PDA

View Full Version : Serie A 2008/2009

Leheküljed : [1] 2

ekul
29.05.08, 11:21
Serie A juhtkond on ühtlasi võtnud vastu otsuse, et uus meistrivõistluste hooaeg algab 31. augustil ning lõpeb 13. mail.
Vot nii.

by Tanel: Hooaja eelvaade! (http://soccernet.ee/news.php?id=21221)

Tanel
29.05.08, 13:13
Miks selline hääletus?

Lazio on. Juventust, Fiorentinat, Napolit, Sampi pole.

eika
29.05.08, 15:51
Äkki tüübil on siseinffi ja sinu nimetatud meeskonnad saadetalse Serie A`sse. Või siis on ta lihtsalt imelik. Lazio vaadaku, et ta välja ei lange :D

Tanel
13.06.08, 15:04
Ja ongi see kole päev käes kui esimene Itaalia klubi ameeriklaste kätte langeb - Bologna on ära ostetud mingi Ameerika ühingu poolt.

eika
15.06.08, 13:53
No kurat. Kas Inglismaal on tõesti klubid otsa saanud, mida oleks võimalik osta? Oijah, peaasi, et Bologna Chelseat ei tee ja selline asi massiliseks ei lähe.

Maarek
15.06.08, 14:27
No kurat. Kas Inglismaal on tõesti klubid otsa saanud, mida oleks võimalik osta? Oijah, peaasi, et Bologna Chelseat ei tee ja selline asi massiliseks ei lähe.

Eelinfo järgi pidi ju pärast ostu klubisse investeerimise plaan olema mitte väga tõsine, seega mingeid sarnasusi Chelsea ja Abramovichiga otsida vara, aga samas, öeldakse ju "never say never" :p

Tanel
16.06.08, 01:22
Lecce lisandub siis oodatult koos Bologna ja Chievoga järgmise hooaja Serie A nimistusse.

Tegid play-offides AlbinoLeffele kahe mängu kokkuvõttes 3:1.

flameas
28.06.08, 17:31
Forza Roma!

Aílton
02.07.08, 02:15

no goal väidab et 25 millile eurole andis see ameerika grupp vabad käed, kui palju sellest muidugi tõsi on. 3 ostu on nad igastahes teinud, Volpi ja Zenoni Sampdoriast ja Marco Bernacci Ascolist. tugevaks keskmikuks on lootust saada.

Saarlane
02.07.08, 09:21
Mulle pole Bologna kunagi meeldinud, seega peamine, et nüüd tiitleid võitma ei hakata :)

hofnar
02.07.08, 13:50
EMi ajal oli Channel4-s uudis, et Roman Pavlyuchenko on Bolognaga kohe kohe liitumas 7 milli eest, mis sellest tehingust sai siis?

Maarek
03.07.08, 23:20
EMi ajal oli Channel4-s uudis, et Roman Pavlyuchenko on Bolognaga kohe kohe liitumas 7 milli eest, mis sellest tehingust sai siis?

Vast see, mis 95% Channel 4 lehel avaldatud "tehingutega" juhtub ehk siis puhas kuulujutumull :p

Saarlane
04.07.08, 11:15
Itaalia vutiliit on otsustanud, et senise ühe nn. non-EU mängija asemel võib sellest hooajast meeskonda kuuluda lausa kaks tükki. See muudatus tehti sellise põhimõttega, et Euroopas edukamad oldaks. Saab näha.

eika
04.07.08, 11:30
Pole paha otsus. Nagunii on klubides itaallaste osakaal väga suur (va Interis) ning seda probleemi pole veel näha, et välismaalased kohalikud mängumehed eemale lükkaksid nagu on juhtunud Inglismaal.

Tanel
05.07.08, 01:33
Põhimõtteliselt on see juba päris kaua nii olnud, et mingil hetkel lastakse võõrmängijad sisse massiliselt, siis läheb koondisel kehvalt ja pannakse piirid peale, siis hakkavad klubid teistest euroopa riikidest maha jääma ja jälle kvoodid maha ja kogu lugu kordub.

Blue Rock
05.07.08, 17:26
Hooajaeelsed ettevalmistused hakkavad tasapisi tuult purjedesse saama ka pizzakeerutajate tõotatud maapäral ning nii mõnegi plaanid kontrollmängude suhtes on juba paika pandud.

Here we go...

ATALANTA
Pre-season training starts: July 16 in Bergamo
August 6 - Pergocrema (A)

BOLOGNA
Pre-season training starts: July 19 in Sestola
Friendlies to be confirmed

CAGLIARI
Pre-season training starts: July 14 in Cagliari
July 20 - Serie D Representative XI (H)
July 27 - Olbia (A)
August 2 - Nuorese (A)

CATANIA
Pre-season training starts: July 14 in Catania

CHIEVO
Pre-season training starts: July 13 in Verona
July 20 - San Zeno di Montagna (H)
August 2 - Queens Park Rangers (A)

FIORENTINA
Pre-season training starts: July 7 in Florence
July 20 - Castelrotto (H)
July 22 - Politehnica Timisoara (A)
July 27 - Veneto Team (H)
July 28 - Larissa (H)

GENOA
Pre-season training starts: July 19 in Pegli
July 26 - Stubaital (H)

INTER
Pre-season training starts: July 16 at Appiano Gentile
July 24 - Brunico (A)
July 27 - Bari (H)
July 29 - Trofeo TIM - Juventus and Milan (Turin)
August 5 - Bayern Munich (A)
August 8-9 - Amsterdam Tournament - Sevilla and Ajax
August 15 - Benfica (A)

JUVENTUS
Pre-season training starts: July 4 at Vinovo
July 11 - Mezzocorona (TBC)
July 16 - Piacenza (TBC)
July 23 - Brondby (A)
July 26 - Borussia Dortmund (A)
July 29 - Trofeo TIM - Inter and Milan (H)
August 2-3 - Emirates Cup - Arsenal and Hamburg (London)
August 6 - Manchester United (A)
August 17 - Trofeo Berlusconi - Milan (A)
August 21 - Trofeo Birra Moretti - Inter and Napoli (Naples)

LAZIO
Pre-season training starts: July 12 in Valmontone
July 16 - Bellunese Representative XI (H)
July 19 - Auronzo (H)
July 23 - Slavia Prague (H)
July 26 - Padova (H)
July 30 - Gaziantespor (H)
August 8 - Liverpool (A)
August 12 - PAOK (H)

LECCE
Pre-season training starts: July 15 in Lecce

MILAN
Pre-season training starts: July 16 at Milanello
July 26 - TBC
July 29 - Trofeo TIM - Inter and Juventus (Turin)
July 31- August 3 - Moscow Tournament - Lokomotiv Moscow, Chelsea and Sevilla
August 9 - Manchester City (A)
August 17 - Trofeo Berlusconi - Juventus (H)

NAPOLI
Pre-season training starts: July 3 in Jennersdorf (Austria)
July 18 - St Veilt (Hermagor)
July 22 - AEK Athens (Hermagor)
July 26 - Hannover (Hermagor)
August 21 - Trofeo Birra Moretti - Juventus and Inter (H)

PALERMO
Pre-season training starts: July 14 in Bad Kleinkirchheim (Austria)
July 20 - Nockberge (Bad Kleinkirchheim)
July 26 - Eintracht Frankfurt (Bad Kleinkirchheim)
August 12 - Wolfsburg (H)

REGGINA
Pre-season training starts: July 19 in Aosta
TBC - Val D'Ayas (Aosta)
TBC - Val D'Aosta Amateurs (Aosta)

ROMA
Pre-season training starts: July 21 at Trigoria
July 24 - Borussia Dortmund (A)
July 29 - Bayer Leverkusen (A)
August 10 - Tottenham (A)

SAMPDORIA
Pre-season training starts: July 15 in Genoa
July 26 - Monti Pallidi (H)
August 2 - Bolzano (H)
August 9 - Sporting Lisbon (A)

SIENA
Pre-season training starts: July 7 in Siena
July 31 - Botev Plovdiv (A)
August 2 - Pescina (H)
August 3 - Cosenza (H)
August 9 - Ascoli (H)

TORINO
Pre-season training starts: July 15 in Turin
July 26 - Malles (H)
July 30 - Kerkyra (H)
August 2 - Vicenza (H)

UDINESE
Pre-season training starts: July 13 in Belluno

Cule
06.07.08, 03:43
30ndal juulil on fiorentinal barcaga kohtumine.

eika
28.07.08, 23:01
Serie A esialgne mängude graafik saadi paika. Esimeses voorus on kohe Viola ja Juve maiuspala, aga eks näis, kas seoses Euroopa mängudega midagi muutub:

Week 1 (31/8/08 - 25/1/09)
Atalanta-Siena
Cagliari-Lazio
Catania-Genoa
Chievo-Reggina
Fiorentina-Juventus
Milan-Bologna
Roma-Napoli
Sampdoria-Inter
Torino-Lecce
Udinese-Palermo

Kogu tabel muidu siin (http://www.channel4.com/sport/football_italia/afix.html)

Tanel
06.08.08, 20:23
Genoa hankis endale Matteo Ferrari. Lisaks Palladinole, Gasbarronile, Modestole, noorele kaitsetähele Papastathopoulousele (või kuides iganes seda kirjutatakse :D), MEstole ja mitmele teisele tähele päris võimas lisand.

Kui nad ässa tipuründaja ostaks veel oleks nad ikka väga ohtlikud.

Tofoa
06.08.08, 20:40
teen kerge serie A 2008-09 ennustuse:

1. Juventus
2. Inter
3. Fiorentina
4. Roma
5. Sampdoria
6. AC Milan
7. Genoa
8. Palermo
9. Lazio
10. Udinese
11. Atalanta
12. Torino
13. Bologna
14. Napoli
15. Chievo Verona
16. Catania
17. Siena
18. Reggina
19. Cagliari
20. Lecce

Tanel
06.08.08, 20:51
Seda võiks heal juhul tõsiselt võtta, kui Napoli poleks 14. kohal. :)

Tofoa
06.08.08, 20:54
No, läheb neil see hooaeg halvemini (:

Tanel
06.08.08, 20:58
Neil läks eelmine hooaeg halvasti. Lisades sellised ässad nagu Maggio, Denis ja Rinaudo ning vanadest tähtedest kinni hoides ei tahaks uskuda, et nad kehvemini suudavad teha. Eriti noore koosseisuga nagu neil on, mis aint paremaks muutub.

Ja Samp kukkub mõnusalt. Eelmine hooaeg neil lihtsalt joppas, et nad nii kõrgel lõpetasid. Arengut nad pole teinud, pigem on sitemaks muutunud. Poleks Cassanot võitleks nad heal juhul kümnenda koha eest kui aus olla, nüüd nad võitlevad kindlasti 10. koha kandis lihtsalt.

Tofoa
06.08.08, 21:01
No, veensid mind piisavalt, tõstaks nad siis samale positsioonile, kus nad eelmise aasta lõpetasid.

cannuman
06.08.08, 21:06
ma veenaks Udinese laziost ette poole näiteks

Mask
06.08.08, 21:08
ma veenaks Udinese laziost ette poole näiteks

Uuu kindlasti nii ei arva :D

flameas
06.08.08, 21:52
1. Roma
2. Ac Milan
3. Juve
4. Inter
5. Fiorentina
6. Udinese
7. Napoli
8. Genoa
9. Lazio
10. Palermo
11. Sampdoria
12. Atalanta
13. Bolonga
14. Torino
15. Catania
16. Chievo Verona
17. Lecce
18. Siena
19. Reggina
20. Cagliari

Minu ennustus.

Sergei
06.08.08, 22:01
1. Juventus
2. Milan
3. Inter
4. Fiorentina
5. Udinese
6. Roma
7. Sampdoria
8-17 Vahet pole kas oled kaheksas või seitsmeteist kümnes.
18. Cagliari
19. Lecce
20. Siena

Cule
06.08.08, 22:59
1.Inter
2.Juventus
3.Milan
4.Roma
5.Fiorentina
6.Sampdoria
7.Udinese
8.Lazio
Väljakukkujaid ei hakka ennustama,pole nii head teadmised seria A'st

Saarlane
06.08.08, 23:01
Tofoa, veame kasti õlle peale kihla, et Juventus ei tule meistriks, vaid seda teeb Milan?

Tofoa
06.08.08, 23:03
No can do, olen karsklane :)

Saarlane
06.08.08, 23:13
Tann lubas oma mütsi ära suua, kui Doria TOP 8 hulka pääseb. Aga teeme siis nii, et Tofoa, sa ostad mulle õlli, ma sulle limpsi. Või proteiinijooki koos munadega, kui sa selline vend oled :)

cannuman
06.08.08, 23:17
tann võib mu sokid ka ära süüa kui Samptoria 8 hulgas on

hofnar
06.08.08, 23:21
proovin ka :

1. Juventus
2. Inter
3. Milan
4. Roma
5. Viola
6. Genoa
7. Napoli
8. Bologna
9. Torino
10. Sampdoria
11. Palermo
12. Lazio
13. Udinese
14-17 Chievo/Ata/Cagliari
18. Lecce
19. Reggina
20. Siena

kahel viimasel saab siis õnn otsa lihtsalt.

Uuu
06.08.08, 23:35
Minu hääl läheb kindlasti Laziole!!!
Ja tundub, et siin liigub väga Rooma ainukese jalgpalliklubi(S.S.Lazio1900) vaenulik seltskond. Klounid(riomma merdanista 2027) ei lähe nagu arvesse, kui räägime Roomast kui pealinnast.
Esikohta on raske ennustada, aga Lazio on üllatus üllatus Top 3. Kampa paneks ka Juve ja Interi.
Selle aasta üllatajateks pakun riomma merdat kes kahjuks langeb Serie-Bsse :(

uuuu
06.08.08, 23:37
Siin väga ennustada ei taha, aga nõustun täiesti eelpool kommenteerijaga. Lazio esikolmikus ja roma siis langeb Serie-Bsse ja loodetavasti ka veel sügavamle....

Kasper
06.08.08, 23:41
proovin ka :

1. Juventus
2. Inter
3. Milan
4. Roma
5. Viola
6. Genoa
7. Napoli
8. Bologna
9. Torino
10. Sampdoria
11. Palermo
12. Lazio
13. Udinese
14-17 Chievo/Ata/Cagliari
18. Lecce
19. Reggina
20. Siena

kahel viimasel saab siis õnn otsa lihtsalt.

Mis ajast Serie A's üheksateist tiimi on?

Maarek
06.08.08, 23:45
Ma panen ka siis tüüpilise fänniennustuse :p
1. Fiorentina
2-20. keegi muu

Aga kui rääkida tegelikest mõtetest:

1. Juventus - tundub, et kogenud Mellberg ja väga valus Amauri + mõned pisemad täiendused kasvõi Poulseni (:D) näol on meeskonna teinud tugevamaks ja väga oluliseks konkurendiks Scudettole
2. Inter - suurimaks täienduseks Mourinho, kes vist pole oma ostunimekirja veel lukku pannud, seega lõplikku hinnangut veel raske anda, aga tundub, et sel aastal saadakse Scudetto koha pealt kõrvetada.
3. Fiorentina - Turu üks suurimaid shoppajaid jälle ja kui Corvino suudab ka keskkaitsesse viimaste nädalate jooksul täiendust leida, siis peaks koht väljaspool esinelikut olema juba tõsine pettumus.
4. Roma - Mancini üsna olulise lülina lahkunud ja kas tõesti loodetakse, et Vucinic, Esposito ja Montella suudavad asendada Tottit, kes viimasest vigastusest veel vist terve pole.
5. Udinese - Suudeti juba eelmisel hooajal end mõneks hetkeks nelja parema hulka murda ja valmistatakse palju peavalu tippmeeskondadele ka sel aastal.
6. Milan - Poolkaitse tõenäoliselt liiga võimsaim, aga kõikides muudes liinides kaasaarvatud peatreeneri koha peal on küsimärke.
7. Napoli - Esimene aasta üle pika aja tippseltskonnas mõningate ja tõusude ja mõõnadega üsna korralikult läbitud ning eks nüüd proovitakse veel paremini, aga läheb vast umbes samamoodi.
8. Sampdoria - Äkki suudabki Mazzarri meeskonna Cassano ümber ehitada ja tippu viia. Eelmine aasta suutis see tiim peaaegu kõikidel endast kõrgemal asuvatel meeskondadel närvi mustaks ajada ja karta on, et sama plaan ka sel hooajal.
9. Atalanta - Päris palju liigutusi turul tehtud, aga parimal juhul võrdne koht eelmise aastaga.
10. Bologna - Suutis Napoli tagasitulles kohe esikümne koha krabada ja on võimalus olemas ka Bolognal.
11. Lazio - Lootus on ikka nõksa kõrgemale saada, kui viimasel aastal
12. Palermo - Barzagli ja Amauri läinud, juurde sellel tasemel mehi aga tulnud pole. Saame jälle terve hooaeg Zamparini kommentaare teemal "kõik teevad meile haiget" kuulata :D
13. Genoa - Võibolla tõesti hakkavad noored ruulima, aga eelmine hooaeg elati Boriello väravatest ja kuna teda enam pole, siis võib väga raskeks minna.
14. Torino - möödunud aastal vahepeal täitsa tekkis, aga lõpuks pääseti üsna napilt. Ega sel aastal vist väga palju kergemaks ei lähe hoolimata sellest, et päris mitu uut mängumeest platsis.
15. Chievo - äkki veavad Sebastian Frey noore venna abiga välja :p
16. Siena - veavad kuidagi jälle välja. Paar normaalset mängumeest ka juurde tulnud.
17. Cagliari - üsna on ja ei ole meeskond, kes igal aastal seal relegatsiooni läheduses kipub jõlkuma. See aasta võibolla nii hästi enam ei lähe, aga samas võib ka jälle jopata.
18. Catania - sama jutt, mis eelmise puhul. Ükskord nad kukuvad niikuinii.
19. Reggina - nemad ka tippseltskonnas juba üsna pikalt vastu pidanud. Nüüd võibolla enam ei joppa.
20. Lecce - napilt nad üles said, üsna kindlalt nad vist ka tagasi kukuvad.
----------------------------------
Tõenäoliselt panin mõne meeskonnaga väga puusse, aga oli huvitav natuke statistikat jälgida ja selle põhjal mõned hinnagud välja mõelda.

Maarek
06.08.08, 23:48
Tofoa, veame kasti õlle peale kihla, et Juventus ei tule meistriks, vaid seda teeb Milan?

Mina oleks nõus :D

cannuman
06.08.08, 23:55
uuuuuuu teeb jälle kambakat raisk

Saarlane
06.08.08, 23:55
Mina oleks nõus :D

Kihla vedama või? Aga lööme käed siis :D

Kasper
07.08.08, 00:01
Ma ei tea. Ma nõustuksin pigem Saarlasega. No kammoon, mina ei näe kohe kuidagi, et Juve suudaks Serie A võitjaks tulla, no kohe üldse ei näe seda.

Maarek
07.08.08, 00:05
Kihla vedama või? Aga lööme käed siis :D

Jah, Milan Scudettot ei võida.
Juvet sisse ei sega kuna tegelt loodan, et nad ei võida :p

uuuu
07.08.08, 00:13
Ja Viola ei tee seda ka kindlasti mitte :)

Sergei
07.08.08, 00:19
Lazio veel vähem

Tofoa
07.08.08, 00:24
Own, after an own, after an own.

Mask
07.08.08, 00:26
Ma ei tea. Ma nõustuksin pigem Saarlasega. No kammoon, mina ei näe kohe kuidagi, et Juve suudaks Serie A võitjaks tulla, no kohe üldse ei näe seda.

Kuidas nii?
Juvel on päris korralik kooseis ja erinevalt Realist said nad hooajaeelses Emirates Cupil Arsenalist jagu.
See võrdlus on suht mõtetu aga ikkagi.
Arsenali vastu teisel poolajal, kui Arsenal rohkem põhi-mehi kasutas, suutis Juve päris kenasti kaitses tegutseda ja 0 lõpuni taga hoida.

Praegu vaadates ka ManU - Juve mängu on ManU täitsa hädas ,et midagi ohtliku tekitada.
Suurtest tundub minule küll Juve kaitse parim. Rünnak ka päris kobe.

Pakun siis ,et Juve või Inter selle hooaja kinni paneb.

uuuu
07.08.08, 00:28
Sergei sa oled "tark"....aga kui ise loed seda eeemalda jutumärgid, siis tundud endale targemana, tuleb vähemalt uni kui magama lähed. Hommikul ärkad siis tunned ennast kohe palju palju paremini.
Forza Biancocelesti!!!

Tofoa
07.08.08, 00:30
Mis siis Sergei valesti ütles? On ju siililegi selge, et Viola jõuab 08/09 hooajal paremale positsioonile, kui Lazio.

uuuu
07.08.08, 00:33
Toffy sinu sõna maksab siin sama palju, kui Läti lat Siberi kuusikus. Lazio on kindlasti vägagi võrdes seisu violaga.

hofnar
07.08.08, 00:46
Mis ajast Serie A's üheksateist tiimi on?

ilmselgelt ei oska ma 1-4 lugeda :P

Tanel
07.08.08, 00:50
12. Palermo - Barzagli ja Amauri läinud, juurde sellel tasemel mehi aga tulnud pole. Saame jälle terve hooaeg Zamparini kommentaare teemal "kõik teevad meile haiget" kuulata :D
Maarek, ma tahaks arvata, et su teadmised on ikkagi kõrgemal tasemel sellest. :) Esimese lause kohta räägin.

Ja Samp ei tee midagi - nad ostsid Cassano, aga kaotasid eelmise hooaja suuruselt teise tähe Maggio ja korraliku asendust pole otsitud ja muidu ka eriti täiendusi pole hangitud. Samas mitmed teised esikümne kandidaadid on kõvasti tugevadanud.

Jasper
07.08.08, 09:40
Jah, Milan Scudettot ei võida.
Juvet sisse ei sega kuna tegelt loodan, et nad ei võida :p

suckerbet. nõusoleku post eksisteerib endiselt.

muuseas on siin mainimata, et bologna läks lõpuks ikka itaalia investori(e)le.

Tanel
07.08.08, 11:46
No suht tehniliselt müüdi Bologna vist ühele kohalikule mehele ära, kes niigi juba 30% klubist omas vist.

Kui Milan endale keskkaitsja ostaks oleks nad nr. 1 kandidaat Interi väikese valitsemisaja lõpetamiseks imo. Juhul kui Abbiatti korralikult hakkama saab muidugi.

Maarek
07.08.08, 15:06
Maarek, ma tahaks arvata, et su teadmised on ikkagi kõrgemal tasemel sellest. :) Esimese lause kohta räägin.

Ei tahaks de Melot, Budani, Carozzierit väga võrreldavateks vahetusteks pidada. Nocerino ja Liverani poolkaitses väikeseks positiivseks muutuseks, aga Amauri saapad on minu isiliku hinnangu alusel Miccoli ja de Melo jaoks liiga suured. See on muidugi ainult minu arvamus ja väga teadmistesse ei puutu, sest pall on ümmargune ja ...

Tanel
07.08.08, 15:58
Faktidele vastu seista - Barzagli oli eelmine hooaeg sitt... nagu ka enamik teisi suuri Palermo ootusi peale Amauri, kelle üle ka rohkem reiviti kui ta väärt oli.

Nocerino ja Liverani poolkaitsesse lisamine kaalub igal juhul nende müügi üles imo. Simplicio ka veel seal (kuigi täiesti tipptasemel mängumehega tegu, kes vabalt Juve suguse tiimi algkoosseisu mahuks) ja kui Jankovic ja Bresciano oma eelmiste koduklubide tasemel mängivad, siis on poolkaitse hirmuäratav. Amelia on Fontana'st ehk väike step up ja kui ei olegi, siis paneb vanameistri vähemalt pingutama ja paremini esinema. Carrozzieri ja Raggi olid eelmine hooaeg väga head ning Kjaer peaks olema üks Euroopa suurimaid kaitsetalente nagu ka Lanzafame võib järgmise hooaja üheks suurimaks üllatajaks saada ründes.

Maarek
07.08.08, 17:36
Võiks, peaks, oleks jne.;)
See teebki jalgpalli üsna suhteliseks, sest need kes peaksid, võiksid ja oleksid võivad kõik olla superstaarid ja ka kotid.
Seda, mida näitab tegelikkus, hakkame jub lähema kuu jooksul nägema ;)

Jasper
26.08.08, 23:31
Tanel, tuleb midagi korralikku ka või teed/lased üle tera?

Tanel
27.08.08, 18:47
Ju sa homme (pärastlõunal/õhtu poole) annad oma hinnangu. Hetkel on 10 klubi 20'st tehtud, mingi max 3 tunni töö veel ees.

Tanel
28.08.08, 12:03
http://soccernet.ee/news.php?id=21221 - nagu ikka pole ma ise eriti rahul ning ülelugedes tundus, et jutt polnud eriti sorav, aga võib-olla olen ma liialt enesekriitiline. :)

Jasper
28.08.08, 13:11
http://soccernet.ee/news.php?id=21221 - nagu ikka pole ma ise eriti rahul ning ülelugedes tundus, et jutt polnud eriti sorav, aga võib-olla olen ma liialt enesekriitiline. :)

Väga nummi. Esmamulje on väga hea(pisiklubisid ei viitsinud hetkel seedida). Ilusti Serie A vaatevinklist kirjutatud tükk. Interism ei paista välja kuskilt(kui tiitel olnuks ennustatud mujale, arvaks, et Tanel püüab pugeda kellelegi).:jäätis:

Kui läbi seeditud postitan ka enda 'ennustuse' hooajalõpu naerudeks.

Küsimus tekkis ka - liiga rahavoogude allikat on pakkuda(isegi mingi loll foorumipost sobib)? Oleks huvitatud aastate läbilõikest ja sise-, välisarvudest.

Tanel
28.08.08, 13:22
Transferiteks peaks see leht sobima - http://www.transfermarkt.de/de/aktuell/IT1/2008/wechsel/2008/index.html (405 millist on loomulikult summa suurem, kui arvestada ka Roma Menexi ostmist ja mõnda teadmata fee'd). Täpsemaid arve koos muude tulude/kuludega olen ma kuskil enne näinud, aga kahjuks on selle lehekülje osas mälu kadunud.

Aga lihtsalt ja lühidalt viskan kiiremaks ülevaateks ka enda ennustuse (kommentaarid saab eelvaatest kui vaja):

1. Inter
2. Milan
3. Roma
4. Fiorentina
5. Juventus
6. Napoli
7. Genoa
8. Udinese
9. Lazio
10. Palermo
11. Sampdoria
12. Bologna
13. Torino
14. Atalanta
15. Chievo Verona
16. Catania
17. Reggina
18. Cagliari
19. Siena
20. Lecce

Tanel
30.08.08, 17:40
Ja ka Itaalia Serie A talendikatest noortest - http://soccernet.ee/news.php?id=21268

Sellega olen ise väga rahul. :)

Jasper
30.08.08, 18:06
Ja ka Itaalia Serie A talendikatest noortest - http://soccernet.ee/news.php?id=21268

Sellega olen ise väga rahul. :)

pask!

heaküll-heaküll, viskan silmaga üle.

Uuu
30.08.08, 18:22
Üllatav, et keegi Radu ja De Silvestri üles on leidnud.
Taneli 9. koha ennustus Laziole on liialt eelmise aasta tulemustes kinni. Võime kihla vedada, et Lazio on esimese 5. seas kohe kindlasti.

Tanel
30.08.08, 18:27
De Silvestri on juba möödunud suvest silma jäänud ja Radut hindan väga kõrgelt ja teadsin teda üsna pika aega enne kui ta Laziosse läks. :)

Poolteist tundi veel Udinese vs. Palermo maiuspalani.

Jasper
30.08.08, 18:29
Üllatav, et keegi Radu ja De Silvestri üles on leidnud.
Taneli 9. koha ennustus Laziole on liialt eelmise aasta tulemustes kinni. Võime kihla vedada, et Lazio on esimese 5. seas kohe kindlasti.

Mille peale? Paku midagi mõistliku. Ma ütlen, et ei tule.

Uuu
30.08.08, 19:49
Pesed mul auto puhtaks järgmine mai?

cannuman
30.08.08, 19:49
mina võtan ka Uuu kihlveo vastu. Ära nüüd sõnu söö ja nimeta mille peale.

Jasper
30.08.08, 19:51
Pesed mul auto puhtaks järgmine mai?

Ääää....isegi oleks nõus, aga sooviks midagi paremat. 500.- kaotajalt Nõmme Lastekodule?

Tanel
30.08.08, 20:37
Toto Di Natale!

Tanel
30.08.08, 22:02
Ja taaskord pean ma pead sügama selle peale, kuidas keegi üldse arvas/arvab, et Amelia on Buffoni järeltulija...

Avamäng on nüüd igatahes tehtud ja etendus päris korralik. Toto oli maagiline. Sanchez't ei näinud, Lanzafame pingilt tulles ok.

Colantuono reaktsiooni vaadates ei ole üllatus, kui veel täna õhtul järjekordsest vallandamisest kuuleme. :D

Uuu
31.08.08, 00:47
Cannu ja jaspu olete siis pundis? Lastedu toetus on andekas ettepanek aga minu võidu puhul tuleks mõnda Tartu laste-või hooldekodu toetada.
Mingi kasti õlle teema on muidugi suht labane.
Top 5. on Lazio 100%
Non Mollare Mai!!!Sempre Forza Lazio!!!

Jasper
31.08.08, 01:37
Cannu ja jaspu olete siis pundis? Lastedu toetus on andekas ettepanek aga minu võidu puhul tuleks mõnda Tartu laste-või hooldekodu toetada.
Top 5. on Lazio 100%

Lastekodu ta siis on. Võitja valib ja esitab rekvisiidid.

1-5. Lazio koha korral Uuu võit.
6-20. Lazio koha korral Minu võit. :)

Teeme siis, et ülekanne nädala jooksul peale viimast vooru?

Tanel
31.08.08, 02:02
Tann lubas oma mütsi ära suua, kui Doria TOP 8 hulka pääseb. Aga teeme siis nii, et Tofoa, sa ostad mulle õlli, ma sulle limpsi. Või proteiinijooki koos munadega, kui sa selline vend oled :)
:kratsti: Peab vist igaks juhuks mingi mütsi üles leidma kuskilt.

Nii juhtub kui teed idiootseid väljaütlemisi vaadates ainult mängijaid, aga mitte ka seda meest, kes pingil istub. Mazzarri ei ole teps mitte kehvem treener kui Spalletti ja Prandelli ning seda tõestas ta taas.

See, kuidas ta üleeelmine Serie B kvaliteediga Reggina, kellel juhtusid olema kaks head ründajat, mingi imega vaatamata hiiglaslikele miinuspunktidele üsna kindlalt Serie A's hoidis oli fantastiline ning Sampdoria keskpäraste mängijatega (miinus Cassano on see tiim tõesti keskpärane) sellisele tasemele küündida on ka tõeline eneseületamine.

Täna suutis ta oma viimaste minuti taktikalise muudatusega isegi Mourinho pead kratsima panna.

Jasper
31.08.08, 02:44
:kratsti: Peab vist igaks juhuks mingi mütsi üles leidma kuskilt.

Nii juhtub kui teed idiootseid väljaütlemisi vaadates ainult mängijaid, aga mitte ka seda meest, kes pingil istub.

See pole midagi. Blue Rock lubas süüa mütsitäie sitta, Milani foorumis on üks vend 'ilma jäänud' ema tissidest ja teine autost.

cannuman
31.08.08, 10:13
Top 5. on Lazio 100%

nõus. 500EEK võitja poolt valitud lastekodule/hooldekodule

Jasper
31.08.08, 11:15
Kui läbi seeditud postitan ka enda 'ennustuse' hooajalõpu naerudeks.

1. "Ükskord plahvatab vimm, mis kogunenud salaja!" Püssiroht hakkab paukuma. Hooaja keskel põrkuvatest egodest saadakse üle

2. Inter - eilne ei mängi suurt rolli. Ibrale on lisatud üks võitjamentaliteediga inimene võistkonda.
3. Juve - Amauri on koll(Tanel on loll) ja Buffon ka. Üleminekuaknaga loodi täiesti õlitatav juvemasin. Hooajalõpus on tipu vahed sama suured, kui aastal 2002.
4. Fiorentina - ei oska suurt midagi kommenteerida.
5. Roma - julge pakkumine(ei vea kihla!). Minu meelest on nad viimased hooajad vähe üle võimete mänginud. Seekord vigastustekriisi sattudes pole kukkumine nii pehme. Loodetavasti leiavad motivatsiooni olla 27. mail Olympicol.
6. Napoli - vesuviani on kodus jätkuvalt seinatugevusega. Tippu veel päris hammas ei hakka.
7. Udinese - kui kualliarella ka oma ma-ei-oska-tavalisi-väravaid-lüüa vormi leiab hakatakse kõigile migreeni tekitama.
8. Lazio - Brocchi leiab Viola pävade vormi ja nahutab derbys roomlasi sarnase väravaga nagu San Sirol.
9. Sampdoria - Cassano ja co kõrgemale ei vea.
10. Palermo - revolutsioon ja president ei sobi stabiilseteks esinemisteks.

Nüüd läheb lottoks. Täiesti lampi lahmin. Ei suuda süveneda, ei oma erilist nägemust.
11. Atalanta
12. Genoa
13. Bologna
14. Cagliari
15. Chievo Verona
16. Catania
17. Reggina

Siia midagi sellist.
18. Torino - :( Kui talvel täiendusi ei tehta tuleb kurb lõpp
19. Siena - ma ei taha neid Serie A-sse
20. Lecce - 0

Uuu
31.08.08, 15:48
Sobib :)
Cannu ja Jaspu
Tingimused paigas, ootame siis põnevusega :)
Forza Lazio!!!

cannuman
31.08.08, 16:46
5. Roma - julge pakkumine(ei vea kihla!). Minu meelest on nad viimased hooajad vähe üle võimete mänginud. Seekord vigastustekriisi sattudes pole kukkumine nii pehme. Loodetavasti leiavad motivatsiooni olla 27. mail Olympicol.

Ma ütleks, et me olime vabalt võimelised tiitlit võtma eelmisel aastal. Olime paremad kui Inter. Kohtuniku andsid interile punkte + ise suutsime uskumatuid mängu viigistada...Üle võimete me ei ole mänginud. Pigem olid Milan ja Juve nõrgemad kui oleks oodanud.

Aga ennustuse 5 koht võib täitsa täkke minna. Sest mina olen päris skeptiline tuleva hooaja suhtes. Kuigi me nagu oleme pisut täienenud, siis Juve ründemasin tundub võimas ja Milanil samuti. Ja tõeline must hobune on Fiorentina, kellele ma väga kaasa hakkan elama CL-is. No ja Special One vast pigistab Interist ka niipalju kui seda teha annab.

Minu ennustus on see, et Inter ei võida. Võidab kas Juve või Milan.

lorenzo
31.08.08, 19:04
1. Inter
2. Juventus
3. Roma
4. Fiorentina
5. Milan

cannuman
01.09.08, 00:29
Päris hea..Ükski tiitlipretendent võidupunkte kirja ei saanud:)

Saarlane
01.09.08, 00:37
Tanel says:
kõik 5 suurt kaotasid siis punne :P milan ainuke tont kes muidugi kõik punktid kaotas :D

Jasper
01.09.08, 00:40
Haige voor.

Maarek
01.09.08, 00:47
Tanel says:
kõik 5 suurt kaotasid siis punne :P milan ainuke tont kes muidugi kõik punktid kaotas :D

Ja selle väikese erinevusega, et kui Fiorentina, Juve, Roma, Napoli, Inter ja Sampdoria on tiimid, mis kõigi eelduste kohaselt peaksidki üsna võrdsed olema ning viik pole väga üllatav tulemus, siis Milan suutis lausa koduväljakul Serie B-st üles roninud meeskonnal endale koti pähe kiskuda. Lihtsalt vapustav :D

Tanel
01.09.08, 00:55
Tere tulemast tagasi!

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2008/08/31/0K6HG6JP--346x212.jpg

Jasper
01.09.08, 00:59
Tere tulemast tagasi!

http://www.d1g.com/video/show/2237415
höjöhöhöhöhööö

Tanel
01.09.08, 01:02
Ei muuda enam midagi õnneks. Enesekindlust tekitas löödud värav kõvasti ja koos Mutuga võivad nad väga väga ohtlikud olla.

3 väravat viimases 4's ametlikus mängus kui koondis ka kaasa arvata.

eika
01.09.08, 03:33
Paneks ka oma väikese ennustuse:

1. Inter- Meeskond on täis geniaalseid pallivõlureid ning Mourinhol on piisavalt kogemust ja autoriteeti, et antud masinavärk mängima panna. Ainuke ohumärk on Special One`i lembus 1-0 seisu hoidmise vastu ja mängu suretamine. Avamängus lõigati sellega näppu, aga eks ta avastab kiirelt, et need mehed, kes tal meeskonnas on, tahavad palli hoida ja väravaid lüüa. CL`is kõrbatakse taas varakult.
2. Milan- Paberil tundub asi väga ilus, aga Pirlo, Seedorfi, Kaka ja Ronaldinho üheaegselt platsile sobitamine võib väga kaua aega võtta. Väravavaht + Kaitseliin koosluses on samuti mitmeid küsimärke. Hooaja lõpuks on Ronaldinho Serie A`s enim resultatiivseid sööte andnud mängumees ning Sheva Milani topscorer.
3. Juventus- Kui Nedved ja Camoranesi suudaksid terve hooaja terved püsida, siis võiks Vana Daam võidelda ka tiitli eest. Kahjuks on üks neist 36 ning teine eelnevatel hooaegadel väga tihti katki olnud ning see perspektiiv pole paljulubav. Amauri põrub ja teist hooaja poolt peab vaatama enamasti pingilt ning olenemata kolmandast kohast kaotab Ranieri oma töökoha. Sissoko ja Poulsen suudavad kahepeale murda vähemalt ühe vastase jalaluu ning Totti pannakse nutma.
4. Fiorentina- Hiilgavale ründeliinile pole kahjuks/õnneks veel vastavat kaitseliini. Mutu ei harju sellega, et ta pole enam Viola ründemängu A ja O (öeldakse ikka nii?) ning teeb kordades viletsama hooaja kui oli eelmine ja Jovetic tõuseb komeedina Serie A säravamate staaride hulka. Gilardino on hooaja lõpuks Serie A parim väravakütt.
5. Roma- Meeskond ilma Tottita on hambutu ja Tottiga koos olles loodetakse liialt temale. Menez pole Mancini, Baptista pole Giuly ja Doni pole tippklubile vääriline väravavaht.
6. Napoli- hooaja esimene pool läheb suurepäraselt, aga peale jaanuarikuu üleminekuakent, kui Hamsik müüakse ühele Premier League tippklubile, muutub meeskonna mäng hambutuks, kuid läbi ime suudetakse siiski kuuendaks jääda.
7. Udinese- tugev keskmik ollakse ja tugevaks keskmikuks jääakse. Hammustab teravalt kõiki tippklubisid.Obodo teeb suure läbimurde ning lahkub hooaja lõppedes parematele jahimaadele.
8. Lazio- Hooaja ebastabiilseim klubi. 4-1 võidud vahelduvad samavääriliste kaotustega tagumise otsa klubidele. Uuu(u) saab peale suurt kaotust Romale bänni, lubab siia foorumisse mitte kunagi enam naasta ning naaseb nädal aega hiljem.
9. Palermo- De Melo lööb rohkem väravaid kui Amauri eelmisel hooajal ja Juventuse juhtkond hakkab Nocerinot ja Lanzafamet taga nutma, sest mõlemad teevad enda mängutasemes suure sammu edasi.
10. Genoa- Borriellole ei leita väärilist asendajat ning väravalöömine osutub nii mitmeski mängus teravaks probleemiks. Samas kaitsepaar Ferrari-Cristico suudab tagala kindlana hoida. Tehakse Serie A rekord 0-0 lõppenud mängude poolest.
11. Bologna- Raha pole probleem. Jaanuaris saadakse meeskonda veel mitu olulist täiendust ja hooaja lõpuks on 11. koht meeskonnale isegi väike pettumus. Hooaja eel paljukiidetud Bermacci unustatakse hooaja lõpuks ning vanameister Di Vaio teeb oma karjääri ühe edukaima hooaja.
12.Cassa..ptui..Sampdoria- Cassano on hooaja lõppedes enim punaseid kaarte teeninud mängija.
13.Catania- Spinesi teeb veel parema hooaja, kui seda oli eelmine ja Ledesma tõuseb suurklubide huviorbiiti.
14. Atalanta- Kaotatakse kõikidele tugevatele ja võidetakse kõiki nõrgemaid. Säratu hooaeg kindla edasipääsuga.
15. Chievo- Giuseppe Iachini on peale masendavat hooaja algust esimene vallandatav peatreener, kuid peale seda läheb kõik ilusti.
16. Torino- Hooaja ainuke särav tulemus on kindel Derby võit Juventuse üle.
17. Siena- Jaanuaris laenatakse paar tippklubide pingipoissi, mis aitab Bianconeril püsima jääda.
18. Cagliari- Acquafresca lööb rohkem väravaid, kui ülejäänud meeskond kokku. Siiski ühe mehe pingutustest ei piisa ja johtuvalt viimase vooru tulemustele langetakse napilt välja.
19. Lecce- Kevadeni üllatab Lecce kõiki ja võitleb peaaegu esikümne piirimail, kuid siis vorm langeb ja tehakse suur vähikäik tabelis.
20. Reggina- Meeskonnal jõuab terve hooaja jooksul olla 4 erinevat treenerit, aga tulemusi lihtsal ei tule.

Saarlane
01.09.08, 10:18
9. Palermo- De Melo lööb rohkem väravaid kui Amauri eelmisel hooajal ja Juventuse juhtkond hakkab Nocerinot ja Lanzafamet taga nutma, sest mõlemad teevad enda mängutasemes suure sammu edasi.

Haahahahahaahahahahahahaahaha. Lille Olympique Sporting Club Lille Métropole

Tanel
01.09.08, 19:44
Genoa on Gazzetta andmeil Diego Milito tagasi Itaaliasse toonud!

Hülgetribla reklaaminäo Kerloni mängijaõigused ostis hiljuti ära Mino Raiolale (itaallasest agent, kelle kuulsaim klient on Ibrahimovic) kuuluv mänedžmenditiim, kes omakorda Kerloni Chievosse laenule kupatas ning võib vaid arvata kuhu vigastustega maadelnud (endine imelaps) Kerlon järgmisel suvel siirdub... iseenesest pidi selline asi juhtuma juba hooaja-kahe eest, kuid rängad vigastused segasid kaarte.

Mõnuagent 007
01.09.08, 20:15
Paneks ka oma väikese ennustuse:

5. Roma- Baptista pole Giuly

Jah, Baptista on hea mängija, Giuly, khm khm, oli kunagi ammuammu hea

cannuman
01.09.08, 21:10
Krt me oleks ikka pidanud trussikud lastekodule annetama aga nüüd on liiga hilja reegleid muuta:S

uuel hooajal siis. Ja aitäh Mari-Leenile meie kõigi poolt

Blue Rock
01.09.08, 23:14
Genoa on Gazzetta andmeil Diego Milito tagasi Itaaliasse toonud!

Asi on ka kinnituse saanud. Üpriski filippoinzaghilik pallur Milito igatahes on: kiirust pole eriti ollagi, kuid nutikad ja õigeaegsed jooksud on klass omaette. Mees, kes on võimeline ka viletsel õhtul paar kolli justkui märkamatult tegema. Ja nagu varasem visiit Genoasse näitas, on Itaalia mängustiil Diego jaoks justkui loodud.
Variatsioone Genoal igatahes on nüüd igatahes piisab, sest Palermos ebaõnnestunud Bosko Jankovic, saabub samuti aastakeseks sadamalinna. Serblasel kui kord teatavasti on potensiaali, rohkem kui piisavalt.

hofnar
03.09.08, 02:28
http://www.channel4.com/sport/football_italia/sep2p.html

võimas, peale esimest nädalat saada terveks hooajaks ban... only in Italy...

Jasper
03.09.08, 09:06
http://www.channel4.com/sport/football_italia/sep2p.html

võimas, peale esimest nädalat saada terveks hooajaks ban... only in Italy...

täiesti teenitud. see napoli on kogu itaalia häbiplekk. ootan gomorrat.

Blue Rock
03.09.08, 13:39
napoli on kogu itaalia häbiplekk
Millele see väide nüüd põhineb? Nii mustvalged need asjad küll pole. Tegude ja karistuse suurused erinevad olenevalt juhtumist, kuid samasuguseid huligaane leidub nii Milanost, Roomast, Palermost, ning ka mujalt. Selles valguses võiks sama hästi väita, et kogu Itaalia on Euroopa häbiplekiks.

Jasper
03.09.08, 14:00
Millele see väide nüüd põhineb? Nii mustvalged need asjad küll pole. Tegude ja karistuse suurused erinevad olenevalt juhtumist, kuid samasuguseid huligaane leidub nii Milanost, Roomast, Palermost, ning ka mujalt. Selles valguses võiks sama hästi väita, et kogu Itaalia on Euroopa häbiplekiks.

Minu info kohaselt on Napoli üks räpasemaid linne Itaalias. Lokkab korruptsioon ja kuritegevus(selle paremaks mõistmiseks soovingi näha Gomorra nimelist filmi). Lolle leidub jah igal pool, aga mõnes kohas peavad nad end tunduvalt üksikmana tundma, kui vesuviani fännide hulgas. Võib-olla on mu antipaatia istutatud väheste itaallastest tutvuste poolt, kellel 90'WC poolfinaali sündmused veel liigselt hinge kraabivad. Võib-olla elamine vulkaanide vahel kepib ajud läbi, võib-olla jõuab minuni ainult negatiivne info neist.

Blue Rock
03.09.08, 14:04
Minu info kohaselt on Napoli üks räpasemaid linne Itaalias. Lokkab korruptsioon ja kuritegevus(selle paremaks mõistmiseks soovingi näha Gomorra nimelist filmi).

Kui kommentaari all Napoli üldist korralagedust silmas pidasid, siis muidugi jah: "you`re absolutely right"....turistile just ei soovitaks :p

Maarek
03.09.08, 15:23
Kui kommentaari all Napoli üldist korralagedust silmas pidasid, siis muidugi jah: "you`re absolutely right"....turistile just ei soovitaks :p

See kuulus prügikampaania neil ikka veel käigus ja "teeme ära" mehed pole sinna veel jõudnud:p?

http://www.youtube.com/watch?v=jDVhz1qxAJ4

2mSööt3mMööda
04.09.08, 01:49
Minu info kohaselt on Napoli üks räpasemaid linne Itaalias.
Ma arvan, et nii räpast linna annab kogu Euroopast otsida. On nad selle prügi probleemile lahenduse leidnud või on ikka olukord nagu sellel pildil mingi aeg tagasi?
http://graphics8.nytimes.com/images/2008/05/07/world/07italy-span-600.jpg

Tofoa
25.09.08, 00:03
74' minutil on Roma kaotamas, Juventus ja Inter viigistamas ning minut tagasi viis Pato Reggina vastu Milani ette alles. Lazio on 3-e väravaga Viola vastu ees. Huvitav voor tulemas, kui ka nii lõpeb.

Uuu
05.10.08, 23:03
Nii Cag ja milan on momendil viigis kuid nende klubide tulemus ei muuda siin erilist midagi.
Tabeli liider on S.S.Lazio ja olen sellega enam kui rahul....samuti parim ründaja Serie-As on endiselt Mauro Zarate temale 3. järgnemas Goran Pandev.
Juhuslikul või mitte on Lazio kindlasti näitamas ilusaimavat jalgpalli Serie-As.

eika
05.10.08, 23:06
Peaks mainima, et Serie B on tänavu üsna üllatusterohkelt alustanud. Peale 7 vooru juhib tabelit Sassuolo nimeline meeskond. Olgem ausad, ma polnud enne tänavust hooaega antud klubist sõnagi kuulnud.

eika
05.10.08, 23:07
Juhuslikul või mitte on Lazio kindlasti näitamas ilusaimavat jalgpalli Serie-As.
Ilusaimavus on suhteline

Uuu
05.10.08, 23:23
eika Serie-A ja B on väga erineva tasemega liigad. Ja Laziost pole sa ka midagi kuulnud jah. Tutvustan-See on Itaalia pealinna ainuke jalgpalliklubi. Klubi, mis on võitnud 2 Scudettot ja viimane neist 2000 aastal mil klubi sai 100 aastaseks. Momendil meenutab S.S.Lazio tugevalt seda klubi, kes võitis 2000 aastal Italy Cupi, Scudetto ja Europa SuperCupi. Oleks Roomas veel üks jalgpalliklubi räägiksin ka sellest sulle.
Vola Lazio Vola!!!

cannuman
05.10.08, 23:25
pärast selliste postide lugemist mulle alati meenub miks Uuu nime all on "Professionaal" ;)

Maarek
05.10.08, 23:26
Tabeli liider on S.S.Lazio ja olen sellega enam kui rahul....samuti parim ründaja Serie-As on endiselt Mauro Zarate temale 3. järgnemas Goran Pandev.

Ära hõiska enne õhtut. Hooaeg alles algas ja noorel täkul aega veel läbi kõrbeda küllalt :p
Pandev pole ka hetkel kolmas ;)

eika
05.10.08, 23:27
eika Serie-A ja B on väga erineva tasemega liigad. Ja Laziost pole sa ka midagi kuulnud jah. Tutvustan-See on Itaalia pealinna ainuke jalgpalliklubi. Klubi, mis on võitnud 2 Scudettot ja viimane neist 2000 aastal mil klubi sai 100 aastaseks. Momendil meenutab S.S.Lazio tugevalt seda klubi, kes võitis 2000 aastal Italy Cupi, Scudetto ja Europa SuperCupi. Oleks Roomas veel üks jalgpalliklubi räägiksin ka sellest sulle.
Vola Lazio Vola!!!
Hahaa :D
Seda et, see Serie B tõdemus polnud Lazio ja muu selle jamaga üldse seotud.

Uuu
05.10.08, 23:27
cannu ka siin :) Jõudsid Sienast ka koju või viskasid vihast rahakoti minema(kus väidetavalt polnud raha) ja passid tee ääres?

Uuu
05.10.08, 23:29
Vanandused Maarek. Pandev tõesti 4.

cannuman
05.10.08, 23:31
selle peaks vist rumalatesse küsimustesse panema, aga miks Uuu-l nii vähe poste on? Pooled on modede poolt ära kustutatud?:D

Mask
05.10.08, 23:34

Jep aga sitt lugu ,et selle ilusa mänguga Milanilt loputada saadi.

Uuu
05.10.08, 23:36
alati ei saa ju võita. Milani vastu oldi küll teiselt plaanedilt.

Tofoa
06.10.08, 00:33
selle peaks vist rumalatesse küsimustesse panema, aga miks Uuu-l nii vähe poste on? Pooled on modede poolt ära kustutatud?:D

Tal on mitu UUU kasutajat ju. Klõpsib erinevatega neid poste kogu aeg

eika
08.10.08, 12:10
Väike jutt (http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=900229) teadatuntud teemal, et Itaalia (suur)klubid mängivad pooltühjade staadionite ees, staadionid on halvas seisukorras ja viimate aastatega võrreldes pole sittagi paremaks läinud:

Uuu
09.10.08, 15:18
Tribüünid on tühjad tõesti. Usun et nii roma kui Lazio uued staadionid mis lähitulevikus valmivad ei mahuta kindlasti rohkem kui 50-60 tuhat fänni.
Samas ei kurdaks hetkel kui Lazio-Leccet vaatas pealt 35-40 tuhat jalgpallihullu.

wal
28.10.08, 12:58

Aga kas polegi siis??

Maarek
28.10.08, 13:09
Aga kas polegi siis??

Ei maksa lambist üritada teravat tõmmata. Kui sa arvad, et on, eks siis lase oma seisukohtadel tulla :doh:

eika
04.11.08, 21:34
Mr Punane Kaart ehk herr Mihajlovic sai siis Bologna tüüri juurde. Päris huvitav, kuidas serblane hakkama saab.

Uuu
04.11.08, 21:44
Kui Bologna peaks Seri-Asse jääma on Lazio veteran koju teretulnud.

Tanel
05.11.08, 21:59
Mr Punane Kaart ehk herr Mihajlovic sai siis Bologna tüüri juurde. Päris huvitav, kuidas serblane hakkama saab.Mõtled ikka Hr Karistuslöökidest Kübaratrikk'i!? :)

eika
10.11.08, 12:10
Esimesed kaheksa klubi 4 punkti sees, pole paha.

mcnamara
21.11.08, 11:23
Üks huvitav asi Itaalia liigajalgpalli juures, mida ma aastate jooksul olen jälginud: võõrsil võitmine on klubidele ääretult raske. Vaadates näiteks praegust liigatabelit - meeskonnad on võõrsil pidanud 5-7 kohtumist ja tervelt 13 klubil seisab võõrsil võitude reas 0 või 1.
Päris tippklubid muidugi suudavad võita ka võõral platsil, aga veidi kehvemad tiimid korjavad sisuliselt kõik võidupunktid koduväljakult. Teistes liigades see päris nii ikka ei ole. Aga miks Itaalias?

Jasper
21.11.08, 13:33
Üks huvitav asi Itaalia liigajalgpalli juures, mida ma aastate jooksul olen jälginud: võõrsil võitmine on klubidele ääretult raske. Vaadates näiteks praegust liigatabelit - meeskonnad on võõrsil pidanud 5-7 kohtumist ja tervelt 13 klubil seisab võõrsil võitude reas 0 või 1.
Päris tippklubid muidugi suudavad võita ka võõral platsil, aga veidi kehvemad tiimid korjavad sisuliselt kõik võidupunktid koduväljakult. Teistes liigades see päris nii ikka ei ole. Aga miks Itaalias?

Kunagi olen näinud mingit yldist statistilist uuringut, et kõikjal on koduväljak produktiivsem. Hetkel võib tegu olla ka lihtsalt sinu subjektiivse tähelepanekuga hooajal, kus võistkonnad on kõik saavutanud suurepärase vormi koduseinte vahel. Ehk siis tänavune hooaeg on minu arvates siiamaani olnud liiga eriline - 1-8 on kaheksa punkti sees(? ei teagi täpselt, sest muutused käivad nii kiiresti, et ei suuda tabelit iga nädal pähe õppida) - et selle järgi mingeid järeldusi teha. Kuigi oleks huvitav näha mingit statistilist uuringut sel teemal viimaste aastate suhtes.

Maekas
21.11.08, 14:53
home win - draw - away win (1-x-2)

Italian Serie A : 60% - 21% - 19%

Peaks vist olema selle hooaja statistika järgi. Vist.
Allikas: http://www.betinf.com/italy.htm

Maarek
21.11.08, 15:04

Olen kuskilt kuulnud, et näiteks tänu kodumängudele edukalt alati relegatsioonist välja pugeva Cagliari koduväljakueeliseks pidid olema sellel pisikesel (Itaalia mõistes :p) staadioni avatud teatud tuultele, mis külalistele väga meeltmööda pole. Seda, kas see väide ka tõele vastab, ma ei tea.

hofnar
17.12.08, 14:48
http://www.channel4.com/sport/football_italia/dec17c.html

ebareaalne kui ebapopulaarne Chievo on.

Tofoa
17.12.08, 16:57
Juve peaks ikkagi staadionit suurendama, mitte vähendama :p

eika
17.12.08, 17:55
Juve peaks ikkagi staadionit suurendama, mitte vähendama :p
Sellest on siin ennegi räägitud, et Juventus on populaarne teistes Itaalia linnades ja mujal Euroopas. Seegi tabel näitab toetus üle kogu Itaalia. Kohalike Torinolaste poolehoid kuulub pigem Torinole kui Juventusele ja sellest on põhjustatud ka naeruväärselt tühi staadion.

eika
17.12.08, 18:25
Jõulupidu Interi moodi:
http://images.quickblogcast.com/92912-88346/1_christmas_inter_zanetti_moratti_mourinho.jpg
vs
jõulupidu Juventuse moodi:
http://www.tuttosport.com/images/33/C_3_Media_630533_immagine_xl.jpg

Jasper
17.12.08, 19:56
Korralikud vorstikad.

http://i43.tinypic.com/jpg2u0.jpg

Maarek
17.12.08, 23:02
http://www.channel4.com/sport/football_italia/dec17c.html

ebareaalne kui ebapopulaarne Chievo on.

Selle numbri alusel peaks Chievo kodumängudel käima rohkem vastaste kui oma fänne või siis käivad lihtsalt inimesed, kes end fänniks ei pea :p

http://itv.stats.football365.com/dom/ITA/SA/attend.html
Kuigi peab tunnistama, et ligi 40000 mahutaval staadionil keskmiselt ca 12000 vaatajat on ikka liiga vähe küll.

Blue Rock
13.01.09, 02:07
Selle numbri alusel peaks Chievo kodumängudel käima rohkem vastaste kui oma fänne või siis käivad lihtsalt inimesed, kes end fänniks ei pea :p

Hoolimata sellest, et Verona au ja uhkus just üleriigilisest populaarsusest ei naudi, päris nii see siiski pole. Kõige olulisem on siiski see, et Chievo tifod on kenasti esil:

http://www.tuttiallostadio.it/Images/chievo%20tifo%208.jpg
http://www.tuttiallostadio.it/images/chievo%20tifo%205.jpg

http://itv.stats.football365.com/dom/ITA/SA/attend.html
Kuigi peab tunnistama, et ligi 40000 mahutaval staadionil keskmiselt ca 12000 vaatajat on ikka liiga vähe küll.

Neid c. 40 000 mahutavaid staadione, mis tühjusega hiilgavad, on Saapamaal muidki: Stadio Friuli (Udinese),Stadio Renato Dall'Ara (Bologna) ja Stadio Via del Mare (Lecce) meenuvad esimeste hulgas. Mitmed kiviajast pärit staadionid on viletsasse seisundisse vajunud - seetõttu paljudel on turvalisusest tingitud piirangud peal, mis vähendavad mahutavust päris tublisti. Näitena sellest just äsja mainitud Udinese koduväljak. Nii üldpildis võib tõdeda, et enamus Itaalia staadionitest ei jäta just kuigi head esmamuljet endast: jooksurajad, pooltühjad tribüünid....masendav.

Pisut iroonitsedes võib öelda, et Lazio ajalugu õhkav treeningväljak (http://farm4.static.flickr.com/3252/3149019138_c517d793cb_o.jpg) on tunduvalt stiilsem, kui paljude liigameeskondade staadionid...

hofnar
13.01.09, 02:37
Verona au ja uhkus mitte Hellas pole?

Blue Rock
13.01.09, 02:46
Verona au ja uhkus mitte Hellas pole?

Kellele Hellas, kellele Chievo...mõlemad Veronast, seega selle võib tembeldada ah-nii-tüüpiliseks maitse asjaks. Hellas Veronast rääkides, kunagisel suurklubil näib minevat päris viletsalt tänapäeval: hetkel ollakse tasavägise Lega Pro Prima Divisione (endine Serie C) keskel.

Kasper
13.01.09, 03:07
Pisut iroonitsedes võib öelda, et Lazio ajalugu õhkav treeningväljak (http://farm4.static.flickr.com/3252/3149019138_c517d793cb_o.jpg) on tunduvalt stiilsem, kui paljude liigameeskondade staadionid...
Päris võimas.:p

Maarek
14.01.09, 21:02
Hetkel veel küll OT, aga "Postimees" andmetel läks Ahjupera Sienasse katsetele ;)
Äkki saame veebruarist esimese eestlase Serie A's :p

Jasper
14.01.09, 21:03
Hetkel veel küll OT, aga "Postimees" andmetel läks Ahjupera Sienasse katsetele ;)
Äkki saame veebruarist esimese eestlase Serie A's :p

Siena farmklubisse.

cannuman
14.01.09, 21:06
Mismõttes Siena farmklubisse. Siena on ise ju farmklubi :D

Jasper
14.01.09, 21:10

Mis siis nimekirjas järgmine on? Laut?

Maarek
14.01.09, 21:14

Ajakirjanikud kindlasti ajasidki sassi. Ahjupera ütles, et läheb mingisse farmklubisse Sienas, aga Juventust ei hakanud igaks juhuks mainima, sest siis oleks öeldnud, et vaid 1 samm on tippklubist puudu :D

Uuu
14.01.09, 21:32
Siena on tugev meeskond. Mitmel rindel toime ei tuleks, aga Itaalia suurtega tuleb ilusasti toime.

eika
18.01.09, 22:05
Homme antakse üle Oscar del Calcio ehk siis Itaalia jalgpallurid valivad enda seast parimaid.

Nominendid on
Parim Itaalia mängija:Alessandro Del Piero, Daniele De Rossi ja Andrea Pirlo.
Parim võõrmängija: Kaka, Zlatan Ibrahimovic ja Adrian Mutu.
Parim noormängija: Mario Balotelli, Sebastian Giovinco ja Marek Hamsik.
Parim väravavaht: Gianluigi Buffon, Sebastien Frey ja Julio Cesar.
Parim kaitsja: Giorgio Chiellini, Philippe Mexes ja Alessandro Nesta.
Parim treener: Carlo Ancelotti, Cesare Prandelli ja Luciano Spalletti.
Parim kohtunik: Emidio Morganti, Roberto Rosetti ja Massimiliano Saccani.

Boldin enda soosikud.

JanK
18.01.09, 22:12
Kõigega nõustun, aga noormängijatest Balotelli.

cannuman
18.01.09, 22:16
Mille eest Carlito parima treeneri auhinna saama peaks? Suutis UEFA karika koha välja pigistada? Muidu peab sinuga nõus olema SM Eika

JanK
18.01.09, 22:24
Ranieri ehk tbc?

Maarek
18.01.09, 22:32
Mille eest Carlito parima treeneri auhinna saama peaks? Suutis UEFA karika koha välja pigistada? Muidu peab sinuga nõus olema SM Eika

Ta oli kunagi ju päris hea. Eks vanade aegade mälestuseks võibolla :p

eika
18.01.09, 22:38
Kõik treenerikandidaadid on ju täiesti idiootsed. Eks ma valisin idiootsete variantide seast kõige idiootsema :D

cannuman
18.01.09, 22:39
No ma ütleks et Spalletti ja Prandelli on küll head variandid

eika
18.01.09, 22:40
No ma ütleks et Spalletti ja Prandelli on küll head variandid
Samas see hooaeg on ju mõlemal läinud aiataha.

cannuman
18.01.09, 22:59
nojah...Seda nüüd küll

Maarek
18.01.09, 23:03
Samas see hooaeg on ju mõlemal läinud aiataha.

Kas siin mitte hääletusel pole aasta 2008, mil Prandelli ja Spalletti selles moepealinna taadist peajagu üle olid? See hooaeg pole ju veel lõppenud, mistõttu mingist aia taha minemisest veel vara rääkida.

eika
18.01.09, 23:05
Tegu on aasta 2008 kokkuvõtva hääletusega. See tähendabki eelmise hooaja lõpp ja selle hooaja algus.

Jasper
19.01.09, 00:00
Homme antakse üle Oscar del Calcio ehk siis Itaalia jalgpallurid valivad enda seast parimaid.

Nominendid on
Parim Itaalia mängija:Alessandro Del Piero, Daniele De Rossi ja Andrea Pirlo.
Parim võõrmängija: Kaka, Zlatan Ibrahimovic ja Adrian Mutu.
Parim noormängija: Mario Balotelli, Sebastian Giovinco ja Marek Hamsik.
Parim väravavaht: Gianluigi Buffon, Sebastien Frey ja Julio Cesar.
Parim kaitsja: Giorgio Chiellini, Philippe Mexes ja Alessandro Nesta.
Parim treener: Carlo Ancelotti, Cesare Prandelli ja Luciano Spalletti.
Parim kohtunik: Emidio Morganti, Roberto Rosetti ja Massimiliano Saccani.

Boldin enda soosikud.
Need calcio oskarid on ikka veel suurem huumor kui Ballon d'ori valimine. A noh trenn ja mõistuse jagamine.

Parim Itaalia mängija: Andrea Pirlo.[Auuuu .... see pole aasta 2004 ega 2006]
Parim noormängija: Mario Balotelli, Sebastian Giovinco ja Marek Hamsik. [vitupead. mis ta nüüd ongi ... 19 Serie A kolli?]
Parim kaitsja: Alessandro Nesta.[hea kui ta mängis pool teiste meeste mängude arvust]
Parim treener: Carlo Ancelotti, Cesare Prandelli ja Luciano Spalletti. [Mancini on jälle ilusti sooleseksi saanud. A Spalletti pole nii paha valik. Ronisid nad ju Interile kuklasse ja kriisist sai ta ka eelmine aasta üle]

Lambimees
19.01.09, 00:28
patot polegi noormängjates ja balotelli on?:O

cannuman
19.01.09, 00:30
no nesta ja pirlo on muidugi ebaterve huumori teemad küll

Uuu
19.01.09, 00:34
Kus on Riise? Seire-A parim ost siiamaani.

cannuman
19.01.09, 00:37
jäi tiitlist ilma. Quaresma napsas endale :(

flameas
19.01.09, 19:01
Parim Itaalia mängija: De Rossi
Parim võõrmängija: Ibra
Parim noormängija: Marek Hamsik.
Parim väravavaht: Gianluigi Buffon
Parim kaitsja: Giorgio Chiellini
Parim treener: Luciano Spalletti.

Ei tohiks ju erilist muud varianti olla (?) antud nimede seas, 2008 aasta kohta. Kuigi parim itaallane on sellel hooajal Golden Boy ise :P

Kasper
19.01.09, 20:49
Ei tohiks ju erilist muud varianti olla (?) antud nimede seas, 2008 aasta kohta.
Tohiks küll.

hofnar
19.01.09, 21:27
kas Euroopa sarjades mängimist arvestatakse ka hindamisel?

cannuman
19.01.09, 21:30
kas Euroopa sarjades mängimist arvestatakse ka hindamisel?

Jah, valem on täpselt paigas. Võid tutvuda sellega siin (http://www.youtube.com/watch?v=tGggC1s4dyA)

hofnar
19.01.09, 22:53
The awards in full:
Best Player Outright: Zlatan Ibrahimovic (Inter)
Best Italian Player: Alessandro Del Piero (Juventus)
Best Foreign Player: Zlatan Ibrahimovic (Inter)
Best Young Player: Marek Hamsik (Napoli)
Best Goalkeeper: Gigi Buffon (Juventus)
Best Defender: Giorgio Chiellini (Juventus)
Best Coach: Cesare Prandelli (Fiorentina)
Best Referee: Roberto Rosetti
Best Goal of 2008: Zlatan Ibrahimovic (Inter)
Best fan: Stefano Borgonovo

mitte midagi üllatavat ilmselt

Jasper
20.01.09, 10:13
Best fan: Stefano Borgonovo

Ilus žest.

Blue Rock
23.01.09, 00:02
Edinho (Internacional) -> Lecce
Stephen Makinwa (Lazio) -> Chievo, laenule

Kasper
25.01.09, 18:27
Mis värk täna nende penaltite ja valdavalt nende mitte realiseerimisega on?

Maarek
25.01.09, 20:16
Mis värk täna nende penaltite ja valdavalt nende mitte realiseerimisega on?

Mis liigat vaatasid?
Serie A's löödi kokku 4, neist mööda 1, Serie C's löödi 4 ja skooriti 100%;)

Jasper
25.01.09, 20:18
Mis liigat vaatasid?

Lazio .

Maarek
25.01.09, 20:23
Lazio .

Mnjah, Livescore kust ma selle mängu skoori jälgisin, arvas, et pole vist vaja seda mainida :confused:

Ebaõnnestumine vist siiski valdav polnud.

eika
25.01.09, 20:24
Mis liigat vaatasid?
Bologna vs Milan- 2 penaltit, 2 sisse
Lazio vs Cagliari- 3 penaltit, 1 sisse
Palermo vs Udinese- 1 penalti, 0 sisse

Puust ja punaseks.

Jasper
25.01.09, 20:32
Mnjah, Livescore kust ma selle mängu skoori jälgisin, arvas, et pole vist vaja seda mainida :confused:

Ebaõnnestumine vist siiski valdav polnud.

livescore nagu livescore.com? Seal oli küll ...

Bologna vs Milan- 2 penaltit, 2 sisse
Lazio vs Cagliari- 3 penaltit, 1 sisse
Palermo vs Udinese- 1 penalti, 0 sisse

Puust ja punaseks.

6-st 3

Kasper
25.01.09, 20:47
Eika tõi kõik ilusti välja, mida ma mõtlesin.

Maarek
25.01.09, 22:34
Eika tõi kõik ilusti välja, mida ma mõtlesin.

Eika ja Jasper tõid välja ka selle, et valdavalt ei eksitud ;)

Kasper
26.01.09, 01:11
Eika ja Jasper tõid välja ka selle, et valdavalt ei eksitud ;)
Tol hetkel, kui mina oma postituse tegin, oli mängitud vast miskised 60 minutit ja kui vaatasin, et Lazio on kaks pennalt realiseerimata jätnud ja Cagliari neile ühe ära vajutanud ja kui nägin, et Udinese oli samuti löömata jätnud ja kui Milani ja Bologna mängus oli samuti kaks pennalt juba olnud, siis tekkis küll selline tunne, et mis nüüd lahti on. Sest valdatavalt on healjuhul üks-kaks penaltit terve vooru peale ja enamjaolt lüüakse need ka ära. Seega tol hetkel tundus asi minu jaoks veidike üllatav.

F.Totti
27.01.09, 20:22
Ärge muretsega, Romal on teadagi hea lõpuspurt!

Jasper
27.01.09, 20:52
Eelneva jutu jätkuks:
Three penalties were missed in Week 20 alone. Before the weekend only seven had been spooned all season.

http://www.channel4.com/sport/football_italia/sa0809/week20thatwas.html

cannuman
29.01.09, 00:41
Inter jälle suurendas edu, Juve ja Milan komistasid.

Neljanda koha heitluses:
Roma, Fiorentina 3p
Genoa 1p
Palermo, Lazio, Napoli 0p

Lazio suutis siis 10ndaks langeda :)

1 Inter 49
2 Juventus 43
3 Milan 41
4 Genoa 37
5 Roma 36
6 Fiorentina 35
7 Napoli 33
8 Palermo 32
9 Cagliari 31
10 Lazio 31

Maarek
29.01.09, 00:55
Hooaja teine pool kipub vist üsna pingeline tulema kuna vahed väiksed ja üks võit ja mõne teise ebaõnn võib kohe paar kohta kergitada või siis langetada.

cannuman
29.01.09, 01:03
Fiorentina võit Napoli üle on muidugi hea Romale, niiet Montolivo <3
Aga jah vahed on väikesed ja no miks mitte viimases voorus alles selgub tõde.

Eks paistab nüüd, kas Milan ja Juve suudavad Interi poole liikuda või sulanduvad ka sinna grupi ette hoopis

eika
29.01.09, 01:36
Milanil on selline mängijatekamp koos ja Morinhol on klubis asjad nii sassis, et mina peaks Milani hetkel tiitlisoosikuks number 1.

Jasper
29.01.09, 01:37
Milanil on selline mängijatekamp koos ja Morinhol on klubis asjad nii sassis, et mina peaks Milani hetkel tiitlisoosikuks number 1.

Mine söö reaalsustablette.

eika
29.01.09, 01:40
Vormis Pato + trobikond poolkaitsjad, kes suudavad mitte millestki väravaid välja imeda. Minu meelest näib üsna asine komplekt olevat.

St_Oliver
29.01.09, 01:43
Ei no Juve sai kotti, Milan sai viigi ja Inter võitis. Roma sai ka võidu, mille abil on ta juba viiendale kohale roninud. Siiski on veel 17 vooru jäänud, niiet võitjast on veel vara rääkida. Aga kui Becku saab oma sihiku korralikult paika, mine sa siis tea, mis kõik juhtuda veel võib....

Jasper
29.01.09, 01:44
Vormis Pato + trobikond poolkaitsjad, kes suudavad mitte millestki väravaid välja imeda. Minu meelest näib üsna asine komplekt olevat.

Tera. Me oleme kaheksa(!!!) punni taga ja Milan teeb kogu aeg ennast täis. Roma vastu. Noh siis klopiti Bolognat niik uidas taheti, aga neil on treeneriks banaan ka. Ja siis Fiore vastu oli täpselt sama juuksekarva otsas see võit nagu viimati ja jälle tehti ennast täis. Samalajal kui mingi piidrikari suutis 10 mehelises vähemuses ka selle teise koli ära vajutada. Einoh kolme punni sees ma võtaks sellist asja veel kuidagi tõsiselt aga praegu ei. Püssi põõsasse ei viska, aga soosik on vähe teine sõna.

Kui Milan tiitli võtab, siis heameelega tunnistan sinu suurt nägemust õlledega.

cannuman
29.01.09, 01:46
No kui kaka ja pato terved püsivad siis on teravust küll. Kui nüüd kaitseliini vaadata, siis sealt scudetto vastu ei vaata. Samas kui poolkaitse ja ründeliin nii võimas, on kaitsel oluliselt lihtsam ka...

Saaks Juvel ka mehed korda ja no Giovinco võiks nagu 90min ka mängida...Diego poleks ka paha...Niiet ühesõnaga turpi Interile

eika
29.01.09, 01:54
No kui kaka ja pato terved püsivad siis on teravust küll. Kui nüüd kaitseliini vaadata, siis sealt scudetto vastu ei vaata.
Kaitseliinis ei loe nimed, vaid meeste omavaheline keemia. Näiteks nimede poolest on Roma liin Cicinho-Mexes-Juan-Riise parem kui Grygera-Legro-Chiellini-Molinaro, aga üks kaitseliin töötab (enamasti) suurepäraselt ja suudavad väga hästi lappida üksteise eksimusi ja teine kaitseliin ei taha mitte kuidagi omavahel toimida.

Edit: Jutu mõte on siis see, et Ancelotti lihtsalt peab leidma sobiva koosluse, mis korralikult tööle hakkab.

cannuman
29.01.09, 01:58
Nimede poolest on Mexes ja Juan kõvad mehed. Cicinho on rünnakule lülitudes ainult hea. Riise on teada tuntud käprad...

Chiellini on maailma parim kaitsja, Legro on täiesti arvestatav vend. Niiet vaidlen sulle vastu, et nimede poolest Roma kaitse parem on :)

eika
29.01.09, 02:13
Legro lihtsalt sobib väga hästi Chielliniga kokku. Säärane keskkaitsepaar, kus üks on igasse olukorda hooga sisse lendav mängumees ja teine on olukordi paikav kaitsja töötab sageli väga hästi. Chiellini-Legro, Materazzi-Cannavaro võidukas Itaalia MM tiimis, Puyol-Marchena võidukas Hispaania EM tiimis või kasvõi Piiroja-Stepanov Eesti koondises.

Aga minu meelest on Cicinho parem kui Grygera, Juan ja Mexes paremad kui Legro ja Riise..eem..no ütleme et enamvähem võrdne Molinaroga. See minu nägemus, eks selline mängijate hindamine ole üsna subjektiivne asi.

Saarlane
29.01.09, 17:59
Edit: Jutu mõte on siis see, et Ancelotti lihtsalt peab leidma sobiva koosluse, mis korralikult tööle hakkab.

Teine asi on see, et Ancelotti ei tee lihtsalt otsimiseks mitte midagi. Kui kaua see vaese-mehe-Zambrotta välimusega Favalli seal siis vegeteerida kavatseb?

Felipe Mattioni pole samas seni koosseisugi kuulunud. Noor väidetav staarihakatis Matteo Darmian? Isegi Luca-faking-Antonini. Senderos pole ühest debüütmängust kaugemale jõudnud.

Ancelotti püsib vana ja tuntud juures, mida treeningutel tehakse, kes keda lüpsab, kes ei lase ennast lüpsta, sellest on pohhui. Eks tuleb loota Favallinho-power'ile edasi.

Jasper
29.01.09, 18:33
Teine asi on see, et Ancelotti ei tee lihtsalt otsimiseks mitte midagi. Kui kaua see vaese-mehe-Zambrotta välimusega Favalli seal siis vegeteerida kavatseb?

Felipe Mattioni pole samas seni koosseisugi kuulunud. Noor väidetav staarihakatis Matteo Darmian? Isegi Luca-faking-Antonini. Senderos pole ühest debüütmängust kaugemale jõudnud.

Ancelotti püsib vana ja tuntud juures, mida treeningutel tehakse, kes keda lüpsab, kes ei lase ennast lüpsta, sellest on pohhui. Eks tuleb loota Favallinho-power'ile edasi.

Olles näinud, mis horrorit Senderosed, Digaod ja muud noored teevad paneks ma ka enne Ambro sionna keskkaitsesse, kui nemad. Favalli on see hooaeg suht tip-top olnud. Eks kõik ootavad Sandrot ... :rolleyes:

Jasper
30.01.09, 23:07
All the Serie A and Serie B games of the weekend will start 15 minutes late: this was decided by AIC for solidarity towards Mannini and Possanzini, suspended by the Tas. The two players were stopped by the tribunal of Losanna for a year as they presented themselves late for the antidoping control, after the Coni had given them a 15-day stop. The protest will start with the first match tonight between Modena and Rimini. (ANSA)
acmilan.com

Suht porno, kuigi Ferdinandist mul küll kahju polnud.

cannuman
01.02.09, 15:26
Quagliarella!

Oioi kui palju ilusaid väravaid see mees on löönud. No ja see..fantastika

F.Totti
03.02.09, 21:08
Quagliarella on jh löönud ilusaid väravaid, kuid mitte nüüd nii metsikult, kui sa siin väidad!
Ta mängigu Itaalia eest ka sama hästi ja löögu ilusaid väravaid siis ma hakkaks teda hindama!
Totti ja Del Piero on temast iga kell üle, mine ja seira nende kolle:)
Liigatasemel võib Qualia pelada kyll...

cannuman
03.02.09, 21:18
kui metsikult ma siis väitsin?

flameas
03.02.09, 21:21
pean nõustuma cannumaniga.. see löök oli fantastika. väidetavalt Quagliarella järgmise suve Roma põhi transfer-target

Jasper
03.02.09, 21:50
Quagliarella on jh löönud ilusaid väravaid, kuid mitte nüüd nii metsikult, kui sa siin väidad!
Ta mängigu Itaalia eest ka sama hästi ja löögu ilusaid väravaid siis ma hakkaks teda hindama!
Totti ja Del Piero on temast iga kell üle, mine ja seira nende kolle:)
Liigatasemel võib Qualia pelada kyll...

http://www.sportstrategies.com/upload/news/diadora%20totti.jpg

F.Totti
05.02.09, 20:13
Õlled külmas :p sauna päev!
Forza Totti!

Blue Rock
06.02.09, 00:09
Oletades et külmkapis on õlled, julgeksin väita, et jäädvustusel olev isik meenutab nii välimuselt, kui ka joomisharjumustelt pildi postitajat ;)

Blue Rock
07.02.09, 22:10
Kui visata pilk 22 vooru järel tabelisse, siis on märgata, et:

Parim rünnak: Milan (39 väravat)
Kõige kehvem rünnak: Chievo (15)
Parim kaitse: Inter (16)
Kõige kehvem kaitse: Reggina (40)
Parim väravakütt: Marco Di Vaio (15)

Näiteks võrdluses mullusega, mil hooaeg oli nõnda kaugele edenenud, siis punktide valguses muutused on sellised:

Cagliari +19
Genoa +11
Lazio +8
Milan +7
Napoli +7
Siena +5
Palermo +4
Catania +3
Juventus -1
Atalanta -2
Fiorentina –3
Reggina -3
Inter -6
Torino -6
Udinese -6
Sampdoria –7
Roma -11

(Bologna, Chievo & Lecce pallisid mullu Serie B-s)

Nagu märgata, neljanda järjestikkuse võidu teeninud Sardiinia lipulaev Cagliari on oivalises vormis, kelle viimaseks ohvriks oli suur ja uhke Juventus. Viimati saarlased on Serie A:s neli võitu järjest suutnud napsata hooajal 1971/72. Massimiliano Allegri hoolealused siplesid veel viienda vooru järel tabelis viimasena (0 punkti..!!) , kuid on kerkinud nüüd tabelis juba seitsmendaks. Järgmisest 17:st mängust Cagliari on muretsenud tublid 34 punkti - sama palju, nagu ka Juventus ja Genoa. Ainuüksi Inter (40) ja Milan (35) on suutnud rohkem punkte endale organiseerida.

Käesoleva aasta statistikat silmitsedes Cagliari on esikohal - saarlased on viiest mängust võtnud 13 punkti, järgnevad Milan, Genoa ja Roma (kõikidel 11). (NB! Romal on iseenesest 14 punkti, kuid üks mäng rohkem mängitud, seoses edasi lükatud Sampdoria -madistamisega.)

Tänavuse hooaja teine üllataja Genoa omakorda on olnud kaotuseta juba 10 mängu (5 võitu, 5 viiki). Taoline kõrglend pole just igapäevane delikatess sadamalinnas - viimati on suudetud kaotust sama kaua vältida hooajal 1993/94 (3 võitu, 7 viiki). Seeria jätkamine ei pruugi just kuigi kerge olla, sest pühapäevas mängus Stadio Olimpicol on vastaseks viletsa alguse järel jälle pead kergitanud AS Roma.

Enda koduväljakul igatpidi kenasti mängiv Catania ei näi suutvat kuidagi võõrsil võitu välja pigistada - Rossazzurri on pallinud sedasi juba 32 mängu järjest võõrsil, väljumata neist kordagi võitjana (11 viiki, 21 kaotust). Teine meeskond, kes pole tänavu külalise rollis olles võidu maitset suhu saanud, on Torino. Samas Toro võitudeta seeria on "kõigest" 11 mängu pikkuseks veninud.

cannuman
09.02.09, 00:28
Napoli kohutav seeria järkub...Juba 5 mängu pole võitu maitstud. Seekord siis kaotati Palermole 2-1. Võiduga tõusis Palermo Napolist mööda seitsmendale kohale. Napoli siis vähemalt hetkeks CL konkurentsist väljas...

1 Inter 53
2 Juventus 46
3 Milan 45
4 Fiorentina 41
5 Genoa 40
6 Roma 40
7 Palermo 35
8 Napoli 34

flameas
09.02.09, 01:05
Vahe Juve ja Milaniga on väike. Forza Roma. Kahjuks ainult teine koht on max.. kui just Ibra vigastada ei saa. Mida ma ei looda, kuna ta on lahedaim interi mängija..

Tofoa
09.02.09, 01:07
Vahe Juve ja Milaniga on väike. Forza Roma. Kahjuks ainult teine koht on max.. kui just Ibra vigastada ei saa. Mida ma ei looda, kuna ta on lahedaim interi mängija..

Interis pole lahedaid mängijaid

cannuman
09.02.09, 01:16
snickers-mees on supercooooooool

flameas
09.02.09, 01:25
valgusta mind.. snickers-mees?

cannuman
09.02.09, 01:27
öötimo u21

flameas
09.02.09, 01:40
ahh..? :D -see postitus on liiga lühike-

cannuman
09.02.09, 01:42
http://futboljoven.files.wordpress.com/2008/12/mario-balotelli.jpg

cannuman
10.02.09, 13:01
Vooru parimad väravad...
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2009/02/10/1101517/calcio-debate-serie-a-goal-of-the-week

Igale maitsele...

kõik 3 Roma väravat ka ilusasti olemas :)

Mõni suurepärane finish, samas välja tootdud ka Cassano ilus eeltöö ja Roma suurepärane meeskondlik sooritus...

cannuman
10.02.09, 13:16
värske tabel siis ka soccernet.com lehelt :)

http://img24.imageshack.us/img24/8495/soccernetcompaskat3.png

Maarek
14.02.09, 12:55
Järjekordne tõsine nädalavahetus siis ees, kus jälle Meistrite Liigasse pääsu viimasele positsioonile võitlevad meeskonnad omavahel mõõtu võtavad, seekord siis Genoa - Fiorentina

Genoa pole sel hooajal veel kodus kaotanud ja tuul on alla tehtud kõigile esiotsa meeskondadele nagu näiteks Roma, Milan ja Napoli. Hetkeseisul kahe tugevama küll pole veel seda tehtud, aga ega neilegi tõenäoliselt hõlpu ei anta. Fiorentina seevastu on võõrsil olnud üsna tavapärane ehk kaotanud rohkem kui võitnud ja alla on tulnud vanduda kõigile esiotsa meeskondadele ja kahjuks on isegi Siena ja Cagliari oma värava meie vastu lukus suutnud hoida ja võita.
Arvestades seda, et ka Melo on puudu, külaliste lootused väga suured ei paista olevat, aga kuna Genoal ei saa mängida põhiväravavaht ning kindad saab üle pika aja kätte vanake Scarpi, siis mine tea.

Teine esiotsameeste omavaheline kaklus toimub moepealinnas, kus Meazzal esikohatiim Inter ja kolmas Milan järjekordse Derby della Madoninna korraldavad. Mõlemad tiimid on viimasel ajal kohati ebaõnnestunud olnud, kinkides punkti tiimidele, kes relagtsioonitsoonist välja pugeda üritavad, seega eks see üks tõsine enesetõestamise mäng tuleb. Kui see tõele vastab, et Galaxy Itaalia mehed pikalt saatis ja Becks varsti minema lendab, siis vast üritab see mees tõsiselt veel näidata, milleks võimeline on :p

Hoolimata sellest, et paljud Juventuse mehed vigased on, nad siiski peaksid sel hooajal lõpuks Sampdoriast jagu saama, sest viimased on võõrsil veel hullemini mänginud kui Fiorentina ja vaid korra tabeli viimase, Reggina, vastu võidurõõmu maitsnud.

Kuigi Atalantal viimasel ajal paar ilusat mängu olnud ja isegi Interile kodus kott pähe kistud, siis viimane kodumäng Bologna vastu, mis kuivalt pähe saadi, paistab andvat eelise heas vormis Romale, kes küll paar vooru tagasi Reggina vastu hätta jäi, aga eelmisel nädalal Genoale ja mõni voor tagasi Napoli vastu üsna kindlalt koha kätte on näitas.

cannuman
22.02.09, 18:59
Kõik esiotsa meeskonnad said siis 3p kirja. Fiorentina üleminutitel lausa tõi võidu koju tänu Mutu väravale...

Esikohale hetkel andmist pole, aga Fiorentina, Genoa ja Roma endiselt pandistavad viimase CL koha peale

Tanel
22.02.09, 19:04
Fiorentina juba kolmandat mängu järjest viimastele minutitele punktide toomise jätnud. :D

cannuman
22.02.09, 19:05
"tark ei torma"...või "aega on selle kiire asjaga" :)

Maarek
01.03.09, 12:38
Pole küll selle hooaja teema, aga väidetavalt järgmisest siis Itaalia ja Prantusmaa liigas lisakohtunikud platsiserval, täpsemalt siis väravate taga olukorda jälgimas. Suluseisust löödud väravatele see piiri ei pane, aga igasugused sukeldumised ja käega mängud väravaalas peaks oluliselt haruldasemaks muutuma.
Kahjuks pole veel teada, mis divisjonides testperiood peale hakkab, aga vähemalt on näha, et tahetakse olukorda parandada :)

Maarek
02.03.09, 12:18
Kehv nädalavahetus siis CL kohtadele võitlejatele alates kolmandast positsioonist.

Milan sai Sampdoria käest 2-1 tappa.
Fiorentina jäi väga hätta Reggina vastu ja peab jälle väravavahile tänulik olema, et punktigi kätte sai.
Genoa lõi Artemio Franchil küll värava, mis aga tühistati ja puudutas ära ka posti, aga lepiti siiski 0-0 viigiga.
Roma oli täispunktidele üsna lähedal, aga kohtunikud vist arvasid, et liidri edumaa liiga väike ja tuleb neid väheke abistada.

Kogu jälitajate punt astus siis Milanile sammukese lähemale:
Milan - 48 punni
Fiorentina - 46 punni
Genoa - 45 punni
Roma - 44 punni

Naistepäeval siis vastuseisud alljärgnevad:
Milani vastaseks kodus Atalanta, kes eile üllatuslikul kombel Chievo käest koduväljakul kuivalt 2-0 sai. Atalanta on koduplatsil küll peaaegu kõikidele tugevamatele koti pähe tõmmanud (vaid Milan ja Juve on sealt võiduga tulnud), aga võõrsil üsna lootusetu, seega peab Milan ikka järjekordse imemängu tegema, et kaotada.
Fiorentinal kodulatsil vastaseks Palermo, kes eile koduplatsil 0-4 šokikaotuse Catanialt sai, kel see alles teine võit võõrsil. Sügisvoorus näitas Viola võõrsil Palermo vastu head mängu ja suutis ühe vähestest võitudest võõral väljakul võtta. Kui siit mängust võitu ei tule, siis vist ...
Genoa korraldada on siis selle nädala tippmäng Interi vastu. Kodus Inter neist jagu ei saanud ja ei saa külalistel kerge olema, sest Genoa pole kodus sel hooajal veel kaotanud.
Roma võtab koduplatsil vastu Udinese, kelle mänguvorm küll vähe paranenud, aga kes võõrsil pole viimasel ajal jagu saanud isegi Torinost ja Sienast, seega ei tohiks pealinlastel väga suur probleem olla.

Jasper
04.03.09, 20:58
Kas mõned vihased Juve asjapulgad pole kokku lugenud palju Interile neid punkte kingitud on juba?

http://www.corriere.it/sport/09_marzo_04/classifica_errori_arbitrali_osservatorio_5eff7302-08da-11de-af33-00144f02aabc.shtml

Questa, nel dettaglio, la classifica virtuale
1ª: Milan 53 (+5) 2ª: Fiorentina 51 (+5) 3ª: Juventus 50 (-3) 4ª: Inter 49 (-11) 5ª: Genoa 46 (+1) 6ª: Roma 45 (+1) 7ª: Cagliari 40 (+2) 8ª: Udinese 40 (+6) 9ª: Palermo 39 (+3) 10ª: Napoli 39 (+4) 11ª: Lazio 39 (+1) 12ª: Sampdoria 36 (+4) 13ª: Atalanta 35 (-1) 14ª: Catania 33 (=) 15ª: Siena 31 (+3) 16ª: Torino 24 (=) 17ª: Bologna 23 (=) 18ª: Reggina 23 (+5) 19ª: Lecce 18 (-4) 20ª: Chievo 17 (-6)

cannuman
04.03.09, 21:05
tõlgi võhikule ka. Sulgudes on punktid mis saaks juurde/vähemaks, kui kohtunikud poleks sitta pannud?

eika
04.03.09, 21:05
Milan esimene ja Inter neljas. Las ma arvan- Corriere on Berlusconi omanduses olev ajaleht :)

Jasper
04.03.09, 21:14
tõlgi võhikule ka. Sulgudes on punktid mis saaks juurde/vähemaks, kui kohtunikud poleks sitta pannud?

Saad aru küll.

Milan esimene ja Inter neljas. Las ma arvan- Corriere on Berlusconi omanduses olev ajaleht :)

Mediaseti alla kuulub küll, kuid peetakse sõltumatuks.

eika
04.03.09, 21:17
Mourinho sõltumatud arvutused näitasid samas, et Inter on ainult ühe mängu kohtunike abiga võitnud.

Jasper
04.03.09, 21:23
Mourinho sõltumatud arvutused näitasid samas, et Inter on ainult ühe mängu kohtunike abiga võitnud.

pole minu probleem

-e-
Osservatorio sugli Errori Arbitrali (Observation Commitee of the Referee mistakes) in collaboration with Adiconsum (Consultancy Bureau of the Calcio),

vendetta
04.03.09, 21:39
Non capisco. Minu teadmistel matemaatikast on tõehetk, ''röövitud'' on mingi ~40 punkti ja ''kingitud'' on ~25? Kuhu ülejäänud punktid said? Mafia müüs serie b'sse?

Jasper
04.03.09, 22:24
Non capisco. Minu teadmistel matemaatikast on tõehetk, ''röövitud'' on mingi ~40 punkti ja ''kingitud'' on ~25? Kuhu ülejäänud punktid said? Mafia müüs serie b'sse?

Vutis ei jagatagi punkte selles suhtes korrapäraselt.

Situatsioon.

Tiim A on võitmas. 90+5. minutil saab tiim B kohtuniku vea tõttu viigi. A saab sellise juhtumi korral +2 ja B -1. Pole cosa nostrat ega comorrat.

vendetta
04.03.09, 23:03
Kahju, ma küll algusest peale aimasin, et Corriere della Sera on natuke usaldusväärsem leht kui lass24 ja viga on lihtsalt minu pealiskaudses süvenemises aga ikkagi olen natuke pettunud. Ei olegi vandenõuteooria sees teist - veel suuremat - vandenõud.

Tanel
04.03.09, 23:14
Mis need tabelid teevad? Kõik 50-50 olukorrad, mis läksid Interi kasuks pööratakse vastupidi? Milanile on tõesti nii palju haiget tehtud või? Minu arust vahepeal said nad mingu aeg peaaegu iga voor tänu kellegi dive'ile pendla. Vaevalt, et saamata jäänud / antud valesid punaseid see mängutulemuse muutmiseks ei pea ega ka penalteid, mis oleks tulnud anda (nagu näiteks hiljutine mäng, kui ibrale lihtsalt jalgadesse õtmmati ja hoopis Ibrale dive'mise eest kollast näidati).

eika
05.03.09, 02:03
Kahju, ma küll algusest peale aimasin, et Corriere della Sera on natuke usaldusväärsem leht kui lass24 ja viga on lihtsalt minu pealiskaudses süvenemises aga ikkagi olen natuke pettunud.
Eks Calciopoli skandaal oli hea näitaja meediaväljaannete usaldusväärsuse ja meelsuse suhtes. Corriere oli see ajaleht, kes skandaali ilmsikstulekul oli üks põhilisi pasundajaid. Samas niipea, kui Milani klubi nimi kerkis esile, lakkas ajaleht skandaalist rääkimast.

Jasper
05.03.09, 11:28
Mis need tabelid teevad?
Munnigi. Kõik niikuinii teavad.

Kõik 50-50 olukorrad, mis läksid Interi kasuks pööratakse vastupidi?
Eip.

Milanile on tõesti nii palju haiget tehtud või?
On jah. Kaladzele lüüakse vastu põlve, kust pall rikoshetiga tabab kätt - penalt. Seedorfile lüüakse vastu kätt - värav ei loe. Adriano lööb käega värava - kõik ok. Viimane muidugi olevast isegi uuringus jäetud arvestamata.

Minu arust vahepeal said nad mingu aeg peaaegu iga voor tänu kellegi dive'ile pendla.
Sinu arust.

Vaevalt, et saamata jäänud / antud valesid punaseid see mängutulemuse muutmiseks ei pea ega ka penalteid, mis oleks tulnud anda (nagu näiteks hiljutine mäng, kui ibrale lihtsalt jalgadesse õtmmati ja hoopis Ibrale dive'mise eest kollast näidati).

On sul mingi idee, kuidas selline asi sisse arvestada? Tehakse nii, kuis saab. Loomulikult pole süsteem lollikindel, aga kui vaatad tabelit, siis torkab silma, et +/-6 kipub olema mood ja +11 süsteemi viga(läksid matemaatilised terminid paika, cännu?).

cannuman
05.03.09, 12:01
Sellist mõistet nagu süsteemi viga ei tea. Mood ka vist +/-6 pole. See on ainult 2x ju. Udinese ja Chievo. Pigem tundub peale vaadates et +-1 on mood..Kui sa justn eed kokku tahad tõsta. Aga ei tea mina kuidas sa selle 6 sealt arvutasid :)

Jasper
05.03.09, 12:10
Sellist mõistet nagu süsteemi viga ei tea. Mood ka vist +/-6 pole. See on ainult 2x ju. Udinese ja Chievo. Pigem tundub peale vaadates et +-1 on mood..Kui sa justn eed kokku tahad tõsta. Aga ei tea mina kuidas sa selle 6 sealt arvutasid :)

Mõtlesin peale postitamist ise ka, et need asjad on roostes. Mida ma öelda tahtsin, et üks vahemik on see[-6; +6], kus eksimus on n-ö normaalne, aga üks number on teistest liialt erinev. Seda matemaatikat kasutati minu meelest mingites katsetes, kus üheks osaks inimlik faktor. Seetõttu mõtlesin mingid inimlikud ja süsteemivead välja. Tuleta nüüd meelde. Ma ei viitsi seda küll kuskilt raamatukogust järgi hakata uurima, sest enne vastuse saamist see mulle rahu ei anna.

cannuman
05.03.09, 13:39
Üks termin on süstemaatiline viga. See aga see tähendab umbes seda, et kõik tulemused on kallutatud kusagile poole. Niiet see vist pole päris see mis ma mõtlen. Seda 11 võiks kutsuda näiteks erindiks.

See -6 kuni 6 võiks olla vahemik keskväärtuse ümber äkki? Kui keskmiselt oleks 0 punkti külma tehtud meeskondadele. Sellisel juhul on juba teemaks standardhälve (dispersioon). Aga ok statistiliselt on tõestaatud, et inter saab kohtunikelt abi ja tõmban joone alla
-------------------------------------------------------------

Jasper
05.03.09, 16:30
Üks termin on süstemaatiline viga. See aga see tähendab umbes seda, et kõik tulemused on kallutatud kusagile poole. Niiet see vist pole päris see mis ma mõtlen. Seda 11 võiks kutsuda näiteks erindiks.

See -6 kuni 6 võiks olla vahemik keskväärtuse ümber äkki? Kui keskmiselt oleks 0 punkti külma tehtud meeskondadele. Sellisel juhul on juba teemaks standardhälve (dispersioon). Aga ok statistiliselt on tõestaatud, et inter saab kohtunikelt abi ja tõmban joone alla
-------------------------------------------------------------

Need samad vigurid jah. Jään ka rahule, sest asjad on vist rohkem kui roostes ...

Tanel
08.03.09, 02:12
cannuman, nagu teie vastu jäi täna/eile pennal andmata?

Jasper, Adriano lõi palli peaga ja põrkas vastu kätt see omakorda. Su võrdlused on veits sitad. Minu arust penaltid olid pehmed? Balotelli pennal oli ka ainult sinu arust pehme siis. Ära nuta, et Milan on vanadest ätidest koosnev kamp, kelle on kokku pannud seniilne vanahärra Galliani, kelle mõistus juba ammu koos Milanosse eksinud koolibriga kuskile Amazonasse lendas.

Siukesed tabelid ongi teiesugustele, kelle tiim koosneb keskpärastest Arsenali rejectidest ja äravajunud vanuritest, kes ise ära ei löö ja otsivad muid põhjusi miks nad imevad. Kui Interi vastu midagi on, siis meedial on mingi "zip it" suhtumine, aga kui poolt, siis on vastu. Võitjad ei meeldi kellegile, nii lihtne see ongi. Rohkem ma ei viitsi rääkida ka. Eks sa nutta edasi siin.

cannuman
08.03.09, 02:27
cannuman, nagu teie vastu jäi täna/eile pennal andmata?

Mexes käsi tegi imeliku liigutuse küll, kuigi suht lähedalt see pall sinna lendas. Minu arust penalt.

Sama need kes mängu nägid, teavad ka, et Udinesel oli oma alas käsi. Lisaks pennal DeRossi vastu tehtu vea eest jäi andma. Pepe punast vääriv viga jne. Eks siis mõlema pole suhtes kohtunik eksib...

Interi puhul on kole palju ikka nende kasuks see asi. Sama eelmisel aastal. Kas on see organiseeritud või lihtsalt psühholoogiline tugevama aitamine (või mõlemat?), seda me ei tea...Aga see, et Interile kohtunike vead kokkuvõttes kasuks ei ole tulnu, ei tohiks isegi sina tann ju väita?

Olgu see scudetto kuidas on, peaasi et Roma CL-i rahad kätte saaks. Seega tore ju et Genoa kolki sai. Seda mis 1-0 puhl mängus edasi toimunud oleks ei ole mõtet arutada.

Tanel
08.03.09, 02:32
Muidugi oleme me kasu saanud veidi, aga mitte nii palju nagu üritatakse välja näidata. Loe kasvõi C4'i, kui meie vastu jäetakse midagi andmata või antakse midagi pehmet, siis ei mainita seda mokaotsastki (Serie A mängude puhul... samas kui sarnane asi juhtub CL'is on kõik järsku meie sõbrad).

Tee mis tahad, aga ma olen 100% kindel, et isegi kui kohtunikud meile sita keeraks, oleks me esimesed. Inter, kuigi sitalt kombineeritud mängijad, on teistest Itaalia tiimidest üsna kõvasti üle siiski.

Seda mis 1:0 juhul oleks juhtunud on lihtne ette arvata - tuli lihtsalt vaadata JC tõrjet pärast 1:0 väravat ja kohe oli teada, et Inter see mäng palli välja ei korja oma võrgust. ;)

Enivei Genoa vastu oli vile peaaegu, et perfektne. Need olukorrad, kus Balotellile teist kollast nõuti ei olnud seda väärt. Kisa oli loomulikult meeletu, aga selliseid vigu nagu Balotelli pärast kollast tegi, on igas mängus kümneid ning see teine värav oli tõesti sentimeetri küsimus heal juhul.

Jasper
08.03.09, 09:58
Jasper, Adriano lõi palli peaga ja põrkas vastu kätt see omakorda. Su võrdlused on veits sitad.

Loe reeglite tõlgendusi. Ühtedes situatisoonides mängijad ei suurendanud kunstlikult kehaga katvat ruumi ja olid mänguliselt täiesti normaalses asendis. Ühes olukorras, aga just see oligi asja point ja siis tuligi nii, et lööb peaga, kuid, kuid, kuid, samalajal põrkab ka.

Minu arust penaltid olid pehmed? Balotelli pennal oli ka ainult sinu arust pehme siis.

Loe veel reegleid ja nende tõlgendusi ja võid ka siin leida karjuva erinevuse mainitud situatsioonide(mida tegelikult on üks :hinthint:) seas.

Ära nuta, et Milan on vanadest ätidest koosnev kamp, kelle on kokku pannud seniilne vanahärra Galliani, kelle mõistus juba ammu koos Milanosse eksinud koolibriga kuskile Amazonasse lendas.

Siukesed tabelid ongi teiesugustele, kelle tiim koosneb keskpärastest Arsenali rejectidest ja äravajunud vanuritest, kes ise ära ei löö ja otsivad muid põhjusi miks nad imevad.
sel teemal pole keegi sõna võtnud. ültse.

Kui Interi vastu midagi on, siis meedial on mingi "zip it" suhtumine, aga kui poolt, siis on vastu. Võitjad ei meeldi kellegile, nii lihtne see ongi. Rohkem ma ei viitsi rääkida ka. Eks sa nutta edasi siin.
a võib-olla tuleneb see sellest, et nad saavad liiga palju abikäsi? noh, kui sind aidatakse 5 korda ja saad põske korra, siis tundubki, et koguaeg aint vingutakse isegi kui objektiivselt kajastatakse. võib-olla hakatakse kajastama sinu jaoks paremini, kui on näha, et asi valgub üleüldiselt talutavamalt.

A no see on muidugi selge, et domineerivad jõud käivad lõpuks närvidele. Eriti, kui lähenetakse Superga aegsele Torinole ja ollakse ületamas Sacchi-Capello Milani järjestikluste tiitlite jada. Kogu austuse juures see kamp ei vääri nende tiimide mängupiletit ka.

Maarek
08.03.09, 15:38
Siukesed tabelid ongi teiesugustele, kelle tiim koosneb keskpärastest Arsenali rejectidest ja äravajunud vanuritest, kes ise ära ei löö ja otsivad muid põhjusi miks nad imevad. Kui Interi vastu midagi on, siis meedial on mingi "zip it" suhtumine, aga kui poolt, siis on vastu. Võitjad ei meeldi kellegile, nii lihtne see ongi. Rohkem ma ei viitsi rääkida ka. Eks sa nutta edasi siin.

Loll jutt suhu tagasi.:doh:
Kui sa poleks Interi fänn möliseks sa siin kõikidest kõvema häälega, aga kuna sa ise oled suckerite fänn, siis oleks muidugi ka imelik, kui sa nõustuks opositsiooniga. Fakt on see, et Interi mänge vilistades on tehtud vigasid ja see number pole väike, tahavad seda fännid tunnistada või mitte.

Ootan päeva, kui tulevad mängu kasvõi kohtunikud väravate taha ja eriti pingsalt ootan Platini 6+5 idee täitumist, siis saaks mõnuga jälgida Moratti tõmblemist, et meeskond reeglitele vastavaks teha :p

cannuman
08.03.09, 15:49
No Inter ostab omale mõned italianod juurde või aitab aafriklastel passi saada. Mõni noor neid ju ka. Eks meeskond muutub palju, aga suured hätta ei jää

Tanel
08.03.09, 15:53
Loll jutt suhu tagasi.:doh:
Kui sa poleks Interi fänn möliseks sa siin kõikidest kõvema häälega, aga kuna sa ise oled suckerite fänn, siis oleks muidugi ka imelik, kui sa nõustuks opositsiooniga. Fakt on see, et Interi mänge vilistades on tehtud vigasid ja see number pole väike, tahavad seda fännid tunnistada või mitte.

Ootan päeva, kui tulevad mängu kasvõi kohtunikud väravate taha ja eriti pingsalt ootan Platini 6+5 idee täitumist, siis saaks mõnuga jälgida Moratti tõmblemist, et meeskond reeglitele vastavaks teha :pEi ole väga raske. Praegu on nagunii paljudel võõrastel meestel Itaalia pass olemas, kui vaja on paar head itaallast tuua küll veel.

Pealegi on see jalgpalli surma Blatteri idee.

Bob_Loblaw
08.03.09, 15:56
keenjused, pass ei tähenda midagi, peab olema ka rahvuskoondisele saadaval... ->

Jasper
08.03.09, 20:11
Milanile ideaalne nädalavahetus. Ja Inter(!) ja Juve(!) võitsid. Selline depressiivne seis tekitabki siin teemas olevat paraolümpia maratoni. :monalisasmiley:

flameas
08.03.09, 21:27
mida te loodate.. tiitel on ammu läinud

cannuman
08.03.09, 21:45
tiitlit ei saa see, kellel kõige rohkem punkte, vaid see, kelle advokaat pärast kohut õnne-saltosid viskab

Epic
11.03.09, 20:26
Mis kuradi farmklubid seal Itaalias on?

Jasper
11.03.09, 20:27
Mis kuradi farmklubid seal Itaalias on?

Roma on Interi farm ja Siena Juventuse. Rohkem ei tea.

eika
31.03.09, 19:26
Madalamates liigades toimub palju huvitavat:

Serie C team forced to strip to their underwear (by their own fans!)

Juve Stabia (http://en.wikipedia.org/wiki/S.S._Juve_Stabia) are a club from Castellamare di Stabia (http://en.wikipedia.org/wiki/Castellammare_di_Stabia), a town outside of Napoli. Juve Stabia, or the Vespe (bees) as they are nicknamed, have always been a club that bounced around the lower divisions, never reaching the paradises of Serie B and Serie A. This season the club find themselves in last place in Lega Pro Division 1 (Serie C1) and severely run the risk of being relegated to Lega Pro Divison 2 (Serie C2). The Vespe don’t have a bad roster, they have players who have Serie A and Serie B experience (Salvatore Soviero, Raffaele Ametrano, Raffaele Biancolino, Marco Carparella, and Gaetano Grieco) and shouldn’t be in last place. After the clubs latest loss to Pistoiese (http://en.wikipedia.org/wiki/Pistoiese) away from home, the fans decided to hold a little protest (http://sport.sky.it/sport/calcio_italiano/2009/03/30/Juve_Stabia_giocatori_in_mutande.html). They waited outside the stadium for the team bus to arrive, and when the players got off the bus, fans told the players they were not worthy enough to wear the Juve Stabia colors (yellow and blue) and forced the team to remove all their Juve Stabia clothing and strip down to their underwear! Some players were in tears while others tried to reason with the fans, who wouldn’t hear any of it. Some players managed to get some kind of clothing from the equipment manager, but most had to drive home in their tighty-whiteys.

vendetta
01.04.09, 01:15
Kui kedagi peaks huvitama madalamad liigad, siis julgen soovitada sellist raamatut nagu ''The Miracle of Castel di Sangro'', paremat ettekujutust, mis toimub Itaalia jalgpallis väljaspool Serie A'd on raske loota ilma kõrgtasemel italjaanot oskamata :)

cannuman
05.04.09, 18:58
Eino Juve ikka suudab kõik perse keerata. Aga jälle mitu viimase sekundi väravat, mis mul kõik pisara silma tooviad...

Fiorentina
Chievo
Napoli

Paluks mudagi rõõmustavat vähemalt hilisematest mängudest siis

banok
05.04.09, 20:41
Juventus-Chievo 3-3 ::: video
http://www.videoplayer.hu/videos/play/343246

Maarek
05.04.09, 22:15
Eino Juve ikka suudab kõik perse keerata. Aga jälle mitu viimase sekundi väravat, mis mul kõik pisara silma tooviad...

Fiorentina
Chievo
Napoli

Paluks mudagi rõõmustavat vähemalt hilisematest mängudest siis

89.minut mängus, kus 4 lisaminutit, on ikka tõsiselt viimased sekundid küll :p

Tõsine võitlus CL positsioonile jätkub:
Tundub, et Genoa tabeli viimase vastu vist eriti hästi hakkama ei saanud, aga kui enda värva puhta suudad hoida ja vastasele kasvõi ühe võrku saad, on 3 punkti taskus ja hea meel.

Fiorentinal piisas ühest supervõimalusest, et mäng enda kasuks pöörata. Gilardino mängis end väga hästi kaitsest läbi, võttis suuna väravale, aga millegipärast otsustas Pegulo ta puhtalt maha kiskuda, mille tulemuseks punane kaart ja penalti. Debüütkolli võimalus anti Jovetic'le ja kuigi väravavaht sa käe vahele, ei piisanud sellest palli tõrjumiseks. Tänu ühemehelisele ülekaalu hakkas külalistel rohkem võimalusi tekkima, aga eelviimasel mänguminutil suutis põhiskoorija Gilardino siiski palli väravasse lüüa ja õnneks sarnaselt eelmisele aastale Atalanta enam viimase hetke kolliga vastata ei suutnud :)

Paistab, et ka Romal täna relegatsioonipiirist napilt kõrgemal asuva tiimi vastu väga lihtsalt ei läinud, aga nende õnneks olid vastased piisavalt lollid, et kaheks penaltiks põhjus anda, millest kodumeeskonnal ka piisas, et 3 punni tasku saada.

Seis pärast tänast vooru siis:
Genoa - 54
Fiorentina - 52
Roma - 49

Arvestades tulevasi mänge, paistab eelis olevat Genoal, aga mängida on veel jäänud ja kukkumiseks on veel aega ükskõik kellel.