320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Töö

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Töö

    Tööd pakkuda pole kellegil?
    Keegi peale minu otsib veel tööd?

    Siis siin võib arutada neid jutte

    põmst mul endal suveks hooajaliselt midagi vaja, võite pakkuda ja oma naljad jätke enda teada.

    #2
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #3
      sooviks kaa ehk midagi põnevat ja normaase tasuga.
      kõigele lisaks olen tark ja ilus ka
      peace!
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        kõigele lisaks olen tark ja ilus ka
        peace!
        Aga kindlasti mitte nii ilus, kui taku*.

        PEACE!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          #5
          ja kindlasti mitte nii tark....

          phmtselt ei oska te ju munnigi... minge portjeeks

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            ja kindlasti mitte nii tark....

            phmtselt ei oska te ju munnigi... minge portjeeks
            küll sa veel tuled minult tarkusi küsima

            ja oskusi midagi ikka leiab, teinud olen ka igasugu põnevaid otsi ja ettevõtmisi

            miks siia ka postisin et midagi pakutaks on see, et võiks ju miskise huvitava otsa see suvi ikkagi teha :P
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              ja oskusi midagi ikka leiab, teinud olen ka igasugu põnevaid otsi ja ettevõtmisi
              ema käsul oma toa koristamine ja prügikasti väljaviimine ei ole töö

              Kommentaar


                #8
                võite mulle ka pakkuda. Tartus. ilus ei ole, tark ei ole, osav ei ole, ja ükski pakkumine tõenäoliselt huvi ei ärata, aga sellegipoolest.

                Kommentaar


                  #9
                  üldiselt ja konkreetselt võid p**** käia
                  enne vaimukusi võiks meenutada ka palju mul vanust kukil istub.ning üldiselt kodune prügimajandus ja minu toa korrashoid pole kaugeltki sinu mure.
                  sa võiksid kohati plaati ka vahetada, kole igavaks ja üksluiseks hakkavad su "naljad" jääma...
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    minge portjeeks
                    kusjuures portjee võib vabalt 10000 eeku teenida kuus
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #11
                      tavaliselt saavadki kõige paremad töökohad just need, kes jäävad soliidselt lakooniliseks:

                      ".. põmst mul endal suveks hooajaliselt midagi vaja, võite pakkuda ja.."

                      no fakk. kui vana sa oled ja mida sa oskad? mul on vabalt tööd pakkuda, aga ma isegi ei vaevu seda tegema, kui mul töösoovija kohta on teada ainult see, et ta on Manku fänn ja tal oleks "põmst tööd vaja". nii küsides saadki töö, mida tehakse kas labida või haamriga.
                      Jack of all trades, Master of nuns

                      Kommentaar


                        #12
                        ja loomulikult ütles mister tB kõik ilusti ära, mida ma ise ei viitsinud öelda

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas taku* Vaata postitust
                          ja kindlasti mitte nii tark....

                          phmtselt ei oska te ju munnigi... minge portjeeks
                          Kas portjeele tukk ka antakse ?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #14
                            tukk antakse, kuid pealaelt võetakse juukseid vähemaks

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
                              tavaliselt saavadki kõige paremad töökohad just need, kes jäävad soliidselt lakooniliseks:

                              ".. põmst mul endal suveks hooajaliselt midagi vaja, võite pakkuda ja.."

                              no fakk. kui vana sa oled ja mida sa oskad? mul on vabalt tööd pakkuda, aga ma isegi ei vaevu seda tegema, kui mul töösoovija kohta on teada ainult see, et ta on Manku fänn ja tal oleks "põmst tööd vaja". nii küsides saadki töö, mida tehakse kas labida või haamriga.
                              ega kui sa pakkuma ei hakka, siis ilmselt pole väga ka töökäsi vaja, või mis.
                              mu ootused, et ma siit foorumist midagi leiaks polegi kuigi suured ja nagu ma räägin ma pigem sooviks teha midagi huvitavat kui, et hullult pappi saaks. Mingeid enda ootusi ja lootusi pole mõtet kirja panna sest see piiraks ju võimalusi ja pakkumisi, kui on konkreetne pakkumine ja konkreetsete nõudmistega siis saaks ka näha, kas üldse sobivaid mehi on jne. foorumi pluss on ka veel see, et varasemate postituste põhjal võiks mingisugune aimdus olla ka isiku mõttemaailmast või vaimsest tervisest.

                              aga igasuguste foorumi banaanide (kuivik ja terror jne) tööpakkumised paistavad küll huvitavad ju tegelt
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar

                              Working...
                              X