320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti järgmine kuulsaim mangija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti järgmine kuulsaim mangija?

    Siiani on Poom eksole maailmas Eesti tuntuim mängija, mis te arvete, kes saab selleks pärast Poomi? Ehk, kes saab poomist veel kuulsamaks? Ma olen suhteliselt kindel, et Piiroja, mul sisetunne ütleb, et ta mängib kunagi Premiershipis.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Ma olen päris kindel et järgmine kuulsaim eestlane on Mart Jürisoo :P

    jalgpallur ma mõtlen...

    Kommentaar


      #3
      Ma pakuksin välja järgmised kuulsamad:

      Stepanov (Spartak)
      Piiroja (teadagi)
      Haavistu (tema kiirus ja tehnika hakkavad silma skautidele varem või hiljem)
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #4
        Orginally posted by yeg


        Haavistu (tema kiirus ja tehnika hakkavad silma skautidele varem või hiljem)
        Nõus nõus!
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #5
          Pakun et Piiroja ja siis Oper.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Eestist sirgunud kuulsaim mängija on Valeri Karpin. Kahjuks ei antud talle kunagi võimalust om sünnimaad esindada.


            Järgmine on Ahjupera. Maailmas on vähe mängijaid, kes 16. aastaselt oma riigi A-koondist esindavad. Ainult Owen tuleb meelde.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by Kebab

              Järgmine on Ahjupera. Maailmas on vähe mängijaid, kes 16. aastaselt oma riigi A-koondist esindavad. Ainult Owen tuleb meelde.
              See, et Ahjupera mingil seletamatul kombel nii noorelt koondisse valiti, ei tee tast veel suurepärast mängijat. On ta üldse mõne värava löönud, kasvõi noortekoondise eest?

              Ja teadmiseks, et Owen oli juba 18, kui ta esmakordselt A-koondises mängis (veebruaris 1998), olles küll seega noorim mängija eelmisel sajandil, kes Inglismaad esindanud.

              Nendest, kes siiani Eesti koondist on esindanud, ma küll kahjuks kedagi ei näe, keda võiks üldse Poomiga (või Karpiniga) võrdlema hakata.

              Kommentaar


                #8
                Nendest, kes siiani Eesti koondist on esindanud, ma küll kahjuks kedagi ei näe, keda võiks üldse Poomiga võrdlema hakata.
                Vaidlen vastu, lõvide ajal ei olnud küll Krõm, Olumets, Reim ega keegi neist lõvipoistest vähem silmatorkavam kui Poom, vb isegi vastupidi

                Seega, reeglite järgi ei lähe kunagi midagi, tuleb ise tööd teha ja jalgpall on ka väga ootamatu ja suurte üllatustega, nt. et järsku, lausa nädalapealt sirgub kellegist kuulus mängija
                See kiri siin on all

                Kommentaar


                  #9
                  Mina pakun ka, et järgmised kuulsad eestlased on Oper ja Piiroja. Piiroja lahkub kindlasti suvel või kevadel Florast (kui mitte varem) ning lööb ka kindlalt läbi (võitlusvaim ja pea...)

                  Oper mängib ka arvatavasti viimast hooaega Aalborgis ning loodetavasti läheb seejärel juba kõvasse klubisse

                  Kommentaar


                    #10
                    Eesti kuulsaim mängija 10 aasta pärast on Jeff Pijpers. Jah, see Arno pojakene.
                    Just siis, kui Arno leping ära lõppeb, hakkavad noore Jeffi hormoonid möllama ning ta avastab enda jaoks ilusad eesti naised. Seetõttu keeldub ta hollandisse tagasi sõitmast ning võtab eesti kodakondsuse.
                    Ning kuna Arno on eesti koondist tüürides endale suurepärase maine loonud ning tal on vutiringkondades suur mõju, sokutab ta noore Jeffi kuhugi euroopa tippklubisse (tõenäoliselt Florasse ) ning edasine on ajalugu (või siis antud juhul tulevik).

                    Teine variant on Piiroja.
                    piis!

                    Kommentaar


                      #11
                      See on Zelinski!! Pärast 26 väravat AaB-s siirdub SUURDE klubisse ja veel 38 aastasena mängib EESTI koondises ning saab Euroopa parima jalgpalluri aunimetuse!!! VOH! Teised varjandid on juba ära nimetatud.

                      Kommentaar


                        #12
                        Markus Poom, kes võrsub Derby noortesüsteemist ning kui ta saab 18 läheb põhimeeskonda Oakesi selja taha. Tema isa on sel hetkel väravavahtide treener. 25selt läheb ManUsse ning saab seal selliseks legendiks, et pärast teda ei tohi ükski väravavaht ManUs enam nr. 1 kanda.

                        Kommentaar


                          #13
                          Siim, sa arvad, et Oakes peab Derbys nii kaua vastu? Julgen kahelda
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #14
                            On Markus samuti väravavaht üldse?
                            See kiri siin on all

                            Kommentaar


                              #15
                              irw@On Markus väravavaht.

                              Sa tead kui vana poiss praegu üldse on?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X