320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pöördumine!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pöördumine!

    Tere kallid kaasvõitlejad ning pikaajalised sõbrad/fännid!

    Ma palun kõigi ees veelkord vabandust et ei suutnud oma emotsioone vaos hoida ja hoomamata tagajärgi ühena kolmest väljakule jooksin. Tõepoolest ei planeerinud seda ette mistõttu ei osanud ka mingeid erilisi moodusi oma protesti väljendamiseks loetud sekundite jooksul välja mõelda... lihtsalt liitusin kahe fänni plaaniga sest minu jaoks on ühtsuses jõud... ja tehtud ta oligi.

    Kuna tehtule/olnule on minust maalitud mingi klouni ja tola maine siis palun kõigil kes vähegi mind tunnevad ja teavad - ja ehk veidikenegi seda austavad mis ma Eesti vutikultuuri toetamiseks (ja seda enamasti enda taskust või paari fänni koostöödes nagu nt. R.Kunn) teinud olen nt. 7..8 lippu ka.a ka see suurim - meie peade kohale tõmmatav; pea paarkümmend välisreisi orgunnimise eesti mängudele; mängueelsed ja järgsed üritused/kontserdid vanas - heas Wellingtonis; citytoursi- fännibuss koos DJ-ga; annetused ühisüritustesse, esimesed salliprojektid jne jne - mis kõik peaks olema eelduseks et ma pole mingi suvaline joodikust jobu (mine tea - ehk antakse aasta lõpus ka jobutiitel) sest ka laupäevasel mängul ei olnud alkoholiga mingit pistmist kuna olin vastutav enda bussirahva mängule toimetamise eest ja olin selleks ajaks kui protestiks jooksima hakkasime joonud ehk päeva peale kokku 5 või 6 õlut - no andke andeks...ehkki ma joon küll väga harva - siis sellest kogusest ma purju ka ei jää...
    Kõik kes mind teavad - ja ma loodan et neid on palju - teavad et jalgpall on minu elus 100% teisel järjekorral - kohe peale oma naist-lapsi ja vendasi ja ma ei teeks midagi halba oma kaasfännidele/võitlejatele/sõpradele/Eesti koondisele - sest ma arvan et olen selle 16 aastajooksul üritanud anda endast kõik et koondisel läheks paremini ja et meid kõikki oleks järjest rohkem ja et meil kõigil oleks uhke olla Eesti jalgpallifänn.
    Ja sellepärast - sõbrad - on mul teile kes mind vähegi omaks peavad - väikene palve : kuna ma homme siis operatsiooni tõttu mängu ei näe - siis olge nii head mulle - saatke mulle lihtne SMS telefonile mängu tulemusega ja oma nimega - te ei usu aga see teeb mulle väga palju rõõmu.... kui ma neljapäeval telefoni sisse lülitan ja narkoosit toibunud olen....sest ma tahan ikkagi uskuda et paljud mõistavad ka mind.... ma ei tahtnud midagi halba sooritada...ja oma karistuse olen ma 100X kätte saanud (olgu siis nende inimeste rõõmuks kes mind hukka mõistsid) sellega et alates homsest/peale oppi pean oma väiksele pojakesele (kellest saab kunagi Eesti parim jalgpallur) ja juba natukse suuremale tütrele silma vaatama läbi titaanist vms. metalse näoplaadi ja võibolla mõnevürra teise näoga kui enne...uskuge mind - see on mulle valus....

    P.S. Ma ei otsi odavat populaarsust - (sestap ei lisa siia eraldi oma nrt. sest igaüks kes tahab leiab selle niikuinii ja paljudel on ta olemas) - lihtsalt tahaks tunda et Eesti fännid on üks suur pere ja et minu poolt valitud elu ei oleks maha visatud...

    Lahinguväljal siis kunagi näeme... sõbrad.

    ---- NB! Moded.
    Paluks selle kirjaga teema ka sulgeda --ise ei oska seda teha!
    ...jaa üldse selle teema arutamise ka BT- alateemas ..kui viitsite. Las koerad hauguvad - karavan läeb ju edasi ning kes ei taha mõista see ei mõistagi - kunagi!
    RummaBastards!
Working...
X