PDA

View Full Version : EM 2008 - alagrupp A

mazz
14.05.08, 15:34
Napp kolm nädalat turniirini, aeg on alagruppidele omad teemad teha. Loodetavasti mcnamara ei pahanda, et tema sõnastust kopeerin. :o

Selles teemas räägime EM-i alagruppi A kuuluvatest meeskondadest - Šveits, Tšehhi, Portugal ning Türgi. Turniiriks valmistumine, koosseisud ja muidugi mängud ise.

karl54
14.05.08, 15:40
Arvan, edasi savad Portugal ja Tsehhi. Kuna Portugal mu lemmik meeskond loodan, et nemad võidavad. Šveits minu arvates must hobune, heal päeval võivad nad kõiki võita.

kuuraa
14.05.08, 15:55
Šveitsi koondise kandidaadid:

Väravavahid: Diego Benaglio (VfL Wolfsburg), Pascal Zuberbühler (Neuchâtel Xamax FC), Fabio Coltorti (Real Racing Club Santander).

Kaitsjad: Philipp Degen (BV Borussia Dortmund), Johan Djourou (Arsenal FC), Mario Eggimann (Karlsruher SC), Stéphane Grichting (AJ Auxerre), Stephan Lichtsteiner (LOSC Lille Métropole), Ludovic Magnin (VfB Stuttgart), Patrick Müller (Olympique Lyonnais), Philippe Senderos (Arsenal FC), Christoph Spycher (Eintracht Frankfurt), Steve von Bergen (Hertha BSC Berliin).

Poolkaitsjad: Tranquillo Barnetta (Bayer 04 Leverkusen), Valon Behrami (S.S. Lazio), Ricardo Cabanas (Grasshopper-Club), Gelson Fernandes (Manchester City FC), Daniel Gygax (FC Metz), Benjamin Huggel (FC Basel 1893), Gökhan Inler (Udinese Calcio), Johan Vonlanthen (FC Salzburg), Hakan Yakin (BSC Young Boys).

Ründajad: Eren Derdiyok (FC Basel 1893), Alexander Frei (BV Borussia Dortmund), Blaise Nkufo (FC Twente), Marco Streller (FC Basel 1893).

edasi võiks saada tsehhi ja sveits.

kuuraa
14.05.08, 15:57
Portugali EM-koondis:

Väravavahid: Ricardo (Real Betis), Quim (Benfica), Rui Patrício (Sporting).

Kaitsjad: Jose Bosingwa (FC Porto), Paulo Ferreira (Chelsea), Miguel (Valencia), Ricardo Carvalho (Chelsea), Pepe (Real Madrid), Bruno Alves (FC Porto), Fernando Meira (Stuttgart), Jorge Ribeiro (Boavista).

Poolkaitsjad: Miguel Veloso (Sporting), Petit (Benfica), Raul Meireles (FC Porto), Deco (Barcelona), João Moutinho (Sporting), Cristiano Ronaldo (Manchester United) Nani (Manchester United), Quaresma (FC Porto), Simão (Atlético Madrid).

Ründajad: Nuno Gomes (Benfica), Hélder Postiga (Panathinaikos), Hugo Almeida (Werder Bremen).

mcnamara
14.05.08, 16:55
Napp kolm nädalat turniirini, aeg on alagruppidele omad teemad teha. Loodetavasti mcnamara ei pahanda, et tema sõnastust kopeerin. :o

Oh ei. Rõõm näha, et teemad tehtud ja diskussioon saab alata. :)

Mask
14.05.08, 21:21
Tšehhi koondise koosseis:
Väravavahid: Jaromir Blazek (Nürnberg), Petr Cech (Chelsea), Daniel Zitka (Anderlecht)

Kaitsjad: Zdenek Grygera (Juventus), Marek Jankulovski (AC Milan), Michal Kadlec, Tomas Sivok (mõlemad Sparta Praha), Radoslav Kovac (Spartak Moskva), Zdenek Pospech (FC Kopenhaagen), David Rozehnal (Lazio), Tomas Ujfalusi (Fiorentina)

Poolkaitsjad: Tomas Galasek (Nürnberg), David Jarolim (Hamburg), Marek Matejovsky (Reading), Jaroslav Plasil (Osasuna), Jan Polak (Anderlecht), Daniel Pudil (Slavia Praha), Libor Sionko (FC Kopenhaagen), Stanislav Vlcek (Anderlecht)

Ründajad: Milan Baroš (Portsmouth), Martin Fenin (Eintracht Frankfurt), Jan Koller (Nürnberg), Vaclav Sverkos (Banik Ostrava)

Eemal siis Nedved ja Rosicky.

Saarlane
14.05.08, 21:51
Blazek on ikka ülisitt olnud sellel hooajal, kuid Hertha pallur Drobny ja Bochumi Lastuvka pole eriti säravamad olnud. Seega lootku tšehhid jumala peale, sest kui Blazek väravasse saab, on perse majas. Pigem Zitka teiseks väravavahiks tõsta.

Kaitseliinis on mõni uus pallur nagu ka poolkaitses. Ründejõuks on peamiselt Baroš ja Koller. Võib-olla on 2008. aasta EM hüppelavaks Martin Feninile nagu EM 2004 oli säramiseks Barošile.

Tanel89
14.05.08, 23:38
Siit tuleks tegelikult ennustada edasipääsu Portugalile (ikkagi minu lemmik ja tehniline meeskond) ja üllatuslikult Šveits.

midfielder
15.05.08, 15:02
A-grupis vist pole kahtlust, kes siin peafavoriit on. Portugali soosikukoormat ei ohusta küll minu silmis keegi kui nad vähegi oma võimete kohaselt mängivad.
Teise edasipääseja suhtes ma erinevalt paljudest tsehhidele ei panustaks. Nende lühike pink ja sirgjooneline taktika (pikk sööt Kollerile) on minu meelest üsna nüri ja kui koljat juhtub ka vigastada saama kukub nende mäng kolinal kokku. Barosist pole ka enam sellel tasemel ründajat mis nelja aasta eest ning kui veel Rosicky ka eemale jääb, siis sisuliselt on kogu võtmemängijate ring audis. Seda kas Nedved enam sellises vanuses midagi olulist juurde annab-ma kahtlen. Pealegi viimaste uudiste valguses ta loobub turnirist. Väärikaid vahetusmehi aga ei paista tsehhidel olema, et vähemalt 8 hulka murda ning mina panustaks rohkem nii korraldaja Śveitsile kui ohtlikult Türgile, kes ei jää oma materjali poolest sugugi maha ning pigem on ühtlane koosseis neile plussiks kui üksikutele tähtedele toetuval Tśehhimaal. Koduseinad võivad Alpi riigi ka grupist edasi aidata, sest kahe aasta eest mm-il suudeti suht kobedat mängu näidata ning kaotust pidi tunnistama vaid läbi penaltite.

midfielder
15.05.08, 15:23
Ja viimasena sellest grupist ka Türgi eelselektsioon

Doel: Volkan Demirel (Fenerbahçe), Rustu Recber (Besiktas) en Tolga Zengin (Trabzonspor)

Verdediging: Gokhan Gonul (Fenerbahçe), Sabri Sarioglu (Galatasaray), Gokhan Zan (Besiktas), Servet Çetin (Galatasaray), Ibrahim Kas (Besiktas), Emre Asik (Ankaraspor), Emre Güngör (Galatasaray), Hakan Kadir Balta (Galatasaray) en Ugur Boral (Fenerbahçe)

Middenveld: Mehmet Aurelio (Fenerbahçe), Mehmet Topal (Galatasaray), Tumer Metin (Larissa), Hamit Altintop (Bayern München), Ayhan Akman (Galatasaray), Kazim Kazim (Fenerbahçe) Tuncay Sanli (Middlesbrough), Arda Turan (Galatasaray), Emre Belozoglu (Newcastle United) en Yildiray Basturk (VfB Stuttgart)

Aanval: Gokdeniz Karadeniz (Rubin Kazan), Nihat Kahveci (Villarreal), Semih Senturk (Fenerbahçe), Halil Altintop (Schalke 04) en Mevlut Erdinc (Sochaux).

Keskväli igati tasemel ning nüüd siis oma kodustatud brass ka türklastel Mehmet Aurelio näol. Lisaks on ründes Kahveci ja Altintop ning potensiaalikas Semih Senturk.

Mõnuagent 007
15.05.08, 23:32
Fatih Tekke? Naljakas.

Aílton
15.05.08, 23:59
Keskväli igati tasemel ning nüüd siis oma kodustatud brass ka türklastel Mehmet Aurelio näol.

Colin Kazim-Richards on kodustatud inglane lausa, kui ma ei eksi?

Aramis
16.05.08, 16:45
Mina ei näe sit muidu ühte mu lemmikut ja alati head vutti mängivat Tsehhit edasi minemas. Keskväli on ilmetu ja ründes pole midagi uut. Kas koduseinte toetusel Shveits või hullud türklased lähevad koos Portugaliga edasi. Viimastel on väga-väga kõva sats see kord.

Olar
16.05.08, 17:07
Ma vaatan ,et Portugali kaitse on päris asjalik , Loodan nende peale

SainAru
01.06.08, 22:10
Loodan, et edasi saavad Sveits ja Portugal.
Portugal suuresi selle pärast, et seal mängivad Manus mängivad Nani ja Ronaldo.
ja Sveits selle pärast, et on igati sümpaatne tiim minujaoks võibolla suuresti just Hakan Yakini pärast.

Skrtel
02.06.08, 15:56
Pauleta pole koondises Portugalil?

Mask
02.06.08, 16:00
Pauleta pole koondises Portugalil?

Ei, läks pensionile.

Mariotti
02.06.08, 17:47
Ma usun Portugali ja Šveitsi edasipääsu. Portugalist ei hakkagi taas rääkima, aga šveits on koduseinte vahel ja neil küllaltki ühtlane koondis. Korralikud sõpruskohtumised on ka olnud neil.
Ja Frei on hea ründaja:)

karl54
02.06.08, 18:08
Kui Koller heas vormis, siis peaks Tsehhi ikkagi edasi saama portugali kõrval.

kuuraa
02.06.08, 18:09
Kui Koller heas vormis, siis peaks Tsehhi ikkagi edasi saama portugali kõrval.

a kui nt frei on heas hoos, mis siis saab?

Saarlane
02.06.08, 19:57
Frei on praegusel hetkel igal juhul heas hoos, seega Tšehhi langeb.

cannuman
03.06.08, 11:28
Türgi saab edasi

Aramis
03.06.08, 11:47
Hamit läks katki - seega Shveits.

cannuman
03.06.08, 11:58
Tungay on terve

Saarlane
03.06.08, 15:23
Ega mingi Middlesbrough EURO-l säramiseks head põhja ikka alla ei lao :D

lorenzo
03.06.08, 21:11
hetkel siin neid treeninguid vaadates tundub, et algrivistus on selline (muidugi kui keegi viga ei saa viimasel hetkel)-

Ricardo
Jose Bosingwa, Paulo Ferreira, Ricardo Carvalho, Pepe
Petit, Deco, João Moutinho, Cristiano Ronaldo, Simão
Nuno Gomes

väravas võib vabalt ka Quim seista. kui mängitaks 2 ründajaga, siis oleks vist Nuno paariliseks ees Hugo Almeida ja Moutinho alustaks pingilt.

Saarlane
03.06.08, 21:32
Saan ma aru, et kaitseliin koosneb kahest parem- ja kahest keskkaitsjast?

kuuraa
03.06.08, 22:42
Saan ma aru, et kaitseliin koosneb kahest parem- ja kahest keskkaitsjast?

täpselt nii saan ka ma aru.

lorenzo
03.06.08, 23:26
tundub nii, et Bosingwa suudab ka vasakul mängida. samasugune oli koosseis ka Gruusia vastu

Tofoa
04.06.08, 23:02
Siit lähevad edasi kindlasti Portugal, ning teisena panustaksin ma Türgile :) Tšehhid jäävad viimaseks, kahjuks.

kalev94
04.06.08, 23:05
Portugal lihtsalt peab edasi saama ma loodan ,et äkki see tipurõndaja asi ei maksa nii palju nelile ja nad panevad kogu turniiri kinni.

Maarek
05.06.08, 00:03
hetkel siin neid treeninguid vaadates tundub, et algrivistus on selline (muidugi kui keegi viga ei saa viimasel hetkel)-

Ricardo
Nuno Gomes

väravas võib vabalt ka Quim seista. kui mängitaks 2 ründajaga, siis oleks vist Nuno paariliseks ees Hugo Almeida ja Moutinho alustaks pingilt.

Kõik tundub üsna ok olevat kuni selle kõige ründavamal positsioonil oleva meheni. Kas tõesti Portugalil seis ründajatega nii lootusetu, et meeskonna põhistrikeriks Nunnu Gomes? Kvalifikatsiooniturniiri 3 väravat rohkem kui 750 minutiga ei saa väga arvestavaks tulemuseks pidada, seda enam, et poolkaitsemees Ronaldo peaaegu 3 korda rohkem skooris.

Miks pole selles nimekirjas ühte Euroopa hinnatuimat ja popimat noorstaari, Quaresmat?

acca
05.06.08, 03:44
Miks pole selles nimekirjas ühte Euroopa hinnatuimat ja popimat noorstaari, Quaresmat?

Treener pole äkki juutuubi vahendusel tema jubelahedat trikitamist vaadanud?

ChelseaFC
05.06.08, 14:45
tundub nii, et Bosingwa suudab ka vasakul mängida. samasugune oli koosseis ka Gruusia vastu

siiski vasakul mängib suure tõenäosusega Paulo

Hogweed
05.06.08, 15:21
Ma arvan et edasi saavad portugal ja tšehhimaa

Aramis
05.06.08, 15:33
Tore kui inimestel on "oma" arvamus.

lorenzo
05.06.08, 16:51
vastuseks Maarekile Quaresma suhtes- kindlasti ei julge Scolari välja jätta Ronaldot. ja portugaallaste silmis on kindel poiss ka Simao, kes on Seleccaos tegelt suht kangelase seisuses. nii ei jäägi Quaresmal hetkel muud üle kui vahetusest sekkuda.

aga mis puudutab ründajaid, siis miskit pole teha. tuleb eelkõige loota Ronaldole ja teistele keskväljameestele ja mõne värava suudavad ehk ka lüüa ründajad.
ise pakun, et see suurvõistlus jääb koondise särgis ka viimaseks Nunole ja Postigale. või äkki pingutavad veel 2010.aastani? ega neid tipuründajaid pole eriti võtta jah. Makukula on hetkel alavormis. variandiks oli/on ka Liedsonist portugaallane teha

Põnn
05.06.08, 17:05
Aga Scolari on kasutanud ka seda varianti, et Ronaldo keskele ette ja Quaresma siis äärde ja Nunu pingil, aga vaevalt ta sellega EM-il riskib.

Maekas
05.06.08, 17:16
aga mis puudutab ründajaid, siis miskit pole teha. tuleb eelkõige loota Ronaldole ja teistele keskväljameestele ja mõne värava suudavad ehk ka lüüa ründajad.
ise pakun, et see suurvõistlus jääb koondise särgis ka viimaseks Nunole ja Postigale. või äkki pingutavad veel 2010.aastani? ega neid tipuründajaid pole eriti võtta jah. Makukula on hetkel alavormis. variandiks oli/on ka Liedsonist portugaallane teha

Aga Hugo Almeida? Werderi särgis oli ta vahel ju suht hoos, kuigi terve hooaeg vist ei suutnud taset hoida. Suhteliselt noor mängumees, kiire, pikk, jõuline. Tundub, et sobib tipuründaja rolli ideaalselt, et hoida palli ning mängida ääreründajatele ja vajadusel ka ise kas pea või jalaga kõmmutada. Miks mitte sellel EM-il särama lüüa?

Kuigi ega ma temast midagi ei tea peale selle, mis internetis kirjas on. Eks lorenzo teab paremini kommenteerida.

http://www.youtube.com/watch?v=k7THW3Ut3a8&feature=related

lorenzo
05.06.08, 17:46
Almeida on ok ja vähemalt samal tasemel kui Nuno Gomez tegelt. aga noh ma pakun veelkord, et Scolari ei julge niipalju noori vähemalt algkoosseisus platsile jooksma panna.

samas kellel oleks veel kõvem ründava suunitlusega vahetuspink pakkuda- Quaresma, Nani, Almeida

Blue Rock
05.06.08, 21:13
Aga Hugo Almeida? Werderi särgis oli ta vahel ju suht hoos, kuigi terve hooaeg vist ei suutnud taset hoida. Suhteliselt noor mängumees, kiire, pikk, jõuline. Tundub, et sobib tipuründaja rolli ideaalselt, et hoida palli ning mängida ääreründajatele ja vajadusel ka ise kas pea või jalaga kõmmutada. Miks mitte sellel EM-il särama lüüa?

Vähemalt allakirjutanu silmis Almeida on hetkel portugaallaste parim kesktormaja, ning oli ka Bundesligas aegajalt suisa suurepärane. Nii oskuste poolest tunduvalt mitmekülgsem võrreldes Gomesiga, kelle karjäär on jätkuvalt vaikselt allamäge veerenud.

Maarek
05.06.08, 22:50
Vähemalt allakirjutanu silmis Almeida on hetkel portugaallaste parim kesktormaja, ning oli ka Bundesligas aegajalt suisa suurepärane. Nii oskuste poolest tunduvalt mitmekülgsem võrreldes Gomesiga, kelle karjäär on jätkuvalt vaikselt allamäge veerenud.

Mis ta nüüd nii vaikselt :p. Pärast megakallist üleminekut Fiorentinasse aastal 2000, pole tast erilist mängumeest olnudki. 2005/2006 küll Benfica särgis isegi 15 liigaväravat, aga võrreldes nooruspõlve 18, 24 ja 18 väravaga sama klubi eest, ei ole see kogenud mängija kohta mingi näitaja. Ülejäänud hooaegadel pole kahjuks liigamängudes kümmet kordagi palli väravaraamidesse saanud.

Almeida 11 väravat Werderi eest pole kül midagi meeletut, aga siiski rohkem, kui Nunnu 7 kolli Benfica eest. Loomulikult peaks ka Saksa jalgpalli tase kõige eelduste kohaselt olema oluliselt kõrgemal kui Portugali liigas. Ja ega tema 24 aastat mingiks eriti nooreks ka nüüd pidada ei saa. Peaks juba omajagu kogemusi olema.

Hogweed
07.06.08, 12:33
täna juba esimesed mängud , keda võitjateks peate``? ja mis seisuga

Tofoa
07.06.08, 13:03
Šveits 2-0 Tsehhi
Portugal 2-0 Türgi

Hogweed
07.06.08, 13:21
šveits 2-tšehhimaa 1
portugal 3-1 türgi

Tanel89
07.06.08, 13:23
šveits 2-tšehhimaa 1
portugal 3-1 türgi

Võtsid sõnad mu suust!

cannuman
07.06.08, 14:44
Türgi teeb peksu portodele täna ma usun...

ChelseaFC
07.06.08, 14:50
Šveits-Tšehhi 0:1
Portugal-Türgi 4:2

JanK
07.06.08, 14:57
2-0 Tšehhile
1-1 Portugal-Türgi

Kuivik Banaan
07.06.08, 15:12
Türgi teeb peksu portodele täna ma usun...
Mina ka täna usun, homme on juba kahtlane. Ei tea, kas asi untsuläinud kuivatatud banaanide laaris või milles, aga homsesse pole mul mingit usku.

AlwaysRed
07.06.08, 17:16
Šveits - Tšehhi 2:1

Portugal - Türgi 2:0

lorenzo
07.06.08, 17:31
Quim on nüüd autis Euro2008-st. vigastas end eile treeningul. tema asemel tuleb vist nüüd Porto väravavaht Nuno

riho
07.06.08, 17:47
Portugal Vs. Turkey

Portugal [ 4-2-3-1 ]
Ricardo
Bosingwa
Pepe
Ricardo Carvalho
Paulo Ferreira
Petit
Joao Moutinho
Cristiano Ronaldo
Deco
Simao
Nuno Gomes

Turkey [ 4-1-4-1 ]
Volkan Demirel
Hamit Altintop
Gökhan Zan
Servet Cetin
Hakan Kadir Balta
Mehmet Aurelio
Arda Turan
Emre Belözoglu
Mehmet Topal
Tuncay Sanli
Nihat Kahveci

Switzerland Vs. Czech Republic

Switzerland [ 4-2-3-1 ]
Diego Benaglio
Philipp Degen
Johan Djourou
Philippe Senderos
Ludovic Magnin
Gökhan Inler
Gelson Fernandes
Valon Behrami
Hakan Yakin
Johan Vonlanthen
Alexander Frei

Czech Republic [ 4-4-2 ]
Petr Cech
Zdenek Grygera
Tomas Ujfalusi
David Rozehnal
Marek Jankulovski
Libor Sionko
Tomas Galasek
Jan Polak
Jaroslav Plasil
Milan Baros
Jan Koller

Livescore'st.

lorenzo
07.06.08, 17:51

Ricardo
Nuno Gomes

Portugal Vs. Turkey

Portugal [ 4-2-3-1 ]
Ricardo
Bosingwa
Pepe
Ricardo Carvalho
Paulo Ferreira
Petit
Joao Moutinho
Cristiano Ronaldo
Deco
Simao
Nuno Gomes

sherlock:)

cannuman
07.06.08, 17:59
Muideks unibetis saab teha panuseid algkoosseisude kohta kui keegi huvitatud...

Kasper
07.06.08, 18:01
sherlock:)
Or not.:D Soccernet räägib teist juttu algkoosseisu kohta.

Šveits - Tšehhi eelvaade (http://euro2008.soccernet.ee/article/20171)

Portugal - Türgi eelvaade (http://euro2008.soccernet.ee/article/20176)

Enjoy!

lorenzo
07.06.08, 18:15

Enjoy!

jajah, no vaatame;)
Deco vigastuse kohta Portugali meedia vaikib või siis ei tähtsusta seda. muidu eriti ei usu, et Simao või siis Ronaldo Nuno kõrval võiksid mängida.

matys
07.06.08, 18:46
šveits - tšehhi 2:1
portugal - türgi 2:2

kaitz
07.06.08, 20:32
šveits - tšehhi 2:1
portugal - türgi 2:2

sveits - tsehhi 1:2
portugal - türgi 1:2 ehk võiks nii jääda:D

Tofoa
07.06.08, 21:44
Kas kõik Tšehhi mehed on tattoveeritud ?

Caos
07.06.08, 22:05
Kas kõik Tšehhi mehed on tattoveeritud ?

kindlasti mitte

Hogweed
07.06.08, 22:08
Kindlalt oleks pidanud Šveits 2-1 vähemalt võitma, kahju neist, ise olin selles alagrupis Šveitsi poolt.
kindel penalt jäi andmata ja vonlantheni lõi vell latti ka !!!!!

vaikiv mees
07.06.08, 22:11
jajah, no vaatame;)
Deco vigastuse kohta Portugali meedia vaikib või siis ei tähtsusta seda. muidu eriti ei usu, et Simao või siis Ronaldo Nuno kõrval võiksid mängida.

mitte alati otseselt k6rval, aga nende poolt juba aastaid harrastatav 4-3-3 ainsa kesktormajaga eeldab,et Simao ja Ronaldo toetavad wingeritena, Deco ka platsil

http://image.guim.co.uk/sys-images/Football/Pix/pictures/2008/06/07/stefanwermuthreuters460.jpg
guardian: Not only are the balls light, but judging by this picture, they're also flat.

JanK
07.06.08, 22:34
Wtf??????????

AlwaysRed
08.06.08, 00:41
Kui raha Tšehhi peal ei olnuks, oleks Šveitsist isegi kahju.
200 eeku. Homme saab süüa.

cannuman
08.06.08, 00:44
Kui päev kokku võtta, siis Portugal oli parem ja Sveits oli parem...Kahjuks vist on Sveitsil väga raske edasi saada...

JanK
08.06.08, 00:49
Blääd, Raul Meirelles rikkus kõik ära.

Ja Kazim-Kazim-Kazim-Kazim-Kazim-Kazim-Kazim-Kazim-Kazim-Kazim-Kazim-Kazim
on lahe.

kuuraa
08.06.08, 00:52
no esimene päev läks nii nagu ma arvasin üsna, 0 üllatust.

rallikas
08.06.08, 00:53
Portugal selgelt parim. Näitasid kena söödumängu ja meeskonnatöö sujus hästi. Peale I väravat läks küll mäng igavaks, aga viimase värava kombinatsioon oli lihtsalt super.

Šveits - Tšehhi oli üpriski igav. Šveits II poolajal aina proovis, aga ei midagi. Tšehhi eksis ka palju ning ründetegevusega nad ka ei hiilanud.

Portugal ja Türgi lähevad kindlalt siit edasi. Šveits jääb nulli peale ning Tšehhi ei suuda ka Portugalile ja Türgile vastu seista.

karl54
08.06.08, 01:08
Šveitsist oli kahju nad olid selgelt paremad, kui Tšehhi. Portugali võit oli suhteliselt kindel.

EgoTrip
08.06.08, 01:11
täiesti jamad mängud olid täna
kahju muidugi sokolaadimaa poistest, aga samas ega tsehhidel on ka ebaõnne olnud viimastel turniiridel.

kennu789
08.06.08, 01:15
Olen ise ka Portugali poolt.Hispaaniale hoian ka pöialt:)

mcnamara
08.06.08, 01:27
Oh ei teagi. Erilisi tundeid suurturniiri algus ei tekitanud - ja see pole hea märk.
Esimene mäng oli ehk huvitavamgi. Šveits jättis positiivse mulje, julgesid ründavat vutti mängida. Tshehhid päästis ülitugev kaitseliin koos väravavahiga. Aga tshehhide enda mäng ei avaldanud muljet. On vist õige, et piisavat ründejõudu neil pole. Edasipääs siiski nüüd tõenäoline.
Teine mäng jättis külmaks. Portugal on selle grupi selgelt parim meeskond ja seda oli ka terve mängu näha. Türklased üritasid esimesel poolajal päris vahvalt, aga teisel vajusid totaalselt sohu.

Kasper
08.06.08, 01:52
Šveits vääris võitu, Moutinho söödule eelnenud tiir oli äge!:rolleyes:

Wingback
08.06.08, 01:59
Šveitsist tõepoolest kahju, kuna nad olid selgelt rohkemat väärt. Äärmiselt võitluslikud ning üllatavalt ründavad. Väga vähe jäi puudu väravatest. Kui nad leiavad järgmisteks mängudes endas sama südikust, nagu me täna nägime, siis ei ole näiteks türklaste alistamine üldse võimatu. Viiki Portugaliga ? Koduseinte efekt ikkagi annab üht-teist juurde. Tänase kahe mängu põnevaimaks oli just esimene kohtumine.

Portugali mängus oli näha seda, et türklased vaevlesid peale mängu avaväravat päris suures ideepuuduses, kuidas vastaste kaitset lahti harutada. Eriti mängu lõpu poole nägime vaid "pikk pall ette ja loodame parimat" lahendusi.

ttaavi-
08.06.08, 02:04
tänaseid mänge vaadates olen pisut üllatunud šveitsis. arvasin neist halvemini aga tundub, et ka neil on midagi mida näidata kuigi peaks ikkagi lõpuni võitlema ja Tšehhis olen pettunud, et nii nõrka mängu näitasid, samas, türklased oleksid pidanud jätma kas paar mängijat ronaldot valvama kui nad seda mängu alguses tegid ja hakkama rohkem selle peale mõtlema, et väravat oleks vaja ,mitte kaitsta terve mäng, et väravat jumala eest ei löödaks. ja samas portugalis ka, et said 1-0 seisu kätte, oleksid võinud veelgi väravaid lüüa, jätkata samas tempos, oli juu ilmselgelt näha, et türgi väga ei pinguta aga eks nende peatreenerid teavad rohkem, mis targutaja mina siin olen:d see on minu arvamus lihtsalt. komentaatorite seast vihastab mind enim see, et pidevalt sellist fraasi nagu" pall jäi temale õnnega pooleks" no kurat, kui on teada, et mehel on skilli palli omamises, siis järelikult oskab ta sellega teha midagi vms.:)

ChelseaFC
08.06.08, 02:21
mõni päris häbistav faktiviga sattus ka kalkuni suust välja. Nt. see, kui ta mainis, et Kazim lõi meile Stamfordil värava. See solvas tõsiselt:) Samas Zelinski viskas mõnusat kildu vahepeal

Mängudest siis niipalju et tõepoolest suhteliselt üllatustevaesed. Portugal mängis ründefaasis hästi ning Tšehhi pigem kaitsefaasis oli üle ning minu silmis igati teenitud võidud mõlemale meeskonnale. Ilmselt tänased võitjad siit ka edasi lähevad vastavalt Portugal esimese ja Tšehhi teisena. Silma hakkas veel ka Bosingwa kes jättis väga sümpaatse mulje mulle täna.

Muide miks Pooli prodigy Degen ei mänginud?

Mask
08.06.08, 02:22
Tänage õnne ,et Karu kägistaja Ronaldo ellu jättis!
Aga jah suht ettearvatud tulemused.

lorenzo
08.06.08, 02:50
mind üllatas esimese mängu puhul algus kui hümne esitati. Tshehhidel jäeti taustameloodia ära ja laulja esitas üksi hümni. et kas siis tshehhidel polegi hümnil meloodiat? sest Shveitsi hümn esitati nii meloodia kui ka sõnadega. et millest selline erinevus? igatahes kui kuulsin tshehhide hümni, siis hakkasin hirmuga mõtlema, et mis Hispaania hümni esitusest saab- teadupärast neil ju on ainult meloodia ja sõnu polegi

when
08.06.08, 03:03
mind üllatas esimese mängu puhul algus kui hümne esitati. Tshehhidel jäeti taustameloodia ära ja laulja esitas üksi hümni. et kas siis tshehhidel polegi hümnil meloodiat? sest Shveitsi hümn esitati nii meloodia kui ka sõnadega. et millest selline erinevus? igatahes kui kuulsin tshehhide hümni, siis hakkasin hirmuga mõtlema, et mis Hispaania hümni esitusest saab- teadupärast neil ju on ainult meloodia ja sõnu polegi

Hispaanial on sõnu kyll ja ma tean isegi neid.

lorenzo
08.06.08, 03:09
Hispaanial on sõnu kyll ja ma tean isegi neid.

ma mõtlen siiski ametliku hümni sõnu. kui ei usu, siis vaata siit (http://en.wikipedia.org/wiki/Marcha_Real)
Hispaanlased tahtsid siin mingi aeg sõnu luua ja korraldasid vist isegi konkursi, kuid see kukkus miskipärast läbi ja siiani on hümn sõnadeta.

lorenzo
08.06.08, 03:11

Enjoy!

siiski vist sherlock:) neid goal.com ja muid kahtlaseid lehti pole mõtet uskuda;)
ma muidugi ei tea, kust see koosseis võeti, võib olla mõeldi tõesti ise.

Aramis
08.06.08, 08:49
Täitsa närvi ajab see, kuidas meie kommentaatorid on tavainimese tasemel , samal ajal, kui nad peaks nagu olema spetsialistid, kes jagavad infot inimestele. Kodutöö võiks olla tehtud, aga ka nende jutust jäi kogu aeg mulje nagu Shvitsi nänguline paremus Tsehii vastu oleks üllatus. Asi mida siingi paljud arvasid - aga nii siin, kui ka Delfis kui ka tänaval võiks andeks anda, aga kui sa oled kommentaator, siis sa võiks mingeid muid asju ka teada palju mängijate statistika.
Ja ikkagi see underdog võitis. Kogemuse pealt.. Ja kõik on õnnelikud.

skint
08.06.08, 11:51
Aramiselt üks esimesi asjalikke kommentaare. Šveitsi korralikus mängus oli ju täpselt 0 üllatust, pigem võiks üllatuslikuks pidada tšehhide nõrgemapoolset esutust. Kuigi olgem ausad, ka seda võinuks ette näha. Aga eks vaatame, kui kaugele nad kaitse varal jõuavad, ründefaas jättis tšehhidel küll tugevalt soovida.

Teises mängus oli küll Portugal parem, aga ega Türgigi häbisse jäänud. Portugali puhul üllatas kõige rohkem, kuidas korduvalt mindi Pepsi-poisi ühe ja sama pette ohvriks... ja nii mängis CKR pidevalt 2-3 kaitset olukorrast välja. Tubli poiss!

EgoTrip
08.06.08, 11:57
eile hakkasin mõtlema, et huvitav kas poiss üldse türgi keelt oskab

Hogweed
08.06.08, 12:02
aga mul tekib küsimus et kus on quaresma???? miks teda sisse ei pandud või on tal vigastus??

Aílton
08.06.08, 13:05
aga mul tekib küsimus et kus on quaresma???? miks teda sisse ei pandud või on tal vigastus??

hetkel simao ja ronaldo on parimad ääred ja seepärast tulebki nanil ja quaresmal vahetusmehe rolliga leppida.

mõlemad mängud nähtud olen kindel et portugal omab teistest rohkem kvaliteeti, HETKEL, kuid ootame ülejäänud mängud ka ära. türgi tegi suht korraliku esituse ja lootust on ka edasi pääseda, kuid eks raske saab see olema, kui just portud kõiki ei lüpsa ja siis omavahel türgi, sveits tsehhi ära ei otsusta edasipääsejat.
tsehhidel oli selgelt kas nüüd õnne, aga kindlasti mees puuri ees väga kõva ehk cech siis. isiklikult olid tsehhi poolelt sümpaatne sionko kes tegi palju pahandust ja sebis äärel kõvasti, sveitslaste poolelt olid silmapaistvad noor lazio kutt behrami ja too tumedama nahaga Inler (nimi parandatud, ei saanud lihtsalt parandamata jätta :) )ja Yakin lülitus hästi mängu.

kuuraa
08.06.08, 13:22
nanil väga vedas, et jalaluu katki ei läinud, väga ränk sisse sõitmine oli.

fcfloraforever
08.06.08, 13:35
nanil väga vedas, et jalaluu katki ei läinud, väga ränk sisse sõitmine oli.

jah see oli valus...

Saarlane
08.06.08, 13:53
sveitslaste poolelt olid silmapaistvad noor lazio kutt behrami ja too tumedama nahaga Insel vms(tõesti ei mäleta täpset nime :))

Gökhan Inler, Udinese.

Rein
08.06.08, 15:29
Kui raha Tšehhi peal ei olnuks, oleks Šveitsist isegi kahju.
200 eeku. Homme saab süüa.

Panin ka 200 Tšehhi peale ja joppas.
Samuti panin ka Portugali peale 300.
Saan samuti süüa, üle pika aja.

surfaja
08.06.08, 15:42
Portugal on hea.Kui nad oma võimalused veel paremini ainult ära kasutaksid siis võiks neid isegi meistrina näha.

Thugie
08.06.08, 15:57
Portugal jättis tõesti eile vägahea mulje. Pepe suurimaks väravakütiks ! :D

Eriti hale oli see, kus Simao jõhkralt maha tõmmati ja lõpptulemusena pidi Türgi kaitsja samast intsidendist saadud vigastusega lahkuma. Inetu oli ka Nani laks.

telekavaataja
09.06.08, 16:32
Portugal võitis täiesti teenitult, kuigi Türgi nüüd nii palju ka maha ei jäänud, kuid türklaste ründajatele jääb minu meelest puudu sellest viimasest söödust või löögist. Standardolukorrad Portugali esituses on muidugi äärmiselt ohtlikud.

Mis puutub esimesse mängu, siis väikene üllatus ta tegelikult minu jaoks oli. Ja mängupildi järgi teenis võidu pigem Šveits, aga kui ära ei löö ega ei võida siis. Samas Frei vigastus on suur löök šveitslaste enesekindlusele.

Lambiahv
10.06.08, 16:14
Vaevalt et Šveits edasi saab, sest nad juba kaotasid Tšehhile ja vaeval et nad Portugali või Türgit võidavad, neil on hetkel suhteliselt lootusetu olukord.Edasisaajad on Kas Portugal ja Türgi või Portugal ja Tšehhi.

Aramis
10.06.08, 17:13
Vaevalt et Šveits edasi saab, sest nad juba kaotasid Tšehhile ja vaeval et nad Portugali või Türgit võidavad, neil on hetkel suhteliselt lootusetu olukord.Edasisaajad on Kas Portugal ja Türgi või Portugal ja Tšehhi.

No shveits võidab Türgi päris kindlasti. Küsimus on kuidas ülejäänud mängud jäävad. Ja loomulikult Portugal-Shveits ka...

when
10.06.08, 17:43
ma mõtlen siiski ametliku hümni sõnu. kui ei usu, siis vaata siit (http://en.wikipedia.org/wiki/Marcha_Real)
Hispaanlased tahtsid siin mingi aeg sõnu luua ja korraldasid vist isegi konkursi, kuid see kukkus miskipärast läbi ja siiani on hümn sõnadeta.

SUl võib täiesti õige olla ,aga minu arust oli see franco omad need ,mis hetkel peaks olema.

ChelseaFC
10.06.08, 18:09
No shveits võidab Türgi päris kindlasti. Küsimus on kuidas ülejäänud mängud jäävad. Ja loomulikult Portugal-Shveits ka...

Ei ole mina selles nii kindel, et šveits türgist kindlalt jagu saab. Sõltub muidugi, mis kebabide keskkaitsest saab. Kindlasti on Frei kaotus Šveitsile hoop ning türklased näitasid ka portugallaste vastu kohati päris korralikku mängu.

Lambiahv
10.06.08, 18:57

No võib-olla võidab jah, aga vaevalt, et nad edasi saavad.Ma ei usu et nad Portugaliga viikigi jäävad, pigem kaotavad ja ma ei usu et nad kolme punktiga edasi saaks, peaks ikka ilusti õnne olema, sest kui Türgi Tšehhit võidab, siis on ka väravatevahe peale minek.Aga ega ka Portugaliga viiki mängida/võita võimatu ole :) Ja siis oleks neil korralik seis kui nad neist kumbagi suudaks.

ChelseaFC
11.06.08, 18:09
No võib-olla võidab jah, aga vaevalt, et nad edasi saavad.Ma ei usu et nad Portugaliga viikigi jäävad, pigem kaotavad ja ma ei usu et nad kolme punktiga edasi saaks, peaks ikka ilusti õnne olema, sest kui Türgi Tšehhit võidab, siis on ka väravatevahe peale minek.Aga ega ka Portugaliga viiki mängida/võita võimatu ole :) Ja siis oleks neil korralik seis kui nad neist kumbagi suudaks.

Šveitsi kasuks räägib fakt, et peale tänast võib Portugalil olla koht veerandfinaalis kindel ning viimaseks mänguks teevad pisut rotatsiooni;)

kennu789
11.06.08, 18:17
Šveitsi kasuks räägib fakt, et peale tänast võib Portugalil olla koht veerandfinaalis kindel ning viimaseks mänguks teevad pisut rotatsiooni;)

Portugalil läheb Tšehhiga mängides raskeks.Toetudes asjaoludele et Tšehhi mingi sitt ei ole;)

lorenzo
11.06.08, 19:42
Portugali algkoosseis siis sama võrreldes avakohtumisega. täna ehk on näha ka Quaresmat platsil

kaitz
11.06.08, 20:38
Tsehhi mängib päris head jalgpalli hetkel,Portugali vastu.

Aílton
11.06.08, 20:48
Õiglane seis.

kaitz
11.06.08, 20:55
Õiglane seis.

Mhm minu arust ka,viiki muidugi see mäng ei jää

kennu789
11.06.08, 21:00
Mhm minu arust ka,viiki muidugi see mäng ei jää

Ega jah viiki see mäng ei jää.Loodan,et Portugal võidab.

budu
11.06.08, 21:51
gayparaad sai siis oma võidu aga õnneks euroopa meistriks nad ei tule.keegi tsehh oleks võinud pea gayle ikka haiget ka teha.haige on see portugal

kaitz
11.06.08, 21:52
Ega jah teenitud võit Portugalile.

Vähk
11.06.08, 21:55
Väga hea!! Portugal Võitis
Nuud on Sveitsil hea võimalus edasi pääseda võidedakse Turgi,mis saab muidugi kõva pähkel olema .Portugal võtab vast viimast mängu vabamalt ning Sveitsil on hea võimalus ullatada

Lambiahv
11.06.08, 22:00
Portugal sai oma teenitud võidu, loodan, et nad jõuavad kaugele :)

vincent
11.06.08, 22:04
gayparaad sai siis oma võidu aga õnneks euroopa meistriks nad ei tule.keegi tsehh oleks võinud pea gayle ikka haiget ka teha.haige on see portugal
sul jäi hommikune validool jälle võtmata või?

Aílton
11.06.08, 22:09

ega sa ise haige pole:?

telekavaataja
11.06.08, 22:13
Sittagi polnud see võit teenitud. Portugali maksimum on poolfinaaliks. Probleemiks staarmängijate liigne rohkus.

Shermann
11.06.08, 22:17

kas sa loed mu mõtteid? :)

Kasper
11.06.08, 22:22
Probleemiks staarmängijate liigne rohkus.
No natukene kurb oli tõesti vaadates, kui vihasena Quaresma meeskonnakaaslastest mööda pingile läks. Teised kõik ergutasid ja ütlesid mõned sõnad või lihtsalt naeratasid, Quaresma läheb solvunult ning kurjalt lihtsalt staadionile.

JanK
11.06.08, 23:18
Aasta naljakaim värav :D

kaitz
11.06.08, 23:22
Loodusjõud teevad oma töö:D Põnev ja naljakas.

vaikiv mees
11.06.08, 23:32
Sittagi polnud see võit teenitud. Portugali maksimum on poolfinaaliks.

kuigi standardolukordades kaitses veidralt n6rk,
siis selles grupis on nad siiski peajagu üle,
tshehhide v6imalik 2.koht grupis on ju ka pigem teor-ne (eriti veel, kui türklased ka peale v6imalikku kaotust shveitslastelt lusikat nurka ei viska)

ei imesta ,kui saatuse irooniana shveitslaste edu canceldatakse,
kui nii edasi sajab ja plats liigse vee t6ttu läbimatuks muutub
(jalgpalli tulevik on kinnised katused, sisemeistriv6istlused, futsal?)

P.S.soomlased juba spekuleerivad katkestamise teemal

deutscha
11.06.08, 23:35
Mingi uus trend, et ei rõõmustata väravate üle? Kui oled valinud ühe meeskonna kasuks, siis ei ole ju mõtet tõmmelda.

hammas7
11.06.08, 23:42
olgem ausad , eks see vihm lisas mängule veel rohkem põnevust :D

Mask
11.06.08, 23:47
Venkud tahaks ise sellistes tingumustes mängida.
Neil on hea veepalli koondis.

budu
11.06.08, 23:57
muda em 2008.vett ikka piisavalt .õnneks vihm järgi jäänud

JanK
12.06.08, 00:37
MIKS?
Jälle läksid viimasel minutil punktid, ennustasin 1-1-te.

Aílton
12.06.08, 00:42
väga kõvv, viimane voor toob põnevuskohtumise;)

Tofoa
12.06.08, 00:48
MIKS?
Jälle läksid viimasel minutil punktid, ennustasin 1-1-te.

Mulle tulid jällegi koju :) Nagu ka Portugal-Türgi mängus .

telekavaataja
12.06.08, 00:48
Aga kui Türgi Tšehhi mäng viiki jääb?
Kas tõesti lüüakse pennusid?

Saarlane
12.06.08, 00:49
Äkki loeb väravatevahe?

EgoTrip
12.06.08, 00:50
minge putsi
tra täielik ebaõnne turniir

Hughes
12.06.08, 00:53
ma ka sellest aru ei saa, et mismõttes ei tähista väravat. nahui sa võtad riigi kodakondsuse ja hakkad selle koondise eest mängima, kui sa tunned, et oled teisest rahvusest.

17
12.06.08, 00:55
Äkki loeb väravatevahe?

Tšehhil ja Türgil mõlemal ju 2:3 praegusel juhul

ALEKOK
12.06.08, 01:02
Mis maalt need tänased amatöörkohtunikud olid?

Tanel
12.06.08, 01:04
Tšehhi läheb viigi korral parema MM ja EM-valikturniiri koefitsendiga edasi.

budu
12.06.08, 01:11

slovakkia peaks olema

Kasper
12.06.08, 01:13
ma ka sellest aru ei saa, et mismõttes ei tähista väravat. nahui sa võtad riigi kodakondsuse ja hakkad selle koondise eest mängima, kui sa tunned, et oled teisest rahvusest.
No kui sa oled ikka pmt terve elu elanud ühes riigis ning tol hetkel siis näiteks Yakan ja sa oled šveitslane, siis on ju ikkagi mingis mõttes loogiline, et sa tähista oma sünnimaa vastu väravat. Sünnimaa, kus on veel lisaks ka enamus su sugulased.

Kas näiteks Kanadasse või Rootsi omal ajal elama läinud eestlased tähistaksid Eesti vastu väravat?

Ja siit veel ka näide, et Negredo, Almeria ründaja, on Reali kasvandik ning ka tema ei tähista tulevikus ühtegi võimalikku väravat Real Madridi vastu. Sest ta tunneb, et ta on mõneti ikkagi seotud Realiga ning minu arust on see loogiline, et ta ei tähista. Sama käib ka ju Yakini kohta.

Ma loodan, et sa said mu mõttele pihta.

Rahvuselt slovakid. Aga ma üllatusin ka, et Lubos mõneti nõrgalt esines täna. Ta on varem ikka väga hästi oma kohtunikutööd teinud. Ei tea, mis täna võis määravaks saada.

Blue Rock
12.06.08, 01:24
Tšehhi läheb viigi korral parema MM ja EM-valikturniiri koefitsendiga edasi.
Mille alusel sa seda väidad?

Reeglite kohaselt, kui mõlemil on võrdselt punkte ja sama väravate vahe ka omavahelise kohtumise järel, selgitatakse võitja penaltidega (UEFA paragrahv 7.08).

Tanel
12.06.08, 01:29
http://www.uefa.com/newsfiles/19079.pdf -

Vabandan oma lollust või õigemini tähelepanematust. Vaatasin 7.07 paragrahvi, alumist osa ei osanudki märgata.

Hilised õhtutunnid ja tavaliselt varasem ärkamine kammib ära. :D

Maarek
12.06.08, 09:25

Tutvu enne faktidega, kui siin mölisema hakkad. Yakin ei võtnud endale kodukondsust, vaid sai selle automaatselt, sündides Šveitsis. Tal on ka Türgi kodakondsus ja iga normaalne mängija jätab tähistamata värava, mille ta lõi oma teise rahvuse vastu :doh:

AlwaysRed
12.06.08, 10:10
Kui Türgi - Tšehhi mäng viiki jääb...kas siis tulevad kohe penaltid või mängitakse esmalt lisaaega?

Mõnuagent 007
12.06.08, 10:31
Kui Türgi - Tšehhi mäng viiki jääb...kas siis tulevad kohe penaltid või mängitakse esmalt lisaaega?

kohe pendlad. pole mõtet hakata mehi ekstra kulutama.

mcnamara
12.06.08, 11:10
Mulle meeldis Türgi - Shveitsi mängu lõpuosa päris hästi. Sellist lõpuni üritamist võiks igakord näha. Üks neist kahest vääris kindlasti võitu ja võimalust jätkata. Teisest muidugi veidi kahju.
Portugal on ilmselt minu jaoks kõige ebasümpaatsem meeskond sel turniiril, aga tõele au andes tshehhid ei imponeeri kohe üldse. Keskväli on neil andekatest meestest tühi - Sionko ehk välja arvatud. Ja Barosi ning Kolleri paremad päevad paistavad selja taga olevat. Isegi kui ennast veerandfinaali veavad, siis pikemat pidu neile ei ennustaks.

Aílton
12.06.08, 11:12
kohe pendlad. pole mõtet hakata mehi ekstra kulutama.
Miks peaks pendlad tulema, türgi võidab ju;)

Tanel
12.06.08, 12:45
Mulle meeldis Türgi - Shveitsi mängu lõpuosa päris hästi. Sellist lõpuni üritamist võiks igakord näha. Üks neist kahest vääris kindlasti võitu ja võimalust jätkata. Teisest muidugi veidi kahju.
Portugal on ilmselt minu jaoks kõige ebasümpaatsem meeskond sel turniiril, aga tõele au andes tshehhid ei imponeeri kohe üldse. Keskväli on neil andekatest meestest tühi - Sionko ehk välja arvatud. Ja Barosi ning Kolleri paremad päevad paistavad selja taga olevat. Isegi kui ennast veerandfinaali veavad, siis pikemat pidu neile ei ennustaks.No neil on Fenin võta tegelt vähe andekama mehena, kes võib väga kergelt mõnes mängus plahvatada nagu ta talvel Bundesligasse siirdudes näitas kolm-neli korda. Huvitav oleks teda ja Sverkost ründes näha, aga vaevalt, et Brückner hakkab riske võtma.

Muidu nõustun, hea vaadata. Neutraalsele oli see kahtlemata põnevaim mäng turniiril.

Hogweed
12.06.08, 13:01
Mul kahju ka Šveitsist, võimalusi oli palju , aga lõppes nagu Tšehhi mäng.
Nüüd peab Austria edasi saama, aga see on vähe tõenäoline

cannuman
12.06.08, 13:35
tundub jah et korraldajad saavad peksa. Mina näiteks uskusin et Sveits võib poolfinaali saada

Saarlane
12.06.08, 13:53
Ja siit veel ka näide, et Negredo, Almeria ründaja, on Reali kasvandik ning ka tema ei tähista tulevikus ühtegi võimalikku väravat Real Madridi vastu. Sest ta tunneb, et ta on mõneti ikkagi seotud Realiga ning minu arust on see loogiline, et ta ei tähista. Sama käib ka ju Yakini kohta.

Eto'o on ju ka pooleldi Real Madridi kasvandik, aga Barca eest neile väravaid lüües saadab nad ju alati hea meelega munni. Nii et pole väga hea näide :)

Kasper
12.06.08, 14:15
Eto'o on ju ka pooleldi Real Madridi kasvandik, aga Barca eest neile väravaid lüües saadab nad ju alati hea meelega munni. Nii et pole väga hea näide :)
Tema lahkus Realist põhimõtteliselt ju tülidega, seega oli ikkagi hea näide.:)

vaikiv mees
12.06.08, 14:45
mingid valikturniiri koefitsendid vist ikka arvesse võetakse, miks muidu on A-grupi tabelis tshehhid konkreetselt Türgist ettepoole asetatud

lenc
12.06.08, 15:12
mingid valikturniiri koefitsendid vist ikka arvesse võetakse, miks muidu on A-grupi tabelis tshehhid konkreetselt Türgist ettepoole asetatud

Tabelid tehakse mingi kindla andmebaasi järgi. Andmebaasis on tõesti ilmselt järjestamise aluseks pärast punkte, väravavahet ja löödud väravaid seesamune koefitsent. Aga see ei muuda fakti, et juhul kui mäng jääb viiki, selgitab edasipääseja penaltiseeria.

cannuman
12.06.08, 15:19
vaevalt seal tabelis nii üksikasjalikult programeeritud on... :)

kennu789
12.06.08, 15:30
tundub jah et korraldajad saavad peksa. Mina näiteks uskusin et Sveits võib poolfinaali saada

Esimene mäng kui Šveits mängis siis arvasin ka et äkki pääsevad edasi aga nüüd on juba üks edasipääseja kindel.Aga Šveitsist on kahju küll.

lenc
12.06.08, 15:34
vaevalt seal tabelis nii üksikasjalikult programeeritud on... :)

Aga miks mitte? See on suhteliselt väike töö programmeerija jaoks.

mcnamara
12.06.08, 16:07
Tabelid tehakse mingi kindla andmebaasi järgi. Andmebaasis on tõesti ilmselt järjestamise aluseks pärast punkte, väravavahet ja löödud väravaid seesamune koefitsent. Aga see ei muuda fakti, et juhul kui mäng jääb viiki, selgitab edasipääseja penaltiseeria.

Huvi pärast küsin, kas see on mingi uus reegel? Ma pole eales kuulnud, et ühelgi alagrupiturniiril edasipääsejat penaltiseeriaga selgitataks.
Kui puht teoreetiliselt jääksid samuti omavahel täiesti võrdsesse seisu samaaegselt ühes linnas mängiv meeskond ja teises linnas mängiv meeskond, mis siis saab?

kympa10
12.06.08, 16:18
Huvi pärast küsin, kas see on mingi uus reegel? Ma pole eales kuulnud, et ühelgi alagrupiturniiril edasipääsejat penaltiseeriaga selgitataks.
Kui puht teoreetiliselt jääksid samuti omavahel täiesti võrdsesse seisu samaaegselt ühes linnas mängiv meeskond ja teises linnas mängiv meeskond, mis siis saab?

Tegu tõepoolest uue reegliga, mis katab ainult sellist erandjuhtu kui penaltite löömine on füüsiliselt võimalik ehk need 2 meeskonda, kellel tabelis kõik näitajad võrdsed, kohtuvad omavahel viimases alagrupimängus.

Kõikidel muudel juhtudel toimitakse vanaviisi.

lenc
12.06.08, 16:36

Ei, tegu ei ole kuigi uue reegliga. Mäletan, et Euro 2004 oli ka täpselt samasugune reegel olemas, kuigi seda vaja ei läinud.

Rein
15.06.08, 17:55
http://pilt.delfi.ee/picture/3396771/

lorenzo
15.06.08, 22:24
Scolari oleks võinud ikkagi Rui Patriciole ka tuliristsed anda

kaitz
15.06.08, 23:44
Päris ilus värav Kollerilt

kaitz
16.06.08, 00:26
Türgi - Tsehhi II poolajal, väga hea mäng.

JanK
16.06.08, 00:37
Mida VITTTTTU?

AlwaysRed
16.06.08, 00:38
:D @ Cech...

JanK
16.06.08, 00:40
Mis Toimub?

Appi, kui loll tegu!

Oioioi!

The Game Of The Year!

kaitz
16.06.08, 00:40
Milline mäng Türgilt,tulla 0:2 kaotusseisust välja ja lõpuks võtta 3:2 võit

taku*
16.06.08, 00:44
ebanormaalne:D

Lambiahv
16.06.08, 00:45
See oli ILGE mäng :O

AlwaysRed
16.06.08, 00:45
Super. Türgi ja Shveitsi kombo tõi mulle korralikult sisse. Poolajal tundus et raha läheb vett vedama, aga milline lõpp! Pole sõnu.

Maarek
16.06.08, 00:48
Mnjaa, lootsin ikka penaltilööke näha, aga .... :(

Lambiahv
16.06.08, 00:53
Super. Türgi ja Shveitsi kombo tõi mulle korralikult sisse. Poolajal tundus et raha läheb vett vedama, aga milline lõpp! Pole sõnu.

Sa vedasid Šveitsi peale ka veel :D:D?

hammas7
16.06.08, 00:55
Ja Šveits võitiski Portugali ? :O

AlwaysRed
16.06.08, 00:57
Sa vedasid Šveitsi peale ka veel :D:D?

Jah. 50-st eegust tegin 518.

Portugali algkoosseis oli nõrk ning Shveitsil au kaitsta.

JanK
16.06.08, 00:59
Jah, 2-0.
1010

Maekas
16.06.08, 01:02
Aga ma tahtsin ju penalteid :(

JanK
16.06.08, 01:06
Ega jah..Gomes ja Rondaldo väljas (Keegi kaitsest kh, aga ei suuda meelde tuletada, kes :P) (Võib-olla veel inimesi)

Carvalhot polnud.

2mSööt3mMööda
16.06.08, 01:06
Julm, ausaltöeldes ei tule mulle ükski Cechi eksimus silme ette kui natuke järgi mõelda ja nüüd siis selline pirukas tema poolt.

Vulkan on oinas aga ma arvan, et ta ise on rahul kuna sai lõpus naistele keha näidata.

Tofoa
16.06.08, 01:08
Mina pole aastaid nii põnevat mängu näinud, eriti, kui olla Türgi poolt! :) Väga rahul olen! Ja mina ei põeks selle punase pärast, Rüstü on pinglit võtta ;)

Aílton
16.06.08, 01:13
Ülikõva. Nihat the King. Horvaatia kotti!

Bob_Loblaw
16.06.08, 01:14
vaene Peeter :( , pole ta teps mitte sama olnud peale seda kui üks pooletoobine iirlane tal koljust paar kildu välja põrutas, eksimusi oli eelmine hooaeg tal päris mitu: Babeli värav CL-is, Maloney värav koduviigis Villa vastu tulevad esimesena meelde, suht vigastustealtiks on ta ka läinud ja paneb alatasa pisikeseid prohmakaid maha, mis halval päeval valusasti maksma lähevad :(

surfaja
16.06.08, 01:15
sellisel tasemel polegi veel niisugust lõppu näind.Vähemalt ei meenu hetkel.Haige asi....

Aílton
16.06.08, 01:19
Portugalil on/olid ainult Pepe, Ferreira, ja Ricardo põhimeestest platsil

kuuraa
16.06.08, 01:28
hehe, türgi poolt sai oldud, väga nauditav mäng, üks dramaatilisemaid mänge mida näinud olen :)

Kasper
16.06.08, 01:29
Oi jah. Eestil saab raske olema.

Arks
16.06.08, 01:47

Kahju, eks? Eriti sinu kui suure Ronaldo fänni jaoks. :D

sicmic
16.06.08, 02:06

Ronaldol pingi pealt oli muidugi väga kaalukas roll selles kaotuses.

ChelseaFC
16.06.08, 02:35
vaene Peeter :( , pole ta teps mitte sama olnud peale seda kui üks pooletoobine iirlane tal koljust paar kildu välja põrutas, eksimusi oli eelmine hooaeg tal päris mitu: Babeli värav CL-is, Maloney värav koduviigis Villa vastu tulevad esimesena meelde, suht vigastustealtiks on ta ka läinud ja paneb alatasa pisikeseid prohmakaid maha, mis halval päeval valusasti maksma lähevad :(

Jah.... Unustada ei saa ka apsakat Arsenali vastu, mis neile võidu tõi eelmine hooaeg. Tundub, et tal kuidagi keskendumisega probleeme või mis. Läheb mingisse olukorda sise poolkõvaga ja saab karistada. Loodame, et see õudustehooaeg on Petr´il erand ning järgmine aasta saab tagasi ree peale.

telekavaataja
16.06.08, 03:08
kurb tõdeda, aga Cechi prohmakas läks mulle 1000 krooni maksma
samas pole ma karvavõrdki pettunud. Sellist mängu ei näe vist iga päev. Super lõpp. Ja eriti sümboolne on see, et Türgil hakkasid väravad koos vihmaga tulema.

alvarez
16.06.08, 10:02
pigem on ta just peale matsu paremaks kiiperiks muutunud, kuigi see hooaeg oli tõesti mõned prahmakad sees, aga eks neid tuleb igal kiiperil ette...kahju on tast aga küll

igatahes selle EM-i parim mäng siiamaani :)

Hogweed
16.06.08, 11:03
Türgil vedas nagu Šveitsiga mängus, Tšehhil oli võimalus ju 3-0 teha kui pall läks posti. kui türgi lõi 2-2 sellest cechi prohmakast, arvasin et tulevad penaltid , aga kohe tehti 3-2 ka. punane kaart Volcanilt polnud ka just targim tegu .

portugali mängu kohta ka. quaresma mängis tihti olukorra üle liigse trikitamisega, rabonaga siiski tegi tsenderduse :) vähemalt Šveits ei jäänud häbisse ja tehti kingitus fännidele

kalev94
16.06.08, 11:10
Jama et kolmanda värva ka türgi lõi oleks taht pendlaid näha ,aga jah see kord läks nii

mcnamara
16.06.08, 13:20
Jama et kolmanda värva ka türgi lõi oleks taht pendlaid näha ,aga jah see kord läks nii

Neid pendlaid te veel play-offis näete nii mis jube, pole põhjust nukrutseda.
Aga Türgi tagasitulek oli vägev. Olin muidugi tshehhide poolt, aga tõele au andes nad edasipääsu ei väärinud. Eilne mängupilt oli parem kui Shveitsi ja Portugali vastu, aga siiski. Midagi jäi seekord puudu. Keskväljalt kindlasti ning eilsed hullumeelsed 15 minutit näitasid, et ka korralikku kaptenit polnud meeskonnal platsil.
Türklastele kummardus, Kahveci näitas oma klassi.

JanK
16.06.08, 13:41
punane kaart Volcanilt polnud ka just targim tegu .

No aga ei tea, mida pikkpoiss ütles.

budu
16.06.08, 13:55
tsehhid oleks pidanud kolleri ikka välja vahetama.mees oli läbi nagu läti raha aga eks see jää peatreeneri hingele

hammas7
16.06.08, 14:27
haha , tead väga hästi , et mulle ei meeldi Ronaldo . Ainus , kes Portugalist mulle muljet avaldab , on Deco .:D

Hogweed
16.06.08, 14:52
No aga ei tea, mida pikkpoiss ütles.

äkki läks lihtsalt närvi, nagu schweinsteiger

Kasper
16.06.08, 15:17
äkki läks lihtsalt närvi, nagu schweinsteiger
Läks ta lihtsalt närvi? Mõtle ka, mida sa räägid!

surfaja
16.06.08, 17:02
Peaksid nad nüüd veel Horvaatiast ka jagu saama siis ei imesta üldse kui nad Kreekat veel teevad.s.t.tulevad meistriks.

Will
16.06.08, 18:54
Türgi võit oli ka ründava jalgpalli võit. Tšehhid ei mänginud enam agresiivselt ja jäid kaitsesse passima, andes türklastele võimaluse. Paljud meeskonnad teevad pärast avaväravat sama vea.
Venelaste mäng oli sellepoolest hea, et rünnati tugevalt pärast värava löömist edasi. See on ründav jalgpall ja nii peaks kõik mängima. :õlu:

Even
16.06.08, 19:25
haha , tead väga hästi , et mulle ei meeldi Ronaldo . Ainus , kes Portugalist mulle muljet avaldab , on Deco .:Dmulle ei meeldi see, et sa peale koma tühikut kasutad. see on mingi popp asi vist nüüd.

AlwaysRed
16.06.08, 19:28
mulle ei meeldi see, et sa peale koma tühikut kasutad. see on mingi popp asi vist nüüd.

Peale koma kasutataksegi tühikut. Oma emakeele grammatikat võiks ikka teada.

17
16.06.08, 19:36
Evu mõtles vist üht ja kirjutas teist - mõtles ta ilmselt enne koma tühiku kasutamist.