 1893).

      edasi võiks saada tsehhi ja sveits.

      Kommentaar


        #4
        Portugali EM-koondis:

        Väravavahid: Ricardo (Real Betis), Quim (Benfica), Rui Patrício (Sporting).

        Kaitsjad: Jose Bosingwa (FC Porto), Paulo Ferreira (Chelsea), Miguel (Valencia), Ricardo Carvalho (Chelsea), Pepe (Real Madrid), Bruno Alves (FC Porto), Fernando Meira (Stuttgart), Jorge Ribeiro (Boavista).

        Poolkaitsjad: Miguel Veloso (Sporting), Petit (Benfica), Raul Meireles (FC Porto), Deco (Barcelona), João Moutinho (Sporting), Cristiano Ronaldo (Manchester United) Nani (Manchester United), Quaresma (FC Porto), Simão (Atlético Madrid).

        Ründajad: Nuno Gomes (Benfica), Hélder Postiga (Panathinaikos), Hugo Almeida (Werder Bremen).

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Napp kolm nädalat turniirini, aeg on alagruppidele omad teemad teha. Loodetavasti mcnamara ei pahanda, et tema sõnastust kopeerin.
          Oh ei. Rõõm näha, et teemad tehtud ja diskussioon saab alata.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #6
            Tšehhi koondise koosseis:
            Väravavahid: Jaromir Blazek (Nürnberg), Petr Cech (Chelsea), Daniel Zitka (Anderlecht)

            Kaitsjad: Zdenek Grygera (Juventus), Marek Jankulovski (AC Milan), Michal Kadlec, Tomas Sivok (mõlemad Sparta Praha), Radoslav Kovac (Spartak Moskva), Zdenek Pospech (FC Kopenhaagen), David Rozehnal (Lazio), Tomas Ujfalusi (Fiorentina)

            Poolkaitsjad: Tomas Galasek (Nürnberg), David Jarolim (Hamburg), Marek Matejovsky (Reading), Jaroslav Plasil (Osasuna), Jan Polak (Anderlecht), Daniel Pudil (Slavia Praha), Libor Sionko (FC Kopenhaagen), Stanislav Vlcek (Anderlecht)

            Ründajad: Milan Baroš (Portsmouth), Martin Fenin (Eintracht Frankfurt), Jan Koller (Nürnberg), Vaclav Sverkos (Banik Ostrava)

            Eemal siis Nedved ja Rosicky.

            Kommentaar


              #7
              Blazek on ikka ülisitt olnud sellel hooajal, kuid Hertha pallur Drobny ja Bochumi Lastuvka pole eriti säravamad olnud. Seega lootku tšehhid jumala peale, sest kui Blazek väravasse saab, on perse majas. Pigem Zitka teiseks väravavahiks tõsta.

              Kaitseliinis on mõni uus pallur nagu ka poolkaitses. Ründejõuks on peamiselt Baroš ja Koller. Võib-olla on 2008. aasta EM hüppelavaks Martin Feninile nagu EM 2004 oli säramiseks Barošile.

              Kommentaar


                #8
                Siit tuleks tegelikult ennustada edasipääsu Portugalile (ikkagi minu lemmik ja tehniline meeskond) ja üllatuslikult Šveits.

                Kommentaar


                  #9
                  A-grupis vist pole kahtlust, kes siin peafavoriit on. Portugali soosikukoormat ei ohusta küll minu silmis keegi kui nad vähegi oma võimete kohaselt mängivad.
                  Teise edasipääseja suhtes ma erinevalt paljudest tsehhidele ei panustaks. Nende lühike pink ja sirgjooneline taktika (pikk sööt Kollerile) on minu meelest üsna nüri ja kui koljat juhtub ka vigastada saama kukub nende mäng kolinal kokku. Barosist pole ka enam sellel tasemel ründajat mis nelja aasta eest ning kui veel Rosicky ka eemale jääb, siis sisuliselt on kogu võtmemängijate ring audis. Seda kas Nedved enam sellises vanuses midagi olulist juurde annab-ma kahtlen. Pealegi viimaste uudiste valguses ta loobub turnirist. Väärikaid vahetusmehi aga ei paista tsehhidel olema, et vähemalt 8 hulka murda ning mina panustaks rohkem nii korraldaja Śveitsile kui ohtlikult Türgile, kes ei jää oma materjali poolest sugugi maha ning pigem on ühtlane koosseis neile plussiks kui üksikutele tähtedele toetuval Tśehhimaal. Koduseinad võivad Alpi riigi ka grupist edasi aidata, sest kahe aasta eest mm-il suudeti suht kobedat mängu näidata ning kaotust pidi tunnistama vaid läbi penaltite.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    #10
                    Ja viimasena sellest grupist ka Türgi eelselektsioon

                    Doel: Volkan Demirel (Fenerbahçe), Rustu Recber (Besiktas) en Tolga Zengin (Trabzonspor)

                    Verdediging: Gokhan Gonul (Fenerbahçe), Sabri Sarioglu (Galatasaray), Gokhan Zan (Besiktas), Servet Çetin (Galatasaray), Ibrahim Kas (Besiktas), Emre Asik (Ankaraspor), Emre Güngör (Galatasaray), Hakan Kadir Balta (Galatasaray) en Ugur Boral (Fenerbahçe)

                    Middenveld: Mehmet Aurelio (Fenerbahçe), Mehmet Topal (Galatasaray), Tumer Metin (Larissa), Hamit Altintop (Bayern München), Ayhan Akman (Galatasaray), Kazim Kazim (Fenerbahçe) Tuncay Sanli (Middlesbrough), Arda Turan (Galatasaray), Emre Belozoglu (Newcastle United) en Yildiray Basturk (VfB Stuttgart)

                    Aanval: Gokdeniz Karadeniz (Rubin Kazan), Nihat Kahveci (Villarreal), Semih Senturk (Fenerbahçe), Halil Altintop (Schalke 04) en Mevlut Erdinc (Sochaux).

                    Keskväli igati tasemel ning nüüd siis oma kodustatud brass ka türklastel Mehmet Aurelio näol. Lisaks on ründes Kahveci ja Altintop ning potensiaalikas Semih Senturk.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      #11
                      Fatih Tekke? Naljakas.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust

                        Keskväli igati tasemel ning nüüd siis oma kodustatud brass ka türklastel Mehmet Aurelio näol.
                        Colin Kazim-Richards on kodustatud inglane lausa, kui ma ei eksi?
                        AILTON

                        Kommentaar


                          #13
                          Mina ei näe sit muidu ühte mu lemmikut ja alati head vutti mängivat Tsehhit edasi minemas. Keskväli on ilmetu ja ründes pole midagi uut. Kas koduseinte toetusel Shveits või hullud türklased lähevad koos Portugaliga edasi. Viimastel on väga-väga kõva sats see kord.

                          Kommentaar


                            #14
                            Ma vaatan ,et Portugali kaitse on päris asjalik , Loodan nende peale

                            Kommentaar


                              #15
                              Loodan, et edasi saavad Sveits ja Portugal.
                              Portugal suuresi selle pärast, et seal mängivad Manus mängivad Nani ja Ronaldo.
                              ja Sveits selle pärast, et on igati sümpaatne tiim minujaoks võibolla suuresti just Hakan Yakini pärast.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X