PDA

View Full Version : EM 2008 - alagrupp D

mazz
14.05.08, 15:36
Selles teemas räägime EM-i alagruppi D kuuluvatest meeskondadest - Kreeka, Venemaa, Hispaania ja Rootsi. Turniiriks valmistumine, koosseisud ja muidugi mängud ise.

kuuraa
14.05.08, 15:53
Rootsi koondis 2008. aasta EM-finaalturniiril:

Väravavahid: Andreas Isaksson (Manchester City FC), Rami Shaaban (Hammarby), Johan Wiland (IF Elfsborg).

Kaitsjad: Mikael Dorsin (CFR 1907 Cluj), Petter Hansson (Stade Rennais FC), Daniel Majstorovic (FC Basel 1893), Olof Mellberg (Aston Villa FC), Mikael Nilsson (Panathinaikos FC), Andreas Granqvist (Wigan Athletic FC), Fredrik Stoor (Rosenborg BK).

Poolkaitsjad: Niclas Alexandersson (IFK Göteborg), Daniel Andersson (Malmö FF), Kim Källström (Olympique Lyonnais), Sebastian Larsson (Birmingham City FC), Fredrik Ljungberg (West Ham United FC), Tobias Linderoth (Galatasaray AS), Christian Wilhelmsson (RC Deportivo La Coruña), Anders Svensson (IF Elfsborg).

Ründajad: Marcus Allbäck (FC Kopenhaagen), Henrik Larsson (Helsingborgs IF), Johan Elmander (Toulouse FC), Zlatan Ibrahimović (FC Internazionale Milano), Markus Rosenberg (Werder Bremen).

rootsi koondist pooldan siis sellel EMil, kuna inglased langesid ära, üleüldse on inglismaa ja rootsi 2 lemmikut ( välja jättes meie oma poisid ).
rünne muidugi rootsil väga võimas.

eika
14.05.08, 15:59
Rünne võimas? Peale Ibrahimovici on kõik ju sellised pooletoobised ründajad. Ja arvestades Ibrahimovici vigastust ja olematut vormi viimastel kuudel, siis pole midagi hõisata.

karl54
14.05.08, 16:03
Rootsi on üks mu lemmikuid, loodan, et neil läheb hästi tugevaim külg neil poolkaitse.

kuuraa
14.05.08, 16:04
larsson, elmander, rosenborg ei ole piisavalt võimsad?
rosenborg kütab seal saksamaal üsna kenasti, elmander samuti, larsson vana kala ja okei zlatani vorm vormiks, eks EMil ole näha!
võrreldes teise koosseisuga pean ma just rünnet kõige võimsamaks.

Mask
14.05.08, 16:15
Allbäck on suurvõistlustel tavaliselt korralike esitusi teinud. Natuke vana teine juba aga mine tea.

mcnamara
14.05.08, 17:09
Ma olen rootslaste suhtes väga kahtleval seisukohal seekord. Nimekaid mängijaid on palju, aga vist ootab õige mitut meest viimane suurturniir. Vaadake vanuseid: Alexandersson 36, Larsson 36, Allbäck 34, Ljungberg 31, Svensson 31, Hansson 31, Mellberg 30, Nilsson kohe 30. Daniel Andersson, Christian Wilhelmsson on ka pea 30 täis juba.
Aga ehk saab see lõpuks olema Kim Källströmi läbilöögiturniir ja Markus Rosenberg on tõesti heas hoos.
Kus on Rootsi noored? Peale Seba Larssoni nagu polegi teisi...

kuuraa
14.05.08, 18:04
Venemaa koondise koosseis:
Väravavahid: Igor Akinfejev (CSKA Moskva), Vjatšeslav Malafejev (Zeniit St Peterburg), Vladimir Gabulov (Amkar Perm).
Kaitsjad: Sergei Ignaševitš (CSKA Moskva), Aleksei Berezutski (CSKA Moskva), Vassili Berezutski (CSKA Moskva), Aleksander Anjukov (Zeniit St Peterburg), Deniss Kolodin (Dinamo Moskva), Renat Janbajev (Lokomotiiv Moskva).
Poolkaitsjad: Dinijar Biljaletdinov (Lokomotiiv Moskva), Juri Žirkov (CSKA Moskva), Igor Semšov (Dinamo Moskva), Dmitri Torbinski (Lokomotiiv Moskva), Vladimir Bõstrov (Spartak Moskva), Konstantin Zõrjanov (Zeniit St Peterburg), Roman Širokov (Zeniit St Peterburg), Sergei Semak (Rubiin Kaasan), Aleksander Pavlenko (Spartak Moskva), Oleg Ivanov (Krõlja Sovetov Samaara).
Ründajad: Andrei Aršavin (Zeniit St Peterburg), Pavel Pogrebnjak (Zeniit St Peterburg), Roman Pavljutšenko (Spartak Moskva), Dmitri Sõtšov (Lokomotiiv Moskva), Roman Adamov (FK Moskva), Ivan Sajenko (Nürnberg).

lorenzo
14.05.08, 18:05
eh, venelastel ainult üks mees välismaal mängimas. Kerzhakov on vigastatud hetkel muide?

midfielder
14.05.08, 19:27
Ma olen rootslaste suhtes väga kahtleval seisukohal seekord. Nimekaid mängijaid on palju, aga vist ootab õige mitut meest viimane suurturniir. Vaadake vanuseid: Alexandersson 36, Larsson 36, Allbäck 34, Ljungberg 31, Svensson 31, Hansson 31, Mellberg 30, Nilsson kohe 30. Daniel Andersson, Christian Wilhelmsson on ka pea 30 täis juba.
Aga ehk saab see lõpuks olema Kim Källströmi läbilöögiturniir ja Markus Rosenberg on tõesti heas hoos.
Kus on Rootsi noored? Peale Seba Larssoni nagu polegi teisi...

Üks tulevikutähti on kindlasti Groningeni 21a ründeäss Markus Berg, kes minu arust oleks võinud saada võimaluse olla valitud vähemalt eelselektsiooni. Larsson ja Allbäck on küll kogenud mehed, kuid kas 36 ja 34 sed mehed tiheda mängugraafikuga turniiril välja veavad.
Nõustun McNamaraga, et kolme krooni valik on juba vanavõitu. Lisaks on kaitseliin ikka suht nõrk selle nimekirja põhjal ning kui arvestada Zlatani tujukust , siis ei näe nagu kedagi teda asendamas. Elmander ja Rosenberg on küll hea klassiga, kuid mitte maailma tippklassi ründajad. Ei imestaks kui svenssonid oma grupis sootuks viimaseks jäävad, sest nii Venemaa kui Kreeka paistavad palju ühtlasema koosseisuga olevat.

Aramis
16.05.08, 23:42
Sain ma õigesti aru ,et suur osa D - alagrupi mänge on kunstmurul ?

Mis jutt see on???
Sama nagu Wimbledon mängitaks kunstmurul.

Saarlane
16.05.08, 23:50
Salzburgis on tõesti kunstmuru, aga usun, et see EM-i ajaks ära vahetatakse.

aanvaller
17.05.08, 15:16
Krkic ja Raul ei saanudki koondisekutset.
Raulist on küll kahju..

vincent
17.05.08, 16:11
Krkic ja Raul ei saanudki koondisekutset.
Raulist on küll kahju..
Krkic palus ise Aragonesel ennast kõrvale jätta.

Aílton
17.05.08, 16:56
Krkic palus ise Aragonesel ennast kõrvale jätta.

sellest on tõesti varem juba juttu olnud et noormeest ei taheta liialt varakult meeste hulka tuua, et las poiss lammutab omaealiste hulgas ja siis kunagi kui aeg küps, kuigi oskuste poolest võiks ta juba nüüd kaasa lüüa.

norsk
23.05.08, 03:30
eh, venelastel ainult üks mees välismaal mängimas. Kerzhakov on vigastatud hetkel muide?
Terve. Aga Moskva Dünamo ridades ei ole ta sel hooajal hiilanud, 11 mängus 2 väravat.

karl54
24.05.08, 00:09
Venemaa võitis täna sõprusmängus kashastani 6-0.

ilikemuru
25.05.08, 10:15
Hispaania ja arvatavasti venemaa saavad grupist edasi. Guus Hiddik paneb mehed mängima ja rootsi vanakestel pole midagi vastu panna!

trammipeatus
25.05.08, 20:09
Christian "Chippen" Wilhelmsson ilmselt teeb kõvad mängud.

midfielder
27.05.08, 00:34
Olles osaliselt näinud kolme krooni esimest finaalturniirieelset sõprusmängu Sloveenia vastu, jään kindlaks oma varasemale ennustusele, et meie ülemere läänenaabritel läheb raskeks D-grupist edasi saada. Kuigi Zlatan ei osalenud, jättis ülejäänud sats ikka suht hapu mulje. Kohati nagu tuli midagi ja siis jälle täielik ilmetus kuubis. Midagi Ibra küll juurde annab, kuid keskväli tundub svenssonitel nõrk olema, et hispaanlaste-venelaste vastu saada. Lisaks veel kaitse ka suht vana ja aeglane. Ei näe küll erilist perspektiivi sellel satsil. Kahjuks.

kuuraa
27.05.08, 21:41
Venemaa koondis EM-il:
Väravavahid: Igor Akinfejev (CSKA Moskva), Vjatšeslav Malafejev (Zeniit St. Peterburg), Vladimir Gabulov (Amkar Perm).
Kaitsjad: Sergei Ignaševitš, Aleksei Berezutski, Vassili Berezutski (kõik CSKA Moskva), Aleksandr Anjukov (Zeniit St. Peterburg), Deniss Kolodin (Dinamo Moskva), Renat Janbajev (Lokomotiiv Moskva).
Poolkaitsjad: Dinijar Biljaletdinov (Lokomotiiv Moskva), Juri Žirkov (CSKA Moskva), Igor Semšov (Dinamo Moskva), Dmitri Torbinski (Lokomotiiv Moskva), Vladimir Bõstrov (Spartak Moskva), Konstantin Zõrjanov, Roman Širokov (mõlemad Zeniit St. Peterburg), Sergei Semak (Rubin Kaasan).
Ründajad: Andrei Aršavin, Pavel Pogrebnjak (mõlemad Zeniit St. Peterburg), Roman Pavljutšenko (Spartak Moskva), Dmitri Sõtšjov (Lokomotiiv Moskva), Roman Adamov (FK Moskva), Ivan Sajenko (1. FC Nürnberg).

lõplik venemaa siis.

cannuman
27.05.08, 21:55
Kerzakov ?

vincent
27.05.08, 22:20
Kerzakov ?
Pole Dinamos eriti hea olnud, jäi seekord kõrvale.

cannuman
27.05.08, 22:25
Lihtsalt oli nõrk? Mingi vigastus või asi ei olnud?

vincent
27.05.08, 22:30
Lihtsalt oli nõrk? Mingi vigastus või asi ei olnud?
Pole nagu küll kuskilt läbi käinud. Üllatuseks seda igatahes peeti, kui esmane koosseis tuli.

lorenzo
27.05.08, 23:36
ta on Dünamos 9 kohtumises platsil käinud ja 2 väravat löönud. äkki oli vigastus

vincent
27.05.08, 23:54
oeh.

Hiddink said he preferred forwards playing at flanks and Kerzhakov doesn’t fit the pattern.

kuuraa
28.05.08, 14:36
Kreeka koondis EM-finaalturniiril:

Väravavahid: Antonios Nikopolidis (Olympiacos), Konstantinos Chalkias (Saloniki Aris), Alexandros Tzorvas (OFI Crete).

Kaitsjad: Giourkas Seitaridis (Madridi Atlético), Christos Patsatzoglou (Olympiacos), Nikos Spiropoulos (Panathinaikos), Traianos Dellas (Ateena AEK), Loukas Vyntra (Panathinaikos), Vasilis Torosidis (Olympiacos), Sotirios Kyrgiakos (Frankfurdi Eintracht), Yannis Goumas (Panathinaikos), Paraskevas Antzas (Olympiacos)

Poolkaitsjad: Angelos Basinas (Mallorca), Stelios Giannakopoulos (Bolton), Giorgos Karagounis (Panathinaikos), Kostas Katsouranis (Lissaboni Benfica), Alexandros Tziolis (Panathinaikos)

Ründajad: Georgios Samaras (Glasgow Celtic), Angelos Charisteas (Nürnberg), Dimitrios Salpigidis (Panathinaikos), Theofanis Gekas (Leverkuseni Bayer), Ioannis Amanatidis (Frankfurdi Eintracht), Nikolaos Lyberopoulos (Ateena AEK).

Cobra
28.05.08, 20:17
Võib üsna kindlalt väita, et Kreeka koondises on kõige rohkem Euroopa meistreid.:)

Alagrupist nad edasi aga ei saa. Venemaa on tugev ning Hispaania suudab ka end veerandfinaali mängida. Rootsi koosneb mingitest vanuritest. Peale Larssoni noori justkui ei oleks.

Mask
28.05.08, 20:19
Võib üsna kindlalt väita, et Kreeka koondises on kõige rohkem Euroopa meistreid.:)

Alagrupist nad edasi aga ei saa. Venemaa on tugev ning Hispaania suudab ka end veerandfinaali mängida. Rootsi koosneb mingitest vanuritest. Peale Larssoni noori justkui ei oleks.

Larsson on noor?

cannuman
28.05.08, 20:29
22, enne EM-i saab 23. Sebastian Larsson

Mask
28.05.08, 20:58
22, enne EM-i saab 23. Sebastian Larsson

Ahh ma mõtlesin Henrik Larssoni.

kuuraa
28.05.08, 22:42
Ahh ma mõtlesin Hendrik Larssoni.

tra ta on henrik.

Mask
29.05.08, 01:29
tra ta on henrik.

Unustasid rahusteid võtta?
Ja kui juba korrektsust taga ajad ,kirjuta vähemalt nimi suure tähega.

Mõnuagent 007
29.05.08, 13:10
Unustasid rahusteid võtta?
Ja kui juba korrektsust taga ajad ,kirjuta vähemalt nimi suure tähega.

Türa, ta on henrik.

Mask
29.05.08, 13:14
Türa, ta on henrik.

Nvm ma ei taha nii õel olla.

cannuman
29.05.08, 18:41
Ma ei tahaõks õel olla, aga Mask nüüd said küll ära...

Türa, ta on henrik.

Mask
29.05.08, 18:43
Ma ei tahaõks õel olla, aga Mask nüüd said küll ära...

Huh?
Ma parandasin juba eile ära.

cannuman
29.05.08, 18:47
üks meist vist ei mõista dannari nalja...

kuuraa
29.05.08, 19:07
üks meist vist ei mõista dannari nalja...

mina mõistan seda nii, et mask on türa.

Mask
30.05.08, 01:23
mina mõistan seda nii, et mask on türa.

Ei ole türa, Mask olen.
Kui seda härrat/prouat otsid siis valik on kesine:
http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=23316
http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=23893
http://foorum.soccernet.ee/member.php?u=19470

Aga good luck!

Mõnuagent 007
30.05.08, 10:20
Mina ei tahtnud kellelegi türa öelda, aga tundus, et seal sobis see nagu eee silmaauku

cannuman
30.05.08, 21:03
Kerzakov ?

Kerzhakov: I'll Replace Pogrebnyak
Dynamo Moscow forward Alexandr Kerzhakov has declared himself ready to step into the Russian national squad after Zenit attackers Pavel Pogrebnyak succumbed to injury...

kalev94
04.06.08, 22:39
ma ei tea pole midagi kuskilt kuuld ,aga miks Kreeka koondises pole emil 2004 palju pahandust teinus Zagorakist oskab keegi õelda.

Maekas
04.06.08, 22:42
ma ei tea pole midagi kuskilt kuuld ,aga miks Kreeka koondises pole emil 2004 palju pahandust teinus Zagorakist oskab keegi õelda.

Sellepärast, et ta on juba 36 ja pensionile läinud.

Tofoa
04.06.08, 23:01
Hispaania 9p , Kreeka 6p , Rootsi 3p , Venemaa 0p

Selline alagrupp on.

kalev94
04.06.08, 23:01
Sellepärast, et ta on juba 36 ja pensionile läinud.

oi issand ei ole eriline Kreeka fänn ei teadnus eda sorry ,aga ta ei tundu küll nii vana.

Maekas
04.06.08, 23:48
oi issand ei ole eriline Kreeka fänn ei teadnus eda sorry ,aga ta ei tundu küll nii vana.

Miks sa vabandad? Ma ju ainult vastasin su küsimusele. Aga saad andeks.

kalev94
05.06.08, 01:10
Miks sa vabandad? Ma ju ainult vastasin su küsimusele. Aga saad andeks.

No äkki sellepärast et oli loll küsimus.

Hogweed
05.06.08, 15:22
ma pakun et hispaania ja venemaa saavad veerandfinaali

Noobel27
05.06.08, 16:33
No isiklikult arvan,et Hispaania ja Rootsi on edasi.Rootsi on alagruppe alati normilt mänginud ja ausalt öeldes väike sümpaatia ka nende vastu.

fcfloraforever
08.06.08, 13:47
Mina usun ka, et Hispaania ja Rootsi lähevad siit edasi.

punkar12
09.06.08, 11:49
Väravavahid: Iker Casillas (Madridi Real), Pepe Reina (Liverpool), Andres Palop (Sevilla).

Kaitsjad: Sergio Ramos (Madridi Real), Joan Capdevila (Villarreal), Raul Albiol (Valencia), Carles Puyol (Barcelona), Carlos Marchena (Valencia), Fernando Navarro (Real Mallorca), Alvaro Arbeloa (Liverpool), Juanito (Real Betis).

Poolkaitsjad: Cesc Fabregas (Londoni Arsenal), Andres Iniesta (Barcelona), Xavi (Barcelona), David Silva (Valencia), Santi Cazorla (Villarreal), Xabi Alonso (Liverpool), Ruben de la Red (Getafe), Marcos Senna (Villarreal).

Ründajad: David Villa (Valencia), Daniel Guiza (Real Mallorca), Sergio Garcia (Real Zaragoza), Fernando Torres (Liverpool).

Üks em-i tugevaim koosseis:D

Ütelge kes on teie arust hispaania meeskonna nõrgim lüli!

ChelseaFC
09.06.08, 12:18
ise kaldun arvama, et Hispaania ja Venemaa lähevad edasi

lorenzo
09.06.08, 12:32

mängijatest pakun Fernando Navarrot, aga üldiselt kahtlen Aragonesis endas

lorenzo
09.06.08, 13:38
spekuleeriks ka homse koosseisu üle...

Väravas oleks kindlasti Iker. Muidugi kui ta end treeningul ei vigasta viimasel hetkel (ptüi-ptüi).

Kaitseliin koosneks ehk sellisest nelikust- Sergio Ramos, Carles Puyol, Carlos Marchena, Joan Capdevila.

Kaitsjate ees lõhuks ehk Xabi Alonso. Lisaks mahuksid keskväljale veel ehk Xavi, Iniesta ja Cesc.

Ründes oleks Torres ja Villa.

kui Torres jääks üksi ette, siis võibolla alustaks keskel veel ka Silva, kuigi ma siiski arvan, et Aragones kasutab siiski 2 ründajat ees. võib olla võib Villa asemel ka Güiza olla.

cannuman
09.06.08, 14:22
norgim lüli istub pingil vast...tähtsam on algkoosseisu nõrgim lüli...Ja ise ei oska pakkuda...Oleneb päevast kes sitta keerab. heal päeval on kõik supermehed.

Blue Rock
09.06.08, 16:28

Kõlab veidi üllatavalt ehk, kuid hispaanlaste Achilleuse kannaks võib osutuda eesliin - vähemalt esimeses mängus, juhul kui Villat ei õnnestuda tohterdama mängukõlblikuks venelaste vastu. Sedavõrd suveräänne ja meisterlik esitus Peruu vastu tõestas, et David on hetkel hispaanlaste vaieldamatu esiründaja Aragonesi valikutes. Olgu Torresi hooaeg klubitasemel kui hea tahes, seda tõsiasja ei muuda miski, et viimastes harjutusmängudes ühist lainepikkust koondisekaaslastega pole veelgi leitud, mida tõestab ka see, et El Niño on kahe viimase aasta jooksul teinud hädavaevu kaks kolli koondises.

Noobel27
10.06.08, 11:46
No nii!!!
Ennustaks siis järgnevalt;Hispaania-Venemaa 2:1
Kreeka-Rootsi 0:1

HEIA SVERIGE!!!

Põnn
10.06.08, 11:47
Ma kuskil panin 4:2 ja 0:0...

BCfey
10.06.08, 13:46
Hispaania-Venemaa 2:0
Kreeka-Rootsi 1:1

Hispaania FTW!!

Noobel27
10.06.08, 17:25
Rootsi võidab 1:0 sest kui ennem pole löödud,tuleb Larsson ja udjab selle ühe ära.Pole kahtlustki.

HEIA SVERIGE!!!

Tofoa
10.06.08, 18:44
Hispaania-Venemaa 2:0
Kreeka-Rootsi 1:0

AlwaysRed
10.06.08, 19:00
Rootsi võib üllatada. Kõik siin kannavad neid varakult maha, kuna liiga vanad kõik. Sugugi ei imestaks kui Kreeka täna õhtul tappa saab.

lorenzo
10.06.08, 19:29
spekuleeriks ka homse koosseisu üle...

Väravas oleks kindlasti Iker. Muidugi kui ta end treeningul ei vigasta viimasel hetkel (ptüi-ptüi).

Kaitseliin koosneks ehk sellisest nelikust- Sergio Ramos, Carles Puyol, Carlos Marchena, Joan Capdevila.

Kaitsjate ees lõhuks ehk Xabi Alonso. Lisaks mahuksid keskväljale veel ehk Xavi, Iniesta ja Cesc.

Ründes oleks Torres ja Villa.

kui Torres jääks üksi ette, siis võibolla alustaks keskel veel ka Silva, kuigi ma siiski arvan, et Aragones kasutab siiski 2 ründajat ees. võib olla võib Villa asemel ka Güiza olla.

nojah Aragonesi valikut ma siiski pihta ei pannud. kaitseliin on pihta pandud, nagu ka rünne, kuid keskväljal on võib olla üllatusi. Senna on siis hoopis Xabi Alonso asemel ja Cesci asemel on Silva. mõnes mõttes äkki ehk isegi õige, silmas pidades just võimalike vahetusi.

JanK
10.06.08, 20:48
Kes siin russide poolt on?

OOOOO
10.06.08, 20:50
Kes on David Vilja?

lorenzo
10.06.08, 20:52

budukas kustutas oma postituse ära

Tofoa
10.06.08, 20:54
Kes on David Vilja?

Ma ise mõtlen ka, et kas mina olen millestki aru saanud, või kommentaatorid on täielikud juhmardid :D VILJA :D

Kasper
10.06.08, 20:56
Kes on David Vilja?
No vb oleks tõesti pidanud hääldama "Vijja."

AlwaysRed
10.06.08, 20:56
Kes on David Vilja?

Kahe värava autor, kelle nime hääldatakse veidi teisiti. L-tähte ei tohiks häälduses üldse olla.

Kasper
10.06.08, 21:00
Kahe värava autor, kelle nime hääldatakse veidi teisiti. L-tähte ei tohiks häälduses üldse olla.
Topelt L muutub J-täheks minuteada.

lorenzo
10.06.08, 21:06
Kasper on kõige lähemal, kui mitte öelda et päris täppis. niipalju ehk võib norida, et see L on sel juhul selline kinnine ja peaaega vat ei kuulegi. uurige netist hääldust

Tofoa
10.06.08, 21:15
Kas siis Casillas on Casijas ?

Noobel27
10.06.08, 21:35
Asi otsustatud, seis 3:0 David Villa turniiri resultatiivseim.

kennu789
10.06.08, 21:42
Rootsi võib üllatada. Kõik siin kannavad neid varakult maha, kuna liiga vanad kõik. Sugugi ei imestaks kui Kreeka täna õhtul tappa saab.

Kreeka ja Rootsi mäng ma usun et tuleb tasavägine.Aga seisuks jääb ikkagi 1:0Rootsi kasuks.

Kasper
10.06.08, 21:43
Kas siis Casillas on Casijas ?
Täpselt nii.

kennu789
10.06.08, 21:43
Asi otsustatud, seis 3:0 David Villa turniiri resultatiivseim.

Seis on ikkagi 3:1 juba...
Aga sellega olen nõus et David Villa on turniiri resultatiivseim;)

Noobel27
10.06.08, 21:48
Appi!!!! Päris kõva andmine veel mängu lõpuski.No see praegu vaata et turniiri parim match. äkki jääb 4:1

Shermann
10.06.08, 21:49
Horvaatia, Prantsusmaa. Õppige, kuidas mängida

kennu789
10.06.08, 21:52
Appi!!!! Päris kõva andmine veel mängu lõpuski.No see praegu vaata et turniiri parim match. äkki jääb 4:1

See on kindlasti üks parimaid mänge tervel turniiril;) :cool:

telekavaataja
10.06.08, 21:55

Mina olen näiteks. Minu meelest täiesti liikuva poolikuga ja mõtleva treeneriga võistkond. Muidugi antud mängus kaotas see mõtlev treener ise, sest lasti ju esimesed väravad kontratest, mis peaks just vastupidi olema. Veel on venelaste probleemiks suurelt lekkiv keskkaitse. Kaitsjate tase jäi ikka kõvasti Torrese ja Villa tasemele alla.

Kui rääkida spaniardidest, siis mingit suurt muljet nad ei avaldanud. Villa ja Torrese võimaluste realiseerimine on super. Muidu iseenesest on Hispaanial kindlasti vaja midagi rohkem näidata kui täna, et veerandfinaalist lõpuks edasi minna.

usun, et Rootsi ja Kreeka mäng jääb tasemelt 1. mängule alla.

kaitz
10.06.08, 21:57

Siiski ei ole ,eilne Holland-Itaalia oli tunduvalt parem ja Holland on eilsemängu vaadates parim,Venemaa pole siiski Itaalia.

surfaja
10.06.08, 22:02
Hea mäng hispaanlastelt.Venelaste kaitse lekkis üllatavalt palju.Viila ja co. arutasid seinasöötudega selle päris lahti.

Tofoa
10.06.08, 22:06
Siiski ei ole ,eilne Holland-Itaalia oli tunduvalt parem ja Holland on eilsemängu vaadates parim,Venemaa pole siiski Itaalia.

Kas ta ei öelnud mitte "parimaid" ?

Hogweed
10.06.08, 22:08
villa oli tõesti super täna ja iniesta sõõt oli geniaalne. venemaa suutis lõpuks auvärava ka lüüa.
ma loodan et seekord hispaania ei lõpeta nii vara nagu alati

eika
10.06.08, 22:08
Ma olen alati mõelnud, et hea mängu tunnuseks on tasavägine skoor ja pinge, mis kestab lõpuvileni. Aga eks igaüks hindab omi asju mängu juures.

Tofoa
10.06.08, 22:11
Ma olen alati mõelnud, et hea mängu tunnuseks on tasavägine skoor ja pinge, mis kestab lõpuvileni. Aga eks igaüks hindab omi asju mängu juures.

No, tasavägine skoor (Rumeenia 0 : 0 Prantsusmaa) ei ole alati hea, aga suureskooriline tasavägine seis on küll hea :) Pinget jätkub alati.

ROOTSI KUNN
10.06.08, 22:11
Venelastes tundus siiski sisu olevat ja karta on ,et lähevad edasi aga veerandfinaalist enam mitte .

eika
10.06.08, 22:12
Ega Hispaania koondis tervikuna just suurepärast muljet ei jätnud. Paljukiidetud poolkaitseliin oli venelastega kohati üsna hädas ning mõne distsiplineeritud ja tugeva kaitsega meeskonna vastu niimoodi kiirrünnakutega mängu ära ei tee (loe: lõpuks lükkaks Saksamaa Hispaanlased turniirilt ikkagi välja).

JanK
10.06.08, 22:42
No hetkel on 1 hea ja 2 väga head partiid olnud.

Hea - Portugal - Türgi

Väga head - ise teate ka.

ROOTSI KUNN
10.06.08, 22:49
Hümnide laulmine on ikka võimas ja võtab karva püsti:)
Sellepärast ei saagi aru ,kes kuradi koomik se meie koondise hümniks neid superstaare kutsus.

surfaja
10.06.08, 23:04
Seda tahaks isegi teada.

ROOTSI KUNN
10.06.08, 23:09
Kreeka kaitsjad ei saanud arugi ,et Ljungberg nende vahele jäi :) kui nad üles hüppasid. Parajad härjad on ikka küll.

budu
10.06.08, 23:31
esimene poolaeg nagu mingi treening.mul vägisi kippus uni peale ,loodame et see mäng ikka teisel poolajal lahti läheb

Tanel
10.06.08, 23:34
Kreeka teeb EM-ile häbi. EM'i võitjaks? Tänan, ei.

budu
10.06.08, 23:35
Kreeka teeb EM-ile häbi. EM'i võitjaks? Tänan, ei.

ega rootsi nüüd asjalikum ei ole

lenc
10.06.08, 23:35
Päris huvitav malemäng on kohati tegelikult. Sel ajal kui Kreeka kaitsjad seal taga palli liigutavad, võiks näitada taevakaamerast rootslaste väljakupoolt. Väga huvitav oleks näha mängijate liikumist sel ajal.

Tanel
10.06.08, 23:36
ega rootsi nüüd asjalikum ei oleKas rootslased söödavad minut aega kolme kaitsja vahel palli!?

cannuman
10.06.08, 23:40
misasja need svenssonid seal kahekesi nurgalöökide ajal plaanivad?

budu
10.06.08, 23:41
misasja need svenssonid seal kahekesi nurgalöökide ajal plaanivad?

mida peale mängu edasi teha.

hassan74
10.06.08, 23:41

Rootsi üritab.Kreeka kohta seda küll öelda ei saa.

Eelnevale kommentaariks.Mina Hollandit veel ei ülistaks ja Itaaliat maha ei kannaks.Hollandil oli roppu moodi õnne selles mängus ja Itaalial vastupidi.

JanK
11.06.08, 00:10
Heia Zlaaaaatan, Heia Zlaaaaaatan, OLE OLE OLE

budu
11.06.08, 00:13
Heia Zlaaaaatan, Heia Zlaaaaaatan, OLE OLE OLE

loodame et kreeka ikka viigistab.

kennu789
11.06.08, 00:14

No jah.Venemaal ja Itaalial on ikka suur vahe.Venemaa kohta ei olnud mäng üldse paha

kennu789
11.06.08, 00:17

Rootsi on tunduvalt parem kui Kreeka vaata seisu praegugi 2:0 Rootsi kasuks.Aga ise ennustasin 1:0 ...

Rein
11.06.08, 00:22

Ma sul loodan:deemon:

kennu789
11.06.08, 00:24
Kreekal on suht lootusetu seis praegu 10 minutit veel mängida.Neil on vaja imet et see mäng võita.Kreeka ei viigista;):D

eston maravilha
11.06.08, 00:30
ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI
ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI
ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI

Kasper
11.06.08, 00:34
ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI
ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI
ROOTSIROOTSIROOTSIROOTSI
Midagi nii geniaalset pole ma juba ammu näinud.:)

kennu789
11.06.08, 00:37
See on väga hea,et rootsi võitis,sest Kreeka ei meeldi mulle ... Ja oli õnn et nad 2004 aasta EM-i võitsid

JanK
11.06.08, 00:43

Ma sul loodan...

Devil
11.06.08, 00:43
On Ainult Yks Zlatan!

telekavaataja
11.06.08, 00:45
Praeguse seisuga jääb arvatavasti Hispaania esimeseks ning rootslased teiseks. Sellise kaitseliiniga jäävad venelased vaid Ibrahimovici ja Larssoni meisterlikust vahtima.

Äsja lõppenud mängu parimad hetked olid 1. poolaja lõpus kui 3 kreeklast oma poolel rahulikult palli veeretasid ja rootslastele sobis see ka täiesti. Seda ühte minutit oleksid need 22 meest saanud palju kasulikumalt oma elus ära kasutada.

eston maravilha
11.06.08, 00:47
ja kaotusseisu jäädes ei suutnud kreeklased ka midagi muud peale omavahel söötmise välja mõelda. tõelised tšempionid

kennu789
11.06.08, 00:48
Praeguse seisuga jääb arvatavasti Hispaania esimeseks ning rootslased teiseks. Sellise kaitseliiniga jäävad venelased vaid Ibrahimovici ja Larssoni meisterlikust vahtima.

Äsja lõppenud mängu parimad hetked olid 1. poolaja lõpus kui 3 kreeklast oma poolel rahulikult palli veeretasid ja rootslastele sobis see ka täiesti. Seda ühte minutit oleksid need 22 meest saanud palju kasulikumalt oma elus ära kasutada.

Ise Kreeklased hakkasid rahulikult palli veeretama ja nüüd kannatavad:D

manitaaz
11.06.08, 00:51
mõnna mõnna

ALEKOK
11.06.08, 00:52
Kreeka oli ründefaasis ikka täiesti hale ja lootusetu, aga küllap Otto midagi välja mõtleb.

surfaja
11.06.08, 00:52
Tubli Rootsi!Oli ainult aja küsimus millal nad värava löövad.Zlatanile pole palju võimalusi vajagi.Tegi seda milleks ta koondisse kutsutigi,et kolle lüüa.Kreeka...ei meeldi see sats,antipaatia täielik.Peaks pärast huvi pärast vaatama kui palju keegi neist väljakul km.ära jalutas/lonkis.

eston maravilha
11.06.08, 00:53
Kreeka oli ründefaasis ikka täiesti hale ja lootusetu, aga küllap Otto midagi välja mõtleb.

paneb järgmistes mängudes platsile 5 keskkaitsjat, et mitte nullipoisteks jääda

Raix
11.06.08, 01:18
ZLAAAAAATAAAAAAN!!!!!!!!

Kurat võtaks, kõik klappis lõpuks!! Kreeka oli raisk selline piduriõli, nii et sellisele satsile korralikud ploomid teha on veel eriti magus!

HEIA SVERIGE!!

Arks
11.06.08, 01:34
Raido tõi ka jube häid Estrella krõpse, muidu Rootsi võitnud poleks.

JanK
11.06.08, 01:40
Need originaalmaitsega?

Arks
11.06.08, 01:42
Ma ei mäleta enam, aga head olid. :D

Sir Tamme
11.06.08, 01:58
Ma ei mäleta enam, aga head olid. :D

Muidugi olid originaal, me sõime kõik ära. Pärast ta tuli ja vaatas paki põhja ainult. :D

2mSööt3mMööda
11.06.08, 02:11
Mulle meeldivad ka need original maitsega krõpsud!
Mis krõpsud teile muidu veel meeldivad? Kartulivahvlid ntx on ju päris head või mis??

JanK
11.06.08, 02:38
Suht head jah, see sinine.

Aílton
11.06.08, 09:01
Veider mäng tglt, vahepeal läks mõnusalt lahtiseks ja järgmisel hetkel Kreeka söödab a la 5 minti kaitseliinis. Rootsi jaoks võib võitu nimetada vitaalseks. Hea võimalus edasipääsuks. Loodetavasti on Wilhelmsson OK.

Noobel27
11.06.08, 10:25
No see svensonite mäng oli üks turniiri parimaid ja Zlatani värav oli vaata et turniiri parim.

Heia SVERIGE!!!!!!!

Hogweed
11.06.08, 10:50
Kreeka mängib kindlalt kõige igavamat mängu, koguaeg viidavad aega, nende poolt ma küll enam ei ennusta :D

Aílton
11.06.08, 10:56
Amanatidis Charistease asemel sisse. Gekas oli väga nähtamatu ja Samarase alustamine oleks mõtekam, kuigi päevad pole vennad.

dreyd
11.06.08, 11:25
kas mõni ründaja saabki eriti praeguse Kreeka stiili juures eriti hiilata? Jah eile paar korda Charisteas tuli ohtlikult kasti, kuid need olid ka põhimõtteliselt ainsad aktsioonid ründaja poolt, Gekas ei sobi lihtsalt sinna ette, kui söödud keskelt tulevad nii kõrgele ja mitte üldse jalga, sest tegelikult tegi Gekas ju Bundesligas väga hea hooaja.

Shermann
11.06.08, 13:58
Kreekal tuleks ära keelata EM'il mängime. Kuradi mängutapjad

Marduk
11.06.08, 14:07
ZLAAAAAATAAAAAAN!!!!!!!!

Kurat võtaks, kõik klappis lõpuks!! Kreeka oli raisk selline piduriõli, nii et sellisele satsile korralikud ploomid teha on veel eriti magus!

HEIA SVERIGE!!

100% nõus. Krt kui Zlatan värava lõi oli siuke tunne, et oioioioi. Kui teine värav tuli siis käis mõte peast läbi, et Rootsi võiks nüüd ise kaitseliinis sööte jagada kuni mängu lõpuni. Enestel selline "in your face suckers!" nägu peas.

deutscha
11.06.08, 15:11
Saatani poolt jah ilus värav, edu Rootsile.

eika
11.06.08, 19:43
Kreekal tuleks ära keelata EM'il mängime. Kuradi mängutapjad
Ja Eestil tuleks valikturniiri mängimine keelata, sest nagunii ei suudeta Hispaania vastu rünnata.

Tegelikult võiks üldse EM tiitli eest võidelda ainult Inglismaa, Portugal, Manchester United ja Chelsea. Kõik oleks rahul.

ttaavi-
12.06.08, 02:18
Tegelikult ültse Hispaania võiks EM-i lukku panna...
Meenutan , et see alateema on EM-i D alagrupi aruteluks, mitte krõpsudest või keelamine kellegi mängimise:D:D
Ola, ESPANA!!:D
Pole moderaator....

EgoTrip
12.06.08, 02:43
moderaatorid on su teises kodus

Kasper
12.06.08, 14:36
Vähemalt on uus kasutaja foorumi reegleid lugenud. Tubli, ttaavi-!

JanK
13.06.08, 12:32
Täpsustan. Vähemalt on keegi reegleid lugenud. :D

surfaja
14.06.08, 15:23
Rootsi-Hispaania peaks ka tulema sama hea mäng nagu eile õhtane.Olen küll Rootsi poolt aga Hispaania jätti väga mega mulje esimeses mängus.Krt.teab mis täna seal toimuma hakkab.Loodetavasti Henke skoorib täna.
Heja Sverige.

ttaavi-
14.06.08, 16:19
Ise olen alati j22nud Hispaania poolehoidjaks ja jään ka. Loodan , et Fabregas saab m2ngu. Hispaania n6rgim koht ongi minu arust kaitse. Ja muidugi loodan D. Villa terve mängu kestvust, sest eelmises mängus lõpus viimased kümme minutit oli ta ikka väga väsinud aga muidugi tegi ta väga palju musta tööd ka!

kaitz
14.06.08, 19:25
Nu ise loodan Venemaa järjekordset kaotust,aga ei usu,et Kreeka suudab 4-5-1 räägib enda eest,õhtuks kindlasti Hispaania võtab oma,halvimal juhul viik.

ChelseaFC
14.06.08, 20:07
Nu ise loodan Venemaa järjekordset kaotust,aga ei usu,et Kreeka suudab 4-5-1 räägib enda eest,õhtuks kindlasti Hispaania võtab oma,halvimal juhul viik.

Jah, kuid venelased mängivad igal juhul paremat jalgpalli kui Kreeka

nwa
14.06.08, 20:27
kust näeb netist mängu?????

Shermann
14.06.08, 20:31
kust näeb netist mängu?????

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=13210&part=sports

billy t
14.06.08, 20:41
IBRAAAAAAAAAAA:D
oh tore

nwa
14.06.08, 20:42
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=13210&part=sports

mingi imeliku asja viskab ette, kas otse linki ei ole võimalik panna????

Shermann
14.06.08, 20:47
mingi imeliku asja viskab ette, kas otse linki ei ole võimalik panna????

mms://208.65.101.66/ATV

surfaja
14.06.08, 20:49
vedas svenssonil,et pennut ei antud.

kaitz
14.06.08, 21:50
vedas svenssonil,et pennut ei antud.

Siiski ei vedanud valus 90+2' Rootsile kaotus.

budu
14.06.08, 21:50
kuuse kiuste lõi hispaania teise värava,see ju koguaeg korrutas et kõik on viigiga leppinud

Shermann
14.06.08, 21:51
Kahju Rootsist :(

boobek
14.06.08, 21:56
Mis kahju? Mökud!

fcflorahaapsalu93
14.06.08, 21:58
SPAIN , SPAIN , SPAIN !
väga positiivne seis . mäng oli iseenesest aeglane ja mitte eriti huvitav .

surfaja
14.06.08, 22:02
Odin't pole olemas.

Hogweed
14.06.08, 22:07
villa värav oli sarnane eelmise mängu 3 värvale, tuli vasakust äärest pettis kaitsja ära aga seekord lõi taha nurka

venemaa-kreeka mängus võiks venelased kreeklastele päris mitu palli lüüa, karistuseks nende igava mängu eest !

ttaavi-
14.06.08, 22:07
Ma ei saa aru, miks ei panda iniesta asemele fabregast. Ja ise jäin peale rootsi väravat magama, kuna mäng tundus tõesti üliigav, alles teise poolaja keskel ärkasin üles ja siis oli m2ngupilt teistsugune, hispaania vedas jne...
Aga olen õnnelik, et Hispaania edasi saab!!!!

Arks
14.06.08, 22:14
Ainult väga ropp sõna.

kuuraa
14.06.08, 22:19
kohutav masendus, mäng venemaaga tuleb väga huvitav ikka raisk.
olen üsna kindel et õhtuse mängu venemaa võtab ära...

budu
14.06.08, 22:25
soccernet hiilgab http://www.soccernet.ee/news.php?id=20307.kuidas sai võit minna kui oli viik

kaitz
14.06.08, 23:19
Nikopolidis on ikka paras kloun:D

17
14.06.08, 23:22
Vana peer Kreeka väravas on peast ikka puru soe..

Shermann
14.06.08, 23:23
Kreeka kaitse on ka lahja. aga ehk suudetakse siiski tibladel puur täis lüüa

kaitz
14.06.08, 23:32
Kreeka kaitse on ka lahja. aga ehk suudetakse siiski tiblad puur täis lüüa

Nu ei näe hetkel sellist Kreeka poolel,aga võiks küll.

kaitz
15.06.08, 00:34
Nu siiski Rootsi ja Hispaania lähevad edasi.

Hogweed
15.06.08, 00:39
pavlyuschenko näitas klassi kui lõi 5 meetri pealt üle

telekavaataja
15.06.08, 00:47
Igast alagrupist selgus siis 1 kindel edasisaaja ning 1. kohaga.

Tänased mängud olid muidugi natuke igava võitu. Venelaste ründajad on aga ässad küll. Rootsil ei tohiks Venemaaga probleeme tekkida.

AlwaysRed
15.06.08, 00:48
pavlyuschenko näitas klassi kui lõi 5 meetri pealt üle

Ja see sama tüüp lõi inglastele Moskvas kaks väravat.

ALEKOK
15.06.08, 00:53
Igast alagrupist selgus siis 1 kindel edasisaaja ning 1. kohaga.

Tänased mängud olid muidugi natuke igava võitu. Venelaste ründajad on aga ässad küll. Rootsil ei tohiks Venemaaga probleeme tekkida.

Kust otsast viimane mäng igavavõitu oli?
Ise usun siiski rohkem Venemaa võimalustesse.

Hogweed
15.06.08, 00:54
kreeklastele paras ka, tahtsid sama taktikaga teist korda läbi lüüa, aga nüüd oli see juba läbi nähtav

cannuman
15.06.08, 01:14
kreeklastele paras ka, tahtsid sama taktikaga teist korda läbi lüüa, aga nüüd oli see juba läbi nähtav

nono..4 aastat tagasi oli Kreeka taktika ka Tsehhi ja Portugali (finaal) jaoks läbinähtav....Vahe on selles, et siis mängisid nad ise kaitses palju paremini...

Arks
15.06.08, 01:14
Samas tõestati, et nad oskavad lahtisemalt ka mängida. Karagounisel on haige löök. :D

zaz
15.06.08, 01:20
Vene ründemängu huvides loodan, et Pavljutšenko lööb ruttu oma värava ära...

AlwaysRed
15.06.08, 01:58
Vene ründemängu huvides loodan, et Pavljutšenko lööb ruttu oma värava ära...

Hispaaniale ju lõi.

zaz
15.06.08, 02:11
ahjaa...
no paistis lihtsalt täna, et tahab iga hinna eest enda nimele väravat, järeldasin et ju siis vaja ikka nimi statistikasse kirja saada :D
koledasti isetses igaljuhul küll

Aílton
15.06.08, 03:04
Vahe on selles, et siis mängisid nad ise kaitses palju paremini...

nad olid neli aastat nooremad ka siis

cannuman
15.06.08, 07:27
eks me kõik olime:D

surfaja
15.06.08, 16:07
Mina küll ei julgeks viimasel mängul Rootsile panustada.Tont teab kas vigastus lubabki Zlatanil mängida.Venkude ründesse minek on hea,ainult lõpp lahendus jätab soovida.Selles mänguks tuleb veel Arshavin ka väljakule.....Samas piisab Rootsile ka viigist,et edasi pääseda.Eks näis mis saab.

Mariotti
15.06.08, 16:39
Panustaks ikka Rootsile. Venemaa kaitse on küll pisut nõrk. Ja isegi kui saadakse edasi, siis läheb neil Hollandiga ikka väga raskeks.

Noobel27
17.06.08, 11:11
Svenssonid võiks ikka edasi pääseda.venelastaest nad ikka tükimaad sümpaatsemad.

Tofoa
17.06.08, 11:32
Ära põe, Rootsi saab edasi. Aga poolfinaali nad ei jõua.

surfaja
18.06.08, 01:27
Rootsil Venemaaga kerge olma ei saa.Ning kui saab edasi siis Holland saadab nad kindlasti koju.

rallikas
18.06.08, 01:28
Zlatan on audis, Hiddink räägib kaitseliinile sõnad peale, Arshavin lajatab Hat-Tricki ja venkud on Hollandil vastas :)

karl54
18.06.08, 01:37
Looda saa, Rootsi purustab Venemaa

Noobel27
18.06.08, 10:02
No niii!!!!!!! Kui nüüd Zlatan tõesti mängida ei saa siis tuleb Larssonil oma väravad ära lüüa. igaljuhul ei tohi venelased siit edasi minna. Türklased juba on. Aitab küll!!!!!

Heia Sverige

Vähk
18.06.08, 10:45
Loodan Venemaa Võitu.Sest mulle lihtsalt ei meeldi kui uks meeskond istub lihtsalt terve mäng oma väljaku poolel ning ootab mängu lõppu ,et saada oma 1 punkt.

Noobel27
18.06.08, 11:08
Loodan Venemaa Võitu.Sest mulle lihtsalt ei meeldi kui uks meeskond istub lihtsalt terve mäng oma väljaku poolel ning ootab mängu lõppu ,et saada oma 1 punkt.

millest sa räägid, kas Rootsi istus siis eelmine mäng kaitses vää???:rolleyes:

Maekas
18.06.08, 13:49
millest sa räägid, kas Rootsi istus siis eelmine mäng kaitses vää???:rolleyes:

Teise poolaja küll, jah.

kaitz
18.06.08, 20:11
Nu loodame,et Svenssonid saadavad suure ja võimsa Venemaa koju:D

Mariotti
18.06.08, 21:00
Eelmine mäng oli Rootsil Hispaania vastas ka..ja neil lihtsalt pole nii head keskvälja, kes suudaks palli hoida. Källströmi võiks rohkem kasutada:)

kaitz
18.06.08, 23:37
Kreeka - Hispaania 1:0 värav Charisteas peaga.42'

Even
18.06.08, 23:54
kuradi ilus, venemaa mängib väga väga ilusat vutti. braavo.

Rein
18.06.08, 23:57
Kolm sõna- sitt, vitt ja vankrimääre ... :(

kaitz
19.06.08, 00:08
Hispaania viigistas ja jälle Nikopolidis läbi käte,muidugi löök oli tugev.

Piaoviaopiuviao
19.06.08, 00:26
Kolm sõna- sitt, vitt ja vankrimääre ... :(

mismõtttes Reinukesekene...
RUSSSSIA RUSSSSSIA RUSSSSSIA:rolleyes:

midfielder
19.06.08, 00:28
Uskumatu kui nõrk ikka Rootsi on. Venelased jätavad selliseid võimalusi löömata, et hoia alt ja mida teeb tre kronor-paneb inglise stiilis pikka ette. Millele nad üldse loodavad. Ime et neile kaks on löödud, poste-latte on vist 3 juba olnud. No midagi pole teha, platsil on kaks erineva tasemega satsi.

Rein
19.06.08, 00:30
mismõtttes Reinukesekene...
RUSSSSIA RUSSSSSIA RUSSSSSIA:rolleyes:

Mis seal salata, Venemaa on tõesti üle.

JanK
19.06.08, 00:30
Nojah, Svenssonid ei saagi seekord edasi.

Sry Rein, Eston ja teised.

kaitz
19.06.08, 00:33
Tundub,et Hispaania võtab 2:1 võidu 88' Guiza hea tsenderdus ja lähipealöök

billy t
19.06.08, 00:36
Kui ma oleksin Isaksson, siis ma annaksin tervele Rootsi kaitseliinile nuuti.

Rein
19.06.08, 00:36
Nojah, Svenssonid ei saagi seekord edasi.

Sry Rein, Eston ja teised.

Kurb, aga veerandfinaal oleks enivei nende lagi olnud.
Vahetan nüüd Rootsi Hispaania vastu.

Karla
19.06.08, 00:37
Minge pekki!!! Tra kuidas see võimalik on, et Rootsi sellist igavat üksluiset stiili viljeleb terve kohtumise. Venelastelt sitaks hää mäng, aga Holland loodetavasti kütab neil persed kuumaks.
NB! Õudne on see, et Teever hoiab venelastele pöialt.
Rõve

OOOOO
19.06.08, 00:38
Fc Penskaritelt VÄGA jama mäng, edasipääsu nad mingil juhul ei väärinud, mängisid sama "põnevalt" kui Kreeka.

P.S. mitte et mul midagi svenssonite vastu oleks.

Arks
19.06.08, 00:42
Rooootsiii :(

telekavaataja
19.06.08, 00:42
Venemaa sai edasi täiesti õigustatult siit edasi.
Kahju, et nad Hollandiga kohtuvad, muidu oleks neil vb isegi poolfinaali lootust.
Hiddinki tööd on nüüd näha.

eston maravilha
19.06.08, 00:49
ah putsi

rallikas
19.06.08, 00:50
Venelased on tublid. Ainuke probleem on realiseerimine, aga kui nad ikka 2 lööki 20st võrku saadavad, siis pole just suur probleem.

surfaja
19.06.08, 00:52
Rootsi=pettumus.
Venelastelt hea mäng...eriti esimesel poolajal.Eks nüüd näha ole mis Hiddink Hollandlaste vastu välja mõtleb.
Tore,et Hispaania võitis.

zaz
19.06.08, 00:59
no tõsiselt hea mäng! ma olen vaimustuses!

smörgåsbord
19.06.08, 00:59
Vahetan nüüd Rootsi Hispaania vastu.jama rsk, pidin sedasama tegema. nii et vältimaks olemast ahv: Türko, Ay-Yıldızlılar!!!

JanK
19.06.08, 01:01
Xabi Alonsolt supperlöök.

-Antz-
19.06.08, 02:23
Hiddink oskab tõesti ikka igast sitast saia teha...
Tuleb loota, et hollandlased annavad tibladele mandliteni.

mcnamara
19.06.08, 10:09
Jah, ilmselt enne turniiri Rootsile antud hinnang oli siiski suuresti õigustatud. Lisaks vanusele paistis ka mitu nõrgukest kohta platsil. Näiteks jäi keskväli kaitse toetamisel hätta ja venelased said õige vabalt kombineerida. Kogu loovus põhines triol Ljungberg, Larsson, Zlatan, aga kaua see kolmik vist enam ei jaksa. Källström ei suutnud 0:2 seisus enam aidata.
Hiddink on tõepoolest head tööd teinud. Vene mängus on mõte sees, lisaks on nad hea tehnikaga ja kiired. Hollandil ei maksa seda ohtu alahinnata.

Ramm
19.06.08, 10:49
NB! Õudne on see, et Teever hoiab venelastele pöialt.
Rõve

Tänavune 2008 aasta on venelaste päralt vist (Uefa võit,Euroleague võit,Eurovisiooni võit,Jäähoki võit)...kas tuleb ka EM võit? :D

BCfey
19.06.08, 12:48
Tänavune 2008 aasta on venelaste päralt vist (Uefa võit,Euroleague võit,Eurovisiooni võit,Jäähoki võit)...kas tuleb ka EM võit? :D
Ma lõikan endal näpud otsast kui Venelased EM-i kinni panevad:mad:

Ma tahaks hoopis teada kuidas Hispaanial nii raske Rootsi vastu mängida oli kui Venelased sellega nii hästi hakkama said..:confused:

norsk
19.06.08, 13:42
Ajaloo huvides :D

Montag
19.06.08, 14:05

Ma tahaks hoopis teada kuidas Hispaanial nii raske Rootsi vastu mängida oli kui Venelased sellega nii hästi hakkama said..:confused:

üks sõna: Guus

Shermann
19.06.08, 14:08
Kõige pedemad vennad said teisena edasi:(:(:(

Hogweed
19.06.08, 17:35
peaasi et kreeka ei saanud!
xabi alonsolt oli päris head 3lööki. oleks vähemalt üks sisse läinud , siis oleks tehtud parima värava osas vahetusi

yheksa
19.06.08, 22:49
Tiblad vöi mitte, aga tuleb tunnistada, et venelased mängisid eile paganama hästi. Rootslased olid vahepeal nagu neljas liiga - sipsti varbaga vastu palli ja peaasi, et klaariks saab lüüa. Ega neil polekski olnud veerandfinaalis midagi teha, venelased suudavad vähemalt hollandlastele vastu hakata. Pole igav vaadata vöinii.

Wingback
20.06.08, 02:08
xabi alonsolt oli päris head 3lööki. oleks vähemalt üks sisse läinud , siis oleks tehtud parima värava osas vahetusi

Too üle poole väljaku üritus olnuks eriliselt magus. Mees on Liverpooli särgis ühe säärase ka sisse löönud ühes Cup sarjas. Äärmiselt kahju, et seekord veel ei õnnestunud end suurturniiride ajalukku kirjutada sellisega.
Vast jäid treenerile Xabi head löögid ja mäng silma ning kui põhisatsist peaks edaspidi mõni keskväljamees hakkama jama tootma, siis lükataks Alonso väljakule.

Tofoa
20.06.08, 11:03
Ise tahaksin ma Alonsot Senna asemel põhis näha.

Cule
21.06.08, 02:14
Ei tea,Senna ka väga hea old.Ühesõnaga Aragonesel raske valik ees.