PDA

View Full Version : Eesti järgmine kuulsaim mangija?

greenday
23.12.01, 08:29
Siiani on Poom eksole maailmas Eesti tuntuim mängija, mis te arvete, kes saab selleks pärast Poomi? Ehk, kes saab poomist veel kuulsamaks? Ma olen suhteliselt kindel, et Piiroja, mul sisetunne ütleb, et ta mängib kunagi Premiershipis.

Jyrka
24.12.01, 02:33
Ma olen päris kindel et järgmine kuulsaim eestlane on Mart Jürisoo :P

jalgpallur ma mõtlen...

Jeeg
24.12.01, 03:10
Ma pakuksin välja järgmised kuulsamad:

Stepanov (Spartak)
Piiroja (teadagi)
Haavistu (tema kiirus ja tehnika hakkavad silma skautidele varem või hiljem)

greenday
24.12.01, 11:32
Orginally posted by yeg

Haavistu (tema kiirus ja tehnika hakkavad silma skautidele varem või hiljem)Nõus nõus!

kojamees
24.12.01, 12:52
Pakun et Piiroja ja siis Oper.
:õlu:

Kebab
24.12.01, 13:03
Eestist sirgunud kuulsaim mängija on Valeri Karpin. Kahjuks ei antud talle kunagi võimalust om sünnimaad esindada.

Järgmine on Ahjupera. Maailmas on vähe mängijaid, kes 16. aastaselt oma riigi A-koondist esindavad. Ainult Owen tuleb meelde.

Fazz
24.12.01, 14:36
Orginally posted by Kebab

Järgmine on Ahjupera. Maailmas on vähe mängijaid, kes 16. aastaselt oma riigi A-koondist esindavad. Ainult Owen tuleb meelde.

See, et Ahjupera mingil seletamatul kombel nii noorelt koondisse valiti, ei tee tast veel suurepärast mängijat. On ta üldse mõne värava löönud, kasvõi noortekoondise eest?

Ja teadmiseks, et Owen oli juba 18, kui ta esmakordselt A-koondises mängis (veebruaris 1998), olles küll seega noorim mängija eelmisel sajandil, kes Inglismaad esindanud.

Nendest, kes siiani Eesti koondist on esindanud, ma küll kahjuks kedagi ei näe, keda võiks üldse Poomiga (või Karpiniga) võrdlema hakata.

Jeeg
24.12.01, 14:41
Nendest, kes siiani Eesti koondist on esindanud, ma küll kahjuks kedagi ei näe, keda võiks üldse Poomiga võrdlema hakata.
Vaidlen vastu, lõvide ajal ei olnud küll Krõm, Olumets, Reim ega keegi neist lõvipoistest vähem silmatorkavam kui Poom, vb isegi vastupidi :lahe:

Seega, reeglite järgi ei lähe kunagi midagi, tuleb ise tööd teha ja jalgpall on ka väga ootamatu ja suurte üllatustega, nt. et järsku, lausa nädalapealt sirgub kellegist kuulus mängija

Ott
24.12.01, 15:18
Mina pakun ka, et järgmised kuulsad eestlased on Oper ja Piiroja. Piiroja lahkub kindlasti suvel või kevadel Florast (kui mitte varem) ning lööb ka kindlalt läbi (võitlusvaim ja pea...)

Oper mängib ka arvatavasti viimast hooaega Aalborgis ning loodetavasti läheb seejärel juba kõvasse klubisse:)

Rain
25.12.01, 00:00
Eesti kuulsaim mängija 10 aasta pärast on Jeff Pijpers. Jah, see Arno pojakene.
Just siis, kui Arno leping ära lõppeb, hakkavad noore Jeffi hormoonid möllama ning ta avastab enda jaoks ilusad eesti naised. Seetõttu keeldub ta hollandisse tagasi sõitmast ning võtab eesti kodakondsuse. ;)
Ning kuna Arno on eesti koondist tüürides endale suurepärase maine loonud ning tal on vutiringkondades suur mõju, sokutab ta noore Jeffi kuhugi euroopa tippklubisse (tõenäoliselt Florasse :) ) ning edasine on ajalugu (või siis antud juhul tulevik).

Teine variant on Piiroja.

zilde
25.12.01, 14:05
See on Zelinski!! Pärast 26 väravat AaB-s siirdub SUURDE klubisse ja veel 38 aastasena mängib EESTI koondises ning saab Euroopa parima jalgpalluri aunimetuse!!! VOH! Teised varjandid on juba ära nimetatud.:reiv:

Siim
25.12.01, 14:08
Markus Poom, kes võrsub Derby noortesüsteemist ning kui ta saab 18 läheb põhimeeskonda Oakesi selja taha. Tema isa on sel hetkel väravavahtide treener. 25selt läheb ManUsse ning saab seal selliseks legendiks, et pärast teda ei tohi ükski väravavaht ManUs enam nr. 1 kanda.

Rainman
25.12.01, 14:27
Siim, sa arvad, et Oakes peab Derbys nii kaua vastu? Julgen kahelda :lahe:

Jeeg
25.12.01, 15:27
On Markus samuti väravavaht üldse?

Martin
25.12.01, 15:31
irw@On Markus väravavaht.

Sa tead kui vana poiss praegu üldse on? :)

Jeeg
25.12.01, 15:34
Orginally posted by Martin

irw@On Markus väravavaht.

Sa tead kui vana poiss praegu üldse on? :)Vaata ma ei saa üldse aru miks temast kui kindlast tulevasest VVst räägitakse! :)

Martin
25.12.01, 15:40
Sest SLÕ kirjutas ju nii (http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=116204):

Markus saab uue jalgpalli

Lissel selgitas kingitustepoliitikat: “Oleme rõhunud Markuse rõõmustamisele, samas ei taha teda ära hellitada. Aga jalgpalli saab ta selgi aastal - hästi armas ja pehme pall. Markus on Mardiga kodus nii palju mänginud, et on juba hea - püüab ja lööb puha.”

Sageli peab poeg isa korrale kutsuma. “Markus tuletab Mardile tihti meelde, et elutuba pole pallimänguks ja käsutab ta esikusse. Seal nad oma lahinguid peavadki. Äsja käisin Manchesteris jõulupeol, koju helistades rahustas Mart mind: Kõik on korras, ainult laelambi lõhkusime ära - see kukkus mulle kaela,” meenutas Lissel õnnelikku õnnetust.

Ertai
25.12.01, 17:38
"Kõigepealt pakux ma ennast:)"

[i]"Ah sina oledki see pisike põrguline, kes pidevalt ringi kõnnib ja ennast takka kiidab!"

Miq
27.12.01, 00:54
Orginally posted by Rain

Eesti kuulsaim mängija 10 aasta pärast on Jeff Pijpers. Jah, see Arno pojakene.
Just siis, kui Arno leping ära lõppeb, hakkavad noore Jeffi hormoonid möllama ning ta avastab enda jaoks ilusad eesti naised. Seetõttu keeldub ta hollandisse tagasi sõitmast ning võtab eesti kodakondsuse. ;)
Ning kuna Arno on eesti koondist tüürides endale suurepärase maine loonud ning tal on vutiringkondades suur mõju, sokutab ta noore Jeffi kuhugi euroopa tippklubisse (tõenäoliselt Florasse :) ) ning edasine on ajalugu (või siis antud juhul tulevik).

Teine variant on Piiroja.

Veidi offtopic küll, aga eptembris hollandis käinuna julgen küll öelda, et sealsed naised ei jää eesti omadele millegipoolest alla. Ajalugu ka selline, et holland ju vana kaubateede ristumiskoht ja vered segamini. Seega sama põhjus, miks eesti naised nii ilusad on :õnnelik:

jots
27.12.01, 03:28
Ei taha su illusiooni küll rikkuda, kuid mõningatel hetkedel väga raskes joobes olles, tundub mulle mu vanaema sõbranna Pauliine Tuvi ka täiesti pandav.

Minu väide põhineb teoreemil, et mida rohkem sa jood, seda rohkem "ilusaid" naisi sa hakkad enda ümber märkama. Kui Eestis pole probleem 90 % naistest ilusaks juua, siis Hollandis õnnestus pärast väga pikaajalist joomist silmata baaris 1-2 ilusat tibi - kes hilisema vestluse käigus osutusid välismaalasteks.

Heaoluühiskonna paksud elukad mulle ei meeldi.
Hoia kõva ;)

Rainman: Paluks teema raamidesse jääda edaspidi! :lahe:

Edson
28.12.01, 17:04
Poom mängib veel 8 aastat, nii et järgmist tema masti meest me ei tunne veel. Kui siis ainult ema-isa-vanaema-omakoer

Lincoln
28.12.01, 17:59
Praegu peaks see aeg ju hakkama, kus sõmitakse ülemineku- ja laenulepinguid ja muid selliseid. Aga, kes mäletab veel seda, kui Aivar Anniste pidi minema mängima Norrasse, kuid tehing jäi siiski katki. Ma arvan, et võimalike läbilööjate nimistusse võiks veel lisada Anniste ja võibolla ka Saviaugu. Mis te arvate?

Fazz
28.12.01, 18:57
Saviaugu? Ime, et keegi veel Allast või Rähni pole pakkunud :oih:

vaikiv mees
28.12.01, 19:33
Oper/ Piiroja,Stepanov/...

Maarek
29.12.01, 16:22
No eks need, kellest kõige rohkem räägitud: Piiroja, Stepanov. Neist viimane tegi juba esimese tõsise sammu kuulsaks saamise teel.

Udupasun
31.12.01, 12:50
Mina pakuks Kert Kütti...

xxxxxx
28.05.04, 20:39
Aga miks mitte Ragnar Klavan?Teda kõik ju skautimas käivad. Samuti Tarmo Kink.

kaupo
29.05.04, 02:25
Stepanov, Piiroja, Kink, Klavan, Enar Jääger - kõik on arvestatavad kandidaadid. Verinoori ei oska esile tuua, sest murdeeas võib igasuguseid huvitavaid üllatusi juhtuda.

Kui Oper peale seda hooaega edasi ei lähe (ja tõenäoliselt ei lähegi), siis jääb tema laeks Venemaa Kõrgliiga. Mis ei ole muidugi üldse paha tulemus.

futbolidipaul
31.05.04, 15:14
Ma pakun, et Klavan
tänan tähelepanu eest

xKxAxPxUx
31.05.04, 15:41
Ragnar Klavan

U2
31.05.04, 15:46
Pakun,et Ragnar Klavan,Tarmo Kink ja loomulikult ka Kaalma:D

lennu
31.05.04, 20:24
Eesti järgmine kuulsaim mängija on jah, ära arvasite, meie väikse jalgpallikultuuri vaieldamatu staar, Ott Reinumäe. Te kindlasti naerate selle peale, aga mõelge või lugege kokku, kui suur osa kõikidest postitustest Eesti koondise mänge puudutavates teemades sisaldavad Reinumäe nime (mõned andunumad fännid on andnud talle isegi oma hellitusnime isegi, väga meeldejäävad on nt. Reinuvader, mis näitab selgesti, kuivõrd palju ikkagi hinnatakse noore mängumehe kavalust platsil).

On ju selgemast selgem, et kui Reinumäe ei oleks pühapäeval koondist Taani vastu esindanud, siis oleksid mitmed setmed sõnavõtud tegemata jäänud ja joomata jäänud mõnedki toobrid õlut. Okei, siiski.... Kui Otti oleks asendanud Kink ja esitanud parema partii, kui esimesena nimetatu, siis oh rõõmuhõiskeid, mis sellele oleks järgnenud, kuid kui selline tendents oleks korduma hakanud, siis ei tehtaks sellest enam märkimisväärset numbrit, Reinumäe aga suudab olenemata mängust, sõltumata esitusest, alati erutada jalgpallisõprade meeli ja pakkuda kõneainet mitmeteks ärevateks tundideks. Tihtipeale unustatakse mäng sootumaks ja keskendutakse ainult Reinumäe arvustamisele ja oo, mis pärleid ja geniaalsusi nendest debattidest võrsub. Mul on au, õnn ja rõõm korraga elada ajal, mil Eesti rahvuskoondist esindab selline mängija, nagu seda on Ott Reinumäe. Tegemist ON ju staariga, te ise mõistate seda, sest te olete tema ise sünnitanud.

Kui nüüd rääkida eelmistest staaridest, tähtedest Eesti jalgpallitaevas, siis ei saa üle ega ümber keskväljamootor Marko Kristalist, kes on läbi oma karjääri pakkunud palju kõneainet ja tekitanud poleemikat nii jalgpalliringkondades kui ka laiemas mastaabis. Kes siis veel kui mitte Kristal, on pakkunud nii palju meeldejäävaid, suisa unustamatuid hetki fännidele, austajatele ja tervele Eesti jalgpallile. Temata ei oleks olnud rahvuskoondis kõigis nendes 140-s kohtumises, mil Kristal platsil käinud kindlasti see, mis ta oli koos legendiga. Eesti koondis ilma Markota, on kui simman, kust on puudu külavanem või kui igakevadine kihelkonnalaat, kus ei ole laadavanemat, staar on puudu. Õnneks on temast tühjaks jäävat kohta vääriliselt täitmas komeedina jalgpallitaevasse tõusev staar Ott Reinumäe, kellele tõsi küll, standardolukordade meistri jalavarjud veel pisut suured on, kui andkem noorele aega kasvada ja areneda.

Kes on Ott Reinumäe konkurendid Eesti järgmise jalgpallistaari kohale? Esimesena tuleb pähe Tarmo Kink, kuid mida on temal ette näidata Oti kõrval? Ülbe ja ärahellitatud poisinolk ütleks konservatiivsem vutisõber. Kink-Tiidus on kui Res Publica PR-kampaania, ikka ja alati demagoogiaga platsis. Kes mäletab, millal Reinumäe on valjuhäälselt sõna võtnud meedias? Vaid mõned head ajad tagasi Sporditähes ilmunud artikkel tutvustas siis veel mitte nii suurt Eesti jalgpallistaari. Just oma tagasihoidlikkusega nii platsil kui ka selle väliselt on Reinumäe võitnud lugematute austajate südamed.

Julgen kahelda, kas lähiajal sirgub veel nii suurt jalgpallistaari Eestist ja Eestis kui seda on Ott Reinumäe. Sellesse seisusesse oleme tõstnud tema meie, Eesti jalgpallifännid ja teinud suhteliselt tundmatust poisiklutist tõelise Eesti jalgpallistaari, kelle sarnast ei ole mina veel kohanud.

Daz Booob
01.06.04, 10:25
Pikk jutt, sitt jutt.

Silver
01.06.04, 22:57
Omapärane vaatenurk. Esmamulje oli imetlusväärne. Päris hästi oskad Reinuvaderit esile tuua. Paljud mängija annet ei märka või siis tõesti arenguetapp on seisma jäänud. Samas Arno hoiab poolkaitsjat kui oma last andes talle uusi ja uusi võimalusi. Oleks vast viimane aeg oma oskuseid näidata, üllatada või mine sa tea, mis teha.

Lihtsalt üdini nõme on lugeda kommentaare, mis on sisutud ning täis sõimu. Kui mees on A-koondises, siis ka millegi eest. Kergemeelne vutifänn ei ole see õige inimene kritiseerima. Ma arvan, et antud paberid ning kogemustepagas, mida Pijpers omab annavad selgust ka jalgpallitaktiku klassist. Eks tulevik näitab, mis ja kuidas Reinumäe karjäär edasi kulgeb.

Ajakirjas Jalgpall oli poolik märgitud tärniga reservmeeskonda Tervis, kuid koondise ust taob mees endiselt. Väärilisi ning isegi paremaid asendajaid leiaks vast ka väljas poolt Flora süsteemi. Samas on lojaalsus kah tähtsal kohal..

mikc
01.06.04, 23:24
RAgnar Klavan,vist.
Kink kaa

Ono
02.06.04, 00:29
Ott Reinumäe, pole kahtlustki - võitlejahing, tugev peapallides, täpsed söödud, hea väljakunägemine. Mida veel tahta?

Silver
02.06.04, 01:01
Originally posted by Ono

Ott Reinumäe, pole kahtlustki - võitlejahing, tugev peapallides, täpsed söödud, hea väljakunägemine. Mida veel tahta? Täiesti nõus, mõelda tuleb positiivselt, homme on kah päev ja see võib veel hullem olla :D

Lünk
02.06.04, 09:56
Kuigi pean tõenäolisemaks, et just Kingist saab järgmine suur staar, tahaks ise loota, et hoopis Teeverist saaks asja, mis sest et ta paegu TVMK-ski platsile ei pääse.

dech
07.06.04, 12:30
järgmine eesti kuulsaim mängija on RAGNAR KLAVAN sest just TEMA on käinud igalpool testimas (hollandis, prantsusmaal jne...)ja ta on veel väga noor nii et temast võib saada kyll väga kõva tegija!!!;) :silm4:

Karla
07.06.04, 13:12
ega see testimine ei loe midagi.ta on aasta aega testimas käinud,aga ikka on veel floras.

Ono
07.06.04, 14:03
Originally posted by dech

järgmine eesti kuulsaim mängija on RAGNAR KLAVAN sest just TEMA on käinud igalpool testimas (hollandis, prantsusmaal jne...)ja ta on veel väga noor nii et temast võib saada kyll väga kõva tegija!!!;) :silm4:

Ma julgeks väita, et suured klubid testivad iga nädal kümneid ja kümneid mängijaid, et kedagi noorelt ära võtta, niiet see Klavani jutt on liiga ülespuhutud, mis ei tähenda, et ta hästi ei mängiks, aga mingi Euroopa tippklubidega spekuleerida on liiga utoopia.

oku
07.06.04, 16:35
Järgmine kuulus mees on Marko Kristal. Pijpers laseb tal 200 koondisemängu täis ja ongi meie mees jalgpallibroshüürides täkkamas.

Ono
07.06.04, 22:20
Kahju, et tal seda seksikat patsi enam pole, saaks Itaaliasse näiteks.
Tulevane Baggio.

17
07.06.04, 22:46
Ilma mingi kahtlusetagi Ragnar Klavan.

mikc
07.06.04, 23:06
Originally posted by Ono

Kahju, et tal seda seksikat patsi enam pole, saaks Itaaliasse näiteks.
Tulevane Baggio.

Ei,ta on kindlasti parem kui Baggio oli oma karjääri tipul.

Ono
07.06.04, 23:10
Seda minagi, aga see kena pats võiks olla nüanss, mis muudaks Kristali vägagi läbilöögivõimeliseks mängijaks just nimelt Seria A-s.

mikc
07.06.04, 23:19
Lugu on selline, et ma ei leidnud Kirstalit viimase 50 aasta parimate mängijate seast.
Tema asemel ilutses esikohal keegi Zidane.
Samuti tekitab imestus Reinulaagri tabelist välja jäämine.
Lihtsalt veidi OT-d koondiseliidritest.

Jux
08.06.04, 10:31
Leidsite ka nüüd tüübi, kelle kallal ilkuda? Igal juhul väärib Kristal respekti ja mitte vähe. Olgugi, et viimastel aastatel on vanameister laisaks jäänud, ei vähenda see asjaolu tema panust taasiseseisvunud Eesti jalgpallikoondise esitustesse. Kes mäletab nurgalööki Rootsi vastu, see teab, millest jutt.

Kristal oligi ikka üks täkumaid vendi koondises 90ndate keskel, mäletan, et isegi \"Meie Meele\" esikaanel ilutses tüüp kunagi. ;) Kristal käis ka testimisel Manchester City\'s, kuid arvavatavasti ei pääsenud ta oma laiskuse tõttu löögile.

lume
08.06.04, 11:50
Originally posted by Jux

Kristal käis ka testimisel Manchester City\'s, kuid arvavatavasti ei pääsenud ta oma laiskuse tõttu löögile.

Aru ma ei saa kust see legend on liikvele läinud, et Kristal laisk on?
Talle pole ju looduse poolt kiirust ega ka vastupidavust antud, see et ta kiiresti ringi ei lippa ,ei tähenda et ta laisk on.

oku
08.06.04, 11:59
Ei ilgugi nii väga Kristali kallal - loomulikult on mees legend. Kahju, et ta õigel ajal taanduda ei saanud/osanud (kohati on selles süüdi ka meie hõre keskväli), tema praeguseid esitusi vaadates küll enam kunagist taset ei tunneta.

Jux
08.06.04, 11:59
Originally posted by lume

Talle pole ju looduse poolt kiirust ega ka vastupidavust antud, see et ta kiiresti ringi ei lippa ,ei tähenda et ta laisk on.

Tuginesin sellele, mida Pijpers kunagi TÜ-s loengut pidades ütles: \"Marko doesn\'t work enough during the trainings, but always works hard for the team during the games\".

Nõustun samas, et talle pole tõesti supereeldusi looduse poolt antud.

Ono
08.06.04, 12:53
Originally posted by oku

Ei ilgugi nii väga Kristali kallal - loomulikult on mees legend. Kahju, et ta õigel ajal taanduda ei saanud/osanud (kohati on selles süüdi ka meie hõre keskväli), tema praeguseid esitusi vaadates küll enam kunagist taset ei tunneta.

Meil pole sinna keskele ühtegi meest asendada kah, Rähn on, aga ta pole seda tüüpi mängija, kes oskaks kasvõi mõne sööda sealt anda. Ei ole tulemas kah, tundub, niiet Reim saab palju aastaid palli taguda.

Amadeus
24.06.04, 12:07
Originally posted by Jux

Originally posted by lume

Tuginesin sellele, mida Pijpers kunagi TÜ-s loengut pidades ütles: \"Marko doesn\'t work enough during the trainings, but always works hard for the team during the games\".

Nõustun samas, et talle pole tõesti supereeldusi looduse poolt antud.

Mis te jutustate. Noorena oli Kristal eesti koondise yks kiiremaid tegelasi. Sel ajal olid tal just probleemid palli käsitsemisega kiirusel. Nii et looduse poolt on talle piisavalt antud. Ta ei ole lihtsalt oma vormi suutnud hoida ja ka ca 5 lisakilo muretsenud.

reimifänn
03.09.04, 18:37
R-E-I-M........

Amadeus
03.09.04, 18:45
Algselt postitas reimifänn

R-E-I-M........

???? reim TULEVIKUS eesti kuulsaim mängija ???? võibolla \"tulevikus\" hoopis?

Munk
09.09.04, 12:03
Kas leidub veel selliseid, kes ei saa aru, et Eest järgmine kuulsaim mängija on Ingemar Teever?

Amadeus
09.09.04, 12:18
Algselt postitas Munk

Kas leidub veel selliseid, kes ei saa aru, et Eest järgmine kuulsaim mängija on Ingemar Teever?

Vaevalt et kõige kuulsam aga korralik küll, kui tal just motivatsiooni puudust ei teki

marabella666
09.09.04, 12:53
Teever peab olulise arengu tegema oma kiiruses ... muidu see võimalik ei ole

Jux
09.09.04, 12:57
Algselt postitas FCOperBK

Teever peab olulise arengu tegema oma kiiruses ... muidu see võimalik ei ole

Areng peaks toimuma ka taustsüsteemis. Niikaua, kui Ingemar mööblimeeskonna ridades klubivutti mängib, pole erilist arengut loota. Kaks viimast mängu on Teever end juba kenasti näidanud, loodetavasti leiavad nii mõnedki välisklubid ta üles.

Darren
09.09.04, 13:01
Ma juba ootasin seda aega, kus 1,5 hea mängu põhjal hakatakse Ingemarist Eesti jalgpalli uut messiast lootma. Jah, Kingapael tegi hea mängu Luksemburgi ülikehva vasakääre vastu, jah, ta lõi korra Portugali vastu peaga päris hästi ja hiljem peaaegu tühja väravasse aga mitte niivõrd hästi. Paari mängu põhjal pole mõtet sellist haipi looma hakata, Kinkist pole tänaseks veel seda \"maailmaklassi ründajat\" saanud, keda kümned kommentaatorid erinevates portaalides ennustasid saama.

Teever on hea ründaja, just ründaja aga mitte poolkaitsja, nagu temast üritatakse pilti luua. Vahe on lihtsalt selles, et olles niivõrd ründava orientatsiooniga, jääb ta rohkem pildile, vastupidi terve mängu äärel musta tööd tegevast Terehhovist.

Klassikaline äärepoolkaitsja funktsioon peaks siiski enamasti olema äärelt läbi murdmine ning tsenderduste/söötudega teravuse loomine. Kingapael tundub rohkem olevat selline ründaja, kes suudab lihtsalt edukalt ääres mängida.

Kindlasti on Teever parem, kui Udupea Haavistu, ning loodan, et teda ka tulevastes mängudes äärepoolikuna kasutatakse.

Ch1ller666
09.09.04, 13:36
Teever on õhus ikka võimas küll. Ja ega muudki mängu elemendid on OK kindlasti üks lootust andvamaid mängijaid. Ja Kink pole ju korralikult koondise eest üldse rünnakul mängida saanudki topitakse kogu aeg ääre poolikuks.

Fr33k
21.09.04, 21:16
Ma arvan et Ingemar Teever :õnnelik:

clever
22.09.04, 16:08
Ma arvan, et keegi meist ei ole siin maininud seda EEsti nime, kes 5 aasta pärast kõige kuulsam on ja kõige kaugemale jõudnud.
Kasvõi sel lihtsalt põhjusel, et ajakirjandus on kitsarinnaline ja valgustab vaid praeguste kuulsuste käekäigust ning mõned noored 13aastased (välis)eesti poisid teevad samal ajal 2x päevas trenni Euroopa jalgpalliakadeemiates ning nendest ei tea veel keegi midagi. Aga Eestis tuksuvad Klavanid ja Teeverid ootavad oma tundi, mida võib- olla ei tulegi, sest neid lihtsalt ei suudeta ära müüa kas ebasobivatest tingimustest või valest müügitaktikast tulenevalt. Eelmisel aastal jalgpalliliidu poolt aasta jalgpalluriks valitud Piiroja on ehe näide sellest- jube suured plaanid olid tema osas, väidetavalt pooled hollandi klubid tundsid huvi, ja ei midagi...

Anfield
26.09.04, 21:30
Andrei Stepanov või Ragnar Klavan ma arvan ...Tuleviku Lootused !

realmadridfan
27.09.04, 00:43
Algselt postitas ow3n

Kas nad mõlemad tõesti mängivad Viljandis?

17
27.09.04, 01:14
Algselt postitas realmadridfan

Algselt postitas ow3n

Kas nad mõlemad tõesti mängivad Viljandis?

Kas nad mitte ei mänginud Viljandis? Et nagu Tuleviku omad kasvandikud vms?

marcello
27.09.04, 01:29
Step on alutaguse tulevik ja Raki viljandi lootus:D

Aga tõsiselt siis tuleb ära oodata kui mehetegusid hakkavad tegema 92-95,6 sündinud poisid
Elva,Tammeka,Flora,Kotkas,Kotkas Juunior,Oper,Leegion,Maardu,Trans-sealt tuleb järelkasvu nii et mühiseb:õnnelik:

marcello
27.09.04, 01:54
Lisagem siia veel ajax,levadia (95 on nõrk veel,teistest aatsakäikudest ei tea) ja uue klubina Sport kus treeneriteks Pari ja Arbeiter ja tegu 97 a sündinud poistega.Väiksemaid klubisid veel-Keila,nõmem,SK10,Põlva.Idavirumaal ka kindlasti aga see tume maa.
Huvitav kas TVMK ei tegelegi järelkasvu kasvatamisega nii noortele kui 93-97 sündinutele

päkapikk
28.09.04, 13:32
teever.

Amadeus
28.09.04, 14:30
Algselt postitas marcello

Lisagem siia veel ajax,levadia (95 on nõrk veel,teistest aatsakäikudest ei tea) ja uue klubina Sport kus treeneriteks Pari ja Arbeiter ja tegu 97 a sündinud poistega.Väiksemaid klubisid veel-Keila,nõmem,SK10,Põlva.Idavirumaal ka kindlasti aga see tume maa.
Huvitav kas TVMK ei tegelegi järelkasvu kasvatamisega nii noortele kui 93-97 sündinutele

unustasid märkimata TJK ja Puuma ja Tammeka ja olümpia2000 ja merkuur juunior valga warrior ja pärnu ja loomulikult kõikvõimalikud flora pundid üle terve eesti.

IndrekL
06.10.04, 17:31
Kõige rohkem tahaks siis loota neist kes präegu noorteliigades mängivad..:)

Pätu
07.10.04, 02:48
Gustav Tuks...

ei tahaks küll kriitiline olla, kuid no krt - spekuleerimisega saab ka tegeleda Eesti Loto koduleheküljel..

marcello
07.10.04, 08:30
Algselt postitas Amadeus

unustasid märkimata TJK ja Puuma ja Tammeka ja olümpia2000 ja merkuur juunior valga warrior ja pärnu ja loomulikult kõikvõimalikud flora pundid üle terve eesti.

Tammekat ei unustanud,teised küll.

Amadeus
07.10.04, 10:34

Algselt postitas Amadeus

Tammekat ei unustanud,teised küll.

my bad, jäi kahe silma vahele

RD
07.10.04, 15:53
lähemas persektiivis ehk stepa ja piiroja, kuid tulevikus jah need poisid, kes hispaania vutiakadeemiasse läxid tammekast

katoc
07.10.04, 23:35
eee.... eks see ole keegi kink vöi ragnar klavan vöi siis hoopiski Ott Reinumäe Vjatšeslav Zahovaiko vöi siis joel lindpere:viha: :D :viha: :lahe:

Tranks
13.10.04, 19:30
Kauri Siim, Siim Roops,Dmitri Girisin,Henri Erti???Kuidas on....:viha:

tkkt
14.10.04, 16:40
Mait Anton raudselt..:lahe:

Aílton
14.10.04, 17:50
haavistu, stepanov, teever, kink-kõika nad on lootust andvad , ei saa ära unustada ka Joelit oma kiirusega

Ch1ller666
14.10.04, 17:57
Algselt postitas Mikk4

haavistu, stepanov, teever, kink-kõika nad on lootust andvad , ei saa ära unustada ka Joelit oma kiirusega

Haavistu :segadus:

Amadeus
14.10.04, 19:07
Algselt postitas Ch1ller666

Algselt postitas Mikk4

Haavistu :segadus:

Võibolla ta peab Mikk Haavistut silmas

budu
15.10.04, 16:19
teever uus vutitäht

tölpa
15.10.04, 23:56
Tarmo Kink saab täheks

nimh
16.10.04, 18:48
Ingemar Teever, Ats Purje ja Ragnar Klavan on isiksused, kes viivad veel Eesti vuti maailmakaardile.

silver014
16.10.04, 22:47
Eesti jalgpallil on kindlasti väga hea tulevik, eriti kui leidub veel Ragnar Klavani või teeveri klassiga noori mängumehi:r66m17:

runno
16.10.04, 23:08
Algselt postitas silver014

Eesti jalgpallil on kindlasti väga hea tulevik, eriti kui leidub veel Ragnar Klavani või teeveri klassiga noori mängumehi:r66m17:
mis siis naljakat on???

Soccernr1
17.10.04, 19:32
Tarmo Kink Ja Ingermar Teever !!!;)

marcello
18.10.04, 05:28
Lindperel oleks aeg eestimaa tolm jalge alt pühkida ja euroopas tegusid tegema hakata:)

tegija12
18.10.04, 19:50
Ütleme nii et see õige täht alles sündimata:õnnelik:

Raldo
24.10.04, 22:46
ma ei tea, aga tundub et Tarmo Kink sest ta on alles väga noor, ning juba praegu on tal väga hea tehnika!!!

Adriano#10
24.10.04, 22:56
Algselt postitas tr2lts

ma ei tea, aga tundub et Tarmo Kink sest ta on alles väga noor, ning juba praegu on tal väga hea tehnika!!!ega ainult tehnika ei loe...:doh:

tkkt
28.10.04, 17:18
Algselt postitas Adriano#10

Algselt postitas tr2lts

ma ei tea, aga tundub et Tarmo Kink sest ta on alles väga noor, ning juba praegu on tal väga hea tehnika!!!ega ainult tehnika ei loe...:doh:

no jah a mida sa selle hea tehnikaga ja muuga teed kui ei lõika yleval eriti...:oih:

kaaLer
28.10.04, 17:48
Ragnar Klavan

inzu
28.10.04, 21:14
ingemar teeverist saab järgmine eesti kuulsan mängija või kink

IndrekL
28.10.04, 21:16
Algselt postitas inzu

ingenar teeverist saab järgmine eesti kuulsan mängija või kink
Ingenar on tõesti hea?:doh:

karla01
28.10.04, 21:18
Algselt postitas Ferreira

Algselt postitas inzu

ma tahaks teada kes too ingenar veel on.

IndrekL
28.10.04, 21:20
Algselt postitas karla01

Algselt postitas inzu

Sellele ma nagu vihjasin jah.:doh:

inzu
28.10.04, 21:23

Algselt postitas karla01

Algselt postitas inzu

vabandust ma parandasin oma vea,aga äitäh vihjamast

karla01
28.10.04, 21:23
Algselt postitas inzu

Algselt postitas karla01

Algselt postitas inzu

vabandust ma parandasin oma vea,aga äitäh vihjamast

aga üks viga on lauses ikka.

IndrekL
28.10.04, 21:41
Algselt postitas karla01

Algselt postitas siimsorokin

Algselt postitas karla01

aga üks viga on lauses ikka.

Mida sa ahv üldse parandad siin teiste vigu??
Sa oled ise üks paras viga! (no offence) ;)

sa p*de pane ültse suu kinni.:viha: :viha: :viha:
Rahuneme maha ja ei tee OT\'d eks?:lahe:

lennu
28.10.04, 22:47
Mu noored sõbrad, ei maksa üksteise kallal keelt teritada. Foorumi läbustamine ei tee kellelegi head. Siinkohal tuletan ühtlasi meelde, et meie armasas foorumis on võimalus oma ebavajalikud või untsuläinud postitused kustutada. ;)

siim089
29.10.04, 15:24
...ma usun et Kotenko ja Purje ja Jääger kuid miks mitte ka Zahovaiko

Ch1ller666
29.10.04, 16:48
Algselt postitas siim089

kuid miks mitte ka Zahovaiko

Sest et ta ei saa palli 2 meetri pealt ka väravasse :D

Drogba
29.10.04, 16:53
ma arvan ,et Kotenko ja Alo Bärengrub

marcello
29.10.04, 16:53
sibulapoiss unustage küll ära

zempion
29.10.04, 19:50
Raio Piiroja, sest Arsenal tahtis juba vahepeal teda ja ta on jõuline kaitsja, kes tuleks vägagi kasuks!;)

budu
02.11.04, 04:07
tegelt tõesti võib üks olla kotenko ja kindlasti teever

Ch1ller666
02.11.04, 10:16
Teever ja Enar Jääger :lahe:

RantZ
04.11.04, 14:53
piiroja aga suuremaid tuleviku eesti tähti tuleb ikkagi otsid praegust 10-15 aastaste seast

clever
05.11.04, 00:13
Ma arvan, et Piiroja rong on läinud, kahju küll- ta mu üks lemmikuid. Tal peab ikka ullult vedama, et kuskile Arsenali saada. See, et huvi tunti, on puhas ülespuhutud asi. Tuletan siinjuures meelde, et Oper ju lausa käis näitamas end Arsenalis.
Ma ise arvan, et Klavan võiks kuhugi jõuda, ka Teever, kui endale agendi leiab. TVMK teda küll ei suuda müüa. Siinkohal talle üleskutse- Sul on nii hea hooaeg olnud, võta mingi välismaa agendiga ühendust ja ürita siit ära saada. Kui vajad selleks abi, siis võta ühendust mõne koondise vanema mängijaga, kes juba on välismaal- nad aitavad hea meelega ) Rooba ja Operi vanad taani sidemed, Poomi sidemed; Lemsalu Norras jne)
Kink on küll andekas, aga sellise iseloomuga põleb läbi, mida näitab ka tema praegune pingipoisi koht Spartakis, kuigi lööb duublis väravaid.
A päris noori ma eriti ei tea, ei oska hinnata mingi U 18 poisse.

klooga
05.11.04, 10:53
Arvan, et seleks võiks olla Ragnar Klavan, kuna näitab head mängu ja ka see vend, kes praegu on Moskva Dinamos.

Epic
05.11.04, 11:27
Algselt postitas klooga

ka see vend, kes praegu on Moskva Dinamos.

kes seal siis on?

marcello
05.11.04, 11:31
Algselt postitas klooga

Arvan, et seleks võiks olla Ragnar Klavan, kuna näitab head mängu ja ka see vend, kes praegu on Moskva Dinamos.

megairw
kle see vend kes dinamos on ,võttis endale mongoolia kodakondsuse nüüd

Ch1ller666
05.11.04, 12:11

Algselt postitas klooga

megairw
kle see vend kes dinamos on ,võttis endale mongoolia kodakondsuse nüüd

Irw kes see vend üldse oli???

marcello
05.11.04, 13:15
üks lammas täiustab teist:D
küsi klooga käest

Ch1ller666
05.11.04, 13:32

üks lammas täiustab teist:D
küsi klooga käest

Kus sa seda lammast näed :viha:

marcello
05.11.04, 13:59
mis ise arvad?

Ch1ller666
05.11.04, 14:01

mis ise arvad?

Huvitav et sul on kõik lambad. Aga kes sa ise oled???

marcello
05.11.04, 14:07
ei ole kõik!
see kes dinamost rääkis ja see kes nii loll sai olla,et hakkas uurima kes seal küll oli on lambad ainult.
Järgmisena ootan ähvardust,et ma saan peksa jne:D

Ch1ller666
05.11.04, 14:10

ei ole kõik!
see kes dinamost rääkis ja see kes nii loll sai olla,et hakkas uurima kes seal küll oli on lambad ainult.
Järgmisena ootan ähvardust,et ma saan peksa jne:D

No nüüd sa küll eksid:D Ja miks olen ma lammas kui ma küsisin et kes seal Dinamos oli kes mongoolia kodakondsuse võttis:segadus:

marcello
05.11.04, 14:12
Tšingis-khaan:D

Arva ära miks sind lambaks pean kui uurid kes see küll oli kes dinamosse läks ja siis mongoolia kodakondsuse võttis

Ch1ller666
05.11.04, 14:15

Tšingis-khaan

No ma ju ei teadnud et see klooga mingit soga ajas. Mõtlesin et järsku ongi mingi eesti kodakondsusega venelane seal dinamos :P

tkkt
05.11.04, 19:59
originaalne tyyp:lahe:

kaitz
06.11.04, 02:06
Algselt postitas Roosaelevant

originaalne tyyp:lahe:

Yep isegi väga:kaval:

etsajo
16.11.04, 17:54
Algselt postitas greenday

Orginally posted by yeg

Haavistu (tema kiirus ja tehnika hakkavad silma skautidele varem või hiljem)Nõus nõus!

Ma küll nõus ei ole...minu arvates ei ole ta mingi eriline mängija...koondises ei ole ta midagi korda saatnud,...ta ei saa selle taha ka pugeda et ta flora süsteemi ei kuulu!
Aga igalühel on oma arvamus...nii et las ta olla...eks tulevik näitab!

etsajo
16.11.04, 17:58
Algselt postitas Kebab

Eestist sirgunud kuulsaim mängija on Valeri Karpin. Kahjuks ei antud talle kunagi võimalust om sünnimaad esindada.

Siin on mul jälle oma arvamus...mitte et mul midagi Ahjupera vastu oleks....aga ta arenes teistest palju kiiremini...võrreldes teiste omavanustega...seega ei ole see midagi nii väga erilist...kuna ta nüüd 20ne on...ja pole midagi väga väga silmapaistvat korda saatnmud siis seega ei usu mina et temast staar tuleb (NB! Hea mängija on ta kindlasti)

etsajo
16.11.04, 18:04
Samas ise pakkuksin välja Klavani, Jäägri....kahju et Enaril ainult pikkust napib keskkaitsja kohta:(

tkkt
16.11.04, 23:28
OLEX VÕINUD KÕIK YHTE POSTITUSSE PANNA...
ikkagi MAIT ANTON

nulgur
01.01.05, 14:23
nii..järgmised tähed
kõik keda te pakkunud olete: poom, piiroja jne....c\'mon nende aeg on ammu juba läbi
neid nö tähti peaks otsima praeguste 17-19 aastaste seast...nt ištšuk, kuresoo jt..mainiks veel kuuske kaa, selle mehe ülbus võib iegi kasuks tulla!
loodetavasti ei riku noorus neid liialt ära ja pühenduvad 100% jalkale:õnnelik: edu!

Bianconera
01.01.05, 14:40
Klavan, Kotenko, Kuresoo (sinu rõõmuks kallis nulgur, aga tegelikult kaa ta on päris hea ja osav), Kuusk.

lexxx
04.01.05, 20:26
Mida Kruglovist arvate ? Ja loodetavasti saab ka Vassiljevist varsti asja ;)

PraS
04.01.05, 20:53
Algselt postitas nulgur
mainiks veel kuuske kaa, selle mehe ülbus võib iegi kasuks tulla!

Kuusk ja ülbe? :D

Pigem on tüüp selline väga nahhaalne ja väga agress. vend. Kui ülbusest rääkida siis samasse koondisesse kuulunud Marmor on vast ülbe. Kui noortest rääkida siis kindlasti tuleks veel sellistel nimedel pilk peal hoida nagu Teniste, Sadrin, Maksimov, Rõskevits ja Rulkov.

killers678
16.02.05, 00:38
ma arvan et selleks on kindlalt Ingemar Teever;)

Soccernr1
27.03.05, 20:35
Ma ei tea mis juttu siin mõned ajavad,aga jah präegused kuulsamad jalgpallurid Eestimaa pinnalt pärit on Karpin ja Poom.Ja tulevikus minu arvates präegu ei tea kas üldse ka saavad aga parimad variandid on Teever ja Kindlasti T.Kink ja Operist enam nii võimsat asja ei saa,sest mees on juba vananemas ründaja kohta aga mine tea võibolla mängibki ühe hooaja mõnes Inglismaa klubis ära:P

rooney22
10.04.05, 18:09
Ingemar Teever.Kiirus osavus kunagi mängib ehk Chelseas
Tarmo KInk.Eelkõige suurepärane tehnika. ( Lyon )
Jarmo Ahjupera Nii noor aga nii hea mängoja ehk saab W.B.A-sse

Kaspy
11.04.05, 00:45
Algselt postitas rooney22

IRW:D

Anfield
12.04.05, 15:36
Ingemar teever arvatavasti, kuid suur usk on mul ka Kruglovisse.Kuid Eestis on veel palju andkeaid mängijaid ja kuulsamaks võib saada üldse mõni mees, kes pole veel oma oskuseid korralikult välja näidanud.

tkkt
12.04.05, 16:15
100% Mait Anton!

Raix
12.04.05, 16:30
Raimo Nõu (tema kiirus ja tehnika hakkavad silma skautidele varem või hiljem)

eestimees
12.04.05, 16:36

aga NBA-sse ei saagi siiski usun et saa NFL ennem kui WBA-sse

Laurits23
30.10.05, 03:40
Kruglov,Klavan,M.Ištšuk,Kuusk,Teever,Teniste,S.Pur i

TeeleS
30.10.05, 10:56
Kruglov, vennad Purid, Teniste, Kotenko, Jääger ja neid on kindlasti veel

valma
30.10.05, 11:46
Ištšuk, vennad Purid, Teniste, E. Komarov.

Sats1
30.10.05, 13:09
J.Kuresoo (FC FLORA) ning 1988 aastal sundinud Aleksandr Gussev (FC DUNAMO Tallinn). Kahjuks, Aleksandr Gussev ei ole Eesti kodanik, ehk temast siiski on Eesti juunioori koondise liider (meisterlikkuse järgi) saanud.

Jyrka
30.10.05, 15:26
Kõik mu sõbrad trennist.

Meelis M
30.10.05, 21:40
Algselt postitas eestimees

Äkki oli juttu West Bromwich Albinist vms?

mömm
30.10.05, 22:41
Algselt postitas Meelis M

Algselt postitas eestimees

Äkki oli juttu West Bromwich Albinist vms?
ei usu

budu
30.10.05, 23:36
neemelo

Raivo19
31.10.05, 05:25
krt,ma vaatasin täna,et flora vv. aksalu on tõepoolest hea ja andekas.temast võib tulla-mängu jagab ka,õpetab tagant,ühesõnaga tubli

Claim
31.10.05, 19:30
Klavanist ootan paljut ja ka Kotenkost. Aga ka Neemelo võib teatud asju korda saata.

Kxtu
31.10.05, 20:29
Loodaks et Klavan, Piiroja, Kotenko

luutik
31.10.05, 23:43
Kotenko peab veel kõvasti tsenderdusi püüdma õppima. Tippväravavaht see pole, kes tsenderdusi püüda ei oska. Seda arvamust ei tasu võtta kui Levadia vastase arvamust.

MihkelPallak
01.11.05, 00:27
Klavan, Kink, Kotenko ja Kruglov

Ch1ller666
01.11.05, 00:59
Algselt postitas mihkelpallak

Klavan, Kink, Kotenko ja Kruglov
Eelpool nimetatud mängijad ja lisaksin omaltpoolt Teeveri :)

Anetik
01.11.05, 22:34
Kotenko, Kink, Purje, kaks Purid... Kruglov, Klavan =)

Sats1
02.11.05, 00:23
\"Klavan\" (copyright) Kxtu;Claim;Mihkelpallak; Anetik

Kas te kunagi jalgpalli manginud ?

Ch1ller666
02.11.05, 00:40
Algselt postitas Sats1

\"Klavan\" (copyright) Kxtu;Claim;Mihkelpallak; Anetik

Kas te kunagi jalgpalli manginud ?

Mina mainisin ka Klavanit tsitaadi vormis :viha: Ja tänan küsimast olen küll jalgpalli mänginud :õnnelik:

Sats1
02.11.05, 01:00
Ch1ller666,

Nimeta PALUN tehnikaelemendid mis Klavan esitab hea.

Ch1ller666
02.11.05, 01:15
Algselt postitas Sats1

Ch1ller666,

Noo kui ta jookseb palliga siis pall püsib jalast ainult meetri kaugusel mitte rohkem. On sooritanud edukalt ka step overi, ning nurgalipu juures oskab palli sitaks hästi katta.

Sats1
02.11.05, 01:35

Algselt postitas Sats1

Ch1ller666,

Noo kui ta jookseb palliga siis pall püsib jalast ainult meetri kaugusel mitte rohkem. On sooritanud edukalt ka step overi, ning nurgalipu juures oskab palli sitaks hästi katta.

Seda oskavad 90% Meisriliiga mangijad, 80% esimese liiga mangijad, 50% teise liiga mangijad, 30% kolme liiga mangijad ning 10-20% nelja ning viie liiga mangijad.

Sats1
02.11.05, 01:42
Kas sa näid (Viasat kanalis) Klavanit FC Heracles riidades ? Mina-näin. Utle-mis on tema praak (%) söödudes ?

Ch1ller666
02.11.05, 12:45
Algselt postitas Sats1

Algselt postitas Sats1

Ch1ller666,

Seda oskavad 90% Meisriliiga mangijad, 80% esimese liiga mangijad, 50% teise liiga mangijad, 30% kolme liiga mangijad ning 10-20% nelja ning viie liiga mangijad. Vaevalt kuna 90% meistriliiga mängijatest ei ole pääsenud mängima nii tugevasse liigasse nagu Hollandi meistriliiga ja enamus neist ei tee seda mitte kunagi.
Mis söödu praaki puutub pole mina küll midagi katastroofset märganud. Ning söödu puhul on oluline ka see et teine mängija ise ilusti vastu tulekas pallile mitte ainult söötja pole alati süüdi kui palli ei jõua adressaadini.

Sats1
02.11.05, 13:37
Vaevalt kuna 90% meistriliiga mängijatest ei ole pääsenud mängima nii tugevasse liigasse nagu Hollandi meistriliiga”(copyright) Ch1ller666

Küsimus on mitte kus mängima, vaid KUIDAS mängima.

“Mis söödu praaki puutub pole mina küll midagi katastroofset märganud”(copyright) Ch1ller666

Ma pole ka midagi KATASTROOFSET märganud

Küsin veel üks kord-kas sa näid Klavanit FC Heracles riidades ?

“Ning söödu puhul on oluline ka see et teine mängija ise ilusti vastu tulekas pallile mitte ainult söötja pole alati süüdi kui palli ei jõua adressaadini”(copyright) Ch1ller666

Õige; aga puhul kui see ei kasutanud halva tehnika õigustamiseks.

Ch1ller666
02.11.05, 16:04
Jah ma olen näinud Klavanit Heracles Almelo ridades.

Sats1
02.11.05, 17:42

Utle-mis (umbes) on tema praak (%) söödudes ?

Ch1ller666
02.11.05, 19:11
Algselt postitas Sats1

Utle-mis (umbes) on tema praak (%) söödudes ?
Eks ta kuskil natuke alla 50% on. Aga muidu Sats kas sa pead ennast eesti koondise fänniks? Näiteks kui eesti ja venemaa mängisid kelle poolt sa olid? Ja keda sa ise pead eesti järgmiseks kuulsamaks mängijaks?

Meelis M
02.11.05, 20:28
Ja kust kurat te neid protsente välja võlute, kui tohib küsida?

Ch1ller666
02.11.05, 22:05

Mina ka ei tea Sats1 siin järjekindlalt nõudis mult seda numbrit.

luutik
02.11.05, 23:43

Mina ka ei tea Sats1 siin järjekindlalt nõudis mult seda numbrit.
Vene ajal oli hulkurlus likvideritud, peaaegu 100 protsenti. kes ikka hulkus ja laaberdas, see oli erand.

Sats1
02.11.05, 23:48
Ch1ller666,

Arvan, et Klavanil on 60-70% praaki ettesöödudes. Tagasisöödude kohta-su numbrid (\"natuke alla 50%\") on õiged.

Minust on Eesti A-koondise poolhoidja ainult sel aastal saanud: kui Jelle hakkas Eesti koondist meisterlikkuseprintsiibil koostama.

Kui eelmisel aastal Eesti ja Venemaa mängisid olin Venemaa poolel.

Alla 20 a. mängijatest J.Kuresoo (FC FLORA) ning 1988 aastal sündinud Aleksandr Gussev (FC DUNAMO Tallinn) peavad eesti järgmisteks kuulsamateks mängijateks.

päkapikk
02.11.05, 23:57
Algselt postitas Sats1

Ch1ller666,

Arvan, et Klavanil on 60-70% praaki ettesöödudes. Tagasisöödude kohta-su numbrid (\"natuke alla 50%\") on õiged.

Minust on Eesti A-koondise poolhoidja ainult sel aastal saanud: kui Jelle hakkas Eesti koondist meisterlikkuseprintsiibil koostama.

Kui eelmisel aastal Eesti ja Venemaa mängisid olin Venemaa poolel.

Alla 20 a. mängijatest J.Kuresoo (FC FLORA) ning 1988 aastal sündinud Aleksandr Gussev (FC DUNAMO Tallinn) peavad eesti järgmisteks kuulsamateks mängijateks.
no ja mida sa siis kogu selle jutuga nüüd tõestasid??Et klavan söödab sitasti ja ei kõlba koondist esindama?

Sats1
03.11.05, 00:05
pakapikk,

Jah; Ragnar Klavan ei olnud seni U21-koondise taset üle kasvanud nagu näiteks Tihhon Shishov ning Konstantin Vassiljev.

päkapikk
03.11.05, 00:10
Algselt postitas Sats1

Mina tõlgin seda niimoodi:

Minust on Eesti A-koondise poolehoidja ainult sel aastal saanud:kui Jelle hakkas Eesti koondisesse võtma rohkem vene rahvusest mängijaid.

päkapikk
03.11.05, 00:10
Algselt postitas Sats1

pakapikk,

Jah; Ragnar Klavan ei olnud seni U21-koondise taset üle kasvanud nagu näiteks Tihhon Shishov ning Konstantin Vassiljev.mu eelmise postituse kinnituseks.

Sats1
03.11.05, 00:26
pakapikk,

Minust on Eesti A-koondise poolehoidja ainult sel aastal saanud:kui Jelle hakkas põhikooseisu Rähni ning Reimi asemele Dmitrijevi ning Leetma võtma.

Tihhon Shishov ning Konstantin Vassiljev ka ei olnud seni U21-koondise taset üle kasvanud.

tölpa
03.11.05, 16:59
isiklikult olen päris kindel et klavan, imestasin silmad peast välja kui ei näinud tema nime esimesel lehel, pakuti vanu tegijaid, kel iga hakkab varsti jalaga selga peksma, väljakumängijad teadupärast ei saa nii pika eagni mängida kui VV-d. ja see kink, no ma arvan et see tuleks kiirelt sealt venemaalt ära toimetada, muidu on see tema surm, kruglovistki v6ib ju k6va tegija tulla, noor andekas kiire ja hea löögiga

aga mida ka mina tean:õnnelik:

tölpa
03.11.05, 17:01
ai rsk oleks unustanud, kotenkost ootan palju. kui poom tygis arsenali 2-3 VV-ks siis kotenkot tahaks vähemalt liverpooli esi VV-na näha (kuigi talle endale vist meeldis manu):lahe:

Fxnnar
03.11.05, 21:22
Oper ja Kotenko

Erko
04.11.05, 13:04
Klavan ehk:)

Sats1
04.11.05, 16:37
Algselt postitas insect

Seda on võimalik aga juhul kui Klavan oma praeguse tehnikatase ADEKVAATSELT mõistab ning selle kallal kõvasti töötab. Selle tegi omal ajal Raio Piiroja.

Ch1ller666
04.11.05, 16:52
Algselt postitas Sats1

Algselt postitas insect

Seda on võimalik aga juhul kui Klavan oma praeguse tehnikatase ADEKVAATSELT mõistab ning selle kallal kõvasti töötab. Selle tegi omal ajal Raio Piiroja.
Enda tehnikataseme kallal peaks kõvasti töötama eranditult kõik eesti koondise mängijad. Tihtipeale ei saada kätte ka kõige paremaid sööte ja üldse puterdatakse palliga jubedalt. Tund aega iga päev individuaalset treeningut palliga kuluks neile kõigile ära.

Sats1
04.11.05, 18:08
Ch1ller666,

Et Teet Allase taset saavutada, Klavanil on küllalt tund aega iga päev individuaalsele treeningule palliga pühendada. Et U.Rooba taset saavutada, Klavanil tuleks elu jalgpalli pühendada.

Hellik
04.11.05, 18:45
Algselt postitas Sats1
Et U.Rooba taset saavutada, Klavanil tuleks elu jalgpalli pühendada.

Ega sa ometi natuke ei liialda? :kaval:

sikstinain
06.11.05, 23:41
Henrik Ojamaa (I)

k0x
08.11.05, 13:52
kotenko, klavan, kruglov :õnnelik:

zilde
11.11.05, 00:38
Uus Eesti koondise staar on sündinud! (http://www.iltalehti.fi/2005/11/10/200511103716791_vi.shtml) :D

MihkelPallak
11.11.05, 00:45
j.toomet

golo
13.11.05, 16:09
arvan et hetkel poom ja oper..kuid lähitulevikus kindlasti kruglov ja kotenko

k0x
16.11.05, 17:56
Algselt postitas zilde

Uus Eesti koondise staar on sündinud! (http://www.iltalehti.fi/2005/11/10/200511103716791_vi.shtml) :D

titele Soome kodakondsus vististi :) ehk siis Soome staar ;)

martinjl
06.12.05, 18:40
:doh: Ma pakun Jürgen Kuresoo:õnnelik:

kaitz
06.12.05, 19:29
Algselt postitas golo

kaks viimast kindlasti mitte

valma
07.12.05, 16:41
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas golo

kaks viimast kindlasti mitte

no on ikka kyll

Oll
07.12.05, 17:40
Ehk Jürka...

...Jumal...
05.01.06, 01:56
Mina millegi pärast arvan, et T.Kink tõuseb veel ja hakkab särama. Potensiaali mehel on. Ja hetkeseisu vaadates võib Opist võib staar veel tulla

lenc
05.01.06, 02:29
Hetkel on kindlasti Oper ja vanust vaadates võib sealt veel 4-5 aastat kõva mängu küll tulla. Uutest loodetavasti Klavan ja Kruglov.

Warren
05.01.06, 20:58
Või hoopis Neemelo on see uus talent kes läheb ja teeb?;)

TrevoR
07.01.06, 01:08
Neemelo, Kruglov. Võibolla Kink ka.

clever
07.01.06, 21:38
eks vedamises on kah asi palju kinni.....selles osas ei oska kunagi ette arvata, kes ja kus silma jääb. Ma ise panustaks Klavanile ja Kotenkole, vene nimega tublisid poisse on veel TVMKs ja Levadias. Kinki ja kogu seda Tiiduse punti eriti ei panustaks...selle jalgpallikultuuriga mängijad ei löö läbi, kui sa just vääääga hea ei ole. Tiidusel on küll seal andekaid 91-92 poisse, aga kuna Tiidust normaalsed treenerid ei aksepteeri, siis on nendel poistel raske koondisesse saada.

Anetik
08.01.06, 01:28
m6tlen et Kink ka... juba yteldakse, suur potentsiaal tal on

lenc
08.01.06, 02:12
Algselt postitas clever

Kinki ja kogu seda Tiiduse punti eriti ei panustaks...selle jalgpallikultuuriga mängijad ei löö läbi, kui sa just vääääga hea ei ole. Tiidusel on küll seal andekaid 91-92 poisse, aga kuna Tiidust normaalsed treenerid ei aksepteeri, siis on nendel poistel raske koondisesse saada.
Marko Kristal oli vist üks, kes sealt läbi lõi. On veel keegi?

karneval
08.01.06, 18:28
Kristal ei teohiks küll Tiiduse õpilane olla. Pigem ikka Oper ja ehk veel mõni temaealine.

gamer
08.01.06, 19:30
Algselt postitas karneval

Kristal ei teohiks küll Tiiduse õpilane olla. Pigem ikka Oper ja ehk veel mõni temaealine.

Oper, Purje, Teever

clever
09.01.06, 01:19
Algselt postitas karneval

Kristal on ju Lõvid. Oper käis lühikest aega Tiiduse juures ja nagu ma kuulnud olen, siis kadus jalkaisu mõneks ajaks tänu Tiidusele ära. Sarap korjas Operi kuskilt hoovi pealt üles ja seal sai asi alguse, aga võin ka eksida treeneri osas. Kuigi jah, Tiidus ise räägib, et Oper tema õpilane, siis Oper nii ei arva.

Raivo19
09.01.06, 07:59
Tiidusel oli hea punt,kelledest kõik väga kõrgele pole jõudnud,mängivad siin igaslpool madalamates liigades.Kristal oli üldse mingi Viikingid või Pantrid või midagi taolist...

lennu
09.01.06, 10:21
Teever vegeteeris minu teada päris pikka aega Uuno Piiri juhendatud Nõmme Kaljus, toona siis 3. liigas vist ja käis väikeste poistega palli mängimas. Seda, mida ta põnnina tegi, ma paraku ei tea.

Sats1
09.01.06, 14:45
Marko Kristal (sünd. 02 juunil 1973.a.) tuli \"Lõvide\" meeskonda 1988 a. suvel, meeskonnast \"Viking\".

Sats1
09.01.06, 16:24
Ingemar Teever tegi Tallinna Jalgpallikoolis Tiiduse gruppis, siis mängis FC MC TALLINN-s (treener-Tiidus, esimene liiga).

luutik
09.01.06, 20:26
Teever mängis suht kaua aega MC Tallinnas, kus hiilgas koos Ott Purjega, lüües kahe peale enamuse klubi väravatest . Ühtlasi olid nad ülekaalukalt noorimad mängijad klubis. Ott Purje kahjuks suurde vutti ei jõudnud. :(

Sats1
09.01.06, 20:33
\"Oper käis lühikest aega Tiiduse juures ja nagu ma kuulnud olen, siis kadus jalkaisu mõneks ajaks tänu Tiidusele ära. Sarap korjas Operi kuskilt hoovi pealt üles ja seal sai asi alguse, aga võin ka eksida treeneri osas. Kuigi jah, Tiidus ise räägib, et Oper tema õpilane, siis Oper nii ei arva\" / c/CLEVER

Oper ühines Tiiduse treeningurühmaga Tallinna jalgpallikoolis kaheksa-aastaselt. «Moodus-tasin 37. keskkooli poistest võistkonna,» räägib Tiidus. «Andres käis minu juures 2,5-3 aastat ja paistis juba lapsena silma kiiruse, hea liikuvuse ja vxhmaga. Tal olid head eeldused sirguda tipptasemel vutimeheks, tollest pundist on ta ainuke Eesti koondisse joudnud pallur.»

Loe edasi...
http://arter.postimees.ee/leht/02/04/06/persoon.htm

tkkt
09.01.06, 23:25
Algselt postitas luutik

Teever mängis suht kaua aega MC Tallinnas, kus hiilgas koos Ott Purjega, lüües kahe peale enamuse klubi väravatest . Ühtlasi olid nad ülekaalukalt noorimad mängijad klubis. Ott Purje kahjuks suurde vutti ei jõudnud. :(

Laiskus vist suurel määral mängus. Muidu oleks võinud olla väga väga ponks kutt platsil.
1000 post - nii tore.

clever
10.01.06, 00:12
Algselt postitas Sats1

\"Oper käis lühikest aega Tiiduse juures ja nagu ma kuulnud olen, siis kadus jalkaisu mõneks ajaks tänu Tiidusele ära. Sarap korjas Operi kuskilt hoovi pealt üles ja seal sai asi alguse, aga võin ka eksida treeneri osas. Kuigi jah, Tiidus ise räägib, et Oper tema õpilane, siis Oper nii ei arva\" / c/CLEVER

Oper ühines Tiiduse treeningurühmaga Tallinna jalgpallikoolis kaheksa-aastaselt. «Moodus-tasin 37. keskkooli poistest võistkonna,» räägib Tiidus. «Andres käis minu juures 2,5-3 aastat ja paistis juba lapsena silma kiiruse, hea liikuvuse ja vxhmaga. Tal olid head eeldused sirguda tipptasemel vutimeheks, tollest pundist on ta ainuke Eesti koondisse joudnud pallur.»

Loe edasi...

See on Tiiduse kommentaar, mitte Operi....otse loomulikult ei räägi Tiidus sellest, miks ja kas Oper loobus ta trennist. Aga mina tean natuke teist versiooni asjast. Tiidus nimetab seal artiklis, et oper oli laisk trenniskäija, aga asi oli lihtsalt selles, et poisile ei meeldinud Tiiduse trenn...ühesõnaga vahet pole. Tahtsin vaid seda öelda, et Operit ei saa Tiiduse õpilaseks pidada, kuna ta ise ei pea ennast selleks....õppis sealt vaid hirmu tundma treeneri ees, mitte palli mängima.

vrz
10.01.06, 13:28
Ma olen Operi ja Tiiduse teemal täpselt sama juttu kuulnud, mida clever. Ei oska nüüd öelda, aga suure tõenäosusega teisest kohast. Nii et mingi tõepõhi on vast ikka all sellel.

Tiidusega küll ise kokkupuutunud pole, aga teiste jutust jäänud mulje põhjal tundub selline make-or-break treener olevat. Kas see nüüd lapsi treenides hea asi on, on muidugi omaette teema.

p3p3
10.01.06, 14:40
Klavan
Kuresoo
vennad Purid

Warren
10.01.06, 15:20
Algselt postitas vrz

Ma olen Operi ja Tiiduse teemal täpselt sama juttu kuulnud, mida clever. Ei oska nüüd öelda, aga suure tõenäosusega teisest kohast. Nii et mingi tõepõhi on vast ikka all sellel.

Tiidusega küll ise kokkupuutunud pole, aga teiste jutust jäänud mulje põhjal tundub selline make-or-break treener olevat. Kas see nüüd lapsi treenides hea asi on, on muidugi omaette teema.

Olen ka samu jutte kuulnud.Tiidus pidi türann olema-ei osanud enne mingeid seisukohti võtta sellel teemal aga tundub tõesti,et kuuldustel on alust.

2mSööt3mMööda
10.01.06, 16:19
Algselt postitas clever

Algselt postitas Sats1

Loe edasi...

See on Tiiduse kommentaar, mitte Operi....otse loomulikult ei räägi Tiidus sellest, miks ja kas Oper loobus ta trennist. Aga mina tean natuke teist versiooni asjast. Tiidus nimetab seal artiklis, et oper oli laisk trenniskäija, aga asi oli lihtsalt selles, et poisile ei meeldinud Tiiduse trenn...ühesõnaga vahet pole. Tahtsin vaid seda öelda, et Operit ei saa Tiiduse õpilaseks pidada, kuna ta ise ei pea ennast selleks....õppis sealt vaid hirmu tundma treeneri ees, mitte palli mängima.
Fakt on see, et nõrgad Tiiduse trennides vastu ei peagi. Samuti on fakt ka see, et need kes sinna jäävad hakkavad ka jalgpalli hästi mängima. Ise olen kuulnud sellist juttu, et Oper pidi lapsepõlves ikka paras kaak ka olema....ju ta siis ei pidanud vastu seal Tiiduse trennis.

clever
10.01.06, 17:11
Tegelt vahet ei olegi, mis Operil seal oli...kogu mu jutu point oli selles, et Tiidusel võivad ju head poisid olla, aga ega neil väga väljavaadet koondises mängida ei ole, sest see treenerite koolkond, kes eestis ( vähemalt täna ja homme) koondist juhendavad ja koolitavad, ei poolda eriti Tiidust, kes treenib oma reeglite järgi.Isegi kui tal on head mängijad ja viljakas treeningmeetod, siis koondisesse tuleksid nad oma suhtumisega vaid meeskonnavaimu lõhkuma ja pingeid tekitama. Nende üleolev suhtumine ja teiste alavääristamine on osa enesekindlusest. Kindlasti on ka erandeid...

Kui siin mõni noorte koondisega lähedal seisev isik on, siis võiks seda mu juttu kommenteerida, võib olla ma olen valesti aru saanud,aga minuni on igatahes sellised seisukohad jõudnud vesteldes asjaosalistega.

fcflora92
31.05.06, 21:37

Teever ja Enar Jääger :lahe:

Ma olen n6us minu arust ka Teever ja Jääger aga Klaavan ka noor ja elu veel ees t2na Uus-Meremaa wasty m2ngis jumala h2sti minu arust

etsajo
01.06.06, 04:10
Gert Kams...tuleviku, mitte Tuleviku täht:)

meesmuiste
01.06.06, 14:56
Algselt postitas etsajo

kas see mees on Risto Kallaste laps? Ma ei vii juhtmeid hästi kokku hetkel. Juhul kui nii on, siis olen kuulnud selle mehe kohta häid asju mõnede treenerite käest kes nii mõnegi eestlase (ok ok ühe vähemalt) maailmatasemel viinud (räägiti, et laps ja nime mainiti ka, aga keeruline nimi oli ja ei jäänud meelde...)

Karla
01.06.06, 14:57
Algselt postitas meesmuiste

Algselt postitas etsajo

kas see mees on Risto Kallaste laps? Ma ei vii juhtmeid hästi kokku hetkel. Juhul kui nii on, siis olen kuulnud selle mehe kohta häid asju mõnede treenerite käest kes nii mõnegi eestlase (ok ok ühe vähemalt) maailmatasemel viinud (räägiti, et laps ja nime mainiti ka, aga keeruline nimi oli ja ei jäänud meelde...)
Kas mitte Valga mängija Ken Akerta polnud Kallaste poeg.
Kuskilt on nagu kõrvu jäänud.

gamer
01.06.06, 15:03
Terve Eestimaa Kallaste poegi täis siis? :D

vincent
01.06.06, 15:08
Kams nüüd vaevalt Risto Kallaste poeg saab olla, kui just viimane juba 14-aastaselt mehetegusid ei teinud :D.

meesmuiste
01.06.06, 15:15
Algselt postitas Karla

Algselt postitas meesmuiste

Algselt postitas etsajo

Kas mitte Valga mängija Ken Akerta polnud Kallaste poeg.
Kuskilt on nagu kõrvu jäänud.

Vot oli jah Akerta, teadsin, et mitte tavapärane nimi ei olnud... Gert Kams pole ka ju igapäevane nimi. Igatahes talle ennustatakse suurt tulevikku... Sry et segamini ajasin. to vincent: minu teada oli Kallaste 9. klassi õpilane, kui ta isaks sai... aga jäägu see info siia :) ei tahaks kellelgi mingeid vanu haavu lahti rebida...

vincent
01.06.06, 15:29
Noh, ka Akerta puhul teeb see noore isa vanuseks napid 17 aastat, kuid on siiski vähe loogilisem ;). Ning ega tegu pole ju mingi erilise häbiasjaga lõppude lõpuks. Aga jah, mis siin ikka rohkem vanades asjades surkida,

etsajo
01.06.06, 19:02
Kams oli kahevõistleja ja mängis III liigas Koeru eest. Eelmisel hooajal FC Valga eest, sellest hooajast FC Flora (põhi-vahetuse piiril olnud senini) , samuti U23 esinas Eestit ja sai ka mõlemas Walesi vastu peetud mängus platsile...hirmkiiresti areneb...järgmine aasta siis .......!!!!:D

molbert
15.11.08, 02:09
Eesti järgmine kuulsaim mängija on jah, ära arvasite, meie väikse jalgpallikultuuri vaieldamatu staar, Ott Reinumäe. Te kindlasti naerate selle peale, aga mõelge või lugege kokku, kui suur osa kõikidest postitustest Eesti koondise mänge puudutavates teemades sisaldavad Reinumäe nime (mõned andunumad fännid on andnud talle isegi oma hellitusnime isegi, väga meeldejäävad on nt. Reinuvader, mis näitab selgesti, kuivõrd palju ikkagi hinnatakse noore mängumehe kavalust platsil).

.

Jah igast veidrusi leiab.

molbert
15.11.08, 02:21

:D :D :D

Scooter
15.11.08, 03:55
:D :D :D
:D [ja veel üks supernaerunägu] [ja veel üks supernaerunägu]

Andke mulle molbertit (tahaks kremoone joonistada)!!!

JanK
15.11.08, 21:58
Mingi Priit on, ülihea keskkaitsja, mängib Flora 92-es.

taku*
15.11.08, 23:15
wank, aga sina?

JanK
16.11.08, 00:29
Tead seda tüüpi?

Ma oleksin vabalt järgmine kuulsaim, aganoh, kool on tähtsam.

buub
16.11.08, 00:36
Mingi Priit on, ülihea keskkaitsja, mängib Flora 92-es.

Trennikaaslane mul.

17
16.11.08, 00:40
Pakun omalt poolt Sander Karu.

Mondotek
16.11.08, 01:11
Ma pakuks ka, et Sander Karu.

ttaavi-
16.11.08, 01:23
Ma pakuks, et Zenjof. või kuidas ta nimi kirjutataksegi.

O HAI
16.11.08, 01:34
ma arvan et Ilmo Räim peaks olema järgmine eesti superstaar

Sats1
16.11.08, 15:43
A.Jahhimovitš
Füüsis+täpsed pikk söödud+LIIDRIOMADUSED (!!!)

taku*
16.11.08, 15:45
I. Karu for sure

JanK
16.11.08, 17:26
Erkki Junolainen teeb U-17 eliitliigas ilma.

k0x
16.11.08, 17:48
kui poiss viitsib kõvasti trenni teha, saab temast kindlasti tegija!

Tofoa
17.11.08, 00:58
90-91 Vapruse poisid

taku*
17.11.08, 01:45
I.Karu .

Sats1
17.11.08, 09:50
Liidriomadusi tal nüüd ka pole.
Koondise kapten ilma liidriomandusteta???

Vaikne ja tagasihoidlik on platsil just.
Tundub, et sa ei näinud tema mänge koondise riidades. Ta on kõige "valjem" pallur platsil.