320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Dugout-Online

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dugout-Online

    Dugout-Online.com

    Tegu on siis lühidalt öeldes maailma parima managermänguga (paljude arvates ). See pole tüüpiline hattricki koopia ega midagi taolist, see on unikaalne mäng. Põhimõte on sama - võida mänge ning karikaid, aga viis kuidas seda teha, on erinev.
    Mängu tulevikuplaanides on 3D highlighteid ning veel mitmed uuendused

    Eesti koondis kuulub tippude hulka ning MM-l pole poolfinaal võimatu. Finaal samas ja finaali võitmine vajaks väikest imet Üks vähestest mängudest kus Eestil on väga head võimalused.

    Kogukond on seal hästi sõbralik, mängu rajaja ja arendaja suhtleb aktiivselt inimestega, küsib, räägib. Viimasel ajal muidugi vähem, kuna mäng kasvab pidevalt, aga sellist tagasisidet ei kohta te ei Hattrickis, MZ-s ega kuskil mujal.
    Eesti foorum on kontrolli all ning kõik on korras, keegi ei hakka seal sõimlema ega midagi. Abi saab kergesti küsida ning vastuse saab kindlasti.

    Te ei kaota midagi kui proovite seda mängu Aga üldiselt on nii, et see mäng peaaegu kindlasti jätab teid mängima, sest te tahate iga järgmise mängu võita ning aina kaugemale jõuda Aga siiski kui te tunnete, et on raske, tahaks järgi jätta vms, siis te võite kindlasti kogenumatelt isikutelt abi küsida või lugeda/postitada foorumisse.

    Kui te praegu aktiivselt alustate, siis võite paari hooajaga end Eesti esiliigasse või kasvõi Meistriliigasse mängida. Tõsiasi on aga see, et aktiivsed managerid on edukad ning igav neil ei hakka.

    Põhjus miks ma sellest teada annan, pole omakasupüüdlik. Ma ei saa selle eest mitte midagi. Aga see mäng on mulle väga tähtis ning Eesti heaolu on üks mu prioriteetidest. Seega kui te annate Eesti kogukonnale oma panuse, oleks mul ja veel paljudel teistel väga hea meel. Nimelt asi selles, et Eesti kuulub eliiti, aga mängijate arvu kasv pole teab mis hea ning paljud kardavad, et preagune progress võib kunagi kinni jääda.

    Hetkel on DO-s kokku ligi 12,000 kasutajat, seega see mäng pole kõige väiksem. Tegevust jagub.


    Proovige !

    #2
    Teema olemas. http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=4200
    Liigutasin Su posti sinna alla, sest postitus ise oli ju hea.

    Kommentaar

    Working...
    X