320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumlaste iseloomustus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Foorumlaste iseloomustus

    Tuli selline uitmõte, et võiks siia teemasse panna enda (vb ka teiste) poolt võimalikult objektiivse iseloomustuse.
    Miks? Et teada kes milliseid nalju teeb, milliseid mitte ja kuidas keegi millegist aru saab. Mida kelletki tasub küsida, kuidas kellegi kohalolekul mitte rääkida. Ma usun, see ei teeks halba kui objektiivne olla
    Ise endal hetkel aega ei ole, kidnalsti teen ka ise kohe ära.

    Niisiis, kes ei laida maha hakake 'ma
    See kiri siin on all

    #2
    See on yx huvitamavamaid teemasi ,mis siin kandis yldse välja on mõelnud.Ma olex esialgu taktitundeline ja annax teistele sõna.
    Mis aga Yeg su MOTTi tõlgendusse puutub,siis yldiselt ei vaidle vastu ,aga ytlen ,et Litmanen on igal juhul parem mängja ja meeskonnale kasulikum mees,kui Owen,Heskey või Anelka. Loomulikult IMHO,ex.

    Kommentaar


      #3
      Ma ei saanud vist hästi aru. Kas ma pean siin ütlema, et olen ilus, tark ja osav ja muud säärast. Iseennast on alati raske kirjeldada. Pigem võiks igaüks panna siia oma arvamuse teistest. Ja täiesti avameelselt ning võiks kokku leppida ka selles, et teiste arvamusi siin kritiseerima ei hakka va. a'la "see tüüp on ikka eriline jobu". Kuidas siis jääb?

      Kommentaar


        #4
        just, mis ma parandada oskangi

        et pmst ma kirjelduses just tahtsin seda öelda, et teisi kirjeldage palju tahate 8sõbralikult ainult et), enda puhul võib öelda, mida sa ise ei salli, ühesõnaga eelistusi jne...

        Olge loomingulised!
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #5
          aiFo
          aif on selline tore tegelane, süvendunud eesti koondise ja sunderlandi fänn, lõuna-eesti temperamendiga, lahe inimene, iseloomulikud punased kiharad, kultuurne inimene

          aojalgpall
          ao on väga sõbralik, mitmekülgne inimene tundub. ettevõtlik, samas ega ta kaua just soccerneti admin olnud

          Aramis
          Tema puhul on tegu päris asjaliku foorumlasega kellest ma muu koha pealt ie tea suurt midagi, saksa vuti austaja ja asjatundja. Meeldiv

          Artur
          Artur on vägagi noor, juba soccerneti töökamaid adminne. Minu asendaja . Et ta veel targa jutuga ka on, sh. sõbralik - see on ülipositiivne. Veendunud Milani fänn

          Chobram
          Kaunud nagu welshki. Mäletamist mööda oli temagi sõbralik ja tegutsemishimuline tüüp, üritas vist mitu korda tulutult suvel FC Soccerneti trennides kaasa lüüa

          ckytep
          'Tea kas ongi veel kõik aru saanud nicki kirjapildi ülesandest. Scooter bändi eesti parimaid fänne (minu vennaga koostöös sel alal nagu ma olen aru saanud, kes palju tulevikus alla ilmselt jääda ei tohiks). FC Soccerneti poiss, suht andekas mängija ainult et suvel kisklesime tihti positsioondie pärast , muidu on hea kokkumäng. Paljude arvates ajab suts veidrat juttu ja tegeleb enesekultusega.

          coco
          Coco on arsenali, barca ja PSG toetaja (seos ilsmelt selles, et natud klubide osad mängijad on olnud mõnes teises eelnimetatus klubis varem). viola vist kah vastu ei hakka. Samuti FC Scrneti mängija, üks oskulikumaid - meie hetke keskväljavõlur. Natuke närviline muidu seltsiv inimene. Julge.

          cornwall
          Cornwall oli suvel ikka kindel trennidkäija kuniks otsustas Soccerneti rindkonnast veidi eemalduda ja on jäänud nüüd tahaplaanile. Skandaalne tegelane, palju on räägitud tema jutusisukusest, trennis oli suhteprobleeme nii mõnegagi, elas üle üldiselt. Vasakkaitsja oli, arvas ennast liiga kehva olema, minu meelest oleks kindlasti tulnud jätkata. Praegu on tagasihoidlik, netuka fänn

          Darren
          Raaliboss Samas elav suhtleja taas. Foorumis palju kaasa ei löö, küll aga jutukas, kus on ilmselgelt egovõitluses Smutoviga Welshi sõber, üliõpilane, veedab vahest liiga palju aega raali taga... (?) Siiani pole negatiivseid ilminguid esinenud

          dieter
          Saksa vutiaustajatega on mul selline paha lugu, et ei tea neist suurt mdiagi. dieter on ise kogenud mängumees ja bayerni fänn, asjatundja.

          dreyd
          ...on minu jaoks veidi märkamatu tegelane, aga positiivne tüüp, tihti peale olen mõttekaaslane

          eestieest
          Soccerneti keskkonna skandaalsemaid tegelasi, pubekas, arenev inimene nagu me kõik . Endine megaspämmija. Villa fänn oma venna estoni (samuti endine suurspämmija) eeskujul. Fänn ta tõesti on - nimetabaar lausa kokku oli kukkumas kui veljekesed villa väravate (olid need siis ise löödud või saadud) peale kisa tegid derby mängus. Käis trenniski korra, olevat normaalne mängija. Igaljuhul oma stiiliga

          erxx
          Väga huvitav inimene. Eesti suurim gunnerite fänn. Rahuliku iseloomuga aga kui vaja käratab . Trennipoiss, vasakkaitse või -rünnak. Jõuline mängija, suts uimane aga ehk on see tingitud rohkest... Seltsiv, sõbarlik kõigiga, taga ei räägi minuteada. Pmst minu meelest väga sümpaatne tegija

          eston
          Kurikuulsa eestieesti (nüüd jutukas esteet-joller'i ja foorumis jon'i) kurikuulus vend. Palju sai estoni kohta ära öeldud ka eestieesti kirjelduses. Spämmija. Viimasel ajal täitsa maha rahunenud Vanuse kohta vähe...

          gaskoff
          Eesti koondise suurepärane fänn. Ennastohverdav. Rahulik ja tark inimene. Palju tast ei tea, ühekorra sain tuttavaks.

          greenday
          Millegipärast koguaeg sobitan fänniduona kokku gaskiga . Temagagi tutvusin siis kui gaskiga.

          guitz
          Aktiivne ja edukas ennustaja. ManU fänn. Aktiivne kasutaja, ei ole negatiivne.

          ishmael
          AC Milani toetaja. Ei salli kummalisel kombel argentiinlasi - igatahes iseloomulik. Üliõpilane minuteada.

          jansa
          Tuntud koondise fänntegelane. Mis muu ikka. Aktiivne tegelane fänninduses. Teatadgi-inimene

          Jokker
          Jokkerist tean niipalju et ta omab head telekat, sest et tema pool on võimalik saudi-mängu näha. Ilmselt seltsiv inimene

          Jyrka
          Kolmas kurikuulsamaid tegelasi. Stiiliomav pube, endine suurspämmija, nüüd vaevavad teda bännid ja keelud jne jne. Soccerneti keskkonna liikmetele kõikidele teada.

          Kaarel of Berg
          RAUDSELT Eesti suurim jalgpalliasjatundja (just inglismaa osas). Tema teadmisi pole meist kellegil, jalkale 99protsendiliselt pühendunud, hea mängija - Koski suurimaid sõpru. Hetkel sõjas - krdi palju on juurde võtnud - enne oli ikka selline kleenuke

          Kata
          Tedagi-tüdruk. AKtiive koondise fänn. Armastab soccerneti rahvaga koos olla. Sõbralik, kena ja meeldiv kõikidele.

          kojamees
          Eesti koondise ja St. Pauli fänn. Eesti fänniduse nurgakive. Imehea muusik (nt. lugu Eesti maailmameister). Aktiivne, tark, sõbralik, kogenud.

          kolmteist
          Arsenali ja Bergkampi fänn. Egoistlik, vajalikult ülbe. Üliaktiivne, elav inimene. Sõbrustab palju. Ei karda tema midagi

          Kosk
          Kosk on paljude (õlle)sõber
          Väga ainulaadse iseloomuga nagu ka ise väidab. Parajalt ülbe, egoistlik, eneskindel, häälekas, sõbralik, seltsiv, tegudemeelne tyyp. Väljakul hea mängija, Bergi suur sõber kuigi viimane on NUFCi fänn, Kosk aga samapalju SAFCi oma. Väljakul ei ole vennaarmu
          temaga on alati huvitav koos aega veeta
          PS. Koondise fänninduses on selge käpp

          Leida
          Leida olemus on mulle ebaselgeks jäänud, et kus ta üldse elab ja kellega seotud jne jne. Vanuse peilisin välja
          muidu on ta ikka sõbralik, jutukas just selles mõttes et kui küsid ka vastab. Ettevaatlik, vaja siis kraakleb
          Ja vähe sellest - Liverpooli fänn

          LuaLua
          Universaal
          Väga põhjalik NUFCi, Tresor Lua-Lua ja koondise fänn. Php asjatundja, soccerneti keskkonna suur abistaja. Suur imago, arukas, sõbralik, vajalikult ülbe, ettevaatlik.

          m1ck
          Trennpoiss, ülinoor ja selle kohta väga hea fänn koondisele ja manule, seltsiv, arukas. Vahest langeb vanematelt tuleva ülbuse ohvriks aga ei heitu, ei anna kunagi alla. Veendunud Manu tiitlivõidus

          Maarek
          Maarek on Itaalia asjatundja. Viola forever. Koondise mängudel eriti ei näe, fänninduse mõttes vähenähtav. Trennipoiss, põhiründaja, andekas. Trennis parajalt jutukas aga ei mölise. SÕbrustav ja vastutulelik.

          Martin (aka MartinS, Smutov)
          Soccerneti suurim tala, aktiivne, sõbralik, parajalt ülbe, egoistlik. Ometi päriselus tundub tagasihoidlik, hea kauglöögiga.

          martin007
          Aktiivne trenniasjade ajaja. Nüüd on vähe kummaliseks läinud. Muidu suhtaktiivne, foorumis julge, veidi närviline. Mängus väga suur triblaja, isetseja. Vanasti käsutas palju platsi äärel just.

          Miq aka Miikael
          ManU supporter. Räägib palju aga ei aja mula. Vaidleja, rahulku närviga. Pelgulinnas tundub väga kindel mängija. Koondise kindel fänn, kahjuks müüs trummi maha...

          netukas
          Õrnema sugupoole esindaja. Eraklik mõne mõttes, ei näita end välja, Jutult väga aktiivne, sõbralik üldiselt. Saab alati naljadest aru, Kata suur sõber.

          Ott
          Mitte segamini ajada eesti koondise suurima fänniga, teise otiga.
          Õige nimi on Eliot. FC Soccerneti ründaja (viimati ka kaitsja). Andekas tüüp mitet ainult jalgpallis. Taktitundeline vähemalt soccerneti rahva seas. Enesekindlus ise, ülihumoorikas. Vaja joob vaja ei joo Real Madridi fänn. Aktiivne ka koondise mängudel

          PAPA
          fänninduse isasid.
          ei noh, elutark, kogenud, hea pallur. Aktiivne fänn (üks suurimaid). Absoluuteslt hea suhtleja igas valdkonnas. Parajalt jutukas, ülbe, eneskindel, vaidlev jne jne.

          Raivo
          Rahu ise...
          Trennipoiss, kindel ja kiire kaitsja. Tähtis mees platsil. Oskab enda eest seista, ajab asju hästi. Tagasihoidlik, kuid sisemuses tundub väga huvitav isik

          ROOTSI KUNN
          Üks eesti koondise suurimatest ja 'vanematest' fännidest. Asjajaja, enesekindel, sõbralik.

          Welshwizard
          Mina ja tema olime kunagi soccerneti idee autorid, peatse liitus meiega Smutov moodustades kuldse kolmiku Tema oli väga suur asjajaja, trennpoiss - hea mängija. Parajalt ülbe kah, suhtlev inimene. Lõppes kõik ühel joomasel õhtul ja peale seda pole teda enam keegi näinud...

          wiiner
          Soccerneti nooremaid tyype. Väga hea inimene mu meelst.
          Ta on töökas admin, ülihea noormängija (eesti noortekoondises), poulaarne tegelane. Fännilik eelistus puudub. Sõbralik, aktiivne, seltsiv. Kui vaja siis teeb mida vaja

          yheksa
          Naisisik, kes tunneb hästi naiste-, eesti- ja itaalia vutti. Arukas ja vaidlev. Sõbralik kuid kui vaja siis ikka ütleb . Liialt kriitiline, korralik inimene.

          Palun mitte solvuda neil, keda iseloomustuses pole (mis veel täienedagi võib), teid ma lihtsalt piisavalt ei tea ega tunne...

          25.12.2001, I. Tambek
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #6
            Ei see teema olex huvitav kui ei räägita endast vaid just teistest ehk keda millisex sa siin foorumis pead.

            Kommentaar


              #7
              Toon siin välja smutovi lühiiseloomustused jutukas:



              <MartinS> nii Kosk:
              <MartinS> õllekunn, kes on sitaks armunud, kuid seltskonnas on väga tore. Ainuke oht on selles, et kui õllet kätte ei saa, siis muutub vägivaldseks ning hakkab Infoabist abi paluma.

              <MartinS> Netukas:
              <MartinS> promilliga viriseja, kuid vahepeal päris tore.

              <MartinS> Artur:
              <MartinS> Itaalia fanaatik, kuid oma vanuse kohta väga asjalik.

              <MartinS> Yeg:
              <MartinS> sai tuntuks kui oksekunn, kuid enam-vähem sama jutt, mis Arturi kohta v.a. Itaalia osa.
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                Chobram
                Kaunud nagu welshki. Mäletamist mööda oli temagi sõbralik ja tegutsemishimuline tüüp, üritas vist mitu korda tulutult suvel FC Soccerneti trennides kaasa lüüa
                midagi asjalikku selle mehe tekstist välja lugenud pole. Jäänud mulje, kui üks haiglase huumorisoonega tobu,kelle kasutataim sõna on IRWWWW
                ----------------------------------------------------------------------
                Cornwall oli suvel ikka kindel trennidkäija kuniks otsustas Soccerneti rindkonnast veidi eemalduda ja on jäänud nüüd tahaplaanile. Skandaalne tegelane, palju on räägitud tema jutusisukusest, trennis oli suhteprobleeme nii mõnegagi, elas üle üldiselt. Vasakkaitsja oli, arvas ennast liiga kehva olema, minu meelest oleks kindlasti tulnud jätkata. Praegu on tagasihoidlik, netuka fänn
                Skandaalne tegelane? Jutusisukus? Suhteprobleemid trennis niimõnegagi? W T F ?
                Seda,et ma vana foorumi ajal üleliia postitusi tegin ning nendes suurt miskit alati sees ei pruukinud olla on muutunud kui sa tähele pole pannud ning mõttetu postitused on asendunud veidi arukamate (kui arukate pole minu otsustada),ma arvan. Unusta minevik. Mõtle mida räägid.
                Suhteprobleemid trennis? WTF? seleta mulle palun seda. Niipalju võin öelda,et ega ma tõesti suur suhtleja seal polnud... lihtsalt mängisin. Kuid samas, mida mul oligi öelda? oleks keegi mind tühist laiku esiteks kuulanud? Teil on seal ju sellised asjamehed koos,kes kõik jalgpalli läbi ja lõhki tunnevad... mida minul seal öelda.
                Seal me nimelt jalgpallist ei rääkinud või kui siis mitte laiaringselt. See ikka teatud seltskonnas oli (vb on nüüd muutunud, ei tea,ei huvita).

                Ära nüüd arva,et ma seda liialt südamesse võtsin. Lihtsalt ei taha,et jätaksid minust trennis toimunu kohta vale mulje. Sinu jutu põhjal olen üks paras suhtlemisprobleemik

                Rahu!

                Kommentaar


                  #9
                  Suhteprobllemid kippusid vahest olema ww-ga ja koskiga, hiljam oli kõik norm, seda ma mõtlesin. Ja just, ma rääkisingi et varem oli postitustega nii nagu ta oli.


                  Palun üritage ka ise kedagi iseloomustada kes pähe kargab!
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    #10
                    Scandalissimo is my middle name

                    Kommentaar


                      #11
                      Ma tahtsin lihtsalt lisada, et Rainman on jobu

                      Kommentaar


                        #12
                        ..kõigepealt peaks kiitust avaldama yeg'le väga huvitava teema eest

                        niisiis iseloomustaks inimesi kellega kõige tihedamalt kokku olen puutunud ja keda kõige paremini tunnen...

                        MartinS
                        Tark ajakirjanik, kes on endast küllaltki heal arvamusel. Ei jäta välja ütlemata enda arvamust.. Martinile on suht raske vastu vaielda, kuna ta vastuargumendid on alati väga hääd...
                        Mis seal ikka.. ülbe on ta ka.. vahel ja natuke :P

                        Yeg
                        aus ja sümpaatne inimene. Suur Liverpooli fänn ja mängib ka ise vutti tulevases suurklubis FC Soccernetis :P
                        Soccerneti adminnina oli küllaltki töökas kuid mitte päris nii hull fanatt, kui mina ja Matu...

                        Artur
                        Asjalik Soccerneti uudisteadmin.. sõbralik, aus... AC Milani fänn..
                        kui rohkem tundma õpin meest, siis räägin edasi

                        Darren
                        väga hea huumorisoonega Soccerneti jututoa asutaja.. :P
                        asjalik ja tark ning oma-arvamust-välja-ütlev tore inimene

                        Kosk
                        õllekunn!!

                        Kata
                        vist elus olen korra näinud seda tüdrikut.. tema mind ei ole.. igatahes on jätnud väga hea mulje. Ilus, aus ja sõbralik


                        rohkem praegu ei kirjutakski... ärgu keegi jumala eest solvugu, kui arvab, et peaks ka siin nimekirjas olema... ma siis enda arvates ei tunne seda inimest piisavalt hästi, et midagi tarka öelda ta kohta...

                        Kommentaar


                          #13
                          iseloomustage veel minnd... tahaks siis teada kes ma olne

                          Kommentaar


                            #14
                            No nii - Darren poiss sai siin Wiineri suurt kiidulaulu kuulda
                            Tema on ka ainuke ,keda ma siinsest Foorumist peale vana FC FloraFänni tegelaste tunnen.Normaalne vend , kes võrreldes vana OK ajaga on palju suuremax ja täiskasvanumax kasvanud.Ja kasvab edasi - sust saab veel asja DarrenPoiss!
                            Väga tubli ,et on olemas Smutovi ja Wiineri taolised mehed.Entusiasm on nakkav ja kui seda pole ,siis pole millegiga nakatada.Keep up the good work.Ja mul on nt absoluutselt yxkõik ,et kas Soccerneti lehele jõuavad esimesena ainult Leedsi uudised või on seal midagi muud ka.Tähtis on ikkagi big picture.
                            Nii ,see foorum on andnud minule usu tulevikku ,sest olen leidnud teisigi saksa jalgpalli fanatte.Te ei kujuta ette ,kui palju see mulle andnud on.Ja Dieterit olen ka korra platsil näinud - yx esimesi Soccerneti trenne Welschi ja Darreni eestvõtmisel.Nagu ma mäletan ,siis saksalikult hea kehamängu oskusega kaitsva orientatsiooniga mängumees.
                            Nii, ma ei oskagi öelda midagi...foorumi põhjal on raske kõiki hinnata. No seda ma tean ,et Fazz (E.F) on kõva ennustaja.Nii mõneski kohas meie teed ja battlefieldid ristuvad.Kõva sell!
                            Ja FC Soccerneti meeskonna kohta tahax ka oma arvamust öelda.Aga esialgu ei tea öelda.Kevadel teeme sõpruskohtumise, ex siis räägin välja ,mis ma igast yhest arvan.

                            Kommentaar


                              #15
                              Sel lihtsal põhjusel, et mul iga hakkas, otsustasin kah kirjutada paari võlli kohta iseloomustuse. Pikalt ei hakka udutama, kirjutan lühidalt ja konkreetselt.
                              PS! Järjekorral pole mingit tähtsust ja kellelgi ei maksaks liiga isiklikult asja võtta

                              Smutov on selline parajalt ninatark ajakirjanikunolk lõuna poolt, kes kohati targutab liiga palju. Muidu normaalne sell. Muidugi sitaks normaalsem oleks ta siis, kui õlltsile rohkem rõhku paneks Paar korda koos paar õlle teinud, millega mul tuli just meelde, et Balti turniirist olen ma sulle ühe tumeda sees J

                              wiiner on ülinormaalne sell, eriti arvestades seda, kui vana ta on. Igatahes tore, et eesti jalgpallil ka normaalset pealekasvu on. Korra koos Saku Pilsnerit libistanud ja veel paar korda niisama trehvanud.

                              erxx on ikka vana rahu ise- pole teda kunagi närvitsemas näinud. Igati normaalne võll. Midagi halba pole tema kohta küll öelda. Paar korda on mu elu kah päestnud See, kes erxxiga läbi ei saa , sellel on ikka midagi viltu küll. Aegajalt saab koos mõned kannud õlut tehtud ja vutti vaatamas käidud.
                              PS! See ei ole pugemine.

                              Kata.....no commentsJ See teismeline neid on meie väikese, kuid lõbusa jalgpalliseltskonna kihama ajanud, sest teatud võllide suust muud polegi kuulda, kui et Kata tegi seda ja Kata tegi teistJ Lahe kuju. (Seda, kas koos joonud oleme, ei mäleta).

                              Berg ehk siis foorumis tuntud nime all “Kaarel”. Üpris kindlalt eesti pühendunuim vutifänn (klubide valdkonnas kindlasti). Kes teda teavad, nõustuvad minuga, et tüüp teab jalgpallist igat pisematki tõsiasja, eriti seda, mis briti vutti puutub. Tihtipeale võtame koos napsu ja teeme koerusi. Üks mu parimaid sõpru. Tunnen teda juba keskkooli ajast, mil meid tihtipeale tundidest välja visati (põhjuseks muidugi jalgpall). Tema sai koolis muidugi alati rohkem pähe, sest ta on ju “skunk” ja mina “mackem” :P. Muidu saame väga hästi läbi, aga on üks koht, kus me oleme suurimad vihavaenlased......ja selleks on ristküliku-kujulina ala, mida katab muruvaip ja kus vutti mängitakse.

                              LuaLua on lihtsalt lahe sell, mis siis, et kah “skunk” nagu eelpool tagaräägitu. Vahel saab ikka koos napsutatud ja vutti vaadatud.

                              Senaator on ikka absoluutselt kordumatu inimene. Tutvusin temaga peale Eesti-Holland mängu, kui tal oli hästi lahe t-särk seljas. Hiljem läksime koos Bergiga tema juurde ilusat mängu tähistama. Järjekordselt tõsiselt abivalmis inimene. Samas ei löö risti ette mitte millegi ees, mitte millegi. Lühikese aja jooksul, mis ma teda tundnud olen, ole aru saanud, et tegemist ON igati positiivse tegelasega, kuigi vahel on tema mõttekäik segane. Sõpra juba hätta EI jäta (taaskord asi, mida olen ise kogenud).

                              aiFo on kordumatult lahe inimene, kelle eriti hea külg on õige klubi pooldamine. Nii “mõnedki” korrad koos ennast meeldivalt vindiseks võetud.

                              indrek on samuti ülilahe tüüp, samuti Sunderlandi fänn, nagu aiFo ja mina. Talle olen suured tänud võlgu abi eest, mida osutas Sunderlandi särgi soetamisel, samamoodi nagu aiFole. Igati vastutulelik inimene. Ilma keerutamata ütlen ka siin välja, et paar korda oleme koos ikka täiesti pilti joonudJ

                              yeg, sulle ütlen ma ainult üht: püüa olla see, KES SA OLED, mitte ära püüa olla teistele meele järgi. See on pehmelt öeldes NÕME. Muidu on tegemist täitsa laheda selliga, kes on kindel jalkafännide pealekasv, vähemalt tüüp üritabJ Mõned korrad koos joodud (esimene kord nägin teda Lätis, kui tüüp seletas, et Wiltord on Liverpoolis ikka päris hea....ning hiljem bussipõrandat väetas..)

                              PAPA on kindlalt eesti vutifännidest kõige bravuursem tegelane, kellele on suhteliselt raske meele järele olla (noorematel fännidel). Ajab alati oma joont ja ei anna lihtsalt järele. Kindlalt tuntuim vutifänn eestis, kuigi tegelikult jääb mõne kodumänguga alla tegelasele Ott Pruun, kes on näinud KÕIKI eesti koondise kodumänge. Igati normaalne ja abivalmis kuju (olen ise kogenud). Samuti on ta veendunud lesbiline, nagu mina, sest meeödivad AINULT naisedJ. Samuti ei saa mainimata jätta, et koos on kah napsu võetud siin ja sealpool riigipiiri.

                              Rootsi Kunn on kah umbes midagi sinna poole nagu PAPA, ainus vahe seisneb selles, et ta pole niipalju mänge näinud. Samuti abivalmis ja avameelne inimene, vastutulelik.

                              Kojamees on ainus koondise fänn, kellega ma koos pole joonud!!!!!!! Lihtsal põhjusel- ta lihtsalt ei saa juua, sest tal on ampull perses. Ja kui veel ampulli polnud, siis mina teadsin teda, aga tema mind mitte. Viimasel ajal võrdlemisi palju suhtlema hakanud. Igatahes tüüp oskab ülilahedalt sõnu ritta seada ja siis neid õigel momendil välja öeldaJ

                              Miq on täiesti tõsiselt võetav vutifänn, kes oma trummi müüs miskile põdrale hokit vaatamas käies kümnekordse kasumiga maha. Tunnen juba paar aastat ja võin kinnitada, et tegemist ON normaalse tüübiga, kes on samuti mind mitu korda aidanud. Sellest, kuidas, kui palju, kus ja mida me koos oleme joonud ei hakka ma parem rääkima.

                              Aff ehk dr. Aff on mul lapsepõlvesõber, kellega juba ammustest aegadest koos joodud ja vutti taotud. Tema on vutti tagunud ka koondise särgis muidugi!! Kui hakkaks minu ja Affi ühistest ettevõtmistest rääkima, läheks küll väga kaua, enne kui kõik räägitud saaks, ja muidugi kõike ei mäletaks kah

                              kolmteist tundub olevat selline “new age” vutihuviline, kellest “vanad tegijad” polnud enne Balti turniiri kippu ega kõppu kuulnud. Kohati naiivne, kuid samas ei jäta uppujale päästvat kätt andmata. Ka temaga on koos saadud nii mõnigi kord napsu võtta.

                              Ja mida siis võib järeldada minu lühikirjeldustest järeldada:
                              1. Kas olen mina alkoholiga liialdanud või siis on kõik vutifännid alkoholilembelised inimesed (loodan teist varianti);
                              2. Kas olen mina pidevalt hädas või siis vutifännid lihtsalt ON vastutulelikud inimesed (samuti loodan teist varianti).

                              Praegu on igatahes selline tunne, et keegi jäi lühikirjeldamta foorumitegelastest, keda oleks tahtnud kirjeldada, aga midagi pole teha. Eks kui meelde tuleb, küll siis lisanJ
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X